Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-27, 08:46   #3391
bejb200
Raczkowanie
 
Avatar bejb200
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 194
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
Pierwsza

Ale pewnie jak tylko wezmę leki, zaraz będe odsypiać. Chciałam tylko sie pochwalić, ze wczoraj i do mnie przyszła grzechotka z FP oraz dla uczczenia półmetka ciąży kupiłam kocyk w Pepco
Czy można jeszcze gdzieś zamówić tą grzechotkę ? od niedawna pojawiłam się na tym wątku i widzę, że wiele można się od Was dowiedzieć! dzięki za to! przyznam się szczerze, że ja jeszcze nie mam nic kupionego;-(byłam na warsztatach Aktywna Mama, na których dostałam bardzo dużo próbek, ulotek oraz informacji o ciąży, maleństwie i opiece po narodzinach. Ale jeśli chodzi o jakieś ubranka to mam od koleżanek poodkładane, muszę je poprzeglądać i dopiero wtedy zrobić listę co dokupić.
Dziś mam wizytę u lekarza. Wyniki są ok, więc jestem dobrej myśli,mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Choć jestem już w 21 tyg i jeszcze nie czuję żadnych ruchów, zaczynam sie trochę martwić...
bejb200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 08:58   #3392
BeautifulLie
Zadomowienie
 
Avatar BeautifulLie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Siemianowice Śl
Wiadomości: 1 198
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Dzien dobry. Wczoraj tez mialam wizytę u gina, z synusiem wszysko ok ze mna tez następną wizytę mam 17 grudnia . Po lekarzu kupiliśmy wózek strasznie sie ciesze pochwale sie jak będę miała dostęp do komputera buziaki :-*


Wysłano za pomocą Tapatalk
BeautifulLie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 09:02   #3393
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cześć dziewczyny
Oglądam DDTVN, w przerwach reklamy, w tym wiele takich z zabawkami itp dla dzieci i myślę sobie, jak by było fajnie trzymać już maleństwo w swoich objęciach. Wczoraj w wiadomościach znów mówili o tym chłopczyku, co się urodził w 25tc i ogólnie o wcześniakach, o 'kangurowaniu' i też mnie tak naszło. Wy też tak macie?
A tak w ogóle to wczoraj usłyszałam komplement od mamy, powiedziała 'nie wiem gdzie ty tą ciążę nosisz'.
Melduję też, że zakupy średnio udane, po Rossmanie poszłam do drogerii Celux i okazało się, że tam też jest wiele rzeczy w promocji, niektóre nawet lepsze niż w Rossmanie. Może jeszcze tam się obkupię, pomyślę . Z ciuchów nic nie kupiłam ale to było do przewidzenia . Może dziś zrobię jeszcze rundkę po SH, zobaczę.

mmhym nie martw się na zapas, na pewno wszystko jest OK . Swoją drogą mój gin nigdy nie mówi o takich rzeczach jak brzuszek, jakieś organy wewn., dokładne pomiary, chyba go przycisnę nast.razem bo milczek mi się trafił niesamowity.

agunia4ever za udaną wizytę.

bebe97 za udane zakupy!

meluzyna87, ja się chyba przy nast. wizycie spytam o tę wadę wzroku (o ile nie zapomnę).
Dziewczyny, chciałam też Was spytać o oznaczenie grupy krwi - jak to się robi? Ja mam gdzieś w starych papierach ze szpitala napisane, że mam ARh+ ale czy to wystarczy, czy trzeba jakieś specjalne badania robić? Któraś z Was już to robiła?

111kicia111, no właśnie czy nie można dziecka przewieźć w rożku lub nosidełku? I wgl w takim foteliku to dziecko jest przecież w pozycji siedzącej - czy to na to nie za szybko? Ja też nie chcę kupować fotelika tylko na trochę. Ten, który znalazłaś fajnie wygląda i powinien posłużyć na dłużej.

ladylazarusIE, trzymam kciuki za walkę z bakteriami w moczu. Miałam je jak byłam maluszkiem i podobno ledwo się wylizałam. A Twój nick pochodzi może od Sylvii Plath?

Trisdom ja w pierwszym trymestrze w ogóle nie używałam perfum bo bardzo mnie drażniły zapachy, zresztą to było lato, dość upalne zresztą a latem podobno lepiej ich nie używać.

Dziewczyny, rozglądacie się już za prezentami bożonarodzeniowymi?

Miłego dnia,
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 09:04   #3394
cayenneOna
Zadomowienie
 
Avatar cayenneOna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: München/Gräfelfing
Wiadomości: 1 300
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Oglądam DDTVN, w przerwach reklamy, w tym wiele takich z zabawkami itp dla dzieci i myślę sobie, jak by było fajnie trzymać już maleństwo w swoich objęciach. Wczoraj w wiadomościach znów mówili o tym chłopczyku, co się urodził w 25tc i ogólnie o wcześniakach, o 'kangurowaniu' i też mnie tak naszło. Wy też tak macie?
A tak w ogóle to wczoraj usłyszałam komplement od mamy, powiedziała 'nie wiem gdzie ty tą ciążę nosisz'.
Melduję też, że zakupy średnio udane, po Rossmanie poszłam do drogerii Celux i okazało się, że tam też jest wiele rzeczy w promocji, niektóre nawet lepsze niż w Rossmanie. Może jeszcze tam się obkupię, pomyślę . Z ciuchów nic nie kupiłam ale to było do przewidzenia . Może dziś zrobię jeszcze rundkę po SH, zobaczę.

