Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-16, 09:51   #3421
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Dzięki za odpowiedzi. To podejdę dziś odebrać w końcu tą bazę-klej Nyx
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 10:26   #3422
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Angel Piękne zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Obłędnie

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Zapisuję, wypróbuję

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Właśnie ja w ogóle nie wiem jak działają te pakiety. Naprawdę rzadko korzystam z usług lekarzy

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Właśnie dostałam autko od tża na imieniny

Małe na gaz bo na tym mi mega zależało. Używane, wiadomo. Teraz jesteśmy w takim dołku, że o niczym innym nie marzyłam, byleby tylko jeździło na gaz
Wszystkiego najlepszego, dużżżo zdrówka i spełnienia marzeń
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 10:34   #3423
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

dzień dobry znowu wieje
Angel piękne foty no i za zakupy też sobie Pumy zakupiłam ale obfocę w wolnej chwili


Oktawia wszystkiego najlepszego!! i super prezent dla tż!!
a co do Luxmedu: dowiedz się w pracy jaki macie pakiet np u mnie w pracy były różne wersje pakietów do wyboru - od tanich czyli takich gdzie się ma nieograniczony dostęp do internisty (dowolnego) i ze skierowaniem darmowe wizyty u specjalistów w jakichś tam miesięcznych limitach, po takie że wszystko nieograniczone i za darmo łącznie z pakietem badań bez skierowana za darmo. Ale cena tego najlepszego pakietu była spora (chyba 100 zł miesięcznie) więc zostałam przy pakiecie jaki mam od tż z pracy - to właśnie takie prawie najfajniejszy ale za 15 zł a nie za 100 firmy różną politykę dopłacania mają. Ja mam w pakiecie każdego specjalistę bez skierowania za darmo (poza chyba chirurgiem onkologiem - na niego potrzebuję skierowanie), badania i zabiegi ze skierowaniem wszystkie za darmo jakie luxmed ma w ofercie plus raz na rok bez skierowania mogę isc zbadać morfologię, cukier, mocz i takie tam luxmed fajna sprawa. Poczytaj jakich masz w okolicy w luxmedzie lekarzy, może np jakiś fajny ginekolog czy endokrynolog - jak się człowiek na coś leczy przewlekle to fajna sprawa no i jak sobie chcesz zrobić "przegląd" raz na jakiś czas w postaci usg czekokolwiek albo innych badań to skierowanie dają od ręki i bez problemów. Mój tż raz potrzebował rezonansu głowy- na nfz wiadomo ile się czeka, prywatnie wiadomo jakie koszty, w Luxmedzie miał za darmo w 3 dni i jeszcze przepraszali że tak długo ale ich rezonans się zepsuł i czekali na coś tam. Tak że wiesz chociaż z drugiej strony, ostatnio coraz wiecej firm ma Luxmed wiec kolejki też są coraz dłuższe do spoko specjalistów (np do mojego gina ulubionego 3 miesiące ) ale i tak lepsza dostępność niż na nfz

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2019-03-16 o 10:38
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 11:05   #3424
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość

Te trampki mają bardzo ciekawy kolor.
Super wyglądają na żywo A sądząc ze zdjęć w internecie to są podobne do tych Aruba Blue, których szukałam
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 11:18   #3425
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
w kadrach dostaniesz karte lub identyfikatorem jest pesel. W kadrach powinni miec wykaz placowek w których honoruja pakiet luxmed a przy rejestracji podajesz ze jestes z luxmedu i pesel i firme i oni sprawdzajaMozesz sobie wybrac dowolnego lekarza nie musisz korzystac jak ci sie nie spodoba. W pracy powinien byc tez wykaz specjalizacji, zabiegów i badan ktore wchodza w pakiet.



ogromne brawa za autko klaski: i wszytskiego najlepszego zokazji imienin Pochwal sie jakie autko?
Dzięki za informację, wczoraj dostałam SMS z luxmedu, że jestem wpisana od 1 marca.
Dziękuję również za życzenia
To mitsubishi colt, ale nic więcej póki ci nie wiem

