Wszystko o Oriflame cz. II - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-21, 18:20   #3511
Matinne
Rozeznanie
 
Avatar Matinne
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 843
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

dziewczyny, znajde gdzies katalog 1 / 2009 ale nie taki na stronie ori tylko cos ala infokatalog ? z tym ze tam nie ma calego ;/
__________________
luty cash : 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 90 95 100
luty gym : 1 2 3 4 5 6 7 8 ( 9 10 11 )
luty books : 1 2 3
Matinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 19:32   #3512
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Matinne Pokaż wiadomość
dziewczyny, znajde gdzies katalog 1 / 2009 ale nie taki na stronie ori tylko cos ala infokatalog ? z tym ze tam nie ma calego ;/
A co to takiego infokatalog
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 19:43   #3513
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Z tego co kojarzę to był chyba na swięta taki infokatalog czy coś podobnego, ale obecnie nie umiem tego znalezc na stronie. Ktoś z Was się skusił na torebkę-niespodziankę? Bo ja jak na razie
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 19:44   #3514
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

dziewczyny nie wiem już co robić ;/ chodzę do szkoły i dałam jednej klientce katalog w piątek prawie 2 tygodnie temu i liczyłam, że w pon. mi odda i będę miała, jeszcze te 5 dni na danie katalogu innym 2 koleżanką które zamawiają ode mnie...a potem(czyli teraz) miałam mieć ferie a mieszkam 30 km od mojej szkoły i te inne klientki mieskzają koło szkoły więc nie będę miałą jak przyjechać...no i teraz ta dziewczyna codziennie zapominałą katalogu, chociaż jej pryzpominałą i tylko przepraszała..i w piatek ostatni dziń szkoły również i obiecałą, że coś zamówi...nie dałą katalogu 2 klientką ale wysłąłąm im linki tylko że narzekają ze słąbo widać i wola prawdziwy obejżęć i tamta dziewczyna pisałąm do niej żeby mi napisałą co chce i czekam już od piatku pisałąm z 5 razy a ona się nie odzywa ;/ nie wiem jak się zachować ? nie dość, że przez nią straciłąm 2 klientki(w tym jedna ostatnio zamówiła na 110 zł) to nie ma katalogu a ona nie odpisuje mi czy coś chce..powinna coś zamówić według mnei po tym co zrobiła ;/ no ale jak jej coś powiem jak się zachowała i że nie będę dawać jej katalogu to mogę stracić klientkę a ona zawsze coś zamawia przynajmniej na 10 zł a czasem nawet na 60 zł ... co robić ?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 19:56   #3515
Misia.m
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 195
GG do Misia.m
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wiem już co robić ;/ chodzę do szkoły i dałam jednej klientce katalog w piątek prawie 2 tygodnie temu i liczyłam, że w pon. mi odda i będę miała, jeszcze te 5 dni na danie katalogu innym 2 koleżanką które zamawiają ode mnie...a potem(czyli teraz) miałam mieć ferie a mieszkam 30 km od mojej szkoły i te inne klientki mieskzają koło szkoły więc nie będę miałą jak przyjechać...no i teraz ta dziewczyna codziennie zapominałą katalogu, chociaż jej pryzpominałą i tylko przepraszała..i w piatek ostatni dziń szkoły również i obiecałą, że coś zamówi...nie dałą katalogu 2 klientką ale wysłąłąm im linki tylko że narzekają ze słąbo widać i wola prawdziwy obejżęć i tamta dziewczyna pisałąm do niej żeby mi napisałą co chce i czekam już od piatku pisałąm z 5 razy a ona się nie odzywa ;/ nie wiem jak się zachować ? nie dość, że przez nią straciłąm 2 klientki(w tym jedna ostatnio zamówiła na 110 zł) to nie ma katalogu a ona nie odpisuje mi czy coś chce..powinna coś zamówić według mnei po tym co zrobiła ;/ no ale jak jej coś powiem jak się zachowała i że nie będę dawać jej katalogu to mogę stracić klientkę a ona zawsze coś zamawia przynajmniej na 10 zł a czasem nawet na 60 zł ... co robić ?
Kupować katalogi......nie wyobrażam sobie prowadzenia takiej działalności z 1 czy 2 katalogami w ręce.
W twojej sytuacji powinnaś zwrócić się do sponsorki,albo sama brać ok.6-10 katalogów jak jesteś w oddziale.

