Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06.2012 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-15, 09:53   #3541
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Hej!

Wiem,że nawet nie zauważyłyście mojej nieobecności i zdaje sobie sprawę z tego,że byłam z Wami za krótko,żeby pamiętać

Nie było mnie ponad 3 tygodnie..dosyć długo,wiem Przylecieli do nas na 2 tygodnie moi Rodzice,no i w szkole mam totalny zapieprz...do tego praca,Majunia i prawdę mówiąc- nie mam czasu puścić bąka

Gratuluję wszystkim nowo zafasolkowanym... widziałam zdjęcia-są cudne! Musicie być szczęśliwe! Życzę Wam cudownej i zdrowej ciąży!

Witam też dziewczyny,z którymi jeszcze nie miałam okazji się poznać

U nas w zasadzie po staremu. Tak jak pisałam wcześniej starania zawieszona na czas nieokreślony. @ w końcu dostałam i aktualnie jestem gdzieś 1,5 tygodnia po.
Poza tym żadnych nowości... dzień za dniem

Miłego dnia!
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 10:29   #3542
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
powiem Wam w tajemnicy, że ja ciągle piję kawę... nie mogę odstawić normalnie, bo jak tylko rano nie wypije to głowa mi pęka... sama już nie wiem czy lepiej pić i się nie męczyć, czy lepiej się pomęczyć a kawy nie pić... w poprzedniej ciąży nie miałam tego problemu, bo mnie w I trymestrze samoistnie odrzucało, a potem już piłam takie leciutkie kawki... a teraz sama nie wiem

i jeszcze jedno, ile talbetek kwasu foliowego bierzecie ciężarówki?? bo ja biorę jedną, a teraz to szczególnie ważne, może powinnam jednak dwie brać??

dziewczyny mam jeszcze takie zdaje mi się, że ważne pytanie, odnośnie naszego wątku, czy rzeczywiście przekształcamy go w staraczkowo-mamusiowy?? bo generalnie mi też ciężko się wbić w ten wątek lipcowo-sierpniowy i wolałabym zostać tutaj, ale z drugiej strony nie wiem, czy pisanie o ciąży, nie jest obciażeniem dla staraczek?? czy Wam to laseczki nie przeszkadza??
1. Kawę można do 2 filiżanek dziennie, ale wtedy trzeba całkiem zrezygnować z czarnej cherbaty JA to wyczytałam w "Oczekiwaniu na dziecko".

2. Kwas foliowy - ja biorę cały czas 400mg. Tak zaleciła mi lekarka. Myślę, ze nie ma co przesadzać, kwas przyjmujemy też w pożywieniu.

3. U nas jest 6 mikołaj, a w wigilię pierwsza gwiazdka przynosi prezenty. U nas dzieci w jednym pokoju wypatrują gwiazdki, a w tym czasie dorośli układają prezenty pod choinką No i na 6 są raczej drobne, a takie porządne na Gwiazdkę
We mnie samej już powoli umiera 6 grudnia, jako powód do świętowania, bo mój mąż nie zna tej tradycji i w ciągu ost.4 lat tylko raz spędzałam ten dzień w PL, w tym roku tez w tym czasie mnie nie będzie tutaj, więc nie planuję prezetów



Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Hej!

Wiem,że nawet nie zauważyłyście mojej nieobecności i zdaje sobie sprawę z tego,że byłam z Wami za krótko,żeby pamiętać

Nie było mnie ponad 3 tygodnie..dosyć długo,wiem Przylecieli do nas na 2 tygodnie moi Rodzice,no i w szkole mam totalny zapieprz...do tego praca,Majunia i prawdę mówiąc- nie mam czasu puścić bąka

Gratuluję wszystkim nowo zafasolkowanym... widziałam zdjęcia-są cudne! Musicie być szczęśliwe! Życzę Wam cudownej i zdrowej ciąży!

Witam też dziewczyny,z którymi jeszcze nie miałam okazji się poznać

U nas w zasadzie po staremu. Tak jak pisałam wcześniej starania zawieszona na czas nieokreślony. @ w końcu dostałam i aktualnie jestem gdzieś 1,5 tygodnia po.
Poza tym żadnych nowości... dzień za dniem

Miłego dnia!
Jak to niezauważyły? Dziewcyzny pisały nawet "Co tam u Czarnej?" Musisz uważniej czytać

Dobrze, że @ w końcu była, bo przynajmniej wiesz, że wszystko wróciło do normy Moze tym razem to faskolka Was zaskoczy Pozdrawiam!

