Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz. 3 - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-08, 20:15   #3451
s_daria
Przyczajenie
 
Avatar s_daria
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cześć dziewczyny, jako że podano już pierwsze listy rekrutacyjne to pisze z pewną sprawą.Na gospodarke przes. tegoroczny próg wynosi 54 punky a ja otrzymałam 45. Z perspektywy zeszłych lat, czy na kolejnych listach próg może się obniżyć o aż tyle? punktów? Bardzo mi zależy na tym kierunku a złożyłam jeszce podanie na tż Proszę o odpowiedź
__________________
Włosomaniaczka od: marzec 2013
s_daria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 00:00   #3452
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez s_daria Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jako że podano już pierwsze listy rekrutacyjne to pisze z pewną sprawą.Na gospodarke przes. tegoroczny próg wynosi 54 punky a ja otrzymałam 45. Z perspektywy zeszłych lat, czy na kolejnych listach próg może się obniżyć o aż tyle? punktów? Bardzo mi zależy na tym kierunku a złożyłam jeszce podanie na tż Proszę o odpowiedź
Zerknij tu: http://www.rekrutacja.up.wroc.pl/zas..._punktowe.html
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 10:29   #3453
s_daria
Przyczajenie
 
Avatar s_daria
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Zaglądałam i na tej podstawie właśnie oceniałam moje szanse na ten kierunek. Tylko taki próg był pewnie w ostatnim naborze jak można się domyślać i nie jest to miarodajne bo nie wiadomo jaki był przy pierwszym naborze, dlatego pytałam o doświadczenia dziewczyn z tamtych lat, po jakim czasie się dostały itd Dziękuje za odpowiedź
__________________
Włosomaniaczka od: marzec 2013
s_daria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 10:52   #3454
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Zapytałaś:
Cytat:
czy na kolejnych listach próg może się obniżyć o aż tyle? punktów?
więc to nie to samo co pytanie po jakim czasie ktoś się dostał

I nie trzeba się domyślać, że to próg z ostatniego naboru, bo na stronie jest to napisane, więc to pewne

Mam tylko próg ostatni z 2012 i wszystkie progi z 2013:

P.S. Jak widać z roku na rok próg maleje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png progi 2012.png (18,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: png progi 2013.png (56,1 KB, 26 załadowań)
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 17:46   #3455
bonczek12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Witam wszystkich. Czy jeśli podania o miejsce w akademiku złożę w przyszłym tygodniu w poniedziałek(13.07) lub we wtorek (14.07) będę miała jakąś szansę, że otrzymam miejsce w którymś z akademików?
bonczek12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 15:15   #3456
domynyk103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Kieruję pytanie dla studentek/absolwentek GP.
Na GP znalazłam się całkiem przypadkiem, bo docelowo miałam iść na kierunki medyczne, ale w klasie maturalnej zmieniłam plany, w związku z czym chciałabym się zorientować czy poziom studiów jest wysoki i czy osoba bez przygotowania technicznego/manualnego podoła projektom. Czy zajęcia z rysunku są prowadzone od podstaw? Wiem, że to bardzo indywidualna sprawa, ale czy generalnie egzaminy na UP należą do trudnych? Do jakich przedmiotów najbardziej trzeba się przykładać, bo ciężko je zaliczyć? Czy na uczelni panuje w miarę przyjazna atmosfera/ są jacyś wykładowcy, których należy się wystrzegać? Mam nadzieję, że studia w głównej mierze nie opierają się na durnym kolorowaniu mapek jak na większości licencjatów na uniwerkach, a kładziony jest nacisk (w końcu to kierunek inżynierski) na sprawne poruszanie się w programach typu AutoCad itp

