Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-30, 18:44   #3391
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

a mnie się podoba ten ciemny quad - nie wiem co od niego chcecie, nabierany pedzlem i na bazie mam niezłą pigmentacje, paluchem się nabiera jakoś słabo

i bliżej jestem wyjazdu tym mniej wiem co chcę kupić tak się wacham mam nadzieję ze u Niemców nie robia takich akcji jak u nas i zamawiają więcej i nie sprzedają przed.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 18:45   #3392
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

nie, pudełka nie mam, ale chyba było tam napisane B2M. Tylko nie wiem, czy się nie będą czepiać braku metalowych wkładów.
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 18:47   #3393
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
nie, pudełka nie mam, ale chyba było tam napisane B2M. Tylko nie wiem, czy się nie będą czepiać braku metalowych wkładów.
nie powinni, z pojedynczych jak wyciągasz cień to tez oddajesz bez metalu
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 18:50   #3394
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
nie powinni, z pojedynczych jak wyciągasz cień to tez oddajesz bez metalu
dokładnie!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 19:04   #3395
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A ja swojego Carbonized już wczoraj zdepotowałam Czy szminki z Mattene liczą się do B2M, czy tylko tw normalne?
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 19:30   #3396
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
A ja swojego Carbonized już wczoraj zdepotowałam Czy szminki z Mattene liczą się do B2M, czy tylko tw normalne?
Pytałam o to, dziewczyny nie do końca wiedziały, bo podobno np. na sheen supreme nie można wymieniać... macie jakieś doświadczenia?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 19:32   #3397
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
A ja swojego Carbonized już wczoraj zdepotowałam Czy szminki z Mattene liczą się do B2M, czy tylko tw normalne?
tylko normalne w klasycznych opakowaniach swojego czasu pozwalali slimshine ale tylko dlatego ze wycofywali
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 19:58   #3398
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

dzięki wszystkim za pomoc
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 20:12   #3399
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Kusisz tym Equilibrium... Przyznam szczerze, że zastanawiałam się nad jego zakupem, ale uznałam, że nie jest równie wyjątkowy co Stunner... Teraz jednak czytając Twój post i opinie Kasi będę musiała przetestować go jeszcze raz
Po za tym jestem zdziwiona Waszą dobrą opinią o quadzie Lady Grey, chyba muszę podejść do niego powtórnie...

