Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-19, 23:22   #3391
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem, że to nie na temat ale waszej wiedzy ufam najbardziej : choć nie jestem zbyt chętna muszę przejść na tabletki anty ponieważ z racji brania silnych leków muszę stosować najbardziej skuteczną antykoncepcję tak więc czy powinnam wykonać jakieś badania by dobrać tabletki odpowiednie dla siebie? Co powinnam zrobić by jak najlepiej na kierować lekarza?
Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
...a to nie on powinien "nakierować" ciebie?
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 02:19   #3392
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
...a to nie on powinien "nakierować" ciebie?
Tyle, że mnie nie stać na metodę prób i błędów ponieważ źle dobrane tabletki pogorszą mój stan psychiczny dlatego jeśli jest możliwość bym mu pomogła w dobraniu to chcę ją wykorzystać.

Dobra ale już nie pytajcie mnie o nic bo to że on mi dobierze wiem i tak dalej po prostu odpowiadajcie czy coś można zrobić czy nie bo offtopu większego nie chcę robić.

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 08:16   #3393
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Tyle, że mnie nie stać na metodę prób i błędów ponieważ źle dobrane tabletki pogorszą mój stan psychiczny dlatego jeśli jest możliwość bym mu pomogła w dobraniu to chcę ją wykorzystać.

Dobra ale już nie pytajcie mnie o nic bo to że on mi dobierze wiem i tak dalej po prostu odpowiadajcie czy coś można zrobić czy nie bo offtopu większego nie chcę robić.

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
wszelkie badania, poczynając od krwi, przez usg, piersi. No i sprawdzenie czy nie będą kolidowały z tymi, które już bierzesz, to pewnie będzie największy problem.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 14:24   #3394
baska00498
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 10
Cool spozniajacy sie okrees.....

okres miałam dostac ok.3 dni temu normalnie jak przed okresem miałam sluz jakis ale od tygodnia biore tebletki na grzybice pochwy Lacibios .I okolo 2 tyg temu uprawialam sex z chlopakiem i pekla nam gumka niby to bylo przed wytryskiem ale jak sprawdzalam pozniej na internecie w tych kalendarzach plodnych to raczej mialam niskie prawdopodobienstwo zajscia w ciaze
I wczoraj robiłam test ciążowy wyszedł negatywnie .. a dzis od poludnia jest mi troche niedobrze co czasem mi sie zdarzalo przed okresem ale nigdy mi sie nie spoznial i sie martwie nie wiem juz co myslec czy moze przez tabletki mi sie spoznia ..
baska00498 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 16:33   #3395
summer_overture
Zadomowienie
 
Avatar summer_overture
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 392
Dot.: spozniajacy sie okrees.....

Aha, czyli to byłby drugi tydzień ciąży i już masz mdłości? A za tydzień będziesz czuła kopnięcia, za miesiąc poród?
Wyluzuj, jeśli nie było wytrysku, jeśli były małe szanse, że miałaś dni płodne i wreszcie, jeżeli okres spóźnia ci się tylko 3 dni, to chyba to raczej mało prawdopodobne żebyś była w ciąży, co?
__________________
Kocham czytać

Zapraszam na czytelniczą rozmowę

Wymiana KSIĄŻEK
summer_overture jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 18:31   #3396
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
wszelkie badania, poczynając od krwi, przez usg, piersi. No i sprawdzenie czy nie będą kolidowały z tymi, które już bierzesz, to pewnie będzie największy problem.
A mogę poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie na nie by iść z wynikami do ginekologa?

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 19:29   #3397
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
A mogę poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie na nie by iść z wynikami do ginekologa?

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
na usg pewnie tak a czy na krew to Ci nie powiem. A aż tak dużo czasu musisz czekać do gina, że wolisz najpierw zrobić badania?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-20, 20:38   #3398
kasisa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Exclamation pierwszy raz, krwawienie

Witam
Mam 18 lat razem z chłopakiem mieliśmy pierwszy raz 15 grudnia, zabezpieczaliśmy się prezerwatywą. Byłam bardzo ciasna i nawet ledwo co początek włożył bo strasznie bolało i na tym zakończyliśmy, miałam po tym krwawienie 3 dniowe ale strasznie słabe. Wiec chyba pozbyliśmy się błony dziewiczej. Zbliżenie nastąpiło w dni niepłodne, a okres powinnam mieć 22 grudnia. Lecz 18 grudnia przez ok. 5 godzin leciała ze mnie krew, bardziej obficie niż okres, myślałam że wcześniej dostanę, ale pod wieczór już nie było śladu po tym. Były też tam czerwone skrzepy krwi. Żadnych objawów nie miałam, a zawsze przed mnie brzuch boli. Co to może oznaczać? Bo do zapłodnienia nie powinno dojść.
kasisa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 20:43   #3399
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
na usg pewnie tak a czy na krew to Ci nie powiem. A aż tak dużo czasu musisz czekać do gina, że wolisz najpierw zrobić badania?
Możliwe że miesiąc a im szybciej wezmę tabletki tym lepiej.
Dzięki za odpowiedź

