Pytanie o staż cz.II - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-10, 09:19   #3541
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Dziewczyny,właśnie skończyłam szkołę,teraz mam matury. Czy muszę się już zarejestrować jako bezrobotna??
Chciałabym do sierpnia posiedzieć w domu ,a staż mieć np. od września. To czy jeśli zarejestruje sie jako bezrobotna to oznacza że w każdej chwili mogą mnie wysłać na staż?
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 11:44   #3542
olciunnnia
Raczkowanie
 
Avatar olciunnnia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 69
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Zarejestrować jako bezrobotna możesz się w każdej chwili, bądź też wcale, chodzi tu tylko o ubezpieczenie. Jesteś zarejestrowana- masz ubezpieczenie zdrowotne, nie jesteś- nie masz ( jak trafisz do szpitala, czego Ci nie życzę, wtedy możesz mieć problemy, i płacić za leczenie).

Jak już się zarejestrujesz to wyznaczają Ci terminy obowiązkowe na których pokazują Ci ofert pracy, i nie zmuszają na początku nikogo do podjęcia pracy. U mnie w UP o staż sama musisz się dopytywać, bo inaczej powiedzą że nie ma.

Wg mnie możesz spokojnie siedzieć w domu do sierpnia bez zarejestrowania, bo z tego co pamiętam to ubezpieczenie ze szkoły jest do końca sierpnia. Tak? Dobrze pamiętam? Pozdrawiam
olciunnnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:10   #3543
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Pytanie o staż cz.II

No właśnie w szkole mamy ubezpieczebie wypadkowe za które płacimy zawsze do końca września, no chyba że jest jeszcze jakieś zdrowotne?
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:54   #3544
olciunnnia
Raczkowanie
 
Avatar olciunnnia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 69
Dot.: Pytanie o staż cz.II

O to właśnie ubezpieczenie mi chodzi Tylko nie kojarzę do kiedy jest ważne w klasie maturalnej. Ale myślę, że tak jak zawsze do nowego roku szkolnego, więc spokojnie
__________________
"Za często chcemy tego, czego nie możemy mieć. Pragnienia łamią nam serce, męczą nas. Pożądanie może rujnuje nam życie. Ale jeśli chodzi o pragnienia, najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."



"Prawda o prawdzie jest taka... że rani. Więc kłamiemy."
olciunnnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 15:05   #3545
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Witam.Praacuje na stazu niecały miesiac.Tydzien temu przyszla do mnie decyzja pocztą o przyznaniu stypendium stazowego. Miałam to podpisac i odniesc czy cos ? Czy nie musze tego doniesc,a kase przelewają na nr konta które im podałam?
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 15:21   #3546
olciunnnia
Raczkowanie
 
Avatar olciunnnia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 69
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Ja taką decyzję dostałam jeszcze przed rozpoczęciem stażu i musiałam po nią iść do UP i podpisać.

Może zadzwoń zapytać, żeby niepotrzebnie nie chodzić.
__________________
"Za często chcemy tego, czego nie możemy mieć. Pragnienia łamią nam serce, męczą nas. Pożądanie może rujnuje nam życie. Ale jeśli chodzi o pragnienia, najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."



"Prawda o prawdzie jest taka... że rani. Więc kłamiemy."
olciunnnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 15:24   #3547
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Zadzwonie tam z samego rana ,bo teraz to pewnie juz zamkneli tą budkę.
Bo wydaje mi sie,że pieniądze powinny być już na koncie,a po nich ani śladu..
Hmmm...
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 15:30   #3548
olciunnnia
Raczkowanie
 
Avatar olciunnnia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 69
Dot.: Pytanie o staż cz.II

U mnie w UP czas na przelanie pieniędzy mają do 15 każdego miesiąca, nieraz robią to nawet dzień przed. Może u Ciebie też tak będzie.

Pozdrawiam
__________________
"Za często chcemy tego, czego nie możemy mieć. Pragnienia łamią nam serce, męczą nas. Pożądanie może rujnuje nam życie. Ale jeśli chodzi o pragnienia, najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."



"Prawda o prawdzie jest taka... że rani. Więc kłamiemy."
olciunnnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 16:54   #3549
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Hmm możliwe.Jutro przedzwonie do UP,zapytam z samego rana i sie dowiem,ale dziękuje Wam
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 18:29   #3550
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Cytat:
Napisane przez olciunnnia Pokaż wiadomość
U mnie w UP czas na przelanie pieniędzy mają do 15 każdego miesiąca, nieraz robią to nawet dzień przed. Może u Ciebie też tak będzie.

