Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-13, 09:07   #3391
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dzień dobry
Coś chyba zaczęło pomału do przudu u mnie iść. W nosy wstałam to na wkładce plama krwi, i lekkie skurcze były. Budziłam się co jakieś czas przy tym lekkim spinaniu się brzucha. Wstałam to też poszła mała plamka krwi. Co to może być? Czopa żadnego nie zauważyłam. Nie wiem czy mam się stresować tym czy tak powinno być ,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 09:25   #3392
oglam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 107
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cześć, przepraszam ze się nie odzywałam. Nie mam pojęcia co pisaliście od niedzieli. Zuzia urodziła się w poniedziałek 58 cm 3 600 g. Jest bardzo ansorbująca, nie daje w ogóle pospać. Mam problem z pokarmem po cesarce i muszę ją dokarmiać mm. Mam tez problem z odpowiednim przystawieniem jej. Wszystko jest takie nowe a ona szybko się denerwuje. Ma od jakieś pomysły jak pobudzić laktację po cc? Co jeść aby mieć więcej pokarmu? Dziś jej 5 doba a nawał nadal się nie pojawił. Pozdrawiam Was.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oglam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 09:29   #3393
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Mi narazie nie brakuje ciesze się, że jest po tej stronie. Zbyt duże problemy miałam z chodzeniem i bólem bioder w ciąży, niestety jeszcze mi zostały chociaż jest ciut lepiej i mogę już sprawnie wstać z łóżka wygodnie też się śpi bez brzucha i nie ma zgagi
Wczoraj miałam przypływ energii i w końcu porobiłam coś w domu, mąż sprzątał ja mu pomogłam. Ogarnęłam w końcu ten swój macierzyński i resztę wniosków.
Przeżyliśmy jakoś pobranie krwi, ale ciężko było. Mąż wyszedł z pokoju bo się bał

Przypomniałam sobie, że dobra koleżanka mojej mamy jest położną i sobie trochę z nją pogadałam o karmieniu to trochę mi lepiej


Czy wasze maluchy też czasem sapią po karmieniu ?
W czym kąpiecie? Ja daje ten olejek ze słodkich migdałów, ale Jaś ma strasznie suchą skórę, to na tym etapie normalne ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:06 ----------

U nas od 22 codziennie jest problem, cały dzień ładnie śpi a jak o 22 jest pora karmienia to do 1 wisi na cycu i jest nieodkładalny wczoraj normalnie już się bałam bo usypiałam przy karmieniu. W nocy jak się obudziłam to szukałam go pod poduszką, jakąś schizę miałam zaspana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja kąpałam w kilku kropelkach oliwki Hipp. Ale jak przyszła znajoma położna mówi, że ta skurka musi być trochę bardziej na ten moment wypielęgnowana. Więc do wody wlała płynu Hipp a po kąpieli naoliwkowała całe ciałko małej. Kazała tak robić co kilka myć. Moja się wręcz łuszczyła. Ale zarówno płyn jak i okiwka maja dobre składy to chyba ok.

Gosia ja też podziwiam, sądzę, że świetnie sobie radzisz

Nasza dziś tańcowała od 4 do 8 rano. Nie płakała, nawet nie stęczała tylko była gotowa do zabawy I do cyca W końcu zasadziłam jej jakieś 30 ml mm. Wypiła z 15, trochę padła ale dalej swoje. Teraz śpi jak klusek i my też odsypiamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 09:39   #3394
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Gosia jak Ty wszystko ogarniasz, zazdro a jaki balsam z Hipp masz ? Do kąpieli to też jakiś płyn z Hipp? A buźkę się czymś smaruje ?


Jeju ja nie wiem czy rozpoznam odparzenie w ogóle miał czerwone, ale jak była położna środowiskowa to mówiła, że pupa jest ok.
Ja wczoraj na pobraniu krwi płakałam razem z nim






Też właśnie zaczęłam mu smarować girki i zgięcia gdzie ma bardzo suche oliwką z Hipp.


