Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-17, 14:18   #3511
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Farouk zawsze kojarzyłam z dobrą farbą lecz kiepskim cięciem, ale dawno tam nie zaglądałam
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 20:32   #3512
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

nie wiem jak tną tam inne fryzjerki, więc na ich temat się nie wypowiem no i wiadomo, że to co jednemu się podoba, innemu może nie podpasować- moja kumpela np. nie rozumie jak mogę chodzić żeby ściąć tylko 1 cm a ja mam po prostu bardzo grube włosy, nie lubię jak leżą tak bez życia i jednocześnie zapuszczam, więc zwykle wolę trochę objętości się pozbyć. I w tym akurat się nie zawiodłam
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 22:11   #3513
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ja podobnie- z farbowania w Farouk byłam Baaaardzo zadowolona, natomiast z cięcia już mniej...ale jakoś tragicznie znowu nie było i ceny nawet nawet...całkiem ok a juz napewno dobrze w porównaniu z niektórymi stylistami tego forum
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 06:20   #3514
kObra.
Rozeznanie
 
Avatar kObra.
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 720
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Dziewczęta! Pomocy!

Muszę ściąć włosy - nagła akcja.
Z włosów do ramion na bardzooo krótko.
I teraz nie wiem do kogo iść - cena nie gra roli.
Przeleciałam od kilku dni wątek i widzę, że często pojawia się p. Tomek B. i Adam, ale nie pamiętam skąd.
Czy mogłabyście podać mi namiary na nich, gdzie mają swoje salony, etc.?
No, i który z nich lepszy? Bo wiele dobrego na temat Adama czytałam, ale na temat Tomka również.

Czekam niecierpliwie!
Pozdrawiam,
__________________
Anastazja & Lena


Forum o PCO(S) - - jest naprawdę wesoło!
kObra. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 07:47   #3515
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

dziewczyny umówiłam się na włosy na ul Piątkowska do hair-club do niejakiego Łukasza, hmmmm....mam nadzieje że będę mogła tu Wam go polecić, do tej pory chodziłam do Sławka na Krautchofera, ale wpadł w rutyne i straciłąm 80% swoich włosów trochy sie boje, mam nadzieje że nie będę musiała uciekać z fotela zdam relacje, ide za tydzień.
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 08:23   #3516
szuja88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Polecam Ci studio fryzur posh na wrocławskiej. Pan Marek jest swietny w ścięciu na krótkie fryzury. Wiem co mówię miałam do pasa a teraz od dłuższego zasu ścinam się u niego. fryzura niemalże sama się układa. ceny w miarę, ok 60 zł. Do tego samo ścinanie to przyjemnośc, fryzjer tak delikatnie gładzi włosy, i to co wywija z nożyczkami jest niewyobrażalne 0618529788 Wrocławska 25a

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

ja byłam u pana marka z POSH, a dotychczas nigdy nie byłam zadowolona, dopiero on to zmienił, delikatny a przy tym bardzo ciekawe ięcie, bez ekstrawagancji, a włosy fajnie się układają.
szuja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 08:55   #3517
katistoma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

A ja znowu byłam u Ani w lu lumiere i niezmiennie jestem zadowolona.Fajny kolor dobre cięcie.Jak zawsze! Z ciemnego blądu,trochę brązowego stałam się fantastycznym rudzielcem.Myślałam ze po takiej zmianie będę miała matowe włosy ale na szczęście włosy lśnią a kolor jest zarąbisty.
katistoma jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 13:53   #3518
labomba1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ponownie polecam p. MARKA z Posh. Pisalam juz na forum o tym, ze bylam bardzo zadowolona z przemiany jaka mi zrpbił. Dzisiaj pierwszy raz stwierdzilam, ze sprobuje ulozyć wlosy tylko suszarka i palcami a grzywke i boki prostownica-efekt super. UKLADANIE WLOSÓW TO TERAZ NIECALE 10 MIN. Z długich na takie za ucho zaplacilam 90 zl, pewnie poźniej, podcinajac tylko zaplace mniej.
labomba1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 14:09   #3519
jadwisiamink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

