Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-30, 15:17   #3541
gabeczka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

hmmmm.... nie ma już szamponów z gratisowym żelem, prezenty za drugi poziom zmienione - bardzo kiepskie. Czekałam na kod -100 zł, ale przy tych prezentach za drugi poziom to sie nawet z tym kodem nie zdecyduję. Kurcze co za dziwna polityka nie rozumiem wczoraj nowa oferta prezent za drugi poziom był niedostępny - balsam antycelulitowy, a po 24 godzinach znikają prezenty za ten poziom i po godzinie pojawiają się nowe - kiepskie. Nie lubię takiego chaosu i zamieszania to bardzo zniechęcające.
gabeczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 17:21   #3542
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Zapytałam w końcu na czacie ich pracownika kiedy będą szminki dostępne w sklepie online, ale "nie wiedzą kiedy".



Żeby nie można było zamówić zwykłej szminki
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 18:30   #3543
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dziewczęta, byłam w stacjo i zakupiłam parę drobiazgów
Odebrałam gratisową kosmetyczkę. Jest całkiem fajna, przyda się. Ma dwie niezależne komory - praktyczne rozwiązanie Szkoda tylko, że nie zrobili jej w innym kolorze, bo ten kremowy material można szybko zabrudzić.
Wkrótce bedę testować nowy żel do mycia twarzy z gamy Pure Calmille, czyli zobaczę, co w trawie piszczy No i nabyłam nowy kolor lakieru do paznokci: 101 Magnolia nacre. Powiem Wam, że te roszerowe lakiery są niczego sobie, nieźle kryją i ogólnie lubię je
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170530_184923.jpg (175,2 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170530_184024.jpg (228,1 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170530_184530.jpg (799,9 KB, 102 załadowań)
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 18:47   #3544
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Ja ostatnio zaniedbałam YR postanowiłam poczynić zamówienie z kodem -100zł bo wszystko czego potrzebuje w dużej ilości jest po obniżonej cenie, wiec skorzystałam z premedytacją nie kliknęłam tej torby bo nie jest mi potrzebna, a juz nie mam komu tych rzeczy dawać. Szkoda, ze żadnej wody do wyboru nie miałam, ale i tak się cieszę No wiec mam zapas na następne 3-4 miesiące ImageUploadedByWizaz Forum1496166402.855308.jpg
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 18:54   #3545
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Hmm, jest mandarynkowo-cytrusowy z ostrą, leśną nutką Nie jest to typowy świeżak, jak stara woda kolońska o zapachu cedru, ale nie jest to też mydlany słodziak Dla mnie najlepsza kompozycja z obecnych PN-ów taka nieoczywista
Ta woda jest w butelce plastikowej? Byłoby mi na rękę to. Gorzej,że nie mam już pomysłów na zakupy, pewnie zrobię zapasy czegoś.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 18:59   #3546
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Ta woda jest w butelce plastikowej? Byłoby mi na rękę to. Gorzej,że nie mam już pomysłów na zakupy, pewnie zrobię zapasy czegoś.
Szklana buteleczka i plastikowy korek
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 19:07   #3547
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Ta woda jest w butelce plastikowej? Byłoby mi na rękę to. Gorzej,że nie mam już pomysłów na zakupy, pewnie zrobię zapasy czegoś.

Woda w szkle, olejek w plastiku

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Tak sobie przeglądam stronkę i szukam prezentu dla Sis na Dzień Dziecka i takie coś mi sie rzuciło w oczka:
https://www.yves-rocher.pl/zestaw_kokos
za 42,37zł (krok2) można mieć cały kokosowy zestaw
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-30, 19:23   #3548
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Woda w szkle, olejek w plastiku

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Tak sobie przeglądam stronkę i szukam prezentu dla Sis na Dzień Dziecka i takie coś mi sie rzuciło w oczka:
https://www.yves-rocher.pl/zestaw_kokos
za 42,37zł (krok2) można mieć cały kokosowy zestaw
i jeszcze gratisowa woda kokos z I progu jak ktoś lubi kokos, to super opcja

albo taki i gratisowa woda mandarynka-cytryna-cedr
https://www.yves-rocher.pl/zestaw-energizujacy-sredni

Edytowane przez Aleksa_888
Czas edycji: 2017-05-30 o 19:27
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 19:30   #3549
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
i jeszcze gratisowa woda kokos z I progu jak ktoś lubi kokos, to super opcja

Znalazłam też taki cytrusowy zestaw i kliknęłam z wodą cytryna&cedr wczorajszego zamówienia nie będę opłacać, a to wzięłam za pobraniem, może w czwartek dostanę