Jeżeli jesteś w firmie to do każdego zamówienia możesz poprosić o bezpłatny katalog do koszyka.
__________________
Moje wzorki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85963
Misia.m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 19:59   #3516
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

hmm...
po pierwsze umawiaj się na konkretny termin odbioru za 2-3 dni.
po drugie : zamawiaj więcej katalogów..
chyba tyle mogę poradzić.
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 20:02   #3517
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Misia.m Pokaż wiadomość
Kupować katalogi......nie wyobrażam sobie prowadzenia takiej działalności z 1 czy 2 katalogami w ręce.
W twojej sytuacji powinnaś zwrócić się do sponsorki,albo sama brać ok.6-10 katalogów jak jesteś w oddziale.

Jeżeli jesteś w firmie to do każdego zamówienia możesz poprosić o bezpłatny katalog do koszyka.

misia z ust mi to wyjęłaś...

sama rozdaje klientkom po katalogu a nawet po 2 szt... żeby pokazały koleżankom tez
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 20:10   #3518
Misia.m
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 195
GG do Misia.m
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

W takiej sytuacji pojechałabym te 30 km, zainwestowała w bilet, przeprosiła klientki, że w wyniku mojego braku doświadczenia nie dostały na czas katalogu, dała im próbki i....szybciutko złożyła ich zamówienia, póki jeszcze jest czas.
Każdy popełnia błedy,albo nie jest w stanie czegoś przewidzieć.

Moje znajome też uwielbiają wziąć katalog do ręki, niż z internetu zamawiać,sama zresztą uwielbiam wybierać z katalogu..... więc się wcale im nie dziwię.
Głowa do góry!
__________________
Moje wzorki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85963
Misia.m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 20:41   #3519
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Ja skusiłam się na paczkę-niespodziankę: będę mieć wode toaletowa Elvie, dwie pomadki Lip Clasic, tusz do rzęs Extrem, dezodorant Midsummer, lakier Visions, pomadki OB chyba 2. Do tego jakas torebka Silky Kiss, kompletnie nie wiem co to
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 20:51   #3520
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Zdecydowałam że pojadę do Wa-wy na tą konferencję 05.02. Mam pytanie może trochę dziwne, ale osoby które już tam były może coś podpowiedzą... jaki strój "obowiązuje" ?

Edytowane przez wskazówka
Czas edycji: 2009-01-21 o 20:51 Powód: lit.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 20:52   #3521
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Zdecydowałam że pojadę do Wa-wy na tą konferencję 05.02. Mam pytanie może trochę dziwne, ale osoby które już tam były może coś podpowiedzą... jaki strój "obowiązuje" ?
właściwie nie ma narzuconego stroju, ale strój biznesowy mile widziany i taki proponuję, zeby nie czuć się źle. elegancko z nutą ekstrawagancji
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 14:15   #3522
izusia1234
Raczkowanie
 
Avatar izusia1234
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 132
Niespodzianka Oriflame od 21 stycznia 2009

Witam,
Chciałabym się dowiedzieć, czy wiecie co Oriflame oferuje w takiej paczuszce? Jak sądzicie warto to zamawiać?
izusia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 14:28   #3523
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Niespodzianka Oriflame od 21 stycznia 2009

zapraszam na wątek : Wszystko o Oriflame
izzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 14:32   #3524
izusia1234
Raczkowanie
 
Avatar izusia1234
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 132
Dot.: Niespodzianka Oriflame od 21 stycznia 2009

właśnie taki znalazłam. napisałam już do moderatora prośbę o przesunięcie wątku
izusia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 15:03   #3525
twist
Zadomowienie
 
