Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-02, 18:22   #3511
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość

Kto w ogóle wpadł na pomysł robienia takiego filmiku? Nie u pierwszej dziewczyny to widzę. Już tag "co jest w mojej torebce" ma większy sens...
No nie wiem czy w każdym przypadku. To:

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=W76xevmsEyY

mnie autentycznie osłabiło. Torebka tylko do kościoła - noszona raz w tygodniu - z dwoma dezodorantami, wodą toaletową, kremem i 4 produktami do ust
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 18:28   #3512
owieczkamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 45
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
ten wątek to ostatnio często offtop, więc offtop, jak offtop.
a teraz o przyprawach
owieczkamala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 18:38   #3513
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No nie wiem czy w każdym przypadku. To:

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=W76xevmsEyY

mnie autentycznie osłabiło. Torebka tylko do kościoła - noszona raz w tygodniu - z dwoma dezodorantami, wodą toaletową, kremem i 4 produktami do ust

No dobra... Cofam to co powiedziałam
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 18:38   #3514
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No nie wiem czy w każdym przypadku. To:

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=W76xevmsEyY

mnie autentycznie osłabiło. Torebka tylko do kościoła - noszona raz w tygodniu - z dwoma dezodorantami, wodą toaletową, kremem i 4 produktami do ust
z tego, co mi wiadomo, ta dziewczyna jest uposledzona. swego czasu, glosno bylo o niej na fejsbuku.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 18:41   #3515
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
z tego, co mi wiadomo, ta dziewczyna jest uposledzona. swego czasu, glosno bylo o niej na fejsbuku.
Usprawiedliwia mnie to, że jestem totalnym nerdem i nie mam konta na facebooku.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 18:53   #3516
onemorepanda
Raczkowanie
 
Avatar onemorepanda
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 366
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Usprawiedliwia mnie to, że jestem totalnym nerdem i nie mam konta na facebooku.
To co z Ciebie za nerd, skoro konta na fejsie nie masz?
onemorepanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 18:57   #3517
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Usprawiedliwia mnie to, że jestem totalnym nerdem i nie mam konta na facebooku.
linki z fejsbuka znalazlam na Wizazu, i tutaj sie dowiedzialam, ze z ta dziewczyna cos jest niedobrego.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 18:59   #3518
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez onemorepanda Pokaż wiadomość
To co z Ciebie za nerd, skoro konta na fejsie nie masz?
W sumie racja, życie mam poza fejsem przecież Czyli tutaj

Od razu mówię: ja tam do dziewczyny nic nie mam - mam tylko "coś" do zawartości jej torebki, że nie ma sensu tego wszystkiego tachać co ona tam tacha
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 19:02   #3519
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Od razu mówię: ja tam do dziewczyny nic nie mam - mam tylko "coś" do zawartości jej torebki, że nie ma sensu tego wszystkiego tachać co ona tam tacha
nie, no, jasne, abstrahujac od kwestii uposledzenia, niezwykle frapujaca jest koniecznosc posiadania dwoch antyperspirantow i calej reszty na trwajaca srednio 1 godzine impreze koscielna^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 19:13   #3520
lmaa
Raczkowanie
 
Avatar lmaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 280
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Hej Dziewczyny Przerywnik dla tematu:dzieci,torebki,sek rety DIEKUJE! * Nie wiem,ktorej z Was,bo nie pamietam,ale dziekuje za uzupelnienie "maski,odzywki"do rak-ziemniaki,olej,cytryna,ja jko.Re-we-la-cja u mnie przynajmniej.Moje lapki potrzebowaly troche czasu,ale jest efekt.Nie sa przesuszone i w tej chwili uzywam tylko balsamow i kremow do rak i oczywiscie raz w tyg.papke z ziemniakow