Pozdrawiam
U mnie tak samo. Nie mam jeszcze pieniędzy za kwiecień, a jak pytałam w PUP, to mówiła mi babka, że ok. 15 wychodzi....
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 18:30   #3551
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
U mnie tak samo. Nie mam jeszcze pieniędzy za kwiecień, a jak pytałam w PUP, to mówiła mi babka, że ok. 15 wychodzi....
Ok.
Pieniążki wpłynęły już na konto.
Obawiałam się ,że będą musiała gnać do UP.
Pozdrawiam
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 19:23   #3552
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Mi zawsze ok 20stego wysyłali kase..
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 21:18   #3553
jessy86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 141
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Witam.Praacuje na stazu niecały miesiac.Tydzien temu przyszla do mnie decyzja pocztą o przyznaniu stypendium stazowego. Miałam to podpisac i odniesc czy cos ? Czy nie musze tego doniesc,a kase przelewają na nr konta które im podałam?
Z tego co pamiętam, to mi też to przysłali po rozpoczęciu stażu. Ale nie musialam nic z tym robić. To raczej taka informacja dla nas. Bo przecież umowę podpisuje się przed rozpoczęciem stażu.
jessy86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 19:52   #3554
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Dostałam dzisiaj pieniążki, ihaaa
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 14:58   #3555
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Ja tez dziewczyny kilka dni temu dostalam wyplate za przepracowany kwiecien.
Powiem wam, ze z tymi terminami wyplat jest roznie: co miesiac mam inna date wyznaczona. Teraz otrzymalam pieniazki 12 maja a w kwietniu dostawalam 15.
Gdzies kiedys tutaj czytalam, ze niektorzy dostaja 800 z groszami na reke za przepracownay miesiac- ja niestety dostalam tylko 765 zl - czyli wychodzi na to, ze mam staz finansowany z urzedu pracy a nie z UE.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 21:38   #3556
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Pytanie o staż cz.II

a mam pytanie odnośnie ofert stażów: czy te oferty to są w tym samym dziale dla tych co poszukują pracy 'normalnej' czy jest to osobna kwestia/pokój/piętro cokolwiek?

chodzi mi o kraków, może ktoś z krk jest?

zupełnie nei wiem gdzie tego szukać ani gdzie cos jest
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 18:56   #3557
olciunnnia
Raczkowanie
 
Avatar olciunnnia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 69
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Ja nie jestem z Krakowa, ale u mnie staże są tam gdzie normalne ofert pracy. Tylko u mnie nie pokazują ich, dopóki się o niego nie zapytasz.

__________________
"Za często chcemy tego, czego nie możemy mieć. Pragnienia łamią nam serce, męczą nas. Pożądanie może rujnuje nam życie. Ale jeśli chodzi o pragnienia, najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."



"Prawda o prawdzie jest taka... że rani. Więc kłamiemy."
olciunnnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 21:26   #3558
ikonka10
Raczkowanie
 
Avatar ikonka10
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 344
Dot.: Pytanie o staż cz.II

mnie już połowa stażu minęła i lada chwila skonczy mi się umowa. zła jestem bo staże z mojego PUPu były na 6 miesięcy a ja mam tylko na 3
chciałabym przedłużyć bo 3 m-ce mnie nie urządzają- co to jest jak wymagają w pracy min od 6 m-cy do 1 roku. chcę przedłużyć. Pracodawca nawet mnie nie zapytał czy bym chciała dłużej stażować, tylko napalił się na kolejnych stażystów, ale najprędzej może się spodziewać ich we wrześniu a i nie ma 100% pewności. czy mam sama się go zapytać o przedłużenie? kto ma wtedy to zgłosić w UP? jak to się załatwia? mówią, że kasy nie mają, ale może warto powalczyć. Podpowiedzcie dziewczyny coś

P.s. jeśli chodzi o kwestię mojego zaangażowania to staram się bardzo i widzę, że wiecej pracuję niż inne osoby zatrudnione, bo czasami nawet nie mam czasu na kanapkę o kawie już nie wspomnę.
__________________
Zielona Wyspa

ikonka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 17:59   #3559
olciunnnia
Raczkowanie
 
Avatar olciunnnia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 69
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Możesz zapytać pracodawcę o przedłużenie, a najlepiej rozmawiać z kadrami, bo wnioskuję, że to jakaś instytucja Kadry wtedy piszą zapotrzebowanie do UP na Twoje nazwisko. Mają czas do miesiąca na odpowiedź (jeżeli jest to instytucja państwowa to powinni znaleźć środki na przedłużenie). Spróbować zawsze warto.

