Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-18, 21:03   #331
Fischerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 265
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

A ja póki co siedzę na allegro i oglądam ciuchy dla siebie, bo już w prawie nic się nie mieszczę a tam wszystko takie brzydkie, babcine, a jak zwykłe rzeczy rozszerzane to krótkie, a wiadomo, że brzuch podnosi... ehhh... Zosia się jeszcze nie urodziła, a ma więcej ubrań, niż ja dla siebie na ciążę
Fischerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 21:25   #332
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez Fischerka Pokaż wiadomość
A ja póki co siedzę na allegro i oglądam ciuchy dla siebie, bo już w prawie nic się nie mieszczę a tam wszystko takie brzydkie, babcine, a jak zwykłe rzeczy rozszerzane to krótkie, a wiadomo, że brzuch podnosi... ehhh... Zosia się jeszcze nie urodziła, a ma więcej ubrań, niż ja dla siebie na ciążę
Ja nie mam żadnego ciążowego ciuszka. I chyba w tej ciąży nie kupie.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 21:26   #333
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Spotkania z położną w mojej przychodni na ul.Orla W Pabianicach.

Oraz szkoła rodzenia w Pabianicach - grupowo
http://pabianmed.pl/attachments/153_...20Rodzenia.pdf
Nie wiem czemu założyłam, że w Łodzi
Wot, ciążowy budyń
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 21:39   #334
kindo7
Raczkowanie
 
Avatar kindo7
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Faktycznie pedzicie w tej czesci

Ja wlasnie wrocilam od tego osteopaty z moja ciesnia nadgarstka.
Facet wyglada rozsadnie i mowi logicznie i nieglupio. Zrobil najpierw ze mna wywiad, a potem zajal sie rehabilitacja dloni, ale od szyi zaczal i kregoslupa w ogole.
Mowi, ze rehabilitacja ma na celu zmniejszenie obrzekow w nadgarstku ( wewnatrz) i powinno mi po kilku przyniesc ulge. Generalnie ciaza, a zwlaszcza ciaza, gdy sie niedawno jeszcze karmilo obciaza organizm i miedzy innymi nadgarstki!

No i fajnie, bo zaproponowal mi udzial w programie badawczym, ktory aktualnie prowadza w tym temacie, wiec w sobote bede miala usg tego nadgarstka, a potem cztery sesje rehabilitacji i na koniec znow usg, zeby zobaczyc jak postep. Wszystko w efekcie za darmo, bo w ramach badania

Powiedzial, ze dzis w nocy moze byc gorzej, bo wszystko mi rozruszal, ale potem powinno byc juz lepiej... Zobaczymy!
Jak mi przejdzie, to Wam to bardzo polece

A i powiedzial, ze bandazowanie jest bledem, bo jesli jest obrzek, to trzeba go rozruszac i rozejsc, a nie sciskac...

No dobra, dobrej nocy!
kindo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 21:42   #335
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Uciekam spać. Spokojnej nocy.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 22:21   #336
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Ja nie mam żadnego ciążowego ciuszka. I chyba w tej ciąży nie kupie.
Niestety w swoje ciuchy już ledwo wchodzę.
Na szczęście mam 3 siostry już dzieciate, więc dostałam ostatnio 3 torby z ciuchami ciążowymi - jakoś przetrwam. Po pierwsze jak coś ładnego ciążowego to cena wysoka- i sama raczej nic bym nie kupiła, jak coś to w poprzedniej ciąży szukałam ciuchów w taniej odzieży.