mmhym nie martw się na zapas, na pewno wszystko jest OK . Swoją drogą mój gin nigdy nie mówi o takich rzeczach jak brzuszek, jakieś organy wewn., dokładne pomiary, chyba go przycisnę nast.razem bo milczek mi się trafił niesamowity.

agunia4ever za udaną wizytę.

bebe97 za udane zakupy!

meluzyna87, ja się chyba przy nast. wizycie spytam o tę wadę wzroku (o ile nie zapomnę).
Dziewczyny, chciałam też Was spytać o oznaczenie grupy krwi - jak to się robi? Ja mam gdzieś w starych papierach ze szpitala napisane, że mam ARh+ ale czy to wystarczy, czy trzeba jakieś specjalne badania robić? Któraś z Was już to robiła?

111kicia111, no właśnie czy nie można dziecka przewieźć w rożku lub nosidełku? I wgl w takim foteliku to dziecko jest przecież w pozycji siedzącej - czy to na to nie za szybko? Ja też nie chcę kupować fotelika tylko na trochę. Ten, który znalazłaś fajnie wygląda i powinien posłużyć na dłużej.

ladylazarusIE, trzymam kciuki za walkę z bakteriami w moczu. Miałam je jak byłam maluszkiem i podobno ledwo się wylizałam. A Twój nick pochodzi może od Sylvii Plath?

Trisdom ja w pierwszym trymestrze w ogóle nie używałam perfum bo bardzo mnie drażniły zapachy, zresztą to było lato, dość upalne zresztą a latem podobno lepiej ich nie używać.

Dziewczyny, rozglądacie się już za prezentami bożonarodzeniowymi?

Miłego dnia,
Dziewczynki, to JA mam problem z perfumami, a Trisdom poprosiłam o napisanie jakie ma ulubione,bo próbuje coś dopasować i może mnie natchnie
Jak również jako off top: "zapachy w ciąży" moglybyscie podrzucić wasze ulubione, jak już napisałam, mam naprawdę dużo i chyba żadne mi w tym momencie nie pasują,a bez perfum nie wychodzę z domu...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cayenneOna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 09:08   #3395
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez bejb200 Pokaż wiadomość
Czy można jeszcze gdzieś zamówić tą grzechotkę ?
http://www.fisher-price.com/pl_PL/pl...ign/index.html wszystkie takie same - lwy do mnie doszła po 2 miesiącach od rejestracji ale doszła fajna niezbyt głośna

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
no właśnie czy nie można dziecka przewieźć w rożku lub nosidełku? I wgl w takim foteliku to dziecko jest przecież w pozycji siedzącej - czy to na to nie za szybko?
foteliki te dla najmłodszych maja wkładki dla noworodków, wiec nie ma mowy o pozycji siedzącej - ale my kupilismy 0-13, niewiele ponad 300zł (za same 4 w testach) nawet na rok nie wydaje się dużo, a na pewno nic z siedzeniem pod niemal kątem prostym nie ma wspólnego (ani rożka, ani nosidełka - przynajmniej ja takiego nie znam, chyba że mimo wszytsko jest to fotelik - raczej bezpiecznie i mocno nie przytwierdzisz do siedzenia)
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015

Edytowane przez thidien
Czas edycji: 2013-11-27 o 09:17
thidien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 09:16   #3396
bejb200
Raczkowanie
 
Avatar bejb200
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 194
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

[QUOTE=thidien;43906132]http://www.fisher-price.com/pl_PL/pl...ign/index.html wszystkie takie same - lwy do mnie doszła po 2 miesiącach od rejestracji ale doszła fajna niezbyt głośna [COLOR="Silver"]


dziękuje niestety wysyłka grzechotek juz się skończyła spóźniłam się....
bejb200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 09:22   #3397
agunia4ever
Zadomowienie
 
Avatar agunia4ever
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 1 130
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Dzień dobry laseczki

Co do perfum to moim faworytem są Calvin Klein Euphoria

Cytat:
Napisane przez thidien Pokaż wiadomość
http://www.fisher-price.com/pl_PL/pl...ign/index.html wszystkie takie same - lwy do mnie doszła po 2 miesiącach od rejestracji ale doszła fajna niezbyt głośna

bejb200
z tego co się orientuje to już zakończyli wysyłkę tych grzechotek niestety. Co do ruchów to ja pierwsze smyrnięcie poczułam jakoś w 19 tygodniu, a potem rzadko coś. Teraz (22tc) już czuję kilka razy dziennie, ale wcześniej to raczej niezauważalne to było. Więc spokojnie. Przyjdzie i Twoja kolej
__________________

Impossible is nothing

I ślubuję Ci... Szczęśliwa żona od 9.11.2013r.



I kocham Cię ponad wszystko... Szczęśliwa mama od 06.04.2014r.