Podpinam sie rowniez do prosb dziewczyn o wklepywanie linkow do programu Hani
lmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 19:17   #3521
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Co do tagu co jest w mojej torebce to mam wrażenie, że wszystkie youtubowiczki sprzątają w swoich torebkach przed nakręceniem filmiku, a potem wkładają te rzeczy, które wg nich powinny znaleźć się w damskiej torebce. Jakoś to takie sztuczne zawsze

co do Digital to też nie mam tego kanału, na którym będzie leciał jej program :/
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 19:21   #3522
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
Co do tagu co jest w mojej torebce to mam wrażenie, że wszystkie youtubowiczki sprzątają w swoich torebkach przed nakręceniem filmiku, a potem wkładają te rzeczy, które wg nich powinny znaleźć się w damskiej torebce. Jakoś to takie sztuczne zawsze
tez odnosze takie wrazenie. ja jestem z reguly balaganiara ale skoro ktos ma jeszcze takie zdanie to chyba cos w tym jest w ogole dla mnie ten tag jest idiotyczny...
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 19:35   #3523
nereidkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

http://www.teletronik.tv/index.php/programy,29,990

Zabawnie się w życiu układa. Najpierw Hania była poddana metamorfozie (powiem szczerze, że sama dużo lepiej się maluje i ubiera), a teraz ona będzie dokonywać metamorfoz. Jej przerażona mina, kiedy fryzjer mówił o grzywce jest bezcenna)
nereidkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 19:39   #3524
lmaa
Raczkowanie
 
Avatar lmaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 280
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
tez odnosze takie wrazenie. ja jestem z reguly balaganiara ale skoro ktos ma jeszcze takie zdanie to chyba cos w tym jest w ogole dla mnie ten tag jest idiotyczny...
Ja mam w mojej torebce taki "porzadek",ze zawsze mam problemy ze znalezieniem czegos,czego szukam Od czasu do czasu robie remanent i przez krotki(bardzo krotki)czas jestem dumna z siebie A ile przy tej okazji niepotrzebnych rzeczy wywale
lmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:05   #3525
5b5113117b6e42222229f5594ebb4ac0eb7ee95c_5dfabd82d2cbf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 165
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
mnie tez O.O

Rzeczywiście....Jeszcze czegoś takiego nie widziałam...
5b5113117b6e42222229f5594ebb4ac0eb7ee95c_5dfabd82d2cbf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:07   #3526
beznadziejniak
Łotewa
 
Avatar beznadziejniak
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 989
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

http://www.youtube.com/watch?&v=eX6gZkaHmmY
Widziałyście?? Mi się to podoba.
beznadziejniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:09   #3527
22angeliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 55
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=5b5113117b6e42222229f55 94ebb4ac0eb7ee95c_5dfabd8 2d2cbf;36282647]Rzeczywiście....Jeszcze czegoś takiego nie widziałam...[/QUOTE]
Ja jej nawet zasugerowałam żeby mając tak niechlujnie wyglądajace paznokcie nie zapuszczała ich namiętnie bo wyglądają jak u czarownicy ale bez odzewu.
22angeliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:12   #3528
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez beznadziejniak Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?&v=eX6gZkaHmmY
Widziałyście?? Mi się to podoba.

