..::Dieta Plaż Południowych - część X ::.. - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 18:41   #3481
DJ Guciek
Zadomowienie
 
Avatar DJ Guciek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 380
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

U mnie ciągle typowo SBkowo, a mimo to waga nie leci w dół - to chyba przez mieszkanie w akademiku - mój tyłek nie akceptuje tutejszego kibelka, chodzę nadęta jak balon Na weekendzie jak wrócę na wieś, to chyba sobie zafunduję jakiś przeczyszczacz

Miałam dziś chyba straszny dzień - najpierw o 7 wstałam na angielski, starałam się nie spóźnić, ale on zaczyna się o równej 8 i nie dało rady, 5 minut później weszłam i dostałam z***ki, mieliśmy jakiś mega dziwny tekst, a potem zrobiła nam kolosa... Później poszłam pisać koło z matmy - jedyne z matmy, które miałam szansę zaliczyć - zapomniałam wyciszyć telefon i ktoś sobie przypomniał, że ma sprawę, wywaliła mnie z sali i z miejsca nie zaliczyła czeka mnie chyba warunek
Miałam jeszcze pisać koło poprawkowe na 4 z geodezji, ale 2 osoby totalnie nie umiały, więc im przełożyliśmy Jedyny plus, że dokonałam prawie niemożliwego - zaliczyłam botanikę na 3,5
__________________
Baba za kierownicą - 09.11.2009 zdałam prawko za 1 razem!
kat. B - 09.11.2009
kat. C - 08.10.2011
kat. C+E - 19.01.2012

DJ Guciek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 21:06   #3482
agusia2410
Zakorzenienie
 
Avatar agusia2410
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: okolice Iławy
Wiadomości: 4 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
TELIK to chyba bedzie dziewczynka heeh ;]] ja non stop mialam chec na ogrokową ;DD
Teliczku to ty na sb już tyle czasu? twoj sposob na zycie tez bym tak chciala dac radę ;o

/
A ja każdą ciąże przeżywałam inaczej, w pierwszej żadnych mdłości a miałam smaka na nabiał i płatki (słodzone), w drugiej do 4 miesiąca męczyły mnie mdłości zwłaszcza jak poczułam mięso smażone a ile ja zjadłam jabłek, tylko dzięki nim przeżyłam, a w trzeciej znowu żadnych mdłości i duuużo słodkiego. I co?? Nico. Mam 3 córeczki, a jeszcze wszystkie znawczynie za każdym razem prorokowały że to na pewno chłopak, bo brzuch, bo wyglądam, bo coś tam. Wszystkie się myliły, te przesądy to nic nie warte, nie przejmuj się Teliczku, i wcinaj na co tylko będziesz miała ochotę (a właściwie dzidzia bo Ona najlepiej wie co potrzeba)

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez DJ Guciek Pokaż wiadomość
U mnie ciągle typowo SBkowo, a mimo to waga nie leci w dół - to chyba przez mieszkanie w akademiku - mój tyłek nie akceptuje tutejszego kibelka, chodzę nadęta jak balon Na weekendzie jak wrócę na wieś, to chyba sobie zafunduję jakiś przeczyszczacz

Być może jesz za mało błonnika, staraj się więcej zjadać zielonych warzyw (brokuły, kapusta surowa i kiszona - tu jest bardzo dużo błonnika, cukinia, ogórek)

