Orbitrek - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy Twoim zdaniem orbitrek to dobry sposób na osiągnięcie upragnionej wagi?
tak-naprawdę skutkuje! 2 33,33%
nie-nie przynosi efektów 0 0%
nie wiem-nigdy nie próbowałam 4 66,67%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-27, 11:09   #3481
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Orbitrek

Sylwus: powodzenia i dobrych wiesci od lekarza.

Dziewczyny jeszcze raz wroce do pytania mojego: czy rozkrecałyscie to kolo w orbitreku?
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692

Edytowane przez elaine-blath
Czas edycji: 2011-03-27 o 12:02
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 22:15   #3482
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeszcze raz wroce do pytania mojego: czy rozkrecałyscie to kolo w orbitreku?
sama tego nie rób lepiej..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 10:41   #3483
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Hej dziewczyny! Byłam dziś u lekarza na usg, po niedługim leczeniu wyszło wszystko w miarę ok, jedynie mam trochę powiększony lewy jajnik i muszę powtórzyć usg za 2 tygodnie, więc chyba wszystko w porządku i z tego wszystkiego zapomniałam zapytać lekarza czy mogę ćwiczyć ale myślę że jeśli na razie nic złego mi nie wykrył to chyba tak.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:42   #3484
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Byłam dziś u lekarza na usg, po niedługim leczeniu wyszło wszystko w miarę ok, jedynie mam trochę powiększony lewy jajnik i muszę powtórzyć usg za 2 tygodnie, więc chyba wszystko w porządku i z tego wszystkiego zapomniałam zapytać lekarza czy mogę ćwiczyć ale myślę że jeśli na razie nic złego mi nie wykrył to chyba tak.
No to dobrze, że badanie wyszło ok też sądzę, że nie musisz obawiać się w sprawie ćwiczeń
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 21:00   #3485
biedronecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 13
Dot.: Orbitrek

Hej ja piszę,nie z problemem a może bardziej z ciekawości.Czytam tu na forum że w ciągu pół godziny spalacie po 300 kcal po 200 itp. chciałam się zapytać z jakim tempem jeździcie (tz ile km/h bo na niektórych orbitkach to sie wyświetla) ja jeździłam 25 min i spaliłam jedynie 660 kj(kilodżuli) czy to nie za mało? jak wy to robicie że spalacie tak dużo? ja jeżdżę jakieś 9 lub 10 km/h . Prosze powiedzcie mi od czego to zależy? od szybkości jazdy czy moze od kondycji a moze długości cwiczeń?
biedronecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 21:06   #3486
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez biedronecka Pokaż wiadomość
Hej ja piszę,nie z problemem a może bardziej z ciekawości.Czytam tu na forum że w ciągu pół godziny spalacie po 300 kcal po 200 itp. chciałam się zapytać z jakim tempem jeździcie (tz ile km/h bo na niektórych orbitkach to sie wyświetla) ja jeździłam 25 min i spaliłam jedynie 660 kj(kilodżuli) czy to nie za mało? jak wy to robicie że spalacie tak dużo? ja jeżdżę jakieś 9 lub 10 km/h . Prosze powiedzcie mi od czego to zależy? od szybkości jazdy czy moze od kondycji a moze długości cwiczeń?
Każdy licznik pokazuje inaczej..spala się ok 450-500kcal /h jadąc ok 20km\h..Kurcze, zastanawiam się jak Ty to robisz, że kręcisz 10km/godz..ja nie dałabym rady tak wolno, to prawie jakby stać w miejscu U mnie przy normalnym tempie, wcale nie szybkim kręcę ok 24 km na godzinę..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 21:31   #3487
biedronecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 13
Dot.: Orbitrek

sama nie wiem o co tu chodzi,albo szwabskie sprzęty są poryte albo to coś ze mną ;p
biedronecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 22:29   #3488
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez biedronecka Pokaż wiadomość
sama nie wiem o co tu chodzi,albo szwabskie sprzęty są poryte albo to coś ze mną ;p
A może to nie kilometry na Twoim sprzęcie tylko inne jednostki nie wiem..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 15:31   #3489
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

