Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-01, 12:58   #3481
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

przez 8 tygodni
osobiscie jaram sie tym jak głupia kiedy moj tata jest dystrybutorem calego olimpu i moglabym miec wszystko za darmo. ale nie po co
jakos wygrane lepiej smakuje
i moge wygrac sesje zdjeciowa!!!! <3

gałka do kawey bleeeeeeeeeeeeeee


kawuszka 66kg przy 185?!
wazysz mniej a jestes wyzsza i ja swoja figure lubie wiec nie wiem skad masz problem??
zumba na dvd super!!

o tez mam dvd.. wlasnie zdalam sobie sprawe..bo mam tv od kilku miesiecy (4lata nie mialam) nie ogladalam na nic jeszcze nic.. mhmm a mam wbudowane DVD. ale ze mnie gupeeek!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 13:55   #3482
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

sQ Kawuszka jest szczuplejsza ale pewnie nie jest wyrzeźbiona i chce nad tym popracować Ja ja wazylam 50kg a moja kolezanka 3cm nizsza ok 60 to i tak nosilysmy taki sam rozmiar wiec to roznie sie u ludzi przekłada
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 15:34   #3483
dasiulka
Raczkowanie
 
Avatar dasiulka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 116
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

kejtigda zgadzam się staropolskie imiona mnie również się bardzo podobają. Dla swojego dzidziusia (jak go w ogóle będę w przyszłości miała, a najpierw trzeba mieć kogoś z kim można by było.. noo nieważne) wymarzyłam sobie jednak imię proste, co by nie miało do mnie w przyszłości pretensji Co do wagi to tez się zgadzam, kazdy ma inny układ kości, większą, czy mniejszą głowę i waga nie jest miarodajnym elementem wyglądu. Ważne żeby dobrze czuć się we własnym ciele

Btw ide chyba spać bo wczoraj troszkę zabalowałam
dasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 15:48   #3484
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

true story )

ej niektore laski juz dostały swoje therma line a u mnie cisza...

aaaa! juz chce mieeeeeeec!

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez dasiulka Pokaż wiadomość
(jak go w ogóle będę w przyszłości miała, a najpierw trzeba mieć kogoś z kim można by było.. noo nieważne)
masz racje mała nieistotna rzecz
tez mam ten problem ;P ;]
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 22:06   #3485
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Donuś czekam aż mój rozmiar pojawi się na spartoo i zamawiam

Vilandre pewnie dostaniesz box dzisiaj, akurat na osłode po egzaminie. I się nie przejmuj, ja nie raz miałam takie sytuacje że nie byłam na 1 terminie bo jakiś wyjazd czy coś, 2 nie zaliczałam i brałam lewe zwolnienie lekarskie i dostałam drugi termin, chyba że wykładowca wporządku to się na pewno dogadacie
dostałam dziś boxa (tzn. kurier przyniósł do mieszkania)... tylko, że jestem od rana znowu w Łodzi ale jutro wracam, więc będę mogła się nim nacieszyć

odnośnie lewego zwolnienia to u mnie nie przejdzie. dziekanowa wie, że ludzie biorą lewe zwolnienia i uznaje minimum tygodniowe (to dla niej dowód, że ktoś był naprawdę chory i nie mógł przyjść na egzamin), a ja w tamtym tygodniu byłam na dwóch innych egzaminach, więc zwolnienie nie pomoże
no, ale liczę na 3 termin. może sporo osób nie zaliczy i wtedy się nad nami zlituje
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
przez 8 tygodni
osobiscie jaram sie tym jak głupia kiedy moj tata jest dystrybutorem calego olimpu i moglabym miec wszystko za darmo. ale nie po co
jakos wygrane lepiej smakuje
i moge wygrac sesje zdjeciowa!!!! <3

gałka do kawey bleeeeeeeeeeeeeee


kawuszka 66kg przy 185?!
wazysz mniej a jestes wyzsza i ja swoja figure lubie wiec nie wiem skad masz problem??
zumba na dvd super!!

