DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D ) - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-19, 21:32   #3421
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Pandzia ja bym pomogła nie moge patrzeć jak coś się komuś dzieje i nikt nie reaguje, tylko zawsze zbiera się tłum gapiów, znieczulica na całego!!!
Jutro planuje oddać krew, mam nadzieję, że plany moje nie ulegną zmianie żadnej

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
DO CHWILI OBECNEJ WYNIK WSPÓLNEGO SPADKU WYNOSI





-259,7KG



licząc osoby które też nie odzywają się
wiecie co??? jestem z nas dumna
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:34   #3422
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Paati - och, jak ja uwielbiam takie pazurkowe sprawy......

basia_ww - na proteinkach, na pewno znów ruszy

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
mój synek dziś jechał na jeździku i przeleciał przez kierownice na buzie podnosze goo a tu krew leje sie. Mały sie krztusił od krwi ludzie szli nikt nie pomógł ja sie dre na niego zeby pluł. Dziewczyny pisze to i łzy same lecą. Na szczescie zeby cale i wargi nie rozciete. Usta ma zdarte, dziaslo rozciete i tak spuchniety ze ze slomki pije
znieczulica w tym kraju
O, raju. Wiem, co czujesz. Serduszko aż mi się kraja, jak to czytam....
Ucałuj bączka od forumowych ciotek

agusia_1 - bardzo dobra strategia z tym jedzonkiem. Ja mam podobną, żeby mnie nic nie kusiło

Oki, laseczki, ja uciekam
ŻYCZĘ WAM KOLOROWYCH SNÓW!!!
__________________




Początek 13.02.2011
66,1 kg
II faza od 18.02.2011......



05.07.2011 54,50kg jest mnie mniej o 11,60kg!!!

05.07.2011 początek III fazy 120dni
III faza - 54,30kg , w porywach do 53,10kg
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:37   #3423
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
W drugi dzień świąt jestem zaproszona z rodziną do rodziców TŻ-ta Nawet nie liczę na to że teściowa zrobi coś co i ja będę mogła zjeść, bo potrafi tylko tłusto i ciężko gotować (przydałby jej się dukan, ma co najmniej 25kg do zrzucenia, dziwię się że lekarz nie każe jej się odchudzać zwłaszcza że wysiada jej kolano i czeka ją operacja ) Chyba zrobię tak, że wszystko przygotuję w 2 naczyniach i po 1 zabiorę do nich Nie mam zamiaru patrzeć jak wszyscy jedzą i znosić namawiania do jedzenia niedozwolonych rzeczy a tak znając ich najpewniej będzie Coś mam przeczucie, że może się to źle skończyć dla moich stosunków z jego rodziną

Współczuję i nie rozumiem takich ludzi - ona wie, że na diecie jesteś? jeśli tak to z jej strony będzie chamskie jak zrobi wszystko tylko pod niedietujących... ja w tym roku mam super sytuację - wielkanoc spędzamy u teściów, a teściowa razem ze mną na dukanie - więc będzie dukanowe jedzonko A dla reszty oczywiście tradycyjne
Wiecie co... ja mam chyba jakąś deprechę Mąż bez przerwy pracuje, wszystko na mojej głowie, a ja też pracuję, więc popołudniu, biorąc pod uwagę bardzo temperamentego dwulatka, który w dzień nie sypia - mam dość. Dziś normalnie aż się popłakałam, bo nakrzyczałam na niego jak wariatka... Zasłużył, ale... to tylko dziecko Z nerwów, przepracowania, presji i frustracji robię głupoty... to dzisiejsze żarcie to niestety też efekt stresu - wiem, że to żadne wytłmaczenie, ale tak miałam od zawsze - zajadałam stresy Staram się bardzo nad tym panować i publicznie obiecuję Wam, że będę z tym walczyć.
Poza tym, bardzo niezdrowo... jadłam ostatni posiłek ok. 16... nie mam ochoty na cokolwiek - wypiłam tylko litr zielonej herbaty
Czekam na męża i idę spać.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez dominic_sz Pokaż wiadomość
roxi - a ja lać nie będę Powiem tylko, że grzeszenie nam się zdarza, ale w ogóle się nam nie opłaca, bo potem są zastoje i tylko człowieka one dołują. Stało się, nie ma co rozpamiętywać. Jutro zrób sobie spacer szybkim marszem, jak radzi nasz guru papcio Dukan
dzięki ci bardzo, dobra kobieto!
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:42   #3424
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Współczuję i nie rozumiem takich ludzi - ona wie, że na diecie jesteś? jeśli tak to z jej strony będzie chamskie jak zrobi wszystko tylko pod niedietujących... ja w tym roku mam super sytuację - wielkanoc spędzamy u teściów, a teściowa razem ze mną na dukanie - więc będzie dukanowe jedzonko A dla reszty oczywiście tradycyjne
Wiecie co... ja mam chyba jakąś deprechę Mąż bez przerwy pracuje, wszystko na mojej głowie, a ja też pracuję, więc popołudniu, biorąc pod uwagę bardzo temperamentego dwulatka, który w dzień nie sypia - mam dość. Dziś normalnie aż się popłakałam, bo nakrzyczałam na niego jak wariatka... Zasłużył, ale... to tylko dziecko Z nerwów, przepracowania, presji i frustracji robię głupoty... to dzisiejsze żarcie to niestety też efekt stresu - wiem, że to żadne wytłmaczenie, ale tak miałam od zawsze - zajadałam stresy Staram się bardzo nad tym panować i publicznie obiecuję Wam, że będę z tym walczyć.
Poza tym, bardzo niezdrowo... jadłam ostatni posiłek ok. 16... nie mam ochoty na cokolwiek - wypiłam tylko litr zielonej herbaty
Czekam na męża i idę spać.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------