Zrobiłam dzisiaj brakujące zakupy wyprawkowe
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 22:27   #337
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez niezalogowana Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa, liczę po cichu na chłopaka

------

4op bepanthenu, bo ja też używam jest świetny na podrażnienia po goleniu i na sutki przy karmieniu

Rzeczywiście, o tych zastosowaniach zapomniałam





Cytat:
Napisane przez elinka21 Pokaż wiadomość
Tez o tym mowilam, slabiunio
Ale ta czesc cos xhyba lepiej idzie?

też mi się wydaje, że ładnie idzie wątek. Każda chce być w top10 :p




Cytat:
Napisane przez kindo7 Pokaż wiadomość
Faktycznie pedzicie w tej czesci

Ja wlasnie wrocilam od tego osteopaty z moja ciesnia nadgarstka.
Facet wyglada rozsadnie i mowi logicznie i nieglupio. Zrobil najpierw ze mna wywiad, a potem zajal sie rehabilitacja dloni, ale od szyi zaczal i kregoslupa w ogole.
Mowi, ze rehabilitacja ma na celu zmniejszenie obrzekow w nadgarstku ( wewnatrz) i powinno mi po kilku przyniesc ulge. Generalnie ciaza, a zwlaszcza ciaza, gdy sie niedawno jeszcze karmilo obciaza organizm i miedzy innymi nadgarstki!

No i fajnie, bo zaproponowal mi udzial w programie badawczym, ktory aktualnie prowadza w tym temacie, wiec w sobote bede miala usg tego nadgarstka, a potem cztery sesje rehabilitacji i na koniec znow usg, zeby zobaczyc jak postep. Wszystko w efekcie za darmo, bo w ramach badania

Powiedzial, ze dzis w nocy moze byc gorzej, bo wszystko mi rozruszal, ale potem powinno byc juz lepiej... Zobaczymy!
Jak mi przejdzie, to Wam to bardzo polece

A i powiedzial, ze bandazowanie jest bledem, bo jesli jest obrzek, to trzeba go rozruszac i rozejsc, a nie sciskac...

No dobra, dobrej nocy!



ale dobrze trafiłaś!


Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Niestety w swoje ciuchy już ledwo wchodzę.
Na szczęście mam 3 siostry już dzieciate, więc dostałam ostatnio 3 torby z ciuchami ciążowymi - jakoś przetrwam. Po pierwsze jak coś ładnego ciążowego to cena wysoka- i sama raczej nic bym nie kupiła, jak coś to w poprzedniej ciąży szukałam ciuchów w taniej odzieży.

Zrobiłam dzisiaj brakujące zakupy wyprawkowe
pochwal się co kupiłaś dla Adasia!
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 22:37   #338
Fischerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 265
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Hmm, teraz to mam inny problem, muszę zamówić firanki, jakieś nie super drogie, ale te 8 metrowe do samej ziemi mojej teściowej odpadają, więc potrzebuję na dwa dolne okna obok siebie od drogi... no i w związku z tym, że nie mogę się zdecydować proszę o opinie brać, czy nie brać :

http://allegro.pl/firana-z-ozdobnymi...126058445.html

W przyszłą sobotę, jak będzie pogoda wpada do mnie firma sprzątająca (czyt. mama i siostra) i pomyją mi okna w całej piętrówce kochane

Ogólnie mam teraz dużo problemów haha - musicie wybaczyć :P
Fischerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 23:51   #339
kindo7
Raczkowanie
 
Avatar kindo7
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

A ja pytajac Was o magnez wywolalam wilka z lasu, bo zaczely mi sie przytrafiac skurcze lydek w nocy...
I zapytalam mojego ginekologa i powiedzial, ze mam brac chela mag b6 skurcz... Wiem, ze to juz bylo walkowane i wiem, ze Niezalgowana polecasz leki a nie suplementy, ale ten zawiera i mg i potas i b6 i pamietam, ze bralam go w pierwszej ciazy i chyba bylo ok... Tylko chcialam wlasnie zapytac, czy go nie odradzasz

No i cos isc spac nie moge...
kindo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 05:47   #340
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Czesc



