Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-10-09, 13:16   #331
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 501
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny! Jestem w³a¶nie po zabiegu keratynowym. We wtorek by³am u fryzjera bo promocja nowo¶æ i 250 z³ za prostowanie z d³ugimi w³osami, produkt True Keratin, czyta³am opinie o nim, by³y dobre wiêc zdecydowa³am siê. Zabieg trwa³ 2 godz, jak fryzjerka wyprostowa³a mi w³osy proste jak blacha-CUDO. Dzisiaj by³am znów u niej by zmyæ keratynê i wysuszyæ. Noo troszkê siê rozczarowa³am my¶la³am jednak ¿e bêd± takie same jak wtedy po prostownicy ale niestety nie, ogólnie s± ''w miarê'' proste, g³adkie i przede wszytkim NIE PUSZ¡ SIÊ. Nie wiem jak to bêdzie gdy sama je wysuszê bo ona suszy³a mi na szczotkê i zas jakie¶ olejki na koniec i w ogóle...Fryzjerka poleca³a mi szampon i od¿ywkê po zabiegu, mówi±c, ¿e efekt siê bêdzie d³u¿ej trzyma³...cena 150 z³. Trochê mnie zwali³a z nóg i narazie jej nie kupi³am, ale zastanawiam siê..co s±dzicie dziewczyny kupiæ ten szampon i od¿ywkê czy raczej co¶ wybraæ z tego co polecacie? Szampon podobno najlepiej bez siarczanu i soli ale ma mieæ keratynê...polecacie jaki¶?? Zwyk³ym podobno szybko wyp³uczê tê keratynê wiêc sie bojê bo jednak to troche kasy jest a nie chce po miesi±cu znów wygl±daæ jak szopen :/
Ogólnie z samego zabiegu jestem zadowolona, ale my¶la³am, ¿e te w³osy bêd± bardziej proste...mo¿e dlatego, ¿e mam grube i gêste efekt jest jaki jest...zabieg oceniam 8/10
kingula16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-09, 14:48   #332
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 266
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Mi na wyp³ukiwanie keratyny pomaga stosowanie szamponów przeciw³upie¿owych
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-09, 18:01   #333
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kingula16 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny! Jestem w³a¶nie po zabiegu keratynowym. We wtorek by³am u fryzjera bo promocja nowo¶æ i 250 z³ za prostowanie z d³ugimi w³osami, produkt True Keratin, czyta³am opinie o nim, by³y dobre wiêc zdecydowa³am siê. Zabieg trwa³ 2 godz, jak fryzjerka wyprostowa³a mi w³osy proste jak blacha-CUDO. Dzisiaj by³am znów u niej by zmyæ keratynê i wysuszyæ. Noo troszkê siê rozczarowa³am my¶la³am jednak ¿e bêd± takie same jak wtedy po prostownicy ale niestety nie, ogólnie s± ''w miarê'' proste, g³adkie i przede wszytkim NIE PUSZ¡ SIÊ. Nie wiem jak to bêdzie gdy sama je wysuszê bo ona suszy³a mi na szczotkê i zas jakie¶ olejki na koniec i w ogóle...Fryzjerka poleca³a mi szampon i od¿ywkê po zabiegu, mówi±c, ¿e efekt siê bêdzie d³u¿ej trzyma³...cena 150 z³. Trochê mnie zwali³a z nóg i narazie jej nie kupi³am, ale zastanawiam siê..co s±dzicie dziewczyny kupiæ ten szampon i od¿ywkê czy raczej co¶ wybraæ z tego co polecacie? Szampon podobno najlepiej bez siarczanu i soli ale ma mieæ keratynê...polecacie jaki¶?? Zwyk³ym podobno szybko wyp³uczê tê keratynê wiêc sie bojê bo jednak to troche kasy jest a nie chce po miesi±cu znów wygl±daæ jak szopen :/
Ogólnie z samego zabiegu jestem zadowolona, ale my¶la³am, ¿e te w³osy bêd± bardziej proste...mo¿e dlatego, ¿e mam grube i gêste efekt jest jaki jest...zabieg oceniam 8/10
Szampon nie musi mieæ keratyny. Z takich z keratyn± jest ten cece keratyna i wi¶nia dostêpny w rossmanie. My u¿ywamy g³ównie tego, co jest na pierwszej stronie, ale te¿ by³y tu jakie¶ szampony z yves rocher.. ogólnie szampon bez Sodium Chloride, reszte sk³adników dobierasz do swoich w³osów i skóry g³owy - je¶li dra¿ni± Ciê silne detergenty, to ich unikasz - analogicznie, je¶li proteiny pusz± Ci w³osy, to kupujesz szampon bez keratyny.