dzięki ci bardzo, dobra kobieto!

spokojnie. Myslisz ze ja nie krzycze?? i tez pozniej wyje i tule go i przepraszam . Serce peka ale czasem nie ma wyjscia. Teraz wynosze go do drugiego pokoju i ma siedziec dopoki mi i jemu nerwy nie mina

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez dominic_sz Pokaż wiadomość
Paati - och, jak ja uwielbiam takie pazurkowe sprawy......

basia_ww - na proteinkach, na pewno znów ruszy



O, raju. Wiem, co czujesz. Serduszko aż mi się kraja, jak to czytam....
Ucałuj bączka od forumowych ciotek

agusia_1 - bardzo dobra strategia z tym jedzonkiem. Ja mam podobną, żeby mnie nic nie kusiło

Oki, laseczki, ja uciekam
ŻYCZĘ WAM KOLOROWYCH SNÓW!!!

juz mu lepiej pil z butelki i maz kupil mu loda wiec zjadl pol i tym sposobem opuchlizna troche zeszla bo kostke lodu nawet nie dal dotknac
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:44   #3425
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Współczuję i nie rozumiem takich ludzi - ona wie, że na diecie jesteś? jeśli tak to z jej strony będzie chamskie jak zrobi wszystko tylko pod niedietujących... ja w tym roku mam super sytuację - wielkanoc spędzamy u teściów, a teściowa razem ze mną na dukanie - więc będzie dukanowe jedzonko A dla reszty oczywiście tradycyjne
Wiecie co... ja mam chyba jakąś deprechę Mąż bez przerwy pracuje, wszystko na mojej głowie, a ja też pracuję, więc popołudniu, biorąc pod uwagę bardzo temperamentego dwulatka, który w dzień nie sypia - mam dość. Dziś normalnie aż się popłakałam, bo nakrzyczałam na niego jak wariatka... Zasłużył, ale... to tylko dziecko Z nerwów, przepracowania, presji i frustracji robię głupoty... to dzisiejsze żarcie to niestety też efekt stresu - wiem, że to żadne wytłmaczenie, ale tak miałam od zawsze - zajadałam stresy Staram się bardzo nad tym panować i publicznie obiecuję Wam, że będę z tym walczyć.
Poza tym, bardzo niezdrowo... jadłam ostatni posiłek ok. 16... nie mam ochoty na cokolwiek - wypiłam tylko litr zielonej herbaty
Czekam na męża i idę spać.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------



dzięki ci bardzo, dobra kobieto!
Roxi bardzo ruchliwe dziecko to bardzo INTELIGENTNE dziecko. Jest teraz w takim okresie, że nie można czasami zapewne za nim nadążyć, ale to bardzo dobrze wiem to brzmi niedorzecznie, ale on w ten sposób poznaje świat Wykładowcy cały czas powtarzają nam, że ruch dla małego dziecka to najlepsze co może się mu przydarzyć i najbardziej efektowna nauka jaką można mu zapewnić
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:47   #3426
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
o jaaaa maturaaaa kiedy to bylo masakra

Wróciłoby się do tych czasów, ehh...

