Plotkowy dla Avono-maniaczek - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-13, 21:21   #3361
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Fajne macie telefoniki
Ja mam taki:
http://www.gsmmania.pl/images/articl...03735467_1.jpg
też jestem zadowolona z niego

kurczę przeglądam tego sprzedawcę od kosmetyków i dwie rzeczy chyba sobie zamówię,szminkę i cień
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:35   #3362
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Z tymi pazurkami to czad- gratuluje cierpliwości. Z chęcią bym spróbowała ale ja jestem kołek do takich rzeczy i nie umiem, jak tą taśmą trzeba by oblepić paznokcia?

Ja mam LG KU 990 od ponad dwóch lat i jest zarąbisty. Dotykówka, robi świetne zdjęcia- i jest wytrzymały, spadł mi tyle razy, że szok i działa bezawaryjnie mimo tych częstych upadków. Do każdego telefonu można się przyzwyczaić- oprócz moim zdaniem SE bo ma moim zdaniem strasznie małą klawiaturę.
Kiedyś pracowałam przez dwa lata w pewnej sieci i uważam że teraz to telefony są proste w obsłudze, nie to co kiedyś...
z taśmą jeszcze nie próbowałam, ale trzeba okleić wkoło skórki, bo jak lakier przywrze do palca to później ciężko odskrobać

ja zawsze kupowałam nokie, ale mój tż przekonał mnie do SE bo fajne fotki robią te telefony, miałam już kilka modeli, a dla mnie im mniejsza klawiatura tym lepiej
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:39   #3363
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

Bardzo się cieszę,nastresowałaś się,coo?
nioooo hehe napisałam im jeszcze mejla, że przelew wysłany i numery opasek które chcę, nie odpisali już coprawda ale to chyba nie wszyscy odpisują, co? bo jak zamawiałam te legginsy to sami napisali, że wpłata wpłynęła i że wysyłają towar. A propo tych legginsów to dziś poprawiałam jedno przeszycie bo się prują, zwęziłam na dole nogawki przymierzając co chwilę, a potem stwierdziłam, że jednak to dobrze nie wygląda i lepiej będzie jak poprostu je podwinę na rybaczki no i odprułam to co zaszyłam
Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
na weekend byłam z bąblem na działeczce ... pogoda dopisała było super ... w piątek wypiłam dwa piwa i ... zasnęłam w ubraniu, z soczewkami, makijażem mama mnie obudziła na szczęście ... ja spać nie chciałam, tylko bąbla kładłam

w niedzielę, jak wróciliśmy, to pozliśmy na dni naszczego miasta - wesołe miasteczko, konserty, piwko ile kasy wydalismy tam na bąbla to masakra
no i byłam wpadka - mąż wysłał mnie z bąblem na takie samochody na prąd - co się wszyscy o siebie ubijają ... nie potrafiłam tym jeździć bachory specjalnie w nas wjeżdżały i młody się bał lae musialiśmy dotrwać do końca ... wkońcu wychodzimy ... patrzę, a w mojej torebe od tych uderzeń zniótł się pomarańczowy soczek w kartonie telefom, portfel, paczka fajek, zapalniczka, klucze od domu pływały
na szczęście było to blisko domu,więc pobiegłam do domu ... telefon osuszyłam i zostawiłam na słońcu, resztę umyłam, torebkę (babianę zdresztą) wrzuciłam do prania (btw nic się jej nie stało );
no niestety komórka wyzionęła ducha teraz wyjęłam w szuflady jakąś cegłę, którą wstyd obierać przy ludziach
dziś poszłam do play'a, bo akurat mam przedłużać umowę, ale nic fajnego dla mnie nie ma no i jakiś czas będę z cegłą chodziła (nokia komunikator czy jakoś tak)

ale z dobrych wieści - bąbel ma wyznaczony termin zabiegu usuwania przerostu trzeciego migdała na 7 września super super bo wizja lutego mnie dobijała
kupiłam ostatnio małej po raz pierwszy soczek w kartoniku z rureczką, włożyłam ją do środka no i pokazałam jej jak się z tego pije po czym chcę jej podać żeby spróbowała a ona.... uciekła z krzykiem wystraszona!! poprostu boi się tej rurki wystającej z kartonikarobiłam jeszcze jedno podejście ale to samo, więc już jej nie męczę tylko teraz przelewam jej ten soczek do niekapka. Ale samej rurki się nie boi bo ostatnio z nią chodziła i patrzę a ona stoi, bluzka zadarta do góry i robi sobie tą rureczką pik do brzuszka! zauważyła jak dziadek wstrzykuje sobie insulinę i ona też se robiła zastrzyk!
albo ostatnio lalkom uszy czyściła ...zapałkami!ach te dzieci tak obserwują nas dorosłych a potem robią to samo! a ma dopiero rok i 4 miesiace
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:41   #3364
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 554
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

