Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 20:35   #3451
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez Barbii Pokaż wiadomość
Witam!
I ja też bym chciała się dołączyć do Was koleżanki. Biorę ślub w lipcu tego roku
A oto sukienka którą wybrałam:
pierwsza z nich to będzie taki krój sukienki, a drugie foto to wszystkie detale z tej sukienki mają się znaleźć na tej pierwszej sukience którą wybrałam. Co Wy na to ?
Doradźcie jaki bukiet pasuje do takiej sukienki, jakie dodatki tzn. biżuteria. Jaka fryzura itp. Jaki welon?
Pozdrawiam
Bardzo ładna ta pierwsze, rzeczywiście uważaj z tymi aplikacjami, żeby czegoś nei zepsuć.. Aaa i piękne jest to bolerko!
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 12:58   #3452
mealla
Raczkowanie
 
Avatar mealla
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 331
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez madzia* Pokaż wiadomość
Moja suknia tez jest zupełnie prosta ale nie cholery nie wiem gdzie nicy ten tren mam podpiac jakos sobie tego nie wyobrazam :/ hmm a moze on sie nie podpina?! hm ale jak wtedy w tej sukni tanczyc
Śliczna ta Twoja sukienka Bosko będziesz wyglądać

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Barbii Pokaż wiadomość
Witam!
I ja też bym chciała się dołączyć do Was koleżanki. Biorę ślub w lipcu tego roku
A oto sukienka którą wybrałam:
pierwsza z nich to będzie taki krój sukienki, a drugie foto to wszystkie detale z tej sukienki mają się znaleźć na tej pierwszej sukience którą wybrałam. Co Wy na to ?
Doradźcie jaki bukiet pasuje do takiej sukienki, jakie dodatki tzn. biżuteria. Jaka fryzura itp. Jaki welon?
Pozdrawiam
Jak dla mnie w tej 1 nie trzeba nic zmieniać. Jest bardzo ładna, bez tych dodatków które chcesz do niej dodać. Ale ostatecznie Tobie ma się podobać. Bukiet proponuje w intensywnym kolorze np czewień , fiolet. Do tego mogą być buty w takim samy kolorze. Z biżuterii naszyjnik
__________________
18.06.2011
mealla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 12:39   #3453
redzi13
Zadomowienie
 
Avatar redzi13
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hull UK
Wiadomości: 1 285
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

wlasnie te treny pieknie wygladaja do zdjec a potem jest horror tez to przezylam pourywaly mi sie w czasie tanca tasiemki a potem nikt nie mial duzych agraf i byla masakra w koncu skonczylo sie na tym ze tren podczas tanca trzymalam w rekach ale dalam rade i nie przejmowalam sie bo ta jedna noc w zyciu moglam sie pomeczyc bo bylo warto.a tasemki urywaja sie bo tren dlugi jest poprostu ciezki.nie mowiac o goscach ktorzy nie uwazaja na suknie.ale sukniea byla moja bo ja kupilam wiec mnieto wogole nie martwilo.dobra rada dla dziewczyn z trenem zaopatrzcie sie w agrafki maly koszt a jaki komfort.pozdrawiam wszystkie forumki.
redzi13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:15   #3454
gossiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 61
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

witajcie,
zazdroszcze wszystkim forumowiczkom ktore maja juz wybrana suknie.
Ja sie zastanawiam miedzy Detalle LA SPOSA i ELLA 5466.
Generalnie bardzo mi sie podobaja koronki na gorze i dol z tiulu lub muslinu.
zalacze link do tych sukienek:

http://www.madonna.pl/pl/lasposa.php?s=35.detalle

http://www.aliexpress.com/product-fm...olesalers.html

Dzieki za wszystkie komentarze.