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Jest jakis problem z załadowaniem forum więc może dlatego taka cisza, mam nadzieję że to już nie będzie się powtarzało.

Czytałąm włąśnie na technicznym, że wymieniają sprzęt
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:51   #3427
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
spokojnie. Myslisz ze ja nie krzycze?? i tez pozniej wyje i tule go i przepraszam . Serce peka ale czasem nie ma wyjscia. Teraz wynosze go do drugiego pokoju i ma siedziec dopoki mi i jemu nerwy nie mina
wiesz też tego próbowałam, ale niestety u nas nie zawsze zostawienie Norberta do uspokojenia kończy się tak jak bym chciała... bywa, że zadziera się na amen... jest taka totalna chisteria, że potrafi 40 min ryczeć, a ja mam dość, bo mnie aż serce boli... a efekt taki, że zachrypnie, krzyczy, żeby go zabrać i nawet z tego płaczu potrafi pawia puścić... Ja się staram z nim rozmawiać, bo to już w pełni gadający mały człowiek, ale.... dziś po prostu przekraczał granice - najpierw wlazł nogami do psich misek (karmie nic nie jest, ale wodą zalał mi cały pokój, a tyle co posprzątałam...), potem co rusz właził do toalety i rozwała co się da (rozwijał papier, włączał pralkę, wylał mi wodę do mycia podłogi), a finalnie wspinał się na krzesło w kuchni jak ja stałam na drugim i myłam szafki, zakazałam i ostrzegłam, że spadnie i ma odstawić krzesło i zanim zdążyłam zejść wlazł i spadł na tyłek i głową uderzył w podłogę Nienawidzę takich dni, kiedy mu się włącza taki małpi rozumek
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 21:51   #3428
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

roxi - Rybko, nie myśl już o tym. Przecież, to że nakrzyczałaś, nie znaczy w żaden sposób o tym, że nie kochasz go nad życie!
Ja, matka półtoraroczniaka, też mam takie dylematy. Mi też siadają nerwy. Moje sąsiadki mają dzieci w podobnym wieku i też robią sobie z tego powodu wyrzuty, ale z drugiej strony my też jesteśmy tylko ludźmi! Mamy tyle na głowie! Nam też mają prawo siąść nerwy! Nie przejmuj się, odetchnij głęboko, bachnij się na kanapę, albo zrób sobie fajną, pachnącą kąpiel lub długi prysznic i przegoń te zupełnie niepotrzebne wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
juz mu lepiej pil z butelki i maz kupil mu loda wiec zjadl pol i tym sposobem opuchlizna troche zeszla bo kostke lodu nawet nie dal dotknac
Bardzo się cieszę, że niusiowi już lepiej
A co do tej ludzkiej znieczulicy - pewnie sama przyznasz, że na przysłowiowym placu zabaw czasem zdarzają się takie sytuacje, że aż nam oczy w słup stają! i to wcale nie dzieci powodują te sytuacje
__________________




Początek 13.02.2011
66,1 kg
II faza od 18.02.2011......



05.07.2011 54,50kg jest mnie mniej o 11,60kg!!!

05.07.2011 początek III fazy 120dni
III faza - 54,30kg , w porywach do 53,10kg
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:56   #3429
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
wiesz też tego próbowałam, ale niestety u nas nie zawsze zostawienie Norberta do uspokojenia kończy się tak jak bym chciała... bywa, że zadziera się na amen... jest taka totalna chisteria, że potrafi 40 min ryczeć, a ja mam dość, bo mnie aż serce boli... a efekt taki, że zachrypnie, krzyczy, żeby go zabrać i nawet z tego płaczu potrafi pawia puścić... Ja się staram z nim rozmawiać, bo to już w pełni gadający mały człowiek, ale.... dziś po prostu przekraczał granice - najpierw wlazł nogami do psich misek (karmie nic nie jest, ale wodą zalał mi cały pokój, a tyle co posprzątałam...), potem co rusz właził do toalety i rozwała co się da (rozwijał papier, włączał pralkę, wylał mi wodę do mycia podłogi), a finalnie wspinał się na krzesło w kuchni jak ja stałam na drugim i myłam szafki, zakazałam i ostrzegłam, że spadnie i ma odstawić krzesło i zanim zdążyłam zejść wlazł i spadł na tyłek i głową uderzył w podłogę Nienawidzę takich dni, kiedy mu się włącza taki małpi rozumek
Kochana Olaf ma rok i 8miesiecy i co i tez tak mam. Podchodzi do kina domowego otwiera na sile wejscie na plyty i patrzy na reakcje, wszedl ostatnio na stol ja mowie zejdz on piszczy jak go zdjelam to dopiero jazda byla na mnie nie dziala wymuszanie placzu niech wyje. Tak samo pralka wszelkie chemiczne rzeczy go interesuja w lazience. Czasem mnie szlag trafia i nawrzeszcze ze sasiedzi slysza u tesciowej jak mieszkalismy potrafil pic wode z miski dla psa trzeba bylo uwazac.
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:56   #3430
marikamb
Raczkowanie
 