Cytat:
Napisane przez kindo7 Pokaż wiadomość
Faktycznie pedzicie w tej czesci

Ja wlasnie wrocilam od tego osteopaty z moja ciesnia nadgarstka.
Facet wyglada rozsadnie i mowi logicznie i nieglupio. Zrobil najpierw ze mna wywiad, a potem zajal sie rehabilitacja dloni, ale od szyi zaczal i kregoslupa w ogole.
Mowi, ze rehabilitacja ma na celu zmniejszenie obrzekow w nadgarstku ( wewnatrz) i powinno mi po kilku przyniesc ulge. Generalnie ciaza, a zwlaszcza ciaza, gdy sie niedawno jeszcze karmilo obciaza organizm i miedzy innymi nadgarstki!
Bo generalnie większość dolegliwości, które się zadzieją w kończynie górnej ma swój początek w kręgosłupie szyjnym. Zawsze powinno się wyleczyć przyczynę, nie objaw

Ja przez obrzęki (nie jakieś duże) mam ucisk, tyle, że na nerw łokciowy. Też się rehabilituję i dodatkowo przeciwobrzękowo stosuję tejpy. Dzisiaj np. nie drętwiały mi palce w ogóle dodatkowo zaczęłam też więcej pić, ortopeda powiedział, że tak trzeba

Pocieszenie, po porodzie ma samo przejść, teraz organizm gromadzi wodę i przez to te obrzęki

A tak z ciekawości zapytam w jakim mieście ten osteopata?

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Niestety w swoje ciuchy już ledwo wchodzę.
Ja na szczęście zawsze nosiłam bardzo luźne ciuchy

---------- Dopisano o 06:47 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Fischerka Pokaż wiadomość
no i w związku z tym, że nie mogę się zdecydować proszę o opinie brać, czy nie brać :

http://allegro.pl/firana-z-ozdobnymi...126058445.html

W przyszłą sobotę, jak będzie pogoda wpada do mnie firma sprzątająca (czyt. mama i siostra) i pomyją mi okna w całej piętrówce kochane

Ogólnie mam teraz dużo problemów haha - musicie wybaczyć :P
Ja jestem na nie ale po prostu nie są w moim stylu, ja toleruję jedynie bardzo proste firanki bez ozdób, jednolite jak Tobie się podobają to bierz

Też muszę umyć okna, ale to już po świętach.
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 06:06   #341
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez niezalogowana Pokaż wiadomość
Powiem Wam dziewczyny, że jesteśmy kiepskie w pisaniu tutaj... Wrześniówki są w połowie 3 części, a Sierpniówki dotarły już do czwartej!!!
Wszystkie pracujące: sio na L4 i pisać!
a bo ja taka zajęta jestem, cały dzień leżę a to na prawym a to na lewym boku, ze czasu nie mam pisać

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Hehe, super. Ja tez mam body rokowe, na ebayu zsmawialam (zalacznik). I spodnie w czaszki
.
O jaaaaaaa Metallica szkoda,ze na eBaya nie potrafię ogarnąć....tam sie korzysta z konta walutowego czy można w złotówkach?
Cytat:
Napisane przez kindo7 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie wrocilam od tego osteopaty z moja ciesnia nadgarstka.
Facet wyglada rozsadnie i mowi logicznie i nieglupio. Zrobil najpierw ze mna wywiad, a potem zajal sie rehabilitacja dloni, ale od szyi zaczal i kregoslupa w ogole.
Mowi, ze rehabilitacja ma na celu zmniejszenie obrzekow w nadgarstku ( wewnatrz) i powinno mi po kilku przyniesc ulge. Generalnie ciaza, a zwlaszcza ciaza, gdy sie niedawno jeszcze karmilo obciaza organizm i miedzy innymi nadgarstki!