A z jakim makijażem oczu łączysz ten róż? Tzn. jaka kolorystyka?
Kochana, Lady Grey jest cudowny!!
Piekne, nietuzinkowe kolory, jak dla mnie wcale nie jest zle napigmentowany..
Naprawde polecam Ci go przetestowac jeszcze raz
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 20:33   #3400
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
tylko normalne w klasycznych opakowaniach swojego czasu pozwalali slimshine ale tylko dlatego ze wycofywali
Dziękuję Co wchodzi w październiku oprócz Cindy Sherman ? Bo szminki w tej kolekcji to i tak w większości regular.
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 20:35   #3401
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A ja tak offowo z innej, niż nowe kolekcje beczki - o starociach Macowych, które dojechały do mnie wreszcie z ACW (bo nowości pójdę grzecznie oglądać od 1.09, a nie w przedsprzedaży dla wybrańców ).
Pigment Cocomotion jest obłędny - stare złoto, ale takie zimniejsze i eleganckie, z nutą oliwki, metalik bez nachalnego brokatu, supermiękki i gładki, gdy go umieszać z odrobiną MM. Muszę sobie z niego zmajstrować lakier do paznokci koniecznie. Dopiero teraz znalazłam na Temptalii jego swatche i opinię Kryśki i zgadzam się z nią, że to jednen z najfajniejszych pigmentów (z tych, które obadałam, rzecz jasna).
I cień Hypnotizing - to jest taki duochrom, na który zawsze polowałam, opalizuje jak masa perłowa. Wyobrażałam sobie, że będzie ciemny, a one jest zaskakująco jasny, taki dzienny "średniaczek".
Poradzcie, z czym połączyć taki zjawiskowy fioleto-lila-szaro-brąz, żeby go nie zdławić innymi kolorami?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 20:47   #3402
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
I cień Hypnotizing - to jest taki duochrom, na który zawsze polowałam, opalizuje jak masa perłowa. Wyobrażałam sobie, że będzie ciemny, a one jest zaskakująco jasny, taki dzienny "średniaczek".
Poradzcie, z czym połączyć taki zjawiskowy fioleto-lila-szaro-brąz, żeby go nie zdławić innymi kolorami?
Najlepiej solo, ja też byłam zaskoczona jak jasny on jest w rzeczywistości. Jeden z moich ulubionych cieni, łączę z Satin Taupe, ciemniejszymi fioletami jak Fashion Groupie czy pigment Grape, albo z jasnymi rożami i mam delikatny makeup
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 01:11   #3403
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Koniecznie zdaj relację
Wedle rozkazu
Veni, vidi - i jak to szło w reklamie Pokemonów - "musisz mieć je wszystkie" . Ale ab ovo - malował mnie słynny Pan Wojtek, który z każda kolejną wizyta robi sie coraz bardziej sympatyczny, profesjonalny i niedługo awansuje do miana mojego ulubionego Pana MAC - a. poprosiłam o cos mocnego - i zrobił mi fantastyczny brązowo- miedziany Smoky - na bazie a paint pota - oczywiście w szale emocji zapomniałam spytać, którego (coś z brązów) nałożył najpierw Outre, na następnie Mythical i Carbon zmieszane ze sobą i rozblendowane w kierunku łuku brwiowego, zaś na dolnej powiece roztarte na bazie z czarnej kredki. I juz wiedziałam, że te trzy cienie muszą być moje. A potem zerknęłam - w zamierzeniu miało byc to rzeczywiście jedynie krótkie spojrzenie - na Creamy Bisqe i Moleskin. I czym sie to skończyło - cała piątkę przygarnęłam. plus Expensiv Pink. Teraz do końca września na chlebie i wodzie będę egzystować .

Carbonized również na mojej skórze wpada w chłodną tonację - a na czarnej kredce wręcz dopatruje się w nim cienia zielonego pobłysku.
Outre niesamowicie wydobywa ciepłe tony z moich zielonych tęczówek, a i konsystencje ma przyjazną - nie jest suchym matem, bardziej takim satynowym, podobnie zresztą jak Moleskine, który u mnie na bladej skórze prezentuje sie jako średni brąz - takie słabe kakao. Mythical - zaróżowiona miedź intensywnie lśniąca - rzeczywiście niemalże metalicznym blaskiem. I Creamy Bisque w którym sie zakochałam od pierwszego maźnięcia - delikatny, a jednocześnie pełen blasku, daje efekt migocącej tysiącami iskierek kremowej bieli minimalnie jedynie złamanej różem.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 05:44   #3404
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! muszę Wam powiedzieć, że bardzo ale to bardzo udany jest lakier Deep Sea! Piękny, nakłada się jak marzenie, napigmentowany bosko, kryje dwiema warstwami, pięknie błyszczy i nawet dość szybko schnie (przynajmniej pierwsza warstwa, na drugą nakładam Seche Vite to nie wiem jak ogólnie z wysychaniem) . Jest przepiękny!!! Tego można się spodziewać po tak drogiej bądź co bądź zabawce
Kasiu strasznie kusisz i pomyśleć, że ja ostatnio nabyłam jakieś 10 czerwonych lakierów ZOYA, bo nie mogłam się zdecydować, która czerwień najfajniejsza W praniu oczywiście okazało się, że wszystkie podobne, a niektóre niemalże identyczne Kolory choć ładne, ale w ogóle nie trwałe...dlatego szukam czegoś lepszego, jak na razie Chanel i Estee wypadają najlepiej. Ten czerwony z MACa mnie zaintrygował...