Mi też cały czas mówili, że staże już rozdane i prędko nowych nie będzie ( w tym przedłużeń), ale ze względu na to, że stażowałam w instytucji państwowej i pracodawca się za mną wstawił- przedłużyli bez problemu i to nawet na pół roku

__________________
"Za często chcemy tego, czego nie możemy mieć. Pragnienia łamią nam serce, męczą nas. Pożądanie może rujnuje nam życie. Ale jeśli chodzi o pragnienia, najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."



"Prawda o prawdzie jest taka... że rani. Więc kłamiemy."
olciunnnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 20:49   #3560
jessy86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 141
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Cytat:
Napisane przez olciunnnia Pokaż wiadomość
Możesz zapytać pracodawcę o przedłużenie, a najlepiej rozmawiać z kadrami, bo wnioskuję, że to jakaś instytucja Kadry wtedy piszą zapotrzebowanie do UP na Twoje nazwisko. Mają czas do miesiąca na odpowiedź (jeżeli jest to instytucja państwowa to powinni znaleźć środki na przedłużenie). Spróbować zawsze warto.

Mi też cały czas mówili, że staże już rozdane i prędko nowych nie będzie ( w tym przedłużeń), ale ze względu na to, że stażowałam w instytucji państwowej i pracodawca się za mną wstawił- przedłużyli bez problemu i to nawet na pół roku

A mnie w instytucji państwowej mieli przedłużyć, ale czekam już na to drugi miesiąć... Niby przedłużenie załatwione, ale nie wiadomo od kiedy. Brak słów po prostu.
jessy86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 15:52   #3561
olciunnnia
Raczkowanie
 
Avatar olciunnnia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 69
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Cytat:
Napisane przez jessy86 Pokaż wiadomość
A mnie w instytucji państwowej mieli przedłużyć, ale czekam już na to drugi miesiąć... Niby przedłużenie załatwione, ale nie wiadomo od kiedy. Brak słów po prostu.

Jak już jest załatwione to pewnie czekasz na to aż inne osoby, które idą z Tobą na staż doniosą do UP wszystkie papiery, bo musicie wszyscy w tym samym czasie zacząć.
__________________
"Za często chcemy tego, czego nie możemy mieć. Pragnienia łamią nam serce, męczą nas. Pożądanie może rujnuje nam życie. Ale jeśli chodzi o pragnienia, najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."



"Prawda o prawdzie jest taka... że rani. Więc kłamiemy."
olciunnnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 16:29   #3562
jessy86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 141
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Cytat:
Napisane przez olciunnnia Pokaż wiadomość
Jak już jest załatwione to pewnie czekasz na to aż inne osoby, które idą z Tobą na staż doniosą do UP wszystkie papiery, bo musicie wszyscy w tym samym czasie zacząć.
Staż skończyłam 31 marca... Trochę czasu już minęło. Obiecywali mnie i koleżance już w marcu, że nam przedłużą... Jakoś nadal o tym nie słychać.
jessy86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:09   #3563
olciunnnia
Raczkowanie
 
Avatar olciunnnia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 69
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Ja na przedłużenie czekałam miesiąc, ale cały czas się dowiadywałam i u siebie w kadrach i w UP czy już coś wiadomo, aż wreszcie dostałam decyzje.
Może Twój UP ma brak środków? Nie wiem, ale mam nadzieję, że Ci się uda
__________________
"Za często chcemy tego, czego nie możemy mieć. Pragnienia łamią nam serce, męczą nas. Pożądanie może rujnuje nam życie. Ale jeśli chodzi o pragnienia, najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."



"Prawda o prawdzie jest taka... że rani. Więc kłamiemy."
olciunnnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 22:18   #3564
ikonka10
Raczkowanie
 