pamietacie truskaweczke? http://allegro.pl/show_user.php?search=truskaweczka878
cos jej nie wyszla przygoda z All...
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:46   #3365
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

A i jeszcze mi się coś przypomniało apropo pływających telefonów. Tydz temu jak byliśmy z małą nad wodą to bawiła się na plaży, my grillowaliśmy oczywiście wszyscy pilnowaliśmy jej i 7 (!) innych dzieci no ale coś się zrobiło zamieszanie przy grillu a za chwilę przychodzi jakaś babka, trzyma za rękę moją córkę i się pyta czyje to dziecko, ja w szoku, że dosłownie na chwilę ją spuściliśmy z oczu a ta babka mówi, że mała wrzuciła telefon (mój!) do wody! i podaje mi ten telefon. Gdyby nie ona to pewnie jakbyśmy się zbierali to szukałabym jak głupia tego tel po całej plaży, po wszystkich możliwych torbach ale do głowy by mi nie przyszło, że ten tel może być w wodzie! szybko wyjęłam baterię i wytarłam wszystko w środku a baterię wysuszyłam i działa
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:50   #3366
dianuseeek
Raczkowanie
 
Avatar dianuseeek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kursuję ^^,
Wiadomości: 379
GG do dianuseeek
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Kochane,

jestem wolontariuszką Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt w moim mieście i obecnie szukamy domu dla 5 kotków: czarnej mamy i czwórki jej szarych dzieci. Pan kici zmarł, a ona pozostawiona sama sobie okociła się w piwnicy.

Jeżeli znacie kogoś, najlepiej z woj. świętokrzyskiego, kto chciałby kotka, albo same chciałybyście, bardzo proszę o kontakt
marzę o kotku, ale rodzice nie pozawalają a TŻ nienawidzi ich
Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Aż tylu? Ja będę próbować pewnie za ładnych parę tygodni, bo krucho u mnie z czasem A tym bardziej, że od pewnego czasu wyręczam starostę roku w jego obowiązkach
Koniecznie zrób fotki
oj, tak wyszło, że tyle ich używam, ale nie ma takiej konieczności
Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Ostatnio pisałam o jednych lakierach, że straszny badziew. Już miałam je wyrzucać do kosza, ale chciałam się jeszcze pożalić TŻowi, jakie są okropne. Mówię do niego, że strasznie malują, że glutowate, nie kryją, robią smugi. Zaczynam nakładać na pazurka,żeby zademonstrować, jakie są be, a tu nakłada się normalnie. Wzrok mojego TŻa nawet badziewne lakiery przemienia w takie nadające się do użytku A tak poważnie to to bardzo dziwne zjawisko, bo ani ich nie wstrząsałam w międzyczasie, ani nie zmieniła się temperatura, w której przebywają.
skąd ja to znam
Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
dużo ładniejsze niż moje
Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
wycudowałam jeszcze jeden, tym razem posmarowałam palec oliwką zamiast oklejać i gorzej było mi usunąc lakier z palca
szybciej posmarować palec niż go taśmą oklejać, żeby równo było
Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ale z dobrych wieści - bąbel ma wyznaczony termin zabiegu usuwania przerostu trzeciego migdała na 7 września super super bo wizja lutego mnie dobijała