Jak układacie do spania? Na boczku raz jednym raz drugim czy na płasko ?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oliwka podobnież bardzo zapycha pory i nam odradzali oliwkę. Takie mamy do kąpieli i do smarowania. Buźkę smaruję też balsamem, tylko nie blisko oczków, bardziej tylko przecieram jak mi zostanie balsamu wsmarowanego w moje ręce. Ja pod paszki stosuję emolient z Nivea. Może nie ma aż tak dobrego składu jak HiPP, ale zauważyłam dużą poprawę. Jak przestanie mu tak schodzić tak skóra to przestanę używać emolientu. large_1491399171apteka_internetowa_gemini_hipp_babysanft_mleczko_piel-gnacyjne_dla_niemowl-t_od_.jpgnivea-baby-emolient-kojacy-krem-s-o-s-150-ml.1.jpghipp-zel-do-mycia-ciala-i-wlosow-dla-niemowlat-400-ml.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 09:42   #3395
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Co do ukladania to na plasko w nocy na plecach, on sobie zmienia strony jak mu sie podoba. W dzien glownie na brzuchu go klade, albo na boczkach.

A wode to wlewam ciepła do kupy a do siusiu wstaje i zmaczam jeden wacik po prostu pod kranem.
Choc polozna mowila, ze mocz noworodka jest jałowy i nie trzeba nic przemywać po samym siusiu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w nocy też układam na płasko i sobie obraca główką. W dzień na boczkach kładę. Waciki mam położone na przewijaku i w pudełeczko zamykane nalaną wodę przegotowaną i moczę duże waciki i obmywam dupkę. Po siusiu też obmywam bo zazwyczaj usika mi wszystko dookoła. Dziękuję sobie, że mam tyle ubranek bo przebieramy się mniej więcej 5-6 razy dziennie. Jak nic będzie strażakiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 09:44   #3396
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez oglam Pokaż wiadomość
Cześć, przepraszam ze się nie odzywałam. Nie mam pojęcia co pisaliście od niedzieli. Zuzia urodziła się w poniedziałek 58 cm 3 600 g. Jest bardzo ansorbująca, nie daje w ogóle pospać. Mam problem z pokarmem po cesarce i muszę ją dokarmiać mm. Mam tez problem z odpowiednim przystawieniem jej. Wszystko jest takie nowe a ona szybko się denerwuje. Ma od jakieś pomysły jak pobudzić laktację po cc? Co jeść aby mieć więcej pokarmu? Dziś jej 5 doba a nawał nadal się nie pojawił. Pozdrawiam Was.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gratulacje !!!!

U mnie takie same problemy z karmieniem.
Staram sie pobudzac dodatkowo laktatorem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 10:09   #3397
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ja za to do mojego pokarmu nie mam już siły. Chodzę cała ulana mlekiem, już nawet pieluchę tetrową wkładam w bluzkę a i tak przecieka. Dzisiaj się przytuliłam rano do TŻ to całe łóżko ulane, całą moja bluzka i on miał całe plecy mokre od mleka wstyd w ogóle do ludzi wyjść.

Ehh, tak źle i tak niedobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-13, 10:10   #3398
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Gratulacje !!!!

U mnie takie same problemy z karmieniem.
Staram sie pobudzac dodatkowo laktatorem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie podobnie, pije femaltiker trochę pomaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 10:11   #3399
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez oglam Pokaż wiadomość
Cześć, przepraszam ze się nie odzywałam. Nie mam pojęcia co pisaliście od niedzieli. Zuzia urodziła się w poniedziałek 58 cm 3 600 g. Jest bardzo ansorbująca, nie daje w ogóle pospać. Mam problem z pokarmem po cesarce i muszę ją dokarmiać mm. Mam tez problem z odpowiednim przystawieniem jej. Wszystko jest takie nowe a ona szybko się denerwuje. Ma od jakieś pomysły jak pobudzić laktację po cc? Co jeść aby mieć więcej pokarmu? Dziś jej 5 doba a nawał nadal się nie pojawił. Pozdrawiam Was.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gratulacje!! a widziałaś się z Cdl? Przede wszystkim małą trzeba często przystawiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 10:17   #3400
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Ja w nocy też układam na płasko i sobie obraca główką. W dzień na boczkach kładę. Waciki mam położone na przewijaku i w pudełeczko zamykane nalaną wodę przegotowaną i moczę duże waciki i obmywam dupkę. Po siusiu też obmywam bo zazwyczaj usika mi wszystko dookoła. Dziękuję sobie, że mam tyle ubranek bo przebieramy się mniej więcej 5-6 razy dziennie. Jak nic będzie strażakiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Właśnie mój główkę obraca sobie tylko na jedną stronę i zastanawiam się czy to ok.

