Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-21, 07:23   #331
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Zapytam z ciekawosci: ile kosztuje kupienie “sztucznych obserwujacych”? Lol
Możesz ich mieć za darmo. Są specjalne apki, Ty lajkując i obserwując innych dostajesz punkty które możesz wymienić na obserwujących i lajki u siebie. Kiedyś była afera, ze kilka znanych polskich instagramerek się na tym wybiło i to teraz mega widać.
Mają np. 100 tys follow a pod zdjęciami po 500 serduszek nie warto.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 14:00   #332
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Mam konto prywatne. Na zdjęciu oznaczyłam osobę, która mnie nie obserwuje. Czy ta osoba widzi mój post, na którym ją oznaczyłam?
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 15:57   #333
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Hej, wiecie może od czego zależy kolejność oglądających moje InstaStory? Pod każdym dodanym mam cały czas tą samą osobę, czasami spada na 2 i 3 miejsce ale generalnie zawsze jest pierwsza
__________________


Aparatka
góra: 23.03.12
dół : 28.06.12




jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 17:52   #334
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Widziałam na Allegro, nawet za 20zł można dokupić z tysiąc lub dwa.

Ale to ma krótkie nogi, bo ci obserwujący są nieaktywni i przy zdjęciach widać dysproporcję między ilością obserwujących a ilością zaangażowanych. I wtedy wstyd. Np. ja mam ~900 obserwujących, przeciętne zdjęcie ma ~100 polubień i kilka komentarzy. Jest to dość proporcjonalne - czyli ~10% obserwujących polubiła. Ale czasami widzi się konta, gdzie ktoś ma 15k obserwujących a przeciętne zdjęcie ma 200 polubień i kilka komentarzy - i wtedy wiadomo, że coś tu śmierdzi

Można dokupywać polubienia i komentarze oczywiście, ale...
DObrze wiedziec Pewnie za aktywnych trzeba zaplacic wiecej
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 15:32   #335
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Instagram .

Hej dziewczyny! Post będzie długi, ale to dlatego, że chciałabym jak najlepiej opisać sytuację. Być może któraś z Was była w podobnej i będzie w stanie mi pomóc.



Czy któraś z Was miała kiedyś doczynienia z shadowbanem?

Kilka dni temu dopadł mnie ten problem i szczerze mówiac jestem troszkę sfrustrowana gdyż odkad ukryto (dosłownie) moje konto na IG cala moja praca idzie na marne. Pracowałam ciężko nad tym profilem, bardzo dbajac o dobry kontent. W ten sposob moje konto powoli zaczęło rosnac osiagajac na dzien dzisiejszy sporo ponad 10 000 obserwujacych. Kazdy obserwator został zdobyty uczciwie, zadnego kupowania i tym podobnych nieuczciwych praktyk. Rosnaca liczba obserwatorow zaczela sie rowniez przekladac na zaangazowanie pod moimi kolejnymi postami, ktore srednio zgarnialy 1200/1300 lajkow i kilkadziesiat komentarzy. Do czasu...



Kilka dni temu wchodzac w aplikację zobaczyłam komunikat, że ktoś zgłosił moje zdjęcie jako niestosowne w związku z czym zostanie ono usunięte. I tak też się stało. Dodam, że nie był to żaden z nowszych postów- zdjęcie było z kwietnia 2017 r i jak do tej pory nikomu nie przeszkadzało. Ale pomyślałam ok, może faktycznie można się przyczepić i zdjęcie w jakiś sposób nagina regulamin więc jeżeli zdecydowali je usunąć- trudno, nie będę się kłócić i pokornie przyjęłam tę decyzję. Jednak najgorsze było to co zaczęło dziać się później.

Kilka dni po tym zdarzeniu dodałam kolejne zdjęcie na instagrama. Pierwsze co mnie zaniepokoiło to drastyczny spadek zaangażowania. Zdjęcie otrzymało ponad 50% mniej lajków niż zazwyczaj i również mniej komentarzy. Najpierw pomyślałam ok, może nie trafiłam tym razem w gusta odbiorców, bywa. Ale nieraz dodawałam mniej interesujące zdjęcie, a i tak łatwo dostawałam duże zaangażowanie obserwatorów.