Avatar twist
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 080
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez twist Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak zachęcacie swoje koleżanki, żeby wybrały się z wami na POM? poradźcie coś
Ponawiam moje pytanie
twist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 16:14   #3526
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Mam do Was pytanie. Od nie dawna sponsoruje, jak za coś się biorę to zupełnie sie temu poświęcam. Zaczęłam budować grupę mam ok. 10 os. Ble, ble, ble... Mam problem, wygląda to tak 3 razy na kat. kontaktuje się z moim dziewczynami. Na początku pisze że rozpoczyna się katalog, że jeśli nie mają katalogów, to mogą się do mnie zgłosić, itd. Potem w połowie katalogu, przypominam o składaniu zamówień. No i pod koniec katalogu, pogratulować, ewentualnie obudzić spóźnialskich. Mam jedną dziewczynę w grupie, złożyła 1 zamówienie w kat świątecznym. Cała ta akacja ze składaniem jej zamówienia była dziwna, mówiła mi jakieś farmazony, że tak w ostatni dzień, bo ma doła, bo wujek jej umarł. Kat 1. Katalog się rozpoczyna przypominam o zamówieniu w poniedziałek przysłała mi esa że wyśle mi w środę bo koleżanki są niezdecydowane, mają jej katalogi, a ona nie ma ich więcej, oczywiście nie wysłała, napisała w czwartek że koleżanki nie oddały jej katalogu, a ona ma zamówienie w katalogu:O i nic nie pamięta co zamawiały klientki i zaraz słyszę że się kłóci z mamą, że dziadek miał wylew, że chomik jej zdechł, że ją okradli a tam miała katalogi i nic nie ma i Bóg jeden wie co jeszcze. Te jej nagłe wypadki tak mi śmierdzą ściemą, że masakra! Nie chce współpracować z taką osobom.
Więc mam problem bo nie wiem czy powinnam jej przypominać o tych zamówieniach, itd. Czy przestać do niej pisać, czy dać jej szansę, proszę poradźcie coś.
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 16:36   #3527
zagadka6
Wtajemniczenie
 
Avatar zagadka6
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: *Kraków*
Wiadomości: 2 116
Wink Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez .ups Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie. Od nie dawna sponsoruje, jak za coś się biorę to zupełnie sie temu poświęcam. Zaczęłam budować grupę mam ok. 10 os. Ble, ble, ble... Mam problem, wygląda to tak 3 razy na kat. kontaktuje się z moim dziewczynami. Na początku pisze że rozpoczyna się katalog, że jeśli nie mają katalogów, to mogą się do mnie zgłosić, itd. Potem w połowie katalogu, przypominam o składaniu zamówień. No i pod koniec katalogu, pogratulować, ewentualnie obudzić spóźnialskich. Mam jedną dziewczynę w grupie, złożyła 1 zamówienie w kat świątecznym. Cała ta akacja ze składaniem jej zamówienia była dziwna, mówiła mi jakieś farmazony, że tak w ostatni dzień, bo ma doła, bo wujek jej umarł. Kat 1. Katalog się rozpoczyna przypominam o zamówieniu w poniedziałek przysłała mi esa że wyśle mi w środę bo koleżanki są niezdecydowane, mają jej katalogi, a ona nie ma ich więcej, oczywiście nie wysłała, napisała w czwartek że koleżanki nie oddały jej katalogu, a ona ma zamówienie w katalogu:O i nic nie pamięta co zamawiały klientki i zaraz słyszę że się kłóci z mamą, że dziadek miał wylew, że chomik jej zdechł, że ją okradli a tam miała katalogi i nic nie ma i Bóg jeden wie co jeszcze. Te jej nagłe wypadki tak mi śmierdzą ściemą, że masakra! Nie chce współpracować z taką osobom.
Więc mam problem bo nie wiem czy powinnam jej przypominać o tych zamówieniach, itd. Czy przestać do niej pisać, czy dać jej szansę, proszę poradźcie coś.

Ja miałam podobnie tylko ze dziewczyna chcila sie zapisac do Oriflame a jak przyszlo co do czego to sciema za sciema i przekladanie spotkan ze mna. Dzwonilam , pislam do niej i zero odzewu lub sciema. Ja sobie odpuscilam i tobie tez tak radze jak ona nie chce to szkoda czasu twego na nia bo ten czas i pomoc mozesz zaoferowac osobie ktora Chce tego. Pozdrawiam
__________________
Jestem za trudna ktoś widocznie zmienił mnie
Jestem bez serca ktoś widocznie złamał je
zagadka6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 19:13   #3528
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

ech..nie wiem co robić tamta dziewczyna nie odpisuje ciągle;/ ani na n-k ani na gadu ani na kom... ;/
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 20:53   #3529
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

