Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy! - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-19, 13:00   #3421
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Jest osobny wątek o farbowaniu na blond i osobny o pozbywaniu się żółtych /rudych odcieni.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 13:13   #3422
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Kusum daj znać jak się sprawuje Luna za jakiś czas. Ja myślałam o takiej szczotce jakiś czas temu ale mam mega wrażliwa skórę i na razie się obawiam, a clarisonic na bank będzie dla mnie za agresywny.
Na sobie przetestowałam peeling enzymatyczny Kanebo - cudo! Oraz peeling z pudru ryzowego i enzymów Dermologica, tez dobry, tańszy niż Kanebo, choć Kanebo to mistrz
ja mam azs i jest ok, więc to chyba kwestia indywidualna - i dopasowanie odpowiedniej szczoteczki

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
rise_against gdzies czytalam albo ogladalam (trudno mi sobie przypomniec teraz) ze aby zgasic cieple tony wlosow dodaje sie kilka kropel fioletu do codziennej odzywki i to podobno ladnie neutralizuje wszelkie zlotawe odcienie.
Poszukaj moze na internecie, a ja sie zastanowie gdzie to moglam czytac / widziec i dam znac jak sobie przypomne
katosu coś kiedyś wrzucała, stosuje coś do blondu mimo, ze nie jest blond, ale nie pamiętam - ja akurat lubię ciepłe odcienie
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 13:29   #3423
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
rise_against gdzies czytalam albo ogladalam (trudno mi sobie przypomniec teraz) ze aby zgasic cieple tony wlosow dodaje sie kilka kropel fioletu do codziennej odzywki i to podobno ladnie neutralizuje wszelkie zlotawe odcienie.
Poszukaj moze na internecie, a ja sie zastanowie gdzie to moglam czytac / widziec i dam znac jak sobie przypomne
Są również szampony i odżywki z pigmentem fioletowym, sama takich używam by ochłodzic włosy
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 23:27   #3424
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Tak z BRW i też planuje je wymienić w nie dalekiej przyszłości, mam je już x lat i nie podobają mi się ;-) te nóżki ciężko ustawić aby meble były w jednym poziomie i są mega rude

BRW jest słabe jakość nie adekwatna do ceny
Jak będziesz zmieniać, to podziel się inspiracją .

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Fajne maluchy Kocham moje koty, mąż na szczęście też, więc nie muszę wybierać
Maluchy były fajne jakieś 2 lata temu, teraz to już kociska .
Mój ex [narzeczony nawet ] twierdził, że kocham kota [wtedy był tylko jeden] bardziej od niego. Można więc się domyślić dlaczego jest [między innymi] ex .

Cytat:
Napisane przez _alison Pokaż wiadomość
kochałabym i miziała go
Wiem .
Też miałam taki plan, ale średnio się daje. Plus wygląda rozkosznie, ale ma fatalny charakter- strasznie prześladuje [najmłodsza] kocię i nijak nie mogę mu tego wyperswadować .

U mnie w porządkach mini progres - może jutro ruszę się bardziej .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 08:49   #3425
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Przetrząsnęłam wczoraj szufladę z kosmetykami w łazience. Pięknie się robi Do minimalizmu jeszcze mi daleko, ale nie jest źle.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 08:58   #3426
annakarenina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 129
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Ja mam zastoj z minimalizmem z powodu egzaminow, jeden juz zdany teraz drugi i kilka dni przerwy od nauki, w ktorych mam zamiar pozbyc sie kolejnych rzeczy! Niestety mam tez kilka zachcianek ubraniowych i nie wiem co z nimi zrobic.