Avatar marikamb
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: 71Ww
Wiadomości: 340
GG do marikamb
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość

OOOOOOO miałam robić tylko sernik,ale ta baba jest cudna!!
Jestem coraz bardziej podekscytowana, lada dzień wraca mój TŻ i spędzamy pierwsze święta razem!!!!!!!!

U mnie pod oknem siedzi jeż doprowadził mnie do zawału jak weszłam na podwórze, bo myślałam,że to szczur
marikamb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:59   #3431
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Roxi bardzo ruchliwe dziecko to bardzo INTELIGENTNE dziecko. Jest teraz w takim okresie, że nie można czasami zapewne za nim nadążyć, ale to bardzo dobrze wiem to brzmi niedorzecznie, ale on w ten sposób poznaje świat Wykładowcy cały czas powtarzają nam, że ruch dla małego dziecka to najlepsze co może się mu przydarzyć i najbardziej efektowna nauka jaką można mu zapewnić
Spoko... wiem, że to dobrze, że nie jest tylko biernym obserwatorem życia, ale... jak tak dalej pójdzie to ja trafię w ręce naukowców... specjalistów od zdrowia psychicznego

A poważnie faktycznie przez to, że jest taki wszędobylski i wszystkim zainteresowany - jest dość mocno kumaty, rozgadany. Ale powiem Wam, że ciekawostką jest dla mnie jego pojmowanie tematu śmierci W Sherku Trzecim jest moment, gdzie król żaba umiera. Przy pierwszym oglądaniu pytał o co chodzi. Przy drugim się popłakał, "bo żabka umarła". A ostatnio jak z nim oglądałam to mi mówi: "teraz będzie smutno... przytulić cię?" Jezuuuu normalnie mnie zmroziło... nie wiedziałam, że taki maluszek może być tak emocjalny... I ostatnio jak jechał ze mną na grób dziadka to tylko mu powiedziałam, że jedziemy na cmętarz, bo trzeba umyć pomnik na grobie dziadka, a on mnie pyta "dzidziuś umarł?", odpowiedziałam twierdząco, a on tylko smutną minę zrobił, spuścił głowę i poszliśmy.
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 21:59   #3432
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
Kochana Olaf ma rok i 8miesiecy i co i tez tak mam.
Pandziu, to my mamy prawie rówieśników!!!
Mój Oskuś zaczął 16 miesiąc , a w sumie, to zaraz zacznie 17
__________________




Początek 13.02.2011
66,1 kg
II faza od 18.02.2011......



05.07.2011 54,50kg jest mnie mniej o 11,60kg!!!

05.07.2011 początek III fazy 120dni
III faza - 54,30kg , w porywach do 53,10kg

Edytowane przez dominic_sz
Czas edycji: 2011-04-19 o 22:01
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 22:01   #3433
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Z chęcią zobacze



Ja go jeszcze nie robiłam, u mnie też improwizacja




U mnie znowu wzrost Mi ta waga tylko po @ spada, chyba będe musiała zastosowac terapie wstrząsową i zjeść coś zakazanego
Witam,za spadki a wzrostom mówimy STOP,jak obiecałam
http://docs6.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/443899971,...eta-Dukana.doc oraz
http://dietadukanaprzepisy.blogspot.com/ -tu też są fajne przepisy
Zmykam na lapka bo jestem u synka na stacjonarnym a on śpi,nie chcę go obudzić bo jutro do szkoły,będe za chwilę jak was nadrobię.
Zmachana jestem bo dzisiaj byłam na zakupach przedświątecznych po wszystkich marketach,UFFFFFFF
Sory za błąd zaraz poprawię,MASAKRA!
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)

Edytowane przez nikamo36
Czas edycji: 2011-04-19 o 22:11
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 22:02   #3434
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Wróciłoby się do tych czasów, ehh...




