Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-08, 20:34   #331
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, oświećcie mnie, bo coś mnie ominęło Było w jakimś vlogu o byłej żone Marka??? Nawet nie wiedziałam, że on był żonaty
Oni tylko raz w żartach wspomnieli, że Marek jest "z odzysku", chyba właśnie w odpowiedzi na komentarze.
Ale cała reszta to wścibstwo, w którym jest też dużo domysłów i plotek.
Bezpodstawne jest ocenianie ich (a zwłaszcza Kretki, która nic nie jest winna, nawet jeśli te plotki są prawdą) na tej podstawie.
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:35   #332
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
jakby ktos chciał / potrzebował to z karta lifestyle w SP jest long4lashes za 45zl. W rossku tez kilka kolorowek poprzecenisnych na 5-10zl mniej i mozna wylapac perfumy sporo taniej. Ale to tak przy okazji dodaje
Dzięki za informację, ja się właśnie czaję tylko boje się takiego efektu



Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
paczcie co mi się wyświetliło, jezu, konturumy wszystko !

też mi dzisiaj wyskoczyło, chyba jutub sugeruje, że mam za małe

a swoją drogą komentarz mojego znajomego na temat mojego filmiku "za mało cycków"


Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Na takie beztalencie też znajdziemy sposób - LIP SYNC BATTLE

właśnie obejrzałam cały odcinek - Jenna i Channing widzę, że zmieniają chyba trochę formułę programu i teraz będzie z przebierankami i w ogóle - moim zdaniem fajniej niż pierwszy sezon gdzie tylko sobie udawali, teraz będzie śmieszniej! Nie mogę się doczekać odcinka z Gigi Hadid i tego z Kaley Cuoco

Cytat:
Napisane przez floooowers Pokaż wiadomość
sto pędzli.... półtorej godziny nad nimi spędziłam........

WYNAJMĘ osobę do mycia tych brudasów
ja na co dzień czyszczę alkoholem izopropylowym, który sam w sobie jest dość trudno dostępny, ale poczyniłam odkrycie, że... denaturat to alkohol izopropylowy, a dostać go można praktycznie wszędzie więc teraz czyszczę denaturatem , pędzle nie robią się w żaden sposób fioletowe, wszystko schnie błyskawicznie i doczyszcza się idealnie . Od kiedy odkryłam tą metodę, to takie większe mycie pędzli robię raz na miesiąc

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Niestety stroje Karoliny nie przemawiają do mnie w ogóle. Nie mój styl kompletnie, + wolę kupić jedną na prawdę porządną rzecz niż kilka dziadowskich.
Rzeczy, które kupiła wydają się bardzo lichej jakości, do tego uważam, że robi sobie nimi niemałą krzywdę(figurze).

Kliknęłam przed chwilą paletkę TheBalm In theBalm of Your Hand praz Mary Lou Manizer- jako, że jestem maniaczką rozświetlnoej cery i efektu dewy.
To będzie mój "pierwszy raz" z kosmetykami TheBalm. Zastanawiałam się nad paletką Nude Dude, ale jednak perspektywa posiadania kilku kultowych kosmetyków theBalm i zdecydowanie wygrała

Czy któraś z Was ma tę paletkę, co sądzicie?
Ja mam In The Balm Of Your Hand - jest całkiem niezła, cienie dobrze napigmentowane, jeśli chodzi o Mary Lou to ona jest tam dość maciupka, lepiej się korzysta z pełnowymiarowej, więc tej z paletki używam jako cienia i dobrze się spisuje . Właśnie nakręciłam filmik między innymi o tej paletce (i o paletce The Manizer Sisters) i ślęczę nad obrabianiem... W In The Balm najbardziej przypadł mi do gustu cień Insane Jane jest przepiękny, mieni się cudownie

Cytat:
Napisane przez floooowers Pokaż wiadomość

owszem, ciemna jest aleee ładnie się blenduje -przynajmniej ja z nią nie mam problemu. nubian dessert do którego bahame porównałam jest bardziej ostry i trzeba z nim bardziej uważać, bo można sobie efekt dziecka z piaskownicy zrobić...
U mnie Bahama Mama wygląda dobrze jak konturuję policzki, czoło, ale jak próbuję nią wykonturować nos to jest jakaś taka pomarańczowa w tym obszarze i nie wiem czy to tylko moje wrażenie czy o co cho...
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:36   #333
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę wam dziewczyny tych bronzerów.. Ja do nich, oraz róży mam strasznie lewe ręce (choć jam mańkut ) i jak róż jakoś tam przejdzie, to po aplikacji bronzera wyglądam jak małe dziecko z kosmetykami mamy na twarzy. Myślicie że na okrągłych twarzach bronzery nie bardzo mają prawa bytu? Wyglądam trochę jak Bogusia i jej "konturowanie" czyli nic się kupy nie trzyma. Raz nawet poszłam do Inglota i chcąc coś kupić poprosiłam panią o zaaplikowanie na mnie....ech, miałam dwie krechy niczym indiańskie barwy wojenne . I teraz już w ogóle mam uraz, a taką okrągłą buzie chętnie bym bronzerem wyszczupliła.