Sławcio
agunia4ever jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 09:23   #3398
cayenneOna
Zadomowienie
 
Avatar cayenneOna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: München/Gräfelfing
Wiadomości: 1 300
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Dla przyszłych mam córek


http://m.youtube.com/watch?v=wJ-WM94...%3DwJ-WM94YP1s

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cayenneOna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 09:33   #3399
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez bejb200 Pokaż wiadomość
dziękuje niestety wysyłka grzechotek juz się skończyła spóźniłam się....
aj, nie doczytałam ale spokojnie, myślę, że po nowym roku wymyślą rosyłanie czegoś innego trzeba adres zapamietać i sprawdzać w końcu te były dla mam 2013 i 2014, a jak zaczną się pojawiać mamy 2015 i jakoś je przyciągnąć też będą chcieli
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015

Edytowane przez thidien
Czas edycji: 2013-11-27 o 09:36
thidien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 09:33   #3400
cayenneOna
Zadomowienie
 
Avatar cayenneOna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: München/Gräfelfing
Wiadomości: 1 300
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

I powiem Wam jeszcze, że usłyszałam ta piosenkę w dniu wesela mojej kuzynki, ja wtedy 17 lat, ona 18... Ciocia pokazała, jak kuzynka jej nowinę oznajmiła...
4 lata później kuzynka już nie żyła, a ciocia z wujkiem wychowali wnuka super... Młody nie dość, że kultura na najwyższym poziomie, to super się uczy.. Nie widzimy się często, ale jak już, to to jego grzeczne "ciociu" do mnie i dyskusje mnie rozwalaja, zwl jak nagle spyta jaka była jego mama ( co mam powiedzieć, że zapamiętałam ja w chustce z trupimi czaszkami na glowie, jak słuchała big cyc i chciała być kuratorem do spraw nieletnich? To ja pograzylo, zadała się z nieodpowiednimi ludźmi...

Ale piosenka powoduje we mnie płacz od lat

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cayenneOna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 09:35   #3401
bejb200
Raczkowanie
 
Avatar bejb200
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 194
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez agunia4ever Pokaż wiadomość
Dzień dobry laseczki

Co do perfum to moim faworytem są Calvin Klein Euphoria



bejb200
z tego co się orientuje to już zakończyli wysyłkę tych grzechotek niestety. Co do ruchów to ja pierwsze smyrnięcie poczułam jakoś w 19 tygodniu, a potem rzadko coś. Teraz (22tc) już czuję kilka razy dziennie, ale wcześniej to raczej niezauważalne to było. Więc spokojnie. Przyjdzie i Twoja kolej
Dziś obejrzę malucha u lekarza na USG i zobaczę co on tam kombinuję czuję wieczorem ale to tylko czasem takie przelewanie się jakby wody, ale ruchów na razie żadnych.Ale na ostatnim badaniu USG wszystko było oki.

Moje ulubione perfumki Lancome Miralce. Ale tydzień temu kupiłam Manifesto YSL i nie żałuje, piękny zapach!! niektóre perfumy co mam w domku musiłam odstawić na czas ciąży, pachną mi inaczej niż przed i do tego mdli mnie jak się nimi popsiukam;-(
bejb200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 09:36   #3402
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
gratuluję udanych wizyt!
myhmm: to są prawdziwe milimetry które niewłaściwie zbadane robią róznicę, wiem bo u kolegi ginekolog (wybitny) zbadał przed samym porodem ułożenie małego na usg i wyszło znacznie inne w pomiarach niż w rzeczywistości, to zadecydowało o braku cesarki i potem się kobita tak namęczyła i złamali małemu rękę w obojczyku bo sie przeliczyli bo był mały wielkolod!
O matko! Takich rzeczy sie boje


Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
wczoraj zajrzałam na chwilkę tylko, nawet czytać Was mi się nie chciało, nie byłam w nastroju, bo mi go zepsuł ktoś na innym forum, sugerując, że powinnam z córką zasięgnąć porady psychologicznej. długo by opowiadać. ale pojawił się też w naszej dyskusji głos rozsądku jeden i on mnie ostatecznie uspokoił.
Nie czytaj innych forow


Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
za udane wizyty. Czytam Was i czytam i weny nie mam pisać. Takie głupoty mi się znowu śniły, że aż musiałam wstać z łóżka i sie przejsć, bo stresa miałam, żeby zasnąć co by sie dalej nie śniło
Podziwiam - jak mi sie cos zlego sni to budze sie kompletnie sparalizowana.
I boje boje sie ciemnosci - czeka mnie prawdziwe wyzwanie zeby wstac w nocy do dziecka


Cytat:
Napisane przez virginia
Dziewczyny, chciałam też Was spytać o oznaczenie grupy krwi - jak to się robi? Ja mam gdzieś w starych papierach ze szpitala napisane, że mam ARh+ ale czy to wystarczy, czy trzeba jakieś specjalne badania robić? Któraś z Was już to robiła?
Ja tez mialam w starych papierach wpisane, ale lekarz stwierdzil ze to nie wystarczy i dal mi skierowanie i teraz mam aktualne - lekarz nic u Ciebie na ten temat nie mowil?
Bo to chyba bardzo wazne jest - jak trafilam do szpitala to od razu po karcie ciazy wolali o potwierdzenie grupy krwi.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 09:41   #3403
111kicia111
Raczkowanie
 
Avatar 111kicia111
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 213
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez thidien Pokaż wiadomość