o tez mam dvd.. wlasnie zdalam sobie sprawe..bo mam tv od kilku miesiecy (4lata nie mialam) nie ogladalam na nic jeszcze nic.. mhmm a mam wbudowane DVD. ale ze mnie gupeeek!
waga niekoniecznie odzwierciedla wygląd figury mięśnie są cięższe niż tłuszcz i często osoby o super sylwetkach ważą więcej niż osoby wyglądające na grubsze. ja ważę 64kg przy 182cm, ale nie jestem zadowolona ze swojej sylwetki, bo jestem obtłuszczona po wewnętrznej stronie ud zwisają mi fałdy, na brzuchu też jest tłustawo. muszę się za siebie zabrać
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 20:33   #3486
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

ja zastanawiam się nad kilkucentymetrowymi obcasami w butach na wiosnę, generalnie mój wzrost by mi nie przeszkadzał, gdyby nie to, że w tych butach będę od 95% moich koleżanek wyższa o głowę.. . No i tak się zastanawiam..
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 20:41   #3487
dasiulka
Raczkowanie
 
Avatar dasiulka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 116
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Stace ojtam ojtam napewno kazdy zwróci na Ciebie uwagę i to jest plus niech zazdroszczą
dasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 13:37   #3488
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

dobra laski mam minibloga therm line
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597937

wejsc komentowac i sie zachwycac! mam wygrac ten konkurs!chce sesje!
tzn zalezy ode mnie ze bede sie odchudzac i w ogole ale wydaje mi sie ze zainteresowanie miniblogiem tez ma w tym swoj udział

tak wiec prosze!

na zachete powiem ze dodalam swoje zdjecia i mozecie dojrzeć nawet kawałek cycka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 06:59   #3489
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

sQ zaraz sie tam wbije i będę robić dobry PR

Stace
jasne że noś, ja co prawda najbliższe koleżanki mam ponad 175cm, jednak sąsiadki z ktorymi codziennie sie trzymam mają ok 165cm

Dasiulka, Vilandre, Naina, Kawuszka, Donuś (mam nadzieje ze zadnej nie zapomnialam) żyjecie?

Ja w weekend wzielam udzial w turnieju sportow ekstremalnych, 2 konkurencjach nie moglam wziac udzialu bo byly asekuracyjne zapiecia na brzuch i w razie jakby sie zacisnely mogloby się coś stać ale i tak udało mi się nie być ostatnią ale jak wrocilam wieczorem to spalam 12h az do teraz

sQ
mialas ciało bogini!
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009

Edytowane przez kejtigda
Czas edycji: 2012-03-05 o 07:07
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 08:54   #3490
Kawuszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kawuszkaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 255
GG do Kawuszkaa
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez sQuaara;32649839

[B
kawuszka 66kg przy 185?![/B]
wazysz mniej a jestes wyzsza i ja swoja figure lubie wiec nie wiem skad masz problem??
zumba na dvd super!!

o tez mam dvd.. wlasnie zdalam sobie sprawe..bo mam tv od kilku miesiecy (4lata nie mialam) nie ogladalam na nic jeszcze nic.. mhmm a mam wbudowane DVD. ale ze mnie gupeeek!
Tak, tak ważę tyle, ale pewnie mam więcej tłuszczocha W każdym razie coś ttrzeba z tym wszystkim zrobić tylko ciągle brakuje na wszystko czasu !!! No ale nie ma co się rozczulać, w miarę możliwości trzeba się spiąć Nie żreć słodyczy przede wszystkim Mimo, że je tak uwielbiam :/

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
waga niekoniecznie odzwierciedla wygląd figury mięśnie są cięższe niż tłuszcz i często osoby o super sylwetkach ważą więcej niż osoby wyglądające na grubsze. ja ważę 64kg przy 182cm, ale nie jestem zadowolona ze swojej sylwetki, bo jestem obtłuszczona po wewnętrznej stronie ud zwisają mi fałdy, na brzuchu też jest tłustawo. muszę się za siebie zabrać
Zgadzam się, ważę może i dobrze, ale uelastycznić by się przydało hehe tłustawo, ja też tak mówię, że i tu i tam jest tłustawo
Jesteś najbardziej zbliżoną do mojego wzrostu więc możemy coś nie coś na ten temat się porozumieć A buty na obcasie nosisz ?
Ja ostatnio założyłam chyba 7cm przy moim 185cm no to miałam pona 190 i z moimi niskimi przyjaciółkami zawsze wyglądam tragicznie pod pachę mi wchodzą, jedna pod lewą druga pod prawą

