Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-22, 14:53   #3481
Natalica
Raczkowanie
 
Avatar Natalica
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 128
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Piwusia,

zgadza się już jestem w PL ale na święta zjeżdzają się znajomi i szykuje sobie listę życzeń żeby mi przywieźli. Co do masełek to masz raję TBS są świetne ale szczerze mówiąc używam tych masełek z serii Bootsa mango wraz ze scrubem i jestem zachwycona zarówno zapachem jak nawilżeniem...i oczywiście ceną połowa ceny z TB.

Co do kolorówki to chcę sobie kupić kilka rzeczy z których napewno będe zadolona i to właśnie estee lauder double wear (tylko nie wiem który odcień jeszcze, boje się, że znowu kupie za ciemny jak to oststnio z cliniqiem), cliniqe - dramatically difrent lotion i marze o meteorytach.....chyba caly zwrot pójdzie...

Co do chiuszków to wiem wiem ale mój ex nie będzie miał specjalnej weny biegać za moimi chiuchami...a widziałam pare fajny kiecek wyśle go może do primaka po zwykłe podkoszulki z długim rekawem

widziałyście czerwony kuferek lauder w bootsie .....za 50 F...myślę o nim od 2 tyg ?

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez dorotka z krainy ozz Pokaż wiadomość
Miłe Wizażanki, właśnie spędzam weekend na wyspach i oczywiście szykuję się na jakieś skromne zakupy kosmetyczne
Póki co mam na liście odżywkę i szampon John Frieda do brązowych włosów, balsam do ust Burt's Bees oraz zastanawiam się nad czymś z serii Botanics. Tu moje pytanie, czy która z Was używała może Botanics Sensitive Oil Free Moisturiser? Będę wdzięczna za wszelkie opinie
ja używam Botanics Sensitive Dry Skin i w końcu mam krem, który świetnie nawilża moją suchą skórę. Naprawdę pocam, ale uważam,że ta seria to wrażliwych cer jest lepsza od Normal. Teraz też zamawiam sobie zapas.
__________________
Natalica
Natalica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 23:02   #3482
anialobo
Raczkowanie
 
Avatar anialobo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 107
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Polecam oliwke Palmersa jako dodatek do kapieli lub ju po kapieli do wsmarowania w jeszcze wilgotna skore - piekny czekoladowy zapach i mieciutka skorka
Estee Lauder Double Wear jak najbardziej, nie maja oni zbyt wielu kolorow, wiec mysle, ze nietrudno bedzie Ci wybrac ten odpowiedni.
Clinique Dramatically different lotion???A fuj!!! Nie katuj skory, wiem co mowie,jestem wizazystka i naprawde po kilku latach Twoja skora Ci podziekuje jak odstawisz to paskudztwo napakowane. Clinique zdecydowanie nie jesli chcesz miec ladna cere, polecam Decleor i ich olejki aromatyczne + balsamy do twarzy. Jesli masz sucha skore to polecam Neroli oil i baume essential - oba z Decleora.
John Frieda jesli chodzi o wlosy , dopasowujesz szampon do koloru wlosow.

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------



---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
nic nie brzmi smiesznie kiedy daja darmowe prezenty ale ja niestety nie skozystam bo bodyform nie lubie i nie jestem maniaczka ani fanka kolorowki do ust niestety....ale to nie znaczy ze nie jestem kobieta a ja musze zbierac kase i na nastepne zakupy biore moja osobista wizazystke-czyli Ciebie
Bardzo dziekuje, zakupki kosmetyczne to moja krew)
A tymczasem jesli mozna to zapraszam na moja stronke:
http://www.ania-myworldofbeauty.blogspot.com/

anialobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 06:45   #3483
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Jak sie poprosi pania ze stoiska to wyciagnie spod lady sporo odcieni double wear. Ja nie moglam sie zdecydowac i kobietka powiedziala mi, ze maja sporo odcieni, tylko nie sa wystawione, ale jesli chcesz, dostaniesz probke i potem mozesz odpowiedni dla siebie, kupic. Na cale szczescie, ze wyprobowalam najpierw ten badziew, zanim kupilam pelne opakowanie.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 10:15   #3484
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Jak sie poprosi pania ze stoiska to wyciagnie spod lady sporo odcieni double wear. Ja nie moglam sie zdecydowac i kobietka powiedziala mi, ze maja sporo odcieni, tylko nie sa wystawione, ale jesli chcesz, dostaniesz probke i potem mozesz odpowiedni dla siebie, kupic. Na cale szczescie, ze wyprobowalam najpierw ten badziew, zanim kupilam pelne opakowanie.