Sprawdziłam profile osób, które polubiły moje zdjęcie. Każda jedna osoba to moj obserwator, żadnych nowych osób, nikt spoza grona moich obserwatorów nie polubił mojego zdjęcia. Oznacza to, że zdjęcie nie dotarło do nikogo poza moich followersów. Nie było widoczne na stronie głównej IG jak również pod żadnym hashtagiem, który dodałam. W skrócie wygląda to tak, że teraz poza gronem moich odniorców moich zdjęć nie widzi nikt na instagramie. Mój profil jest niewidoczny, ukryty, można powiedzieć profil duch. Oczywiście jeżeli ktoś wpisze moją nazwę w wyszukiwarce manualnie to znajdzie mój profil i może mnie zaobserwować. Ale skąd ktoś ma wiedzieć o moim istnieniu skoro nie widzi moich zdjęć? O ile nie jesteśmy celebrytą czy kimś znanym jedynym sposobem jakim możemy pozyskać nowych odbiorców sa nasze zdjęcia i hasztagi, dzięki którym nasze posty wyświetlają się na stronie głównej. W ten sposób przyciągamy potencjalnych odbiorców, to chyba oczywiste.

O shadowbanie słyszałam już kiedyś- tym razem dopadł i mnie. Tyle, że jeszcze nie spotkałam się z przypadkiem iż ktoś dostał bana za to, że ktoś zgłosił nasze zdjęcie. Zazwyczaj ludzie dostawali bana za takie praktyki jak kupowanie followersow, follow/unfollow, spam i tym podobne. Często też w tych przypadkach ban odpuszczał po 2 tygodniach. U mnie jutro będzie równy tydzień odkąd praktycznie nie istnieję na tym portalu.

Szczerze troszkę mnie to niepokoi. Co jeśli ban nie odpuści po tych 2 tygodniach? Zgłaszałam już ten problem 3 razy do serwisu Instagrama, ale oczywiście bez odpowiedzi.

Co więcej: czytałam że osoby które zostały dotknięte shadowbanem są niewidoczne pod hasztagami dla osób które je obserwują, natomiast gdy oni sami lub ich obserwatorzy wpiszą dany hasztag w wyszukiwarkę normalnie są widoczni. Natomiast w moim przypadku po wpisaniu użytych przeze mnie hasztagów nie jestem widoczna dla nikogo- ani moich obserwatorów, ani tych co mnie nie obserwują ani dla siebie samej. Nie jestem widoczna także po lokalizacji. Hmm szczerze nie wiem co robić.



Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji?

Przepraszam za długi post.
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 15:59   #336
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Instagram .

U mnie co któryś post nie pojawia się pod # i też nie wiem dlaczego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 16:03   #337
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Instagram .

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Post będzie długi, ale to dlatego, że chciałabym jak najlepiej opisać sytuację. Być może któraś z Was była w podobnej i będzie w stanie mi pomóc.



Czy któraś z Was miała kiedyś doczynienia z shadowbanem?

Kilka dni temu dopadł mnie ten problem i szczerze mówiac jestem troszkę sfrustrowana gdyż odkad ukryto (dosłownie) moje konto na IG cala moja praca idzie na marne. Pracowałam ciężko nad tym profilem, bardzo dbajac o dobry kontent. W ten sposob moje konto powoli zaczęło rosnac osiagajac na dzien dzisiejszy sporo ponad 10 000 obserwujacych. Kazdy obserwator został zdobyty uczciwie, zadnego kupowania i tym podobnych nieuczciwych praktyk. Rosnaca liczba obserwatorow zaczela sie rowniez przekladac na zaangazowanie pod moimi kolejnymi postami, ktore srednio zgarnialy 1200/1300 lajkow i kilkadziesiat komentarzy. Do czasu...



Kilka dni temu wchodzac w aplikację zobaczyłam komunikat, że ktoś zgłosił moje zdjęcie jako niestosowne w związku z czym zostanie ono usunięte. I tak też się stało. Dodam, że nie był to żaden z nowszych postów- zdjęcie było z kwietnia 2017 r i jak do tej pory nikomu nie przeszkadzało. Ale pomyślałam ok, może faktycznie można się przyczepić i zdjęcie w jakiś sposób nagina regulamin więc jeżeli zdecydowali je usunąć- trudno, nie będę się kłócić i pokornie przyjęłam tę decyzję. Jednak najgorsze było to co zaczęło dziać się później.

Kilka dni po tym zdarzeniu dodałam kolejne zdjęcie na instagrama. Pierwsze co mnie zaniepokoiło to drastyczny spadek zaangażowania. Zdjęcie otrzymało ponad 50% mniej lajków niż zazwyczaj i również mniej komentarzy. Najpierw pomyślałam ok, może nie trafiłam tym razem w gusta odbiorców, bywa. Ale nieraz dodawałam mniej interesujące zdjęcie, a i tak łatwo dostawałam duże zaangażowanie obserwatorów.