Avatar ikonka10
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 344
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Zastanawiam się nad tym przedłużeniem, bo babka w UP powiedziała, że jak ktoś by zrezygnował ze stażu to tę kasę mogliby wtedy przeznaczyć na przedłużenie mojego stażu, ale marne szanse.
Pracodawca-instytucja państwowa -wystapił już z nowym wnioskiem o stażystę od czerwca, bo PUP daje tylko po 1 stażyście na zakład pracy, żeby każdy był w tym samym stopniu usatysfakcjonowany. przez ostatnie 2 dni tylko o tym była mowa i panika, że złożyli wniosek po terminie. a nic nie mówią, że ja jestem bardzo pracowita, żeby powalczyć o moje przedłużenie, bo nie wiadomo kto przyjdzie następny i czy wogóle przyjdzie.(80 wniosków a kasy mają na 30 staży) ja czasami nawet nie mam czasu na kawę, a co dopiero na chwilę odpoczynku, często zostaję sama na stanowisku na kilka dni, ale nikt chyba tego nie docenia. dobrze, że przynajmniej ludzie są przyjaźnie nastawieni do mnie. Ale jak widzę jak panikują, że nie dostaną kolejnego stażysty to czuję się tak jakbym szmatą po twarzy dostała. chyba nie będę się dopominała o przedłużenie-nie mam motywacji. Mówiłam im, że mam za krótki ten staż a o przedłużenie trzeba by powalczyć w PUPie a oni już krzyżyk postawili na mnie i nawet nie powiedzieli żeby spróbować i powalczyć o przedłużenie.
__________________
Zielona Wyspa

ikonka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 17:41   #3565
moy
Przyczajenie
 
Avatar moy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Dot.: Pytanie o staż cz.II

przeczytałam ostatnich parę stron tego tematu, nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania, które chcę zadać:
jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na staż?
zadawali wam mnóstwo pytań czy może jest to traktowane luźniej?
a i od kiedy się zazwyczaj zaczyna staż?
od 1go dnia kolejnego miesiąca?
z góry dzięki za pomoc

acha, i czy któraś z was miała staż jako pedagog?
jeśli tak, to co robiłyście?
od razu dawano wam podopiecznych z problemami?

Edytowane przez moy
Czas edycji: 2011-05-24 o 17:43
moy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 17:51   #3566
ikonka10
Raczkowanie
 
Avatar ikonka10
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 344
Dot.: Pytanie o staż cz.II

rozmowa trochę wygląda tj byś starała się o pracę.wiadomo nie pytają ile chcesz zarabiać, ale np dlaczego tu, jakie masz doświadczenie już (praktyki, szkoły)itp. wiadomo, że jest zazwyczaj kilku kandydatów wiec lepiej się przyłożyć. nie koniecznie zaczyna się od 1-ego dnia miesiąca. jeżeli potrzebują od razu to i na 2 dzień możesz zaczynać - oczywiście jest to ustalone z UP.
__________________
Zielona Wyspa

ikonka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 08:28   #3567
Legionistka23
Zakorzenienie
 
Avatar Legionistka23
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 5 029
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Hej dziewczyny

chce sie zarejestrowac jako bezrobotna i isc na staz do mojej kolezanki. I teraz pytanie pracowalam jakies 3 lata temu na umowe zlecienie i nie posiadam juz tej umowy a tam trzeba podac konkretne daty i co teraz..? moge powiedziec babce ze juz nie posiadam tych umow..?
__________________

Nie jestem chamska
po prostu nie lubię być
sztucznie miła...
Legionistka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:01   #3568
ikonka10
Raczkowanie
 
Avatar ikonka10
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 344
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Cytat:
Napisane przez Legionistka23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

chce sie zarejestrowac jako bezrobotna i isc na staz do mojej kolezanki. I teraz pytanie pracowalam jakies 3 lata temu na umowe zlecienie i nie posiadam juz tej umowy a tam trzeba podac konkretne daty i co teraz..? moge powiedziec babce ze juz nie posiadam tych umow..?
mnie nikt nie pytał o umowy zlecenie i nie podawałam tego w UP. bo takie na zlecenie to się chyba nie liczą zbytnio. nic nie mów o tym i tyle tym bardziej ze nie masz nawet papieru na to, że tam pracowałaś.
__________________
Zielona Wyspa

ikonka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 11:37   #3569
Lajlaa
Rozeznanie
 
Avatar Lajlaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolina Niedorzeczności
Wiadomości: 829
Dot.: Pytanie o staż cz.II

Hej dziewczynki. Mam pytanie niedawno dostałam staż i na umowie z urzędu mam napisane że będe dostawała tj. 890,60 czy to kwota na rękę? Ponieważ nie jest okreslone czy to kwota brutto czy netto ( nie wiem czy jest staż z funduszu unijnych) Dostałam go urzędu pracy , dodam, że słyszałam rózne wersje zapłat z 2010. Ja sie w tym temacie nie orientuję więc proszę o podpowiedz.
__________________

Z moim M. od 25.03.2010

Edytowane przez Lajlaa
Czas edycji: 2011-05-27 o 12:13
Lajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:29   #3570
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Pytanie o staż cz.II

o tym bylo kilka stron dalej. tak dostaniesz 890,60 jezeli to jest staz z kapitalu ludzkiego. i to jest juz na reke.
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.