mam dokladnie takie same odczucia tyle, ze ja bylam zdecydowana kupic, ale jakims trafem nie bylo odcienia dla mnie - pani naszykowala mi wiec probke (calkiem spora, na kilka uzyc) i zaprosila za kilka dni, kiedy to moj odcien bedzie dostepny. Wyprobowalam i...podklad zupelnie nie dla mnie, moja skora w ogole nie oddychala pod tym, swiecila sie strasznie.
Teraz czaje sie na podklady mineralne, ale czekam na przyplyw gotowki
anka! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 17:15   #3485
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Double wear z tgo co wiem w polsce naj jasniejszy to fresco w UK sa jeszcze 4 jasniejsze kolory Shell, Bone, Ecru i Sand. Mozna poprosic o probki. Pani napelnia buteleczke ktora wystarczy na kilka dni.
Kupowalam i bralam probki kiedys dla kolezanki, bo wlasnie w PL mie mogla dostac wystarczajaco jasnego koloru.
Cala paleta double wear to 10 kolorow.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:46   #3486
Natalica
Raczkowanie
 
Avatar Natalica
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 128
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

[QUOTE=anialobo;15445532]Polecam oliwke Palmersa jako dodatek do kapieli lub ju po kapieli do wsmarowania w jeszcze wilgotna skore - piekny czekoladowy zapach i mieciutka skorka
Estee Lauder Double Wear jak najbardziej, nie maja oni zbyt wielu kolorow, wiec mysle, ze nietrudno bedzie Ci wybrac ten odpowiedni.
Clinique Dramatically different lotion???A fuj!!! Nie katuj skory, wiem co mowie,jestem wizazystka i naprawde po kilku latach Twoja skora Ci podziekuje jak odstawisz to paskudztwo napakowane. Clinique zdecydowanie nie jesli chcesz miec ladna cere, polecam Decleor i ich olejki aromatyczne + balsamy do twarzy. Jesli masz sucha skore to polecam Neroli oil i baume essential - oba z Decleora.
John Frieda jesli chodzi o wlosy , dopasowujesz szampon do koloru wlosow.


uuuuu to mnie zszkokowałas tym Cliniquem bo mam probki tego zotego lotionu i supr nawilżał moja suchą skóre??

w takim razie w jakie serum np. na noc mozan zainwestowac gdy ma sie skore sucha i wrazliwa i 25 lat ?????
__________________
Natalica
Natalica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 21:49   #3487
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A co jest nie tak z tym clinikiem??? Bo to sa jedyne kosmetyki ktorych moge uzywac.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 00:13   #3488
emciu
Wtajemniczenie
 
Avatar emciu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 266
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A jakie polecacie bazy pod makijarz ?
Macie jakies sprawdzone bazy?, jesli tak to napiszcie jakiej firmy i w jakim sklepie je kupilyscie pozdrawiam!
Aha.. poinformujecie mnie do jakiej skory sa kosmetyki z bio-oil? Co daja? jakie sa rezultaty?? polecacie ??

Hej Babeczki
Smiesznie to zabrzmi moze, ale w Sainsbury'm do podpasek bodyform dolaczony jest blyszczyk Jemmy kid))piekne 2 kolorki )


hihihih ;D ja mam ten bardziej rozowiutki, smakuje bardzo i slicznie pachnie do tego nawilza usta. Jest lepszy od niektorych pomadek z nivea