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
z taśmą jeszcze nie próbowałam, ale trzeba okleić wkoło skórki, bo jak lakier przywrze do palca to później ciężko odskrobać

ja zawsze kupowałam nokie, ale mój tż przekonał mnie do SE bo fajne fotki robią te telefony, miałam już kilka modeli, a dla mnie im mniejsza klawiatura tym lepiej
ja od daaawna mam SE i nie mam zamiaru zdradzać tej marki

wyczytałam na facebooku, że na konferencji będzie Reese dziewczyny się już pewnie szykują do podróży

moje pazurki z wczoraj
http://kosme-tiki.blogspot.com/2011/...er-marble.html a tu instrukcja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT3734.jpg (40,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT3735.jpg (60,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT3737.jpg (33,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT3738.jpg (33,2 KB, 35 załadowań)
dianuseeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 22:07   #3367
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez dianuseeek Pokaż wiadomość
marzę o kotku, ale rodzice nie pozawalają a TŻ nienawidzi ich

oj, tak wyszło, że tyle ich używam, ale nie ma takiej konieczności

skąd ja to znam

dużo ładniejsze niż moje

szybciej posmarować palec niż go taśmą oklejać, żeby równo było



ja od daaawna mam SE i nie mam zamiaru zdradzać tej marki

wyczytałam na facebooku, że na konferencji będzie Reese dziewczyny się już pewnie szykują do podróży

moje pazurki z wczoraj
http://kosme-tiki.blogspot.com/2011/...er-marble.html a tu instrukcja
a tam , twoje też super muszę spróbować jakimś kremem smarować, bo oliwką to niewypał

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość

ale z dobrych wieści - bąbel ma wyznaczony termin zabiegu usuwania przerostu trzeciego migdała na 7 września super super bo wizja lutego mnie dobijała
ale napewno stresa będziesz miała nie małego
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 22:08   #3368
dianuseeek
Raczkowanie
 
Avatar dianuseeek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kursuję ^^,
Wiadomości: 379
GG do dianuseeek
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
a tam , twoje też super muszę spróbować jakimś kremem smarować, bo oliwką to niewypał
no ja niveą smaruję dość grubo i nie wycieram od razu tylko jak przeschnie to się łatwo ściąga taką skorupkę no i później poprawiam trochę patyczkiem nasączonym zmywaczem..
dianuseeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 22:11   #3369
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
A i jeszcze mi się coś przypomniało apropo pływających telefonów. Tydz temu jak byliśmy z małą nad wodą to bawiła się na plaży, my grillowaliśmy oczywiście wszyscy pilnowaliśmy jej i 7 (!) innych dzieci no ale coś się zrobiło zamieszanie przy grillu a za chwilę przychodzi jakaś babka, trzyma za rękę moją córkę i się pyta czyje to dziecko, ja w szoku, że dosłownie na chwilę ją spuściliśmy z oczu a ta babka mówi, że mała wrzuciła telefon (mój!) do wody! i podaje mi ten telefon. Gdyby nie ona to pewnie jakbyśmy się zbierali to szukałabym jak głupia tego tel po całej plaży, po wszystkich możliwych torbach ale do głowy by mi nie przyszło, że ten tel może być w wodzie! szybko wyjęłam baterię i wytarłam wszystko w środku a baterię wysuszyłam i działa
szybkie wyjęcie baterii przy zalaniu to podstawa, bo jak się zrobi zwarcie to już lipa

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez dianuseeek Pokaż wiadomość
no ja niveą smaruję dość grubo i nie wycieram od razu tylko jak przeschnie to się łatwo ściąga taką skorupkę no i później poprawiam trochę patyczkiem nasączonym zmywaczem..
te paznokcie są strasznie wciągające i cały czas obmyślam plan, jakby tu u stóp takie zrobić
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 22:12   #3370
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
nioooo hehe napisałam im jeszcze mejla, że przelew wysłany i numery opasek które chcę, nie odpisali już coprawda ale to chyba nie wszyscy odpisują, co?

kupiłam ostatnio małej po raz pierwszy soczek w kartoniku z rureczką, włożyłam ją do środka no i pokazałam jej jak się z tego pije po czym chcę jej podać żeby spróbowała a ona.... uciekła z krzykiem wystraszona!! poprostu boi się tej rurki wystającej z kartonika
Niektórzy w ogóle nic nie piszą,towar przychodzi i już,ale większość pisze że wysyła,i tak powinno być obecnie oczekuję na torebkę czarną,dwie pary legginsów 3/4,dwa cienkie paski o raz pękacze dla koleżanek z pracy

Mała urocza różnych dziwnych rzeczy się dzieciaki boją,moja kuzynka bała się trawy mój brat strasznie płakał jak w tv leciała "królowa Bona"

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
pamietacie truskaweczke? http://allegro.pl/show_user.php?search=truskaweczka878
cos jej nie wyszla przygoda z All...
nom,obserowałam kilka razy i niestety nie udało jej się...zawaliła sobie na wstępie

Cytat:
Napisane przez dianuseeek Pokaż wiadomość
marzę o kotku, ale rodzice nie pozawalają a TŻ nienawidzi ich


moje pazurki z wczoraj
http://kosme-tiki.blogspot.com/2011/...er-marble.html a tu instrukcja
Ja marzę o psie i chyba mnie zabiją jak kiedyś przyprowadzę
a pazurki obawiam się że mi takie nie wyjdą i będę się złościć
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 22:13   #3371
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Witam późnym wieczorem!