Ech dziewczyny jak rozmawiacie tak o zwierzetach domowych, ja mam taka potrzebe zeby jakiegos wziac, ale niestety boje sie ze po pierwsze nie mam dosc czasu, po drugie, moje wspolokatorki nie chca zadnych zwierzakow w domu, wiec niestety pomysl odpada, ale cierpie bo jestem tak przyzwyczajona do zwierzat w domu.
W moim rodzinnym domu zawsze byl jakis zwierzaczek, przez pewien okres nawet trzy, jedna piekna ale wredna kociczka, i dwa psy przygarniete z ulicy (a wlasciwie to jeden zaciazony pies ktory sie rozmnozyl ), tak mi tego brakuje, kocham zwierzeta tak bardzo, ze z zazdroscia spogladam na dziewczyny wyprowadzajace swoje psy na spacer
annakarenina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 09:27   #3427
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

annakarenina mam tak samo, całe życie z psem i kotami, ale od lat już bez zwierząt, bo zbyt nomadyczne życie prowadzę. Może wreszcie kiedyś...
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 10:25   #3428
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Ja dzisiaj wyrzuciłam kilka starych kosmetyków
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 10:31   #3429
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Ja w ten weekend biore sie za pakowanie i za porzadki w dokumentach. Wysle tez 2 kartony do Polski z ciuchami, ktore siostra Tzta rozdysponuje po rodzinie i 1 karton z prezentami i rzeczami dla rodzicow.

No i bede wyrzucac i kompresowac ile sie da Takze bedzie pracowicie
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 11:27   #3430
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez annakarenina123 Pokaż wiadomość
Ja mam zastoj z minimalizmem z powodu egzaminow, jeden juz zdany teraz drugi i kilka dni przerwy od nauki, w ktorych mam zamiar pozbyc sie kolejnych rzeczy! Niestety mam tez kilka zachcianek ubraniowych i nie wiem co z nimi zrobic.

Ech dziewczyny jak rozmawiacie tak o zwierzetach domowych, ja mam taka potrzebe zeby jakiegos wziac, ale niestety boje sie ze po pierwsze nie mam dosc czasu, po drugie, moje wspolokatorki nie chca zadnych zwierzakow w domu, wiec niestety pomysl odpada, ale cierpie bo jestem tak przyzwyczajona do zwierzat w domu.
W moim rodzinnym domu zawsze byl jakis zwierzaczek, przez pewien okres nawet trzy, jedna piekna ale wredna kociczka, i dwa psy przygarniete z ulicy (a wlasciwie to jeden zaciazony pies ktory sie rozmnozyl ), tak mi tego brakuje, kocham zwierzeta tak bardzo, ze z zazdroscia spogladam na dziewczyny wyprowadzajace swoje psy na spacer
Może pomyśl o wolontariacie w schronisku? Albo rozejrzyj się wokół - może ktoś potrzebuje pomocy w opiece nad zwierzęciem, np. spacery z psem. Moja znajoma przez prawie rok wychodziła raz dziennie z psem swoich sąsiadów.
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 12:03   #3431
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez annakarenina123 Pokaż wiadomość
Ja mam zastoj z minimalizmem z powodu egzaminow, jeden juz zdany teraz drugi i kilka dni przerwy od nauki, w ktorych mam zamiar pozbyc sie kolejnych rzeczy! Niestety mam tez kilka zachcianek ubraniowych i nie wiem co z nimi zrobic.