Teraz mam dylemat bo muszę zamówić buty do ślubu właśnie i zastanawiam się JAKI OBCAS, fason wybrałam, ale jego wysokość to ciągły mój dylemat. Od 5cm minimum wzwyż.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
ja zastanawiam się nad kilkucentymetrowymi obcasami w butach na wiosnę, generalnie mój wzrost by mi nie przeszkadzał, gdyby nie to, że w tych butach będę od 95% moich koleżanek wyższa o głowę.. . No i tak się zastanawiam..
Ja też jak pisałam wyżej jestem wyższa zawsze ale na pewno w kilu centymetrach to chodzę, co mi tam Mimo, że również jestem wyższa, ale i bez butów też jestem przecież od nich wyższa To wszystko jakieś nasze kompleksy, które się odzywają, że my jesteśmy nienaturalne bo takie wysokie itd... a co jak założymy jeszcze buty itp...

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Dasiulka, Vilandre, Naina, Kawuszka, Donuś (mam nadzieje ze zadnej nie zapomnialam) żyjecie?

Ja w weekend wzielam udzial w turnieju sportow ekstremalnych, 2 konkurencjach nie moglam wziac udzialu bo byly asekuracyjne zapiecia na brzuch i w razie jakby sie zacisnely mogloby się coś stać ale i tak udało mi się nie być ostatnią ale jak wrocilam wieczorem to spalam 12h az do teraz

sQ
mialas ciało bogini!
Jesteśmy ja się melduję Jakoś mnie pochłonął weekend, zaczęło się od alkoholizacji piątkowej, sobota wyjęta z życia a w niedzielę odpoczywanie i rodzinne spotkanka Od teraz muszę się sprężyć i dzwonić, dzwonić, dzwonić, a to do dewelopera, a to do banku, notariusza. Biurokracji ciąg dalszy. Jak to wszystko się skończy to chyba zwariuję ze szczęścia
Kejti nieźle widzę zaszalałaś! Nie boisz się ? Może nie powinnaś już tak hopsać sobie i brać udziału w takich turniejach ? Może to coś nie tak dla małego? Nie wiem, nie znam się, ale tak się martwię
Kawuszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 09:10   #3491
dasiulka
Raczkowanie
 
Avatar dasiulka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 116
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
sQ zaraz sie tam wbije i będę robić dobry PR

Stace
jasne że noś, ja co prawda najbliższe koleżanki mam ponad 175cm, jednak sąsiadki z ktorymi codziennie sie trzymam mają ok 165cm

Dasiulka, Vilandre, Naina, Kawuszka, Donuś (mam nadzieje ze zadnej nie zapomnialam) żyjecie?

Ja w weekend wzielam udzial w turnieju sportow ekstremalnych, 2 konkurencjach nie moglam wziac udzialu bo byly asekuracyjne zapiecia na brzuch i w razie jakby sie zacisnely mogloby się coś stać ale i tak udało mi się nie być ostatnią ale jak wrocilam wieczorem to spalam 12h az do teraz

sQ
mialas ciało bogini!
Zyję Zaszalałaś kochana, ale myślę, ze jakbym była w Twoim stanie też bym nie próżnowała a co to niby choroba żeby się ograniczać

Ja dziś zaliczam dzień na uczelni, a jutro błogi relaks...
dasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 10:30   #3492
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Tych niebezpiecznych rzeczy gdzie asekruacja przechodziła przez brzuch nie robiłam, bo mała szansa że bym jej użyła ale w razie upadku czy coś to zaciska więc nie nie ryzykowałam, reszta to po prostu zwinność i przełamanie lęków Ruch na powietrzu to samo zdrowie! Ciąża nie choroba trzeba się ruszac, dlatego tez w maju TŻ kierunek Niemcy-Francja-Belgia

Kawuszka
a jakie buty wybrałaś? Ja rozważam może z TŻ cywilny, z tym że to za rok żeby sprawdzic czy w ogole bedzie razem a dwa chce wygladac jak kobieta nie słoń Choć sukienki z ciekawosci juz oglądalam i mam swoj typ