Miałam dziś chyba straszny dzień - najpierw o 7 wstałam na angielski, starałam się nie spóźnić, ale on zaczyna się o równej 8 i nie dało rady, 5 minut później weszłam i dostałam z***ki, mieliśmy jakiś mega dziwny tekst, a potem zrobiła nam kolosa... Później poszłam pisać koło z matmy - jedyne z matmy, które miałam szansę zaliczyć - zapomniałam wyciszyć telefon i ktoś sobie przypomniał, że ma sprawę, wywaliła mnie z sali i z miejsca nie zaliczyła czeka mnie chyba warunek
Miałam jeszcze pisać koło poprawkowe na 4 z geodezji, ale 2 osoby totalnie nie umiały, więc im przełożyliśmy Jedyny plus, że dokonałam prawie niemożliwego - zaliczyłam botanikę na 3,5
Współczuję wszystkim sesjowiczkom, ja to już dawno mam za sobą i baaardzo się z tego cieszę
agusia2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 21:32   #3483
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
a mi wszystko stoi w gardle...
mam takie mdłości od słodkiego że szok...
dzidzi pilnuje zeby mama nie przesadzała z czekolada
Ja miałam mdłości chyba przez 4 pierwsze miesiące, a może nawet 5...
I to od rana do wieczora mi było niedobrze...
Mogłam jeść tylko białe bułki z masłem, serem i polędwicą...
Dlatego tak przytyłam, dziennie wychodziło nawet 6 bułek...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 08:32   #3484
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Nic nie schudłam od wczoraj :-(
Pewnie przez to, że mam @...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 09:17   #3485
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cześć dziewczyny !!
dietuje się dalej ,
muszę się pochwalić , że w udzie mam 50,5 cm a jak zaczynałam miałam 54 nie wiem czy to duży czy mały spadek ale ważne , że jest

dziś na obiad planuje pierś z kurczaka ale nie mam pomysłu w jakiej formie

zaraz wybieram się na zakupy, trzeba jaja kupić, kurcze u Was tez tak szybko znikają

tak piszecie o tej @ ,boje się czy podołam jak przyjdzie mega wielki apetyt przed@

Edytowane przez 201607291951
Czas edycji: 2011-01-19 o 09:18
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 09:22   #3486
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Ja nie mam mega apetytu przed, ale moze trochę napuchłam...
Ale to demotywujące jest, jak się pilnowało i nic z tego nie wyszło...

Aaaaa...
Miałam pochwalić telikową kapustę co kiedyś robiłam oraz sos tatarski co wczoraj robiłam
Poproszę o więcej przepisów, bo jakoś wyjątkowo lubię do Cibie zaglądać i to już od miesięcy...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 09:53   #3487
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Hej dziewczyny ale sie zdemotywowałam, zawsze po 1 dniu I fazy miałam ładny spadek, a tym razem nic
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 09:56   #3488
DJ Guciek
Zadomowienie
 
Avatar DJ Guciek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 380
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Agusia, dzięki za podpowiedź - ale u mnie na talerzu generalnie właśnie bardzo zielono jest - brokuł wielbię, cukinię tak samo.. Generalnie jak jestem u siebie w domu to jest OK, a jak tutaj wracam to się zaczyna tydzień grozy Dzisiaj rano dopiero poszłąm, po czym wskoczyłąm na wagę 65,5
__________________
Baba za kierownicą - 09.11.2009 zdałam prawko za 1 razem!
kat. B - 09.11.2009
kat. C - 08.10.2011
kat. C+E - 19.01.2012

DJ Guciek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:22   #3489
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Dziewczyny czy na II fazie można od czasu do czasu zjeść parówki drobiowe na śniadanie? Bo jajka wychodzą mi powoli bokiem
latinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:32   #3490
Zlamalazla
Raczkowanie
 
Avatar Zlamalazla
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 51
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Witam serdecznie
Przyjmiecie mnie do siebie? Dwa lata temu pięknie na SB schudłam ale niestety potem sobie odpuściłam zdrowe życie i kilogramy wróciły. Dziś 3 dzień pierwszej fazy w dodatku tuż przed @ -więc straszliwie się czuję. Odstawiłam kawę, ale mam niskie ciśnienie i migrenka dokucza. Wiem, że niektóre z was piły kawę z mlekiem na jedynce, stąd pytanie czy to nie zaburza diety? I czy mleko w proszku odtłuszczone jest zakazane? Bo mam ochotę na naleśniki z kapustą ala krokiety ale nie wiem czy coś z tego będzie . Pozdrawiam
__________________
akcja minimalizacja

Zlamalazla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:38   #3491
bambi1311
Rozeznanie
 
Avatar bambi1311
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wieluń/Wrocław
Wiadomości: 526
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Ja nie mam mega apetytu przed, ale moze trochę napuchłam...
Ale to demotywujące jest, jak się pilnowało i nic z tego nie wyszło...

