Oleje i olejki do włosów, część VI - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-21, 12:31   #3451
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Mnie z początku po oleju z pestek dyni [pierwszy jaki używałam po przerwie] włosy wypadały garściami... Tylko po to, żeby zrobić miejsce dla nowych i po krótkim czasie już miałam kolonie baby hair

Może nie służy, może sytuacja jest podobna do mojej. Trudno to stwierdzić.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 12:37   #3452
MesaVerde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 196
Dot.: Olej Khadi. i problemy z nim..

Cytat:
Napisane przez sm1307 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy olej z pestek winogron daje podobne efekty na włosach, co sezam? Używam teraz sezamu i niestety mam po nim jedynie puch na głowie i chciałabym go zmienić, polecacie jakiś?
Teraz w Biedronce na olej z pestek winogron jest promo, więc może się na niego skuszę.
A jak reagujesz na oliwę z oliwek? Winogrono ma dużo omega-6, sezam omega-6 i -9.
__________________
Zdrowo się odżywiam, piję zioła, suplementuję.
Dbam o włosy.
Uczę się dbać o cerę.
Uwielbiam oleje.
Czytam, słucham, jestem szczęśliwa.

Będę:
Ćwiczyć i pływać- kondycja i sylwetka.
Precz z celulitem i naczynkami.
Badania kontrolne.
Zorganizować się i popchnąć życie do przodu.
MesaVerde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 18:37   #3453
sm1307
Rozeznanie
 
Avatar sm1307
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 758
Dot.: Olej Khadi. i problemy z nim..

Cytat:
Napisane przez MesaVerde Pokaż wiadomość
A jak reagujesz na oliwę z oliwek? Winogrono ma dużo omega-6, sezam omega-6 i -9.
Po oliwie z oliwek nie miałam puchu to na pewno. Dawno ją dosyć stosowałam i krótko, ale była zdecydowanie lepsza niż olej sezamowy.
__________________

sm1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 22:33   #3454
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Olej Khadi. i problemy z nim..

Cytat:
Napisane przez sm1307 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy olej z pestek winogron daje podobne efekty na włosach, co sezam? Używam teraz sezamu i niestety mam po nim jedynie puch na głowie i chciałabym go zmienić, polecacie jakiś?
Teraz w Biedronce na olej z pestek winogron jest promo, więc może się na niego skuszę.
Nie wiem, jak one wygladaja skladowo, ale sezam powoduje, ze mam bardzo piorkowate wlosy, takie lekkie wrecz.
Natomiast pestki winogron to jeden z moich faworytow - idealnie miekkie i gladkie wlosy, na dodatek koncowki mi sie po nim nie wywijaja (mam hopla na ich punkcie).

Takze u mnie efekty calkiem przeciwne.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 08:37   #3455
victoria9876
Raczkowanie
 
Avatar victoria9876
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowsze :)
Wiadomości: 53
Dot.: Olej Khadi. i problemy z nim..

Dziewczyny mam pytanie bo wy doświadczone w tym temacie jesteście a ja dopiero zaczynam

Jaki olejek dla mnie polecacie ? Mam włosy zniszczone prostowaniem i farbowaniem. To znaczy tam gdzie są odrosty, włosy są bardzo ładne - wiadomo, ale oprócz tych 3 centymetrów cała reszta jest sucha, włosy się łamią

Czytałam już o olejkach i olejowaniu ale chcę poznać waszą opinie, co polecacie ?
victoria9876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 09:04   #3456
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Olej Khadi. i problemy z nim..

Cytat:
Napisane przez victoria9876 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie bo wy doświadczone w tym temacie jesteście a ja dopiero zaczynam

Jaki olejek dla mnie polecacie ? Mam włosy zniszczone prostowaniem i farbowaniem. To znaczy tam gdzie są odrosty, włosy są bardzo ładne - wiadomo, ale oprócz tych 3 centymetrów cała reszta jest sucha, włosy się łamią

Czytałam już o olejkach i olejowaniu ale chcę poznać waszą opinie, co polecacie ?
Nie lubimy takich pytan - zobacz na pierwszy post, tam masz chociazby pigulke, w ktorej wszystko jest wyjasnione.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 13:23   #3457
ajanato102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Olej Khadi. i problemy z nim..