No i fajnie, bo zaproponowal mi udzial w programie badawczym, ktory aktualnie prowadza w tym temacie, wiec w sobote bede miala usg tego nadgarstka, a potem cztery sesje rehabilitacji i na koniec znow usg, zeby zobaczyc jak postep. Wszystko w efekcie za darmo, bo w ramach badania

Powiedzial, ze dzis w nocy moze byc gorzej, bo wszystko mi rozruszal, ale potem powinno byc juz lepiej... Zobaczymy!
Jak mi przejdzie, to Wam to bardzo polece

A i powiedzial, ze bandazowanie jest bledem, bo jesli jest obrzek, to trzeba go rozruszac i rozejsc, a nie sciskac...

No dobra, dobrej nocy!
tez slyszalalam, żeby nie uciskać, tylko usztywnić....ale z kolei usztywnienie ma na celu nie ruszanie a tobie zalecił rozruch hmmmmm

Cytat:
Napisane przez Fischerka Pokaż wiadomość

W przyszłą sobotę, jak będzie pogoda wpada do mnie firma sprzątająca (czyt. mama i siostra) i pomyją mi okna w całej piętrówce kochane
u mnie sie tez mama zapowiedziała, bedzie harmider
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-19, 06:29   #342
martynka2812
Raczkowanie
 
Avatar martynka2812
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 304
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez niezalogowana Pokaż wiadomość
Powiem Wam dziewczyny, że jesteśmy kiepskie w pisaniu tutaj... Wrześniówki są w połowie 3 części, a Sierpniówki dotarły już do czwartej!!!
Wszystkie pracujące: sio na L4 i pisać!
Ja biore el quatro juz za 2 tygodnie z haczykiem, mysle, ze sie polubimy a jesli chodzi o ciuchy ciazowe, to tez nie mam i chyba nie bedzie potrzeby, latam w dresach. A bluzki lubie nosic luzne wiec spoko ja sie tylko ciesze, ze kurtki zimowej nie musialam kupowac
martynka2812 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 06:45   #343
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
a bo ja taka zajęta jestem, cały dzień leżę a to na prawym a to na lewym boku, ze czasu nie mam pisać


Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
O jaaaaaaa Metallica szkoda,ze na eBaya nie potrafię ogarnąć....tam sie korzysta z konta walutowego czy można w złotówkach?
Wystarczy konto paypal z podpiętą kartą, teraz chyba można podpiąć zwykła

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
tez slyszalalam, żeby nie uciskać, tylko usztywnić....ale z kolei usztywnienie ma na celu nie ruszanie a tobie zalecił rozruch hmmmmm
Zaleca się usztywnienie, ale tylko na noc, by ręka była w jednej pozycji przez nic nie uciskana podczas dna nie stosuje się usztywnień, bo to rzeczywiście więcej szkody niż pożytku dlatego ja tylko plastry p/obrzękowo stosuję

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez martynka2812 Pokaż wiadomość
Ja biore el quatro juz za 2 tygodnie z haczykiem, mysle, ze sie polubimy a jesli chodzi o ciuchy ciazowe, to tez nie mam i chyba nie bedzie potrzeby, latam w dresach. A bluzki lubie nosic luzne wiec spoko ja sie tylko ciesze, ze kurtki zimowej nie musialam kupowac
Fajną masz wieprzowinkę w miniaturce podobna do mojej
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 07:03   #344
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cześć

Dzisiaj mój ukochany synek kończy 4 lata ! Nie moge uwierzyć, ze ju jest taki duży .
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 07:03   #345
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez kindo7 Pokaż wiadomość
A ja pytajac Was o magnez wywolalam wilka z lasu, bo zaczely mi sie przytrafiac skurcze lydek w nocy...
I zapytalam mojego ginekologa i powiedzial, ze mam brac chela mag b6 skurcz... Wiem, ze to juz bylo walkowane i wiem, ze Niezalgowana polecasz leki a nie suplementy, ale ten zawiera i mg i potas i b6 i pamietam, ze bralam go w pierwszej ciazy i chyba bylo ok... Tylko chcialam wlasnie zapytac, czy go nie odradzasz