Edytowane przez emciu
Czas edycji: 2009-11-24 o 00:15
emciu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 13:16   #3489
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Bio oil jest chyba do wszystkiego: do rozstepow, przesuszonej skory, starzejacej sie, do ciala, twarzy. Na opakowaniu mozesz sobie poczytac, pzry okazji zakupow w Bootsie np. Ja zawsze jak mnie cos barzdiej interesuje, wyciagam ze srodka ulotke. Na biooilowej sa nawet obrazki jak i gdzie wcierac
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 14:30   #3490
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez emciu Pokaż wiadomość
A jakie polecacie bazy pod makijarz ?
Macie jakies sprawdzone bazy?, jesli tak to napiszcie jakiej firmy i w jakim sklepie je kupilyscie pozdrawiam!
Aha.. poinformujecie mnie do jakiej skory sa kosmetyki z bio-oil? Co daja? jakie sa rezultaty?? polecacie ??

Hej Babeczki
Smiesznie to zabrzmi moze, ale w Sainsbury'm do podpasek bodyform dolaczony jest blyszczyk Jemmy kid))piekne 2 kolorki )

hihihih ;D ja mam ten bardziej rozowiutki, smakuje bardzo i slicznie pachnie do tego nawilza usta. Jest lepszy od niektorych pomadek z nivea
usuwaniu nowopowstałych
i już istniejących blizn
* walce z rozstępami spowodowanymi ciążą oraz skokami wagi
* usuwaniu przebarwięń skóry powstałymi przy skokach hormonalnych i po nadmiernym nasłoneczniu
* wygładzaniu i regeneracji skóry
odwodnionej i pozbawionej elastyczności

JAK UŻYWAĆ
Blizny
Olejek pomaga poprawić wygląd zarówno nowych i starych blizn powstałych po zabiegach chirurgicznych, skaleczeniach, poparzeniach, blizny potrądzikowe oraz po ospie wietrznej. Pomaga zmniejszyć niewygodę związaną z pokiereszowaną mocno odwodniona i łuskowatą skórą.
Stosowanie: Dwa razy dziennie masując delikatnie koniuszkami palców, aż do wchłonięcia. Używać min 3 miesiące. Nie stosować na uszkodzoną skórę.

Rozstępy
Olejek zmniejsza prawdopodobieństwo powstania rozstępów mogących wystąpić podczas ciąży, w trakcie przybierania na wadze albo szybkiego wzrostu w okresie dojrzewania.
Stosowanie: Dwa razy dziennie w obszarach najbardziej podatnych na pojawianie się rozstępów masując koniuszkami palców do wchłonięcia.

Nierówny ton skóry
Pomaga odzyskać właściwy, bardziej równomierny koloryt skóry po zmianach hormonalnych i i przebarwieniach wywołanych nadmierną ekspozycją na słońce. Stosowanie: Dwa razy dziennie masując koniuszkami palców w miejscach gdzie skóra zmienia swój odcień.

Odwodniona skóra
Nawilża skórę wystawioną na ekstremalne warunki pogodowe oraz chroni skórę przed nadmierną utratą wilgoci spowodowaną klimatyzacją, centralnym ogrzewaniem, częstą kąpielą w twardej wodzie.
Stosowanie: Stosuj po kąpieli, prysznicu i wygrzewaniu się masując skórę zwracając szczególną uwagę na miejsca suche i popękane.
milego czytania
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 19:36   #3491
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

To i ja sie niesmialo wepcham na ten watek
szukam i szukam i znalezc nie moge czegos na moje bardzo suche dlonie musze o nie zadbac bo sa malo estetyczne (odkad pamietam byly jakies takie.. suche ) wlasnie ''zerwalam'' z nalogiem obgryzania paznokci teraz czas na cale dlonie^^
Moze wy mi cos fajnego polecicie?? bylam w BS i tam mila panipolecila mi kremiki (pamietam tylko ze w oliwkowym opakowaniu) ale zastanwiam sie taki kremik to wydatek 14 funtow- warto czy ktoras z was moze poleci cos innego ?
Dodam tylko ze mieszkam w malej miescinie i super duzego wyboru u mnie nie ma jest malutki superdrug boost i BS
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 19:56   #3492
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
To i ja sie niesmialo wepcham na ten watek
szukam i szukam i znalezc nie moge czegos na moje bardzo suche dlonie musze o nie zadbac bo sa malo estetyczne (odkad pamietam byly jakies takie.. suche ) wlasnie ''zerwalam'' z nalogiem obgryzania paznokci teraz czas na cale dlonie^^
Moze wy mi cos fajnego polecicie?? bylam w BS i tam mila panipolecila mi kremiki (pamietam tylko ze w oliwkowym opakowaniu) ale zastanwiam sie taki kremik to wydatek 14 funtow- warto czy ktoras z was moze poleci cos innego ?
Dodam tylko ze mieszkam w malej miescinie i super duzego wyboru u mnie nie ma jest malutki superdrug boost i BS
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...m-ochronny.htm polecam- owy kremik jest dostepny w bootsie za bodajze 5.95 to na dzien a na noc proponuje inny nawlzacz robic maseczki na dlonie +rekawiczki jakims popularnym kremem nawilazajacym czyt.tanszym
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 20:22   #3493
Natalica
Raczkowanie
 
