Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-02, 15:48   #3541
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;67062966]Treść usunięta[/QUOTE]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 15:51   #3542
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wracam do domu, uff. Miałam dziś w pracy najgorszy dzień ever

Także... nie nastąpiło mnie to zakupowo - jedyny plus tego dnia...

Co ciekawe popatrzyłam w horoskop i wszystko się sprawdziło w 100%

Mnie też nie kusi
Nawet nie mam ochoty szukać kawowych perfum, jakoś mnie ściska w żołądku....

Kupiłam tylko witaminy + osobno wit. D. Ile jej mozna brać dziennie, żeby dostać kopa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 15:55   #3543
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Martusia tu Twoje sumienie - Opamiętaj się, ile Ty tych ust masz?
no tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wracam do domu, uff. Miałam dziś w pracy najgorszy dzień ever

Także... nie nastąpiło mnie to zakupowo - jedyny plus tego dnia...

Co ciekawe popatrzyłam w horoskop i wszystko się sprawdziło w 100%

Mnie też nie kusi
Nawet nie mam ochoty szukać kawowych perfum, jakoś mnie ściska w żołądku....

Kupiłam tylko witaminy + osobno wit. D. Ile jej mozna brać dziennie, żeby dostać kopa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jutro będzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 15:55   #3544
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Dziewczyny są jakieś kody do zalando? Muszę sobie buty kliknąć
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 16:00   #3545
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Witam popołudniową porą i przesyłam pozytywną energię!

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dziewczyny są jakieś kody do zalando? Muszę sobie buty kliknąć
Przydałyby się mi też
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 16:12   #3546
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
no tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------


jutro będzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musi być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 16:38   #3547
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

zestaw EL

http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...%207%20dni%3A2

Martusia

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ale jaja, właśnie dowiedziałam się, że przeszłam do drugiego etapu konkursu. A w instytucji już jest popłoch i panika co będzie jeśli wygram trzeba się wtedy będzie wziąć do roboty, a nie siedzieć przed komputerem, popijając kawkę i żrąc wszystko co sie napatoczy.
i trzymamy kciuki

W kwestii formalnej - zakupy przez net to siedzenie przed komputerem czy nie?
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-02, 16:42   #3548
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
zestaw EL

http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...%207%20dni%3A2

Martusia

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------



i trzymamy kciuki

W kwestii formalnej - zakupy przez net to siedzenie przed komputerem czy nie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 16:43   #3549
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
: hahaha:
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Informuje, ze cena za ml Armani Si Le Parfum spadła o ponad 2 zł i wynosi 10,22 zł może któraś z Was chciałaby poznać ten zapach? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=999446 zapraszam do rozbiórki, już mało zostalo .
Kurcze, jakbym nie była taka goła, to bym wzięła Czekam na 2 wypłaty

Witam wszystkie z nowej lokalizacji

Informuję, że wszystko czytałam, ale nie będę z cytowaniem wyciągać brudów sprzed kilki dni
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 16:45   #3550
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Hej popołudniową porą
Dzisiaj miałam bardzo stresujący dzień i kilka takich jeszcze przede mną ale będę się martwić jutro
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość



Ja też wczoraj nic nie klikłam

jakie woski i jakie perfumy?

Wypłata



Olej ludzi i ploty, ja się już ludźmi nie przejmuję znajomych, którzy takie ploty rozsiewali też odsunęłam od siebie i nie kontaktuję się z nimi teraz jestem szczęśliwsza - kupuję to, co chcę i mam to w nosie o czym sobie pomyśli sąsiadka z naprzeciwka

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------


Jak Ty to zrobiłaś, że przestało Cię kusić???
Woski Kilimanjaro, Serengeti, Blanket i jeszcze jakiś, zapomniałam nazwę

A perfumy - odlewka z buta Herrery i taniusi tester Pomellato Nudo amber - w ciemno, nie wiem co to ale cena <50zł zadziałała na mnie
I jeszcze mała flaszka Attraction z avonu