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 23:43   #3400
nieogarniamjuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 44
Dot.: pierwszy raz, krwawienie

w ciąży raczej nie jesteś. skoro z gumką było wszystko ok, nie pękła ani nie zsunęła się to nie masz powodów do obaw. a to krwawienie moglo byc związane z przerwaniem/naderwaniem błony, może jakaś ranka sie uszkodziła czy coś jeśli cie to niepokoi to leć do lekarza.
nieogarniamjuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-21, 10:03   #3401
kasisa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: pierwszy raz, krwawienie

Cytat:
Napisane przez nieogarniamjuz Pokaż wiadomość
w ciąży raczej nie jesteś. skoro z gumką było wszystko ok, nie pękła ani nie zsunęła się to nie masz powodów do obaw. a to krwawienie moglo byc związane z przerwaniem/naderwaniem błony, może jakaś ranka sie uszkodziła czy coś jeśli cie to niepokoi to leć do lekarza.

A co jeśli okres będzie się spóźniać?
kasisa6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-21, 10:08   #3402
LadyManny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
Dot.: pierwszy raz, krwawienie

Nie stresuj się, stres nie służy. Im bardziej będziesz wyczekiwać, tym dłużej będziesz czekać. Nie możesz być w ciąży, wyluzuj i poczekaj
LadyManny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-21, 22:57   #3403
tmar
Przyczajenie
 
Avatar tmar
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

W ciążę nie jest w rzeczywistości tak łatwo zajść jak opisuje internet.
Kiedy rozpoczynałam współżycie to bardzo bałam się wpadki, do tego stopnia iż naczytawszy się głupot o nieprawdopodobnych sytuacjach w których dochodzi do zapłodnienia postanowiłam, że wraz z tabletkami antykoncepcyjnymi będę stosowała prezerwatywy + środki plemnikobójcze dopochwowe, a i tak gdy okres nie przychodził na czas siedziałam jak na szpilkach chociaż wiedziałam, że to zupełnie niemożliwe. Do takiego stresu doprowadził mnie brak doświadczenia i internet.
Najlepszą oceną tego czy jest szansa na zapłodnienie czy nie jest obserwacja własnego ciała i rozumienie zachodzących w nim zjawisk. Żadne forum tego nie zastąpi trzeba tylko wysilić się intelektualnie, dokształcić, obserwować i wszystko nagle staje się jasne.

To tak ku pokrzepieniu
tmar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 09:59   #3404
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Internet zawsze na wszystkie objawy ma jedną odpowiedź : jesteś w ciąży lub umierasz...

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 18:20   #3405
Issabele
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 186
GG do Issabele Send a message via Skype™ to Issabele
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Internet zawsze na wszystkie objawy ma jedną odpowiedź : jesteś w ciąży lub umierasz...