polecam spróbować "okrągłym" pędzelkiem i w formie kulistych ruchów (to da takie ładne rozmycie i wtopienie się produktu i nie będą ostre kreski w przypadkowych miejscach) od czoła/skroni, później zagłębienie przy końcu brwi, później dalej przeciągnąć niżej i tak do kości policzkowej i zataczać kółeczka pod kością policzkową i nie do kącika ust a unosić do góry tak jak idą policzki przy uśmiechu. na koniec poprawić jeszcze lekko żuchwę. to poprawi kontur twarzy

mam nadzieję, że w miarę jasno to opisałam, jak nie to będę obrazowała zdjęciem poglądowym

__________________
https://youtu.be/l5NsnN3Hytc Makijaż od A do Z- Zoeva Rose Golden, romantyczne oko | Basia Make-up
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:37   #334
PomrocznoscJasna
Akukaracza
 
Avatar PomrocznoscJasna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Aly_Verweijen Pokaż wiadomość
a tak swoją drogą, to kupiłam wczoraj pierwszy podkład, którego nie będę musiała rozjaśniać białym podkładem i który przykrywa wszystko to, co mam do zakrycia. lalalala... najlepiej wydane 20 zł.

Co to za cudo i gdzie go kupiłaś?
PomrocznoscJasna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:39   #335
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez PomrocznoscJasna Pokaż wiadomość
Co to za cudo i gdzie go kupiłaś?


czyżby dermacol?
__________________
https://youtu.be/l5NsnN3Hytc Makijaż od A do Z- Zoeva Rose Golden, romantyczne oko | Basia Make-up
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:41   #336
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Dzięki za informację, ja się właśnie czaję tylko boje się takiego efektu


Nie chlap jej na "raz" do oka i będzie ok - tak jak u mnie


Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, że podlinkowałam. W ogóle miałam piękne rzęsy
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:41   #337
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Gabrysiu lub ktokolwiek inny z dobrym serduszkiem[/B]!
szukam bronzera (mam kobo i wygląda jednak zbyt błotniaście). widziałam twój film o bronzerach i mam pytanie następujące: bahama mama czy czekolada z too faced? w filmie mówiłaś, że są podobne, ale może teraz po czasie masz inną rekleksję?
a może jeszcze coś innego? ktokolwiek ma jakiegoś ulubieńca w sferze produktów do konturowania bardzo jasnej paszczy?
A który KOBO masz? Jaśniejszy czy ciemniejszy?

Kupiłam dziś ten olejek różany z Evree.
Oraz paletkę Sephora Wonderful Dreams (Boziu, jakie piękne opakowanko *_*) v.v
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 20:46   #338
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość


Ja mam In The Balm Of Your Hand - jest całkiem niezła, cienie dobrze napigmentowane, jeśli chodzi o Mary Lou to ona jest tam dość maciupka, lepiej się korzysta z pełnowymiarowej, więc tej z paletki używam jako cienia i dobrze się spisuje . Właśnie nakręciłam filmik między innymi o tej paletce (i o paletce The Manizer Sisters) i ślęczę nad obrabianiem... W In The Balm najbardziej przypadł mi do gustu cień Insane Jane jest przepiękny, mieni się cudownie

Mam zupełnie odmienne zdanie. Najciekawsze, że np. taki Sexy już kiedyś miałam w Nude Tude i bardzo go lubiłam. Nie wiem, czy zmieniło mi się postrzeganie pigmentacji po Zoevach czy coś popsuli, ale marnie jakoś Natomiast róże - bomba.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:49   #339
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

https://m.facebook.com/?_rdr#!/story...01832129843748

Maxi wspiera WOŚP
__________________
insta
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:52   #340
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Olenkasz - Bahama Mama to super kosmetyk i mega wydajny. Przy codziennym stosowaniu miałam go ponad rok i gdyby nie to, że mi się po prostu znudził, kupiłabym go ponownie. Nie jest pomarańczowy, to ładny, chłodny odcień. Ja osobiście uwielbiam i polecam