Edytowane przez Ashyshqa
Czas edycji: 2012-11-15 o 10:50
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 10:50   #3543
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Hej!

Wiem,że nawet nie zauważyłyście mojej nieobecności i zdaje sobie sprawę z tego,że byłam z Wami za krótko,żeby pamiętać

Nie było mnie ponad 3 tygodnie..dosyć długo,wiem Przylecieli do nas na 2 tygodnie moi Rodzice,no i w szkole mam totalny zapieprz...do tego praca,Majunia i prawdę mówiąc- nie mam czasu puścić bąka

Gratuluję wszystkim nowo zafasolkowanym... widziałam zdjęcia-są cudne! Musicie być szczęśliwe! Życzę Wam cudownej i zdrowej ciąży!

Witam też dziewczyny,z którymi jeszcze nie miałam okazji się poznać

U nas w zasadzie po staremu. Tak jak pisałam wcześniej starania zawieszona na czas nieokreślony. @ w końcu dostałam i aktualnie jestem gdzieś 1,5 tygodnia po.
Poza tym żadnych nowości... dzień za dniem

Miłego dnia!
o przepraszam na poprzedniej stronie pisałam co tam z Tobą ja tam nie zapomniałam
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 11:52   #3544
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość

To ja tak to nazwałam na kanwie doświadczenie z poprzedniej ciazy

p.s. i szybko nie minie... 9 miechów jak nic
aha super, i tak już na mnie dziwnie patrzą

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość

a tą co mi tu o grzańcu pisze to normalnie bym nie zdążyłam w tym roku napić się nawet kieliszka, a jak rano okazało się, żem w ciąży , to robiąc popołudniowe zakupy w Lidlu okazało się, że właśnie na półki postawili mój ukochany grzaniec (świąteczne grzane winko).... nie powiem język mi do uciekł... ewccik wypij w takim razie i za mnie
oooo taaaak ! grzaniec z Lidla też uwielbiam, teraz możemy se powąchać
a co do kawy jak przeczytałam wiadomość Kingi to szybko swoją dopiłam

magdziaS to ciekawie u Ciebie, super że nie ma plamień, jestem dobrej myśli
kicia trzymam kciuki jeszcze trochę cierpliwości

u nas też jest 6 grudnia mikołaj a 24 gwiazdor, prezenty raczej myślę że dla dzieciaków no i jeszcze mój tż ma 24 urodziny i tak ja Natalya u mnie grudzień i styczeń ciężko finansowo bo sporo urodzin wypada.

aha i choinki cudne
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 12:17   #3545
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cześć dziewczyny. Dzisiaj znowu piękna pogoda, uwielbiam taką jesień
Na 16 idę do gino-endokrynologa. Mam nadzieję, że będzie dobrze , bardzo się stresuje

Cytat:
Napisane przez pokrzywa1981 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny po dłłłłłłłłługiej nieobecności Mimo że nie pisałam na forum to nadal w miare regularnie was czytam Teraz po info od Renessme1985 nie mogłam nie zabrać głosu Kochana baaaaaaaardzo ci gratuluje dwóch kreseczek i życze wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!! Co do objawów to się nie przejmuj ja też ich na poczatku nie miałam a teraz leci mi 19 tydzień ciąży i w tą sobote poznamy płeć naszego maleństwa Byłaś pierwszą osobą która przywitała mnie na tym forum i stąd mam do ciebie wielką sympatię Wszystkim staraczkom życze powodzenia U mnie było tak jak u Renessme1985 zaszłam w ciąże wtedy gdy zrobiłam sobie przerwe od udzielania się na wizażu Pozdrawiam i trzymam goooooooooooooorące kciuki
Super gratulacje Czasem tka przerwa pomaga

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Hej!

Wiem,że nawet nie zauważyłyście mojej nieobecności i zdaje sobie sprawę z tego,że byłam z Wami za krótko,żeby pamiętać

Nie było mnie ponad 3 tygodnie..dosyć długo,wiem Przylecieli do nas na 2 tygodnie moi Rodzice,no i w szkole mam totalny zapieprz...do tego praca,Majunia i prawdę mówiąc- nie mam czasu puścić bąka

Gratuluję wszystkim nowo zafasolkowanym... widziałam zdjęcia-są cudne! Musicie być szczęśliwe! Życzę Wam cudownej i zdrowej ciąży!