Nie nadrobię Was dzisiaj a lubię poczytać co pisałyście nawet nie ze względu na promocje i okazje ale tak po prostu lubię bardzo po polskiemu napisane, wiem
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 16:52   #3551
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
to teraz mocno trzymam kciuki!
To prawda. Jak ktoś spełnia wymagania formalne, to nie mogą odrzucić. Nawet jak chcą. Natomiast rozmową można ludzi zawojować, a kto ma to zrobić jak nie Ty! Nie wiesz kto będzie na rozmowie? Może ktoś spoza układu?

to jest mała gmina, więc praktycznie znamy się przynajmniej z widzenia. Znam przewodniczącego i członka komisji. Z przewodniczacym często spotykałam się w trakcie stażu w tym miejscu. Z członkiem rozmawialam (jak to brzmi ) kilka razy, ale też dopytywalam jak rozkrecalam swój biznes- który sam mi polecał, bo zapotrzebowanie jest dużo większe niż o może zapewnić...
Wiem, że z przyczyn ode mnie niezależnych mogę mieć trudniejszy start (poprostu z powodu przeszlosci, historii mojej rodziny ludzie woleliby, żebym była cichą, zaplakaną, szarą myszką, która nic nie umie i nic nie wiem. A ja taką nie jestem.
Doczytalam też trochę o moich 'rywalach' . I niestety, mogą mnie pokonać doświadczeniem i wiedzą, która się z tym wiąże.




Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
i trzymamy kciuki

W kwestii formalnej - zakupy przez net to siedzenie przed komputerem czy nie?
A czy te zakupy robisz w godzinach pracy, za które (i za pracę, która powinnaś w tym czasie wykonać) ktoś Ci placi?
Wiem, jestem potworem. Ale jesli chce postawić to miejsce na nogi, a budżet leży i kwiczy, trzeba będzie wyzebrac kazdą złotówkę na działania, to nie mam sentymentów i poprostu nie stać mnie na płacenie za obijanie się....
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-02, 16:57   #3552
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Od nocy mam zagwodzkę - co to za bon podarunkowy Chiara się dodaje do zakupów w D powyżej 500zł? To jakiś rabat? Na jaką kwotę i od jakiej ceny obowiązuje? S i D coś opóźniają się strasznie z wysyłką Paczkomatem
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 17:02   #3553
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Pingwinku, nie tylko wysyłka do paczkomatów kuleje... Zamówiłam z odbiorem w D. I przelewu nie zaksięgowali od piątku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 17:06   #3554
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
to jest mała gmina, więc praktycznie znamy się przynajmniej z widzenia. Znam przewodniczącego i członka komisji. Z przewodniczacym często spotykałam się w trakcie stażu w tym miejscu. Z członkiem rozmawialam (jak to brzmi ) kilka razy, ale też dopytywalam jak rozkrecalam swój biznes- który sam mi polecał, bo zapotrzebowanie jest dużo większe niż o może zapewnić...
Wiem, że z przyczyn ode mnie niezależnych mogę mieć trudniejszy start (poprostu z powodu przeszlosci, historii mojej rodziny ludzie woleliby, żebym była cichą, zaplakaną, szarą myszką, która nic nie umie i nic nie wiem. A ja taką nie jestem.
Doczytalam też trochę o moich 'rywalach' . I niestety, mogą mnie pokonać doświadczeniem i wiedzą, która się z tym wiąże.