daj sobie spokój z nią i zacznij współpracować z osobą, która będzie chciała się zaangażować, wiem z własnego doświadczenia, że praca z takimi osobami jak ta twoja koleżanka nie przynosi żadnych efektów, a wręcz zniechęca, aha i jeczsze jedna rada- zamawiaj więcej katalogów
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 21:28   #3530
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez jola2243 Pokaż wiadomość
daj sobie spokój z nią i zacznij współpracować z osobą, która będzie chciała się zaangażować, wiem z własnego doświadczenia, że praca z takimi osobami jak ta twoja koleżanka nie przynosi żadnych efektów, a wręcz zniechęca, aha i jeczsze jedna rada- zamawiaj więcej katalogów
postaram się bo ten katalog w ciągu tych prawie 3 tygodni przewija się przez ponad 20 osób a mam 3 katalogi zawsze i zamawiam pierwszego dnia... dzięki wszystkim za rady ;* jutro do niej zadzwonie chociaż mam 1 zł na koncie ;/
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 07:54   #3531
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Tak z ciekawości przeglądnęłam ruski Oriflame: http://www.oriflame.ru/prod/offers/N...rontpage.jhtml
Jest ciekawszy od naszego! i więcej promocji. Co za...
Mam w ogóle pytanie, czy w poniedziałek znowu bedzie można zamawiać od 6 rano?
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 08:03   #3532
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Chyba tak
Faktycznie fajniejszy ten katalog!
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 08:04   #3533
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez zabula87 Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości przeglądnęłam ruski Oriflame: http://www.oriflame.ru/prod/offers/N...rontpage.jhtml
Jest ciekawszy od naszego! i więcej promocji. Co za...
Mam w ogóle pytanie, czy w poniedziałek znowu bedzie można zamawiać od 6 rano?
masz racje ;/ ale jestem zla ;/ u nich wszytko na promocji .. ile zapachów i akcesori ;/ i lepsze graficznie troszkę ;/ bo u nas to z tym kiepsko



http://s155946129.einsundeinsshop.de...dex.shopscript
w Niemczech robi sie ładne kolorowe


http://www.oriflame.co.uk/prod/offer...rontpage.jhtml
anglia

http://www.oriflame.co.in/prod/offer...rontpage.jhtml
indie

http://www.oriflame.gr/prod/offers/N...rontpage.jhtml
grecja

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2009-01-23 o 08:26
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 08:20   #3534
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Bierzecie coś dla siebie z kat.2? mnie nic nie kusi. Muszę pozużywać troche i oszczędzać! a w 3 się kilka nowości zapowiada, więc jestem ciekawa.

Dziewczyny mam też prośbę wejdźcie proszę na moją strone w profilu i zagłosujcie. Chce zrobić prezent chłopakowi! można głosować raz dziennie do 5 lutego. Z góry dzięki!
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 08:51   #3535
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Ten grecki katalog niczym nasz, tylko kilka stron innych. Ja z kat. 2 biorę kilka rzeczy dla siebie Biorę dla siebie żel i krem do rąk czekoladowy, Visions kredkę do oczu szara Kiss Me, i każdy kolor pomadek Visions Kiss me, biorę s8 Night dla TŻ'eta na walentynki, maseczkę z pomarańczy, Miss O różową i żel antybakteryjny do rąk
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:09   #3536
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Ci na wschodzie to mają dobrze dosłownie wszystko w promocji mnóstwo biżuterii akcesoriów... super... podkład matte control ma u nich inne opakowanie
ciekawi mnie w tym indyjskim katalogu seria oriflame optimals white i essential fairness
__________________

Edytowane przez nynka87
Czas edycji: 2009-01-23 o 09:19
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 11:05   #3537
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
ciekawi mnie w tym indyjskim katalogu seria oriflame optimals white i essential fairness
Ja chcę tę serię w Polsce!
No ale chyba nie ma co się łudzić. Nieustępująca moda na skwarki.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 11:19   #3538
izusia1234
Raczkowanie
 
Avatar izusia1234
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 132
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Witam dziewczyny!
Ja także jestem konsultantką Oriflame. Gratuluje Wam takiego sukcesu. Mi niestety się nie udaję się rozkręcić- wszyscy znajomi twierdzą, że to nie jest klucz do sukcesu i nie chcę do Nas dołączyć.. Macie jakieś propozycje, jak mogłabym ich zachęcić??
Pozdrawiam
izusia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 12:09   #3539
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Ja robię tak (w sumie to zadna tajemnica) mam wydruki mojego drzewka sponsorskiego a tam jest czarno na białym ile pp robi grupa ile ja i ile mam rabatu co katalog, jak się zobaczy to lepiej rozmawiać z potencjalnym konsultantem, u mnie bynajmniej to działa, zapisałam się w kwietniu 2008, a jestem na 12 % od listopada
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 12:59   #3540
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ja chcę tę serię w Polsce!
No ale chyba nie ma co się łudzić. Nieustępująca moda na skwarki.
tak, solarium rządzi... nawet zagraniczne podkłady występują u nas w takiej palecie kolorów, że pożal się boże .... jak byśmy Brazylijkami były... toć my Słowianie hehe
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.