No i cos isc spac nie moge...
chelaty mają najlepszą przyzwajalność, a tam jak jest i potas i wit B6, to już zupełnie najlepsze połączenie na skurcze- ale to suplement więc nie wiem czy ma odpowiednie ilości tych składników. Poza tym w poprzedniej ciąży moja gin podawała jakąć nazwę magnezu przez cały czas, ale pod koniec ciąży się przyznała, że po prostu brać jakąś określoną dawkę a już firma jest nieistotna a ona mówi akurat o tym, bo ten zna... A mój gin teraz powiedział, że zarówno witaminy jak i magnez mam sobie wybrać jakie chcę i mi najbardziej pasują i dopóki mam wyniki dobre to on nie ingeruje - stwierdził tylko, że dobrze by było, żeby były z DHA, bo teraz wszyscy o tym trąbią... ale też nie naciska.

Witam się z rana. Poszłam wczoraj spać o 21 i jestem mega wyspana.
Hania wstała o 7 więc też dała nam pospać. No a mój Mąż dziś na 8 do pracy a nie na 9 i zabrał Ją do przedszkola więc ja się jeszcze lenię w piżamce...
Dziś mam usg połówkowe i tak się trochę stresuję, choć dwa tygodnie temu wszystko było super, ale chyba też mam spore oczekiwania, że dowiem się w końcu kto tam mieszka, ale ruchy odczuwam w podobny sposób jak wtedy więc może znów jest Maluszek tyłkiem odwrócony i znów nic z tego...
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 07:12   #346
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Ja ide na badanie już jutro, dzisiaj do laboratorium pobrać próbki. Objawy kolki nerkowej jak na razie się nie pojawiły, dokucza mi trochę kręgosłup i coraz częstsze sikanie w nocy.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 07:21   #347
Truskawka31
Rozeznanie
 
Avatar Truskawka31
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 562
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez ciezka_sytuacja Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie wg usg to już 27 tydzień i lekarz powiedział, że prawdopodobnie mały urodzi się po 20 czerwca, bo prawie wszystkie pomiary na to wskazują waży 880g, ale też jest zła wiadomość bo ułożył się już głowką do dołulekarz powiedział, że dopóki nie uciska na szyjkę macicy i nie powoduje skracania jej nie jest to groźne, ale może tak być że zacznie i wtedy niestety znowu szpital
A łożysko nadal się nie podniosło, nie jest przodujące, ale nisko usadowione, no chociaż tyle dobrego.
Dziewczyny słyszałyście o tym aby dziecko odwróciło się główką do dołu już w 27 tyg? A może miałyście taką sytuację w poprzednich ciążach? Czekam na odpowiedzi
Ja mam na połówkowym napisane - ułożenie główkowe, ale lekarz nie mówił, ze to coś złego. Wręcz przeciwnie myślałam, ze to super wiadomość...
Truskawka31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 07:23   #348
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
Cześć

Dzisiaj mój ukochany synek kończy 4 lata ! Nie moge uwierzyć, ze ju jest taki duży .
No to sto lat dla Solenizanta!!!!:par ty:

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

U mnie na razie główka w górze... ale Hania była obrócona główką do dołu już w okolicy 20tc i tak została a ja nie miałam w związku z tym żadnych problemów z szyjką... poza kopaniem w górę, co było jeszcze mniej przyjemne niż kopanie w pęcherz
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 07:24   #349
Truskawka31
Rozeznanie
 
Avatar Truskawka31
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 562
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez niezalogowana Pokaż wiadomość
Powiem Wam dziewczyny, że jesteśmy kiepskie w pisaniu tutaj... Wrześniówki są w połowie 3 części, a Sierpniówki dotarły już do czwartej!!!
Wszystkie pracujące: sio na L4 i pisać!
Ja już postanowiłam, że mój ostatni dzień w pracy to 17 kwietnia
Truskawka31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-19, 07:40   #350
martynka2812
Raczkowanie
 
