Problemy pierwszego świata + ot, część 5 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-08-10, 08:07   #3511
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Nie płać ze odsyłkę, jeśli ci nie pokryją kosztów. Na piśmie, że oddadzą za odsyłkę. Jak nie, to niech spadają na drzewo.

Ja właśnie nie przeczytałam z czego ta sukienka jest. Była zniżona na niecałe 15 funtów (sprawdziłam przed chwilą, pełna cena 54 funty) , to wzięłam od razu, bo tania. I żałuję. I rozmiar dziwny. Zapinałam się na wdechu, a to jest 10 uk. W Pretty Kitty Fashion i H&R London wchodzę w rozmiar 8 UK. Wszystkie inne marki biorę 8UK, bo to jest mój standardowy rozmiar sukienek. Albo tak szyją w Hell Bunny, że trzeba wszystko mierzyć. To w ogóle nie jest warte 54 funty. Bardzo słabej jakości poliester. I nitki wychodzą przy zamku. Niedokładnie szyte.

Nie widziałam innych fajnych sukienek Hell Bunny. Ładne, ale nie nadają się dla mnie do pracy. Większość ma jakieś przebojowe wzory, a nie będę chodzić do biura w sukience w węże itd. To nie marka dla mnie. Jak już się zraziłam do jednej sukienki, to nic więcej nie chcę. I zobacz tutaj, minuta 3:18 https://youtu.be/16GIxc8rFWs?t=198 Ta bluzka to jakaś firanka. I poliester. Koszmar. Tak właśnie wygląda ta kolorowa część sukienki.
To tak dziala, ze jesli zwrot jest darmowy, to oni wysylaja na maila etykiete do naklejenia na paczke i wtedy nic sie nie placi, bo etykieta z numerem trackingowym zawsze jest przedplacona.

I tak, Hell Bunny ma dosc mala rozmiarowke, nie wchodze w moj standardowy rozmiar.
Co jest dobre dla mojej przyjaciolki, bo ona zawsze ma problem ze znalezieniem rozmiaru 4 dla siebie, a rozmiar 6 z Hell Bunny pasuje na nia idealnie.

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Tak sie zastanawiam czy moj bol glowy ma cos do czynienia z wczorajsza druga dawka szczepionki czy z tym, ze wsiaknelam w nocy w jutuba i zdecydowanie za malo spalam Glowa mi peknie zaraz chyba.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 08:33   #3512
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To tak dziala, ze jesli zwrot jest darmowy, to oni wysylaja na maila etykiete do naklejenia na paczke i wtedy nic sie nie placi, bo etykieta z numerem trackingowym zawsze jest przedplacona.

I tak, Hell Bunny ma dosc mala rozmiarowke, nie wchodze w moj standardowy rozmiar.
Co jest dobre dla mojej przyjaciolki, bo ona zawsze ma problem ze znalezieniem rozmiaru 4 dla siebie, a rozmiar 6 z Hell Bunny pasuje na nia idealnie.

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Tak sie zastanawiam czy moj bol glowy ma cos do czynienia z wczorajsza druga dawka szczepionki czy z tym, ze wsiaknelam w nocy w jutuba i zdecydowanie za malo spalam Glowa mi peknie zaraz chyba.
Po szczepionce. Na bank. Ja po drugiej dawce Pfizera miałam taki ból głowy, że oczy aż mnie bolały. I objawy, jakby mnie brała grypa, ale gorączki i grypy brak. I koszmarny ból ręki. Ale to mi bardzo szybko minęło. Po pierwszej dawce chodziłam jak trup parę dni. Pierwsza dawka gorsza od drugiej.

Te rozmiarówki są wkurzające. W każdym sklepie inna. Standardowo, jak zamawiam, to zawsze biorę 10UK, potem mogę sobie zamienić na 8, jak jest za luźna czy coś. A ta sukienka rozmiaru 10 od Hell Bunny jest maleńka. I przez to, jak ją rzuciłam do prania, powiedziałam sobie "schudnę do niej", żebym się nie musiała zapinać na wdechu.