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
i jeszcze gratisowa woda kokos z I progu jak ktoś lubi kokos, to super opcja

albo taki i gratisowa woda mandarynka-cytryna-cedr
https://www.yves-rocher.pl/zestaw-energizujacy-sredni

Ten kliknęłam właśnie
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 07:15   #3550
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez greenblueviolet Pokaż wiadomość
Dziewczęta, byłam w stacjo i zakupiłam parę drobiazgów
Odebrałam gratisową kosmetyczkę. Jest całkiem fajna, przyda się. Ma dwie niezależne komory - praktyczne rozwiązanie Szkoda tylko, że nie zrobili jej w innym kolorze, bo ten kremowy material można szybko zabrudzić.
Wkrótce bedę testować nowy żel do mycia twarzy z gamy Pure Calmille, czyli zobaczę, co w trawie piszczy No i nabyłam nowy kolor lakieru do paznokci: 101 Magnolia nacre. Powiem Wam, że te roszerowe lakiery są niczego sobie, nieźle kryją i ogólnie lubię je
po ile kupiłaś ten żel / peeling pure? i jaka ma pojemność?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:15 ---------- Poprzedni post napisano o 06:12 ----------

Kupiłam wczoraj odżywkę do włosów i przy okazji odebrałam kosmetyczkę. Jest naprawdę fajna, ma dwie przegrody zamykane na zamek, na pewno mi się przyda. Jest miękka, nie sztywna. Dostałam także prezent za samą wizytę- krem do twarzy 7ml oczywiście musiałam się prosić, bo tak szybko zabrała ulotkę, że człowiek az głupieje i 3x sie pytała czy nie chce zrealizować zniżki z ulotki bo ona ją zabiera....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 11:19   #3551
Alliccja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Czy korzystał ktoś z ostatniej oferty wysyłkowej? Wiadomo już co jest prezentem za 210 zł?
Alliccja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-31, 11:38   #3552
blumchen25
Raczkowanie
 
Avatar blumchen25
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Czy można w Yves Rocher zwracać kosmetyki, które już otwarłam i troszkę zużyłam?
blumchen25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 13:15   #3553
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez blumchen25 Pokaż wiadomość
Czy można w Yves Rocher zwracać kosmetyki, które już otwarłam i troszkę zużyłam?
Nie, chyba że w ramach reklamacji.
Nawet w Douglas jak masz kartę nie można już zwracać używanych bez powodu.
To nie akcja w LIDL.

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Ten kliknęłam właśnie
Też kliknęłam to minizamówienie. Same ZP za pół ceny.
Natomiast stacjonarkę już odpuszczam.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2017-05-31 o 13:20
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 13:55   #3554
blumchen25
Raczkowanie
 
Avatar blumchen25
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Tak chodziło mi w ramach reklamacji bo mnie uczuliło.
blumchen25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 15:52   #3555
zosia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 89
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Można.
Zwracałam i otrzymałam zwrot pieniędzy.
zosia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 17:12   #3556
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie, chyba że w ramach reklamacji.
Nawet w Douglas jak masz kartę nie można już zwracać używanych bez powodu.
To nie akcja w LIDL.



Też kliknęłam to minizamówienie. Same ZP za pół ceny.
Natomiast stacjonarkę już odpuszczam.


Wszytsko się przyda, zero zapasów do szafki
Stacjonarkę zostawiłam sobie za to na piątek, odwiedzę 3, które mijam po drodze, jak będą hamamelisy, to zrealizuję, jak nie to też odpuszczam