Przed chwilką wystawiłam na aukcję torebkę Batycki za 85zł z wysyłką gratis. Jestem ciekawa czy ktoś się na nią skusi. Jak na razie jest najtańsza. Nie potrzebuję za nią więcej pieniążków, chce się ją tylko pozbyć.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 22:15   #3372
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Jamapi, widzę, że zamawiałas te super tanie kosmetyki z all a chciałam sie tylko upewnić, że jak zamówię np 5 rzeczy ale nie perfumy to przesyłka i tak wynosi 10 zl jedynie w przypadku zakupu perfum cennik wygląda trochę inaczej?
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 22:19   #3373
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

lecę lulu
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 22:25   #3374
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
lecę lulu

idę z Tobą posuń się,zrób mi miejsce
dobranoc dziewczyny
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 22:29   #3375
damngirl90
Rozeznanie
 
Avatar damngirl90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 621
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Witam późnym wieczorem!

Przed chwilką wystawiłam na aukcję torebkę Batycki za 85zł z wysyłką gratis. Jestem ciekawa czy ktoś się na nią skusi. Jak na razie jest najtańsza. Nie potrzebuję za nią więcej pieniążków, chce się ją tylko pozbyć.
a ja jej nie widze na all nie ma batyckiej w takiej cenie i z porzesyłka gratis
damngirl90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 22:34   #3376
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez damngirl90 Pokaż wiadomość
a ja jej nie widze na all nie ma batyckiej w takiej cenie i z porzesyłka gratis


Bo przed chwilką została zakupiona ;-) Ale jaja
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 00:06   #3377
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

kurczę ile oni na tej aukcji mają super okazji jeśli faktycznie przesyłka wyniesie tylko 10zl za wszystko to biorę dla siebie tak:
żel antybakteryjny
suchy szampon
testy owulacyjne ze 20 szt
tonik antycellulitowy
test ciążowy
płatki do usuwania wągrów
antybakteryjną piankę do rąk
wzięłabym jeszcze parę rzeczy ale budżet napięty
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 00:06   #3378
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość


ale z dobrych wieści - bąbel ma wyznaczony termin zabiegu usuwania przerostu trzeciego migdała na 7 września super super bo wizja lutego mnie dobijała
O, to super, jak ci się udało?
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 01:24   #3379
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
nioooo hehe napisałam im jeszcze mejla, że przelew wysłany i numery opasek które chcę, nie odpisali już coprawda ale to chyba nie wszyscy odpisują, co? bo jak zamawiałam te legginsy to sami napisali, że wpłata wpłynęła i że wysyłają towar. A propo tych legginsów to dziś poprawiałam jedno przeszycie bo się prują, zwęziłam na dole nogawki przymierzając co chwilę, a potem stwierdziłam, że jednak to dobrze nie wygląda i lepiej będzie jak poprostu je podwinę na rybaczki no i odprułam to co zaszyłam

kupiłam ostatnio małej po raz pierwszy soczek w kartoniku z rureczką, włożyłam ją do środka no i pokazałam jej jak się z tego pije po czym chcę jej podać żeby spróbowała a ona.... uciekła z krzykiem wystraszona!! poprostu boi się tej rurki wystającej z kartonikarobiłam jeszcze jedno podejście ale to samo, więc już jej nie męczę tylko teraz przelewam jej ten soczek do niekapka. Ale samej rurki się nie boi bo ostatnio z nią chodziła i patrzę a ona stoi, bluzka zadarta do góry i robi sobie tą rureczką pik do brzuszka! zauważyła jak dziadek wstrzykuje sobie insulinę i ona też se robiła zastrzyk!
albo ostatnio lalkom uszy czyściła ...zapałkami!ach te dzieci tak obserwują nas dorosłych a potem robią to samo! a ma dopiero rok i 4 miesiace
Haha moja też ma 1 rok i 4 miesiące i też super pomysły... Na szczęście rurek się nie boi, ale za to jak robie jej kuku to piszczy(nie wiadomo czy ze szczescia czy ze strachu)Wczoraj pociągnęła tak mocno firankę, że spadł karnisz i głowa rozbita...ach a najbardziej lubi odkręcać kurki w kuchence...póki co spaliła tylko jedną drewnianą deskę
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 06:44   #3380
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
pamietacie truskaweczke? http://allegro.pl/show_user.php?search=truskaweczka878
cos jej nie wyszla przygoda z All...


Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
ale napewno stresa będziesz miała nie małego
oj tak podobno widok odpływającego dziecka (narkoza) jest niefajny pewnie się poryczę
no i bąbel na czczo ... nie wiem, jak to zrobię, bo on jeszcze spi, a woła "jogurt"

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
szybkie wyjęcie baterii przy zalaniu to podstawa, bo jak się zrobi zwarcie to już lipa
tak też zrobiłam pracowałam swego czasu w serwisie gsm, więc o tym wiedziałam ... mój telefon nie dość, ze dłuższą chwilkę w tym pływał to jeszcze to sok, więc pewnie wszystko pooblepiał
mój mąż dał ten tel koledze - może coś poradzi; jak będzie działał to super niespodzianka, a jak nie to trudno i tak już go spisałam na straty ....

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
Jamapi, widzę, że zamawiałas te super tanie kosmetyki z all a chciałam sie tylko upewnić, że jak zamówię np 5 rzeczy ale nie perfumy to przesyłka i tak wynosi 10 zl jedynie w przypadku zakupu perfum cennik wygląda trochę inaczej?
tak wszystko przyszło w jednej paczce za 10zł

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
O, to super, jak ci się udało?
moja mama wyczaiła jakąś znajomą instrumentariuszkę ze szpitala udało się szybciej dostać na konsultację .... wczoraj byłam
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 07:47   #3381
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Haha moja też ma 1 rok i 4 miesiące i też super pomysły... Na szczęście rurek się nie boi, ale za to jak robie jej kuku to piszczy(nie wiadomo czy ze szczescia czy ze strachu)Wczoraj pociągnęła tak mocno firankę, że spadł karnisz i głowa rozbita...ach a najbardziej lubi odkręcać kurki w kuchence...póki co spaliła tylko jedną drewnianą deskę
witam jak zwykle przy kawie
moja ma rok i 8 miesięcy, a mogłaby już ojca sprzedać jest bardziej cwana niż ustawa przewiduje rządzi wszystkimi

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość



moja mama wyczaiła jakąś znajomą instrumentariuszkę ze szpitala udało się szybciej dostać na konsultację .... wczoraj byłam
nie ma jak znajomości, wszystko potrafią przyspieszyć a tak to czekaj w kolejce
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 08:41   #3382
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość

oj tak podobno widok odpływającego dziecka (narkoza) jest niefajny pewnie się poryczę
Ja ryczałam, jak mój pies był w narkozie, więc Twoje emocje będą w pełni usprawiedliwione, a na pewno bardziej niż moje
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 08:59   #3383
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Witajcie w ten upalny dzień
Ja mam Samsunga Delphi. Chciałam Corby Pro, ale go nie było
Dziś czeka mnie cały dzień nauki, bo jutro egzamin A wczoraj od 14.30 do 17 czekałam na wpis... Wykładowca jeszcze strzelił focha, że tak dużo ludzi i nie zdąży nam dać wpisów. Na jedną godzinę umówił 4 kierunki A przed wpisami jeszcze brał ludzi do poprawy. Cieszę się, że mi się udało Najlepsze jest to, że nie wszystkim chciało się przyjechać i nikomu nie dali indeksów, sami będę musieli znaleźć faceta, a on jest z Krakowa i nie będzie chciał po raz kolejny do nas przyjechać
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 09:03   #3384
nightsong
Rozeznanie
 
Avatar nightsong
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 604
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
ooo kochana będziesz w moim mieście ?
tak właśnie mi się kojarzyło :P

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
ale faajnie,daj znać po koncercie jak było
super bardzo się cieszę, że się skusiłam Teraz co prawda jestem nieprzytomna, zanim wróciliśmy do domu, to trochę minęło, a rano trzeba było wstać do pracy... Potem powrzucam jakieś zdjęcia, co prawda tylko z komórki, ale muszę najpierw oprzytomnieć :P