A bylam dzis u ginekologa i dr mówi ze mam malutki brzuszek ale że zwykle u wysokich kobiet ciąże nie są tak spektakularne jak u małych i grubych bo na wysokim to proporcjonalnie i ładniej wygląda
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 13:03   #3493
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

no wiadomo kg nie oddaja tego co jest... moge sobie wazyc tyle co teraz ale zebym wygladala jak 4 lata temu....

slub cywilny...no pieknie )
skad w ogole wzielas info o takim turnieju??
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 13:58   #3494
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

sQ byłam na tym turnieju 5 raz z rzędu, od początku jego istnienia

Musisz wrócić do tego wygląduObojętnie z jaką wagą ale brzuch ma być taki sam
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 14:56   #3495
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

przeciez sie staram... tylko dzisiaj wzielam tabletke o 14...14:40 jadlam i juz burczy mi w brzuchu a zjadlam normalna porcje a nie markewke szt.1 i skrzydełko kurzcaka;D nie wiem :O
8tygodni -_-'
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:17   #3496
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
sQ zaraz sie tam wbije i będę robić dobry PR

Stace
jasne że noś, ja co prawda najbliższe koleżanki mam ponad 175cm, jednak sąsiadki z ktorymi codziennie sie trzymam mają ok 165cm

Dasiulka, Vilandre, Naina, Kawuszka, Donuś (mam nadzieje ze zadnej nie zapomnialam) żyjecie?

Ja w weekend wzielam udzial w turnieju sportow ekstremalnych, 2 konkurencjach nie moglam wziac udzialu bo byly asekuracyjne zapiecia na brzuch i w razie jakby sie zacisnely mogloby się coś stać ale i tak udało mi się nie być ostatnią ale jak wrocilam wieczorem to spalam 12h az do teraz

sQ
mialas ciało bogini!
ja też żyję
w sobotę odsypiałam cały, ciężki tydzień, a w niedzielę prawie nie było mnie w domu. najpierw obiad u mamy TŻta, a potem wypad z kumpelami do meksykańskiej knajpy na Margharittę (drink, a nie pizzę )

sporty ekstremalne!? ja bym się nie zdecydowała, mimo, że w ciąży nie jestem, także podziwiam odwagę

Cytat:
Napisane przez Kawuszkaa Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ważę może i dobrze, ale uelastycznić by się przydało hehe tłustawo, ja też tak mówię, że i tu i tam jest tłustawo
Jesteś najbardziej zbliżoną do mojego wzrostu więc możemy coś nie coś na ten temat się porozumieć A buty na obcasie nosisz ?
Ja ostatnio założyłam chyba 7cm przy moim 185cm no to miałam pona 190 i z moimi niskimi przyjaciółkami zawsze wyglądam tragicznie pod pachę mi wchodzą, jedna pod lewą druga pod prawą
czasem noszę obcasy, ale szczerze to rzadko. poruszam się komunikacją miejską i obcasy powodują, że jest niewygodnie, łatwo się wywalić, ciężko dogonić uciekający tramwaj i można walnąć głową w rurkę w tramwaju/autobusie. mimo wszystko od czasu do czasu zakładam obcasy, ale najczęściej 5cm. mam jedne 7,5 cm i to są moje najwyższe
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 20:28   #3497
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

No niestety szpilki i komunikacja miejska to jest fatalne połączenie, ale za to z samochodem już wszystko można Truskawkowa margarita, piłam to litrami swego czasu
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 21:00   #3498
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

właśnie wczoraj truskawkową popijałam
ale bardzo lubię też brzoskwiniową
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 21:00   #3499
Donuś
Zadomowienie
 
Avatar Donuś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 068
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Skoro mnie wywołali to melduje sie ze zyje...

SQ miałas figure marzenie zazdroszcze i mysle ze uda ci sie do niej wrócic...
Ja tez sie biore za siebie... Zapuszczam włosy i dbam o cere a od nast tyg przechodzimy z mezem na diete

Chwilowo szaleje na zakupach Byłam dzisiaj w Rossmanie kupiłam krem i dostałam znizke do h&m wiec pod koniec tygodnia lece na zakupki, czaje sie jeszcze na szpileczki w zarze ... Ciekawe czy beda wygodne ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2361101202_1_1_1.jpg (36,5 KB, 8 załadowań)
__________________
Milenka 28.11.2010
Laura 09.06.2014

Donuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 21:39   #3500
dasiulka
Raczkowanie
 
Avatar dasiulka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 116
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez Donuś Pokaż wiadomość
Skoro mnie wywołali to melduje sie ze zyje...