Aaaaa...
Miałam pochwalić telikową kapustę co kiedyś robiłam oraz sos tatarski co wczoraj robiłam
Poproszę o więcej przepisów, bo jakoś wyjątkowo lubię do Cibie zaglądać i to już od miesięcy...
o taaaak, Telikowy blog jest bardzo pyyyyszny!!! i do tego te zdjecia!!!! jest tu pare takich zdolnych plazowiczek, ktore motywuja!!!1

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ale sie zdemotywowałam, zawsze po 1 dniu I fazy miałam ładny spadek, a tym razem nic
po pierwszym dniu??????chyba troche wiecej cierpliowsci sie oplaci!

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy na II fazie można od czasu do czasu zjeść parówki drobiowe na śniadanie? Bo jajka wychodzą mi powoli bokiem
teoretycznie parowy to swinstwo, a te drobiowe to juz chyba szczegolnie, zero miesa de facto,ale przyznam sie ze ja czasami sobie pozwalam na to szalenstwo, ale wybieram wieprzowe o zawartosci miesa ok 70%(szczegolnie lubie na cieplo)

a u mnie juz tak wariacko, ze dzisiaj snilo mi sie ze nie moge dopiac sie w spodniczke ktora jest na mnie za duza!!!czarna rozpacz, no ale to pewnie w wyniku wyrzutow sumienia ze przed spaniem wciagnelam pol paczki paluszkow junior mojego syna:-( musze znowu sie spiac, bo ostatnio z 66 coraz czesciej 68 mi na wadze wyskakuje!!!!
dzisiaj przyrzadze kuraka i puree z bobu!!!!
__________________
W grupie raźniej

67 .....77 .....65,8 ...... ?
74 masakra
bambi1311 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 11:38   #3492
agusia2410
Zakorzenienie
 
Avatar agusia2410
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: okolice Iławy
Wiadomości: 4 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Nic nie schudłam od wczoraj :-(
Pewnie przez to, że mam @...
Bo przez jeden dzień to nie bardzo widać spadek, najlepiej ważyć się raz w tygodniu, ewentualnie dwa, wtedy to coś widać, przecież najzdrowiej jest jak się chudnie do 1 kg na tydzień, to wychodzi tak na oko 150g dziennie, a przecież jednego dnia może nic nie polecieć a drugiego nawet 300g. Więc nie załamuj się i do dzieła. Ja w I fazie schudłam 1,5kg to nie jest nic specjalnego, ale liczy się że jest mniej a o to chodzi, pewnie gdybym tyle nie grzeszyła to lepiej by szło, ale trzeba mieć coś z życia no nie???

Katalin - spadek w udzie o 3,5cm, ja też tak chcę . Toć to ogromnie dużo. Ja dwa miesiące temu miałam 58, teraz 55 i pewnie dużo już nie ubędzie, bo zawsze miałam bardzo umięśnione uda, cały czas na nogach swoje robi, widzę że w tych miejscach to raczej nie mam dużo tłuszczyku, i to nie tam chcę zgubić ale z brzuszka - oj tam to się go nazbierało

Sundau rose - daj sobie czas, nie od razu Rzym zbudowano, jeszcze tak poleci, że nie zdążysz pozbierać

Dj Guciek - postaraj się jeszcze z kapustą, ale białą lub kiszoną, ja jak zjem zbyt dużo kapusty (a jak mnie napadnie to kiszoną jadłabym garściami) to mam problem aby zdążyć do kibelka

A ja jajek nie kupuję, tylko chodzę i grzecznie proszę kurki aby ładnie się niosły i jak na razie mi starcza

zlamalazla witamy serdecznie

bambi na szczęście to tylko był koszmar, dopóki utrzymuje się w tej sferze to może być, i aby tak zostało. Trzymam kciuki

Edytowane przez agusia2410
Czas edycji: 2011-01-19 o 11:54
agusia2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:58   #3493
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez agusia2410 Pokaż wiadomość
Bo przez jeden dzień to nie bardzo widać spadek, najlepiej ważyć się raz w tygodniu, ewentualnie dwa, wtedy to coś widać, przecież najzdrowiej jest jak się chudnie do 1 kg na tydzień, to wychodzi tak na oko 150g dziennie, a przecież jednego dnia może nic nie polecieć a drugiego nawet 300g. Więc nie załamuj się i do dzieła. Ja w I fazie schudłam 1,5kg to nie jest nic specjalnego, ale liczy się że jest mniej a o to chodzi, pewnie gdybym tyle nie grzeszyła to lepiej by szło, ale trzeba mieć coś z życia no nie???
Ale u mnie na I fazie leci 0,5 kg dziennie, a tu nic...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 12:29   #3494
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Dzięki za wsparcie dziewczyny, ale tak, jak mówię, to moje 3 podejście do Sb i zawsze w pierwszych dniach miałam spadki, choćby o 0,2 czy 0,3.. no ale nic, trzeba być wytrwałym, tak jak piszecie
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:03   #3495
agusia2410
Zakorzenienie
 