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
no i byłam wpadka - mąż wysłał mnie z bąblem na takie samochody na prąd - co się wszyscy o siebie ubijają ... nie potrafiłam tym jeździć

ale z dobrych wieści - bąbel ma wyznaczony termin zabiegu usuwania przerostu trzeciego migdała na 7 września super super bo wizja lutego mnie dobijała
ja chyba też bym nie umiała jeździć :P I super, że termin udało się załatwić

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
ja zawsze kupowałam nokie, ale mój tż przekonał mnie do SE bo fajne fotki robią te telefony, miałam już kilka modeli, a dla mnie im mniejsza klawiatura tym lepiej
ja też zawsze Nokie, na samym początku zaznajamiania się z nową technologią miałam Motorolę i Sony, a potem tylko Nokie - wkurza mnie tylko to, że mają tendencję do wieszania się w nieodpowiednich momentach
nightsong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 09:06   #3385
dudi83
Raczkowanie
 
Avatar dudi83
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 408
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
oj tak podobno widok odpływającego dziecka (narkoza) jest niefajny pewnie się poryczę
no i bąbel na czczo ... nie wiem, jak to zrobię, bo on jeszcze spi, a woła "jogurt"
Mój miał zabieg jak miał niecały rok. Podali mu cos do wypicia, miało go to ogłupić. Później zaprowadziłam go pod salę operacyjną, jak go zabrali to wyłam. Miał znieczulenie całkowite, jak go przywieźli to był taki biedny, lejący, ale po godzince doszedł do siebie i wariował na łóżku.
__________________
Mój blog

73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
dudi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 10:01   #3386
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
pamietacie truskaweczke? http://allegro.pl/show_user.php?search=truskaweczka878
cos jej nie wyszla przygoda z All...
Masacra!!! Ale ile tego spływa 7 ostatnich dni prawie 100 komentarzy..

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
szybkie wyjęcie baterii przy zalaniu to podstawa, bo jak się zrobi zwarcie to już lipa

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------


te paznokcie są strasznie wciągające i cały czas obmyślam plan, jakby tu u stóp takie zrobić
No, to może być ciekawe
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 10:46   #3387
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Witajcie dziewczynki
Jeśli chodzi o telefony, ja mam Samsunga S7350, dziadowizna totalna, już nigdy więcej Samsunga. Zresztą odkurzacz też mam Samsunga (kupiłam już taki lepszy) i też jest do kitu, dużo można by mu zarzucić. Żadnego już Samsunga nie chcę w sprzęcie.
A z telefonów wszystkich jakie miałam najbardziej podobały mi się Sony Ericssony
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 10:55   #3388
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki
Jeśli chodzi o telefony, ja mam Samsunga S7350, dziadowizna totalna, już nigdy więcej Samsunga. Zresztą odkurzacz też mam Samsunga (kupiłam już taki lepszy) i też jest do kitu, dużo można by mu zarzucić. Żadnego już Samsunga nie chcę w sprzęcie.
A z telefonów wszystkich jakie miałam najbardziej podobały mi się Sony Ericssony
Samsung - czytaj Szajsung
Chociaż ja bardzo na swojego nie narzekam Chociaż ma dziwne odchyły i potrafi się sam wyłączyć i za chwilę włączyć bez podawania PINu
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:08   #3389
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

hej! wlasnie wyslalam przelewem kasę za te produkty co pisałam powyzej, z all gdzie są te super tanie kosmetyki. Tylko nie wiem czy dobrze zrobilam bo tam na ich stronie byl podany nr konta zaczynający się od cyfer 68........ a pisało żeby pod żadnym pozorem nie wpłacać pieniędzy na inne konto no a ja płaciłam przez "płacę z allegro" i tam nr konta był inny, no ale to jest chyba ich subkonto więc chyba dobrze zrobiłam co?
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:37   #3390
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Samsung - czytaj Szajsung
Chociaż ja bardzo na swojego nie narzekam Chociaż ma dziwne odchyły i potrafi się sam wyłączyć i za chwilę włączyć bez podawania PINu
No wiem, wiem ale jakoś tak mi się spodobał, a do wyboru miałam LG i wybrałam Szajsunga Za inne modele musiałabym duużo dopłacić, a ja nie chcę dużo dawać za telefon.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.