Sprawdziłam profile osób, które polubiły moje zdjęcie. Każda jedna osoba to moj obserwator, żadnych nowych osób, nikt spoza grona moich obserwatorów nie polubił mojego zdjęcia. Oznacza to, że zdjęcie nie dotarło do nikogo poza moich followersów. Nie było widoczne na stronie głównej IG jak również pod żadnym hashtagiem, który dodałam. W skrócie wygląda to tak, że teraz poza gronem moich odniorców moich zdjęć nie widzi nikt na instagramie. Mój profil jest niewidoczny, ukryty, można powiedzieć profil duch. Oczywiście jeżeli ktoś wpisze moją nazwę w wyszukiwarce manualnie to znajdzie mój profil i może mnie zaobserwować. Ale skąd ktoś ma wiedzieć o moim istnieniu skoro nie widzi moich zdjęć? O ile nie jesteśmy celebrytą czy kimś znanym jedynym sposobem jakim możemy pozyskać nowych odbiorców sa nasze zdjęcia i hasztagi, dzięki którym nasze posty wyświetlają się na stronie głównej. W ten sposób przyciągamy potencjalnych odbiorców, to chyba oczywiste.

O shadowbanie słyszałam już kiedyś- tym razem dopadł i mnie. Tyle, że jeszcze nie spotkałam się z przypadkiem iż ktoś dostał bana za to, że ktoś zgłosił nasze zdjęcie. Zazwyczaj ludzie dostawali bana za takie praktyki jak kupowanie followersow, follow/unfollow, spam i tym podobne. Często też w tych przypadkach ban odpuszczał po 2 tygodniach. U mnie jutro będzie równy tydzień odkąd praktycznie nie istnieję na tym portalu.

Szczerze troszkę mnie to niepokoi. Co jeśli ban nie odpuści po tych 2 tygodniach? Zgłaszałam już ten problem 3 razy do serwisu Instagrama, ale oczywiście bez odpowiedzi.

Co więcej: czytałam że osoby które zostały dotknięte shadowbanem są niewidoczne pod hasztagami dla osób które je obserwują, natomiast gdy oni sami lub ich obserwatorzy wpiszą dany hasztag w wyszukiwarkę normalnie są widoczni. Natomiast w moim przypadku po wpisaniu użytych przeze mnie hasztagów nie jestem widoczna dla nikogo- ani moich obserwatorów, ani tych co mnie nie obserwują ani dla siebie samej. Nie jestem widoczna także po lokalizacji. Hmm szczerze nie wiem co robić.



Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji?

Przepraszam za długi post.

Jak chcesz to daj na priv nazwę, sprawdzę po hashtagach/ lokalizacji czy widzę Twoje zdjęcia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-24, 22:14   #338
darkness_side
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 114
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cześć,

Mam pytanie związane z instagramem. Otóż poznałam kogoś ostatnio, zapisałam numer tej osoby abyśmy mieli po za realnym kontaktem również telefoniczny i po jakimś czasie gdy odpaliłam instagrama pokazało mi się w kontaktach z telefonu, że ta osoba ma instagrama i chyba pisało ''dodano z kontaktów w telefonie'' czy po prostu ''z kontaktów w telefonie'' coś takiego bo wiadomo, że na instagramie są kontakty z telefonu jak i z facebooka pokazywane.

I dziś sobie przeglądam zakładkę ''kontakty'' na instagramie i tej osoby już nie widzę w kontaktach, a tam są osoby, które mają instagrama.

Czy ta osoba mogła usunąć konto? W sumie sprawdziłam na komputerze, wpisałam jej nick na instagramie i nie ma konta... A możliwe jest, że ta osoba zmieniła nazwę na instagramie i numer telefonu na które ma to konto?

Bo pod nazwą którą wpisuje na instagramie tej osoby nie ma czyli wychodzi na to, że ta osoba usunęła konto na instagramie, a być może ma nowe tylko pod inną nazwą.

Dziś ta osoba pożyczyła ode mnie kilka złotych na kupienie karty. Pewnie do telefonu, no ja nie zapytałam i jest możliwe, że po prostu usunęła konto na instagramie (co chyba zrobiła) by założyć nowe na nowy numer?