Edytowane przez domynyk103
Czas edycji: 2015-07-10 o 15:17
domynyk103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 21:14   #3457
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez bonczek12345 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Czy jeśli podania o miejsce w akademiku złożę w przyszłym tygodniu w poniedziałek(13.07) lub we wtorek (14.07) będę miała jakąś szansę, że otrzymam miejsce w którymś z akademików?
Tak, składanie podań o akademik w trakcie rekrutacji na uczelnię to dobry czas Niektórzy robią to dopiero we wrześniu czy nawet w październiku...

domynyk103 jak już wiesz odpisałam Ci na PW, ale zastanawiam się, czy i tutaj nie powinnam swojej odpowiedzi wkleić, dla potomnych
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 21:51   #3458
domynyk103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Pewnie, wklejaj. Bardzo fajnie i konkretnie opisałaś te studia. Zazwyczaj większość kandydatów ma trochę złudny punkt widzenia, a tak ich wątpliwości zostaną rozwiane.

Edytowane przez domynyk103
Czas edycji: 2015-07-10 o 22:18
domynyk103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 19:22   #3459
s_daria
Przyczajenie
 
Avatar s_daria
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Dzięki za odpowiedź, to troche podniosło mnie na duchu
Też poprosze o o wklejenie odpowiedzi bo jestem w podobnej sytuacji jak koleżanka i jeśli by się udało z gp to wszelkie informacje będą przydantne
__________________
Włosomaniaczka od: marzec 2013
s_daria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 23:06   #3460
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez domynyk103 Pokaż wiadomość
Pewnie, wklejaj. Bardzo fajnie i konkretnie opisałaś te studia. Zazwyczaj większość kandydatów ma trochę złudny punkt widzenia, a tak ich wątpliwości zostaną rozwiane.
To muszę Ciebie prosić o wklejenie, ponieważ nie mam włączonej funkcji zapisywania wysłanych wiadomości
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 23:41   #3461
domynyk103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Ok, nie ma problemu, w takim razie cytując wiadomość viva91 :
"Miałam zacząć od początku, czyli napisać, że umiejętności z rysunku nie trzeba mieć żadnych, a sam przedmiot nie jest traktowany jako jeden z ważniejszych... Ale jak doszłam do "durnego kolorowania mapek" to się uśmiechnęłamOwszem, dużo się koloruje, szczególnie na 3 roku, ale nie uważam tego za durne. W końcu planista-urbanista wykonuje plany miejscowe, które z definicji są kolorowe

To w czym będziesz wykonywać ćwiczenia i projekty zależy od Ciebie - jak dasz radę to możesz nawet w paincie. AutoCad jest prosty jak budowa cepa, sama ogarnęłam go w kilka tygodni korzystając z niego w domu, na zajęciach go nie uczą. To program, który zastępuje ołówek, tyle. Nie wykonuje żadnych analiz, nie potrafi przetworzyć żadnych metadanych. Większy nacisk (a szczególnie na jednej ze specjalizacji na mgr) kładziony jest na ArcGISa. On oprócz tego, że narysuje, to wykona zalecone operacje, zanalizuje dane, z których będzie można łatwo wyciągnąć wnioski, które usprawnią planowanie przestrzenne.

Mam znajomych, którzy poszli później na mgr na PWr. Część z nich zrezygnowała, bo wcześniej nie przykładali się wystarczająco do GISa (żadnego CADa), a GIS na PWr jest priorytetem.

Ja wybrałam inną ścieżkę, poszłam na specjalizację z nieruchomości plus zrobiłam w tym kierunku podyplomówkę, nie szukałam pracy związanej z planowaniem przestrzennym, nie wiem więc jaka jest sytuacja na rynku pracy w tej dziedzinie.

Pierwszy rok studiów może Cię znudzić, dla mnie to było jakby 4 klasa liceum - same ogólniki nie związane z GP. Później robi się ciekawiej, choć zawsze znajdzie się przedmiot od czapy.