Mam zawał.
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:14   #3529
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
No tak, ja już się przyzwyczaiłam, że w Azji wszystko jest lepsze ... nawet dzieci .
To nie kultura, a rodzice są winni takiemu zachowaniu. Jeżeli pozwalają wleźć sobie na głowę, nie szanują siebie, ani innych na około, to nie trzeba długo czekać na rezultaty. Dzieci azjatyckie są ulepione z lepszej gliny? Nie sądzę. Może miałaś okazję poznać akurat te bardziej normalne. Podczas swojego pobytu w Krakowie na początku wakacji miałam okazję poznać rodzinkę z Korei (rodzice plus 3 małych dzieci) i myślałam, że zwariuje, bo darły się, biegały i skakały dokładnie tak, jak "dzieci osób białych".
Wiesz, co jest najbardziej przykre w Tobie, Shilpo i co obserwuję już od dłuższego czasu? Że jesteś bardzo nietolerancyjna, wręcz rasistowsko nastawiona do Europy, ze szczególnym naciskiem na Polskę. Przykre, acz prawdziwe.
Cieszę się, że podoba Ci się życie w Singapurze, ale Twoje mądrości pt. kobieta w Polsce nie może robić kariery, kształcić się, nosić się nienaturalnie itp, długo by wymieniać generalnie, są krzywdzące dla Nas, dla osób, które tu żyją i bynajmniej takich sytuacji nie doświadczyły. Zastanów się troszkę nad sobą.
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 20:23   #3530
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez 22angeliczka Pokaż wiadomość
Ja jej nawet zasugerowałam żeby mając tak niechlujnie wyglądajace paznokcie nie zapuszczała ich namiętnie bo wyglądają jak u czarownicy ale bez odzewu.
bez kitu, tez takich paznokci nigdy nie widzialam, absolutnie nie powinna ich zapuszczac
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:28   #3531
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
No tak, ja już się przyzwyczaiłam, że w Azji wszystko jest lepsze ... nawet dzieci .
To nie kultura, a rodzice są winni takiemu zachowaniu. Jeżeli pozwalają wleźć sobie na głowę, nie szanują siebie, ani innych na około, to nie trzeba długo czekać na rezultaty. Dzieci azjatyckie są ulepione z lepszej gliny? Nie sądzę. Może miałaś okazję poznać akurat te bardziej normalne. Podczas swojego pobytu w Krakowie na początku wakacji miałam okazję poznać rodzinkę z Korei (rodzice plus 3 małych dzieci) i myślałam, że zwariuje, bo darły się, biegały i skakały dokładnie tak, jak "dzieci osób białych".
Wiesz, co jest najbardziej przykre w Tobie, Shilpo i co obserwuję już od dłuższego czasu? Że jesteś bardzo nietolerancyjna, wręcz rasistowsko nastawiona do Europy, ze szczególnym naciskiem na Polskę. Przykre, acz prawdziwe.
Cieszę się, że podoba Ci się życie w Singapurze, ale Twoje mądrości pt. kobieta w Polsce nie może robić kariery, kształcić się, nosić się nienaturalnie itp, długo by wymieniać generalnie, są krzywdzące dla Nas, dla osób, które tu żyją i bynajmniej takich sytuacji nie doświadczyły. Zastanów się troszkę nad sobą.


Cytat:
Napisane przez owieczkamala Pokaż wiadomość
nie lubię jej, a jej paznokcie przyprawiają mnie o mdłości... tag jak tag... nic specjalnie ciekawego. Nie lubię tego tagu, może gdyby były to np. sekrety związane z kosmetykami, światem yt, to mogłabym to znieść, ale "zabiłam kotki", "moi rodzice się rozwiedli" itd. to nie dla mnie...
To naturalne takie czy ona ma akryle ?
Wyglądają strasznie jak u czarownicy
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:44   #3532
lmaa
Raczkowanie
 
Avatar lmaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 280
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość




To naturalne takie czy ona ma akryle ?
Wyglądają strasznie jak u czarownicy
Dopiero teraz zobaczylam ten filmik,bo nigdy nie mialam Jej w subkach.Czy ta dziewczyna nie mysli?Jej paznokcie maja bardzo brzydki ksztalt i nie powinna ich przede wszystkim tak eksponowac
lmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:53   #3533
22angeliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 55
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ja kurcze aż jestem na siebie zła czasem, że jestem do niej aż tak negatywnie nastawiona, ale kurcze nie umiem inaczej! Dla mnie każdy jej filmik to niewypał a już szczególnie te z makijażami, które kompletnie nie potrafi wykonywać. To tak jakby moją 7letnią kuzynkę posadzić przed kamerą i kazać się jej malować. Myślę, że efekt byłby podobny. Tyle osób jej już pisało żeby ścięła te "pazury" bo to obrzydliwie wygląda, ale ona traktuje to jak hejt a nie dobrą radę. Wybaczcie moje niemiłe słowa, ale to jedyna osoba na youtubie, której nie umiem zdzierżyć... ;/
22angeliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:55   #3534
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Zichrija Pokaż wiadomość
To jedna z zasad tagu, którą "narzuciła" pomysłodawczyni- Karolina ze Stylizacji.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------



