Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-19, 19:11   #3391
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Eevone masz lampe led? Na bazie gelish czas utwardzania to chyba 10s, tak mi sie kojarzy. Jaka masz moc lampy?
Baza musi byc w zasadzie wcierana w pazurka, pedzelek to ulatwia. Pozbadz sie nadmiaru bazy, ocierajac pedzelkiem o szyjke buteleczki.
Jesli kolor nie ucieka z bazy, nie ma potrzeby przecierania jej wacikiem.
Jesli hybryda sie zmarszczyla to albo jest jej za duzo, albo nie zostala odpowiednio doswietlona w tym miejscu. To na pewno wplynie na skrocenie trwalosci. Czesta przypadlosc w lampie mostek.
Mam lampe led 12W, nie mostek, tylko 'wykladana'.

Pedzelek ocieralam o butelke, czekalam, az nadmiar splynie, a ciagle mialam wrazenie, ze tego jest za duzo - pewnie po prostu kwestia wprawy.

Kolor mi sie nakladal idealnie lepiej niz wiele normalnych lakierow, nie uciekal, nie robil przeswitow, nic z tych rzeczy.
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:12   #3392
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
No właśnie o to mi dziewczyny chodzi,że chciałabym w końcu to uporządkować. Bo to już jest męczące. Albo przestanie wydziwiać,albo ja się z nią pożegnam. Tylko jak powiedzieć klientce,że nie chcesz jej więcej widzieć ?
ja jestem typem bezpośredniego osobnika, żeby nie powiedzieć gorzej , także bym jej prosto z mostu powiedziała co o niej sądze wóz albo przewóz

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość

Teraz bede bala sie wstawiac foty jesli mani nie bedzie idealne
nie rozumiem czego miałabyś się bać mam nadzieje że będziesz rządzić twardą ręką
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:43   #3393
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Eevone 12W to mala moc. Ja bym utwardzala nawet po 60s. A nakladanie lakierow, to tak jak sama napisalas, kwestia wprawy

Emka, bede wstawiac tak jak do tej pory
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:04   #3394
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
RedDahlia, zacisnij piąchy, bądź asertywna i powiedz jej prawdę. W kilkunastu ostatnich postach dziewczyny ci radzily co powiedziec. Jak sie nie zawezmiesz, to bedziesz jej robila darmowe mani przez najblizszy rok!
Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja jestem typem bezpośredniego osobnika, żeby nie powiedzieć gorzej , także bym jej prosto z mostu powiedziała co o niej sądze wóz albo przewóz
Ooj,ja też jestem bezpośrednia,czasami aż do bólu ale klientce jakoś tak się wstrzymuję bo nie chciałabym zepsuć sobie opinii. Miała robione teraz 5 dni temu,więc pewnie jakoś na dniach będzie dzwonić. Nie wiem czy wtedy od razu przez telefon jej powiedzieć,czy dopiero jak przyjdzie ?
__________________
Don't be afraid to be you.
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:10   #3395
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Od razu przez telefon, zeby sie nie zdziwila jak przyjdzie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:16   #3396
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Ooj,ja też jestem bezpośrednia,czasami aż do bólu ale klientce jakoś tak się wstrzymuję bo nie chciałabym zepsuć sobie opinii. Miała robione teraz 5 dni temu,więc pewnie jakoś na dniach będzie dzwonić. Nie wiem czy wtedy od razu przez telefon jej powiedzieć,czy dopiero jak przyjdzie ?
Jak zadzwoni to powiedz to na spokojnie, że np.: to ostatni raz kiedy jej poprawiasz mani itp.


Roses, gratulacje!
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:43   #3397
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Mnie czerwony, różowy i fioletowy holo kusi z DR
mam te wszystkie oraz zwykły holo, złoty i zielony holo

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
ciemny fiolet holo jest obłędny

potwierdzam
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 20:58   #3398
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
No właśnie o to mi dziewczyny chodzi,że chciałabym w końcu to uporządkować. Bo to już jest męczące. Albo przestanie wydziwiać,albo ja się z nią pożegnam. Tylko jak powiedzieć klientce,że nie chcesz jej więcej widzieć ?
nie wiem a długo do ciebie już chodzi?

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Ooj,ja też jestem bezpośrednia,czasami aż do bólu ale klientce jakoś tak się wstrzymuję bo nie chciałabym zepsuć sobie opinii. Miała robione teraz 5 dni temu,więc pewnie jakoś na dniach będzie dzwonić. Nie wiem czy wtedy od razu przez telefon jej powiedzieć,czy dopiero jak przyjdzie ?
powiedz jej, że od teraz będzie musiała liczyć się z tym, że za wykonaną pracę będzie musiała zapłacić prosto z mostu bez owijania w bawełnę nie martw się na zapas, ona się o twój portfel nie martwi
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 21:06   #3399
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dobra dziewczyny,spokojnie Jak zadzwoni to powiem jej,że od teraz za poprawki się płaci i tyle Albo przestanie grzebać,albo będzie za każdym razem płacić,albo się jej pozbędę. Co by się nie stało będę zadowolona
__________________
Don't be afraid to be you.
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 23:03   #3400
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny czy zdarzyło Wam się tak,że w buteleczce był inny kolor niż później na paznokciu?Bo przyszły dzisiaj lakiery z ali i jeden wygląda zupełnie inaczej niż na stronie 😐 nie podoba mi się