Cytat:
Napisane przez victoria9876 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie bo wy doświadczone w tym temacie jesteście a ja dopiero zaczynam

Jaki olejek dla mnie polecacie ? Mam włosy zniszczone prostowaniem i farbowaniem. To znaczy tam gdzie są odrosty, włosy są bardzo ładne - wiadomo, ale oprócz tych 3 centymetrów cała reszta jest sucha, włosy się łamią

Czytałam już o olejkach i olejowaniu ale chcę poznać waszą opinie, co polecacie ?
Polecam olejek arganowy, stosowany po każdym myciu na końcówki włosów. Najlepiej wcierać go przez kilka minut (bez spłukiwania).

Do tego 2 razy w tygodniu olejek kokosowy, najlepiej nie nakładać u nasady włosów, bo potem ciężko go spłukać. Pozostawić na noc. Na początku może trochę przeszkadzać duszący zapach (używam Vatike), ale potem można się przyzwyczaić.

Ponadto do kuracji dołączyć skrzyp polny i włosy będą jak nowe ;-))))
ajanato102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 13:29   #3458
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Olej Khadi. i problemy z nim..

Cytat:
Napisane przez ajanato102 Pokaż wiadomość
Polecam olejek arganowy, stosowany po każdym myciu na końcówki włosów. Najlepiej wcierać go przez kilka minut (bez spłukiwania).

Do tego 2 razy w tygodniu olejek kokosowy, najlepiej nie nakładać u nasady włosów, bo potem ciężko go spłukać. Pozostawić na noc. Na początku może trochę przeszkadzać duszący zapach (używam Vatike), ale potem można się przyzwyczaić.

Ponadto do kuracji dołączyć skrzyp polny i włosy będą jak nowe ;-))))
Arganowy, przynajmniej wersja z e-naturalnie niemiłosiernie śmierdzi. Więc jego na końcówki odradzam. Przed myciem za to super. Kokosowy mam BU i zapach rewelacja, ale on z kolei włosom wysokoporowatym może nie służyć - trzeba samemu przetestować.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez victoria9876 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie bo wy doświadczone w tym temacie jesteście a ja dopiero zaczynam

Jaki olejek dla mnie polecacie ? Mam włosy zniszczone prostowaniem i farbowaniem. To znaczy tam gdzie są odrosty, włosy są bardzo ładne - wiadomo, ale oprócz tych 3 centymetrów cała reszta jest sucha, włosy się łamią

Czytałam już o olejkach i olejowaniu ale chcę poznać waszą opinie, co polecacie ?

Nikt Ci olejku nie poleci, bo to mocno indywidualna sprawa. Jednemu służy, innemu zaszkodzi. Najlepiej zacząć od łatwo dostępnych takich jak np olej winogronowy, do kupienia w Biedronce.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 15:47   #3459
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Olej Khadi. i problemy z nim..

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Arganowy, przynajmniej wersja z e-naturalnie niemiłosiernie śmierdzi. Więc jego na końcówki odradzam. Przed myciem za to super. Kokosowy mam BU i zapach rewelacja, ale on z kolei włosom wysokoporowatym może nie służyć - trzeba samemu przetestować.
Mój z zsk też śmierci okropnie, ale dodaję go do kropli serum A+E z Biovaxa i tego zapachu w ogóle nie czuć
Nawet jak używałam go samego to zapach bardzo szybko ulatywał, gorsza dla mnie jest keratyna, bo ją niestety później czuję.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 16:10   #3460
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

mój argan nie smierzi, własnie dziki za przypomnienie mi o nim, bo na włosy od wieków nie uzywałam
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 16:22   #3461
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Olej Khadi. i problemy z nim..

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Mój z zsk też śmierci okropnie, ale dodaję go do kropli serum A+E z Biovaxa i tego zapachu w ogóle nie czuć
Nawet jak używałam go samego to zapach bardzo szybko ulatywał, gorsza dla mnie jest keratyna, bo ją niestety później czuję.

ooo fajny pomysł z tym dodawaniem olejku do serum, solo olejki po myciu jakoś się u mnie średnio sprawdzają ale może z serum będzie lepiej przetestuję ten patent
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 15:43   #3462
spaceandthewoods
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Hej
Używam olejów ze sklepów z eko żywnością, ale zastanawiam się nad jakąś tańszą opcją. W supermarketach jest duży wybór, ale nie wiem, czy wszystkie się nadają. Jak biorę do ręki np. olej winogronowy to nie widzę informacji, czy on jest rafinowany, czy nie, a to chyba ważne? Skąd mam to wiedzieć? Jakby ktoś miał jakieś wskazówki, jak wybrać olej, to byłabym wdzięczna
spaceandthewoods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 19:00   #3463
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez spaceandthewoods Pokaż wiadomość
Hej
Używam olejów ze sklepów z eko żywnością, ale zastanawiam się nad jakąś tańszą opcją. W supermarketach jest duży wybór, ale nie wiem, czy wszystkie się nadają. Jak biorę do ręki np. olej winogronowy to nie widzę informacji, czy on jest rafinowany, czy nie, a to chyba ważne? Skąd mam to wiedzieć? Jakby ktoś miał jakieś wskazówki, jak wybrać olej, to byłabym wdzięczna
W aptece kupisz olej rycynowy (ja dałam za 30 ml - 1.90 zł)
Auchan to cała skarbnica tanich olei. Poza tym często w małych, niepozornych spożywczakach można znaleźć ciekawe oleje (raz widziałam lniany.. ).