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
Albo masz raka mózgu. Ja należy do tych panikar co każdy objaw sprawdzają w necie. Prawie 70 % wyników to rąk mózgu. (?)
Issabele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 19:14   #3406
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez Issabele Pokaż wiadomość
Albo masz raka mózgu. Ja należy do tych panikar co każdy objaw sprawdzają w necie. Prawie 70 % wyników to rąk mózgu. (?)
bo się nie sprawdza objawów w necie, żadna nowość.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 06:34   #3407
Issabele
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 186
GG do Issabele Send a message via Skype™ to Issabele
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
bo się nie sprawdza objawów w necie, żadna nowość.
Wiem wiem ze żadna nowość. Ale każdy ma swoje "niewyjaśnione rzeczy które robi " i nie wie dlaczego.
Issabele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-24, 07:45   #3408
diamentowaaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 40
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Teraz ja, pisałam kilka dni temu. Problem jest taki, że 21 wzięłam ostatnia tabletke anty dziś jest 24 i nie ma okresu. Dla przypomnienia nie uprawialam seksu, tylko mój mężczyzna dotykał mojej pochwy (moze mial plyn moze nie) . Skoro została wykluczona ciąża to kiedy powinnam dostac po ilu dniach?
diamentowaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-24, 07:55   #3409
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez diamentowaaa92 Pokaż wiadomość
Teraz ja, pisałam kilka dni temu. Problem jest taki, że 21 wzięłam ostatnia tabletke anty dziś jest 24 i nie ma okresu. Dla przypomnienia nie uprawialam seksu, tylko mój mężczyzna dotykał mojej pochwy (moze mial plyn moze nie) . Skoro została wykluczona ciąża to kiedy powinnam dostac po ilu dniach?
Krwawienie z odstawienia może wystąpić każdego dnia, nawet ostatniego, a może się też jednorazowo w ogóle nie pojawić i nie jest to nic niepokojącego, bo to nie jest prawdziwy okres. Po za tym skoro nie uprawiałaś seksu, dodatkowo bierzesz hormony, które dobrze zabezpieczają to o co chodzi?
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-24, 07:58   #3410
diamentowaaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 40
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
Krwawienie z odstawienia może wystąpić każdego dnia, nawet ostatniego, a może się też jednorazowo w ogóle nie pojawić i nie jest to nic niepokojącego, bo to nie jest prawdziwy okres. Po za tym skoro nie uprawiałaś seksu, dodatkowo bierzesz hormony, które dobrze zabezpieczają to o co chodzi?
Trochę się niepokoje bo zazywam pierwszy raz inne tabletki
diamentowaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-24, 08:32   #3411
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez diamentowaaa92 Pokaż wiadomość
Trochę się niepokoje bo zazywam pierwszy raz inne tabletki
Czyli, że miałaś zmianę? To do nowych tabletek też organizm musi się przyzwyczaić.
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-24, 08:33   #3412
diamentowaaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 40
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
Czyli, że miałaś zmianę? To do nowych tabletek też organizm musi się przyzwyczaić.
Tak miałam zmianę
diamentowaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 00:56   #3413
kurczaczek55
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczek55
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Hej, mam problem z pominięciem tabletki.
Przyjmuję tabletki 8 miesięcy (gdzieś czytałam, że powyżej pół roku cykl reguluje się trzy miesiące, więc to może mieć w pomim przypadku znaczenie). Ostatnią tabletkę przyjęłam w zeszłą niedzielę, miałam krwawienie od środy do soboty włącznie, w niedzielę uprawiałam seks (chłopak nie skończył we mnie; w zasadzie w 95% przypadków nie kończy), a w poniedziałek przyjęłam normalnie tabletkę. Przyjmuję je wieczorem, trochę nieregularnie, ale mniej więcej między 20 a 24. W poniedziałek wzięłam ok. 20-21. Zapomniałam wziąć tabletki we wtorek i wczoraj (środa) wzięłam dwie na raz o północą.
Czy w związku ze stosunkiem w niedzielę, wiąże się duże ryzyko ciąży? ( bo przerywany to nie jest żadna metoda, po prostu tak wolimy) Powinnam być zabezpieczona ze względu na poprzedni blister i ze względu na to, że nie przerwałam cyklu, bo zaczęłam pierwszą tabletkę? Chciałabym też wiedzieć, jak mam postępować teraz. Czy powinnam do środy zabezpieczać się dodatkowo prezerwatywą, czy już przez całe opakowanie nie jestem zabezpieczona? W internecie czytałam sprzeczne wersje. Z jednej strony pominięcie tabletki w 1 tygodniu wiąże się z dodatkowym zabezpieczeniem przez tydzień, z drugiej strony minęło 48 godzin i nie wiem, czy to nie "zdejmuje" ze mnie zabezpieczenia na całe opakowania.

Dzięki za pomoc
__________________
Przyszła pani doktor!
kurczaczek55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 11:06   #3414
Ola Rai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 60
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cześć. Mam też problem. Nie będę naświetlać po raz kolejny tematu z moją walką o regularne cykle.


Od 4 miesięcy przyjmuję Parodel (odpowiednik Bromka na obniżenie Prolaktyny, która blokuje okres) od tego cyklu przyjmuję tylko pół tabletki ponieważ bardzo źle się czułam po łykaniu całej.

Mniej więcej 15 dnia cyklu miałam straszną chcicę na swojego chłopaka i byłam w sumie szczęśliwa, ponieważ to oznaczało, że prawdopodobnie wróciły owulacjacje. Tego dnia, podejżewam na 100%, że jego plemniki mogły jednak zostać we mnie.

22 dnia cyklu(19 grudnia) zrobiłam badanie na Prolaktynę- wynik 146,50 normy:102 - 496.


Ponieważ okres mi się powinien już zacząć a od 17 dnia cyklu boli mnie podbrzusze jak na okres, brzucho jest nadęte, piersi są wrażliwe i czuję się jak nadmuchany balon;



26 dnia cyklu robiłam test, który wyszedł negatywny.