Edytowane przez gossiakk
Czas edycji: 2011-02-09 o 10:32
gossiakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:30   #3455
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez gossiakk Pokaż wiadomość
witajcie,
zazdroszcze wszystkim forumowiczkom ktore maja juz wybrana suknie.
Ja sie zastanawiam miedzy Detalle LA SPOSA i ELLA 5466.
Generalnie bardzo mi sie podobaja koronki na gorze i dol z tiulu lub muslinu.

Przepraszam ale wiadomo ze z telefonu jest slaba jakosc zdjec :/ wiec zalacze link do tych sukienek:

http://www.madonna.pl/pl/lasposa.php?s=35.detalle

http://www.aliexpress.com/product-fm...olesalers.html

Dzieki za wszystkie komentarze.
Mnie bardzej podoba się ta La sposa - ze względu na koronkę - podoba mi się, że tak gora tak płynnie przechodzi w dół, wkracza na ten dól, a nie jest tak odcięta jak w tej drugij sukni. Suknia La sposa jest przez to ciekawsza. Wiadomo, obie na Ciebie jeszcze nie dopasowane, ale jakoś skłanialabym się ku pierwszej, z tych powodów, o których wspomnialam. Poza tym ten tył w drugiej też mi się średnio podoba. I mam wrażenie, że w ogóle jakaś ugrzeczniona za bardzo, poza tym wydaje mi się, że sam wygląda, faktura koronki w La sposa ciekawsza.
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:59   #3456
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez gossiakk Pokaż wiadomość
witajcie,
zazdroszcze wszystkim forumowiczkom ktore maja juz wybrana suknie.
Ja sie zastanawiam miedzy Detalle LA SPOSA i ELLA 5466.
Generalnie bardzo mi sie podobaja koronki na gorze i dol z tiulu lub muslinu.

Przepraszam ale wiadomo ze z telefonu jest slaba jakosc zdjec :/ wiec zalacze link do tych sukienek:

http://www.madonna.pl/pl/lasposa.php?s=35.detalle

http://www.aliexpress.com/product-fm...olesalers.html

Dzieki za wszystkie komentarze.
jeśli pokazałabyś tylko zdjęcia katalogowe to powiedziałabym, że ta ella ładniejsza, ale w rzeczywistości (tzn. na Tobie) la spossa wygląda o niebo ładniej
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 17:03   #3457
gossiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 61
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

bea_dalia i niesforna_88 bardzo Wam dziekuje ja tez jestem blizej la sposa boje sie tylko ze na dole jest za duza i moze mnie przytlaczac ale to pewnie przez rozmiar bo w sklepie maja 40 a beda mi zamawiac 36.
A myslicie ze tiul nie bedzie sie brzydko zaginal? Podobno w nowych sukniach jest on sztywny i ladnie sie uklada. Macie jakies doswiadczenie?
gossiakk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 17:36   #3458
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Wiem, że to offtop, ale myślę że wielu Wizażankom się przyda.
Jak rozwiązałyście kwestię rzucania welonem na oczepinach? Chcę rzucać, ale jednocześnie chciałabym mieć welon na sesji zdjęciowej po ślubie..
Lensss, rzucałaś welonem..?
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 17:48   #3459
boska latynoska
Zadomowienie
 
Avatar boska latynoska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 311
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Wiem, że to offtop, ale myślę że wielu Wizażankom się przyda.
Jak rozwiązałyście kwestię rzucania welonem na oczepinach? Chcę rzucać, ale jednocześnie chciałabym mieć welon na sesji zdjęciowej po ślubie..
Lensss, rzucałaś welonem..?
Ja zamierzam rzucać i mieć welon Przynajmniej w moich stronach jest tak, że po oczepinach welon wraca w ciągu około godziny do
PM. Jeżeli PM ma ochotę to może go podarować w prezencie dziewczynie która złapała, ale to już zależy od jej dobrej woli
boska latynoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 18:46   #3460
Barbii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 36
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez Lensss Pokaż wiadomość
ale co chcesz z tej drugiej dokładnie?? Bo dla mnie ta pierwsza jest sama w sobie piękna i nic bym w niej nie zmieniała serio!! na pewno bym nie dodawała tych jak ja to mówie świecących "pierdółek" no chyba, że te rękawiczki, podobaja mi się takie glamour są a nie takie tandetne jak to niektóre z zamierzchłych czasów )
Fryzurkę Kochana jaką bym widziała to jakiś niski koczek, coś ala hiszpański i bukiet w jakimś mocnym kolorze zobacz sobie stronę czy dwie wcześniej jaki ja miałam, mocny róż polecam! piękny kolor