Czy książeczka czekowa jest ważna dopiero od lipca, czy już teraz można realizować ??
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 18:23   #3557
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Czy książeczka czekowa jest ważna dopiero od lipca, czy już teraz można realizować ??
powiedziano mi, że od lipca i tak samo jest napisane na samej książeczce
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 19:02   #3558
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Może i się mylę ale jak zatem wytłumaczysz fakt, że obecnie wszystkie butelki mają ten sam kształt i wielkość ?? W jakim celu wprowadzono takie ograniczenie ?? I czemu na opakowaniach piszą, że mają 25% mniej plastiku/plastik z recyklingu/nadają sie do recyklingu ?? Nie znam sie na produkcji opakowań, a bardzo chętnie się dowiem czegoś na ten temat
Ja sobie to tłumaczę po swojemu - ekonomia w parze z ekologią
Firmie produkującej opakowania jest obojętne jaki mają kształt, bo z zasady robią opakowania dla kilku odbiorców. Po prostu przygotowuje się nową formę. Nową formę trzeba przetestować, czy produkt wychodzi szczelny, gładki, bez zadziorów i z równym wybarwieniem. Sporo plastiku idzie w tym momencie na marne. Niektóry plastik może wrócić do maszyny i być wykorzystany powtórnie, jeżeli jest czysty i bez przebarwień. Niektóry wrócić nie może, bo powtórna obróbka zmienia jego kolor.
Dodatek recyklingowanego surowca, to tylko mały procent, by produkt zachował wszelkie wymagane parametry.
Raz w naszą firmę uderzył piorun w efekcie czego nie było zasilana i cały proces produkcyjny trzeba było zacząć od początku, bo granulat, który był w maszynach stracił swoje parametry i musiał iść na śmietnik.
Obieg plastiku w firmie jest zamknięty. To, co jest z recyklingu, to tylko ten materiał nadający się do powtórnego użycia, z wybrakowanych opakowań, które powstały na miejscu. Prawo ekonomii, nie ekologia.
Jeśli chodzi o kształt i wielkość butelek, to jedyne, co przychodzi mi na myśl, to sposób składowania. Na palecie można ustawić konkretną ilość warstw kartonów z produktem. Butelki bez udziwnień łatwiej można spakować.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 20:14   #3559
Felicitaz
Raczkowanie
 
Avatar Felicitaz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Hej
Dostałam info w mailu o treści:

"W Yves Rocher kochamy otaczającą nas naturę i staramy się o nią dbać każdego dnia. Zbliżający się Światowy Dzień Ochrony Środowiska to dla nas wyjątkowa data, którą postanowiliśmy uczcić specjalną promocją:

ZIELONE DNI Z YVES ROCHER
w dniach 1-5 czerwca

-50% na max. 3 produkty w koszyku
(Z promocji wyłączone są produkty oznaczone Zielonym Punktem)"

Napisane jest, że nie trzeba wpisywać żadnego kodu. Być może dopiero po północy czyli od 1.06 będzie działać... gdyby rzeczywiście nie było wymaganego żadnego kodu i dałoby się uzyć "HOT ", mozna by zrobić jakieś ciekawe symulacje

Edytowane przez Felicitaz
Czas edycji: 2017-05-31 o 20:16
Felicitaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-31, 20:35   #3560
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Firmie produkującej opakowania jest obojętne jaki mają kształt, bo z zasady robią opakowania dla kilku odbiorców. Po prostu przygotowuje się nową formę. Nową formę trzeba przetestować, czy produkt wychodzi szczelny, gładki, bez zadziorów i z równym wybarwieniem. Sporo plastiku idzie w tym momencie na marne. Niektóry plastik może wrócić do maszyny i być wykorzystany powtórnie, jeżeli jest czysty i bez przebarwień. Niektóry wrócić nie może, bo powtórna obróbka zmienia jego kolor.
Dodatek recyklingowanego surowca, to tylko mały procent, by produkt zachował wszelkie wymagane parametry.
Raz w naszą firmę uderzył piorun w efekcie czego nie było zasilana i cały proces produkcyjny trzeba było zacząć od początku, bo granulat, który był w maszynach stracił swoje parametry i musiał iść na śmietnik.
Obieg plastiku w firmie jest zamknięty. To, co jest z recyklingu, to tylko ten materiał nadający się do powtórnego użycia, z wybrakowanych opakowań, które powstały na miejscu. Prawo ekonomii, nie ekologia.
Jeśli chodzi o kształt i wielkość butelek, to jedyne, co przychodzi mi na myśl, to sposób składowania. Na palecie można ustawić konkretną ilość warstw kartonów z produktem. Butelki bez udziwnień łatwiej można spakować.

Dziękuję za obszerną odpowiedź Myślę, że wielu z nas się przyda i da do myślenia
Szczerze mówiąc rozczarowałam się. Żyłam w przeświadczeniu, że plastik jest przerabiany dowolną ilość razy, że każdy plastikowy element nadaję się do powtórnej przeróbki i że plastik z recyklingu pochodzi ze śmieci/odpadów, ale nie własnych, a obcych
Sama segreguję śmieci, licząc że ktoś je przerobi i wykorzysta ponownie, jak widać niekoniecznie się tak stanie. Szkoda, że hasła o recyklingu i innych eko-akcjach to często tylko reklama bez pokrycia
Może chociaż te drzewa sadzą na prawdę