Ech dziewczyny jak rozmawiacie tak o zwierzetach domowych, ja mam taka potrzebe zeby jakiegos wziac, ale niestety boje sie ze po pierwsze nie mam dosc czasu, po drugie, moje wspolokatorki nie chca zadnych zwierzakow w domu, wiec niestety pomysl odpada, ale cierpie bo jestem tak przyzwyczajona do zwierzat w domu.
W moim rodzinnym domu zawsze byl jakis zwierzaczek, przez pewien okres nawet trzy, jedna piekna ale wredna kociczka, i dwa psy przygarniete z ulicy (a wlasciwie to jeden zaciazony pies ktory sie rozmnozyl ), tak mi tego brakuje, kocham zwierzeta tak bardzo, ze z zazdroscia spogladam na dziewczyny wyprowadzajace swoje psy na spacer
a może świnka/jeż? W klatce zwierzaki nie przeszkadzają aż tak
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 12:05   #3432
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Fajny jest chomik roborowskiego
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 12:12   #3433
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Ja bym z chomikami i innymi gryzoniami nie próbowała, bo śmierdzą. Miałam kiedyś u siebie, mi nie przeszkadzał zapach, w ogóle go nie czułam, ale każdy znajomy, który przychodził, mówił, że czuś specyficzny zapach. Raczej współlokatorki się nie zgodzą, skoro są takie anty. Chociaż zapytać można Ale może rybka? Jakies małe akwarium, nawet taka kula?
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 12:13   #3434
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Ja bym z chomikami i innymi gryzoniami nie próbowała, bo śmierdzą. Miałam kiedyś u siebie, mi nie przeszkadzał zapach, w ogóle go nie czułam, ale każdy znajomy, który przychodził, mówił, że czuś specyficzny zapach. Raczej współlokatorki się nie zgodzą, skoro są takie anty. Chociaż zapytać można Ale może rybka? Jakies małe akwarium, nawet taka kula?
Bojownik w kuli czemu nie ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 12:19   #3435
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Ryby w okrągłych akwariach cierpią niestety. Można poczytać o tym na pozadnych stronach akwarystycznych.
Właśnie sobie pomyślałam że jestem szczesciara, bo od dziecka miałam w domu psa, był chwile chomik, były rybki, były koty. Nawet gołąb co go przytargalam do leczenia (do dziś widzę minę mojej mamy - teraz ja rozumiem ;D).

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

O jez tez był na chwilkę.

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

A chomik uciekł przez pion wentylacyjny do sąsiadów jak go szukaliśmy (bo uciekł jak magik z zamkniętego akwarium) to tata cala boazerie odkrecil bo baliśmy się ze tam właśnie jakoś się wcisnal i nie może wyjść

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2015-03-20 o 12:20
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 14:54   #3436
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Przetrząsnęłam wczoraj szufladę z kosmetykami w łazience. Pięknie się robi Do minimalizmu jeszcze mi daleko, ale nie jest źle.
Super!


U mnie były od zawsze koty , raz pies [znajda z ulicy] i 3 papużki faliste . Chociaż lubię szczury i myszki, to nigdy nie pałałam chęcią posiadania na stałe, podobnie jak chomików czy świnek morskich. Wystarczy, że nasprzątałam się klatki po papugach .
Chciałam mieć węża, ale przerażał mnie fakt, że trzeba go karmić myszami .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 15:51   #3437
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Ja chciałam mieć kiedyś ptasznika A zawsze był pies (w sumie 3, wszystkie ze schroniska) i przewijały się chomiki i rybki, a w ogrodzie też przez jakiś czas miałam króliki
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 08:38   #3438
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

u was też takie piękne słońce?

Z miłych, minimalistycznych rzeczy: właśnie przerobiłam t-shirt TŻta na koszulkę sportową i chyba zamiast kupować nowe zrobię tak jeszcze z 2-3 starymi t-shirtami tanio i przyjemnie! zainspirowałam się tym tutorialem:

http://e-setare.blogspot.com/2013/06...d-pachami.html

miłego dnia!
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 14:28   #3439
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Ja chciałam mieć kiedyś ptasznika A zawsze był pies (w sumie 3, wszystkie ze schroniska) i przewijały się chomiki i rybki, a w ogrodzie też przez jakiś czas miałam króliki
Ptasznik brrr .

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
u was też takie piękne słońce?
Niestety piękny deszcz od rana .