Avatar Natalica
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 128
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

wiecie gdzie można kupić podkład Kanebo w UK?

naczytałam setek recenzji o tym Lauder double wear i się okazuje, że do suchej skóry to on jest za ciężki
__________________
Natalica

Edytowane przez Natalica
Czas edycji: 2009-11-24 o 20:25
Natalica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 20:25   #3494
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Natalica Pokaż wiadomość
wiecie gdzie można kupić podkład Kanebo w UK?
kurcze ja sie nie orientuje niestety,ale napewno dostaniesz na truskawie
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:46   #3495
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dzieki za podpowiedz rozejrze sie zanim
co do rekawiczek zastanwialam sie nadnimi ale.. da sie w tym spac?? nie przeszkadzaja?:P
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:52   #3496
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Kanebo w Harrodsie jest.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 15:44   #3497
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez emciu Pokaż wiadomość

Aha.. poinformujecie mnie do jakiej skory sa kosmetyki z bio-oil? Co daja? jakie sa rezultaty?? polecacie ??
Nie polecam To trochę witamin i olejków zatopionych w parafinie (jest na pierwszym miejscu w składzie), ma też izopropyl - bardzo mocny zapychacz, z cerą trądzikową lub skłonną do zapychania omijałabym z daleka.
Nie mam jednak pojęcia jak działa na rozstępy i blizny, może tam się sprawdza.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 23:27   #3498
zanka86
Raczkowanie
 
Avatar zanka86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska/ Hertfordshire
Wiadomości: 126
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Natalica Pokaż wiadomość
wiecie gdzie można kupić podkład Kanebo w UK?

naczytałam setek recenzji o tym Lauder double wear i się okazuje, że do suchej skóry to on jest za ciężki

Hey jesli masz sucha skore polecam podklad z Guerlain, Parure Aqua Radiant Feel-Good Foundation (Podkład mineralny nawilżający).
Pozdrawiam
zanka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 11:54   #3499
Chantal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ze swojej strony proponuję Organic Surge: http://www.organicsurge.com/
Wprawdzie wypróbowałam tylko serię do ciała, ale byłam ogromnie zadowolona. Polecam... tropical bergamot. Peeling i żel do ciała, super. Mięciutkie, gładkie i nawilżone ciało. No i ten zapach...

John Frieda do włosów również sobie bardzo chwalę.

Jednak ogólnie kosmetyki BS mnie nie przekonują, a wypróbowałam ich wiele. Są dobre, ale bardziej dla mnie pachną, aniżeli działają. Choć pędzel do pudru mineralnego bardzo polecam
Natomiast krem pod oczy Wise Woman... och nie. Ani to nie nawilża, ani nie rozjaśnia, a wręcz zaczęły mnie oczy od niego szczypać. Wyrzucone pieniądze

L'occitane... przereklamowane i to mocno. Jak dla mnie porównywalne z tymi w zupełnie przeciętnej cenie.

Natomiast co do filtru... Boots Soltan do twarzy, jak dla mnie okropieństwo
To link do mojej recenzji:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-18927-rec-356821.htm

Cytat:
Napisane przez emciu Pokaż wiadomość
Aha.. poinformujecie mnie do jakiej skory sa kosmetyki z bio-oil? Co daja? jakie sa rezultaty?? polecacie ??
Dla mnie rewelacja! Ale mówię tu o ciele, na twarz nie stosowałam ani razu.