Czytałąm włąśnie na technicznym, że wymieniają sprzęt
No to mam nadzieję, że niedlugo to wszystko sie uspokoi, bo już czasami mnie coś trafia jak chcę wejść a tu non stop problem jakiś
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 22:02   #3435
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez dominic_sz Pokaż wiadomość
Pandziu, to my mamy prawie rówieśników!!!
Mój Oskuś zaczął 16 miesiąc , a w sumie, to zaraz zacznie 17

no widzisz Kochan Łobuzy
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 22:02   #3436
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez dominic_sz Pokaż wiadomość
roxi - Rybko, nie myśl już o tym. Przecież, to że nakrzyczałaś, nie znaczy w żaden sposób o tym, że nie kochasz go nad życie!
Ja, matka półtoraroczniaka, też mam takie dylematy. Mi też siadają nerwy. Moje sąsiadki mają dzieci w podobnym wieku i też robią sobie z tego powodu wyrzuty, ale z drugiej strony my też jesteśmy tylko ludźmi! Mamy tyle na głowie! Nam też mają prawo siąść nerwy! Nie przejmuj się, odetchnij głęboko, bachnij się na kanapę, albo zrób sobie fajną, pachnącą kąpiel lub długi prysznic i przegoń te zupełnie niepotrzebne wyrzuty sumienia
Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
Kochana Olaf ma rok i 8miesiecy i co i tez tak mam. Podchodzi do kina domowego otwiera na sile wejscie na plyty i patrzy na reakcje, wszedl ostatnio na stol ja mowie zejdz on piszczy jak go zdjelam to dopiero jazda byla na mnie nie dziala wymuszanie placzu niech wyje. Tak samo pralka wszelkie chemiczne rzeczy go interesuja w lazience. Czasem mnie szlag trafia i nawrzeszcze ze sasiedzi slysza u tesciowej jak mieszkalismy potrafil pic wode z miski dla psa trzeba bylo uwazac.
A ja myślałam, że inne mamy jakoś lepiej nad tym panują... Cieszę się, że nie jestem sama i nie jestem jak sądziłam wariatką
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 22:04   #3437
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez dominic_sz Pokaż wiadomość
agusia_1 - bardzo dobra strategia z tym jedzonkiem. Ja mam podobną, żeby mnie nic nie kusiło
Wolę nie robić nawet maleńkich odstępstw od diety, bo wiem że skończyłoby się to tak, że bym sobie tak pozwalała coraz częściej i częściej i w końcu rzuciłabym to w cholerę nie chcę ryzykować, nie chcę z powrotem tych prawie 44cm
Na razie przez 51 dni nie zgrzeszyłam (przynajmniej świadomie) ani razu i jestem z siebie bardzo dumna
Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Współczuję i nie rozumiem takich ludzi - ona wie, że na diecie jesteś? jeśli tak to z jej strony będzie chamskie jak zrobi wszystko tylko pod niedietujących... ja w tym roku mam super sytuację - wielkanoc spędzamy u teściów, a teściowa razem ze mną na dukanie - więc będzie dukanowe jedzonko A dla reszty oczywiście tradycyjne
Niby wie, TŻ jej wspominał, ale nie wiem co dokładnie jej mówił na temat diety W niedzielę wczesnym rankiem niestety wyjechał za granicę i wróci dopiero w sobotę późnym wieczorem Do rodziców pojedzie rano w niedzielę, więc nie ma nawet kiedy dokładnie poinstruować mamę a ja nie będę do niej dzwonić i mówić co ma dla mnie przygotować Ona to organizuje i sama może pomyśleć o telefonie
Chociaż w sumie to nie mój problem, jak dowiedziałam się o zaproszeniu mówiłam mu że jadę pod warunkiem że będzie coś dla mnie do jedzenia i nie mówię tu o specjalnym szykowaniu Bóg wie czego tylko np. nie dodawaniu majonezu czy oleju do sałatki, nie marynowaniu w oleju, miodzie cukrze itp.