Gabrysia - tez miałam fazę z Bahama Mama, kiedy robił mi plamiska. Zmieniłam podkład i było spokooooo
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:53   #341
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez floooowers Pokaż wiadomość



polecam spróbować "okrągłym" pędzelkiem i w formie kulistych ruchów (to da takie ładne rozmycie i wtopienie się produktu i nie będą ostre kreski w przypadkowych miejscach) od czoła/skroni, później zagłębienie przy końcu brwi, później dalej przeciągnąć niżej i tak do kości policzkowej i zataczać kółeczka pod kością policzkową i nie do kącika ust a unosić do góry tak jak idą policzki przy uśmiechu. na koniec poprawić jeszcze lekko żuchwę. to poprawi kontur twarzy

mam nadzieję, że w miarę jasno to opisałam, jak nie to będę obrazowała zdjęciem poglądowym


Dzięki a wskazówki.
jutro nigdzie się nie wybieram, to w zaciszu domowym spróbuje poćwiczyć. Problem polega na tym że samo sobie nie robię takich chamskich kresek, ale próbując te "koliste ruchy" nagle mam brązową plamę od skroni do rzuchwy oraz dziwne plamy na czole.

Edytowane przez loczek88
Czas edycji: 2016-01-27 o 17:15
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 20:58   #342
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość

Dzięki a wskazówki.
jutro nigdzie się nie wybieram, to w zaciszu domowym spróbuje poćwiczyć. Problem polega na tym że samo sobie nie robię takich chamskich kresek, ale próbując te "koliste ruchy" nagle mam brązową plamę od skroni do rzuchwy oraz dziwne plamy na czole.
Polecam filmik maxineczki o konturowaniu :yes:
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 21:00   #343
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość

Dzięki a wskazówki.
jutro nigdzie się nie wybieram, to w zaciszu domowym spróbuje poćwiczyć. Problem polega na tym że samo sobie nie robię takich chamskich kresek, ale próbując te "koliste ruchy" nagle mam brązową plamę od skroni do rzuchwy oraz dziwne plamy na czole.
nakładaj tyci tyci produktu, staraj się stopniować kolor "dokładając" bliżej linii włosów. mało tego - im mniej produktu na pędzlu tym większe możliwości rozcierania. a jak już coś za dużo plamiście się zrobi spróbuj wziąć np. czysty pędzel bądź ten, którym nakładasz puder i porozcieraj

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Polecam filmik maxineczki o konturowaniu :yes:
u maxi wygląda sprawa totalnie inaczej bo ma inny typ twarzy. przy okrągłej buzi trzeba wymalować ją niemalże dookoła jeśli ktoś chce ją wyszczuplić
__________________
https://youtu.be/l5NsnN3Hytc Makijaż od A do Z- Zoeva Rose Golden, romantyczne oko | Basia Make-up
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 21:03   #344
pesstka90
Raczkowanie
 
Avatar pesstka90
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
dwa i pół koła... miałby Madzik na aparat
__________________
“Success is 1% inspiration, 98% perspiration and 2% attention to detail.” - Phil’s-osophy

pesstka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 21:05   #345
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Gabrysia - tez miałam fazę z Bahama Mama, kiedy robił mi plamiska. Zmieniłam podkład i było spokooooo [/COLOR]
Nie chcę zmieniać podkładu teraz - używam Hoolę i jest git
Cytat:
Napisane przez pesstka90 Pokaż wiadomość
dwa i pół koła... miałby Madzik na aparat
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 21:10   #346
ladyfinger88
Raczkowanie
 
Avatar ladyfinger88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Jadę w niedzielę na targi ślubne do Krakowa. Wybiera się ktoś? Podobno Maxineczka ma prezentować makijaże ślubne.
__________________
Insta
ladyfinger88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 21:13   #347
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez ladyfinger88 Pokaż wiadomość
Jadę w niedzielę na targi ślubne do Krakowa. Wybiera się ktoś? Podobno Maxineczka ma prezentować makijaże ślubne.
z krainy wielkich jezior do Krakowa to mi za daleko...
__________________
https://youtu.be/l5NsnN3Hytc Makijaż od A do Z- Zoeva Rose Golden, romantyczne oko | Basia Make-up
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 21:24   #348
Nike04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 290
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Olenkasz NikkieTutorials ma okrągłą buzię i u niej widać mega różnice po konturowaniu (jest też filmik dla jasnej karnacji). Ja przy jasnej karnacji mogę polecić NYX blush w kolorze Taupe i Inglot puder do konturowania nr 504. KOBO i trio z Wibo ostatnio kupiłam tez fajne ale mam dopiero dwa tygodnie.
Nike04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 21:31   #349
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Nike04 Pokaż wiadomość
Olenkasz NikkieTutorials ma okrągłą buzię i u niej widać mega różnice po konturowaniu (jest też filmik dla jasnej karnacji). Ja przy jasnej karnacji mogę polecić NYX blush w kolorze Taupe i Inglot puder do konturowania nr 504. KOBO i trio z Wibo ostatnio kupiłam tez fajne ale mam dopiero dwa tygodnie.