[/COLOR]foteliki te dla najmłodszych maja wkładki dla noworodków, wiec nie ma mowy o pozycji siedzącej - ale my kupilismy 0-13, niewiele ponad 300zł (za same 4 w testach) nawet na rok nie wydaje się dużo, a na pewno nic z siedzeniem pod niemal kątem prostym nie ma wspólnego (ani rożka, ani nosidełka - przynajmniej ja takiego nie znam, chyba że mimo wszytsko jest to fotelik - raczej bezpiecznie i mocno nie przytwierdzisz do siedzenia)
A ten fotelik 0-13 ile posłuzy dziecku? Czy mogłabyś mi podac nazwę tego fotelika, który kupiłas? Wiem że maxi cosi maja 4 w testach ale sa az po 800 zł.
111kicia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 09:48   #3404
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
A ten fotelik 0-13 ile posłuzy dziecku? Czy mogłabyś mi podac nazwę tego fotelika, który kupiłas? Wiem że maxi cosi maja 4 w testach ale sa az po 800 zł.
U mnie w sklepie MC Citi jest za 399 - fotelik 0-13 starczy na okolo rok.
Na warsztatach z bezpiecznego malucha mowili zeby nie brac tych z duzym zakresem wagowym, ale to bylo tak dawno ze niestety nie pamietam czym to motywowali...
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 09:54   #3405
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
A ten fotelik 0-13 ile posłuzy dziecku? Czy mogłabyś mi podac nazwę tego fotelika, który kupiłas? Wiem że maxi cosi maja 4 w testach ale sa az po 800 zł.
to zależy jak będzie rosło, bo jak przekroczy 13 kg trzeba zmienić na większy, i jak główka zacznie wystawać ponad poziom fotelika też, więc nie jest powiedziane konkretnie na ile, jedne wyrosną szybciej, inne wolniej - teoretycznie jest do 18 miesiąca
my kupiliśmy Cybex Aton http://www.sklep-tosia.pl/cybex-aton_p1204#
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015

Edytowane przez thidien
Czas edycji: 2013-11-27 o 09:55
thidien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 09:56   #3406
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
I boje boje sie ciemnosci - czeka mnie prawdziwe wyzwanie zeby wstac w nocy do dziecka
Mam to samo Tż będzie wstawał razem ze mną, chyba że coś mi się odmieni

Gratuluję wszystkich udanych wizyt i pierwszego kilogramka

Przyszłam na was nakrzyczeć, bo przez te wasze lumpkowe łowy i ja się skusiłam Tylko u mnie wcale nie tanio jakoś bardzo, bo wydałam aż 79 zł Ale za to malutka moja ma 4 pary spodni, sukienkę, polarek z kapturkiem i taką oto jak w załączniku kamizelkę
Byłam też przez was () w biedronce po czekoladę belgijską, nie było ale kupiłam cukierki krówkowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kamizela.jpg (21,5 KB, 26 załadowań)
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 09:58   #3407
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
U mnie w sklepie MC Citi jest za 399 - fotelik 0-13 starczy na okolo rok.
Na warsztatach z bezpiecznego malucha mowili zeby nie brac tych z duzym zakresem wagowym, ale to bylo tak dawno ze niestety nie pamietam czym to motywowali...
bo nie są w stanie tak samo służyć noworodkowi i nieco starszemu, zupełnie inne potrzeby, inny układ ciała, itp.

trzeba przejrzeć wyniki testów, wykroić ile można dać na fotelik z budżetu, wybrać spośród innych cech - i jakoś ta decyzję podjąć
wybór wózka i fotelika to chyba jedne z najdłużej podejmowanych i trudniejszych
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015

Edytowane przez thidien
Czas edycji: 2013-11-27 o 10:01
thidien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 09:59   #3408
111kicia111
Raczkowanie
 
Avatar 111kicia111
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 213
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
U mnie w sklepie MC Citi jest za 399 - fotelik 0-13 starczy na okolo rok.
Na warsztatach z bezpiecznego malucha mowili zeby nie brac tych z duzym zakresem wagowym, ale to bylo tak dawno ze niestety nie pamietam czym to motywowali...
Znalazłam na alegro ten fotelik co napisałas za 355 zł. Musze sie zastanowić nad tymi fotelikami. Dla mnie 400 zł to duzo i myslałam ze jak już je wydam to przynajmiej na 3 lata fotelik posłuży. Ale z drugiej strony bezpieczeństwo malucha najwazniejsze tym bardziej że duzo jeżdze samochodem.
111kicia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 10:00   #3409
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Gratuluję udanych wizyt i 1 kg chłopczyka elunki

mmhym nie martw się brzuszkiem

mariolasl nie daj się jak trzeba będzie to my dzidzia wepchniemy spowrotem a tak sobie czytam o tej gestozie i tam pisze że to może być spowodowane dysfunkcją nerek. Nie masz jakichś problemów zdrowotnych? Bo się zastanawiam skąd Ci się to cholerstwo przyplątało

bebe97 ja poczułam że kopniaczki przybrały na mocy dopiero po 21-22 tyg. A teraz też nie kopie tak żeby mnie bolało

agunia4ever ja też się zastanawiałam jak z euthyroxem. No i nie wiem czy po prostu nie zrezygnować z niej na ten jeden dzień, ewentualnie jeśli bym się dobrze czuła to po badaniu, albo wziąć 4 godz po jakimś posiłku niezbyt sytym. Na logikę nie powinien zafałszować wyników ale lepeij dmuchać na zimne

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
Pierwsza

Ale pewnie jak tylko wezmę leki, zaraz będe odsypiać. Chciałam tylko sie pochwalić, ze wczoraj i do mnie przyszła grzechotka z FP oraz dla uczczenia półmetka ciąży kupiłam kocyk w Pepco
piękny komplecik