U mnie też 10 km/h to strasznie wolno... Ja zazwyczaj jeżdżę ok. 30 km/h więc może rzeczywiście to inne jednostki.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 15:53   #3490
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Orbitrek

10km/h tempo biegowe
30km/h tempo rowerowe
wszystko zależy od włożonego licznika
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 13:08   #3491
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: Orbitrek

Czesc Dziewczyny po dugiej przerwie wracan do Was.
Wczoraj jezdzilam 45 min, przedwczoraj godzine. Dziasiaj tez mam w planie troche poorbitrekowac
manima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 22:46   #3492
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez manima Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny po dugiej przerwie wracan do Was.
Wczoraj jezdzilam 45 min, przedwczoraj godzine. Dziasiaj tez mam w planie troche poorbitrekowac
Witaj
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 06:35   #3493
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Orbitrek

Witam Orbitrekomaniaczki
Mój orbitrek stoi nieużywany od roku, zamierzam go w końcu przeprosić i poćwiczyć . Mam tylko problem, wybaczcie, jeśli odpowiedź na podobne pytanie już gdzieś padła, ale nie mogę znaleźć. Otóż wszystkie piszecie o chudnięciu, ja natomiast na orbitreku chciałabym wyrobić mięśnie, zwłaszcza łydki, bo są koszmarnie chude i ogólnie ujędrnić ciałko. Mam 36 lat i zauważyłam, że skóra stała się cienka i mało jędrna. Jak powinnam ćwiczyć, żeby nie schudnąć, ale trochę rozbudować mięśnie, które są bardzo słabe? Na pewno trening siłowy, ale jak, ile? Od razu ustawić na największe obciążenie, czy stopniowo przyzwyczajać moje leniwe cielsko? Bardzo proszę o tygodniową rozpiskę . Nigdy nie ćwiczyłam, dodatkowo mam arytmię. Poradzicie?
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 11:16   #3494
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Witam Orbitrekomaniaczki
Mój orbitrek stoi nieużywany od roku, zamierzam go w końcu przeprosić i poćwiczyć . Mam tylko problem, wybaczcie, jeśli odpowiedź na podobne pytanie już gdzieś padła, ale nie mogę znaleźć. Otóż wszystkie piszecie o chudnięciu, ja natomiast na orbitreku chciałabym wyrobić mięśnie, zwłaszcza łydki, bo są koszmarnie chude i ogólnie ujędrnić ciałko. Mam 36 lat i zauważyłam, że skóra stała się cienka i mało jędrna. Jak powinnam ćwiczyć, żeby nie schudnąć, ale trochę rozbudować mięśnie, które są bardzo słabe? Na pewno trening siłowy, ale jak, ile? Od razu ustawić na największe obciążenie, czy stopniowo przyzwyczajać moje leniwe cielsko? Bardzo proszę o tygodniową rozpiskę . Nigdy nie ćwiczyłam, dodatkowo mam arytmię. Poradzicie?
Anika, orbitrek nie służy raczej do budowania mięśni jeśli już koniecznie chcesz jeździć na orbim, to spróbuj ustawić go na najcięższe obciążenie, ale to i tak myślę za mało - to tylko nieco ujędrni nogi. Ja bym polecała po prostu zwykłe ćwiczenia siłowe z obciążeniem, a że mięśnie nóg dość ciężko jest rozbudować, obciążenie powinno być raczej trochę większe. Zajrzyj na podwieszone wątki, tam znajdziesz różne przykłady ćwiczeń na wybrane partie ciała
A jeśli nie chcesz chudnąć, a zbudować masę mięśniową, to po prostu zwiększ liczbę kalorii w swojej diecie tak, żebyś była na dodatnim bilansie kalorycznym - wtedy na pewno nie schudniesz. I jedz więcej białka!
Z tego co się również orientuję, na łydki dobrze działa skakanka - świetnie je ujędrnia i też trochę rozbudowuje
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 10:07   #3495
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Orbitrek