Pamiêtasz nazwê tych kosmetyków, które Ci poleca³a fryzjerka?
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-09, 19:48   #334
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 501
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Szampon nie musi mieæ keratyny. Z takich z keratyn± jest ten cece keratyna i wi¶nia dostêpny w rossmanie. My u¿ywamy g³ównie tego, co jest na pierwszej stronie, ale te¿ by³y tu jakie¶ szampony z yves rocher.. ogólnie szampon bez Sodium Chloride, reszte sk³adników dobierasz do swoich w³osów i skóry g³owy - je¶li dra¿ni± Ciê silne detergenty, to ich unikasz - analogicznie, je¶li proteiny pusz± Ci w³osy, to kupujesz szampon bez keratyny.

Pamiêtasz nazwê tych kosmetyków, które Ci poleca³a fryzjerka?
poleci³a mi te kosmetyki co robi³a mi zabieg czyli True Keratin, zakup u niej w salonie...
kingula16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-09, 19:56   #335
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kingula16 Poka¿ wiadomo¶æ
poleci³a mi te kosmetyki co robi³a mi zabieg czyli True Keratin, zakup u niej w salonie...
czyli jak to bywa w salonach przep³aci³aby¶
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-09, 20:02   #336
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 501
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
czyli jak to bywa w salonach przep³aci³aby¶
Taaa chyba bardziej zale¿a³o jej ¿eby ona zarobi³a ni¿ ¿eby efekt by³ u mnie d³u¿szy...a z tego co tu piszecie wystarczy jaki¶ inny szampon równie¿ dobry i o wiele tañszy by jednak by³ ten efekt d³u¿ej...
kingula16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-09, 20:16   #337
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kingula16 Poka¿ wiadomo¶æ
Taaa chyba bardziej zale¿a³o jej ¿eby ona zarobi³a ni¿ ¿eby efekt by³ u mnie d³u¿szy...a z tego co tu piszecie wystarczy jaki¶ inny szampon równie¿ dobry i o wiele tañszy by jednak by³ ten efekt d³u¿ej...
dok³adnie tak
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 20:20   #338
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Nie ma sensu kupowaæ tych wymy¶lnych rzeczy, one niczym poza etykietk± siê nie ró¿ni± od zwyk³ego szamponu szkoda przep³acaæ oczywi¶cie jak kto¶ ma za du¿o pieniêdzy, to niech szaleje i kupuje, bo pewnie opakowanie mi³e dla oka
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-09, 20:21   #339
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, a jak sie robi Encanto np. od ucha w dol, to tylko ten fragment gdzie jest keratyna sie prostuje prostownic±? Czy mozna cale wlosy, nie spala sie?
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-09, 20:29   #340
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a jak sie robi Encanto np. od ucha w dol, to tylko ten fragment gdzie jest keratyna sie prostuje prostownic±? Czy mozna cale wlosy, nie spala sie?
spal± siê
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-09, 21:21   #341
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

spal± to ma³o powiedziane a¿ mnie ciary przechodz± jak my¶lê o w³osach 7 razy przeci±gniêtych na 230* bez zabezpieczenia
najlepiej zwi±¿ w³osy w kilka kucyków, wtedy bêdziesz wiedzia³a, gdzie na³o¿y³a¶ preparat, a gdzie nie.. wtedy nie spalisz w³osów przez przypadek
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 22:13   #342
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 501
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
spal± to ma³o powiedziane a¿ mnie ciary przechodz± jak my¶lê o w³osach 7 razy przeci±gniêtych na 230* bez zabezpieczenia
najlepiej zwi±¿ w³osy w kilka kucyków, wtedy bêdziesz wiedzia³a, gdzie na³o¿y³a¶ preparat, a gdzie nie.. wtedy nie spalisz w³osów przez przypadek
dziewczyny a która¶ z was mia³a efekt idealnie prostych w³osów? Ja sobie troche inaczej wyobra¿a³am, ¿e bêdzie...