---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
powiedziano mi, że od lipca i tak samo jest napisane na samej książeczce
Dziękuję za info
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 21:00   #3561
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cześć medikate Będzie ciężko podać konkretną cenę, gdyż mój rachunek był dosyć skomplikowany Korzystałam z rabatów z ulotki czerwcowej, a dokładniej 2x -40%, a także miałam do zwrotu około 10 zł za zakup ekologicznej torby w maju (taka zielona z płótna). Ogólnie za dwa żele do mycia twarzy i lakier do paznokci zapłaciłam około 30-kilka zł, do tego przygarnęłam gratisową kosmetyczkę
Żel z gamy Pure System (pojemność 125 ml) zazwyczaj kupuję po 17 zł w stacjo. Kiedy są fajne prezenty: dwufazówka, szampon do włosów, żel pod prysznic, ciekawa chińszczyzna , to wychodzi naprawdę spoko

@Dziewczyny: Zła wiadomość: podrożały pastylki do kąpieli i w tym momencie taka jedna malutka kosteczka kosztuje 5,90 zł

[QUOTE=medikate;74264866]po ile kupiłaś ten żel / peeling pure? i jaka ma pojemność?
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 21:07   #3562
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

[QUOTE=greenblueviolet;742 91176]Cześć medikate Będzie ciężko podać konkretną cenę, gdyż mój rachunek był dosyć skomplikowany Korzystałam z rabatów z ulotki czerwcowej, a dokładniej 2x -40%, a także miałam do zwrotu około 10 zł za zakup ekologicznej torby w maju (taka zielona z płótna). Ogólnie za dwa żele do mycia twarzy i lakier do paznokci zapłaciłam około 30-kilka zł, do tego przygarnęłam gratisową kosmetyczkę
Żel z gamy Pure System (pojemność 125 ml) zazwyczaj kupuję po 17 zł w stacjo. Kiedy są fajne prezenty: dwufazówka, szampon do włosów, żel pod prysznic, ciekawa chińszczyzna , to wychodzi naprawdę spoko

@Dziewczyny: Zła wiadomość: podrożały pastylki do kąpieli i w tym momencie taka jedna malutka kosteczka kosztuje 5,90 zł

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
po ile kupiłaś ten żel / peeling pure? i jaka ma pojemność?
dziękuję!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 06:05   #3563
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Firmie produkującej opakowania jest obojętne jaki mają kształt, bo z zasady robią opakowania dla kilku odbiorców. Po prostu przygotowuje się nową formę. Nową formę trzeba przetestować, czy produkt wychodzi szczelny, gładki, bez zadziorów i z równym wybarwieniem. Sporo plastiku idzie w tym momencie na marne. Niektóry plastik może wrócić do maszyny i być wykorzystany powtórnie, jeżeli jest czysty i bez przebarwień. Niektóry wrócić nie może, bo powtórna obróbka zmienia jego kolor.
Dodatek recyklingowanego surowca, to tylko mały procent, by produkt zachował wszelkie wymagane parametry.
Raz w naszą firmę uderzył piorun w efekcie czego nie było zasilana i cały proces produkcyjny trzeba było zacząć od początku, bo granulat, który był w maszynach stracił swoje parametry i musiał iść na śmietnik.
Obieg plastiku w firmie jest zamknięty. To, co jest z recyklingu, to tylko ten materiał nadający się do powtórnego użycia, z wybrakowanych opakowań, które powstały na miejscu. Prawo ekonomii, nie ekologia.
Jeśli chodzi o kształt i wielkość butelek, to jedyne, co przychodzi mi na myśl, to sposób składowania. Na palecie można ustawić konkretną ilość warstw kartonów z produktem. Butelki bez udziwnień łatwiej można spakować.
Dziękujemy za fachowe wyjaśnienia. Czyli żeby być ekologicznym trzeba kupować rzadko albo w ogóle?

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dziękuję za obszerną odpowiedź Myślę, że wielu z nas się przyda i da do myślenia
Szczerze mówiąc rozczarowałam się. Żyłam w przeświadczeniu, że plastik jest przerabiany dowolną ilość razy, że każdy plastikowy element nadaję się do powtórnej przeróbki i że plastik z recyklingu pochodzi ze śmieci/odpadów, ale nie własnych, a obcych
Sama segreguję śmieci, licząc że ktoś je przerobi i wykorzysta ponownie, jak widać niekoniecznie się tak stanie. Szkoda, że hasła o recyklingu i innych eko-akcjach to często tylko reklama bez pokrycia
Może chociaż te drzewa sadzą na prawdę
Tak sadzą od 10 lat. Tu masz info z niezależnej strony o Polsce http://aerisfuturo.pl/pl/i.0.id.1315...%84czone!.html Od czasu do czasu w esklepie można nawet wybrać opcję "Zasadź drzewo" zamiast prezentu. Częściowo to Public Relation, a częściowo produkcja uboczna. Oni zajmują się plantacjami, bo przecież wszystkie ich produkty są roślinne.