Otóż nie wiedziałam co wybrać w ciąży i zdecydowałam się ostatecznie na Bio-oil. Stosuję go codziennie po wieczornej kąpieli od prawie pięciu miesiący. Na początku byłam zniechęcona, bo wprawdzie skóra czuła się bardzo dobrze, ale większych zmian nie zauważałam. Ale postanowiłam wytrwać, bo jak radzi producent... minimum trzy miesiące.

Efekty zaczęły być widoczne po dwóch miesiącach systematycznego stosowania. Skóra na całym ciele zrobiła się po prostu ładniejsza i nawilżona.
Ale już po trzech miesiącach sama nie mogłam uwierzyć. Jeszcze nigdy nie miałam takiego ciała. Skóra jest niesamowicie dogłębnie nawilżona, to się czuje i widzi. Mięciutka, niesamowicie jednolity zdrowy kolor na całym ciele i absolutnie nic a nic nie wyskakuje, żadnych zaczerwień czy krostek.
A im dalej stosuję, tym skóra robi się bardziej napięta i elastyczna, i cellulit jakby wsiąknął. [Z tego powodu doszłam do wniosku, iż nie ma sensu stosowanie tych wszystkich wyszczuplających kosmetyków (a próbowałam ich wiele), jeśli super będzie się nawilżało ciało.] Jeszcze żaden kosemtyk nie dał mi takiego efektu

Ale co najważniejsze rozstępy, które miałam po pierwszej ciąży zrobiły się conajmniej o połowę mniej widoczne. A dokładnie przybrały koloryt ciała, przez co te cieniutkie zninęły praktycznie zupełnie. A niestety uda miałam nimi usiane potwornie. Jednak teraz... hm!!!

Zdradziłam go na chwilę, raz z Palmers... oj dla mnie nie. Przede wszystkim dlatego, że rolował mi się na ciele. Miałam wrażenie, że nie wnika w skórę, a ją przykrywa. Czytałam, iż większość z Was poleca tą firmę, dlatego nie wiem czemu mi nie posłużył... (robiłam dwa podejścia)

Drugi raz z masłem z BS Cocoa Butter... dawał radę, ale nie umywa się do Bio-oil.

Ponadto po chwilowym odstawieniu Bio-oil na plecach jakaś kaszka i znowu jakiś taki nierówny koloryt. A może po prostu zobaczyłam i poczułam jak ciało może wyglądać

Dlatego pokornie wróciłam do Bio-oil i jestem też pewna, że po ciąży również z nim zostanę


A tak zupełnie od siebie... Aaliyah i AniaWila WIELKIE DZIĘKI!!! Tyle się od Was kosmetycznie naedukowałam jak od nikogo!!!
A teraz tak Was tutaj mało... wielka szkoda
Dlatego, proszę, bądźcie bądźcie. Chyba nikomu tak nie ufałam pod względem urody

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

A teraz mam kilka pytań:

1. Czy którakolwiek z Was używała Clinique Redness Solutions na dzień, lub w ogóle coś z tej serii? Chcę kupić na zaczerwienienia, chyba zaczynają mi się problemy z naczynkami. A na KWC oceniony bardzo wysoko.

2. Krem pod oczy... No właśnie. Wiem, nie ma dobrej odpowiedzi. Dlatego byłabym wdzięczna za podpowiedzi do tych konkretnych, które wybrałam: Clarins, Eye Contour Balm Special i Clinique, Anti-Gravity.

3. Coś na zmarszczki, jakiś wypełniacz. Nie mam ich w ogóle, jednak na czole... trzy poziome krechy. Od dziecka wysoko noszę brwi, przez co lekko marszczyło mi się czoło. I teraz mi już wyszło na dobre. Dlatego chciałabym coś, co będę aplikować tylko na czoło. Będę wdzięczna za rady.

4. Czy ta maseczka Mask Of Magnaminty Lusha będzie dobra na naczynka? Nie podrażni? Mam delikatny problem tylko z nosem, kilka zaskórników i chciałabym się ich pozbyć.