A czy te zakupy robisz w godzinach pracy, za które (i za pracę, która powinnaś w tym czasie wykonać) ktoś Ci placi?
Wiem, jestem potworem. Ale jesli chce postawić to miejsce na nogi, a budżet leży i kwiczy, trzeba będzie wyzebrac kazdą złotówkę na działania, to nie mam sentymentów i poprostu nie stać mnie na płacenie za obijanie się....
No dobra, żartowałam.
Trzymam kciuki, choć będzie nam Ciebie tu w godzinach pracy brakowało (coś ze składnią chyba mi nie poszło...)
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 17:12   #3555
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Pingwinku, nie tylko wysyłka do paczkomatów kuleje... Zamówiłam z odbiorem w D. I przelewu nie zaksięgowali od piątku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja płaciłam kartą i jest dopiero w trakcie opracowywania (wybrałam Paczkomat) Co oni odwalają, no Chyba trzeba jednak odwykować, bo za dużo stresu z oczekiwaniem aż wyślą paczkę
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 17:14   #3556
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
No dobra, żartowałam.
Trzymam kciuki, choć będzie nam Ciebie tu w godzinach pracy brakowało (coś ze składnią chyba mi nie poszło...)
Kochana, wiem, że żartowałaś. Już Cię troszkę tu poznałam:p. Ale kurcze, wiem w jakiej sytuacji jest to miejsce i jakie mogłoby byc... wiem też, że sama, bez innych ludzi to ja mogę tylko chcieć coś zmienić. Ale jeśli jedna pinda z drugą się nie ogarną i dalej będą siedzieć i nic nie robić, a na każdą propozycję reagować jakbym właśnie powiedziała, że zamierzam im zrobc wiwisekcję i przy okazji umieścić stoł na 12 osób między ich 5 i 6 żebrem po prawej stronie, to ja sama z panią sprzątaczka (bo akurat w niej mam i zawsze miałam duże wsparcie -tez ja to wkurza, a tak naprawdę nic nie może zrobić) nie dam rady nic zmienić...
Myślałam, że może mi pomoże jedną dziewczyna, bo wydawała się ogarnięta i chętna do pracy, ale jak dziś usłyszałam jak się zachowuje i co mówi -mimo że mnie nie zna... No to łatwo nie będzie. Zwłaszcza, że wolę, żeby mnie od razu wywalilo, niż mam brać udział w jakichś gierkach i patrzeć na nepotyzm, którego jest niestety dużo. Może jestem idealistką, ale wiem, że inaczej nic się nie zmieni.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 17:21   #3557
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja płaciłam kartą i jest dopiero w trakcie opracowywania (wybrałam Paczkomat) Co oni odwalają, no Chyba trzeba jednak odwykować, bo za dużo stresu z oczekiwaniem aż wyślą paczkę
Skoro S. i D. same zachęcają do odwyku, to się nie opierajmy

W październiku, rzutem na taśmę zamówiłam jeszcze kredke do brwi i konturówkę z zapłatą przy odbiorze. Też nie wysłali...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 17:31   #3558
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Skoro S. i D. same zachęcają do odwyku, to się nie opierajmy

W październiku, rzutem na taśmę zamówiłam jeszcze kredke do brwi i konturówkę z zapłatą przy odbiorze. Też nie wysłali...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
S. też nie wysłała mi październikowego zamówienia i to nie dla mnie, więc tym bardziej S i D wyraźnie mi mówią - denkuj babo, a nie nowe zamawiasz, po co ci to
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 17:50   #3559
ew23ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 283
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Witajcie!

Wieki mnie tu nie było...jakoś ostatnio nie było mi po drodze z forum, a wątek pędzi jak szalony więc czasem nie zdążę nawet pobieżnie czytać postów. Mimo to staram się

Mam małe pytanko i liczę, że jako specjalistki mi pomożecie w decyzji. Waham się nad zakupem zestawu pomadek Clinique:

http://www.clinique.com.pl/product/1...ore/index.tmpl

Czy miałyście może pomadki z tej serii Long Last Lipstick? W sumie za 99zł planuję kliknąć ten zestaw z kodem pop i dwoma chubby in the nude foundation tylko boję się czy pomadki są w miarę ok?
ew23ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-02, 18:02   #3560
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
S. też nie wysłała mi październikowego zamówienia i to nie dla mnie, więc tym bardziej S i D wyraźnie mi mówią - denkuj babo, a nie nowe zamawiasz, po co ci to
Teraz spojrzałam na maila i D. wysłał nieopłaconą przesyłkę. Opłaconej nie ruszyli
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 18:29   #3561
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez ew23ona Pokaż wiadomość
Witajcie!