U nas to samo wczoraj ja zostałam obsikana przy przewijaniu i tak pralka chodzi codziennie, żeby zdążyło wszystko poschnąć.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Oliwka podobnież bardzo zapycha pory i nam odradzali oliwkę. Takie mamy do kąpieli i do smarowania. Buźkę smaruję też balsamem, tylko nie blisko oczków, bardziej tylko przecieram jak mi zostanie balsamu wsmarowanego w moje ręce. Ja pod paszki stosuję emolient z Nivea. Może nie ma aż tak dobrego składu jak HiPP, ale zauważyłam dużą poprawę. Jak przestanie mu tak schodzić tak skóra to przestanę używać emolientu. Załącznik 7700648Załącznik 7700649Załącznik 7700650

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki
Tak właśnie czytałam o oliwce, muszę uderzyć dziś do Rossmanna po coś do kąpieli.

Cytat:
Napisane przez oglam Pokaż wiadomość
Cześć, przepraszam ze się nie odzywałam. Nie mam pojęcia co pisaliście od niedzieli. Zuzia urodziła się w poniedziałek 58 cm 3 600 g. Jest bardzo ansorbująca, nie daje w ogóle pospać. Mam problem z pokarmem po cesarce i muszę ją dokarmiać mm. Mam tez problem z odpowiednim przystawieniem jej. Wszystko jest takie nowe a ona szybko się denerwuje. Ma od jakieś pomysły jak pobudzić laktację po cc? Co jeść aby mieć więcej pokarmu? Dziś jej 5 doba a nawał nadal się nie pojawił. Pozdrawiam Was.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gratulacje



Dziewczyny a jeszcze w temacie kp. Jak to u was wyglada ? U mnie to zazwyczaj je z jednej piersi aż nie puści i nie uśnie przy cycku, ale w trakcie zawsze idzie kupsko. Więc go nie odkładam z towarem w środku tylko przewijam i wtedy mi się wybudza i chce znowu jeść i wtedy dostaje drugiego cyca. To jest ok ? Nie je za dużo ?
Nie wiem jak to zrobić żeby go odłożyć po, bo zawsze jest w trakcie kupsko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Aktualnie od 10 wisimy przy cycu, a zjadłabym w końcu śniadanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez arya09
Czas edycji: 2019-12-13 o 10:21
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 10:20   #3401
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Arya, jak przekręca się tylko w jedną stronę to ja bym go kładła w drugą stronę, w sensie "do góry nogami", może zaskoczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-13, 10:38   #3402
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Dziewczyny, co się robi w szpitalu? Na indukcji. Jak już pisałam nigdy nie byłam pacjentem. Indukcji też nigdy nie miałam.