Witam jestem nowa na tym wątku Ja mam zamiar kupić sobie jakiś orbitrek magnetyczny, aby wysmuklić uda, biodra, bo niestety po zimie trochę się zaniedbałam... No i zależy mi bardzo na kondycji, bo ostatnio z tym ciężko ..
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 20:44   #3496
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Witam jestem nowa na tym wątku Ja mam zamiar kupić sobie jakiś orbitrek magnetyczny, aby wysmuklić uda, biodra, bo niestety po zimie trochę się zaniedbałam... No i zależy mi bardzo na kondycji, bo ostatnio z tym ciężko ..
Witaj Na wysmuklenie ud bym nie liczyła Mi się nie udaje mimo przestrzegania wszelkich zasad, które miałyby to ułatwić. A uda to akurat moja zmora
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 11:55   #3497
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Ja mogę potwierdzić tę informację. Też zauważyłam, że o wiele szybciej spada mi z brzucha niż z ud i pupy. Ciekawe czemu tak się dzieje
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 16:14   #3498
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Orbitrek

To szkoda... Może odrobinkę przynajmniej pomoże. Będę musiała poszukać też jakiś ćwiczeń na te partie
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 23:01   #3499
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
To szkoda... Może odrobinkę przynajmniej pomoże. Będę musiała poszukać też jakiś ćwiczeń na te partie
Myślę, że na kondycję i ogólne ujędrnienie ciała to jak najbardziej
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 15:23   #3500
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Orbitrek

Ćwiczę od wtorku codziennie. Na poczatku było 25 min, teraz powolutku to wydłużam. Dorzucam do tego jakieś ćwiczenia ( póki co lekkie) no i dieta MŻ. Chcialabym, aby efekty było widać po 2 miesiącach. Zawsze zaczynam z wielkim zapałem, z czasem mi się nudzi, poddaję się. Teraz będzie inaczej. Motywuje mnie mój Orbi, który stoi i czeka na mnie
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 17:46   #3501
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Orbitrek

a ja koło stycznia kupiłam orbiego- nie najlepszy, ale nie wiedziałam czy zapał będzie... no i ...? orbi stoi a mój chłopak- który miał niezłe z tym orbim przejscia-śmieje się ze nawet mi się jeszcze nie zwrócił no fakt, pojeżdziłam na nim ok 10 razy a może i to nie?

Do jeżdzących namiętnie i regularnie:
Czy widzicie efekty? ile cwiczycie? jak długo i po ile?
no musze cos ze sobą zrobic bo patrzec na siebie nie mogę, tylko jakos cięzko u mnie z motywacją
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 09:05   #3502
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
a ja koło stycznia kupiłam orbiego- nie najlepszy, ale nie wiedziałam czy zapał będzie... no i ...? orbi stoi a mój chłopak- który miał niezłe z tym orbim przejscia-śmieje się ze nawet mi się jeszcze nie zwrócił no fakt, pojeżdziłam na nim ok 10 razy a może i to nie?

Do jeżdzących namiętnie i regularnie:
Czy widzicie efekty? ile cwiczycie? jak długo i po ile?
no musze cos ze sobą zrobic bo patrzec na siebie nie mogę, tylko jakos cięzko u mnie z motywacją
Ja widziałam/widzę efekty szczególnie na brzuchu. Nie ważyłam się jeszcze, ale po ok. 3 tygodniach REGULARNEGO (i nie mówię tutaj o 1x w tygodniu, a ok. 3-4) czułam wyraźnie po ciuchach że są luźniejsze, tak jak mówiłam szczególnie brzuch mam bardziej płaski.
Tylko moja dieta coś kuleje i wiem że jakbym naprawdę przestała się opychać słodkościami i tym innym niezdrowym badziewiem to na pewno więcej bym schudła.