podejrzałam ten filmik Nik i ja właśnie postępuję podobnie przy klientkach z okrągłą buzią i to opisałam w powyższym poście.

a dla ułatwienia:

__________________
https://youtu.be/l5NsnN3Hytc Makijaż od A do Z- Zoeva Rose Golden, romantyczne oko | Basia Make-up
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 21:38   #350
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
A który KOBO masz? Jaśniejszy czy ciemniejszy?

Kupiłam dziś ten olejek różany z Evree.
Oraz paletkę Sephora Wonderful Dreams (Boziu, jakie piękne opakowanko *_*) v.v

No i co ja mam teraz zrobić? Braść, nie braść...
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 21:40   #351
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

LifeManagerka O myjce odpiszę Ci na priv, nie będę tu robić aż takiego offtopicu edit: Daj znać, czy doszła wiadomość, bo jeszcze nie umiem w pełni obsługiwać forum i mogłam coś poknocić.

Mam kilka sprzętów z SilverCrest i nie mam zastrzeżeń W poniedziałek chyba się zaczaję na grill kontaktowy, fajnie byłoby robić sobie grillowane warzywka, rybki itp.

Z The Balm dosłownie kilka dni temu kupiłam Bahama Mama i paletę Nude Tude, ale jeszcze nie testowałam. Mam nadzieję, że z bronzerem będzie dobrze

Edytowane przez mangosteen
Czas edycji: 2016-01-08 o 22:02
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 21:41   #352
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Gabrysiu lub ktokolwiek inny z dobrym serduszkiem[/B]!
szukam bronzera (mam kobo i wygląda jednak zbyt błotniaście). widziałam twój film o bronzerach i mam pytanie następujące: bahama mama czy czekolada z too faced? w filmie mówiłaś, że są podobne, ale może teraz po czasie masz inną rekleksję?
a może jeszcze coś innego? ktokolwiek ma jakiegoś ulubieńca w sferze produktów do konturowania bardzo jasnej paszczy?

A ja tam lubię mój flormar.
Tak, ma drobinki, jest satynowy. Tak, jest jasny, ale ja nie robię konturowania kim k.
Opakowanie ma tylko obrzydliwe.
http://4.â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠...0/flormar3.jpg
https://static.ladymakeup.pl/img/9/1...jpg?1416678518
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...f5af58c558.jpg
http://4.bp.blogspot.
com/-w0zd2JwxLWA/UGXboQKLgoI/AAAAAAAAFNA/MxJeUI-Ti-8/s1600/flormar3.jpg

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2016-01-08 o 21:44
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 21:42   #353
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Mam zupełnie odmienne zdanie. Najciekawsze, że np. taki Sexy już kiedyś miałam w Nude Tude i bardzo go lubiłam. Nie wiem, czy zmieniło mi się postrzeganie pigmentacji po Zoevach czy coś popsuli, ale marnie jakoś Natomiast róże - bomba.
Aż zmacałam swoją jeszcze raz i u mnie pigmentacja bardzo spoko...


Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Nie chlap jej na "raz" do oka i będzie ok - tak jak u mnie


Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, że podlinkowałam. W ogóle miałam piękne rzęsy
Łoo cudny wzrost! Swoją drogą, to miałam już pisać wcześniej - fajnie się Ciebie ogląda i słucha .
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 21:44   #354
201709190931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 223
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez hermanna Pokaż wiadomość
Widziałyście? Z insta Bogumiły

aniolnaresorach@sierotka_bez_rysia wszystkie filmy z cyklu dzień ze mną zostały wycofane i więcej tego typu filmów nie będzie. To idealny moment by raz a porządnie zerwać z takimi filmami (o czym mówiłam w podsumowaniu roku) Także przykro mi ale nie przypomnisz sobie go
Ciekawa jestem czemu bloopersów z Katowic na przykład nie usunęła. Oda do ziemniaka ~1:07

A tak serio, to na dobre by jej wyszło pozbycie się tych filmików ze słoiczkami dla dzieci i fasolkami.