Mam się zgłosić w poniedziałek, co mnie czeka? Tak krok po kroczku

Pewnie mnie podepną pod ktg, wsadzą, albo i nie, balonik i będą monitorować. Ale co się dzieje w międzyczasie? Mam się przebrać w pidżamę? A może dres? Chyba lepiej koszulę, skoro to indukcja to dobrze żeby mieli pełen dostęp, nie? I co później? Leżę? Na patologii? Czy mogę spacerować? Jezu
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 10:41   #3403
oglam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 107
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
U mnie podobnie, pije femaltiker trochę pomaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Stosujesz coś jeszcze ? Jesteś po cc ? Dokarmiasz mm?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oglam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 10:42   #3404
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez oglam Pokaż wiadomość
Stosujesz coś jeszcze ? Jesteś po cc ? Dokarmiasz mm?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oglam, dopiero przeczytałam. Gratki!!
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 10:55   #3405
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Arya, jak przekręca się tylko w jedną stronę to ja bym go kładła w drugą stronę, w sensie "do góry nogami", może zaskoczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Próbuje, ale jak narazie i tak głowa idzie w jedną stronę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 10:57   #3406
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez oglam Pokaż wiadomość
Stosujesz coś jeszcze ? Jesteś po cc ? Dokarmiasz mm?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Poki co nie dokarmiam mm. Ale ostatnio mamy trudne karmienia. Zje z jednej piersi,, potem je z drugiej i nje wiem czemu się zlosci, kreci glowa razem z brodawka i placze. Potem daje mu z butelki odciagniete moje mleko. Zje troszkę i dopiero zaśnie. Nie wiem czemu tak przy drugiej piersi się wkurza.
Jestem po cc. Tylko femaltiker stosuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 11:15   #3407
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Właśnie mój główkę obraca sobie tylko na jedną stronę i zastanawiam się czy to ok.

U nas to samo wczoraj ja zostałam obsikana przy przewijaniu i tak pralka chodzi codziennie, żeby zdążyło wszystko poschnąć.



Dzięki
Tak właśnie czytałam o oliwce, muszę uderzyć dziś do Rossmanna po coś do kąpieli.




Gratulacje



Dziewczyny a jeszcze w temacie kp. Jak to u was wyglada ? U mnie to zazwyczaj je z jednej piersi aż nie puści i nie uśnie przy cycku, ale w trakcie zawsze idzie kupsko. Więc go nie odkładam z towarem w środku tylko przewijam i wtedy mi się wybudza i chce znowu jeść i wtedy dostaje drugiego cyca. To jest ok ? Nie je za dużo ?
Nie wiem jak to zrobić żeby go odłożyć po, bo zawsze jest w trakcie kupsko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Aktualnie od 10 wisimy przy cycu, a zjadłabym w końcu śniadanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też tak robię, tylko u nas po przebraniu i dokarmianiu zazwyczaj idzie jeszcze druga kupa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 11:30   #3408
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Też tak robię, tylko u nas po przebraniu i dokarmianiu zazwyczaj idzie jeszcze druga kupa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A to u nas też i taki maraton najczęściej mamy właśnie od 22 do 1 czasem 2


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Gosia Ty chyba pisałaś, że w Rossku ma być 2+2 na artykuły dla dzieci ? Wiadomo kiedy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 12:00   #3409
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
A to u nas też i taki maraton najczęściej mamy właśnie od 22 do 1 czasem 2


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Gosia Ty chyba pisałaś, że w Rossku ma być 2+2 na artykuły dla dzieci ? Wiadomo kiedy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Od poniedziałku 2+2 na pielegnacje dziecięca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-13, 12:13   #3410
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co się robi w szpitalu? Na indukcji. Jak już pisałam nigdy nie byłam pacjentem. Indukcji też nigdy nie miałam.



Mam się zgłosić w poniedziałek, co mnie czeka? Tak krok po kroczku



Pewnie mnie podepną pod ktg, wsadzą, albo i nie, balonik i będą monitorować. Ale co się dzieje w międzyczasie? Mam się przebrać w pidżamę? A może dres? Chyba lepiej koszulę, skoro to indukcja to dobrze żeby mieli pełen dostęp, nie? I co później? Leżę? Na patologii? Czy mogę spacerować? Jezu
Możesz być ubrana jak człowiek, czyli koszula, majtki, dół od piżamki itd. Jeśli będą chcieli, żebyś coś zdjęła, to sami powiedzą.

Spacerować też możesz, chyba że wyraźnie powiedzą, że masz leżeć. Generalnie rób, na co masz ochotę. Najwyżej się przyczepią

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sevenofnine
Czas edycji: 2019-12-13 o 12:14
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 12:49   #3411
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