Po co ja pytam...
Przecież znam odpowiedź prawdopodobnie

Jak to działa?
Czy może być tak jak myślę?
darkness_side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 22:26   #339
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez darkness_side Pokaż wiadomość
Cześć,

Mam pytanie związane z instagramem. Otóż poznałam kogoś ostatnio, zapisałam numer tej osoby abyśmy mieli po za realnym kontaktem również telefoniczny i po jakimś czasie gdy odpaliłam instagrama pokazało mi się w kontaktach z telefonu, że ta osoba ma instagrama i chyba pisało ''dodano z kontaktów w telefonie'' czy po prostu ''z kontaktów w telefonie'' coś takiego bo wiadomo, że na instagramie są kontakty z telefonu jak i z facebooka pokazywane.

I dziś sobie przeglądam zakładkę ''kontakty'' na instagramie i tej osoby już nie widzę w kontaktach, a tam są osoby, które mają instagrama.

Czy ta osoba mogła usunąć konto? W sumie sprawdziłam na komputerze, wpisałam jej nick na instagramie i nie ma konta... A możliwe jest, że ta osoba zmieniła nazwę na instagramie i numer telefonu na które ma to konto?

Bo pod nazwą którą wpisuje na instagramie tej osoby nie ma czyli wychodzi na to, że ta osoba usunęła konto na instagramie, a być może ma nowe tylko pod inną nazwą.

Dziś ta osoba pożyczyła ode mnie kilka złotych na kupienie karty. Pewnie do telefonu, no ja nie zapytałam i jest możliwe, że po prostu usunęła konto na instagramie (co chyba zrobiła) by założyć nowe na nowy numer?

Po co ja pytam...
Przecież znam odpowiedź prawdopodobnie

Jak to działa?
Czy może być tak jak myślę?
Może jej się wyświetliło i Cię zablokowała? Po zablokowaniu nie można odnaleźć konta chyba.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 19:44   #340
cocolocco
Raczkowanie
 
Avatar cocolocco
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Instagram .

może to zabrzmi banalnie ale no cóż, nie pamiętam jak to się robi chce sobie zrobić detoks od social media związku z czym moje pytanie - jak usunąć konto na insta (tymczasowo lub stale)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
cocolocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 21:01   #341
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Musisz to zrobić z poziomu przeglądarki - nie aplikacji.
Wszystko jest ładnie opisane w centrum pomocy
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-07, 21:21   #342
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Czy mozna zmienic nazwe uzytkownika?
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 21:25   #343
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Czy mozna zmienic nazwe uzytkownika?
Można
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 21:33   #344
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Można
Mozesz mi powiedziec jak? Nie moge tego znalezc w ustawieniach aplikacji...
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 21:47   #345
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Mozesz mi powiedziec jak? Nie moge tego znalezc w ustawieniach aplikacji...
Jak wejdziesz na swoją stronę główną to pod obserwatorami jest "edytuj profil" i tam "nazwa użytkownika"
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 21:48   #346
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Mozesz mi powiedziec jak? Nie moge tego znalezc w ustawieniach aplikacji...
Kliknij w "Edytuj profil" na głównej stronie. Pasek tuż pod informacją z liczbą postów, obserwujących i obserwowanych. Zmieniasz nazwę i zatwierdzasz "✓".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 21:50   #347
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Jak wejdziesz na swoją stronę główną to pod obserwatorami jest "edytuj profil" i tam "nazwa użytkownika"
Faktycznie, dzieki. Chyba czas isc do okulisty...
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 12:40   #348
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: Instagram .

Jak wrzucić zdjęcie w oryginalnym rozmiarze bez kadrowania?? da się? wiem,że są apki jak insta size, insta fit itd. ale one automatycznie zdjęcie zmniejszają i są takie paski białe po bokach. A wtedy takie zdjęcie pomniejszone wygląda słabiej. Widzę na profilach innych ludzi,że mają pełne zdjęcia. Wiecie jak to zrobić?
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 12:48   #349
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Instagram .

Cytat:
Napisane przez malgo_li Pokaż wiadomość
Jak wrzucić zdjęcie w oryginalnym rozmiarze bez kadrowania?? da się? wiem,że są apki jak insta size, insta fit itd. ale one automatycznie zdjęcie zmniejszają i są takie paski białe po bokach. A wtedy takie zdjęcie pomniejszone wygląda słabiej. Widzę na profilach innych ludzi,że mają pełne zdjęcia. Wiecie jak to zrobić?
Normalnie wchodzisz na dodanie zdjęcia i w lewym dolnym rogu masz takie dwie strzałeczki - naciskasz i przeskakuje zdjęcie do pełnego wymiaru.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-08, 16:04   #350
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 540
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Działają Wam InstaStories?
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 16:19   #351
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

[1=9848198ceafc75373689018 f1c5708ad8ca8cef1_6087464 13ed8e;85340181]Działają Wam InstaStories?[/QUOTE]

__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 20:38   #352
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Cool Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

[1=9848198ceafc75373689018 f1c5708ad8ca8cef1_6087464 13ed8e;85340181]Działają Wam InstaStories?[/QUOTE]

Dzialaja, ale sie czesto zacinaja.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 07:17   #353
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: Instagram .