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Angel Piękne zdjęcia







Wszystkiego najlepszego, dużżżo zdrówka i spełnienia marzeń
Dziękuję
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 11:50   #3426
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry znowu wieje
Angel piękne foty no i za zakupy też sobie Pumy zakupiłam ale obfocę w wolnej chwili


Oktawia wszystkiego najlepszego!! i super prezent dla tż!!
a co do Luxmedu: dowiedz się w pracy jaki macie pakiet np u mnie w pracy były różne wersje pakietów do wyboru - od tanich czyli takich gdzie się ma nieograniczony dostęp do internisty (dowolnego) i ze skierowaniem darmowe wizyty u specjalistów w jakichś tam miesięcznych limitach, po takie że wszystko nieograniczone i za darmo łącznie z pakietem badań bez skierowana za darmo. Ale cena tego najlepszego pakietu była spora (chyba 100 zł miesięcznie) więc zostałam przy pakiecie jaki mam od tż z pracy - to właśnie takie prawie najfajniejszy ale za 15 zł a nie za 100 firmy różną politykę dopłacania mają. Ja mam w pakiecie każdego specjalistę bez skierowania za darmo (poza chyba chirurgiem onkologiem - na niego potrzebuję skierowanie), badania i zabiegi ze skierowaniem wszystkie za darmo jakie luxmed ma w ofercie plus raz na rok bez skierowania mogę isc zbadać morfologię, cukier, mocz i takie tam luxmed fajna sprawa. Poczytaj jakich masz w okolicy w luxmedzie lekarzy, może np jakiś fajny ginekolog czy endokrynolog - jak się człowiek na coś leczy przewlekle to fajna sprawa no i jak sobie chcesz zrobić "przegląd" raz na jakiś czas w postaci usg czekokolwiek albo innych badań to skierowanie dają od ręki i bez problemów. Mój tż raz potrzebował rezonansu głowy- na nfz wiadomo ile się czeka, prywatnie wiadomo jakie koszty, w Luxmedzie miał za darmo w 3 dni i jeszcze przepraszali że tak długo ale ich rezonans się zepsuł i czekali na coś tam. Tak że wiesz chociaż z drugiej strony, ostatnio coraz wiecej firm ma Luxmed wiec kolejki też są coraz dłuższe do spoko specjalistów (np do mojego gina ulubionego 3 miesiące ) ale i tak lepsza dostępność niż na nfz
Super, dziękuję za tak szczegółowy opis i życzenia
Ja w luxmedzie byłam raz u hematologa i stamtąd już mnie kierowała do przychodni na fundusz.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 12:05   #3427
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Super, dziękuję za tak szczegółowy opis i życzenia
Ja w luxmedzie byłam raz u hematologa i stamtąd już mnie kierowała do przychodni na fundusz.

jak iewiele za to płacisz to nawet jak nie bedziesz ciągle korzystać to i tak się opłaci (np prywatne gin+usg + jeszcze usg piersi to w Krk wydatek min 250 zł a jak jeszcze jakieś badania trzeba zrobić to w ogóle kosmos a tu masz pewnie w cenie pakietu wiec nawet jak to bedzie raz na rok to i tak się opłaci pewnie no i rejestrację na wszystko - i zabiegi i lekarzy masz przez internet w portalu pacjenta tylko musisz go aktywować w placówe) co dla mnie jest mega ułatwieniem bo nic mnie tak nie denerwuje jak konieczność dzwonienia po przychodniach i wystawania tam w kolejkach
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-16, 15:22   #3428
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dzięki za informację, wczoraj dostałam SMS z luxmedu, że jestem wpisana od 1 marca.
Dziękuję również za życzenia
To mitsubishi colt, ale nic więcej póki ci nie wiem