I przede wszystkim trzymać się reguł, które się wcześniej ustaliło (np. lody jemy tylko po obiedzie, idziemy do sklepu, ale nowej zabawki dzisiaj nie dostaniesz bo masz ich dużo/niedługo są twoje urodziny....) oraz wymagać, żeby babcia, ciocia czy niania tych samych reguł przestrzegały .
Ja nigdy nie byłam dzieckiem "chcącym tę zabawkę TERAZ!" ponieważ mama zawsze tłumaczyła mi, że nie pieniążków i myślę, że to sensowniwjszse niż zabieranie na zakupy swojego misia czy obiecanie zabawki an urodziny.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:56   #3535
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez lmaa Pokaż wiadomość
Dopiero teraz zobaczylam ten filmik,bo nigdy nie mialam Jej w subkach.Czy ta dziewczyna nie mysli?Jej paznokcie maja bardzo brzydki ksztalt i nie powinna ich przede wszystkim tak eksponowac


Ja też widzę po raz pierwszy i nie znałam jej ,powiem że mnie to zakoczyło Nigdy nie widziałam takich paznokci są dość szerokie więc nie powinna ich zapuszczać nie wyglądają korzystnie
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 21:20   #3536
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
dokładnie, wkoncu sekret to tajemnica, rzecz poufna
a one oznajmiają to całemu swiatu zadowolone z siebie (choc często nie ma powodu )
Słynne zabite kotki. Nie znam tej jutuberki,a le jej min i tych kotków długo nie zapomną, z niekorzyścią dla autorki jak cudowna by nie była.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Ogólnie nie przepadam za tagami, większość mi się nie podoba, ale ten tag jest naprawdę bezsensowny i głupi. Czasami dziewczyny wyjawiają takie rzeczy (np. zabicie kotków), którymi lepiej sie nie chwalić albo mówią o tak zwykłych, najzwyklejszych rzeczach, że naprawdę trudno je nazwać sekretami.
Podsumowałaś co o tym myślę.
-sekrety to sekrety, pewnych rzeczy się nie mówi przyjaciółce a tutaj one to obwieszczają światu
- sekrety z serii - kocham pierogi, mogę je jeść codziennie, kocham pieski, nie lubię szpinaku blah blah blah

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie wy widzicie tyle niewychowanych dzieci w Polsce, ja się najczęściej spotykam z prawidłowymi reakcjami rodziców na niewłaściwie zachowania, wydaje mi się że bezstresowe wychowanie nie jest u nas aż tak modne. Niedawno byłam na wycieczce, okazało się że sporo wybrało się rodzin z dziećmi, myślałam że będzie niezła 'jazda' w samolocie a później w autokarze (ryki, krzyki, płacze) ale zostałam mile zaskoczona bo dzieci nie były uciążliwe.
Dużo gorzej wypadają angielskie dzieci.... a w miarę dorastania jest coraz gorzej, angielska młodzież...temat rzeka .

A na youtube wysyp ulubieńców sierpnia
Podobno i tak najgorsze dzieci to te w Egipcie:
http://muslitotek.blogspot.com/2012/08/malpi-gaj.html

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Napisane przez beznadziejniak
Cieszę się, że mnie rodzice wychowali tak a nie inaczej. U mnie w rodzinie nie było mowy by się wygłupiać w towarzystwie. Pamiętam jak przychodzili do nas goście to mogłam siedzieć na kanapie ale tylko ze złożonymi nogami i rękami na kolanach.


Szczerze? dla mnie to już przesada...
Dla mnie też.