Jak kiedyś trafisz na markę Dolly & Dotty, to uważaj na rozmiarówkę. Ich 10 to jest małe 8. Mam jedną sukienkę od nich, rozmiar 10, zapinaną na zamek z boku i nawet na wdechu, nie mogłam się zapiąć do końca. Od razu pomyślałam, że się spasłam jak świnka, a potem przeczytałam, że oni mają dziwną rozmiarówkę.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-08-10 o 08:39
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 08:59   #3513
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Po szczepionce. Na bank. Ja po drugiej dawce Pfizera miałam taki ból głowy, że oczy aż mnie bolały. I objawy, jakby mnie brała grypa, ale gorączki i grypy brak. I koszmarny ból ręki. Ale to mi bardzo szybko minęło. Po pierwszej dawce chodziłam jak trup parę dni. Pierwsza dawka gorsza od drugiej.

Te rozmiarówki są wkurzające. W każdym sklepie inna. Standardowo, jak zamawiam, to zawsze biorę 10UK, potem mogę sobie zamienić na 8, jak jest za luźna czy coś. A ta sukienka rozmiaru 10 od Hell Bunny jest maleńka. I przez to, jak ją rzuciłam do prania, powiedziałam sobie "schudnę do niej", żebym się nie musiała zapinać na wdechu.

Jak kiedyś trafisz na markę Dolly & Dotty, to uważaj na rozmiarówkę. Ich 10 to jest małe 8. Mam jedną sukienkę od nich, rozmiar 10, zapinaną na zamek z boku i nawet na wdechu, nie mogłam się zapiąć do końca. Od razu pomyślałam, że się spasłam jak świnka, a potem przeczytałam, że oni mają dziwną rozmiarówkę.
To ja po pierwszej dawce nie mialam zadnych skutkow ubocznych, a teraz glowa mnie boli i wlasnie czuje sie jakby mnie brala grypa. Goraczki nie mam, ale bola mnie miesnie i kosci. I ucho

Nawet jesli trafie na te marke, to raczej sie nie skusze, wole kupowac to co znam i lubie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 09:14   #3514
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To ja po pierwszej dawce nie mialam zadnych skutkow ubocznych, a teraz glowa mnie boli i wlasnie czuje sie jakby mnie brala grypa. Goraczki nie mam, ale bola mnie miesnie i kosci. I ucho

Nawet jesli trafie na te marke, to raczej sie nie skusze, wole kupowac to co znam i lubie.
U mnie to jest hit & miss, bo wszystko zamawiam online. Stacjonarnie nie ma u mnie vintage z lat 50. Ale teraz mam zamrożoną kartkę (na własne życzenie) i nie kupię nic, dopóki nie pochodzę w każdej sukience z 50 razy Wiem, że mogę ufać bezgranicznie Pretty Kitty Fashion i H&R London. Chociaż PKF ma lepszej jakości ciuchy.

Współczuję ci tego lockdownu w Australii. U mnie świat wrócił do normalności, u ciebie lockdowny. Zgrałyśmy się pogodą, u mnie są takie same temperatury teraz, jak u ciebie w Sydney.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 09:23   #3515
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
U mnie to jest hit & miss, bo wszystko zamawiam online. Stacjonarnie nie ma u mnie vintage z lat 50. Ale teraz mam zamrożoną kartkę (na własne życzenie) i nie kupię nic, dopóki nie pochodzę w każdej sukience z 50 razy Wiem, że mogę ufać bezgranicznie Pretty Kitty Fashion i H&R London. Chociaż PKF ma lepszej jakości ciuchy.