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Dziewczyny a czy która¶ z was mia³a idealnie proste w³osy po tym zabiegu? Jesli tak to jaka firma? Ja my¶lalam ze jednak bêdzie lepszy ten efekt....
kingula16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-10, 00:29   #343
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja po encanto


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-10, 07:58   #344
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
spal± to ma³o powiedziane a¿ mnie ciary przechodz± jak my¶lê o w³osach 7 razy przeci±gniêtych na 230* bez zabezpieczenia
najlepiej zwi±¿ w³osy w kilka kucyków, wtedy bêdziesz wiedzia³a, gdzie na³o¿y³a¶ preparat, a gdzie nie.. wtedy nie spalisz w³osów przez przypadek
Chyba tak bede musiala nast. razem zrobic... Ale nie wiem, tym razem bedzie mi robila mama i nie wiem czy ogarnie :/ Juz slysze w glowie to jej marudzenie, ze wymyslam i wydziwiam.
Na szczescie mam jeszcze 2 - 3 miesiace na rozkminienie tego Ale pomysl z kucykami swietny.
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-10, 11:04   #345
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 501
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Tylko podobno ten encanto zawiera te formaldehydy a ja w³asnie chcia³am tego unikn±æ...
Kupi³am niedawno od¿ywkê do w³osów z GLIS KURA taka to pryskania na mokre w³osy, bez sp³ukiwania ani nic. Mogê j± nadal stosowaæ po tym zabiegu??

Edytowane przez kingula16
Czas edycji: 2014-10-10 o 11:06
kingula16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-10, 17:39   #346
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Postanowi³am, ¿e robiê jednak Encanto kupiê jaka¶ prostownice w Tesco bo tam zawsze prawie s± promocjê jakie¶.
I mam pytanie:
-Czy mo¿na Encanto zrobiæ w ma³ej bardzo ³azience ? bez okna w dodatku? My¶la³am nad innymi opcjami, ale z paru przyczyñ niestety nie wyjd±.
-Od jakiego czasu myjecie w³osy ? Za 3h czy mo¿e na nastêpny dzieñ?
-Gdzie nalewaæ to Encanto do misek jaki¶ plastikowych czy mo¿e opakowañ jednorazowych?


---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

A i czy po Encanto myjecie szamponem/od¿ywk± w³osy ? Czy szamponem tym z zestawu ?
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-10, 17:47   #347
berims
Przyczajenie
 
Avatar berims
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, ile keratyny nak³adaæ na pasmo w³osów? I jakiej grubo¶ci to pasmo powinno byæ mniej wiêcej? I czy 210 stopni prostownicy wystarczy?

Edytowane przez berims
Czas edycji: 2014-10-10 o 17:52
berims jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-10, 20:24   #348
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
I mam pytanie:
-Czy mo¿na Encanto zrobiæ w ma³ej bardzo ³azience ? bez okna w dodatku?
s³abo to widzê, nie masz balkonu? W sumie nie musisz robiæ w ³azience, mo¿esz w pokoju i najlepiej jakby¶ zrobi³a przeci±g, a Ty w tym przeci±gu mog³aby¶ siedzieæ
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-10, 21:37   #349
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kingula16 Poka¿ wiadomo¶æ
Kupi³am niedawno od¿ywkê do w³osów z GLIS KURA taka to pryskania na mokre w³osy, bez sp³ukiwania ani nic. Mogê j± nadal stosowaæ po tym zabiegu??
Mo¿esz u¿ywaæ wszystkich kosmetyków, jakie u¿ywa³a¶ przed zabiegiem ró¿nica taka, ¿e struktura w³osów nieco siê zmienia i w³osy mog± ju¿ tak dobrze na niektóre rzeczy nie reagowaæ

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Postanowi³am, ¿e robiê jednak Encanto kupiê jaka¶ prostownice w Tesco bo tam zawsze prawie s± promocjê jakie¶.
I mam pytanie:
-Czy mo¿na Encanto zrobiæ w ma³ej bardzo ³azience ? bez okna w dodatku? My¶la³am nad innymi opcjami, ale z paru przyczyñ niestety nie wyjd±.
-Od jakiego czasu myjecie w³osy ? Za 3h czy mo¿e na nastêpny dzieñ?
-Gdzie nalewaæ to Encanto do misek jaki¶ plastikowych czy mo¿e opakowañ jednorazowych?