SQ miałas figure marzenie zazdroszcze i mysle ze uda ci sie do niej wrócic...
Ja tez sie biore za siebie... Zapuszczam włosy i dbam o cere a od nast tyg przechodzimy z mezem na diete

Chwilowo szaleje na zakupach Byłam dzisiaj w Rossmanie kupiłam krem i dostałam znizke do h&m wiec pod koniec tygodnia lece na zakupki, czaje sie jeszcze na szpileczki w zarze ... Ciekawe czy beda wygodne ?
Kocham te buty miłością dozgonną wygodne, czy nie wygodne, ale piękne

kejtigda,vilandre nie róbcie mi smaka na takie pyszności, bo ja też na diecie!!

sQuaara figurke to miałaś że ho ho!! Teraz też jest super, ale jak masz się czuć lepiej we własnym ciele to trzeba coś zmienić Trzymam mocno kciuki i jednocześnie dołączam się do niedoli przeprowadzania diety!!
dasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 22:10   #3501
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Piękne buty choć mi z peep toe zawsze stopa leci do przodu więc nie noszę a z zary miala jedne i nie były wygodne ale mysle ze raz mozna trafic na fajne a raz na jakis bubel wiec trzeba sprawdzac
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 22:28   #3502
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

sa przeslicznie uroczeeee


dziekuje za te mile slowa;*
trzymajcie kciuki i czekam na słit komcie!!
chce sesje! kazda dostanie oryginał zdjecia z podpisem za minimum 10komentarzy tygodniowo hahahha )) nie no zart i tak wiem ze jakos mnie wspieracie kochane moje!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 07:17   #3503
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

sQ a co to w sumie za sesja do wygrania?

Powiedz mi bo mnie intryguje, masz teraz naturalny kolor włosów? Bo w avatarze masz jakiś inny? Nie mogę rozszyfrować
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 07:53   #3504
Kawuszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kawuszkaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 255
GG do Kawuszkaa
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość

Kawuszka
a jakie buty wybrałaś? Ja rozważam może z TŻ cywilny, z tym że to za rok żeby sprawdzic czy w ogole bedzie razem a dwa chce wygladac jak kobieta nie słoń Choć sukienki z ciekawosci juz oglądalam i mam swoj typ

A bylam dzis u ginekologa i dr mówi ze mam malutki brzuszek ale że zwykle u wysokich kobiet ciąże nie są tak spektakularne jak u małych i grubych bo na wysokim to proporcjonalnie i ładniej wygląda
Proszę bardzo takie buty chcę Moim motywem przewodnim wesela będzie właśnie limonka A poniżej bukiet, mniej więcej w takim stylu, ale z moimi modyfikacjami Jak poczujesz na 100%, że chcesz ślub cywilny wziąć, to czeka się miesiąc a sprawa trwa 10 minut Fajnie, że w ciąży wysokie lepiej wyglądają Szkoda tylko, że wtedy ich kręgosłup trzeszczy w szwach :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg butyzielonejasne.jpg (5,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ziel.jpg (37,4 KB, 13 załadowań)
Kawuszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 08:00   #3505
Kawuszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kawuszkaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 255
GG do Kawuszkaa
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
czasem noszę obcasy, ale szczerze to rzadko. poruszam się komunikacją miejską i obcasy powodują, że jest niewygodnie, łatwo się wywalić, ciężko dogonić uciekający tramwaj i można walnąć głową w rurkę w tramwaju/autobusie. mimo wszystko od czasu do czasu zakładam obcasy, ale najczęściej 5cm. mam jedne 7,5 cm i to są moje najwyższe
To z tymi obcasami mam podobnie i właśnie te zielone buty chcę albo z 5cio centymetrowym obcasem albo 7cm. Nie wiem sama, wiem że będę najwyższą kobietą na weselu ale nie chcę być wyższa od męża Teoretycznie mam 5cm zapasu bo on ma 190cm, ale lekko się garbi więc nie ma co szaleć