Wykładowcy są różni, jedni są mistrzami w swojej dziedzinie, inni niekoniecznie, a mają wysokie mniemanie o sobie, jednak z żadnym nie ma większych problemów, gdy się nauczysz nie ma możliwości, żeby się nad Tobą pastwili

A atmosferę na uczelni sobie chwalę, ja się tam bardzo dobrze czułam"
domynyk103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-12, 22:34   #3462
Avarielle
Raczkowanie
 
Avatar Avarielle
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 136
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Dokładnie przez pierwszy rok człowiek na GP nie wie co studiuje
W tym roku podobno był kurs z CADa na uczelni Mam nadzieję, że teraz też będzie

"Wykładowcy są różni, jedni są mistrzami w swojej dziedzinie, inni niekoniecznie, a mają wysokie mniemanie o sobie" ahahahah tak bardzo prawda jestem ciekawa czy ktoś przeskoczy dr inż. arch. L.S

GP nie wiem dlaczego, ale jest to mój kierunek i mam nadzieję, że moje zdanie się nie zmieni do końca studiów
__________________
03-10.2014 Berkshire,UK
07-09.2015 Devon, UK
06-10.2017 East Sussex, UK
03.2018-10.2018 Connecticut, USA
11.2018-03.2020 Viginia, USA
2014-2018GP
Avarielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 23:03   #3463
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Avarielle Pokaż wiadomość
W tym roku podobno był kurs z CADa na uczelni Mam nadzieję, że teraz też będzie
Co roku są Ale polecam podstawy opanować samodzielnie, a zapisać się na naukę wyższego stopnia zaawansowania
Cytat:
Napisane przez Avarielle Pokaż wiadomość
"Wykładowcy są różni, jedni są mistrzami w swojej dziedzinie, inni niekoniecznie, a mają wysokie mniemanie o sobie" ahahahah tak bardzo prawda jestem ciekawa czy ktoś przeskoczy dr inż. arch. L.S
Dokładnie o nim myślałam pisząc to zdanie
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 21:50   #3464
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cześć wszystkim, szczególnie viva przyszłam zobaczyć co tam na starych śmieciach
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 07:06   #3465
5f1447851d3ba77d64f785ed4a041c7f75da4f2c_6000db02776ef
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim, szczególnie viva przyszłam zobaczyć co tam na starych śmieciach
Cześć Dorcia91! Co tam u Ciebie słychać?
5f1447851d3ba77d64f785ed4a041c7f75da4f2c_6000db02776ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 12:20   #3466
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim, szczególnie viva przyszłam zobaczyć co tam na starych śmieciach
O jeju Jak ten czas leci, co nie?
Co tam u Ciebie, już pani mgr?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 21:59   #3467
justysias7000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łodzkie
Wiadomości: 29
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Hej, hej! Czy decyzję o przyjęciu na studia dostajemy pocztą? Jeśli tak, to w jakim terminie?
justysias7000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 10:55   #3468
sarcastic_
Zakorzenienie
 
Avatar sarcastic_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 6 368
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez justysias7000 Pokaż wiadomość
Hej, hej! Czy decyzję o przyjęciu na studia dostajemy pocztą? Jeśli tak, to w jakim terminie?
Ja dostałam jakoś chyba w drugiej połowie sierpnia (w tamtym roku) Pomimo tego, że dostałam się w pierwszej turze ;p
__________________
studentka


"I chciałbym mieć dziś już pod nogami pewny grunt.
I żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już."