Współczuję ci tego lockdownu w Australii. U mnie świat wrócił do normalności, u ciebie lockdowny. Zgrałyśmy się pogodą, u mnie są takie same temperatury teraz, jak u ciebie w Sydney.
To ja bezgranicznie ufam tylko Review. Wiem, ze sukienki sa idealnie odszyte, maja podszewki, material jest rewelacyjnej jakosci, nic nie przeswituje, nie odstaje, nie marszczy sie, sukienka bedzie idealnie pasowala w biuscie, talii, biodrach i ramionach, jesli sa rekawy to nie beda one ani za dlugie ani za krotkie.
Sukienki, bluzki, spodnice, kardigany, plaszcze, torebki, buty - wszystko od nich mam i ze wszystkiego jestem mega zadowolona, bo pasuje na mnie idealnie. Nawet buty sa wygodne i nie obcieraja mnie.
Bardziej casualowa opcja sa niektore bardziej dopasowane sukienki Princess Highway - bawelna albo mieszanka bawelny i lnu, bez podszewek, lekkie, w sam raz na wypady na plaze i ogolnie upaly powyzej 30-35 stopni. Bardzo lubie tez ich buty.
Czekam obecnie az w koncu wypuszcza te buty ktore sa na zdjeciach tych sukienek:
https://www.princesshighway.com.au/n...rap-dress.html
https://www.princesshighway.com.au/n...ine-dress.html
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 11:06   #3516
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To ja bezgranicznie ufam tylko Review. Wiem, ze sukienki sa idealnie odszyte, maja podszewki, material jest rewelacyjnej jakosci, nic nie przeswituje, nie odstaje, nie marszczy sie, sukienka bedzie idealnie pasowala w biuscie, talii, biodrach i ramionach, jesli sa rekawy to nie beda one ani za dlugie ani za krotkie.
Sukienki, bluzki, spodnice, kardigany, plaszcze, torebki, buty - wszystko od nich mam i ze wszystkiego jestem mega zadowolona, bo pasuje na mnie idealnie. Nawet buty sa wygodne i nie obcieraja mnie.
Bardziej casualowa opcja sa niektore bardziej dopasowane sukienki Princess Highway - bawelna albo mieszanka bawelny i lnu, bez podszewek, lekkie, w sam raz na wypady na plaze i ogolnie upaly powyzej 30-35 stopni. Bardzo lubie tez ich buty.
Czekam obecnie az w koncu wypuszcza te buty ktore sa na zdjeciach tych sukienek:
https://www.princesshighway.com.au/n...rap-dress.html
https://www.princesshighway.com.au/n...ine-dress.html
Jak się mówi na te buty? Lakierki? Miałam takie w przedszkolu i mówiłam lakierki. Śmieszy mnie, że teraz chcę takie same buty, jakie nosiłam w przedszkolu

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Zmachałam się podczas zapinania sukienki. Zamek na plecach. Chyba muszę zmienić pracę i zostać burżujem. Zatrudnię jakąś pomoc do ubierania mnie. Jakie ja muszę przybrać przedziwne pozy, żeby zapiąć sukienkę na plecach
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 11:49   #3517
olszae
Raczkowanie
 
Avatar olszae
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 149
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Ja tak zepsułam zamki w 2 albo 3 sukienkach hahaha. Się wyginałam aż się zacięło na materiale i... wyszło jak wyszło, że albo się rozdwoiło albo zamek się wyrwał z materiału.
olszae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-10, 12:23   #3518
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tak sie zastanawiam czy moj bol glowy ma cos do czynienia z wczorajsza druga dawka szczepionki czy z tym, ze wsiaknelam w nocy w jutuba i zdecydowanie za malo spalam Glowa mi peknie zaraz chyba.
Zdecydowanie tak. To był mój jedyny objaw po drugiej dawce Bionatech następnego dnia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 12:28   #3519
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zdecydowanie tak. To był mój jedyny objaw po drugiej dawce Bionatech następnego dnia.
Tak teraz mysle, ze to jednak z glodu chyba bylo bo nie mamy jedzenia w domu i nie ma kto podjechac po zakupy Wyslalam meza po sushi, przywiozl, zjadlam i bol glowy mi minal jak reka odjal.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Inne objawy niby grypowe mi minely po wlaczeniu klimy, 17-18 stopni to jednak o wiele za zimno dla mnie.
Nawet kaszel mi zawsze przechodzi w wyzszej temperaturze.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 13:43   #3520
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tak teraz mysle, ze to jednak z glodu chyba bylo bo nie mamy jedzenia w domu i nie ma kto podjechac po zakupy Wyslalam meza po sushi, przywiozl, zjadlam i bol glowy mi minal jak reka odjal.
Feel you, też mam ostatnio paskudne bóle głowy jak robię sie głodna a np. mam jeszcze godzinę pracy.
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 14:28   #3521
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Złapała mnie ulewa w drodze z pracy do auta 400 metrów, tenisówki całe mokre. Nie przewidziałam żeby mieć w aucie drugie buty. Brawo ja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-10, 15:33   #3522
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez Lapis_Lazuli Pokaż wiadomość
Feel you, też mam ostatnio paskudne bóle głowy jak robię sie głodna a np. mam jeszcze godzinę pracy.
Jak jestem w pracy, to trzymam w szufladzie jakies przekaski na wszelki wypadek zawsze
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 18:59   #3523
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cały dzień chce mi się dzisiaj spać i jeszcze mam wkurzający jęczmień na górnej powiece. Nie wiem, czy to może być jakoś powiązane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 21:32   #3524
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Złapała mnie ulewa w drodze z pracy do auta 400 metrów, tenisówki całe mokre. Nie przewidziałam żeby mieć w aucie drugie buty. Brawo ja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Godzinę temu wyprowadzilam się z mojego (jeszcze) samochodu, wyniosłam 4 pary butów