Lens dzięki za szczerą odpowiedź, a z tej drugiej sukienki to po prostu bym chciała mieć taki sam dół ozdobiony i gorset taki jak na drugiej sukience. To są te 2 rzeczy które bym chciała aby się znalazły na tej pierwszej jeszcze sukience. A co sądzicie o bolerku? Uszyć sobie na w razie czego ?
A propo Lens nie mogę znaleźć Twojego bukietu ślubnego, podasz linka?

Pozdrawiam gorąco

Edytowane przez Barbii
Czas edycji: 2011-02-07 o 20:03
Barbii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 18:55   #3461
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Wiem, że to offtop, ale myślę że wielu Wizażankom się przyda.
Jak rozwiązałyście kwestię rzucania welonem na oczepinach? Chcę rzucać, ale jednocześnie chciałabym mieć welon na sesji zdjęciowej po ślubie..
Lensss, rzucałaś welonem..?
U nas nie oddaje się welonu na zawsze Ja rzucałam, a moja kumpela która go złapała nie była do końca imprezy w nim, tylko na chwilę symbolicznie, zaraz po złapaniu. Potem welon jakoś samoistnie do mnie wrócił nawet nie wiem kiedy i jak
Gorzej było z krawatem TŻta kumpel który złapał, wywiózł go w góry do swojej rodzinnej miejscowości, musiał nam wysyłać pocztą by TŻ miał co trzeba i jak trzeba, na sesję
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 19:34   #3462
agnieszkak23
Raczkowanie
 
Avatar agnieszkak23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 57
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

gossiakk ja też przymierzałam detalle. W pierwszym momencie byłam z nią zachwycona. Jednak po przyjrzeniu się jej bliżej nie podobało mi się, że tiul układa się w trójkąty. Na zdjęciach które ja miałam zrobione widać je bardzo wyraźnie, na
Twoich ich nie widać. Pani twierdziła, że to kwestia ułożenia. Rzeczywiście jak była ułożona to nie było tego widać. wystarczyło jednak się obrócić i już się pojawiały. Może to rzeczywiście kwestia tego, że suknia wisi i wciąż jest "miętoszona" w salonie. Mnie to jednak zniechęciło do tej sukni.
Jeżeli lubisz koronki i tiul to polecam pronovias flauta, ja mam taką
agnieszkak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:19   #3463
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
U nas nie oddaje się welonu na zawsze Ja rzucałam, a moja kumpela która go złapała nie była do końca imprezy w nim, tylko na chwilę symbolicznie, zaraz po złapaniu. Potem welon jakoś samoistnie do mnie wrócił nawet nie wiem kiedy i jak
Gorzej było z krawatem TŻta kumpel który złapał, wywiózł go w góry do swojej rodzinnej miejscowości, musiał nam wysyłać pocztą by TŻ miał co trzeba i jak trzeba, na sesję
U nas niestety tak.
Jednak poproszę po złapaniu o oddanie - chociażby na sesję.
Właśnie przeczytałam na regionalnym wątku, że jedna z Wizażanek miała dwa welony, jeden z salonu swój i drugi z allegro na oczepiny.
Szczerze mówiąc szkoda mi nawet tych 40 zł..
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:37   #3464
gossiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 61
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez agnieszkak23 Pokaż wiadomość
gossiakk ja też przymierzałam detalle. W pierwszym momencie byłam z nią zachwycona. Jednak po przyjrzeniu się jej bliżej nie podobało mi się, że tiul układa się w trójkąty. Na zdjęciach które ja miałam zrobione widać je bardzo wyraźnie, na
Twoich ich nie widać. Pani twierdziła, że to kwestia ułożenia. Rzeczywiście jak była ułożona to nie było tego widać. wystarczyło jednak się obrócić i już się pojawiały. Może to rzeczywiście kwestia tego, że suknia wisi i wciąż jest "miętoszona" w salonie. Mnie to jednak zniechęciło do tej sukni.
Jeżeli lubisz koronki i tiul to polecam pronovias flauta, ja mam taką
ja w ogole nie zauwazylam trojkatow ale dziekuje ze zwrocilas mi na nie uwage, jak bede ja zamawiac to jeszcze sie przyjrze