Co do rafinowanych/nierafinowanych to najczęściej jednak pisze
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 19:15   #3464
xXCinderellaXx5
Zadomowienie
 
Avatar xXCinderellaXx5
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 155
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

[1=30766aa7dce2531e8b37b15 ae86c8847ef0755ae_5f137ef 245055;37122176]a próbował ktoś Olejku łopianowego z czerwoną papryką z Green Pharmacy? taki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-papryka.html
natrafiłam dzisiaj na niego w Naturze i zamierzam wypróbować[/QUOTE]

Ja stosuje Nie mam doswiadczenia z olejami. Miałam tylko rycyne i wlasnie ten z papryka. Ten mi lepiej służy ale napisze jak skończe buteleczke
__________________
  • Zapuszczam i dbam o włosy
    • 03.09.12-Zdałam prawko
xXCinderellaXx5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 19:21   #3465
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez spaceandthewoods Pokaż wiadomość
Hej
Używam olejów ze sklepów z eko żywnością, ale zastanawiam się nad jakąś tańszą opcją. W supermarketach jest duży wybór, ale nie wiem, czy wszystkie się nadają. Jak biorę do ręki np. olej winogronowy to nie widzę informacji, czy on jest rafinowany, czy nie, a to chyba ważne? Skąd mam to wiedzieć? Jakby ktoś miał jakieś wskazówki, jak wybrać olej, to byłabym wdzięczna
powinno to pisac na oleju czy rafinowany cz nie.

rafinowane zazwyczaj nie mają zapachu
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 19:33   #3466
sheep_zonz
Rozeznanie
 
Avatar sheep_zonz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 548
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez katka290 Pokaż wiadomość
Moja droga, kiedy stosowałam amlę (Dabur Amla) też miałam podobnie. Pomimo dokładnego domycia włosów z olejku, jej "wspaniały" zapach ciągnął się za mną . Niestety włosy raczej mi nie falowały. Nie wiem też jak działa Amla Gold, bo tego olejku nie miałam.
Właśnie włosy po Amli zaczęły mi falować dopiero po kilku użyciach, jeśli regularnie ją stosowałam. Oj, a czego ja nie robiłam z tym, żeby pozbyć się tego zapachu! Myłam SLES-em 2 razy, dawałam mocno pachnące odżywki i nic, zawsze to samo, smród na odległość. Może i dla niektórych jest orientalnym pięknym zapachem, ale ja go ledwo znosiłam.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Bry
Możliwe, że chodzi o parafinę. Może spróbuj jej w odżywce? Ja mam b/s z Ziaji i sobie chwalę Całkiem ładnie kształtuje fale i nie obciąża.
Moje falki bardzo fajnie wydobywają balsamy Mrs Potters, po żadnej innej odżywce nie mam takiego skrętu.. Ani po oleju, jedynie Alterra prostuje mi włosy.

Właśnie mam kokosa organicznego z ZSK na włoskach.. Organiczne powinny pachnąć? Rafinowane wiem, że nie, ale ten mój kokos też jest kompletnie bez zapachu.
Nawiasem mówiąc, właśnie dzisiaj go wykończyłam.
__________________
Blog młodszej siostry
sheep_zonz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 15:00   #3467
spaceandthewoods
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Poszłam dzisiaj specjalnie do Auchana pooglądać oleje, ale na żadnym, który mnie interesował, nie było napisane, czy jest rafinowany, czy nie. A przecież nie otworzę w sklepie butelki by sobie powąchać :P.
Nie wiem dlaczego mam z tym taki problem.
Może ktoś mógłby polecić konkretne oleje?
spaceandthewoods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 16:55   #3468
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez spaceandthewoods Pokaż wiadomość
Poszłam dzisiaj specjalnie do Auchana pooglądać oleje, ale na żadnym, który mnie interesował, nie było napisane, czy jest rafinowany, czy nie. A przecież nie otworzę w sklepie butelki by sobie powąchać :P.
Nie wiem dlaczego mam z tym taki problem.
Może ktoś mógłby polecić konkretne oleje?
Większość olei w Auchanie krakowskim to oleje rafinowane (ja nie zwracam na to uwagi, zawsze biorę najtańsze). Ze swej strony polecam stamtąd olej z orzecha włoskiego, 15 zł/500 ml.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 19:13   #3469
orangemisia
Zadomowienie
 