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Kochana, Lady Grey jest cudowny!!
Piekne, nietuzinkowe kolory, jak dla mnie wcale nie jest zle napigmentowany..
Naprawde polecam Ci go przetestowac jeszcze raz
Dorciu, będę udawać, że tego nie słyszałam Ale i tak lecę na koniec tygodnia do MACa, może ''nie kupię''

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Wedle rozkazu
Veni, vidi - i jak to szło w reklamie Pokemonów - "musisz mieć je wszystkie" . Ale ab ovo - malował mnie słynny Pan Wojtek, który z każda kolejną wizyta robi sie coraz bardziej sympatyczny, profesjonalny i niedługo awansuje do miana mojego ulubionego Pana MAC - a. poprosiłam o cos mocnego - i zrobił mi fantastyczny brązowo- miedziany Smoky - na bazie a paint pota - oczywiście w szale emocji zapomniałam spytać, którego (coś z brązów) nałożył najpierw Outre, na następnie Mythical i Carbon zmieszane ze sobą i rozblendowane w kierunku łuku brwiowego, zaś na dolnej powiece roztarte na bazie z czarnej kredki. I juz wiedziałam, że te trzy cienie muszą być moje. A potem zerknęłam - w zamierzeniu miało byc to rzeczywiście jedynie krótkie spojrzenie - na Creamy Bisqe i Moleskin. I czym sie to skończyło - cała piątkę przygarnęłam. plus Expensiv Pink. Teraz do końca września na chlebie i wodzie będę egzystować .

Carbonized również na mojej skórze wpada w chłodną tonację - a na czarnej kredce wręcz dopatruje się w nim cienia zielonego pobłysku.
Outre niesamowicie wydobywa ciepłe tony z moich zielonych tęczówek, a i konsystencje ma przyjazną - nie jest suchym matem, bardziej takim satynowym, podobnie zresztą jak Moleskine, który u mnie na bladej skórze prezentuje sie jako średni brąz - takie słabe kakao. Mythical - zaróżowiona miedź intensywnie lśniąca - rzeczywiście niemalże metalicznym blaskiem. I Creamy Bisque w którym sie zakochałam od pierwszego maźnięcia - delikatny, a jednocześnie pełen blasku, daje efekt migocącej tysiącami iskierek kremowej bieli minimalnie jedynie złamanej różem.
Vanth, dziękuję Fantastyczny opis Tylko ja mam słabą wyobraźnię i najchętniej zobaczyłabym Cię w tym makijaż... Albo sama umówię się do Pana Wojtka Nigdy nikt mnie nie malował, to byłoby całkiem ciekawe doświadczenie

Dziewczyny macie może konta na Facebooku? Ja jestem totalny świeżak i zastanawiam się czy z konta utworzonego na stronę internetową można zapraszać znajomych?
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 07:16   #3405
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

miałam piękny sen - mój TŻ kupił mi w prezencie, tak bez okazji całą nową kolekcję myślałam, że umrę ze szczęścia w tym śnie, a jak się obudziłam to było mi cholernie smutno ale nic, mam nadzieję, że jutro coś jeszcze znajdę przyzwoitego, a nie same smutne resztki...