Avatar martynka2812
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 304
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość




Wystarczy konto paypal z podpiętą kartą, teraz chyba można podpiąć zwykła



Zaleca się usztywnienie, ale tylko na noc, by ręka była w jednej pozycji przez nic nie uciskana podczas dna nie stosuje się usztywnień, bo to rzeczywiście więcej szkody niż pożytku dlatego ja tylko plastry p/obrzękowo stosuję

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------



Fajną masz wieprzowinkę w miniaturce podobna do mojej

Dzieki mam dwie ale ta druga jakos nie lubi mojego towarzystwa
martynka2812 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 07:48   #351
kindo7
Raczkowanie
 
Avatar kindo7
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Czesc





Bo generalnie większość dolegliwości, które się zadzieją w kończynie górnej ma swój początek w kręgosłupie szyjnym. Zawsze powinno się wyleczyć przyczynę, nie objaw

Ja przez obrzęki (nie jakieś duże) mam ucisk, tyle, że na nerw łokciowy. Też się rehabilituję i dodatkowo przeciwobrzękowo stosuję tejpy. Dzisiaj np. nie drętwiały mi palce w ogóle dodatkowo zaczęłam też więcej pić, ortopeda powiedział, że tak trzeba

Pocieszenie, po porodzie ma samo przejść, teraz organizm gromadzi wodę i przez to te obrzęki

A tak z ciekawości zapytam w jakim mieście ten osteopata?



Ja na szczęście zawsze nosiłam bardzo luźne ciuchy

---------- Dopisano o 06:47 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------



Ja jestem na nie ale po prostu nie są w moim stylu, ja toleruję jedynie bardzo proste firanki bez ozdób, jednolite jak Tobie się podobają to bierz

Też muszę umyć okna, ale to już po świętach.
Z kregoslupem to wiem, ze stad sie wiekszosc wywodzi, ae podobno z ciesnia jest troche inaczej, bo obrzek jest w stawie nadgarstkowym. Tylko, zeby ten obrzekl zszedl, to trzeba zrobic mu droge i porozluzniac wszystko po drodze...

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

A osteopata w Warszawie.
kindo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 07:49   #352
Gazela TV
Raczkowanie
 
Avatar Gazela TV
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 253
Send a message via Skype™ to Gazela TV
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez martynka2812 Pokaż wiadomość
Ja biore el quatro juz za 2 tygodnie z haczykiem, mysle, ze sie polubimy a jesli chodzi o ciuchy ciazowe, to tez nie mam i chyba nie bedzie potrzeby, latam w dresach. A bluzki lubie nosic luzne wiec spoko ja sie tylko ciesze, ze kurtki zimowej nie musialam kupowac
Również się cieszę, że nie musiałam kupować kurtki zimowej

Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
Cześć

Dzisiaj mój ukochany synek kończy 4 lata ! Nie moge uwierzyć, ze ju jest taki duży .
Sto lat dla Synusia!
Gazela TV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 07:51   #353
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Co do firan ja bardzo lubię firmy wisan, wysyłają bezpłatne katalogi, często mają promocje -20%, do całego domu kupiłam w tamtym roku takie na 160 cm , i jedną długą na drzwi balkonowe wyszło mnie 6 zł za metr, za stówkę miałam na wszystkie okna w domu.
Mam już rok, ślicznie wyglądają nic się nie dzieje.

http://sklep.wisan.pl/573_d_107_p1813.html
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 08:05   #354
madz10
Raczkowanie
 
Avatar madz10
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 160
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Hej dziewczyny, podczas dzisiejszego rannego smarowania się kremem na rozstępy zauważyłam że mam zółtą brodawkę !! Czy któraś miała podobnie? o czym to świadczy ? Spanikowalam bo w internecie nie mogę znaleźć nic konkretnego... i już mam łzy w oczach tak jak zresztą od 2 tygodni bez powodu... ehh te hormony
__________________
Kochamy tego Skarbka
madz10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 08:06   #355
Gazela TV
Raczkowanie
 