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Edytowane przez 12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Czas edycji: 2021-08-10 o 21:40
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 21:39   #3525
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Wleciała mi osa do mieszkania i nie wiem gdzie jest a pora spać
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 00:11   #3526
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88850161]Cały dzień chce mi się dzisiaj spać i jeszcze mam wkurzający jęczmień na górnej powiece. Nie wiem, czy to może być jakoś powiązane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Wspolczuje, wiem jakie jeczmienie sa uciazliwe. Polecam gorace kompresy, u mnie tylko to pomaga.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 00:54   #3527
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez olszae Pokaż wiadomość
Ja tak zepsułam zamki w 2 albo 3 sukienkach hahaha. Się wyginałam aż się zacięło na materiale i... wyszło jak wyszło, że albo się rozdwoiło albo zamek się wyrwał z materiału.
Wkurza mnie to, że facet normalnie może się ubrać, a kobieta musi się nagimnastykować, żeby zapiąć sukienkę. Dobrze, że mam parę sukienek na zamek, ale z rozciągliwego materiału i mogę je ubrać przez głowę, nie odpinając zamka.

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Wleciała mi osa do mieszkania i nie wiem gdzie jest a pora spać
Nie poszłabym spać, dopóki nie dorwałabym tej osy. Panicznie się boję pająków, owadów itd. Świadomość, że to gdzieś pełza, lata i może mnie użreć, nie dawałaby mi spać.

I polecam Rajd na osy. Latem spryskuję nim okna od zewnątrz. Szyby i ramy. Czas się w coś uzbroić, bo sierpień to ogólnie jest miesiąc os. Zawsze ich najwięcej w sierpniu.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 08:48   #3528
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Marudziłam sobie rano pod nosem, że leje i nie chce mi się w taką ulewę iść do sklepu po herbatę w pigwy. Włączam wiadomości, a w Hiszpanii susza i 45 stopni

To moja ulewa nie jest taka zła. Mam kurtkę przeciwdeszczową.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 10:49   #3529
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Marudziłam sobie rano pod nosem, że leje i nie chce mi się w taką ulewę iść do sklepu po herbatę w pigwy. Włączam wiadomości, a w Hiszpanii susza i 45 stopni

To moja ulewa nie jest taka zła. Mam kurtkę przeciwdeszczową.
Turcja i Grecja tez i pozary lasow
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-11, 11:19   #3530
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Mój ppś: miałam nie kupować w tym tygodniu żadnych chipsów, bo mam ograniczenie 2 paczki na miesiąc, ale zobaczyłam dzisiaj w Biedronce Lays'y pieczony kurczak i musiałam je kupić, bo od lat nie widziałam ich w sklepach. Teraz tak na nie patrzę i walczę sama z sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 11:33   #3531
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Mój ppś: miałam nie kupować w tym tygodniu żadnych chipsów, bo mam ograniczenie 2 paczki na miesiąc, ale zobaczyłam dzisiaj w Biedronce Lays'y pieczony kurczak i musiałam je kupić, bo od lat nie widziałam ich w sklepach. Teraz tak na nie patrzę i walczę sama z sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zjadłabym

Dostałam dziś na maila zniżkę do drogerii z koreańskimi kosmetykami i też walczę ze sobą. Nie wykończyłam jeszcze połowy kosmetyków, które kupiłam podczas pandemii. A już chcę nowe, bo są super promocje. Zawsze robiłam zapasy, ale w tym roku wyrzuciłam dwa przeterminowane kremy, których nie zdążyłam nawet otworzyć. Nic nie kupię. Będę dumna, że mam przewagę nad zakupoholizmem. Już nawet żadnych vloggerek nie oglądam.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;88850813]Turcja i Grecja tez i pozary lasow [/QUOTE]

Widziałam. Przerażające Kraków zalany, Grecja płonie. Ten rok chyba się ściga, żeby być gorszy od 2020 (da się w ogóle?). Ciągle jakieś powodzie, sztormy, pożary.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-08-11 o 11:34
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 12:06   #3532
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Mój ppś: miałam nie kupować w tym tygodniu żadnych chipsów, bo mam ograniczenie 2 paczki na miesiąc, ale zobaczyłam dzisiaj w Biedronce Lays'y pieczony kurczak i musiałam je kupić, bo od lat nie widziałam ich w sklepach. Teraz tak na nie patrzę i walczę sama z sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2 paczki na miesiąc?! Jak żyć z tak mała ilościa chipsów?!