Witam też dziewczyny,z którymi jeszcze nie miałam okazji się poznać

U nas w zasadzie po staremu. Tak jak pisałam wcześniej starania zawieszona na czas nieokreślony. @ w końcu dostałam i aktualnie jestem gdzieś 1,5 tygodnia po.
Poza tym żadnych nowości... dzień za dniem

Miłego dnia!
No jak to nie pamiętamy ? Oczywiście, że pamiętamy.
Dobrze, że Ci się układa a życie biegnie dobrym torem

Cytat:
Napisane przez yevele Pokaż wiadomość

magdziaS to ciekawie u Ciebie, super że nie ma plamień, jestem dobrej myśli
Zaczęłam jednak brać luteinę, tak dla spokojności ducha, mimo, że plamień nie było Ale wiem, że owulka mogła już wystąpić bo skok był więc postanowiłam dać ewentualnemu bąbelkowi szansę Poza tym dalej boli mnie podbrzusze, ta jakby było ciężkie, za to piersi przestały więc sama nie wiem - lepiej się nie nakręcać Jedyne z czego się cieszę to brak plamień
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 12:17   #3546
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

u mnie jeśli chodzi o prezenty dla dzieciaków to w tym roku nie szaleje ponieważ mamy ich troche u mnie 2 sis x 2 szkrabów u tż-ta 3 rodzeństwa i też po 2 szkrabów mają co daje 10 dzieciaków a teraz nawet jakiś drobny prezent zrobic to juz jakieś 5 stówek pęknie a jeszcze tż, córcia rodzice dziadek łoo matko... także stwierdziłam że w tym roku razem z moim rodzeństwem składamy się na coś dla rodziców bo wigilie teraz z moją rodzinkom spędzamy - na co się niezmiernie ciesze - i pozostanie mi córcia i tż no i jeszcze wpadłam na pomysł losowania reszty jejku już nie mogę się doczekac
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 12:22   #3547
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

yevele
czy moge Cię wpisac na ta liste zafasolkowanych
magdziaS
tak dla spokojności to Ty się nie zamartwiaj i koniecznie daj znac co u lekarza

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

dziewczyny w 2-packu nie wiem jak reszta ale ja poproszę o troszkę fluidków
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 13:27   #3548
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

czarna pamiętamy jasne, że tak Super, że się odezwałaś, dziewczyny się pytały o Ciebie na poprzednich stronach Jak w szkole Kochana? Zadowolona jesteś?

agi przesyłam ciążowe fluidki i dla pozostałych dziewczyn tak samo :mag ia:

Mam dla Was fajny filmik z pierwszej w życiu kąpieli dzieciaczków robioną przez położną w szpitalu Ciekawe kiedy u nas tak będzie ....

http://www.youtube.com/watch?v=OPSAg...e&noredirect=1
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 14:00   #3549
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Czarna hmm chcesz klapsa za takie głupie pytania jasne ze pamiętamy mimo ze nas rzadko odwiedzasz 3 maj sie !
Choinki wypas! Ja uwielbiam świąteczne dekoracje i wszystko co z świętami związane )) ja zawsze robię tyle ciast przysmaków ze głowa mała !! A pózniej cieżko to zjeść . Nie wiem jak będzie w tym roku bo pracuje non stop przed świętami na dodatek mama Tz'ta do nas przylatujw i robimy święta u moich rodziców tak myśle :P
magdziaS 3 mam kciuki za udany cykl!!! Mi zostało do @ 9 dni ale skoro owu była wcześniej to i @ przyjdzie wcześniej tak myśle
Kinga_20 dzięki za fluidki
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 15:23   #3550
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
chcę 2 kreseczki na tescie zobaczyć
Któraś jeszcze chce taki prezent?
ja poproszę
Czarna my Ciebie nie zapomniałyśmy, nie nie
Ciekawe jak tam Kathe po wizycie u ginka
Agi śliczne te choineczki ale bardzo pracochłonne, ja umiem robić choineczki z serwetek, ślicznie wyglądają na stole świątecznym

A ja za tydzień lecę do Budapesztu
A to właśnie dni płodne
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 17:25   #3551
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

a kathe po wizycie u gin mega zadowolona slyszalam bicie serca!!! w ogole to pow ze plamienia normalne i mam brac luteine, dostalam l4 do nastepnej wizyty czyli 29 listopada :|)
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 17:25   #3552
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