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
Pewnie zadusiła z "miłości". Słyszałam wiele razy, że dzieci udusiły kotka małego. Mimo wszystko to nie jakiś ewenement, szczególnie na wsi i to jeszcze 20 lat temu. Kotka urodziła młode, może nawet nikt nie wiedział (bo kto takim czymś się dawniej interesował), a dziecko sobie biegało bez oka rodzica, lub np pilnowała je babcia (lub prababcia) i znalazło słodkiego kiciusia... Wiele dzieci w pewnym wieku uważa, że im mocniej przytuli, tym bardziej kocha i cała historia.
Kiedyś nikt się takim czymś nie przejmowal, bo kocięta i tak topiono często
Z resztą nawet dziś moja 80 letnia babcia sprawiła sobie kotka i kuzynka (5lat) nosiła go za szyję z miłości, a dla babci to normalne... Bo przecież ona go tak KOCHA. Dopiero ciotka małej zwróciła uwagę.

Jedynym słowem, nie jest to wina Saruni, bo była nie świadoma, ja jej nie potępiam, ale chwalić się nie ma czym
Też jej nie potępiam bo była malutka, nie jej wina. Ale sam tag potępiam w całej rozciągłości bo zwyczajnie jest głupi.

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Też mnie to zdziwiło. Sama mam masę przypraw, doprawiam gotowe już mieszanki jak i kupione, gotowe jedzenie np. chińczyka
Szczególnie mnie to zaskoczyło bo wcześniej wspomniała,że prowadzi zdrowy tryb życia a później, że u niej w domu korzysta się z gotowców typu Knorr czy Winiary i ona nie potrzebowała do tej pory żadnych przypraw. Przecież nawet gotowy sos Uncle bens można doprawić, żeby miał lepszy smak.
Zainspirowana jednym odcinkiem z Na Wspólnej zaczęłam nawet rosół doprawiać curry i chilli
A nie mieć, soli czy pieprzy to już zbrodnia dla mnie.

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
Też mnie to zszokowało.
Ja mam całą szufladę przypraw. Choć używam ich naprawdę małe ilości, to nie wyobrażam sobie bez nich jedzenia i diety.

Rozumiem jakieś przyprawy typu kardamon, czy lubczyk nie każdy musi mieć, ale curry, chilli, oregano czy bazylia naprawdę nie są odkrywcze i ja je traktuje niczym sól i pieprz

Recenzja diety po 5 dniach jest ŻAŁOSNA. Dietę to ja mogę zrecenzować po roku, kiedy wiem, że schudłam tyle i tyle w takim i takim czasie i nie ma jojo. Jeszcze po odbyciu całej kuracji bym zrozumiała, ale po 5 dniach to typowo sponsorowany filmik i jestem w stanie uwierzyć, że ona tej diety w ogóle nie stosowała.
Dokładnie, ja je nawet czasami zamiast soli i pieprzu używam <3 Mój ulubiony zestaw, świeża bazylia z doniczki, oregano, ostre chilli lub jakieś jalapenio, curry <3

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Kiedys urodzenie i wychowanie (lub nie) bylo najbardziej naturalna rzecza na swiecie. Baba chodzila z brzuchem jak balon, potem urodzila i swiat nie przestal sie krecic i nikt nie traktowal jej jak Marii, a jej dziecka jak Jezusa. A teraz baby maja popierpapier we lbie na punkcie brzuszkow i pieluszek i nikt mi nie powie, ze nie. Jak patrze na mamuski to mi sie odechciewa zostania matka na sama mysl, ze bede taka sama. A najgorsze jest to, ze ojcowie sa tacy sami. Pieszcza sie z dziecmi jak ze szczeniaczkiem. I nie ma teraz mezczyzn, skoro mezczyzni ich nie wychowuja.
Moje dziecko, moj maluszek, moj bobo... Na Boga, po co dajecie tym dzieciom imiona, skoro ich nie uzywacie?
Bardzo chcę któregoś dnia być mamą ale mnie również wkurzają te z od-pieluszkowym czymś tam i boję się, że i mi odwali