---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

A i czy po Encanto myjecie szamponem/od¿ywk± w³osy ? Czy szamponem tym z zestawu ?
-Mo¿esz zrobiæ w malej ³azience, nikt nie zabroni, ale we¼ pod uwagê to, ¿e mo¿esz siê przydusiæ i zatruæ ja najczê¶ciej robiê w pokoju, chocia¿ ostatnio mia³am bardzo ma³y pokój, ale by³o otwarte okno. Bez okna nie polecam.
-Myjesz jak chcesz, mo¿esz to zrobiæ nawet za 2 dni, ale w³osy s± sztywne i szorstkie, wiêc pewnie i tak umyjesz szybko
-Miski plastikowe s± ok, nie nalewaj do metalowych. Dodatkowo nie wlewaj od razu ca³ych 50ml, tylko wlej trochê i dolewaj sobie - w ten sposób mniej czuæ opary w ma³ych pomieszczeniach
-Ja osobi¶cie myjê szamponem, a d³ugo¶æ od¿ywk±. Szampon z zestawu jest dobry jako szampon oczyszczaj±cy, ale do codziennego stosowania raczej bym go nie u¿ywa³a.
Cytat:
Napisane przez berims Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, ile keratyny nak³adaæ na pasmo w³osów? I jakiej grubo¶ci to pasmo powinno byæ mniej wiêcej? I czy 210 stopni prostownicy wystarczy?
Je¶li masz cienkie/¶redniej grubo¶ci w³osy lub zniszczone, to 210 stopni bêdzie ok. Ja wydzielam pasma o grubo¶ci ok. 1cm. Keratyny nak³adasz tak, ¿eby w³osy by³y idealnie pokryte, wrêcz nasi±kniête preparatem. To widaæ i czuæ. Mo¿esz te¿ za ka¿dym razem jak na³o¿ysz preparat na pasmo wymiêtosiæ je w palcach wtedy bêdziesz mia³a pewno¶æ, ¿e preparat wszêdzie doszed³
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 21:58   #350
fankam
Rozeznanie
 
Avatar fankam
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 590
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

wiec lepszy czarny inoar czy stare sprawdzone encanto??
Kogo polecacie do ORYgiNALNEGO encanto??chce kupic cale butelki a nie odlewki
__________________

Edytowane przez fankam
Czas edycji: 2014-10-10 o 22:02
fankam jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-10, 22:51   #351
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
s³abo to widzê, nie masz balkonu? W sumie nie musisz robiæ w ³azience, mo¿esz w pokoju i najlepiej jakby¶ zrobi³a przeci±g, a Ty w tym przeci±gu mog³aby¶ siedzieæ
Nie, nie mam
Hmm...jako¶ ogarne.





Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿esz u¿ywaæ wszystkich kosmetyków, jakie u¿ywa³a¶ przed zabiegiem ró¿nica taka, ¿e struktura w³osów nieco siê zmienia i w³osy mog± ju¿ tak dobrze na niektóre rzeczy nie reagowaæ



-Mo¿esz zrobiæ w malej ³azience, nikt nie zabroni, ale we¼ pod uwagê to, ¿e mo¿esz siê przydusiæ i zatruæ ja najczê¶ciej robiê w pokoju, chocia¿ ostatnio mia³am bardzo ma³y pokój, ale by³o otwarte okno. Bez okna nie polecam.
-Myjesz jak chcesz, mo¿esz to zrobiæ nawet za 2 dni, ale w³osy s± sztywne i szorstkie, wiêc pewnie i tak umyjesz szybko
-Miski plastikowe s± ok, nie nalewaj do metalowych. Dodatkowo nie wlewaj od razu ca³ych 50ml, tylko wlej trochê i dolewaj sobie - w ten sposób mniej czuæ opary w ma³ych pomieszczeniach
-Ja osobi¶cie myjê szamponem, a d³ugo¶æ od¿ywk±. Szampon z zestawu jest dobry jako szampon oczyszczaj±cy, ale do codziennego stosowania raczej bym go nie u¿ywa³a.
£oo matko ja chcê ¿yæ jeszcze
Ja umyje od¿ywk± jak to zwykle bywa
Dziêkuje.
Je¶li masz cienkie/¶redniej grubo¶ci w³osy lub zniszczone, to 210 stopni bêdzie ok. Ja wydzielam pasma o grubo¶ci ok. 1cm. Keratyny nak³adasz tak, ¿eby w³osy by³y idealnie pokryte, wrêcz nasi±kniête preparatem. To widaæ i czuæ. Mo¿esz te¿ za ka¿dym razem jak na³o¿ysz preparat na pasmo wymiêtosiæ je w palcach wtedy bêdziesz mia³a pewno¶æ, ¿e preparat wszêdzie doszed³


---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Co¶ siê mi wklei³o w Twój post.Sorki
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-11, 06:56   #352
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Tylko, ¿e w³a¶nie tam gdzie jest balkon tam ma³y niemowlak i jeden pokoj -_- nie wiem gdzie ja to zrobiæ mam :P
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-11, 07:19   #353
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez fankam Poka¿ wiadomo¶æ
wiec lepszy czarny inoar czy stare sprawdzone encanto??
Kogo polecacie do ORYgiNALNEGO encanto??chce kupic cale butelki a nie odlewki

Czarny inoar jest dopiero testowany, wiêc na to pytanie jeszcze odpowiedzi nie dostaniesz ;D ale zapowiada siê dobrze.
seol_aip , Alicja_Style na allegro, a online encantokeratin.pl