Avatar orangemisia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 031
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

hey
Ostatnio zauważyłam, że mam schomikowany olej kokosowy. Niestety okazało się,że jest ponad miesiąc przeterminowany. I tutaj moje pytanie. Czy ktoś używał może przeterminowanego oleju? Mogłabym go nałożyć na włosy?
__________________
Samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.



orangemisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 20:31   #3470
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 217
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Eh to olejowanie Chyba nigdy nie znajdę właściwego...
Zaczęłam standardowo czyli od kokosowej Vatki i pudło! Przyklapnięte i susze, ogólnie bez sensu. Potem zrobiłam większą głupotę i potraktowałam włosy masłem Shea, co za dramat!Efekt podobny do kokosu czyli znowu porażka. Potem poczytałam i dowiedziałam się co nie co o porowatości, moje włosy są oczywiście wysokoporowate więc wspomniany kokos oraz masełko poszły w odstawkę. I teraz świadomie nakłam oleje adekwatne do mojego typu włosów (czyli jedno- oraz wielonienasycone ). Niby ok ale szału nie ma! Używałam zwykłego słonecznikowego, oliwy z oliwek, mixu słodkich migdałów z awokado - i cały czas nie do końca jest ok Uff rozpisałam się ale skoro mam do czynienia z expertkami to czekam na jakąś dobrą poradę
__________________
niech włosy rosną a brzuch maleje
harosza22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 20:37   #3471
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez harosza22 Pokaż wiadomość
Eh to olejowanie Chyba nigdy nie znajdę właściwego...
Zaczęłam standardowo czyli od kokosowej Vatki i pudło! Przyklapnięte i susze, ogólnie bez sensu. Potem zrobiłam większą głupotę i potraktowałam włosy masłem Shea, co za dramat!Efekt podobny do kokosu czyli znowu porażka. Potem poczytałam i dowiedziałam się co nie co o porowatości, moje włosy są oczywiście wysokoporowate więc wspomniany kokos oraz masełko poszły w odstawkę. I teraz świadomie nakłam oleje adekwatne do mojego typu włosów (czyli jedno- oraz wielonienasycone ). Niby ok ale szału nie ma! Używałam zwykłego słonecznikowego, oliwy z oliwek, mixu słodkich migdałów z awokado - i cały czas nie do końca jest ok Uff rozpisałam się ale skoro mam do czynienia z expertkami to czekam na jakąś dobrą poradę
Może sposób podania nie ten? Próbowałaś na sucho, mokro, na odżywkę, na psikacz, wymieszane z maską przed myciem i pod folią? Próbowałaś z różnym czasem olejowania?
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 20:46   #3472
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 217
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Może sposób podania nie ten? Próbowałaś na sucho, mokro, na odżywkę, na psikacz, wymieszane z maską przed myciem i pod folią? Próbowałaś z różnym czasem olejowania?
Hmm próbowałam 2 metod - na sucho i mokro, i raczej skłaniam się ku metodzie na sucho bo łatwiej i mnie włosów leci. Teraz spróbuje metodą roskołkową abo (dzięki za radę) z maską...Nie tak łatwo znaleźć odpowiedni olej a efekty chciałabym mieć od razu
__________________
niech włosy rosną a brzuch maleje
harosza22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 20:53   #3473
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez harosza22 Pokaż wiadomość
Hmm próbowałam 2 metod - na sucho i mokro, i raczej skłaniam się ku metodzie na sucho bo łatwiej i mnie włosów leci. Teraz spróbuje metodą roskołkową abo (dzięki za radę) z maską...Nie tak łatwo znaleźć odpowiedni olej a efekty chciałabym mieć od razu
Każdy by chciał Ale włosy to tkanka martwa, na poprawę ich stanu potrzeba więcej czasu niż na przykład skórze na regenerację.

Cierpliwości, a efekty jeszcze Cię zaskoczą. Ile czasu już pielęgnujesz?
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 21:21   #3474
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 217
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Każdy by chciał Ale włosy to tkanka martwa, na poprawę ich stanu potrzeba więcej czasu niż na przykład skórze na regenerację.