Pomysł na sadzenie drzew narodził się w 2007 roku w Kenii, gdzie Jacques Rocher spotkał się z Wangari Maathai - pierwszą Afrykanką, która otrzymała Pokojową Nagrodę Nobla. To właśnie wtedy Jacques zobowiązał się do zasadzenia miliona drzew na całym świecie.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2017-06-01 o 06:59
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 06:07   #3564
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Felicitaz Pokaż wiadomość
Hej
Dostałam info w mailu o treści:

"W Yves Rocher kochamy otaczającą nas naturę i staramy się o nią dbać każdego dnia. Zbliżający się Światowy Dzień Ochrony Środowiska to dla nas wyjątkowa data, którą postanowiliśmy uczcić specjalną promocją:

ZIELONE DNI Z YVES ROCHER
w dniach 1-5 czerwca

-50% na max. 3 produkty w koszyku
(Z promocji wyłączone są produkty oznaczone Zielonym Punktem)"

Napisane jest, że nie trzeba wpisywać żadnego kodu. Być może dopiero po północy czyli od 1.06 będzie działać... gdyby rzeczywiście nie było wymaganego żadnego kodu i dałoby się uzyć "HOT ", mozna by zrobić jakieś ciekawe symulacje
u mnie nic nie rabatuje
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 06:18   #3565
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Wciąż nie działa link z tą promocją. Widocznie nowy zespół IT wciąż sprawdza, czy nie zostawili jakichś luk. Kod HOT już nieaktywny i jakimś dziwnym trafem wszystkie wody z serii Comme une Evidence są już dostępne.

W esklepie podnieśli ceny wód perfumowanych do 190zł
Rose Oud
Vanille Noir
Neroli
Tendre Jasmin
So Elixir
So Elixir Purple
Moment d'Bonheur
Voile d'Ambre
Quelques Notes de Amour
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2017-06-01 o 07:39
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 07:05   #3566
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Ja prawie zawsze z kodem dowolny produkt za 0 zł biorę CUE 100 ml - Wasza teoria się nie sprawdza
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 08:27   #3567
Giwejra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Wciąż nie działa link z tą promocją. Widocznie nowy zespół IT wciąż sprawdza, czy nie zostawili jakichś luk. Kod HOT już nieaktywny i jakimś dziwnym trafem wszystkie wody z serii Comme une Evidence są już dostępne.

W esklepie podnieśli ceny wód perfumowanych do 190zł
Rose Oud
Vanille Noir
Neroli
Tendre Jasmin
So Elixir
So Elixir Purple
Moment d'Bonheur
Voile d'Ambre
Quelques Notes de Amour

Duzo produktów podrożało. Niektóre kremy, podkłady itp.
Giwejra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 08:57   #3568
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
u mnie nic nie rabatuje
Rabatuje się 50% od ceny katalogowej produktów poniżej baneru zielone dni.
https://www.yves-rocher.pl/zielone-dni/pp/60
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 09:01   #3569
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Felicitaz Pokaż wiadomość
Hej
Dostałam info w mailu o treści:

"W Yves Rocher kochamy otaczającą nas naturę i staramy się o nią dbać każdego dnia. Zbliżający się Światowy Dzień Ochrony Środowiska to dla nas wyjątkowa data, którą postanowiliśmy uczcić specjalną promocją:

ZIELONE DNI Z YVES ROCHER
w dniach 1-5 czerwca

-50% na max. 3 produkty w koszyku
(Z promocji wyłączone są produkty oznaczone Zielonym Punktem)"

Napisane jest, że nie trzeba wpisywać żadnego kodu. Być może dopiero po północy czyli od 1.06 będzie działać... gdyby rzeczywiście nie było wymaganego żadnego kodu i dałoby się uzyć "HOT ", mozna by zrobić jakieś ciekawe symulacje
Zielona promocja zaczęła działać.
Złożyłam zamówienie z kodem KROK3, więc mam darmową wysyłkę, ale w potwierdzeniu zamówienia brak tuszu Volume Vertige
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-01, 09:11   #3570
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Albo torba albo tusz Nie da się też połączyć zniżki z Zielonych dni z kodem -100zł
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2017-06-01 o 09:12
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-31 21:50:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.