Cytat:
Napisane przez ladylazarusIE Pokaż wiadomość
no to będziecie tu ze mną siedzieć do ząbkowania waszych pociech :P
mój jeszcze nie będzie ząbkował

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość

ide się umyć i znikam na kilka godzin bo nie zgadniecie gdzie idę
a) po mandarynki
b) do SH z maminką
c) po mandarynki i do SH




111kicia111 jeśli chodzi o fotelik to sama się zastanawiałam nad 0-18kg. Jedynie te 2 gwiazdki to trochę mało, kojarzy mi się, że przy takiej ocenie foteliki w testach się rozlatywały zależy jak mocna jest ta 2 ale jeśli byście rzadko korzystali albo nie jechali zbyt daleko, przez spokojne miejscowości to możliwe że bym kupiła... Nie umiem Ci doradzić

virginia co do grupy krwi to jest tak, że oni muszą mieć potwierdzenie do szpitala, bo gdyby (odpukać) potrzebna byłaby dla Ciebie transfuzja to muszą wiedzieć jaką krew Ci podać. Ja niestety robiłam to badanie prywatnie, bo u ogólnego nie dostałam skierowania, bo ona nie mogła, a lekarz który mi to kazał zrobić też nie wypisał skierowania bo powiedział że mam iść do ogólnego. Badanie jest dość drogie bynajmniej w krk
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 10:06   #3410
111kicia111
Raczkowanie
 
Avatar 111kicia111
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 213
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez thidien Pokaż wiadomość
to zależy jak będzie rosło, bo jak przekroczy 13 kg trzeba zmienić na większy, i jak główka zacznie wystawać ponad poziom fotelika też, więc nie jest powiedziane konkretnie na ile, jedne wyrosną szybciej, inne wolniej - teoretycznie jest do 18 miesiąca
my kupiliśmy Cybex Aton http://www.sklep-tosia.pl/cybex-aton_p1204#
Dzięki!
Widze ze jest bardzo lekki -3,5 kg. Ten chicco który Wam pokazywałam waży az 8 kg. Musze cała sprawę przedyskutowac z mezem.
111kicia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 10:14   #3411
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cześć Dzięki Dziewczyny, posłucham Was i nie będę się martwić. Na następnym USG wszytsko będzie cacy

Cytat:
Napisane przez agunia4ever Pokaż wiadomość
I po wizycie dziś. Wszystko super. Moja ginka stwierdziła, że idealna ciąża fizjologiczna. Wszystkie wyniki ok. Morfologia coraz słabsza, ale jeszcze ok. Dostałam skierowanie na glukozę 75g 0-120. To oznacza, że będę miała przed i 2 h po robiony pomiar? Zapomniałam się zapytać mojej ginki I słuchałam znowu serduszka
Ja myślę, że to będą 2 kłucia - na czczo i po 2 godzinach, czyli 120 min. Ja tak miałam
Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
Ale pewnie jak tylko wezmę leki, zaraz będe odsypiać. Chciałam tylko sie pochwalić, ze wczoraj i do mnie przyszła grzechotka z FP oraz dla uczczenia półmetka ciąży kupiłam kocyk w Pepco
Ale śliczny kocyk - u mnie nie było tego koloru, a idealnie pasowałby mi do pokoju, takie mam dodatki

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
ide się umyć i znikam na kilka godzin bo nie zgadniecie gdzie idę
a) po mandarynki
b) do SH z maminką
c) po mandarynki i do SH

Musisz jeszcze do Biedronki wstapić po coś

Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziecko ze szpitala powinno sie przewozić do domu w foteliku tak? Ja swoja córcię przewoziłam w rozku na rekach ale to było 10 lat temu i wtedy nawet nie pomyslałam ze fotelik musi być, tymbardziej ze nie mielismy swojego samochodu. Kiedys pisałyscie że kupujecie fotelik maxi cosi. Ja się zastanawiam nad http://allegro.pl/chicco-eletta-2012...723081036.html
Chciałabym kupić fotelik taki zeby słuzył dziecko dłuzej a nie tylko na pierwszy rok. Ten fotelik ma 2 punkty w testach bezpieczeństwa i cena jak dla mnie ok jesli miałby starczyc na 3 lata.
Co myslicie o tym foteliku warto?
Zaleca się aby foteliki miały conajmniej 3 gwiazki. My tez kupilismy Cybex Aton, na necie od 350 złotych podobnie jak Maxi Cosi Citi

Cytat:
Napisane przez bejb200 Pokaż wiadomość
Dziś mam wizytę u lekarza. Wyniki są ok, więc jestem dobrej myśli,mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Choć jestem już w 21 tyg i jeszcze nie czuję żadnych ruchów, zaczynam sie trochę martwić...
Trzymam za wizytę. A ruchami nie martw się, bo wszędzie napisane, że można czuć po 22, a nawet czasem po 24 tygodniu

Cytat:
Napisane przez BeautifulLie Pokaż wiadomość
Dzien dobry. Wczoraj tez mialam wizytę u gina, z synusiem wszysko ok ze mna tez następną wizytę mam 17 grudnia . Po lekarzu kupiliśmy wózek strasznie sie ciesze pochwale sie jak będę miała dostęp do komputera buziaki :-*
brawo! konieczne pochwal się tym wózkiem

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam też Was spytać o oznaczenie grupy krwi - jak to się robi? Ja mam gdzieś w starych papierach ze szpitala napisane, że mam ARh+ ale czy to wystarczy, czy trzeba jakieś specjalne badania robić? Któraś z Was już to robiła?

