Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-19, 21:00   #331
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Muszę chyba dać swojej skórze odpocząć, przetrę się po myciu hydrolatem różanym z niacynamidem i chyba nic już nie nałożę. Rano filtr mnie nawilży...

Kurcze, cały czas coś mi wypada i nie mogę zrobić większego stężenia migdała...
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:06   #332
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Blondynko mam pytanie odnośnie maści ichtiolowej. Czy ona sprawia ze wyprysk wychodzi na zewnątrz? Potraktowałam nią jedną krostkę, której nie wyciskałam i widzę, że mogłabym spokojnie wydłubać ją paznokciami i nie wiem czy to zasługa maści, czy po prostu taki przypadek :P
Ehh czuje sie jak totalna nowicjuszka
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:06   #333
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

white cherry - to może już total hardcore - bandaże? :P

ja przyznam,że u mnie jest nie najlepiej. I nie to, że wyciskam (to by chociaż trochę tego paskudztwa usunęło), po prostu to, co było kropkami rośnie w siłę i w syfki. I za nic się nie da tego ani wycisnąć ani wysuszyć. Dziś był dzień z nawilżaniem. Co rusz nakładałam tamten krem. Jutro dzień bez nawilżania.. Zobaczymy... Mam złe przeczucia :/

Fanata - z tą ichtiolową ponoć tak właśnie ma być. Osobiście nie potwierdzę, bo nie używałam, ale tak dziewczyny pisały
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:17   #334
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

No to teraz mam dylemat, bo tak mnie korci, żeby się tego pozbyć i nie wiem co robić
Myślałam, że ona przyspieszy ewentualny rozwój krostki, a nie dosłownie wyciągnie na wierzch. Efekt mniej więcej taki sam jak przy wyciskaniu, ale mniej inwazyjny. No i śladu od paznokci nie ma
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:18   #335
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

zdrap i koniecznie zdezynfekuj! a potem cos na gojenie, jakby został slad..
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:21   #336
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Poważnie?
Zdezynfekować nie mam czym :/ ewentualnie mogę umyć to miejsce, a na gojenie moge nałożyć Sudocrem.
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:31   #337
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
white cherry - to może już total hardcore - bandaże? :P

ja przyznam,że u mnie jest nie najlepiej. I nie to, że wyciskam (to by chociaż trochę tego paskudztwa usunęło), po prostu to, co było kropkami rośnie w siłę i w syfki. I za nic się nie da tego ani wycisnąć ani wysuszyć. Dziś był dzień z nawilżaniem. Co rusz nakładałam tamten krem. Jutro dzień bez nawilżania.. Zobaczymy... Mam złe przeczucia :/

Fanata - z tą ichtiolową ponoć tak właśnie ma być. Osobiście nie potwierdzę, bo nie używałam, ale tak dziewczyny pisały
haha, no bandaży nie wzięłam pod uwagę, mój błąd
a akurat w domu je mam


a, no i obojętne czy wyciskam, czy nie wyciskam - na twarzy i tak ciągle coś powstaje, może niekoniecznie duże,ropne pryszcze, ale zawsze coś
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 21:43   #338
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Fanata Pokaż wiadomość
Blondynko mam pytanie odnośnie maści ichtiolowej. Czy ona sprawia ze wyprysk wychodzi na zewnątrz? Potraktowałam nią jedną krostkę, której nie wyciskałam i widzę, że mogłabym spokojnie wydłubać ją paznokciami i nie wiem czy to zasługa maści, czy po prostu taki przypadek :P
Ehh czuje sie jak totalna nowicjuszka
Tak, ichtiol tak właśnie działa. Ja takie syfki lekko podduszam i same wyskakują wtedy. Polej spirytusem, a jak nie masz salicylowego, to wódką możesz...
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:45   #339
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Fanata Pokaż wiadomość
Poważnie?
Zdezynfekować nie mam czym :/ ewentualnie mogę umyć to miejsce, a na gojenie moge nałożyć Sudocrem.
a spirytus albo woda utleniona? Nie masz nic w domu?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:51   #340
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

zawsze mozna tacie podebrać płyn po goleniu... poza zapachem to sam alkohol :x tak tylko troszeczkę.. na patyczek albo wacik :P
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:56   #341
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

a ja mam jakies wysuszenie, miesiac uzywam zelu i zwalam wine na niego, chodzi mi po glowie kermuren plus ktory polecala kiedys truskawkowawiosna - uzywalyscie moze?, i humektan. Nie mam dostepu do zelu aloesowego a czytalam ze swietny. Czy humektan naprawde nie zapcha, moja cera ma dosc tlustych kremow. A ja juz nie wiem czym oczyszczac zeby nie przesuszyc

nienawidze tych zaskornikow wrrrrr
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 22:08   #342
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Do głowy przyszły mi raczej kosmetyki takie jak tonik, a o wodzie utlenionej, perfumach lub wódce (co jak co, ale wódki szkoda ) nie pomyślałam. I tak musiałam umyć twarz, więc problemu nie było. Część wyprysków posmarowałam maścią, te starsze Sudocremem i nic więcej już dzisiaj nie robię.