5. I stopy. Chciałbym jakiś super krem, który sprawi, że moje stopy będą idealne Czyli mięciutkie, nawilżone o jednolitym kolorycie. Nie znalazłam jeszcze nic idealnego.

Edytowane przez Chantal
Czas edycji: 2009-11-26 o 11:43
Chantal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 12:00   #3500
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chantal Pokaż wiadomość
A tak zupełnie od siebie... Aaliyah i AniaWila WIELKIE DZIĘKI!!! Tyle się od Was kosmetycznie naedukowałam jak od nikogo!!!
A teraz tak Was tutaj mało... wielka szkoda
Dlatego, proszę, bądźcie bądźcie. Chyba nikomu tak nie ufałam pod względem urody
Chantal, dziekuje, wzruszylam sie.

Fakt, ostatnio malo sie tu udzielam, ale obiecuje poprawe. Co do Ani to juz raczej nie wroci bo zbanowana.

A w ogole to pisze pw do Ciebie.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 12:53   #3501
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Clinique redness solution ma bardzo dobre opinie na KWC, ale w moim przypadku w ogole sie nie sprawdzil. Mam dosyc duzy problem z zaczerwienieniami i naczynkami. Moj nos i policzki robia sie koszmarnie czerwome przy kazdej zmianie temperatury. Wlasciwie to nos mam zawsze czerwony, tylko czasem robi sie bardziej czerwony. Cale opakowanie kremu nic u mnie nie zmienilo.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 19:38   #3502
Natalica
Raczkowanie
 
Avatar Natalica
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 128
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii


hmm dziękuję za podpowiedź postaram się zdobyć próbki
__________________
Natalica
Natalica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 19:47   #3503
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chantal Pokaż wiadomość
4. Czy ta maseczka Mask Of Magnaminty Lusha będzie dobra na naczynka? Nie podrażni? Mam delikatny problem tylko z nosem, kilka zaskórników i chciałabym się ich pozbyć.
Maseczka jest naprawde fantastyczna, ale wydaje mi sie, ze raczej nie do naczynkowej cery. Aczkolwiek moge sie mylic- zawsze mozesz spytac w sklepie

Cytat:
Napisane przez Chantal Pokaż wiadomość
5. I stopy. Chciałbym jakiś super krem, który sprawi, że moje stopy będą idealne Czyli mięciutkie, nawilżone o jednolitym kolorycie. Nie znalazłam jeszcze nic idealnego.
Do stopek polecam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...ub-do-stop.htm
Nie jest to produkt z wyzszej polki, ale przeciez nie o to chodzi- ma dzialac, a braku efektow nie mozna mu akurat zarzucic- przy systematycznym uzywaniu skora stopek staje sie miekka i cudowna
Naprawde polecam Ja po rowniez stosuje krem z tej samej serii
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...stop-z-AHA.htm
Jako samodzielny produkt nie ma idealnych opinii na KWC, ale w polaczeniu ze scrubem mysle, ze daje rade
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 12:31   #3504
Chantal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
A w ogole to pisze pw do Ciebie.
Odpisałam

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Clinique redness solution ma bardzo dobre opinie na KWC, ale w moim przypadku w ogole sie nie sprawdzil. Mam dosyc duzy problem z zaczerwienieniami i naczynkami. Moj nos i policzki robia sie koszmarnie czerwome przy kazdej zmianie temperatury. Wlasciwie to nos mam zawsze czerwony, tylko czasem robi sie bardziej czerwony. Cale opakowanie kremu nic u mnie nie zmienilo.
Hm... to trochę mnie zniechęciłaś. Choć ja dużego problemu nie mam, zauważyłam lekkie zaczerwienienie przy płatkach nosa i chciałabym bardziej zacząć zapobiegać.
W takim razie może macie inne sprawdzone specyfiki na naczynka?