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-11, 09:26   #354
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko, ¿e w³a¶nie tam gdzie jest balkon tam ma³y niemowlak i jeden pokoj -_- nie wiem gdzie ja to zrobiæ mam :P
ja robiê w ³azience bez okna - tylko wiatrak biorê
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-11, 13:32   #355
fankam
Rozeznanie
 
Avatar fankam
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 590
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Czarny inoar jest dopiero testowany, wiêc na to pytanie jeszcze odpowiedzi nie dostaniesz ;D ale zapowiada siê dobrze.
seol_aip , Alicja_Style na allegro, a online encantokeratin.pl


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

dzieki, zamowilam od Alicji, mam nadzieje, ze nie sa podroby.
To moja ostatnia deska ratunku bo juz na moj pusz nic kompletnie nie dziala.... robilam juz ze ponad 2 lata temu encanto i bylo ok oraz 1,5 r temu globala i zero efektu.

Do mycia musi byc szampon bez soli to wiem. Czy sodium c14-1116 olefin sulfonate moze byc skladzie szamponu? Odzywki czy maski czytalam rozne opinie, moga byc jakiekolwiek czy tylko okreslone? I czy jakies olejki i sera moge potem stosowac czy nie? I co z piankami, lakierami? Czy bed mogla czasm zakrecic losy np na trmoloki?
Widze, ze pisalyscie, ze mega zniszczone rozjasniane wlosy prostoac trzeba w nizszej temp, taaakkk??
__________________
fankam jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-11, 14:24   #356
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
ja robiê w ³azience bez okna - tylko wiatrak biorê
Dobry pomys³ albo w pokoju niezbyt du¿ym przy oknie i wiatrak ;P jak znajdê na strychu.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-11, 19:10   #357
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez fankam Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki, zamowilam od Alicji, mam nadzieje, ze nie sa podroby.
To moja ostatnia deska ratunku bo juz na moj pusz nic kompletnie nie dziala.... robilam juz ze ponad 2 lata temu encanto i bylo ok oraz 1,5 r temu globala i zero efektu.

Do mycia musi byc szampon bez soli to wiem. Czy sodium c14-1116 olefin sulfonate moze byc skladzie szamponu? Odzywki czy maski czytalam rozne opinie, moga byc jakiekolwiek czy tylko okreslone? I czy jakies olejki i sera moge potem stosowac czy nie? I co z piankami, lakierami? Czy bed mogla czasm zakrecic losy np na trmoloki?
Widze, ze pisalyscie, ze mega zniszczone rozjasniane wlosy prostoac trzeba w nizszej temp, taaakkk??

Ten sk³adnik, który wyminila¶ mo¿e byæ. Od¿ywki i maski dostosowujesz do potrzeb swoich w³osów. Olejki i sera jak najbardziej mo¿esz stosowaæ. W³osy mo¿esz dowolnie stylizowaæ i u¿ywaæ wszystkich ¶rodków do stylizacji. To nie jest kara dla w³osów, tylko zabieg w³osy s± ozdob± dla kobiety, szkoda o nich zapominaæ "bo encanto" najwy¿ej powtórzysz zabieg za 3 miesi±ce zamiast za 4 zreszt± sama zobaczysz, bo przy odpowiedniej pielêgnacji bêdziesz mia³a piêkne w³osy na d³u¿ej


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-11, 21:28   #358
fankam
Rozeznanie
 
Avatar fankam
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 590
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Ten sk³adnik, który wyminila¶ mo¿e byæ. Od¿ywki i maski dostosowujesz do potrzeb swoich w³osów. Olejki i sera jak najbardziej mo¿esz stosowaæ. W³osy mo¿esz dowolnie stylizowaæ i u¿ywaæ wszystkich ¶rodków do stylizacji. To nie jest kara dla w³osów, tylko zabieg w³osy s± ozdob± dla kobiety, szkoda o nich zapominaæ "bo encanto" najwy¿ej powtórzysz zabieg za 3 miesi±ce zamiast za 4 zreszt± sama zobaczysz, bo przy odpowiedniej pielêgnacji bêdziesz mia³a piêkne w³osy na d³u¿ej
.
ooo super to nie moge sie juz doczekac az dojdzie
a jak z tym prostoaniem 230 czy lepiej mniej?? Mam rozjasnione wlosy
__________________
fankam jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-12, 07:48   #359
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 1 464
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

hej dziewczyny u¿ywa³a która¶ z Was wcierki jantar po encanto?
__________________

gerda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-12, 07:56   #360
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez gerda Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny u¿ywa³a która¶ z Was wcierki jantar po encanto?
Mo¿na wcieraæ wszystko.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.