A więc, zdaję relację po wizycie w Maestro
technicznie- bardzo dobry, to co zrobili mi w Le grand zostało naprawione, nie widać odrostów, ładne cienie, wyglądam jak człowiek.
Niestety nie trafiłam z kolorem, to w dalszym ciągu nie jest to o czym myślę.
Bardzo zaskoczona jestem ceną, 240zł, balajaż,później farba na całość,maska,modelowanie, także bardzo przyzwoicie. Ogólnie polecam, chociaż ja szukam dalej tego jedynego
jadwisiamink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 16:05   #3520
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

a w Farouku potrafią doradzić, czy lepiej iść juz z wlasną wizją koloru na moich włosach?
Chciałabym, zeby jakis profesjonalista mi doradził, czy w danym kolorze bede dobrze wygladać.. a po wizycie u Agi K. boje sie, ze znowu strace pieniadze, a z efektu bede niezadowolona
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 18:40   #3521
jadwisiamink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
a w Farouku potrafią doradzić, czy lepiej iść juz z wlasną wizją koloru na moich włosach?
Chciałabym, zeby jakis profesjonalista mi doradził, czy w danym kolorze bede dobrze wygladać.. a po wizycie u Agi K. boje sie, ze znowu strace pieniadze, a z efektu bede niezadowolona
Raczej trzeba mieć już swoją wizję koloru, przynajmniej mi nikt nic nie doradził, poprostu pytały jaki kolor. Zresztą wogle te Panie tam jakieś takie na ciągłym fochu są.
jadwisiamink jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 18:44   #3522
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
a w Farouku potrafią doradzić, czy lepiej iść juz z wlasną wizją koloru na moich włosach?
Chciałabym, zeby jakis profesjonalista mi doradził, czy w danym kolorze bede dobrze wygladać.. a po wizycie u Agi K. boje sie, ze znowu strace pieniadze, a z efektu bede niezadowolona
Papryczko jeśli chodzi o farbę to raczej tak, Pani Sylwia spojrzała na mnie i stwierdziła,że widzi mnie w ciemnej czekoladzie ale pozwoliła mi się rozejrzeć po kolorach i po wspólnych ustaleniach wymieszała mi bardzo ładny ciemny czekoladowy. Plusem są ich farby, delikatne dla włosów a i trałość była ok. Prawda jest taka, że musisz przekonać się sama czy dany fryzjer będzie Ci odpowiadał....
p.s. Mam nadzieję, że włoski szybko odrosną
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 18:52   #3523
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

dziękuję! już mi trochę odrosły i nie mam takich prześwitów, że stojąc przede mną, można zobaczyć, co się dzieje za mną i mogę zrobić kitkę!

pamietam, ze Farouk do farbowania był tutaj zawsze polecany.. musze sie nad tym poważnie zastanowić. Już nawet myslalam nad Tomkiem B, ale to troche taki bajkopisarz.. i nie wiem jak trwale sa jego farby
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 19:27   #3524
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Już nawet myslalam nad Tomkiem B, ale to troche taki bajkopisarz.. i nie wiem jak trwale sa jego farby
Batlej pracuje na goldwellu o ile mnie pamięć nie myli
trwałość przeciętna, ale nie najgorsza..
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 19:50   #3525
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny, do którego z poznańskich salonów Trendy najlepiej się wybrać? Macie tam jakiegoś godnego polecenia fryzjera?

I nie orientuje się któraś z Was może, z jakim wyprzedzeniem najlepiej się tam umawiać?
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 20:06   #3526
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

pierwszy raz w zyciu chce isc na farbowanie do fryzjera do tego na rozjasnianie
moze podpowiecie mi, na co zwracac uwagę?
czy moge odczuwać jakiś dyskomfort w czasie farbowania, np. pieczenie skóry głowy, swędzenie..
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 22:32   #3527
Carula
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
pierwszy raz w zyciu chce isc na farbowanie do fryzjera do tego na rozjasnianie
moze podpowiecie mi, na co zwracac uwagę?
czy moge odczuwać jakiś dyskomfort w czasie farbowania, np. pieczenie skóry głowy, swędzenie..
A ja dzisiaj byłam znów u mojego fryzjera marcinka haha i jestem zadowolona , papryczkaa jak na farbe się chcesz gdzieś umawiać to radzę jak najszybciej bo teraz taki okres że nawet mój fryzjer ma terminy a to nowy salon , nie polecam loreala bo szybko schodzi w bazarze mi kładli , polecam też betleja ale on to ma terminy ufff pozdrowienia dla klientek afro claudine ha ha wiadomo o co chodzi super włoski doczepia
Carula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 23:17   #3528
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
pierwszy raz w zyciu chce isc na farbowanie do fryzjera do tego na rozjasnianie
moze podpowiecie mi, na co zwracac uwagę?
czy moge odczuwać jakiś dyskomfort w czasie farbowania, np. pieczenie skóry głowy, swędzenie..
farbowałam raz w życiu (lekko rozjaśniałam mój dość ciemny, naturalny brąz)- nie czułam żadnego dyskomfortu, poza długim czekaniem (nie lubię czekać na cokolwiek ).
a tak swoją drogą, co jest z tym salonem Posh, mamy uwierzyć, że nagle wszystkie klientki pana Marka rzuciły się na forum, żeby napisać jednego posta o jego umiejętnościach?
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 05:31   #3529
kObra.
Rozeznanie
 