No i jestem po wizycie u gina-endokrynologa. Przede wszystkim jestem pozytywnie zaskoczona panią dr. Po raz pierwszy lekarz, który przejął się moim problemem. W skrócie: dobrze nie jest ale tragicznie też nie TŻ koniecznie musi zbadać swoją drużynę. A co do mnie to podejrzenie PCOS, ale pęcherzyki rosną więc nie jest źle. Dzisiaj 23 dc a ja miałam 15 mm pęcherzyk, więc albo nie pękł, albo był inny i doszło do owu, ciężko stwierdzić bo płynu też nie było. Więc teoretycznie cykl na straty choć nie wszystko jeszcze przesądzone
Czeka mnie monitoring i najprawdopodobniej leki na pęknięcie pęcherzyków . Pani dr kazała STANOWCZO zrezygnować z testów owu i mierzenia tempki. Mam również nie brać już luteiny bo takie plamienia wcale nie muszą świadczyć o niedomodze lutealnej. (tak jak u Rene ) Konsensus jest taki, że powiedziała, ze nie ma na co czekać, nie będziemy robić sterty badań, tylko plemniki i monitoring i będzie dobrze. Więc mimo tych średnio dobrych informacji jestem na prawdę dobrej myśli
Ale się rozpisałam

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
magdziaS 3 mam kciuki za udany cykl!!! Mi zostało do @ 9 dni ale skoro owu była wcześniej to i @ przyjdzie wcześniej tak myśle
Kinga_20 dzięki za fluidki

I ja trzymam za Twój
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...


Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2012-11-15 o 17:27
magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 17:25   #3553
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
ja poproszę
Czarna my Ciebie nie zapomniałyśmy, nie nie
Ciekawe jak tam Kathe po wizycie u ginka
Agi śliczne te choineczki ale bardzo pracochłonne, ja umiem robić choineczki z serwetek, ślicznie wyglądają na stole świątecznym

A ja za tydzień lecę do Budapesztu
A to właśnie dni płodn
e
łooo ja to zrobcie budapesztowe dziecko ) ;p
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 17:26   #3554
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
a kathe po wizycie u gin mega zadowolona slyszalam bicie serca!!! w ogole to pow ze plamienia normalne i mam brac luteine, dostalam l4 do nastepnej wizyty czyli 29 listopada :|)
Super, że wszystko dobrze I że serduszko biło
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 17:59   #3555
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
łooo ja to zrobcie budapesztowe dziecko ) ;p
o super że serduszko biło wyobrażam sobie Twoje szczęście teraz już na pewno z górki daj jakieś dane do listy

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

magdziaS
dobry ginek to naprawdę połowa sukcesu więc nie dziwie sie Twojemu pozytywnemu nastawieniu

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Kinga
filmik już gdzieś widziałam normalnie cudny jest
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 18:01   #3556
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość

magdziaS
dobry ginek to naprawdę połowa sukcesu więc nie dziwie sie Twojemu pozytywnemu nastawieniu
Trochę to prawda . Bo jakoś tak potrafiła mnie przekonać, ze nie ma się czym na razie martwić i jakoś jej uwierzyłam No i zna się na rzeczy, poza tym to bardzo polecany endokrynolog na problemy z płodnością w moim mieście. Ale tak czy owak martwi mnie to PCOS - choć do końca nie stwierdzone, bo zapowiada się długie leczenie
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...


Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2012-11-15 o 18:05
magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 18:05   #3557
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
a kathe po wizycie u gin mega zadowolona slyszalam bicie serca!!! w ogole to pow ze plamienia normalne i mam brac luteine, dostalam l4 do nastepnej wizyty czyli 29 listopada :|)
Superaśnie A zwolnieniem się nie martw, przynajmniej sobie odpoczniesz

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
No i jestem po wizycie u gina-endokrynologa. Przede wszystkim jestem pozytywnie zaskoczona panią dr. Po raz pierwszy lekarz, który przejął się moim problemem. W skrócie: dobrze nie jest ale tragicznie też nie TŻ koniecznie musi zbadać swoją drużynę. A co do mnie to podejrzenie PCOS, ale pęcherzyki rosną więc nie jest źle. Dzisiaj 23 dc a ja miałam 15 mm pęcherzyk, więc albo nie pękł, albo był inny i doszło do owu, ciężko stwierdzić bo płynu też nie było. Więc teoretycznie cykl na straty choć nie wszystko jeszcze przesądzone
Czeka mnie monitoring i najprawdopodobniej leki na pęknięcie pęcherzyków . Pani dr kazała STANOWCZO zrezygnować z testów owu i mierzenia tempki. Mam również nie brać już luteiny bo takie plamienia wcale nie muszą świadczyć o niedomodze lutealnej. (tak jak u Rene ) Konsensus jest taki, że powiedziała, ze nie ma na co czekać, nie będziemy robić sterty badań, tylko plemniki i monitoring i będzie dobrze. Więc mimo tych średnio dobrych informacji jestem na prawdę dobrej myśli
Ale się rozpisałam
Madzia, to naprawdę dobre informacje. Teraz już jesteście na dobrej drodze do zafasolkowania!