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 04:15   #3401
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny,spokojnie Jak zadzwoni to powiem jej,że od teraz za poprawki się płaci i tyle Albo przestanie grzebać,albo będzie za każdym razem płacić,albo się jej pozbędę. Co by się nie stało będę zadowolona
spław ją bezpośrednio, ale kulturalnie zacznij od "jasne nie ma problemu", a jak sie już nakręci że znowu jej idziesz na ręke to ją uświadom że będzie płacić mina jej zrzednie ja bym jeszcze oczywiście dodała że tylko jej hybryda cudownym trafem "odpada" z paznokcia może być niestety tak że Ci antyreklame zrobi bo wszystkim rozgada że hybryda nie trzyma a Ty każesz sobie płacić za swoje błędy ;/ także lepiej jej wyjaśnić że to tylko jej przypadek jest taki
Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy zdarzyło Wam się tak,że w buteleczce był inny kolor niż później na paznokciu?Bo przyszły dzisiaj lakiery z ali i jeden wygląda zupełnie inaczej niż na stronie 😐 nie podoba mi się

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
nie zrozumiałam pytania, ale jest 5 rano także się zdarza masz inny kolor w butelce a inny po nałożeniu na paznokieć czy inny kolor był na stronie a co innego przyszło? napisałaś i jedną i drugą wersje wrzuć fotki a lakier najlepiej odsprzedaj, bo reklamować chyba się nie opłaca
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 06:41   #3402
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Ja też nie wiem czym aż tak bardzo różnią się te dwie prace,ale ona uważa,że jej koleżanka przekłada tylko kartki



Ja kładę,ale nie trzeba koniecznie. Żel silikonowy to coś jak Extra Base od Neonail która jest właśnie bazą.

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------



Ale co ja mam jej powiedzieć ? Męczy mnie pani więc od teraz za poprawki się płaci ?
powiedz jej że od nowego roku jest nowy cennik i za każdą poprawkę się płaci
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 07:41   #3403
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
spław ją bezpośrednio, ale kulturalnie zacznij od "jasne nie ma problemu", a jak sie już nakręci że znowu jej idziesz na ręke to ją uświadom że będzie płacić mina jej zrzednie ja bym jeszcze oczywiście dodała że tylko jej hybryda cudownym trafem "odpada" z paznokcia może być niestety tak że Ci antyreklame zrobi bo wszystkim rozgada że hybryda nie trzyma a Ty każesz sobie płacić za swoje błędy ;/ także lepiej jej wyjaśnić że to tylko jej przypadek jest taki

nie zrozumiałam pytania, ale jest 5 rano także się zdarza masz inny kolor w butelce a inny po nałożeniu na paznokieć czy inny kolor był na stronie a co innego przyszło? napisałaś i jedną i drugą wersje wrzuć fotki a lakier najlepiej odsprzedaj, bo reklamować chyba się nie opłaca
Od początku. ..😜
Przyszedł lakier,w buteleczce kompletnie mi się nie podoba,nie wiem czy będzie inaczej wyglądał na paznokciu .

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 07:43   #3404
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość



Haha,ja też obstawiałam Ciebie Roses Klipsy do zdejmowania są najlepsze <3 Szczerze nienawidziłam folii i naparstków
Też zamówiłam kllipsy, sciagalam mani tylko kilka razy i juz ta folia mnie do szału doprowadzała.
Zamówiłam też na ali lakiery termiczne, ciekawa jestem efektów i ściągania
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 08:12   #3405
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny witam i mam pytanie doradzcie. Zdjelam wczoraj hybryde indigo i mam całą płytkę przebarwiona na rozowo...plus takie dziwne mrowienie w palcach ale od spodu czuje jakby przyrost sie wydluzyl. Mam pytanie czy to reakcja moze byc na indigo bo wczesniej uzywslam semilaca i nic takiego sie nie dzialo. Nie wiem czy bezpiecznie nakladac semilaca bo zaeaz chce si3 za mani zabrac. Wrzucam fotke pazurkow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1453277552634.jpg (41,4 KB, 56 załadowań)
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 08:17   #3406
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
Dziewczyny witam i mam pytanie doradzcie. Zdjelam wczoraj hybryde indigo i mam całą płytkę przebarwiona na rozowo...plus takie dziwne mrowienie w palcach ale od spodu czuje jakby przyrost sie wydluzyl. Mam pytanie czy to reakcja moze byc na indigo bo wczesniej uzywslam semilaca i nic takiego sie nie dzialo. Nie wiem czy bezpiecznie nakladac semilaca bo zaeaz chce si3 za mani zabrac. Wrzucam fotke pazurkow
Ostatnio tak samo miałam z Matrioshka nie dość, że nie chciała się odmoczyc to jeszcze przebarwila klientce płytkę. Chyba już nie kupię nic z Indigo