Avatar kObra.
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 720
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Okej, raz kozie śmierć. Oprę się na tym, co już tutaj przeczytałam i umówię się do... Adama z Czesanki! (W końcu doszłam do tego, kto gdzie jest. )
Mam nadzieję, że żałować nie będę.

A może mogłaby mi któraś napisać na PW cennik?
Mycie, ścięcie & modelowanie włosów półdługich na bardzo krótkie?

Pozdrawiam,
__________________
Anastazja & Lena


Forum o PCO(S) - - jest naprawdę wesoło!
kObra. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 07:17   #3530
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
pierwszy raz w zyciu chce isc na farbowanie do fryzjera do tego na rozjasnianie
moze podpowiecie mi, na co zwracac uwagę?
czy moge odczuwać jakiś dyskomfort w czasie farbowania, np. pieczenie skóry głowy, swędzenie..
ja tylko farbowałam, zmiana koloru max o 2 tony i nigdy, poza lekkim szczypaniem głowy podczas nakładania farby nic nie czułam zresztą, od ponad dwóch lat fryzjerzy wybierają do moich ciemnych włosów tylko szampony koloryzujące, więc farbowanie jest dużo łagodniejsze....nie mam pojęcia jak to jest z rozjaśnianiem
a co decydujesz się na ten ciemny blond?

Cytat:
Napisane przez kObra. Pokaż wiadomość
A może mogłaby mi któraś napisać na PW cennik?
Mycie, ścięcie & modelowanie włosów półdługich na bardzo krótkie?
najlepiej byłoby gdybyś sama do czesanki zadzwoniła i się dopytała. jeśli dobrze pamiętam to za odświeżenie fryzury i farbowanie zapłaciłam 210zł (włosy półdługie), samo ścięcie ok 80zł.
ale....wiadomo....lepiej samemu się dowiedzieć niż być niemile zaskoczonym przy płaceniu
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 09:07   #3531
kObra.
Rozeznanie
 
Avatar kObra.
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 720
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ja bez farbowania, bo farbuje mi mama zawsze.
Dziś się umówię i zobaczymy co z tego wyjdzie.
__________________
Anastazja & Lena


Forum o PCO(S) - - jest naprawdę wesoło!
kObra. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 11:24   #3532
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
ja tylko farbowałam, zmiana koloru max o 2 tony i nigdy, poza lekkim szczypaniem głowy podczas nakładania farby nic nie czułam zresztą, od ponad dwóch lat fryzjerzy wybierają do moich ciemnych włosów tylko szampony koloryzujące, więc farbowanie jest dużo łagodniejsze....nie mam pojęcia jak to jest z rozjaśnianiem
a co decydujesz się na ten ciemny blond?
szczerze mówiąc, to nie wiem moje naturalne włosy są takie mysie i bez wyrazu i koniecznie musze miec jakas zmianę
Ty miałaś rozjaśniane włosy o 2 tony? szampony koloryzujące są bardzo nietrwałe.. a ja myję włosy codziennie takze stawiam na farbę

jestem bardzo wybredna przede wszytskim rozjasnianie nie moze byc inwazyjne, bo prostuję włosy a rozjasnianie musi sie udac bez rudej poswiaty .. ciekawe, ktory fryzjer sie tego podejmie
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 12:17   #3533
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Ty miałaś rozjaśniane włosy o 2 tony? szampony koloryzujące są bardzo nietrwałe.. a ja myję włosy codziennie takze stawiam na farbę
tak mniej więcej...jestem zimną brunetką i dążyłam do czekoladowego, co było błędem, bo teraz walczę z odrostami i znienawidzoną rudą poświatą