Aktualnie robię porządki w sprzęcie. Na wylocie czekają : dvd, adapter, adapter z kasetowcem i radiem. Muszę znaleźć kogoś, kto sprawdzi czy wszystko działa i zastanowić się gdzie to przekazać ewentualnie opchnąć .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 14:37   #3440
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

jeśli chodzi o minimalizm to spodobało mi się to co ta dziewczyna zrobiła

raz po raz i 3/4 koszyka kosmetyków ubyło.
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 15:21   #3441
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Akurat dla mnie nie jest to nic odkrywczego .
Ale może dlatego, że nigdy nie miałam zapędów, by kupować kilka rzeczy z takim samym przeznaczeniem. Po prostu mam jeden tusz, kończy się - kupuję kolejny. Lub też wyciągam z zapasów, które nabyłam okazyjnie w promocji. I tak mam praktycznie ze wszystkimi kosmetykami -zarówno kolorowymi, jak i pielęgnacyjnymi .
Aczkolwiek fajnie, jeśli taki filmik będzie inspiracją dla kosmetycznych chomików .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 16:22   #3442
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o minimalizm to spodobało mi się to co ta dziewczyna zrobiła

raz po raz i 3/4 koszyka kosmetyków ubyło.
nie rozumiem - po co mieć kilka otwartych tuszów do rzęs naraz? nawet malując się kilka razy dziennie nie ma szans zużyć kilku aż się przeterminują.... w sumie ile wywaliła do śmieci??? na oko z 2-3 tys złotych.... dla mnie to brak poszanowania pieniędzy, czasu spędzonego na ich zarabianiu i w konsekwencji samej siebie
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 17:20   #3443
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 801
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Ja powywalałam dziś wszystkie stare buty które znalazły się na strychu u rodziców "my przechowamy, bo może kiedyś jeszcze założysz" tak jasne


Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Wiem .
Też miałam taki plan, ale średnio się daje. Plus wygląda rozkosznie, ale ma fatalny charakter- strasznie prześladuje [najmłodsza] kocię i nijak nie mogę mu tego wyperswadować .
heh mały prześladowca no ale i tak uroczy^^

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Ja bym z chomikami i innymi gryzoniami nie próbowała, bo śmierdzą. Miałam kiedyś u siebie, mi nie przeszkadzał zapach, w ogóle go nie czułam, ale każdy znajomy, który przychodził, mówił, że czuś specyficzny zapach. Raczej współlokatorki się nie zgodzą, skoro są takie anty. Chociaż zapytać można Ale może rybka? Jakies małe akwarium, nawet taka kula?
Dokładnie komuś obcemu ten zapach na pewno będzie trochę przeszkadzać, sama nie trzymam kica w pokoju tylko ma swoj mały domek w pomieszczeniu gospodarczym a i od wiosny zazwyczaj na dworze siedzi;]


Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Ja chciałam mieć kiedyś ptasznika
ja kiedyś też ale mama mówiła, że mnie z nim z domu wywali


Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
nie rozumiem - po co mieć kilka otwartych tuszów do rzęs naraz? nawet malując się kilka razy dziennie nie ma szans zużyć kilku aż się przeterminują.... w sumie ile wywaliła do śmieci??? na oko z 2-3 tys złotych.... dla mnie to brak poszanowania pieniędzy, czasu spędzonego na ich zarabianiu i w konsekwencji samej siebie
Też ciężko mi to zrozumieć, nawet małym usprawiedliwieniem jest dla mnie, że są youtuberkami...
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 18:03   #3444
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
nie rozumiem - po co mieć kilka otwartych tuszów do rzęs naraz? nawet malując się kilka razy dziennie nie ma szans zużyć kilku aż się przeterminują.... w sumie ile wywaliła do śmieci??? na oko z 2-3 tys złotych.... dla mnie to brak poszanowania pieniędzy, czasu spędzonego na ich zarabianiu i w konsekwencji samej siebie
mnie zaskoczyły od razu na wstępnie ilość róży, i że tak lekko ręką je wyrzuciła ....
nie mam az takiego zbioru, w sumie to porównując ja nie mam nic.
ale też swojego czasu powrzucałam, jakieś próbki, odlewki, itp
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 18:48   #3445
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o minimalizm to spodobało mi się to co ta dziewczyna zrobiła