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
sa przeslicznie uroczeeee


dziekuje za te mile slowa;*
trzymajcie kciuki i czekam na słit komcie!!
chce sesje! kazda dostanie oryginał zdjecia z podpisem za minimum 10komentarzy tygodniowo hahahha )) nie no zart i tak wiem ze jakos mnie wspieracie kochane moje!
Potwierdzam, sQuuara figurę miałaś wspaniałą, poważnie! Teraz też super wyglądasz, ale ja nie widzę dla siebie szans Za to Ty widzę ostro za siebie się wzięłaś, dieta, tabletki Thermline, ćwiczenia, zero słodyczy (najgorsze dla mnie) :p Trzymam kciuki za tą sesję !!!
Kawuszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 08:34   #3506
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Kawuszka ja bym nie brała kościelnego więc na cywilnym bym się chciała odwalić tak jak do kościoła
Kolor przewodni bardzo fajny, bukiet biało-zielonych kwiatów dostałam od mojego świadka na bierzmowaniu i każda mi zazdroscił niestety nie wiem co to były za kwiaty bo on też nie wiedziałUwielbiam takie żywe kolory! Jednak na wesele najważniejsze żeby były wygodne więc u mnie niestety zamknięty palec
Mi się na ślub marzą Loboutiny W ogóle wstępnie mam nawet 2 sukienki upatrzone, potem Wam wrzucę Tylko sQ pożyczy mi brzuch na wesele

A w ogóle wczoraj była pięęęękna rocznica, 10 lat z moim skarbem a właściwie 1o od momentu adoptowania go
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marian1.jpg (42,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marian2.jpg (51,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marian3.jpg (59,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marian4.jpg (86,1 KB, 3 załadowań)
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 11:53   #3507
Donuś
Zadomowienie
 
Avatar Donuś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 068
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Kejti gratuluje rocznicy
A z tym brzuchem po ciazy nie jest tak zle ja przytyłam prawie 30 kg a po ciazy jak schudłam to brzuch wrócił do siebie ( wyglada jak przed ciaza).

Kawuszka super połaczenie Biel i limonka
__________________
Milenka 28.11.2010
Laura 09.06.2014

Donuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 11:56   #3508
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

do wygrania jest sesja zdjeciowa dla 2 lasek z 42...
chciałabym <3
wiec prosze poscic tam! poki co kejti mi robi wspaniały PR ;* i za to otrzymasz brzuch w podzięce

limonkowy bardzo ładny ale ja tez wolalabym z zakrytymi palcami buty choc z 5cm nie wypadaja stopki jak z 13 w sumie

zdjecie do konkursu buzi jest ze swiat jakos 2009;> cos takiego
aczkolwiek wygladam podobnie
naturalne mam na awatarze..a to tez nie całe bo nie farbuje od czerwca 2010
wiec jakies ost. 10cm mam inne troche..ale wpasowałam sie w mode idealnie bo akuar był szął na jasne koncówki ha!

osobiscie sie boje psów. wiec szczere gratulacje za 10lat bez zawału ;D
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 12:38   #3509
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Donuś to sporo Ci przyszło powiedz mi moja droga w ostatnich dniach tak urosłaś czy przez całą ciążę? Ja się boje że bede szczupla, szczupla i nagle wakacje+ciaza i w tydzien spuchne i utyje z 15kg i wtedy się rozstąpie we wszystkich miejscach

Mój pies to oaza łagodnosci, tylko raz jak byłam na piwku w plenerze zaczął szaleć i warczeć, na smyczy, na jakiegoś młodego faceta, tak z 25 lat, przeprosiłam go i nie skumałam co tego psa ugryzło a koleś odszedł 3 metry od nas oczywiście spodnie i gacie w dół i sobie robi dobrzea ja go jeszcze 30sec wcześniej przeprosiłam
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 13:49   #3510
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

no ziomek sie zestresował i nie mogł skonczyc... pozniej w czasie sexu bedzie miał złe wspomnienia i z małżonką swą beda wydawać gruby hajs na terapie i ona bieda bedzie myslala ze to jej wina ze go zaspokoic nie moze

a te buciki piekne donuś to za ile? z zary? (nie mam czasu doczytac..ide do domu z pracy \o/)
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-25 16:45:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.