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez gossiakk Pokaż wiadomość
ja w ogole nie zauwazylam trojkatow ale dziekuje ze zwrocilas mi na nie uwage, jak bede ja zamawiac to jeszcze sie przyjrze
pronovias flauta jest piekna !! tez nad nia myslalm, ale stwierdzilam ze jest za bardzo przypomina rybke a w rybkach mam zbyt szerokie biodra :/
co nie zmienia faktu ze jest cudna )
gossiakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:38   #3465
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez gossiakk Pokaż wiadomość
bea_dalia i niesforna_88 bardzo Wam dziekuje ja tez jestem blizej la sposa boje sie tylko ze na dole jest za duza i moze mnie przytlaczac ale to pewnie przez rozmiar bo w sklepie maja 40 a beda mi zamawiac 36.
A myslicie ze tiul nie bedzie sie brzydko zaginal? Podobno w nowych sukniach jest on sztywny i ladnie sie uklada. Macie jakies doswiadczenie?
Wydaje mi się, że różnica moze być duża, jak suknię zamowią mniejszą, a potem jeszcze do Ciebie przecież dopasują. Także tym bym się nie przejmowała, pzoa tym na zdjęciu nie wygląda jakby Cię przytłaczała, ale za luzna ewidentnie jest.
Jesli chodzi o sztywność - nie mam pojęcia, bo ja będę mieć suknię z jedwabnej satyny, więc w ogóle o tym nie myślalam, ale wydaje mi się, że są na to jakieś sposoby, choćby krochmal. Jakoś się krochamli obrusy, pościel, do sukien na pewno jest coś specjalnego.
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 21:38   #3466
gurcia
Raczkowanie
 
Avatar gurcia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: :) ściana wschodnia :)
Wiadomości: 431
GG do gurcia
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

W końcu i ja mogę pochwalić się moją suknią

10114_t3.jpg
__________________
" Bądz słodki dla wroga.... to najbardziej go denerwuje..."

Kocham i jestem kochana, szczęściem drugiego serca przepełniona....... pijana


Walka trwa:

114-110-105-100-95-90-85-80-75-70-65-60-55
gurcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 22:03   #3467
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez redzi13 Pokaż wiadomość
wlasnie te treny pieknie wygladaja do zdjec a potem jest horror tez to przezylam pourywaly mi sie w czasie tanca tasiemki a potem nikt nie mial duzych agraf i byla masakra w koncu skonczylo sie na tym ze tren podczas tanca trzymalam w rekach ale dalam rade i nie przejmowalam sie bo ta jedna noc w zyciu moglam sie pomeczyc bo bylo warto.a tasemki urywaja sie bo tren dlugi jest poprostu ciezki.nie mowiac o goscach ktorzy nie uwazaja na suknie.ale sukniea byla moja bo ja kupilam wiec mnieto wogole nie martwilo.dobra rada dla dziewczyn z trenem zaopatrzcie sie w agrafki maly koszt a jaki komfort.pozdrawiam wszystkie forumki.
urwane tasiemki = źle zrobiona poprawka sukni
źle zrobiona poprawka = zły salon
i to byłoby na tyle.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 22:34   #3468
Lensss
Raczkowanie
 