Dziewczyny, rozglądacie się już za prezentami bożonarodzeniowymi?
Koniecznie trzeba miec do porodu oryginał badania grupy krwi. Więc zrób a na SR mówili, żeby nosić przy sobie najlepiej cały czas razem z kartą ciązy.
A na zakupy świąteczne właśnie dzisiaj wybieram się z mamą - już się boję cały dzień latania... ale uwielbiam to

Cytat:
Napisane przez Karolcia2401 Pokaż wiadomość
Przyszłam na was nakrzyczeć, bo przez te wasze lumpkowe łowy i ja się skusiłam Tylko u mnie wcale nie tanio jakoś bardzo, bo wydałam aż 79 zł Ale za to malutka moja ma 4 pary spodni, sukienkę, polarek z kapturkiem i taką oto jak w załączniku kamizelkę
Byłam też przez was () w biedronce po czekoladę belgijską, nie było ale kupiłam cukierki krówkowe
super zakupy - u mnie też drożej troszkę, ale ceny i tak procentowe w porównaniu do sklepowych czasem

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Jeszcze Was zostawię z piosenką przy której ja się ostatnio popłakałam - masakra z tymi hormonami, przecież jeszcze nie urodziłam

__________________
"Lub robić coś , kochaj kogoś , nie bądź gałganem , żyj poważnie."

Drugie serce
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 10:16   #3412
marima
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 327
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cześć
marima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 10:17   #3413
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Karolcia2401 to faktycznie drogo ale jaka śliczna kamizelka
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 10:19   #3414
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
Dzięki!
Widze ze jest bardzo lekki -3,5 kg. Ten chicco który Wam pokazywałam waży az 8 kg. Musze cała sprawę przedyskutowac z mezem.
maxi cosi citi też lekki, chyba nawet 3 kg nie ma

życzę szybkiego wyboru fotelika (jest sporo w całkiem fajnych cenach, które mają oceny 3 lub 4, ja bym 2 nie brała jednak)
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 10:20   #3415
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez ladylazarusIE Pokaż wiadomość
Uff, to taka zwykła biała malinowa z liptona bezpieczna, znaczy się?
Lipton robi bialą z malinami?
Lady baaardzo Cię proszę, podpowiedz: czy ona ma w składzie hibiskusa? Hibiskus w ciąży szkodzi, nie wiem czy wszystkim ale mnie wyjątkowo, raz prawie na IP pojechałam po trzech szklankach herbatki owocowej
Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
Pierwsza

Ale pewnie jak tylko wezmę leki, zaraz będe odsypiać. Chciałam tylko sie pochwalić, ze wczoraj i do mnie przyszła grzechotka z FP oraz dla uczczenia półmetka ciąży kupiłam kocyk w Pepco
piękny kocyk! szkoda ze taki dziewczyński
Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
gratuluję udanych wizyt!
myhmm: to są prawdziwe milimetry które niewłaściwie zbadane robią róznicę, wiem bo u kolegi ginekolog (wybitny) zbadał przed samym porodem ułożenie małego na usg i wyszło znacznie inne w pomiarach niż w rzeczywistości, to zadecydowało o braku cesarki i potem się kobita tak namęczyła i złamali małemu rękę w obojczyku bo sie przeliczyli bo był mały wielkolod!
tak, te pomiary często się nie zgadzają, u mnie pomylili się o ponad kilogram! Dziecko mierzone kilka dni przed porodem oszacowali na 3550 a urodzila się 2,5 kg malusieńka Basia
Cytat:
Napisane przez cayenneOna Pokaż wiadomość
Dobrze, że nie lutownica

A wiesz, z tym rowerem jakaś drobiazgowa jesteś

Doooobra, dziś jeszcze nie jeździłam

A za to wczoraj pokupowalam wszystkim kalendarze adwentowe, pierwsze okienko można otworzyć już w niedzielę oraz nabyłam droga kupna czapkę, ponieważ jestem fanką nakryć głowy, tak na lato, jak na zimę, mam gdzieś, że Niemki noszą najczesciej tylko jakieś dziwne worki w zimie, do każdego ubrania, a na moje kapelusze patrzą jakby kosmite widziały )
Melduję, że rozpoczęłam wczoraj tegoroczny rynek bożonarodzeniowy, wciagnelam dobre jedzonko w atmosferze średniowiecznego rynku, ogni i choinek, a na grzane wino patrzyłam z zazdrością i wahalam, za to powlaczalam wszystkie możliwe zwierzątka, Śnieżynki, Maryję i Losie we wszystkich szkołach, czym wprawilam w zdumienie niektórych a co, jak nie mogę pić, to niech chociaż zabawa będzie, jeden Losiu śpiewał Heeeeeeeeilige Nacht
A ja w mojej nowej czapce, fajowy, bo i ciepła, i ładna, dobrze, że mamusia nie wie ile kosztowała

Lubię Cię za te kapelusze!
Pokaż jaką czapkę nabyłaś
Ja teraz dziergam Poppy, niby dla mamy ale chyba sobie zostawię

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Podziwiam - jak mi sie cos zlego sni to budze sie kompletnie sparalizowana.
I boje boje sie ciemnosci - czeka mnie prawdziwe wyzwanie zeby wstac w nocy do dziecka
Jest na to sposób: lampka nocna
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj

Edytowane przez Tequillla
Czas edycji: 2013-11-27 o 10:23
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 10:20   #3416
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

monka, sama ta kamizelka kosztowała mnie 30 zł ale z drugiej strony będzie napewno wykorzystana, na każdy wieczór chłodniejszy, czy na jesień bo to rozmiar 68, do założenia na polarek jak znalazł
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 10:22   #3417
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Przyszłam szybciutko powiedzieć, że wizyta OK, Mały ma już 1 kg, stópka 5 palcowa 5cio centymetrowa
magiczny kg przekroczony

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
Ja też po wizycie W sumie udana pomimo obsuwy czasowej. Antybiotyki znowu dostałam, wyniki dobre. Mam podkręcić jedynie dawki magnezu i żelaza, ale lekarka mówi, że najwazniejsze, że się nie pogarsza anemia. Jedynie na USG wyszedł kłopot. Bo Mała ma za malutki brzuszek... O prawie półtora tygodnia od reszty pomiarów. Mam iść na USG za 3 tygodnie i będziemy sprawdzać. Lekarka mówi, żeby na razie się nie martwić, ale nie wiem, co o tym myśleć.
Skoro lekarka uspokaja to postaraj się o tym nie myśleć, choć wiem, że trudno

Cytat:
Napisane przez agunia4ever Pokaż wiadomość
I po wizycie dziś. Wszystko super. Moja ginka stwierdziła, że idealna ciąża fizjologiczna. Wszystkie wyniki ok. Morfologia coraz słabsza, ale jeszcze ok. Dostałam skierowanie na glukozę 75g 0-120. To oznacza, że będę miała przed i 2 h po robiony pomiar? Zapomniałam się zapytać mojej ginki I słuchałam znowu serduszka
będziesz kuta przed glukozą, 1 h po i potem po kolejnej godzinie, a więc 3 razy

Cytat:
Napisane przez agunia4ever Pokaż wiadomość
No tak jak u mnie Oby się wchłonęły jak najszybciej. Ja kolejne USG będę miała za jakieś 2 tygodnie. Oby się wchłonęła albo zmniejszył chociaż

Powiedzcie mi czy przed glukozą mogę wziąć tyroksynę czy dopiero po pomiarach???
ja wzięłam po, dla mnie na czczo to bez leków również

Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziecko ze szpitala powinno sie przewozić do domu w foteliku tak? Ja swoja córcię przewoziłam w rozku na rekach ale to było 10 lat temu i wtedy nawet nie pomyslałam ze fotelik musi być, tymbardziej ze nie mielismy swojego samochodu. Kiedys pisałyscie że kupujecie fotelik maxi cosi. Ja się zastanawiam nad http://allegro.pl/chicco-eletta-2012...723081036.html
Chciałabym kupić fotelik taki zeby słuzył dziecko dłuzej a nie tylko na pierwszy rok. Ten fotelik ma 2 punkty w testach bezpieczeństwa i cena jak dla mnie ok jesli miałby starczyc na 3 lata.
Co myslicie o tym foteliku warto?
Podobno nie wypuszczą ze szpitala bez fotelika. My na początek kupimy Maxi Cosi Citi, albo Maxi Cosi Cabrio Fix, choć raczej ten pierwszy bo jest tańszy.
Nie jestem specjalistą w dziedzinie fotelików, ale słyszałam, aby nie kupowac takich z dużym zakresem wagi, lepsze bo bezpieczniejsze są podobno te z mniejszym zakresem. wiąże się to z dodatkowymi wydatkami, bo dziecko w końcu z fotelika wyrasta i znów trzeba nowy, no ale strach oszczędzać na bezpieczenstwie

Edytowane przez baja_86
Czas edycji: 2013-11-27 o 10:27
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 10:26   #3418
marima
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 327
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

U nas w szpitalu nie wypuszczą dziecka bez fotelika, ale np w Poznaniu już podobno nie robią problemu, więc wypuszczą i nawet w gondoli. my kupujemy najpierw nosidełko, bo mamy auto, nawet dwa więc się przyda, no i mama TŻta mieszka na 11 piętrze więc żeby do windy nie ładować całego wózka małego będziemy przemieszczać na krótkich odległościach właśnie w nosidełku, czy też będziemy go zabierać w nosidełku na krótkie zakupy. ale jeśli ktoś nie ma auta i nie chce kupować specjalnie takiego nosidełka, to dla mnie bez sensu że w niektórych szpitalach jest taki przepis i trzeba. szwagier nie ma auta i pożyczał od kogoś nosidełko właśnie na jeden raz żeby odebrać małego ze szpitala, bo potem i tak z niego nie mieli jak korzystać

Warto się zapytać i upewnić jakie zasady panują w szpitalu w którym chcecie rodzić

Edytowane przez marima
Czas edycji: 2013-11-27 o 10:27
marima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 10:26   #3419
kate1623
Zadomowienie
 
Avatar kate1623
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 783
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Dzień Dobry
Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość

Ja też po wizycie W sumie udana pomimo obsuwy czasowej. Antybiotyki znowu dostałam, wyniki dobre. Mam podkręcić jedynie dawki magnezu i żelaza, ale lekarka mówi, że najwazniejsze, że się nie pogarsza anemia. Jedynie na USG wyszedł kłopot. Bo Mała ma za malutki brzuszek... O prawie półtora tygodnia od reszty pomiarów. Mam iść na USG za 3 tygodnie i będziemy sprawdzać. Lekarka mówi, żeby na razie się nie martwić, ale nie wiem, co o tym myśleć.
Nie martw się na bank jest wszystko w porzadku