sarcastic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 21:54   #3469
justysias7000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łodzkie
Wiadomości: 29
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez sarcastic_ Pokaż wiadomość
Ja dostałam jakoś chyba w drugiej połowie sierpnia (w tamtym roku) Pomimo tego, że dostałam się w pierwszej turze ;p
Ślicznie dziękuje a odpowiedź
justysias7000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 07:29   #3470
domynyk103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Ja dostałam się z pierwszej listy i decyzję otrzymałam w ten poniedziałek.
domynyk103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 10:41   #3471
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Ale nie stresujcie się, jeśli w ogóle nie dostaniecie, mimo przyjęcia i złożenia dokumentów - czasem im się zdarza w ogóle nie wysłać
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 10:10   #3472
bonczek12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Witam ponownie
czy jeśli jestem na liście przyjętych muszę gdzieś potwierdzić, że chcę studiować? Pytam, bo nie mogę się dodzwonić do działu rekrutacji. Pozdrawiam
bonczek12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 11:40   #3473
dariaq1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Hej!
Czy ktoś może studiował lub studiuje geodezje i kartografie? Chciałabym się dowiedzieć czy jest ciężko i jacy są wykladowcy
dariaq1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 13:23   #3474
sarcastic_
Zakorzenienie
 
Avatar sarcastic_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 6 368
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez bonczek12345 Pokaż wiadomość
Witam ponownie
czy jeśli jestem na liście przyjętych muszę gdzieś potwierdzić, że chcę studiować? Pytam, bo nie mogę się dodzwonić do działu rekrutacji. Pozdrawiam
Musisz dostarczyć na uczelnię wymagane dokumenty, aby potwierdzić chęć studiowania.
__________________
studentka


"I chciałbym mieć dziś już pod nogami pewny grunt.
I żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już."

sarcastic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 22:01   #3475
justysias7000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łodzkie
Wiadomości: 29
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez dariaq1 Pokaż wiadomość
Hej!
Czy ktoś może studiował lub studiuje geodezje i kartografie? Chciałabym się dowiedzieć czy jest ciężko i jacy są wykladowcy
Hejka, ja co prawda nie odpowiem na Twoje pytanie, ale miło poznać pierwszą osobę na tym samym kierunku Czyli co, widzimy się w październiku?
justysias7000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 23:42   #3476
dariaq1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Tak ! Do zobaczenia w pazdzierniku ..
dariaq1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 23:51   #3477
bonczek12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez sarcastic_ Pokaż wiadomość
Musisz dostarczyć na uczelnię wymagane dokumenty, aby potwierdzić chęć studiowania.
To już zrobiłam dawno - przed podaniem listy z osobami zakwalifikowanymi. Chodzi mi o to czy teraz muszę jakoś potwierdzić chęć studiowania. Na stronie nie ma nic o tym, więc wolę zapytać tu bo nie chcę żeby okazało się, że wykreślili mnie z listy, bo nie potwierdziłam, że chcę uczyć się na tej uczelni
bonczek12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 13:01   #3478
sarcastic_
Zakorzenienie
 
Avatar sarcastic_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 6 368
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez bonczek12345 Pokaż wiadomość
To już zrobiłam dawno - przed podaniem listy z osobami zakwalifikowanymi. Chodzi mi o to czy teraz muszę jakoś potwierdzić chęć studiowania. Na stronie nie ma nic o tym, więc wolę zapytać tu bo nie chcę żeby okazało się, że wykreślili mnie z listy, bo nie potwierdziłam, że chcę uczyć się na tej uczelni
A, już wiem o co chodzi :P Jak już zawiozłaś papiery i ogłosili listy zakwalifikowanych (czyli tych, którzy już zawieźli papiery) to nic nie musisz robić. Potwierdzeniem chęci studiowania było właśnie dostarczenie dokumentów ;p
__________________
studentka


"I chciałbym mieć dziś już pod nogami pewny grunt.
I żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już."

sarcastic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 17:19   #3479
cherryferry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 32
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Hej dziewczyny
Mam problem w tym roku ze znalezieniem mieszkania, myślicie, że mogę jeszcze złożyć wniosek o akademik?
cherryferry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 20:31   #3480
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Jasne, wnioski można składać praktycznie przez cały rok. Pewnie trafisz na listę rezerwową, ale z niej też jak najbardziej można dostać miejsce.
__________________
Mały mistrz na tropie
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-29 23:19:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.