Cytat:
Napisane przez _Ewelka_
Czy humektan naprawde nie zapcha, moja cera ma dosc tlustych kremow. A ja juz nie wiem czym oczyszczac zeby nie przesuszyc
Też byłam zainteresowana Humektanem, jednak wysoka blondynka mnie postraszyła, że może zapychać i jakoś nie odważyłam się go kupić. Kupiłam natomiast oliwkę Hipp. Używam już parę tygodni i sprawuje się świetnie, chociaż z początku wydawała mi się za słaba.
Co do oczyszczania, mam piankę Rival de Loop z Rossmanna i również jestem z niej zadowolona. Dobrze oczyszcza i nie wysusza skóry.
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 22:24   #343
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

pozazdrościłam glinki, zrobiłam sobie sama... Cholerka, pierwszy raz mnie ta maseczka popaliła :/ tj nie całą twarz, tylko zakola czoła :/
Ale są też dobre strony.. Albo w złym świetle patrzę, albo mi wągry pojaśniały, a pory się ściągnęły... (!) [od 2 tygodni używam glinki regularnie i teraz dopiero z efektów widzę cokolwiek?:P]

No tak, tylko stare pryszcze coś same z siebie nie chcą znikać...Chyba trzeba skończyć 'przypalanie' i zaopatrzyć się w maść ichtiolową...

pochodziłam trochę na mazidłach i ZSK i ... wszystko tam tak fajnie brzmi i wygląda... :/ ale chyba wybiorę mazidła na początek - bo przede wszystkim nastawiam się na migdała. Zastanawiam się co i dlaczego warto by było dorzucić do niego. (tj co do czego służy, bo nie wątpię w dobre intencje blondynki )
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 22:26   #344
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Fanata Pokaż wiadomość
(...)
Też byłam zainteresowana Humektanem, jednak wysoka blondynka mnie postraszyła, że może zapychać i jakoś nie odważyłam się go kupić. Kupiłam natomiast oliwkę Hipp. Używam już parę tygodni i sprawuje się świetnie, chociaż z początku wydawała mi się za słaba. (...)
Ja tylko poradziłam. Nigdy Humektanu nie miałam, ale naczytałam się jak to dziewczyny z wielką nadzieją go kupowały i później natychmiast go wywalały.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 22:31   #345
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja tam wcale nie żałuję, że Humektanu nie kupiłam. Z oliwki jestem bardzo zadowolona, jeśli chodzi o nawilżanie skóry twarzy, jak i całego ciała i chyba już połowy nie mam, bo tak namiętnie jej używam. Szkoda tylko, że to jest właśnie oliwka, a nie krem, bo wtedy używanie byłoby ciut wygodniejsze i przyjemniejsze, ale efekty mi to rekompensują
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 22:43   #346
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
a ja mam jakies wysuszenie, miesiac uzywam zelu i zwalam wine na niego, chodzi mi po glowie kermuren plus ktory polecala kiedys truskawkowawiosna - uzywalyscie moze?, i humektan. Nie mam dostepu do zelu aloesowego a czytalam ze swietny. Czy humektan naprawde nie zapcha, moja cera ma dosc tlustych kremow. A ja juz nie wiem czym oczyszczac zeby nie przesuszyc

nienawidze tych zaskornikow wrrrrr
Ale ten żel jest a naturze, ross i supercos tam (u mnie nie ma tego sklepu, nie pamietam nazwy) i pewnie w innych wiec nie jest trudny do zdobycia , ja mam po nim rzeczywiscie mniej tych czarnych zaskórników czyli wychodzi na to, ze wszystkie kremy ktore stosowalam wczesniej mnie troche zapychaly ale gula i tak mi wyszla...

po kapieli troche sie powyciskalam i... mam chyba jakies potowki widzialam to juz wczesniej ale bylo tylko na dekoldzie i blade a teraz rozprzestrzenilo sie na ramie i zaczelo tak swędzieć, ze zaczelam to wszytsko drapac