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Normalnie wchodzisz na dodanie zdjęcia i w lewym dolnym rogu masz takie dwie strzałeczki - naciskasz i przeskakuje zdjęcie do pełnego wymiaru.
Już widzę w czym problem. ja wiem o tych strzałkach i jeśli chodzi o zdjęcia z aparatu te. to działa ale jeśli zrobię sobie zdjęcie z apki snapchata i je zapiszę w galerii (a robię często bo wychodzą po prostu ładne) to wtedy te strzałki nic nie dają, troszkę tylko zmieniają rozmiar ale nadal zdjęcie jest przycięte dość sporo. Da się to jakoś obejść?
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 08:37   #354
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Instagram .

Cytat:
Napisane przez malgo_li Pokaż wiadomość
Jak wrzucić zdjęcie w oryginalnym rozmiarze bez kadrowania?? da się? wiem,że są apki jak insta size, insta fit itd. ale one automatycznie zdjęcie zmniejszają i są takie paski białe po bokach. A wtedy takie zdjęcie pomniejszone wygląda słabiej. Widzę na profilach innych ludzi,że mają pełne zdjęcia. Wiecie jak to zrobić?
Prawdopodobnie chodzi o to, że jak wybierasz zdjęcie na insta, to w tym pierwszym oknie (wyboru zdjęcia) masz na nim w lewym dolnym rogu taką podwójną strzałkę, ona Ci zmieni kadr na pełne zdjęcie. Tylko, że ono też nie będzie w całości, a skadrowane do chyba 3:4, ale bez białych pasków.

Edit: przepraszam, nie widziałam że już była odpowiedź, na aplikacji mi się coś zwiesiło
Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.

Edytowane przez jaksy
Czas edycji: 2018-08-09 o 08:38
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 08:42   #355
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

[1=9848198ceafc75373689018 f1c5708ad8ca8cef1_6087464 13ed8e;85340181]Działają Wam InstaStories?[/QUOTE]Czasami nie umiem nic dodać...
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 14:16   #356
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Instagram - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez malgo_li Pokaż wiadomość
Już widzę w czym problem. ja wiem o tych strzałkach i jeśli chodzi o zdjęcia z aparatu te. to działa ale jeśli zrobię sobie zdjęcie z apki snapchata i je zapiszę w galerii (a robię często bo wychodzą po prostu ładne) to wtedy te strzałki nic nie dają, troszkę tylko zmieniają rozmiar ale nadal zdjęcie jest przycięte dość sporo. Da się to jakoś obejść?
Jaki format ma to zdjęcie ze snapchata?


Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie chodzi o to, że jak wybierasz zdjęcie na insta, to w tym pierwszym oknie (wyboru zdjęcia) masz na nim w lewym dolnym rogu taką podwójną strzałkę, ona Ci zmieni kadr na pełne zdjęcie. Tylko, że ono też nie będzie w całości, a skadrowane do chyba 3:4, ale bez białych pasków.

Edit: przepraszam, nie widziałam że już była odpowiedź, na aplikacji mi się coś zwiesiło
Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Myślę, że tu właśnie jest problem. Jeśli mamy zdjęcie np. 3:5, 2:5 to instagram i tak nam to utnie do max. 3:4...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 19:40   #357
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Instagram .

Wstawiam zdjęcia i filmiki, niestety nie widać ich pod żadnych # ktoś wie dlaczego? Są to zwykłe nawet typu #odpoczywam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 20:21   #358
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Instagram .

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia i filmiki, niestety nie widać ich pod żadnych # ktoś wie dlaczego? Są to zwykłe nawet typu #odpoczywam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może wstawiasz ich więcej niż 30?
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 21:08   #359
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Instagram .

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia i filmiki, niestety nie widać ich pod żadnych # ktoś wie dlaczego? Są to zwykłe nawet typu #odpoczywam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może masz shadow-bana, wtedy nie widać postów pod hasztagami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 21:27   #360
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Instagram .

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;85367031]Może masz shadow-bana, wtedy nie widać postów pod hasztagami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Co to jest?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-31 14:11:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.