btw, albo ja mam jakąś ruję albo ostatnio w moich ulubionych wątkach sam temat macierzyństwa się przewija
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 21:22   #3537
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
Dla mnie też.-
i dla mnie tez jak juz przy tym jestesmy u mnie w domu zawsze byla luzna atmosfera, z goscmi to sobie zawsze lubilam porozmawiac - w ogole ciagnelo mnie do doroslych xD zero skrepowania. i wydaje mi sie, ze mimo wszystko nie wyroslam na jakies rozpieszczone dziewuszysko
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 21:24   #3538
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Kiedyś obejrzałam kilka filmików, szczególnie te o włosach. Mi się nie podoba w takiej odsłonie, blond i krótka fryzura dodają jej lat.
Rzeczywiście długie włosy odejmowały jej lat, ale w tych tez jej do twarzy.
Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ty tak, inni nie. Ja jestem fanką nieprzyprawionego jedzenia, nie sole jajecznicy nawet. Każdy robi jak woli.
...
Ale RGP, o której mowa właśnie też lubi przyprawione jedzenie, więc dziwie się, że do tej pory nie miała w swojej kuchni podstawowych przypraw... Ba, zdaje się, że w ogóle nie miała pojęcia o ich istnieniu skoro zachwala je jak jakąś odkrywczą nowość na rynku

Cytat:
Napisane przez beznadziejniak Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?&v=eX6gZkaHmmY
Widziałyście?? Mi się to podoba.
Widziałam jakiś czas temu i omal zawału niedostałam
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 21:24   #3539
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Kiedys urodzenie i wychowanie (lub nie) bylo najbardziej naturalna rzecza na swiecie. Baba chodzila z brzuchem jak balon, potem urodzila i swiat nie przestal sie krecic i nikt nie traktowal jej jak Marii, a jej dziecka jak Jezusa. A teraz baby maja popierpapier we lbie na punkcie brzuszkow i pieluszek i nikt mi nie powie, ze nie. Jak patrze na mamuski to mi sie odechciewa zostania matka na sama mysl, ze bede taka sama. A najgorsze jest to, ze ojcowie sa tacy sami. Pieszcza sie z dziecmi jak ze szczeniaczkiem. I nie ma teraz mezczyzn, skoro mezczyzni ich nie wychowuja.
Moje dziecko, moj maluszek, moj bobo... Na Boga, po co dajecie tym dzieciom imiona, skoro ich nie uzywacie?
Serio wyrażenie 'moje dziecko' Cię irytuje? Skoro to jest ich dziecko to nie rozumiem problemu. Tak samo mój mężu, moja żono, nie widze w tym nic dziwnego. Nie popadajmy w skrajność.
Ale, że wszystkie matki się jakoś zachowują, że masz takie poglądy? Są różni ludzie i różne matki, jedna będzie przesadnie się pieścić mówiąc do dziecka, mój bejbiku, maluszku, kruszynko titututut, a inna będzie zwracać się do miesięcznego dziecka: Władysławie czy przemyślałbyś zaprzestanie płakania? Przesada w jedną lub w drugą stronę to... no właśnie przesada, ale niech każdy zachowuje się, jak uważa i zgodnie ze swoimi przekonaniami, póki nikogo nie krzywdzi Bo takie piętnowanie matek to chyba też lekkie nadużycie.
Oj tak, to ewidentnie w moim stylu! Często takim tonem mówię do psa. Jest to ton stanowczy a zarazem uspakajający " O., bez emocji, proszę o brak emocji". "O, prosiłabym byś przestał mnie ciągnąć". "O.,pozwolisz, że zejdziesz mi z drogi".
Moje teksty są dla żarty ale w brew pozorom pies mnie słucha.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 21:25   #3540
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Nowy Filmik u RockGlamePrincess o diecie
http://www.youtube.com/watch?v=9oB2Hx1ZthE'


TheOleskaaa poleca kanały na YT
http://www.youtube.com/watch?v=wySFkl1VFk4



Stylizacje (Karolina) vs. kariwitch2 - vlog (zrobiły sobie mega tapetę )
http://www.youtube.com/watch?v=em8lCdQd_TU



Milionowa recenzja u TheOlimpii18 ( makijaż )
http://www.youtube.com/watch?v=IcyH3U85Eio


Nowy filmik u Brunetki Alinki
http://www.youtube.com/watch?v=s-EtiRF-m3I
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.