Cytat:
Napisane przez cayenneOna Pokaż wiadomość
Muszę zmartwic, mój ma już dawno grubo ponad kilo, także sorry :p
.
No Moja Maja też już na bank ma ponad kilo ciekawa jestem tylko ile dokładnie waży

Cytat:
Napisane przez agunia4ever Pokaż wiadomość
I po wizycie dziś. Wszystko super. Moja ginka stwierdziła, że idealna ciąża fizjologiczna. Wszystkie wyniki ok. Morfologia coraz słabsza, ale jeszcze ok. Dostałam skierowanie na glukozę 75g 0-120. To oznacza, że będę miała przed i 2 h po robiony pomiar? Zapomniałam się zapytać mojej ginki I słuchałam znowu serduszka
Gratulacje za idealną ciążę Ja miałam 75g. Pobrano mi dwa razy przed wypiciem i 2godziny po wypiciu

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
Pierwsza

Ale pewnie jak tylko wezmę leki, zaraz będe odsypiać. Chciałam tylko sie pochwalić, ze wczoraj i do mnie przyszła grzechotka z FP oraz dla uczczenia półmetka ciąży kupiłam kocyk w Pepco
Ja tam dalej nie dostałam pewnie mają mnie w

Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!

Dziewczyny dziecko ze szpitala powinno sie przewozić do domu w foteliku tak? Ja swoja córcię przewoziłam w rozku na rekach ale to było 10 lat temu i wtedy nawet nie pomyslałam ze fotelik musi być, tymbardziej ze nie mielismy swojego samochodu. Kiedys pisałyscie że kupujecie fotelik maxi cosi. Ja się zastanawiam nad http://allegro.pl/chicco-eletta-2012...723081036.html
Chciałabym kupić fotelik taki zeby słuzył dziecko dłuzej a nie tylko na pierwszy rok. Ten fotelik ma 2 punkty w testach bezpieczeństwa i cena jak dla mnie ok jesli miałby starczyc na 3 lata.
Co myslicie o tym foteliku warto?
W Warszawie w szpitalach nie wypuszczą Cię jak nie masz fotelika. Po wykładach bezpieczny maluch uważam że dobry fotelik to dobra inwestycja już wolę mieć gorszy wózek .Ja wybrałam maxi cosi cabrio fix kosztuje 499zł, ale wiem że można kupić go taniej. Albo dobry też jest maxi cosi citi tak jak pisze Teqiba i jest jeszcze tańszy

Cytat:
Napisane przez cayenneOna Pokaż wiadomość
Dziewczynki, to JA mam problem z perfumami, a Trisdom poprosiłam o napisanie jakie ma ulubione,bo próbuje coś dopasować i może mnie natchnie
Jak również jako off top: "zapachy w ciąży" moglybyscie podrzucić wasze ulubione, jak już napisałam, mam naprawdę dużo i chyba żadne mi w tym momencie nie pasują,a bez perfum nie wychodzę z domu...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Moje perfumy ukochane to:
gucci rush I
versace bright crystal
bruno banani (różowe)
Mexx pure (zielone)
i ostatnio dostałam Hugo Boss XX i Avril Lavinge też są niezłe


Dzisiaj przyszła mi paczka z apteki gemini już mam coraz więcej rzeczy odhaczonych na liście wyprawkowej. Dodatkowo dali mi parę próbek w tym krem do twarzy dla kobiet 50+
__________________
Carpe Diem

Maja

Czytam
kate1623 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 10:28   #3420
lutien
Wtajemniczenie
 
Avatar lutien
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 319
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 3

Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziecko ze szpitala powinno sie przewozić do domu w foteliku tak? Ja swoja córcię przewoziłam w rozku na rekach ale to było 10 lat temu i wtedy nawet nie pomyslałam ze fotelik musi być, tymbardziej ze nie mielismy swojego samochodu. Kiedys pisałyscie że kupujecie fotelik maxi cosi. Ja się zastanawiam nad http://allegro.pl/chicco-eletta-2012...723081036.html
Chciałabym kupić fotelik taki zeby słuzył dziecko dłuzej a nie tylko na pierwszy rok. Ten fotelik ma 2 punkty w testach bezpieczeństwa i cena jak dla mnie ok jesli miałby starczyc na 3 lata.
Co myslicie o tym foteliku warto?
Niestety przy zakupie fotelika im ma większy zakres wagowo-wiekowy tym gorzej zabezpiecza dziecko. Ja akurat wychodzę z założenia, że mogę kupić tańszy wózek, łóżeczko i inne rzeczy a na foteliku oszczędzać nie będę. Dla córki kupiliśmy fotelik za 1000zł prawie, ale wiem, że jest bezpieczny. Dlqa drugiego dziecka chciałabym tak, żeby dał się wpiąć do stelaża wózka.

Cytat:
Napisane przez bejb200 Pokaż wiadomość
Moje ulubione perfumki Lancome Miralce. Ale tydzień temu kupiłam Manifesto YSL i nie żałuje, piękny zapach!! niektóre perfumy co mam w domku musiłam odstawić na czas ciąży, pachną mi inaczej niż przed i do tego mdli mnie jak się nimi popsiukam;-(
To też moje ulubione
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
(Katharine Hadley )




lutien jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.