Edytowane przez QsQs
Czas edycji: 2008-08-20 o 00:15
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:14   #347
ollena
Raczkowanie
 
Avatar ollena
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 344
Thumbs down Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Wrrr... Znowu jestem na siebie zła.
Przeszkadzała mi jakaś mała czarna kropeczka
Więc oczywiście próbowałam się jej pozbyć... W wyniku czego zdarłam sobie skórę w tym miejscu i teraz chodzę z czerwoną plamką na poliku, która będzie się goić pewnie z tydzień... A kropeczka ani dgrnęła
Idę łyknąć wit. B albo jaieś drożdże... Ech
ollena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 12:36   #348
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

w superpharmie jest i naturze. Ale w rossmanie to nie wiedzialam, oj zamowilam humektan dzisiaj powinien byc, szkoda ze tego zelu nie szukalam, nastepnym razem go kupie u mnie w miescie jest tylko rossmann

siedze z maseczka z siemia lnianego, kiedys ja uwielbialam, bardzo nawilza i regeneruje buziaka, moja buzia lubi takie zelowe konsystencje dlatego tez napalilam sie na ten zel aloesowy
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 13:09   #349
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja ten zel kupowalalm w ross wiec tez tam jest, przynajmniej w moim

jak zrobic tą maseczke?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 14:20   #350
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

maly garnuszek bedzie potrzebny. tak na oko sypalam, ale chyba z 4 czubate lyżki do garnuszka wsypac i zalac woda, troszke tylko, 1/5 kubka, tak na oko zeby sie gotowalo. i pilnowac czy sie nie spali, woda paruje to wtedy dolac. Siemie nie moze w tej wodzie plywac, tzn na poczatku plywa ale potem gestnieje, robi sie zel, staje sie takie lepkie. gotowac ok 5 minut i poczekac az wystygnie. powinno miec taka konsystencje ze przykleja sie do skory, nalozyc na cala twarz. A na to gaze albo chusteczke higieniczna. poźniej sciag sie ta gaze i wszytsko ladnie odchodzi, wystarczy skore przetrzec tonikiem. moja jest bardzo gladka, polecam na przesuszenie, bardzo nawilza i wygladza

i jeszcze cos, mialam dwa strupki, szybko sie goja!
trzymalam ponad godzine i efekt mi sie podoba mozna tez smarowac skore tym zelem , bardzo mi to pomoglo, nie cierpie przesuszonej skory. to fajny sposob na szybkie nawilzenie bez strachu o zapchanie
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 14:38   #351
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

z tym trzeba leżeć czy mozna przysiąść nad innymi zajęciami bez strachu, że zaraz wszystko poleci na kolana?
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 15:16   #352
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

radze chwile polezec nich sie ulozy. Trzeba zrobic gesta papke i nakladac na twarz kawalek po kawalku, rozsmarowwac niech sie razem laczy, no i przykryc chusteczka albo jakims materialem takim, i docisnac zeby sie trzymalo, troszke zaschnie z wierzchu i wtedy mozna normalnie chodzic ja np. siedzialam na wizazu nic mi nie spadlo. tylko trzeba odczekac z 20 minut niech sie z tym papierem polaczy.

moglam dluzej trzymac, efekt jest naprawde fajny aha uwaga jak sie sciaga ta maseczke to widac na skorze odbite ziarenka, trzeba poczekac kilka minut i to schodzi
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 16:15   #353
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja tam juz dwa razy uzywałam tego mumektanu i poki co tfu tfu tfu uważam go za dobry, nie jest tłusty i szybko sie wchłania a nawet powiem, iż przy wardze zrobił mi sie taki wiekszy wągier? ( jak sie to odmnienia ... tak to jest jak się z j polskim nie ma doczynienia ) no i wycisłam to , i mi sie zaczeło tam zbierac białe , wycisłam to , żle zrobilam bo fatalnie wyglądalo strupek sie zrobił i wogóle , potem wieczorem posmarowalam tam dosć grubo mumektanem , rano o 5 powtórka i jak wstałam rano to o dziwo po krostce praktycxnie nie ma sladu ...zobaczymy jak sie bedzie spisywał dalej
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:11   #354
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Mogę powiedzieć, że zaopatrzyłam się w pełną artylerię przeciwtrądzikową Właśnie wróciłam z Reala z Acnefanem. Niestety nie kupiłam kremu z melisą, bo w portfelu zostałoby mi zaledwie 20 groszy Mam więc glinkę zieloną, maść ichtiolową, Tormentiol, Acnefan i Sudocrem. Wypryski strzeżcie się!
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:50   #355
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja dzisiaj łażę cały dzień z maścią ichtiolową i czekam...
Mam pół brody czerwonej przez to moje wczorajsze wypalanie. Widać ruszyło to dość mocno, ale tylko wierzchnie warstwy naskórka.. Bo to gula pod spodem, jak była, tak siedzi. A po drugiej stronie już się czai następna, którą mam nadzieję maśc wyciągnie na wierzch..
No ato co była na policzkach się trochę 'spłaszczyło'