MagaLena i jak tam? Rodzisz?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 12:56   #3412
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
MagaLena i jak tam? Rodzisz?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja się nie pcham w kolejkę jak inne czekam pierw na Ciebie!! A później ja!
A tak serio to cały czas mam lekkie spinanie w macicy, ból lekki jak na miesiączkę, i plamie cały czas na brązowo. Także coś tam może się dzieje, szyjka może się skraca i stąd może te plamienie. Tak sobie to tłumacze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 13:17   #3413
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Ja się nie pcham w kolejkę jak inne czekam pierw na Ciebie!! A później ja!
A tak serio to cały czas mam lekkie spinanie w macicy, ból lekki jak na miesiączkę, i plamie cały czas na brązowo. Także coś tam może się dzieje, szyjka może się skraca i stąd może te plamienie. Tak sobie to tłumacze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam dosyć mocne bóle, jak na te które miałam do tej pory, jeszcze z godzinę temu. Teraz się wyciszyło.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 13:26   #3414
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Ja miałam dosyć mocne bóle, jak na te które miałam do tej pory, jeszcze z godzinę temu. Teraz się wyciszyło.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Czyli coś się dzieje, pomału ale jedna coś, może się rozkręci jeszcze.
Nasze damesy niezbyt chętne do wyjścia, ale może pomału już zaczęły pakować swoje walizki do wyjścia.
Ja zaliczyłam spacer, zakupy i teraz leżę j czekam czy coś się rozkręci, chociaż mówiłam że nie chce 13

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 13:32   #3415
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Czyli coś się dzieje, pomału ale jedna coś, może się rozkręci jeszcze.
Nasze damesy niezbyt chętne do wyjścia, ale może pomału już zaczęły pakować swoje walizki do wyjścia.
Ja zaliczyłam spacer, zakupy i teraz leżę j czekam czy coś się rozkręci, chociaż mówiłam że nie chce 13

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A może piątek 13 właśnie będzie szczęśliwy

U mnie cisza i spokój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 13:36   #3416
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

A wiadomo co tam słychać u lava cake? Też miala ptp jakoś na teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 13:40   #3417
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Czyli coś się dzieje, pomału ale jedna coś, może się rozkręci jeszcze.
Nasze damesy niezbyt chętne do wyjścia, ale może pomału już zaczęły pakować swoje walizki do wyjścia.
Ja zaliczyłam spacer, zakupy i teraz leżę j czekam czy coś się rozkręci, chociaż mówiłam że nie chce 13

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stroją się jeszcze

Ja usiadlam na piłce i się kręcę.

Ile dni po tp musisz się zgłosić na wywołanie?
Coś już wiesz?
Ja dowiem sie jutro.
Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mychamycha
Czas edycji: 2019-12-13 o 13:41
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 13:49   #3418
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Stroją się jeszcze

Ja usiadlam na piłce i się kręcę.

Ile dni po tp musisz się zgłosić na wywołanie?
Coś już wiesz?
Ja dowiem sie jutro.
Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Gin mówił dwa dni temu że za tydz w środę do niego znowu mam przyjść jak wcześniej się nic nie zadzieje to da skierowanie do szpitala gdzie pracuje. W czwartek bym musiała wtedy się wstawić.
Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
A może piątek 13 właśnie będzie szczęśliwy

U mnie cisza i spokój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli by faktycznie wyszło że 13 czyli dziś by poszła szybka akcja to już na 100% bym wiedziała że moja panienka jest wścibska i nie będzie się słuchać mamusi ,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Ola ty lepiej spakuj walizkę do końca bo jak kuleczkę wzięło to i u Ciebie też wsio możliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 13:50   #3419
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Gin mówił dwa dni temu że za tydz w środę do niego znowu mam przyjść jak wcześniej się nic nie zadzieje to da skierowanie do szpitala gdzie pracuje. W czwartek bym musiała wtedy się wstawić. Jeśli by faktycznie wyszło że 13 czyli dziś by poszła szybka akcja to już na 100% bym wiedziała że moja panienka jest wścibska i nie będzie się słuchać mamusi ,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe. Mam znajomą której córka urodziła się w piątek 13go i nie wiem na ile to przypadek ale mała ma bardzo dużo szczęścia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 13:55   #3420
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Rozpakowane matki karmiące mm - nie wiem, co jedzą Wasze szkraby, ale uprzejmie donoszę, że w biedrze enfamil na promce Tylko nie wiem, czy te początkowe też czy dla starszaków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 18:22:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.