Ja też jestem wybredna, skoro tyle usługi fryzjerskie kosztują to wymagam perfekcji, a tak mało fryzjerów zna się na swoim fachu, że szkoda gadać....parę razy trzymali w rękach nożyczki i już nazywają się kreatorem
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 18:33   #3534
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

papryczko też szukam dobrego fryzjera który zna sie na farbowaniu włosów jasnych. Mam nadzieje że ten Łukasz jest trafny i nie spali mi włosów jak mój były fryzjer. Ogólnie to ukończyłam kurs fryzjerski kiedyś, zawsze chciałąm zostać fryzjerką i co nieco kumam Jak ostatnio wpadłam do salonu gdzie kiedys też byłam stała klientka, to jak Pani nowa mi powiedziała że oni robią starannie balejarz tylko 1cm wchodzą na blond i reszte na odrost , he he he uciekłam jak szalona !
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 10:51   #3535
domino2901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

witam, nie dawno sie zalogowałm do was w sumie szukam dobrego fryzjera. Mam długie włosy farbowane na czekoladowy brąz w sumie lekko zmyte, naturalny kolor ciemny blond, ale chce coś zmienić kolor mnie głównie interesuje. Może polecicie mi jakis dobrych fryzjerów, którzy potrafią doradzić dobrać dobrze farbe a przy tym nie kasują za bradzo tz żeby ograniczyło sie to do 200-300zł a najlepiej mnie właśnie słucham radia reklamują jakis nowy salon Krzywa grzywa, słyszałyście o tym moze warto tam iść skoro nowy salon pewnie cąłkiem możliwe że będa się strarać?
domino2901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 14:34   #3536
kObra.
Rozeznanie
 
Avatar kObra.
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 720
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny! Ratujecie!
Adam z Czesanki ma wolny termin dopiero w styczniu, a ja do przyszłej soboty muszę mieć ścięte włosy!
RATUJCIE...
Do kogo innego mogę się wybrać, wiedząc, że nie spartaczy mojej krótkiej fryzurki?
__________________
Anastazja & Lena


Forum o PCO(S) - - jest naprawdę wesoło!
kObra. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 14:52   #3537
curran
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ja polecam Grupę Artystyczną Wagnera (zresztą kilka osób już tu o niej pisało). świetnie sobie radzą z moimi (trudnymi, oj trudnymi) włosami.
curran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 15:56   #3538
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Kobra
ja polecam technicznie swietnego Romka z La fayette w Pestce

Od lat chodzę do niego ja, mam wlosy dlugie, moje przyjaciolki, maja wlosy do ramion, moja mama w krotkich wlosach tez tam chodzi

niezmiennie jestem zadowolona ze sciecia, ktore dlugo sie utrzymuje- u mnie do 3 meisiecy, u mojej mamy w krotkich wlosach do 2, co jest na prawde dlugo
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 16:51   #3539
jaworka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez domino2901 Pokaż wiadomość
witam, nie dawno sie zalogowałm do was w sumie szukam dobrego fryzjera. Mam długie włosy farbowane na czekoladowy brąz w sumie lekko zmyte, naturalny kolor ciemny blond, ale chce coś zmienić kolor mnie głównie interesuje. Może polecicie mi jakis dobrych fryzjerów, którzy potrafią doradzić dobrać dobrze farbe a przy tym nie kasują za bradzo tz żeby ograniczyło sie to do 200-300zł a najlepiej mnie właśnie słucham radia reklamują jakis nowy salon Krzywa grzywa, słyszałyście o tym moze warto tam iść skoro nowy salon pewnie cąłkiem możliwe że będa się strarać?
Drogie dziewczyny, ponawiam pytanie, czy któraś z Was wie coś na temat nowego salonu Krzywa Grzywka przy ul. Długiej? Trochę się boje iść tak w ciemno... Serdecznie pozdrawiam wszystkie forumowiczki!
jaworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 18:45   #3540
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

o Krzywej Grzywie wiem tylko tyle, że reklamują się w radiu. trudno zgadnąć, co to oznacza - czy brak klientów czy forma promocji nowego DOBREGO salonu.

Ostatnie 3 moje wizyty u fryzjera to Czesanka, więc nic innego nie mogę polecić. jakkolwiek terminy są zabójcze!

kObra,
naprawdę nie ma nic wolnego wcześniej?!?!?!??!?!?
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.