Wieki mnie tu nie było...jakoś ostatnio nie było mi po drodze z forum, a wątek pędzi jak szalony więc czasem nie zdążę nawet pobieżnie czytać postów. Mimo to staram się

Mam małe pytanko i liczę, że jako specjalistki mi pomożecie w decyzji. Waham się nad zakupem zestawu pomadek Clinique:

http://www.clinique.com.pl/product/1...ore/index.tmpl

Czy miałyście może pomadki z tej serii Long Last Lipstick? W sumie za 99zł planuję kliknąć ten zestaw z kodem pop i dwoma chubby in the nude foundation tylko boję się czy pomadki są w miarę ok?
Mam 3 spore miniatury tych szminek i są bardzo fajne nie wysuszają, są w miarę trwałe i przyjemnie się je nosi
Clinique ma super kolorówkę 😍😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

http://m.sephora.pl/index.html#!cata.../view/P2761022

Jest zestaw GG w S. 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 18:35   #3562
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

zestaw gg - ktoś czekał

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...estaw/P2761022

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

zestawy DKNY

http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...owana/P2759019

http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...owana/P2759020

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Deep euphoria (chyba nowość, na perfumach się nie znam)

http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...%207%20dni%3A2

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

dla oszczędzających tanioszka z La prairie

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...Aging/P2761023
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 18:35   #3563
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Kupiłam Zestaw Glamglow
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 18:36   #3564
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Kupiłam Zestaw Glamglow
👏👏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 18:37   #3565
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Jak sie cieszę, ze nic mnie nie kusi, ani z zestawów, ani z niczego
I oby tak do końca roku zostało Ale teraz nei wiem, czy kwalifikuje się tutaj, czy już nie

Testuję za to baterie w srajfonie, bo zaintrygowało mnie, że pisali iz na czuwaniu wytrzyma 16 dni Na razie mam 6 dni i ponad 50% baterii, ale przy włączonym trybie oszczednosci baterii, jednak nie od poczatku ten tryb właczyłam bo zapomniałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 18:39   #3566
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
zestaw gg - ktoś czekał

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...estaw/P2761022

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

zestawy DKNY

http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...owana/P2759019

http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...owana/P2759020

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Deep euphoria (chyba nowość, na perfumach się nie znam)

http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...%207%20dni%3A2

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

dla oszczędzających tanioszka z La prairie

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...Aging/P2761023
Ooo coraz to więcej ciekawszych zestawów

Mnie kusi zestaw DKNY Be Tempted, spodobał mi się ten zapach

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Jest też zestaw Givenchy tusz + mini Rose dressing 202
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...-rzes/P2762026
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 18:40   #3567
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak sie cieszę, ze nic mnie nie kusi, ani z zestawów, ani z niczego
I oby tak do końca roku zostało Ale teraz nei wiem, czy kwalifikuje się tutaj, czy już nie

Testuję za to baterie w srajfonie, bo zaintrygowało mnie, że pisali iz na czuwaniu wytrzyma 16 dni Na razie mam 6 dni i ponad 50% baterii, ale przy włączonym trybie oszczednosci baterii, jednak nie od poczatku ten tryb właczyłam bo zapomniałam
Pasujesz! mnie też nic nie kusi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 18:41   #3568
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Kupiłam Zestaw Glamglow


ktoś jeszcze czekał na ten zestaw, ale nie pamiętam kto

Oliwia?
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 18:41   #3569
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Kliknęłam z rabatem 20% kilka dni temu zestaw Clinique za 95zł i dziś przszedł, jutro wstawię fotkę za 76zł plus 3 próbki baardzo fajny
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 18:42   #3570
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Pasujesz! mnie też nic nie kusi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, jak fajnie wiedzieć, ze nie jestem w tym sama
Ja boks ewentualnie, jak bedzie fajny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-04 11:43:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.