Może wyszłam na jakąś wredną zołzę, ale szczerze mówiąc nie mam ochoty tam teraz jechać Raz że dieta, dwa że od dłuższego czasu nie mogę znaleźć pracy i aż mi głupio przed nimi, trzy że nie przepadam za żoną TŻ-ta brata Oprócz tego że ogólnie mnie irytuje to jest chuda jak patyk a obżera się wszystkim Ma jakieś 160-165 wzrostu, urodziła 2 dzieci a jej waga nie przekracza 45kg Kiedy były te ciężkie mrozy w zimie narzekała że jej uda grubo wyglądają jak musi założyć rajstopy pod spodnie dodam że jej udo i tak wygląda niemal jak moja łydka - a ja naprawdę nie mam grubych łydek
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 22:06   #3438
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
no widzisz Kochan Łobuzy
Oj, tak Doskonale to ujęłaś, kochana

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że inne mamy jakoś lepiej nad tym panują... Cieszę się, że nie jestem sama i nie jestem jak sądziłam wariatką
Ależ roxi, właśnie matki-wariatki są najfajniejsze!!!!

Dobra, dziewczynki, zmykam Idę się upomnieć o swoją porcję miziania po plecach hehe

Spokojnej nocki!
__________________




Początek 13.02.2011
66,1 kg
II faza od 18.02.2011......



05.07.2011 54,50kg jest mnie mniej o 11,60kg!!!

05.07.2011 początek III fazy 120dni
III faza - 54,30kg , w porywach do 53,10kg
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 22:07   #3439
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że inne mamy jakoś lepiej nad tym panują... Cieszę się, że nie jestem sama i nie jestem jak sądziłam wariatką

heheh sama kiedys podejrzewałam ze ze mna cos nie halo a pozniej, ze Oli cos nie teges

ostatnio odwozilam go do Babci i mowie wez sobie zabawke do Babci to wzial samolot cwaniak ide do przedpokoju a samolot wcisniety w moj asiatke z jedzeniem do pracy no dobra pomyslalam wezme Ci. w pracy sie okazalo ze dziobem samolotu rozwalil mi staino czekoladowe i mialam wszytsko satinowe
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 22:08   #3440
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Dziewczyneczki ja też juz zmykam, to dzisiejsze kolokwium zabrało wszelkie soki życia ze mnie, ale chyba nie było tak źle jutro zawitam do Was. Śpijcie spokojnie
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 22:09   #3441
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

albo karze wlaczac swinke pepe ktorej mam dosyc i musi Mama ogladac bo inaczej to chyba nie ta sama bajka.
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 22:18   #3442
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
A tą już Ci chyba pokazywałam? http://zkotemwkuchni.blogspot.com/20...owa-dukan.html
bądź tą http://magicznakuchnia.blox.pl/2011/...na-faza-I.html ja nie wiem na którą się zdecydować na święta...
też już je widziałam wybieram zdecydowanie tą z dodatkiem drożdży - kocham drożdżowe

Cytat:
Napisane przez modliszka87 Pokaż wiadomość
cos forum szwankuje :/
dobranoc wszystkim
trzymajcie za mnie kciuki jutro, z gory dzieki
mocno!

zjadłam dziś coś tak pysznego że przepraszam nie pamiętam kto wczoraj mi to polecał ale dziękuję! kolejny żelazny punkt w moim menu śledzik w occie + serek wiejski + odrobina ogórka kiszonego + dymka ze szczypiorkiem + pieprz = niebo w gębie!
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 22:20   #3443
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
albo karze wlaczac swinke pepe ktorej mam dosyc i musi Mama ogladac bo inaczej to chyba nie ta sama bajka.
hihi u mnie to samo z gromitem i uciekającymi kurczakami - nie cierpię tych bajek, a mały ma hopla na ich punkcie...

hmm czy nie za późno na makrelkę??
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 22:24   #3444
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez marikamb Pokaż wiadomość
U mnie pod oknem siedzi jeż doprowadził mnie do zawału jak weszłam na podwórze, bo myślałam,że to szczur
Ależ zazdroszczę Kocham jeże odkąd starałam się uratować małe działkowe jeżyki których matce coś się stało
UWAGA NIEZBYT PRZYJEMNY OPIS, wrażliwe osoby niech lepiej nie czytają
Niestety chyba zbyt długo zwlekaliśmy z pomocą (obserwując czy mama się nie pojawia, a nie wiadomo ile wcześniej były bez opieki ) i nie dość że były całe w kleszczach to jeszcze zaatakowały je muchy które poskładały im w uszkach jaja z jaj wykluły się larwy które drążyły w nich tunele żywiąc się nimi 2 zdechły zanim się nimi zajęliśmy, jeden kilka godzin później a jednego zabrałam do domu. Kleszcze jakoś pousuwałam, natomiast nie dałam rady w porę usunąć wszystkich larw (o ile w ogóle było to wykonalne) i jeżyk zdechł po 2 dniach walki Od tej pory zabijam wszystkie muchy jakie mi się nawiną, a kiedyś je wypuszczałam uważając je za nieszkodliwe