Avatar Gazela TV
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 253
Send a message via Skype™ to Gazela TV
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez madz10 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, podczas dzisiejszego rannego smarowania się kremem na rozstępy zauważyłam że mam zółtą brodawkę !! Czy któraś miała podobnie? o czym to świadczy ? Spanikowalam bo w internecie nie mogę znaleźć nic konkretnego... i już mam łzy w oczach tak jak zresztą od 2 tygodni bez powodu... ehh te hormony
Obstawiam zaschniętą siarę
Gazela TV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 08:07   #356
Truskawka31
Rozeznanie
 
Avatar Truskawka31
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 562
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Niedługo wiosna, będzie coraz cieplej, trzeba koniecznie zakupić jakiś płaszczyk wiosenny... no i dodatkowe leginsy

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Gazela TV Pokaż wiadomość
Obstawiam zaschniętą siarę
Siara, siara Bez paniki
Truskawka31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 08:10   #357
madz10
Raczkowanie
 
Avatar madz10
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 160
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez Truskawka31 Pokaż wiadomość
Ja już postanowiłam, że mój ostatni dzień w pracy to 17 kwietnia
a moj 31 marca także będę na bieżąco z wami z tym, ze nie L4, tylko sama odchodze (zlecenie), a wszyscy w koło mnie namawiają żebym jeszcze została, bo kasa się przyda ;/ nie to jest najważniejsze, przedemną jeszcze praktyki studenckie, ślub w kwietniu i obrona w lipcu, już jestem lekko przemeczona tym wszystkim i mówię pas....

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Truskawka31 Pokaż wiadomość
Niedługo wiosna, będzie coraz cieplej, trzeba koniecznie zakupić jakiś płaszczyk wiosenny... no i dodatkowe leginsy

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------


Siara, siara Bez paniki
taak? ale to nie ma cieknąć czy coś ?
__________________
Kochamy tego Skarbka
madz10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 08:12   #358
Truskawka31
Rozeznanie
 
Avatar Truskawka31
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 562
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez madz10 Pokaż wiadomość
a moj 31 marca także będę na bieżąco z wami z tym, ze nie L4, tylko sama odchodze (zlecenie), a wszyscy w koło mnie namawiają żebym jeszcze została, bo kasa się przyda ;/ nie to jest najważniejsze, przedemną jeszcze praktyki studenckie, ślub w kwietniu i obrona w lipcu, już jestem lekko przemeczona tym wszystkim i mówię pas....

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------



taak? ale to nie ma cieknąć czy coś ?
Nie no, pociekło i zaschło Mi też zasycha - to zazwyczaj mam miejsce w nocy chyba, bo zauważam to rano A jakiego kremu na rozstępy używasz?
Truskawka31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 08:19   #359
madz10
Raczkowanie
 
Avatar madz10
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 160
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez Truskawka31 Pokaż wiadomość
Nie no, pociekło i zaschło Mi też zasycha - to zazwyczaj mam miejsce w nocy chyba, bo zauważam to rano A jakiego kremu na rozstępy używasz?
Aha, ale skóra w koło też ma żółty odcień.. Tego z ziaji, i jak narazie mam kilka małych żyłek wysoko na brzuchu, które mam nadzieje znikną.
__________________
Kochamy tego Skarbka
madz10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 08:24   #360
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kiedy zamierzacie się zabrać za solidne kompletowanie wyprawki? chodzi mi o jakieś kosmetyki i gadżety?
Bo ja się zastanawiam czy już nie kupić łóżeczka i czy nie organizować wyprawki po świętach. Myślicie, że za wcześnie?
Ja to tak maj-czerwiec planuję zacząć kupować "drobnicę" - koszule do szpitala, jakieś akcesoria, środki higieniczno-pielęgnacyjne dla mnie i dla Didka. Bez ciśnienia i paniki. W razie czego są sklepy i w 10 minut kupię co potrzeba. A jeśli chodzi o łóżeczko i wózek to pewnie w czerwcu.