raz po raz i 3/4 koszyka kosmetyków ubyło.
Po tym filmie mam wrazanie, ze minimalizm staje sie trendy. I taka malo znana jutuberka chcac sie wylansowac pokaze jaka jest cool i ile wywali Serio. Mam cienie, ktore maja kilka lat, uzywam ich, nie smierdza i nic sie z nimi nie stalo. Produkty pudrowe sie tak nie psuja. I co ciekawe sama zostawia kilka starych produktow, bo te akurat lubi. Jakies takie to dla mnie nieszczere. Nie macie takiego wrazenia?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 19:02   #3446
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 801
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Po tym filmie mam wrazanie, ze minimalizm staje sie trendy. I taka malo znana jutuberka chcac sie wylansowac pokaze jaka jest cool i ile wywali Serio. Mam cienie, ktore maja kilka lat, uzywam ich, nie smierdza i nic sie z nimi nie stalo. Produkty pudrowe sie tak nie psuja. I co ciekawe sama zostawia kilka starych produktow, bo te akurat lubi. Jakies takie to dla mnie nieszczere. Nie macie takiego wrazenia?

Dobija mnie właśnie, że ostatnio minimalizm stał się taki popularny, niby to dobrze ale większość robi to tylko dla popularności zwłaszcza na yt. Taka nissiax to wiadomo, że ok i podchodzi to tego tak jak trzeba no i od niej w końcu się to zaczęło na polskim yt ale reszta Nagle wszyscy czytają książki o minimalizmie, wywalają kolorówkę itp lol
..No np z tymi cieniami z inglota przesadziła, też mam długo od nich cienie ale ani się nie popsuły ani nic to po co mam wywalać. Puder tak samo.

Edytowane przez 201604250949
Czas edycji: 2015-03-21 o 19:10
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 20:07   #3447
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Po tym filmie mam wrazanie, ze minimalizm staje sie trendy. I taka malo znana jutuberka chcac sie wylansowac pokaze jaka jest cool i ile wywali Serio. Mam cienie, ktore maja kilka lat, uzywam ich, nie smierdza i nic sie z nimi nie stalo. Produkty pudrowe sie tak nie psuja. I co ciekawe sama zostawia kilka starych produktow, bo te akurat lubi. Jakies takie to dla mnie nieszczere. Nie macie takiego wrazenia?
taka mało znana to ona nei jest

ale zgodzę się, że minimalizm robi sie aż za bardzo trendy
i jak komu pasuje tak go stosuje.
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 20:19   #3448
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
taka mało znana to ona nei jest

ale zgodzę się, że minimalizm robi sie aż za bardzo trendy
i jak komu pasuje tak go stosuje.
Siedze troche n yb i nigdy jej nie widzialam Nie wiem ile ma syb, ale chyba nie az tak duzo? A nudna jest taka, ze na dwa razy musialam ogladac, bo zasnelam w polowie

Nie lubie takiego marnowania pieniedzy. Te rzeczy spokojnie mozna komus oddac i jeszcze dlugo sie bedzie nimi cieszyl.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 20:39   #3449
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 801
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

nie no trochę znana tam jest ale właśnie nic ciekawego na jej kanale nie ma
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 08:57   #3450
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o minimalizm to spodobało mi się to co ta dziewczyna zrobiła
raz po raz i 3/4 koszyka kosmetyków ubyło.
Mnie też się filmik podoba. Mam wrażenie, że laska jest z tych, które mają zdrowy stosunek do rzeczy (albo tylko kosmetyków, bo innych jej filmów nie oglądałam ).

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Akurat dla mnie nie jest to nic odkrywczego .
Ale może dlatego, że nigdy nie miałam zapędów, by kupować kilka rzeczy z takim samym przeznaczeniem. Po prostu mam jeden tusz, kończy się - kupuję kolejny. Lub też wyciągam z zapasów, które nabyłam okazyjnie w promocji. I tak mam praktycznie ze wszystkimi kosmetykami -zarówno kolorowymi, jak i pielęgnacyjnymi .
Znów mam tak samo jak Ty
Z jednym wyjątkiem - zwykle używam na raz kilku kosmetyków pod prysznic, tzn. lubię je zmieniać a wykończenie jednej butli żelu trwa u mnie dłuuuugo