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Dziękuję
to super zeby sie dobrze jezdzilo
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 15:24   #3429
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jak iewiele za to płacisz to nawet jak nie bedziesz ciągle korzystać to i tak się opłaci (np prywatne gin+usg + jeszcze usg piersi to w Krk wydatek min 250 zł a jak jeszcze jakieś badania trzeba zrobić to w ogóle kosmos a tu masz pewnie w cenie pakietu wiec nawet jak to bedzie raz na rok to i tak się opłaci pewnie no i rejestrację na wszystko - i zabiegi i lekarzy masz przez internet w portalu pacjenta tylko musisz go aktywować w placówe) co dla mnie jest mega ułatwieniem bo nic mnie tak nie denerwuje jak konieczność dzwonienia po przychodniach i wystawania tam w kolejkach
No właśnie już czytałam wczoraj o tej aktywacji. Mam luxmed w jednej z galerii, do której najczęściej wpadam na zakupy to akurat przy okazji.
Na pewno się opłaci, właśnie chociażby dla takich badań jak piszesz.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
to super zeby sie dobrze jezdzilo
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 15:54   #3430
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Mam pytanie do dziewczyn stosujących naturalną pielęgnację, chce zrobić/kupić serum do którego jest potrzebna woda destylowana, w sklepie jest woda z informacją że ważne do 04.2019. Nie zdążę zużyć serum w ciągu miesiąca, czy ta woda w takim razie się nadaje czy muszę szukać takiej z dłuższą datą ważności?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 17:22   #3431
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Oktawia najlepszego z okazji imienin i dla Tz za prezent suuuper

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-16, 19:54   #3432
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Oktawia najlepszego z okazji imienin i dla Tz za prezent suuuper

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 20:24   #3433
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Z pestek malin dostałam w prezencie ale zużywam do włosów bo nie mogę malin

Jakos wydawało mi się że lepiej działało to serum od zwykłego olejku z róży


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Już wiem dlaczego lepiej działało bo jest dodatkowo z witamina c i innymi składnikami


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pewnie dodatki aby sie lepiej wchlaniało. Ja samego oleju na twarz bez HA albo dodatkowego wymieszania z serum badz kremem nie lubię.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Obłędnie

Właśnie dostałam autko od tża na imieniny

Małe na gaz bo na tym mi mega zależało. Używane, wiadomo. Teraz jesteśmy w takim dołku, że o niczym innym nie marzyłam, byleby tylko jeździło na gaz
super niech sie dobrze sprawuje!!!

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn stosujących naturalną pielęgnację, chce zrobić/kupić serum do którego jest potrzebna woda destylowana, w sklepie jest woda z informacją że ważne do 04.2019. Nie zdążę zużyć serum w ciągu miesiąca, czy ta woda w takim razie się nadaje czy muszę szukać takiej z dłuższą datą ważności?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja kupowalaam w aptece wode do iniekcji. Za pare zlotych masz butelke 500 ml. To jest bardziej oczyszczona destylowana wersja. Jak do serum potrzebujesz niewiele to mozna kupic w malutkich dawkach opakowania chyba po 5 czy 10 ml.... Popytaj w aptece.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-17, 06:59   #3434
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Dzien dobry. Od wczoraj jest tak....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190316_165729.jpg (250,3 KB, 88 załadowań)
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-17, 07:09   #3435
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Pewnie dodatki aby sie lepiej wchlaniało. Ja samego oleju na twarz bez HA albo dodatkowego wymieszania z serum badz kremem nie lubię.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------



super niech sie dobrze sprawuje!!!