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Maseczka jest naprawde fantastyczna, ale wydaje mi sie, ze raczej nie do naczynkowej cery. Aczkolwiek moge sie mylic- zawsze mozesz spytac w sklepie

Do stopek polecam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...ub-do-stop.htm
Nie jest to produkt z wyzszej polki, ale przeciez nie o to chodzi- ma dzialac, a braku efektow nie mozna mu akurat zarzucic- przy systematycznym uzywaniu skora stopek staje sie miekka i cudowna
Naprawde polecam Ja po rowniez stosuje krem z tej samej serii
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...stop-z-AHA.htm
Jako samodzielny produkt nie ma idealnych opinii na KWC, ale w polaczeniu ze scrubem mysle, ze daje rade
Dziękuję, rzeczywiście zapytam o tą maseczkę w sklepie.
A co do kremików z Avonu. Kilkakrotnie zawiodłam się na ich kosmetykach i jakoś już ciężko byłoby mi zaufać. Jakoś nie pasują mi
Chantal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 09:48   #3505
Natalica
Raczkowanie
 
Avatar Natalica
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 128
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...oductId=713896


czy ktos zna odcienienie tego podkładu ? Będę kupować w ciemno więc nie wiem na który sie zdecydować a Panie próbek dać nie chciały.

Jezszce jedno ....jak myślicie lepiej kupić jakis puder transparetny czy kupić meteoryty?

Widziałyście w Bootsie promoje - 3 kosmetyki Friedy za 10 F?
__________________
Natalica
Natalica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 11:23   #3506
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Natalica Pokaż wiadomość
http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...oductId=713896


czy ktos zna odcienienie tego podkładu ? Będę kupować w ciemno więc nie wiem na który sie zdecydować a Panie próbek dać nie chciały.

Jezszce jedno ....jak myślicie lepiej kupić jakis puder transparetny czy kupić meteoryty?

Widziałyście w Bootsie promoje - 3 kosmetyki Friedy za 10 F?
Kurcze ja wlasnie wczoraj rowniez prosilam o probki tego podkladu przy zakupie meteorytow ale rowniez nie otrzymalam bo nie miala,dostalam probki PARURE,ale mysle ze znawczynie Guerlaina na watku MILOSNICZKI Guerlaina pomoga dobrac ci odcien,a przynajmniej wyeliminujesz kolor nieprzydatnyhttps://wizaz.pl/forum/showthread.ph...etyki+guerlain
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 21:13   #3507
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

W Tesco zdaje sie jest podobna promocja, jakm w Bootsie i Charles Worthington chyba tez-3 za £10.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 05:28   #3508
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

kochane, czy ktoras z Was zna moze ANGIELSKA stronke na wzor Biochemii Urody/Mazidel/ZSK/czy EcoSpa? Najbardziej zalezy mi na hydrolatach, a z Polski niestety nie wysylaja

edit:

Znalazlam kilka stronek, wiec daje cynka
http://www.shoparoma.co.uk/index.php
http://www.naturallythinking.com/cat...s-c-72_80.html
http://www.penny-price.com/acatalog/FloralWaters.html

Jesli ktoras z Was ma jakas wyprobowana stronke to tez chetnie bym sie o niej dowiedziala
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2009-11-30 o 05:41 Powód: dopisek
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 12:55   #3509
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość

Jesli ktoras z Was ma jakas wyprobowana stronke to tez chetnie bym sie o niej dowiedziala
Ja najczęściej zamawiam z www.fresholi.co.uk albo www.newdirectionsuk.com
Jestem zadowolona, polecam, zwłaszcza mydło afrykańskie z newdirectionsuk.com jest świetne, w ogóle ogromny wybór przeróżnych różności, zobacz sama ile tam jest choćby hydrolatów.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 22:50   #3510
Bemaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 39
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Do chantel-gdzie można kupić ten bio-oil??Czy jest to olejek i używa się go zamiast balsamu??Bo do tej pory używałam nivea Q10 i Goodbay cellulite-profilaktycznie i średnio jestem zadowolona z efektów.Jeszcze jedno pytanie co do podkładów mineralnych-czym się one różnią od zwykłych??Jejku oświećcie mnie-bo ja od lat używam Chanel Pro-Lumiere 50 i jestem zadowolona,ale może czas na zmianę??Ale ja jestem zacofana kosmetycznie-dobrze,ze zajrzałam na forum-szkoda tylko,że tak pózno
Bemaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.