Avatar Lensss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 228
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez Barbii Pokaż wiadomość
Lens dzięki za szczerą odpowiedź, a z tej drugiej sukienki to po prostu bym chciała mieć taki sam dół ozdobiony i gorset taki jak na drugiej sukience. To są te 2 rzeczy które bym chciała aby się znalazły na tej pierwszej jeszcze sukience. A co sądzicie o bolerku? Uszyć sobie na w razie czego ?
A propo Lens nie mogę znaleźć Twojego bukietu ślubnego, podasz linka?

Pozdrawiam gorąco
No to prosze pare fotek bukietu z bliska byłby jeszcze ładniejszy może jakby było więcej różyczek ,ale ja nie chciałam dużego, ten i tak był dosyć cięzki dodatkowo moja druchna miała taki sam tylko mniejszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg XPR_0004.jpg (94,0 KB, 326 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg XPR_0125.jpg (93,8 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg XPR_0185.jpg (100,4 KB, 247 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg XPR_0078.jpg (103,8 KB, 200 załadowań)
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100911580213.html
Lensss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 23:10   #3469
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Lensss, po raz kolejny mam okazję obejrzeć Twoje zdjęcia i muszę przyznać, że naprawdę ładnie wyglądałaś Ja też jestem za skromnymi sukniami bez świecidełek A poza tym- masz świetną urodę!

BTW- wyglądacie z mężem bardzo młodo, jak para z liceum Nie mam (broń Boże!) nic złego na myśli! Nie chodzi mi o to, że za młodzi jesteście na ślub, czy coś w tym stylu (sama nie jestem zbyt posunięta w latach). To tylko takie moje spostrzeżenie, możesz je potraktować jako komplement
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 23:30   #3470
Lensss
Raczkowanie
 
Avatar Lensss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 228
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Lensss, po raz kolejny mam okazję obejrzeć Twoje zdjęcia i muszę przyznać, że naprawdę ładnie wyglądałaś Ja też jestem za skromnymi sukniami bez świecidełek A poza tym- masz świetną urodę!

BTW- wyglądacie z mężem bardzo młodo, jak para z liceum Nie mam (broń Boże!) nic złego na myśli! Nie chodzi mi o to, że za młodzi jesteście na ślub, czy coś w tym stylu (sama nie jestem zbyt posunięta w latach). To tylko takie moje spostrzeżenie, możesz je potraktować jako komplement
aaa dziękuję za komplementy )
a co do mnie i mojego męża to fakt wyglądamy jakbysmy mieli 16 hahaha wciąż mnie często pytają o dowód ale taką mam urodę i on również ) nic tylko się cieszyć widzę też po mojej mamie, że starzeje się bardzo ładnie, mam nadzieję, że i ja tak będę miała
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100911580213.html
Lensss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 06:53   #3471
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Lensss a ja mam pytanie co do Twojej fryzurki z sesji plenerowej. Kręciłaś włosy czy naturalnie Ci się tak falują? Bardzo ładnie to wyglądało
__________________
09.03.13
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:06   #3472
anetka111
Raczkowanie
 
Avatar anetka111
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

ja bylam ostatnio na weselu i pierwszy raz zlapalam welon i dostalam go do domu powiem wam ze bylam mile zaskoczona. myslalam ze na oczepinach rzuce nim i oddam go dalej ale Pani w salonie poradzila mi zebym ten i swoj slubny zostawila sobie na pamiatke a do rzucania zeby kupic jakis tani. na allegro.
anetka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:47   #3473
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez Lensss Pokaż wiadomość
No to prosze pare fotek bukietu z bliska byłby jeszcze ładniejszy może jakby było więcej różyczek ,ale ja nie chciałam dużego, ten i tak był dosyć cięzki dodatkowo moja druchna miała taki sam tylko mniejszy
Lensss odebrałam wczoraj welon i chodziłam w nim chyba z godzinę, jestem nim zachwycona.
Jak rozwiązałaś rzucanie welonem i sesję?