Avatar agusia2410
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: okolice Iławy
Wiadomości: 4 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Dziewczyny nie mam dla was zbyt dobrych wieści. Czytałam kiedyś że organizm najlepiej odpowiada pierwsze podejścia do odchudzania i wtedy jest największy spadek wagi, przy kolejnych podejściach wie czego się spodziewać i szybciej przestawia sie na oszczędny tryb, i dlatego kilogramy wolniej spadają - taka to cwana bestia. Dlatego też nie jest zalecane częste przeskakiwania między odchudzaniem i normalnym odżywianiem, oraz przeskakiwanie między samymi dietami. Niestety tak już jest i trzeba być cierpliwym i nie załamywać się.
agusia2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:43   #3496
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

a ja właśnie wtrąbiłam kebaba z duża ilością sałatki
oczywiście wszystko dietetycznie
nie mogłam tego zjeść
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:18   #3497
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy na II fazie można od czasu do czasu zjeść parówki drobiowe na śniadanie? Bo jajka wychodzą mi powoli bokiem
mysle ze mozna
ogolnie parowki uznawane sa jako smieci do ktorych producenci wrzucaja wszystkie resztki,ale mozna jeszcze znalezc prawdziwie miesne parowy
trzeba sie tylko sporo naszukac. najwazniejsze zeby mialy jak najwiecej miesa np 70% i nie mialy w skladzie MOM[miesa poddzielonego mechanicznie ]bo to samo swinstwo.nie moga tez byc tanie w takim razie.
najlatwiej poszukac w takich dla dzieci chyba
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:48   #3498
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
mysle ze mozna
ogolnie parowki uznawane sa jako smieci do ktorych producenci wrzucaja wszystkie resztki,ale mozna jeszcze znalezc prawdziwie miesne parowy
trzeba sie tylko sporo naszukac. najwazniejsze zeby mialy jak najwiecej miesa np 70% i nie mialy w skladzie MOM[miesa poddzielonego mechanicznie ]bo to samo swinstwo.nie moga tez byc tanie w takim razie.
najlatwiej poszukac w takich dla dzieci chyba
No i tu nie masz racji... W wyrobach dla dzieci też jest MOM... Wszędzie chyba już jest...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:49   #3499
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez agusia2410 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie mam dla was zbyt dobrych wieści. Czytałam kiedyś że organizm najlepiej odpowiada pierwsze podejścia do odchudzania i wtedy jest największy spadek wagi, przy kolejnych podejściach wie czego się spodziewać i szybciej przestawia sie na oszczędny tryb, i dlatego kilogramy wolniej spadają - taka to cwana bestia. Dlatego też nie jest zalecane częste przeskakiwania między odchudzaniem i normalnym odżywianiem, oraz przeskakiwanie między samymi dietami. Niestety tak już jest i trzeba być cierpliwym i nie załamywać się.
ale ja o tym wiem, tylko miałam nadzieję zobaczyć choć to głupie -0,1 kg no ale nic, ostatnie podejście do tej diety, trzeba wytrwać. choć czytałam dziś o tym, że niektórym zbyt duża ilość białka przeszkadza w schudnięciu i zastanawiam się, czy to nie dotyczy mnie, bo przed I fazą SB przez tydzień jadłam jak na II i schudłam 1.5 kg.. może ja rzeczywiście lepiej chudnę komponująb białko z węglami złożonymi i białko z tłuszczami? ech, sama nie wiem, zrobię jeszcze kilka dni I fazy, jak to nic nie da, to przejdę na II.
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 16:11   #3500
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
No i tu nie masz racji... W wyrobach dla dzieci też jest MOM... Wszędzie chyba już jest...
o nie nie wszystkie chociaż naprawde strasznie trudno takie znalezc.napisalam ze dzieciece poniewaz kiedys widzialam jakies bez momu wlasnie i mialy sporo mieska i niewiele tluszczu tylko nie jestem pewna jak sie nazywaly bodajze kubusiowe
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:32   #3501
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Witam,

Już kiedyś próbowałam SB, ale mąż uparł się na maszynę do chleba... No i poszło w las...