Wysłane z mojego GT-S6812i przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 09:29   #3407
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
spław ją bezpośrednio, ale kulturalnie zacznij od "jasne nie ma problemu", a jak sie już nakręci że znowu jej idziesz na ręke to ją uświadom że będzie płacić mina jej zrzednie ja bym jeszcze oczywiście dodała że tylko jej hybryda cudownym trafem "odpada" z paznokcia może być niestety tak że Ci antyreklame zrobi bo wszystkim rozgada że hybryda nie trzyma a Ty każesz sobie płacić za swoje błędy ;/ także lepiej jej wyjaśnić że to tylko jej przypadek jest taki
Ona doskonale wie,że tylko z nią są takie przeboje. Robię pazury tez jej bliskiej koleżance i wszystko się zawsze ładnie trzyma,a babeczka zadowolona. tylko właśnie nie chciałabym aby zrobiła mi tą antyreklamę

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
powiedz jej że od nowego roku jest nowy cennik i za każdą poprawkę się płaci
Tak zrobię

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Też zamówiłam kllipsy, sciagalam mani tylko kilka razy i juz ta folia mnie do szału doprowadzała.
Zamówiłam też na ali lakiery termiczne, ciekawa jestem efektów i ściągania
Ja od folii dostawałam białej gorączki,jak się tylko przerzuciłam na klipsy to i nawet ściąganie lubię
__________________
Don't be afraid to be you.
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 09:35   #3408
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

też zdecydowanie wolę klipsy od folii....
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 09:54   #3409
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

No to super, że się sprawdzają mam tylko nadzieję, że nie będę czekać na przesyłkę 2miesiace
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 10:01   #3410
iScharlotte
Raczkowanie
 
Avatar iScharlotte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 79
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Hi ho dziewczyny
Mam straszny dylemat, obejrzałam ostatnio filmik maxineczki i po prostu zakochałam się w classic wine semilac'a... Możecie polecić coś podobnego w 99,9% z innej firmy? Mój foch na semi nadal trwa i nie chciałabym tego zmieniać
iScharlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 10:15   #3411
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

czułe wspomnienie MM?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 10:53   #3412
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Emka !!!!
STO LAT JUBILATKO !!!!! ZDROWIA ,UŚMIECHU ,KASY ,SPEŁNIENIA MARZEŃ I BETONOWYCH MANI 😀😚

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 11:07   #3413
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

eM_Ka ma urodziny?! sto lat, sto lat... Niech żyje, żyje nam...!!!! Wszystkiego co najlepsze
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 11:14   #3414
jusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar jusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: mały, ciepły domek :)
Wiadomości: 3 408
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Ochh nieee, przegapiła bym urodziny mojego paznokciowego Guru? wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i samych udanych mani!
__________________
26.12.2008
29.04.2014

25.08.2015
jusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 11:25   #3415
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Enn, Roses dziekuje za wszystkie rady

Po wczorajszym oszalamiajacym sukcesie ( ), domowilam Samilaka Harda i 003, 033 i 082
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 11:33   #3416
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez iScharlotte Pokaż wiadomość
Hi ho dziewczyny
Mam straszny dylemat, obejrzałam ostatnio filmik maxineczki i po prostu zakochałam się w classic wine semilac'a... Możecie polecić coś podobnego w 99,9% z innej firmy? Mój foch na semi nadal trwa i nie chciałabym tego zmieniać
cosmetics zone ma dużo kolorów w odcieniach bordowych ja mam 018, ale nie jest identyczny jak ten z semi chociaż wydaje mi się, że 016 z CZ będzie zbliżony ale jakby co to musisz obczajkę na ich grupie fb zrobić

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Dołączam się do życzeń dla Emki

Sto lat, tysiąc hybryd i miliony cyrkonii Swarovskiego!
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 11:54   #3417
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Sto lat Emka arty:

Jestem zachwycona pigmentacja nowej formuly NN. Testowalam 2 nowe lakiery i najchetniej kupilabym jeszcze z 10
Fotki wstawilam na "Pokazujemy..."
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 13:23   #3418
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cześć dziewczyny

przeczytałam cały wątek i dziękuję Wam za wiele cennych rad

zamówiłam lampę i dopiero czekam aż przyjdzie i teraz rozglądam się za lakierami i resztą wyposażenia.
Przeczytałam, że polecacie bazę EB Neonail i tak patrze i są na ich stronie dwa produkty:
http://www.neonail.pl/katalog/zele-h...-6ml-base.html
Hard Base

i drugi Extra Base http://www.neonail.pl/katalog/zele-h...ase-extra.html.

Takie samo mają działanie czy lepsza jednak EB ?

Pozdrawiam!
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 13:26   #3419
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

to coś nieuważnie czytałaś bo bylo o tym wielokrotnie
EB jest bazą + przedłuża (żel silikonowy)
HB to zwykła baza
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 13:32   #3420
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
to coś nieuważnie czytałaś bo bylo o tym wielokrotnie
EB jest bazą + przedłuża (żel silikonowy)
HB to zwykła baza
całkiem możliwe, ilość informacji tu jest przeogromna więc mogłam pominąć

dziękuję za odpowiedź
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 14:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.