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------




Ja kupowalaam w aptece wode do iniekcji. Za pare zlotych masz butelke 500 ml. To jest bardziej oczyszczona destylowana wersja. Jak do serum potrzebujesz niewiele to mozna kupic w malutkich dawkach opakowania chyba po 5 czy 10 ml.... Popytaj w aptece.
Dzięki, właśnie potrzebuje niewielką ilość. Nie pomyslalam o aptece

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-17, 07:40   #3436
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Dziewczyny czy któraś robiła sobie kiedyś peeling medyczny Perfect peel? Trafiłam na nich na Ig, efekty są dość ciekawe, tylko zastanawiam się czy to jest bezpieczne i czy rzeczywiście są takie zniewalajace efekty? Na Ig można ich znaleźć pod perfectpeelpolska.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-17, 09:36   #3437
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Pewnie dodatki aby sie lepiej wchlaniało. Ja samego oleju na twarz bez HA albo dodatkowego wymieszania z serum badz kremem nie lubię.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------



super niech sie dobrze sprawuje!!!

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------




Ja kupowalaam w aptece wode do iniekcji. Za pare zlotych masz butelke 500 ml. To jest bardziej oczyszczona destylowana wersja. Jak do serum potrzebujesz niewiele to mozna kupic w malutkich dawkach opakowania chyba po 5 czy 10 ml.... Popytaj w aptece.
Z HA faktycznie lepiej się oleje wchłaniają, zresztą samych olejów nie powinno się stosować tylko z czymś nawilżającym.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-17, 18:42   #3438
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Zastanawiam się nad zamówieniem w EL i mam pytanie czy ktoś ostatnio zamawiał i któryś kremik z próbek okazał się miniaturą ?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-17, 19:11   #3439
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zamówieniem w EL i mam pytanie czy ktoś ostatnio zamawiał i któryś kremik z próbek okazał się miniaturą ?
Co chcesz zamówić?
Fajnie by było, jakby się okazały miniakami ale nie sądzę ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-17, 19:16   #3440
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Co chcesz zamówić?
Fajnie by było, jakby się okazały miniakami ale nie sądzę ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dayweara z rabatem 5 dych . A Ty swoje wykorzystałaś?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-17, 19:22   #3441
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Dayweara z rabatem 5 dych . A Ty swoje wykorzystałaś?
Nie... Ani jednego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-17, 20:51   #3442
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Nie... Ani jednego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ważne są chyba tylko do końca marca.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-17, 21:10   #3443
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Dziewczyny brat mi przywiózł z Indii olejki cade, neem i lavender. Macie jakiś pomysł do czego je wykorzystać ? Trochę się boje do twarzy. Jak myślicie ? Nawet nie wiem z czego te dwa są.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-17, 21:46   #3444
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ja kupowalaam w aptece wode do iniekcji. Za pare zlotych masz butelke 500 ml. To jest bardziej oczyszczona destylowana wersja. Jak do serum potrzebujesz niewiele to mozna kupic w malutkich dawkach opakowania chyba po 5 czy 10 ml.... Popytaj w aptece.
Woda do iniekcji jest na receptę.

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dzien dobry. Od wczoraj jest tak....


---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Dziewczyny brat mi przywiózł z Indii olejki cade, neem i lavender. Macie jakiś pomysł do czego je wykorzystać ? Trochę się boje do twarzy. Jak myślicie ? Nawet nie wiem z czego te dwa są.
Olej neem https://esent.pl/pl/p/Olej-z-Miodli-...xoCgyAQAvD_BwE
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 06:00   #3445
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Woda do iniekcji jest na receptę.









---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------





Olej neem https://esent.pl/pl/p/Olej-z-Miodli-...xoCgyAQAvD_BwE

Dziękuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 06:17   #3446
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Dzień dobry
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 06:45   #3447
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 07:01   #3448
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86610881]Treść usunięta[/QUOTE]
ojej zdrówka
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 07:11   #3449
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86610881]Treść usunięta[/QUOTE]

Mnie połamało już w piątek, mega silny ból głowy, drapanie w gardle, lejący katar... ratuję się gripexem na razie, ale może polecacie coś innego skutecznego? Chciałabym uniknąć antybiotyku.
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-18, 08:59   #3450
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

dzień dobry
ale wczoraj było pięknie poczułam wiosnę w kościach hhah
miłego dnia
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-05 16:49:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.