Ja też przesyłam Wam dużo, dużo fluidków! Oby się na święta przydały!:m agia:
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 18:07   #3558
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Trochę to prawda . Bo jakoś tak potrafiła mnie przekonać, ze nie ma się czym na razie martwić i jakoś jej uwierzyłam No i zna się na rzeczy, poza tym to bardzo polecany endokrynolog na problemy z płodnością w moim mieście. Ale tak czy owak martwi mnie to PCOS - choć do końca nie stwierdzone, bo zapowiada się długie leczenie
żeby te długie leczenie czasami Cię nie zaskoczyło szybciej niż myślisz

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Ashysqa
kiedy urodzinki Fasolki?? musze listę uzupełnic
powoli Was robi się więcej niż nas staraczek i oby tak dalej
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 18:33   #3559
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Kathe gratuluję serdecznie i bardzo się cieszę z Twojego szczęścia
a na Budapesztowe dzieciątko bardzo liczę
chociaż ostatnio jak byliśmy w Budapeszcie w sierpniu to byłam w ciąży i tak się tam oszczędzałam z chodzeniem i kąpaniem w kąpieliskach także teraz dziwnie mi będzie
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 18:41   #3560
00anulka00
Zadomowienie
 
Avatar 00anulka00
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 011
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

hej, ktoś mnie tu pamięta jeszcze?
00anulka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 18:51   #3561
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez 00anulka00 Pokaż wiadomość
hej, ktoś mnie tu pamięta jeszcze?
no że ja to wiadomo
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 19:15   #3562
00anulka00
Zadomowienie
 
Avatar 00anulka00
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 011
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

no, chociaż jedna
00anulka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 19:47   #3563
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

dziewczyny lubicie Sage Zmierzch??
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 19:52   #3564
00anulka00
Zadomowienie
 
Avatar 00anulka00
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 011
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

oj taaaak, taaaaaaaaaaaaaaaaaaak a będzie w TV teraz jakoś???
00anulka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 20:00   #3565
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez 00anulka00 Pokaż wiadomość
oj taaaak, taaaaaaaaaaaaaaaaaaak a będzie w TV teraz jakoś???
no w tv to nie wiem ale do kin dzis o 12 wchodzi ostatnia czesc no i jutro jade z moja sis na zakupy i wlasnie na ten film taki babski dzionek sobie robimy uwielbiam z nia przebywac więc czeka mnie fajny dzionek
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 20:06   #3566
00anulka00
Zadomowienie
 
Avatar 00anulka00
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 011
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

ale Ci zazdroszczę.....
kiedyś byla w TV, nie cala saga, nie wiem która część, akurat bylam w szpitalu, ale mąż mi nagrał
00anulka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 20:12   #3567
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez 00anulka00 Pokaż wiadomość
ale Ci zazdroszczę.....
kiedyś byla w TV, nie cala saga, nie wiem która część, akurat bylam w szpitalu, ale mąż mi nagrał
no była była teraz kojarze chyba 3 czesc
jak masz ochote to zapraszamy mamy jeszcze wolny bilet bo druga moja sis zrezygnowała

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

a gdzie reszta
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 20:17   #3568
00anulka00
Zadomowienie
 
Avatar 00anulka00
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 011
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
no była była teraz kojarze chyba 3 czesc
o tak 3. Jeszcze mam na dysku

cicho dziś cos tu
00anulka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 20:25   #3569
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

mnie tam jakoś nie wciągnął ten film inna jakaś jestem :P
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 20:41   #3570
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
mnie tam jakoś nie wciągnął ten film inna jakaś jestem :P
hehe a może to my jesteśmy inne stara baba ze mnie a filmiki z wampirami i wilkołakami mi się spodobały
a tak poważnie jakoś nigdy mnie nie ciągneły ale onejrzałam raz przez przypadek w tv jedną z części i później pojechałam z sis do kina na przed świtem 1 cz i tak jakoś mi sie spodobał tak jakoś młodzieńczo się poczułąm
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.