Do tego dodam, że wizytę najbliższą w LuxMedzie mam na 20 stycznia a tabletki mi się skończą 8 stycznia ( bo pani doktor stwierdziła, że mi jeszcze starczy).
Poprzedni okres został wywolany przez duphaston po 40 dniach bez okresu, przy braniu całej tabletki.



Dziś jest 29 dzień cyklu a okresu nadal nie ma a od 2 dni dopiero godzinę po łyknięciu tablrtki zaczyna mnie boleć brzuch. normalnie w ciągu dnia czuję się "nadęta".



Czy potarzać test po raz kolejny test? Macie jakieś sugestie co zrobić?
Ola Rai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 11:27   #3415
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Nie wiem co sie dzieje !! Ciąża ?? Choroba??

Ech ja mam tak samo niezłą rozkmine...
Pomyliłam się nieco w mej obserwacji i uprawiałam seks z 2 min... 2 dni przed owulacją, dostałam miesiączkę na czas ale trwała tylko 4 dni (na ogół u mnie nie schodzi poniżej 7-9dni) więc można przyjąć, że nie była normalna, cały czas od tamtej pory mam zatrzymaną wodę w organizmie, wymiotowałam raz po E-papierosie, nie zaobserwowałam dni płodnych, szyjkę mam zamkniętą, powiększoną, wysoko umieszczoną, obfity biały śluz, od miesiączki mam często bóle jak na jej początku w podbrzuszu, kłucie lewego jajnika, mdłości, duszności, jestem płaczliwa no i ból dość dokuczliwy na samym dole pleców. Tylko czy to możliwe objawy jak na 3 tydzień? Czy raczej to pasuje do zaburzeń hormonalnych? Martwi mnie trochę brzuch opuchnięty nadmiarem wody :/

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 12:38   #3416
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Zostały mi 4 tabletki do końca blistra Novynette. Dzisiaj zaczęłam brać antybiotyk Lekoklar for te (antybiotyk makrolidowy, ten sam skład co Taclar ). W ulotce nie ma informacji, że wpływa na działanie tabletek anty, ale z tego co wiem, to każdy antybiotyk obniża ich skuteczność?

Mam zabezpieczać się przez cały okres brania antybiotyku (także w trakcie przerwy) + 7 dni po zakończeniu?
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 14:45   #3417
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Nelada Pokaż wiadomość
Zostały mi 4 tabletki do końca blistra Novynette. Dzisiaj zaczęłam brać antybiotyk Lekoklar for te (antybiotyk makrolidowy, ten sam skład co Taclar ). W ulotce nie ma informacji, że wpływa na działanie tabletek anty, ale z tego co wiem, to każdy antybiotyk obniża ich skuteczność?

Mam zabezpieczać się przez cały okres brania antybiotyku (także w trakcie przerwy) + 7 dni po zakończeniu?
Nie kazdy trzeba sprawdzic info w ulotce tabletek na temat substancji zaburzajacych ochrone +sprawdzic info w ulotce antybiotyku, w razie watpliwosci dopytac lekarza.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 15:26   #3418
hirr1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Czy jestem w ciąży ?

Witam,Niedawo z moim partnerem uprawialiśmy pieszczoty. Podczas tych pieszczot, jego penis zetknął sie z moimi wargami sromowymi(nie wydzielał on preejekulatu ani spermy). Po tym partner wsadził mi penisa do pochwy na ok 1cm, ale zaraz się wycofałam. Czy przez takie "igraszki" mogło dojść do zapłodnienia. Okres powinnam dostac wczoraj, zamiast okresu wydziela sie lepki, przezroczysty, rzadki sluz. Czy jest to przesuniecie cyklu czy moze ciaza?
hirr1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 18:18   #3419
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Czy jestem w ciąży ?

Radzę się zabezpieczać na przyszłość. Nikt Ci w takich sytuacjach pewności nie da, czy (nie) jesteś w ciąży.
No, ale ciąży z tego nibystosunku nie będzie.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-26, 18:32   #3420
kurczaczek55
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczek55
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Ponawiam moje pytanie. Jak jestem teraz zabezpieczona, jeżeli zapomniałam drugiej tabletki z pierwszego tygodnia, a trzecia wzięłam razem z drugą ale nie kolo 20 jak biorę zawsze, a kolo 24? Obie na raz o 24 w środę mam na myśli. Internet pisze, ze tydzień powinnam używać prezerwatywy, albo że do końca pudełka nie jestem zabezpieczona. Pomocy
__________________
Przyszła pani doktor!
kurczaczek55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-04 13:53:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.