Jeżdżę po ok. 50 minut na orbim i zażywam L-karnitynę godzinę przed wysiłkiem.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 11:23   #3503
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Orbitrek

Mi powoli poprawia się kondycja, z którą u mnie cienko.. Jeżdżę 45 min, czasem co drugi dzień, czasem codziennie, zależy czy mam czas i siłę
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 15:40   #3504
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Orbitrek

pocieszające, że jednak poprawę widac w związku z tym no chyba nie ma co się obijac tylko wsiadac na orbiego dzięki, pozdrowionka
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 08:58   #3505
Dareczka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 151
Dot.: Orbitrek

Cześć dziewczyny. Dołączę się do pogaduszek. To już chyba moje 2 lub 3 podejście do systematycznych ćwiczeń na orbitreku i za każdym razem się tu odzywam, ale jak tylko mój zapał znika to znikam i ja z forum
Zaczęłam w poniedziałek ćwiczenia. Chciałabym ćwiczyć codziennie bo łatwij jestmi wtedy utrzymać systematyczność. Każdy dzień przerwy coraz bardziej mnie rozleniwia. Maksymalnie w ćwiczeniach udało mi się wytrwac chyba 10 dni. Bardzo żałuję, że to przerwałam boefekty na mnie były rewelacyjne. Teraz marzy mi się, żeby wytrwać w ćwiczeniach przez 6 tygodni!! Jak dam radę to będę trzymać też dietkę, a przynajmniej sie ograniczać.
START ćwiczeń- 02.05.2011
Pozdrawiam
__________________
STEP BY STEP

WYTRWAĆ NA DICIE DZIŚ
Dareczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 09:18   #3506
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Dareczka86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Dołączę się do pogaduszek. To już chyba moje 2 lub 3 podejście do systematycznych ćwiczeń na orbitreku i za każdym razem się tu odzywam, ale jak tylko mój zapał znika to znikam i ja z forum
Zaczęłam w poniedziałek ćwiczenia. Chciałabym ćwiczyć codziennie bo łatwij jestmi wtedy utrzymać systematyczność. Każdy dzień przerwy coraz bardziej mnie rozleniwia. Maksymalnie w ćwiczeniach udało mi się wytrwac chyba 10 dni. Bardzo żałuję, że to przerwałam boefekty na mnie były rewelacyjne. Teraz marzy mi się, żeby wytrwać w ćwiczeniach przez 6 tygodni!! Jak dam radę to będę trzymać też dietkę, a przynajmniej sie ograniczać.
START ćwiczeń- 02.05.2011
Pozdrawiam
Witamy Cię serdecznie

No właśnie a co tu tak cicho? Orbitkujecie jeszcze dziewczyny czy już wszystkie się poddały?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:38   #3507
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Orbitrek

już się kiedyś chyba tu witałam i mimo, że się nie udzielam to na bieżąco podczytuję. Ostatnio regularnie jeżdzę na moim orbim od stycznia (z małą przerwą w czasie Wielkanocy i długiego weekendu) Ćwiczę codziennie po 60 minut na programie "do utraty wagi" (oprócz weekendów)

Edytowane przez dottta
Czas edycji: 2011-05-05 o 11:43
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:44   #3508
Rokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Rokoszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 114
Dot.: Orbitrek

Orbitkowe wizażanki - sporo nas
Ja nie jeżdże codziennie - cztery razy w tygodniu to moja norma, nie mam orbitka w domy i korzystam z tych w klubie fittnes. Może się kiedyś skuszę na sój osobisty sprzęt.
Rokoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 13:46   #3509
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Orbitrek

Ja staram się, jak najczęściej jeździć. Póki co - 50 min już. i Przez jakiś czas tyle będę jeździć, potem sobie wydłużę czas
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 14:05   #3510
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Ja staram się, jak najczęściej jeździć. Póki co - 50 min już. i Przez jakiś czas tyle będę jeździć, potem sobie wydłużę czas
dla mnie godzina jest takim optymalnym czasem jazdy na orbim
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.