Edytowane przez panna mrau
Czas edycji: 2011-08-31 o 07:19
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 08:23   #3406
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Carbonized również na mojej skórze wpada w chłodną tonację - a na czarnej kredce wręcz dopatruje się w nim cienia zielonego pobłysku.
Outre niesamowicie wydobywa ciepłe tony z moich zielonych tęczówek, a i konsystencje ma przyjazną - nie jest suchym matem, bardziej takim satynowym, podobnie zresztą jak Moleskine, który u mnie na bladej skórze prezentuje sie jako średni brąz - takie słabe kakao. Mythical - zaróżowiona miedź intensywnie lśniąca - rzeczywiście niemalże metalicznym blaskiem. I Creamy Bisque w którym sie zakochałam od pierwszego maźnięcia - delikatny, a jednocześnie pełen blasku, daje efekt migocącej tysiącami iskierek kremowej bieli minimalnie jedynie złamanej różem.
Gratuluję zakupów )) z tym Outre to mnie zdziwiłaś, bo jak go macałam to miałam wrażenie, że jest duuużo bardziej tępy niż Moleskin. to dobrze, że Ci przypadł do gustu )) A co do CB to się zgadzam w całej rozciągłości!
Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Kasiu strasznie kusisz i pomyśleć, że ja ostatnio nabyłam jakieś 10 czerwonych lakierów ZOYA, bo nie mogłam się zdecydować, która czerwień najfajniejsza W praniu oczywiście okazało się, że wszystkie podobne, a niektóre niemalże identyczne Kolory choć ładne, ale w ogóle nie trwałe...dlatego szukam czegoś lepszego, jak na razie Chanel i Estee wypadają najlepiej. Ten czerwony z MACa mnie zaintrygował...
o niee, ja kocham Zoyki, jestem nimi zauroczona podobnie jak China Glaze i ostatnio Orly. trudno mi powiedzieć, czy Deep Sea jest lepszy od Zoyek, raczej podobnie ale akurat paznokciowo to bardzo różnie bywa, zależy pewnie od płytki i innych uwarunkowań o których ja nie mam pojęcia. U mnie Zoyki trzymają się pięknie. A Zoykowe czerwienie są śliczne ) aż mi trudno uwierzyć, że Zoyki są nietrwałe
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 08:34   #3407
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Wy mi lepiej Muchachas powiedzta, czy na nowy podkład warto sie wykosztowac?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 10:29   #3408
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
miałam piękny sen - mój TŻ kupił mi w prezencie, tak bez okazji całą nową kolekcję myślałam, że umrę ze szczęścia w tym śnie, a jak się obudziłam to było mi cholernie smutno ale nic, mam nadzieję, że jutro coś jeszcze znajdę przyzwoitego, a nie same smutne resztki...
Ojj tego typu sny są piękne, ale tylko do momentu przebudzenia, też tak mam Btw, też może jakoś bym się do Krakowa wybrała
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 17:57   #3409
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
co ja poradzę że zawsze mam jakieś dziwne ciągoty w stronę jesiennych kolekcji...
ale Wam powiem zastanawia mnie bo generalnie ludzie lubią jakieś konkretne kolory i makijażowe połączenia. Ja mam dziwnie bo mi się z porami roku zmienia, na wiosnę szaleję z kolorami tęczy, na jesień tonuję makijaż i oczywiście na jesień/zimę ubóstwiam ciemne kolory na ustach jestem świrem czy któraś z Was też tak ma?
nie jesteś sama (już abstrahując od tego, że dla postronnych, to w tym wątku są same świry )
dla mnie to normalne - inne kolory (tak samo jak perfumy!) na każdą porę roku. Inne światło jest zupełnie. Ja mam swoje ulubione odcienie szminek/róży/ i nawet cieni na wiosnę lato, jesień, zimę.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 18:07   #3410
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

może ktoś przetestować tą formułę z Pro Longwear ze standardowymi cieniami? Ostatnio męczy mnie Bright Sunshine, chcę ładnej żółci, ale jeśli ta formuła ze Style Driven jest lepsza, to bez oporów wolałabym się zaopatrzyć w Sunny Outlook
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 20:18   #3411
bijoum
Raczkowanie
 
Avatar bijoum
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 119
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ogłoszenie parafialne
Czy któraś z was "przypadkiem" w najbliższym czasie nie znajdzie się w okolicy sklepu maca ? Jeżeli tak, to mogłabym prosić o pomoc w zakupie dwóch produktów, a konkretniej różu i pomadki ? Oczywiście wszystkie koszty pokrywam
bijoum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 20:40   #3412
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

u mnie kilka zdjęć MMO, tylko tyle dzisiaj zdążyłam zrobic

klik klik
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 21:41   #3413
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez bijoum Pokaż wiadomość
Ogłoszenie parafialne
Czy któraś z was "przypadkiem" w najbliższym czasie nie znajdzie się w okolicy sklepu maca ? Jeżeli tak, to mogłabym prosić o pomoc w zakupie dwóch produktów, a konkretniej różu i pomadki ? Oczywiście wszystkie koszty pokrywam
jak coś to ja będę w piątek
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 21:55   #3414
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Już po zakupach.