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że inne mamy jakoś lepiej nad tym panują... Cieszę się, że nie jestem sama i nie jestem jak sądziłam wariatką
Chyba każda matka przechodzi etap zwątpienia
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 22:25   #3445
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Dziewczyneczki ja też juz zmykam, to dzisiejsze kolokwium zabrało wszelkie soki życia ze mnie, ale chyba nie było tak źle jutro zawitam do Was. Śpijcie spokojnie
ze mnie dziś też wyssało energię, jakby dementorzy wkoło się czaili jako że nauki nie mam już na jutro to planowałam pokój ogarnąć i takie tam no ale wyszła z tego .upa blada... jedyne co zrobiłam sensownego od przyjścia z uczelni (o 16) do teraz to wizyta u gina zawsze coś - ale i tak za tydzień znowu muszę iść...
powoli zasypiam na klawiaturze więc czas powiedzieć 'dobranoc!'
do jutra! i żeby mi tu jutro same spadki meldować! przekażcie wagom że w przeciwnym razie czeka je
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 22:29   #3446
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Witam,za spadki a wzrostom mówimy STOP,jak obiecałam
http://docs6.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/443899971,0,0,Przepisy-Wielkanocne---Dieta-Dukana.doc oraz
http://dietadukanaprzepisy.blogspot.com/ -tu też są fajne przepisy
Zmykam na lapka bo jestem u synka na stacjonarnym a on śpi,nie chcę go obudzić bo jutro do szkoły,będe za chwilę jak was nadrobię.
Zmachana jestem bo dzisiaj byłam na zakupach przedświątecznych po wszystkich marketach,UFFFFFFF
Sory za błąd zaraz poprawię,MASAKRA!
Okazało się,że to trzeba być zarejestrowanym na ✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂ ale jak byście chciały to mogę wysłać na pw
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 22:35   #3447
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
hihi u mnie to samo z gromitem i uciekającymi kurczakami - nie cierpię tych bajek, a mały ma hopla na ich punkcie...

hmm czy nie za późno na makrelkę??

no co Ty ja zaraz tez cos szamie

u nas jak sie elmo skonczy to placz
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 22:51   #3448
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Okazało się,że to trzeba być zarejestrowanym na ✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂ ale jak byście chciały to mogę wysłać na pw
Nie mogę dodać linku ale jak wejdziecie na chomikujkropkapl i wyszukacie Przepisy Wielkanocne - Dieta Dukana.doc to trzeba pobrac plik-warto bo fajne są przepisy!
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)

Edytowane przez nikamo36
Czas edycji: 2011-04-19 o 22:55
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 23:06   #3449
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość

Też miałam te 2 języki w liceum. Tylko rozszerzenie zdawałm z polaka i angola, nie przepadałam za rosyjskim Na jaką uczelnie idziesz? Umcs?
Tak,UMCS Mam praktycznie po drugiej stronie ulicy

Właśnie skończyłam pisać próbne wypracowanie maturalne z polskiego... Poloniście chyba nie wystarcza,że co tydzień zostajemy po lekcjach i piszemy to jeszcze do domu nam zadaje ... No cóż,kiedyś mu jeszcze za to podziękuję Akurat temat mi podpasował to przyjemnie się pisało Aż jak przeczytałam chłopakowi kawałek przez telefon to zarzucił mi,że piszę z "klucza"

Teraz obejrzę sobie jeszcze House'a i idę lulu spałam w dzień,dlatego nie chce mi się teraz Pobudzona mocno jestem
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 23:21   #3450
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

ech spac mi sie chce a mam marne szanse ze o 2 skoncze bede musiala tesciowke budzic o 3 jak nie wyjde stad bo maz ma na 4do pracy

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

czy jogurty z wsadem owocowym sa zabronione ??:P
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.