Ej, zapomnialam ze ten smak jest w biedrze a wczoraj byłam musze isc znowu

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 12:10   #3533
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
2 paczki na miesiąc?! Jak żyć z tak mała ilościa chipsów?!

Ej, zapomnialam ze ten smak jest w biedrze a wczoraj byłam musze isc znowu

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Sama sobie to narzuciłam, żeby za bardzo nie faszerować się śmieciami
Ten smak jest zawsze w Biedrze? Pierwszy raz go tam widziałam, ale nigdy specjalnie nie przyglądam się chipsom, bo jak już kupuję, to zwykłe Pringlesy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 13:41   #3534
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

To ja wczoraj sobie zazyczylam bekonowe Laysy (ktore tutaj sa pod nazwa Smiths) i wieki ich nie jadlam ale jakie to twarde. Smak dobry, ale ta twardosc odbiera mi cala przyjemnosc z jedzenia
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 13:43   #3535
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

To mój ppś jest taki, że ostatnio nic mi z takich przekąsek nie smakuje, ani czipsy, ani orzeszki, kiedyś nie wyobrażałam sobie filmu wieczorem bez podjadania jakiś smakołyków, a teraz chodzę, szukam, szperam w szafkach, bo coś bym podgryzła, a na nic nie mam ochoty
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 13:56   #3536
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Mnie sie chce sushi, ale z restauracji ktora jest zamknieta przez lockdown. Zadne inne nie moze sie rownac. Tak samo mam ochote na kuchnie wietnamska - rowniez z zamknietej restauracji Jak zyc?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 13:58   #3537
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mnie sie chce sushi, ale z restauracji ktora jest zamknieta przez lockdown. Zadne inne nie moze sie rownac. Tak samo mam ochote na kuchnie wietnamska - rowniez z zamknietej restauracji Jak zyc?
A weź, też za mną chodzi sushi, restauracje otwarte, ale dosłownie nie ma kiedy zamówić. Ostatnio każdy weekend mam jakąś imprezę, w tygodniu się je byle szybko i chłop marudzi, że ciągle zamawiamy i że ciągle wychodzimy i że co to za burżujstwo że jeszcze sushi bym zjadła
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 14:03   #3538
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
A weź, też za mną chodzi sushi, restauracje otwarte, ale dosłownie nie ma kiedy zamówić. Ostatnio każdy weekend mam jakąś imprezę, w tygodniu się je byle szybko i chłop marudzi, że ciągle zamawiamy i że ciągle wychodzimy i że co to za burżujstwo że jeszcze sushi bym zjadła
To my od 7 tygodni siedzimy na tylkach w domu i przewidywania sa takie, ze w tym roku zadne z nas moze do pracy nie wrocic. Dzienna ilosc zarazen wzrosla ponad dziesieciokrotnie od momentu ogloszenia lockdownu.
Wychodzenie do restauracji (i mierzenie sukienek w sklepie) to najwazniejsza rzecz za ktora tesknie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 14:05   #3539
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To my od 7 tygodni siedzimy na tylkach w domu i przewidywania sa takie, ze w tym roku zadne z nas moze do pracy nie wrocic. Dzienna ilosc zarazen wzrosla ponad dziesieciokrotnie od momentu ogloszenia lockdownu.
Wychodzenie do restauracji (i mierzenie sukienek w sklepie) to najwazniejsza rzecz za ktora tesknie.
W sumie, korzystamy póki możemy. Bo każdy się nastawia na kolejny lockdown od września czy coś koło tego. To naprawdę okropne, zwłaszcza po tym jak się pożyje "normalnie" przez jakiś czas. W ostatnich tygodniach dosłownie zapomniałam, że coś się działo.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 14:08   #3540
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Też mam ostatnio fazę na sushi . I usprawiedliwiam się tym, że siedzę w nadgodzinach, więc na pocieszenie zamawiam, ale to już trochę przegięcie jak pomyślę o kosztach

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mnie sie chce sushi, ale z restauracji ktora jest zamknieta przez lockdown. Zadne inne nie moze sie rownac. Tak samo mam ochote na kuchnie wietnamska - rowniez z zamknietej restauracji Jak zyc?
Szkoda, że zamknięte. Nie opłaca im się sprzedawać na wynos/dowóz?
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-29 19:02:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.