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
nie rozumiem - po co mieć kilka otwartych tuszów do rzęs naraz? nawet malując się kilka razy dziennie nie ma szans zużyć kilku aż się przeterminują.... w sumie ile wywaliła do śmieci??? na oko z 2-3 tys złotych.... dla mnie to brak poszanowania pieniędzy, czasu spędzonego na ich zarabianiu i w konsekwencji samej siebie
Może kupiła nowy tusz, wypróbowała i jej się nie spodobał więc kupiła drugi. A może dostała tusz w prezencie albo kupiła kolejny pod wpływem impulsu, może lubi testować kosmetyki. Z tego co pisałaś Ty masz pokój pełen książek (czy też masz zamiar taki pokój stworzyć - nie pamiętam dokładnie). Podliczyłaś kiedyś ile Cię kosztowały książki, które przeczytałaś raz i nie wracasz do nich? Ja u siebie takiego podsumowania nie zrobiłam, ale myślę, że przekroczyłam te 2-3 tysiące złotych na pewno a może i wielokrotność tej kwoty. Ona wydaje na kosmetyki a jeśli ich nie używa lub się przeterminują to je wyrzuca. Gdzie tu widzisz brak poszanowania samej siebie? Wydaje kasę na co chce, nie robi nic wbrew sobie.

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
mnie zaskoczyły od razu na wstępnie ilość róży, i że tak lekko ręką je wyrzuciła ....
nie mam az takiego zbioru, w sumie to porównując ja nie mam nic.
ale też swojego czasu powrzucałam, jakieś próbki, odlewki, itp
Skoro ich nie używa to po co ma je trzymać? Żeby na nie popatrzeć?

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Po tym filmie mam wrazanie, ze minimalizm staje sie trendy. I taka malo znana jutuberka chcac sie wylansowac pokaze jaka jest cool i ile wywali Serio. Mam cienie, ktore maja kilka lat, uzywam ich, nie smierdza i nic sie z nimi nie stalo. Produkty pudrowe sie tak nie psuja. I co ciekawe sama zostawia kilka starych produktow, bo te akurat lubi. Jakies takie to dla mnie nieszczere. Nie macie takiego wrazenia?
Cytat:
Napisane przez _alison Pokaż wiadomość

Dobija mnie właśnie, że ostatnio minimalizm stał się taki popularny, niby to dobrze ale większość robi to tylko dla popularności zwłaszcza na yt. Taka nissiax to wiadomo, że ok i podchodzi to tego tak jak trzeba no i od niej w końcu się to zaczęło na polskim yt ale reszta Nagle wszyscy czytają książki o minimalizmie, wywalają kolorówkę itp lol
..No np z tymi cieniami z inglota przesadziła, też mam długo od nich cienie ale ani się nie popsuły ani nic to po co mam wywalać. Puder tak samo.
Ja też wyrzucam przeterminowaną kolorówkę bo wiem co w niej jest. Skoro jeszcze przed upływem terminu ważności jest w niej tyle chemii, że głowa mała to boję się nawet pomyśleć co się dzieje po terminie To, że cień nie zmienił zapachu nie znaczy, że nie nakładasz na twarz bomby z opóźnionym zapłonem.
Co jest złego w popularności minimalizmu? Przecież im nas więcej tym lepiej. Wydaje mi się, że jeszcze parę lat temu nikt nie zwracał uwagi na skład ubrań a teraz coraz więcej osób o tym pisze i - w rezultacie - coraz więcej sieciówek ma w swojej ofercie coś więcej niż poliestrowe szmaty. I to jest bardzo słuszny trend Tak samo z minimalizmem - im więcej ludzi będzie posiadało rzeczy, których używa tym mniej będzie śmieci i być może coś się ruszy w temacie jakości sprzętu elektronicznego.

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Nie lubie takiego marnowania pieniedzy. Te rzeczy spokojnie mozna komus oddac i jeszcze dlugo sie bedzie nimi cieszyl.
O których kosmetykach piszesz? O przeterminowanych?
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-14 11:50:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.