Ostatnio miałam sporo różnych przejść w życiu, zawsze sobie obiecywałam że zrzucę te parę kg, których wg mnie mam za dużo.. no i mam nadzieję, że teraz (chyba stałam się trochę twardsza) dam radę.

mam 159 cm i dzisiaj rano waga pokazała 62kg. Jak na ten wzrost to jeszcze (ledwo) mieszczę się w górnej granicy normy.... zależy mi na dojściu do 55kg. Chciałabym więcej, ale wiem że nie ma co się oszukiwać. Myślę że 55 będzie ok.

Zacznę od jutra, bo teraz w piekarniku robi się pizza ze szpinakiem i fetą...

Widzę, że od nowego roku sporo początkujących jest

Można znowu?
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:33   #3502
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
mysle ze mozna
ogolnie parowki uznawane sa jako smieci do ktorych producenci wrzucaja wszystkie resztki,ale mozna jeszcze znalezc prawdziwie miesne parowy
trzeba sie tylko sporo naszukac. najwazniejsze zeby mialy jak najwiecej miesa np 70% i nie mialy w skladzie MOM[miesa poddzielonego mechanicznie ]bo to samo swinstwo.nie moga tez byc tanie w takim razie.
najlatwiej poszukac w takich dla dzieci chyba
To jutro zrobię przeszpiegi w sklepach i jak znajdę jakieś dobre parówy to dam znać
latinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:10   #3503
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

inutil, witamy serdecznie. Też tak miałam, że jakoś nie mogłam się zebrać, ale jak któregoś dnia zobaczyłam na wadze 8 z przodu to się rozpłakałam i stwierdziłam, że dość tego obżarstwa.
Co do maszyny do chleba, to strasznie zazdroszczę, też bym chciała takową posiadać Teraz właśnie czekam aż ciasto na chlebek wyrośnie. Niestety nie mam już gdzie trzymać parowaru, grilla elektrycznego, miksera i innych kuchennych pierdółek, więc na kolejny gadżet nie mogę sobie pozwolić. A maszyna na pewno przyda się na drugiej fazie do pieczenia pysznego pełnoziarnistego chlebka

Oj, dziewczyny, miałam dzisiaj straszny dzień. Zawaliłam kolokwium z obwodów, a wstrętne babsko nie zaliczyło mi zadań z programowania Wczoraj humor dopisywał niesamowicie, pewnie przez to słonko za oknem, a dzisiaj jestem nie do wytrzymania. Niech to wszystko się już skończy...
Wymyślanie obiadu miałam dziś z głowy, bo mama zrobiła zapiekankę warzywną z gyrosem z indyka , a z rana waga mnie pocieszyła, bo jest mnie o 1kg mniej
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:49   #3504
agusia2410
Zakorzenienie
 
Avatar agusia2410
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: okolice Iławy
Wiadomości: 4 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
ale ja o tym wiem, tylko miałam nadzieję zobaczyć choć to głupie -0,1 kg no ale nic, ostatnie podejście do tej diety, trzeba wytrwać. choć czytałam dziś o tym, że niektórym zbyt duża ilość białka przeszkadza w schudnięciu i zastanawiam się, czy to nie dotyczy mnie, bo przed I fazą SB przez tydzień jadłam jak na II i schudłam 1.5 kg.. może ja rzeczywiście lepiej chudnę komponująb białko z węglami złożonymi i białko z tłuszczami? ech, sama nie wiem, zrobię jeszcze kilka dni I fazy, jak to nic nie da, to przejdę na II.
Doktorek pisał, że niektórzy chudną dopiero na II fazie po wprowadzeniu węgli, może właśnie Ty do nich należysz, ale właśnie sama wytłumaczyłaś sobie dlaczego nie chudniesz. Na początku gubimy głównie wodę i zapas w mięśniach, a Ty zgubiłaś to już przed rozpoczęciem fazy I, teraz jak zacznie lecieć to już powinien być tłuszczyk, więc się ciesz i nie poddawaj się. I zalicz te 1,5 kg do tych co zgubiłaś na SB