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez anetka111 Pokaż wiadomość
ja bylam ostatnio na weselu i pierwszy raz zlapalam welon i dostalam go do domu powiem wam ze bylam mile zaskoczona. myslalam ze na oczepinach rzuce nim i oddam go dalej ale Pani w salonie poradzila mi zebym ten i swoj slubny zostawila sobie na pamiatke a do rzucania zeby kupic jakis tani. na allegro.
Ja mam na ślub tani z allegro za 40 zł z dostawą. :P
W sumie nie uśmiecha mi się kupowanie drugiego specjalnie dla osoby, która go złapie. Chyba poproszę o zwrot na sesję, a potem oddam.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 15:02   #3474
Lensss
Raczkowanie
 
Avatar Lensss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 228
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

kwiatuszekkk21
sama sobie pokręciłam lokówką ) moje włosy są jednak naturalnie proste i mi się szybko prostują, więc tutaj na zdjęciach już są tylko takie fale
A i mam taką zwykłą lokówkę, ale nie nakręcam włosów od dołu, tylko od góry i wtedy wychodzą takie fale, a nie takie rurki jak się kręci od dołu

wika82
Ja rzucałam normalnie welonem, ale w moich stronach (lubelskie) nie ma takiego zwyczaju oddawania welonu Conajwyżej ta co złapie chodzi w nim do końca wesela jak chce, ale tylko to, potem welon wraca do PM
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100911580213.html
Lensss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:30   #3475
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Byłam dzisiaj w salonie Mam dylemat. Któraś z dwóch prostych, czy szukać dalej? Ja jestem za satynową, mama i dziewczyna brata za tą z ramiączkami. Falbaniasta w ramach ciekawostki, w życiu bym nie wpadła na to, że będę dobrze w takiej wyglądać (w biuście mam 89 cm, a w tyłku jakieś 110, przy takiej nieproporcjonalnej różnicy spodziewałam się, że wybuchnę śmiechem patrząc w lustro ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg forum1.jpg (85,0 KB, 321 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg forum2.jpg (82,8 KB, 322 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg forum3.jpg (84,4 KB, 304 załadowań)
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:42   #3476
Barbii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 36
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez Lensss Pokaż wiadomość
No to prosze pare fotek bukietu z bliska byłby jeszcze ładniejszy może jakby było więcej różyczek ,ale ja nie chciałam dużego, ten i tak był dosyć cięzki dodatkowo moja druchna miała taki sam tylko mniejszy
Lensss po prostu piękny ten Twój bukiet był i ten kolor przecudowny
A najpiękniej to Ty wyglądałaś z tego wszystkiego.
Chyba się zdecyduję na taki bukiet
Barbii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:51   #3477
Lensss
Raczkowanie
 
Avatar Lensss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 228
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Świniaczek
Moim zdaniem mama i bratowa mają racje dla mnie najładniejsza właśnie 2 sukienka i wydaje mi się, że ładniejszy material niż w przypadku 1. Ogólnie to we wszystkich wyglądasz ładnie, ale w 2 ślicznie

Barbii
Dziękuję bardzo
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100911580213.html
Lensss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 19:04   #3478
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

świniaczek 2 lub 3 w obu wyglądasz ładnie
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 19:23   #3479
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

No to teraz to już w ogóle Poszukiwania falbaniaka albo zakup drugiej Na szczęście mam jeszcze dużo czasu, to się na spokojnie zastanowię
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 19:55   #3480
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
No to teraz to już w ogóle Poszukiwania falbaniaka albo zakup drugiej Na szczęście mam jeszcze dużo czasu, to się na spokojnie zastanowię
A mnie jednak bardziej się podobasz w pierwszej. A jak druga to decydowalabym się jednak bez tych szelek, jakoś nie za ładnie wyglądają.
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.