Edytowane przez 201709190931
Czas edycji: 2016-01-08 o 21:47
201709190931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 21:46   #355
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość

Jakby ona kupowała te ciuchy za 20 zł to byłby sens tak mówić, ale porządne rzeczy i za stówkę (zwłaszcza na wyprzedaży) da się kupić. Oczywiście dla niektórych porządna rzecz zaczyna się od 400 zł w górę, ale tu nawet nie chodzi o jakość. Karolina ma taki gust i tyle. Kupiła takie rzeczy, bo akurat jej się spodobały, a nie dlatego, że były przecenione.

O kant tyłka ten film potłuc zresztą, o ile buty mogłam obejrzeć dokładnie (bardzo ładne, swoją drogą!), tak cała reszta pokazana była w całości jedynie przez sekundę, i to też ze zbyt małej odległości, żeby ocenić, jak to naprawdę wygląda. Ja rozumiem, Karolina może się wstydzi swojej figury, ale te filmy w takim przypadku nie mają racji bytu.
Masz rację, teraz np na promocjach można fajne rzeczy dorwać za niedużą kwotę(sweter z kaszmiru za 150 zł, bluzki jedwabne za grosze, ale tez wiele innych rzeczy), zresztą jak się chce, to zawsze znajdzie się rzeczy dobrej jakości w przystepnych cenach, w tym przypadku problemem jest to, że Karolina po prostu lubi takie rzeczy. Znam mnóstwo osób, które mają tony ubrań, które wyglądają jak szmatki i im to w ogóle nie przeszkadza bo lubią miec dużo i często zmieniać. + ja też nie czaję do końca tego filmiku, jak zobaczyłam ile ma miejsca za sobą, to pomyślałam, że w koncu zobaczę jak strój wygląda całościowo i nie mogłam zrozumieć czemu nie cofnie się troszkę dalej...

Jeśli chodzi o konturowanie, to też tego nie praktykuję, mam okrągłą buźkę, w ogóle u mnie za bardzo chyba nie ma czego podkreślać bo jestem taki pucek Parę razy próbowałam i wyglądałam dziwnie, po prostu takie krechy ciemne odcinające się od bladej cery i wydaje mi się, że nie chodzi tylko o to, że nie potrafię w ogóle konturować, ale dodatkowo ta twarz jest strasznie okragła. No nie wiem, chciałabym to jakoś ogarnąć, ale nie radzę sobię z tym.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 21:48   #356
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Łoo cudny wzrost! Swoją drogą, to miałam już pisać wcześniej - fajnie się Ciebie ogląda i słucha .
Dziękuję


On jest cudowny Mówi, że Channon Rose też nagrała podobny film, muszę nadrobić


Ktoś pisał w poprzednim wątku o Channon - obejrzałam filmik o jej ślubnej dramie i jedna rzecz mi się w głowie nie mieściła - jak mogła zaprosić całkiem obcą osobę na ślub, bo tym co jej w międzyczasie wyprawiała
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 21:48   #357
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez floooowers Pokaż wiadomość
podejrzałam ten filmik Nik i ja właśnie postępuję podobnie przy klientkach z okrągłą buzią i to opisałam w powyższym poście.

a dla ułatwienia:

ach, oto i Moja Twarz, dziękuje
jutro ćwiczę!
<to co u mnie jest w podpisie to teraz +10kg, więc już w ogóle się niestety załatwiłam>

Edytowane przez loczek88
Czas edycji: 2016-01-27 o 17:15
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 21:49   #358
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość

No i co ja mam teraz zrobić? Braść, nie braść...
Bierej! Jak to mówi Czocher: YOLO. Choć ja raz na przystanku słyszałam od pewnych dziewczyn: LOJO. xD
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 21:54   #359
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
ach, oto i Moja Twarz, dziękuje
jutro ćwiczę!
<to co u mnie jest w podpisie to teraz +10kg, więc już w ogóle się niestety załatwiłam>
trzymam kciuki
__________________
https://youtu.be/l5NsnN3Hytc Makijaż od A do Z- Zoeva Rose Golden, romantyczne oko | Basia Make-up
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 22:05   #360
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Dziękuję


On jest cudowny Mówi, że Channon Rose też nagrała podobny film, muszę nadrobić


Ktoś pisał w poprzednim wątku o Channon - obejrzałam filmik o jej ślubnej dramie i jedna rzecz mi się w głowie nie mieściła - jak mogła zaprosić całkiem obcą osobę na ślub, bo tym co jej w międzyczasie wyprawiała
ten filmik z czytaniem negatywnych komentarzy mi się skojarzył z tym:



obśmiałam się jak norka i obejrzałam wszystkie z tej serii
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-31 12:05:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.