Witamy inutil

Brawo agila negra , a ja nie chcę automatu do chleba, bo chleb to jakiś mały dla mnie, wolę zrobić sama, lubię te zagniatanie, masowanie, ... , no i robię 2 blaszki, a i tak starcza góra na tydzień (tż podbiera)

A ja zjadłam dzisiaj 1 paróweczkę i nie była dietetyczna, ale smaczna
agusia2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:55   #3505
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Dzięki dziewczyny, jutro więc zaczynam...

A co do maszyny do chleba, to moim zdaniem jest super. Ja jestem raczej leniuchem, a chleb robiony uwielbiam. I tak zawsze robimy z samej mąki pełnoziarnistej, z żurawiną albo ziarnami

No ale na chleb sobie trochę poczekam... No i będę musiała pilnować się z ilością, bo makaron też uwielbiam, zawsze kupujemy pełnoziarnisty, ale zawsze to makaron...
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:56   #3506
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

cześć inutil jak miło cię znów widziećpowodzenia
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:43   #3507
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez agusia2410 Pokaż wiadomość
Doktorek pisał, że niektórzy chudną dopiero na II fazie po wprowadzeniu węgli, może właśnie Ty do nich należysz, ale właśnie sama wytłumaczyłaś sobie dlaczego nie chudniesz. Na początku gubimy głównie wodę i zapas w mięśniach, a Ty zgubiłaś to już przed rozpoczęciem fazy I, teraz jak zacznie lecieć to już powinien być tłuszczyk, więc się ciesz i nie poddawaj się. I zalicz te 1,5 kg do tych co zgubiłaś na SB
jejku, Agusia, ogromnie mnie podniosłaś na duchu, bardzo Ci dziękuję! to teraz będę obserwować i wspomagać TŻta na pierwszej fazie (w czasie, kiedy ja miałam ten lekki tydzien II fazy, on nadrabiał za nas dwoje chipsami i piwem, tłumacząc to tym, że na diecie nie będzie mógł ), a sama jeszcze przez kilka dni zostanę na I fazie i jeśli nadal się nic nie ruszy, to przejdę na drugą - po co się męczyć z białkiem i warzywami i nie chudnąć, skoro można mieć smaczne posiłki i spadki jeszcze raz bardzo Ci dziękuję i idę po rybkę w pomidorkach
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:47   #3508
polny mak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 773
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Witam wszystkie dietkujące

Zaczęłam dziś pierwszą fazę i strasznei źle się na niej czuję... dużo ćwiczę i brak węgli złożonych zdecydowanie sprawia, że brak mi energii... chcę schudnąć zdrowo 5 kg, czy mogę zatem skrócić 14 dn I fazy? bo obawiam się, że nie wytrzymam... bardzo proszę o pomoc...pozdrawiam
__________________
ćwiczę

zdrowo się odżywiam

dbam o siebie i swoich bliskich

ZJEDZ TĘ ŻABĘ !
polny mak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 19:29   #3509
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Od rana mam niesamowitą ochotę na kwaśne Nigdy czegoś takiego nie miałam jeszcze. Robię herbatę pół-na-pół woda z cytryną i zjadłam pół słoika strasznie kwaśnych kiszonych ogórków... Teraz mam fazę na śledzia w occie. Dziwne.
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 19:49   #3510
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez polny mak Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dietkujące

Zaczęłam dziś pierwszą fazę i strasznei źle się na niej czuję... dużo ćwiczę i brak węgli złożonych zdecydowanie sprawia, że brak mi energii... chcę schudnąć zdrowo 5 kg, czy mogę zatem skrócić 14 dn I fazy? bo obawiam się, że nie wytrzymam... bardzo proszę o pomoc...pozdrawiam
jak najbardziej.1 faza jest od tego by pozbyc sie wody i ochoty na slodycze i zle wegle a jesli masz tylko 5 kg do zgubienia a na dodatek duzo cwiczysz to jak najbardziej skracaj jedyneczke lub od razu zacznij 2
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.