Cytat:
Napisane przez kindo7 Pokaż wiadomość
No i fajnie, bo zaproponowal mi udzial w programie badawczym, ktory aktualnie prowadza w tym temacie, wiec w sobote bede miala usg tego nadgarstka, a potem cztery sesje rehabilitacji i na koniec znow usg, zeby zobaczyc jak postep. Wszystko w efekcie za darmo, bo w ramach badania
no to fajny lekarz Ci się trafił

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Niestety w swoje ciuchy już ledwo wchodzę.
Na szczęście mam 3 siostry już dzieciate, więc dostałam ostatnio 3 torby z ciuchami ciążowymi - jakoś przetrwam. Po pierwsze jak coś ładnego ciążowego to cena wysoka- i sama raczej nic bym nie kupiła, jak coś to w poprzedniej ciąży szukałam ciuchów w taniej odzieży.
Ja z ciuchów ciążowych mam ten płaszcyzk z bon prixa z allegro i dwie pary spodni ciążowych Ostatnio kupiłam sobie w pepco jegginsy czy też inna nazwa - tregginsy tylko w większym rozmiarze.. No wiecie - takie elastyczne ala jeansy na gumce I muszę powiedzieć że super sprawa Kosztowały 29 zł. Więc jak coś to Wam polecam. Myślę, że na lato będą super tym bardziej ze nie mają tego "pasa" z materiału.
Chyba sobie kupię jeszcze jedne bo się przydadzą i potem A bluzki to różnie. Miałam sporo takich dłuższych albo oversizowych wiec pod tym względem nie mogę narzelać.

Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
Cześć

Dzisiaj mój ukochany synek kończy 4 lata ! Nie moge uwierzyć, ze ju jest taki duży .
100 lat dla synka!!!

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Ja ide na badanie już jutro, dzisiaj do laboratorium pobrać próbki. Objawy kolki nerkowej jak na razie się nie pojawiły, dokucza mi trochę kręgosłup i coraz częstsze sikanie w nocy.
Dobrze, że kolka już nie daje o sobie znać! Mi czasem też kręgosłup dokucza.. czasem jak wstaję po leżeniu to jak połamana łażę.

Cytat:
Napisane przez Truskawka31 Pokaż wiadomość
Ja już postanowiłam, że mój ostatni dzień w pracy to 17 kwietnia
Super Mnie ostatnio tak tutaj w☠☠☠☠............ no z takich chamstwem się spotykam że pewnie też niedługo już pójdę na l4.

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Co do firan ja bardzo lubię firmy wisan, wysyłają bezpłatne katalogi, często mają promocje -20%, do całego domu kupiłam w tamtym roku takie na 160 cm , i jedną długą na drzwi balkonowe wyszło mnie 6 zł za metr, za stówkę miałam na wszystkie okna w domu.
Mam już rok, ślicznie wyglądają nic się nie dzieje.

http://sklep.wisan.pl/573_d_107_p1813.html
A prałaś je już? Ja swoje bazarowe firanki uprałam i jakaś masakra się z nimi stała... jakieś takie pozaciągane się porobiły i tylko na szmaty się nadają.

Cytat:
Napisane przez madz10 Pokaż wiadomość
przedemną jeszcze praktyki studenckie, ślub w kwietniu i obrona w lipcu, już jestem lekko przemeczona tym wszystkim i mówię pas....
wow no to faktycznie sporo jeszcze wydarzeń przed Tobą a ślub - to Twój ślub czy kogoś innego, na który jesteś zaproszona?
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-26 09:16:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.