Jestem tylko zła, bo mój wymarzony cień Style Driven zaginął
Wracam do domu, zaglądam do siaty i go nie ma
Jutro do nich jadę to wyjaśniać, także na razie nie mogę Wam nic wysyłać... bo muszę to najpierw wyjaśnić

Już Wam piszę na PW co dla kogo mam

Załączam też zdjątka moich i Waszych zdobyczy

Pingwinku - też chcę tą szminkę... zakochałam się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC2151.jpg (64,4 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC2152.jpg (109,8 KB, 67 załadowań)
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 22:02   #3415
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
nie jesteś sama (już abstrahując od tego, że dla postronnych, to w tym wątku są same świry )
dla mnie to normalne - inne kolory (tak samo jak perfumy!) na każdą porę roku. Inne światło jest zupełnie. Ja mam swoje ulubione odcienie szminek/róży/ i nawet cieni na wiosnę lato, jesień, zimę.
to mi poprawiłaś humor. w sumie Twoje wytłumaczenie brzmi jak najbardziej logicznie. Z perfumami mam to samo. Są zapachy, które kocham zimą ale nie odważyłabym się użyć latem z obawy o omdlenie swoje i ludzi wkoło. Są też takie, które na zimę są dużo za lekkie. To samo jest z makijażem
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 22:03   #3416
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Kolciu a te 3 wkłady to co to ?
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 22:08   #3417
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Już po zakupach.

Jestem tylko zła, bo mój wymarzony cień Style Driven zaginął
Wracam do domu, zaglądam do siaty i go nie ma
Jutro do nich jadę to wyjaśniać, także na razie nie mogę Wam nic wysyłać... bo muszę to najpierw wyjaśnić

Już Wam piszę na PW co dla kogo mam

Załączam też zdjątka moich i Waszych zdobyczy

Pingwinku - też chcę tą szminkę... zakochałam się
oo ooo widzę, że mamy tego samego ProLongweara śliczny jest
oczywiście zakupy rewelacyjne, o ile dobrze widzę masz 211 - daj znać jakie kreseczki robi?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2011-08-31 o 22:09
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 22:09   #3418
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Już po zakupach.

Jestem tylko zła, bo mój wymarzony cień Style Driven zaginął
Wracam do domu, zaglądam do siaty i go nie ma
Jutro do nich jadę to wyjaśniać, także na razie nie mogę Wam nic wysyłać... bo muszę to najpierw wyjaśnić

Już Wam piszę na PW co dla kogo mam

Załączam też zdjątka moich i Waszych zdobyczy

Pingwinku - też chcę tą szminkę... zakochałam się

ja miałam kiedy podobną z UD i uwielbiałam ją
wielkie dzieki
chyba będziemy jedyne, które ją kupią
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 22:10   #3419
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Kolciu a te 3 wkłady to co to ?
To mój Club, Satin Taupe oraz Contrast... matko, Contrast jest za✂✂✂isty Jutro mam sesję i na pewno zrobię nim makijaż... że ja go wcześniej nie odkryłam Hihi

Paletki już ułożone, także mogę pokazać jak wyglądają... jutro opiszę i wrzucę na swatchowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC2154_small.jpg (61,9 KB, 66 załadowań)
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 22:11   #3420
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
oo ooo widzę, że mamy tego samego ProLongweara śliczny jest
oczywiście zakupy rewelacyjne, o ile dobrze widzę masz 211 - daj znać jakie kreseczki robi?

Dam znać, dam Jutro będę testować.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość

ja miałam kiedy podobną z UD i uwielbiałam ją
wielkie dzieki
chyba będziemy jedyne, które ją kupią
No właśnie pewnie będzie niedoceniana... ale mi to nie przeszkadza Jest cuuudna
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.