Co mogę na pewno na swoje pocieszenie powiedzieć - jak zasłoniłam maścią wszystko co paskudne na mojej twarzy, to te części, których nie pokryłam, całkiem nieźle wyglądają... Żeby mi tylko nic nowego nie wyskoczyło ;(
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:54   #356
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja poległam , rozgrzebałam całą twarz, robiły mi się ropne bolesne paskudy i od tego się zaczęło... Jutro idę do dermatologa bo boję sie,że zostana mi blizny, szukam psychiatry,ale terminy mają jakies kosmiczne, aż mi się wymiotowac chce jak na siebie patrzę...
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 18:42   #357
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

dziewczyny ...zadam głupie pytanie , no ale nie mam pojęcia jak to wyglada...otóz chodzi mi o tabletki antykoncepcyjne...czy w trakcie ich brania jest tak jak normalnie w czasie trwania cyklu , tzn chodzi mi o to czy przed krwawieniem tez bedzie sie coś pojawiac? bo własnie wziełam przed ostatnią tabletkę i kurcze zauwazylam dzis na twarzy dwie takie malutkie krostki na policzku i nie wiem co winic : humektan, wczorajsze gofry , czy wlasnie to ze jestem przed tym krwawieniem?
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 18:47   #358
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja po wczorajszym ruszeniu twarzy mam rozbabrane praktycznie kazde miejsce , ktorego sie czepilam. Do tego moje potowki pojawily sie tez na policzkach i na szyi (na szczescie nie sa czerwone). Kupilam na to wapno chociaz nie wiem czy to cos pomoze... Nalozylam resztki papki jadwigi na rozpaprane miejsca i na gule na policzku masc ichtiolowa bo wczoraj nie udalo mi sie jej docisnac do konca. To w ogole moj pierwszy raz z ta mascia...

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość

Co mogę na pewno na swoje pocieszenie powiedzieć - jak zasłoniłam maścią wszystko co paskudne na mojej twarzy, to te części, których nie pokryłam, całkiem nieźle wyglądają...
Heh, mam tak samo Zasłonilam 6 miejsc na twarzy (czyli to co wczoraj ruszylam) i oprocz tego jest naprawde dobrze...

sikoreczko teoretycznie nie ma owulacji, nie ma normalnego cyklu... ale ja tez obserwuje przed krwawieniem z odstawienia czesto lekkie pogorszenie cery...
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 18:52   #359
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
otóz chodzi mi o tabletki antykoncepcyjne...czy w trakcie ich brania jest tak jak normalnie w czasie trwania cyklu , tzn chodzi mi o to czy przed krwawieniem tez bedzie sie coś pojawiac?
no nie ma cudow by jedno opakowanie tabletek rozwiazalo problem pojawiania sie wszystkiego... w ogole u mnie po tabletkach bylo lepiej ale to nie bylo tak, ze nic nie mialam
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 18:52   #360
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja tam lubi masc ichtiolową , bo wyciaga ładnie i nie muszę tak dlugo czekać aż się pojawi gulka


QsQs to wapno jest na potówki ...czy jak ;> bo ja piję wapno , ale w sumie od ok 2 tygodni i nie zauwazylam znaczacej roznicy ... jakas róznica jest ale to chyba nie przez wapno ? choć w sumie rok temu jak pilam wapno przez ok miesiac to twarz byla sliczna, ale przemywałam wtedy twarz wodą utlenioną wiec nie wiem co działało


quleczka nie no ja wiem, ze po 1 opakowaniu cudow nie bedzie ino chcialam wiedzieć czy tez w trakcie brania pojawiaja sie krostki tak jak przed ich braniem ... tak np jak u mnie kilka dni przed @ ?
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...

Edytowane przez sikoreczka111
Czas edycji: 2008-08-20 o 18:54 Powód: dopisek
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.