Cierpliwości, a efekty jeszcze Cię zaskoczą. Ile czasu już pielęgnujesz?
Mniej lub bardziej świadomie od października 2012. Czasami, po jakieś wyjątkowo trafionej masce (np coś ala majonez plus miód) mam włosy cudowne, a czasami ehh szkoda słów. A z olejowaniem to już wogóle ciężka sprawa, zazdroszczę wam drogie koleżanki udanego związku z olejami, ja nadal szukam btw korci mnie arganowy ale odstrasza cena bo oryginalny jest koszmarnie drogi - kiedyś głupia nakupowałam w Maroko i pooddawałam jako prezent z dalekich podróży a teraz byłby jak znalazł.
__________________
niech włosy rosną a brzuch maleje
harosza22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 21:33   #3475
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez harosza22 Pokaż wiadomość
Mniej lub bardziej świadomie od października 2012. Czasami, po jakieś wyjątkowo trafionej masce (np coś ala majonez plus miód) mam włosy cudowne, a czasami ehh szkoda słów. A z olejowaniem to już wogóle ciężka sprawa, zazdroszczę wam drogie koleżanki udanego związku z olejami, ja nadal szukam btw korci mnie arganowy ale odstrasza cena bo oryginalny jest koszmarnie drogi - kiedyś głupia nakupowałam w Maroko i pooddawałam jako prezent z dalekich podróży a teraz byłby jak znalazł.
Wiesz, ja mam w ogóle ciekawie, bo każdy olej mi pasuje, po niektórych mam tylko większe wow.
Wszystko przed Tobą, może jesteś pesymistycznie nastawiona przez przygodę z shea i kokosem.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 21:40   #3476
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 217
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Wiesz, ja mam w ogóle ciekawie, bo każdy olej mi pasuje, po niektórych mam tylko większe wow.
Wszystko przed Tobą, może jesteś pesymistycznie nastawiona przez przygodę z shea i kokosem.
Też tak myślałam, ale testowałam oba oleje w różnych warunkach atmosferycznych - ekstremalna wilgotność, pogodny dzień, wiatr itp i efekt był mniej lub bardziej kiepski. Zazdroszczę bloga - cudny jest! Tyle cennych informacji
__________________
niech włosy rosną a brzuch maleje
harosza22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 21:42   #3477
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez harosza22 Pokaż wiadomość
Też tak myślałam, ale testowałam oba oleje w różnych warunkach atmosferycznych - ekstremalna wilgotność, pogodny dzień, wiatr itp i efekt był mniej lub bardziej kiepski. Zazdroszczę bloga - cudny jest! Tyle cennych informacji
Czyli od maseł i olei wnikających trzymamy się z daleka. Skupiamy się na kuchni
Dzięki
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 21:45   #3478
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Witam
Kupiłam dzisiaj olejek łopianowy z Green Pharmacy na wypadające włosy.
W sposobie użycia napisane jest aby olejek wetrzeć w skórę głowy i po 10-15 minutach zmyć.
Myślicie, że jeśli zostawię go na całą noc tj. inne olejki to zrobi krzywdę moim włosom? Czy lepiej stosować się do tego co napisali?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 21:50   #3479
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 217
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Witam
Kupiłam dzisiaj olejek łopianowy z Green Pharmacy na wypadające włosy.
W sposobie użycia napisane jest aby olejek wetrzeć w skórę głowy i po 10-15 minutach zmyć.
Myślicie, że jeśli zostawię go na całą noc tj. inne olejki to zrobi krzywdę moim włosom? Czy lepiej stosować się do tego co napisali?
Kiedyś zostawiłam naftę na całą noc, a na opakowaniu jest również info o 15 min czasie trzymania - rano miałam mega swędzący skalp a nie mam żadnych problemów z wrażliwością, więc może najpierw spróbuj 20 min a nóż będzie rewelacyjny efekt?! Daj znać!
__________________
niech włosy rosną a brzuch maleje
harosza22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 21:52   #3480
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez harosza22 Pokaż wiadomość
Kiedyś zostawiłam naftę na całą noc, a na opakowaniu jest również info o 15 min czasie trzymania - rano miałam mega swędzący skalp a nie mam żadnych problemów z wrażliwością, więc może najpierw spróbuj 20 min a nóż będzie rewelacyjny efekt?! Daj znać!
Nafta a olej to co innego, trzymanie nafty całą noc było zdecydowanie bardzo złym pomysłem
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.