Mamy LIPCOWE 2019 cz.2 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-22, 20:56   #331
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Jak bylam na zwolnieniu chorobowym jeszcze przed pierwszą ciążą to tez mi kazali pracowac, a przynajmniej robic to w czym byłam niezastapiona i wiecie co? robiłam to.

antonina - super ze wyniki dobre

sovianka - olej ją, i super że wszystko dobrze. Na plecy pomaga basen, warto iść choćby na godzinkę
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 21:42   #332
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Dzień dobry, mnie znów wróciło zmęczenie pierwszego trymestru.


Dostałam od koleżanki dwa kartony ciuchów i może ze dwie rzeczy nie są różowe. Nie podoba mi się tak absolutnie wszystko w różu, chyba dużo rzeczy pójdzie w odstawkę.
Cytat:
Napisane przez sovianka Pokaż wiadomość
Jestem dzisiaj po wizycie dzidzia waży 450 wszystko generalnie dobrze, ale wzięłam zwolnienie na tydzień, bo chce trochę psychicznie odpocząć, mieć trochę więcej czasu, w dodatku plecy strasznie dokuczają. Zadzwoniłam do kierowniczki powiedzieć o zwolnieniu, to ta kazała i tak mi przyjść w poniedziałek do pracy......chyba nienormalna....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co za baba...

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 22:49   #333
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

My to w ogóle nie kupujemy niczego całkiem różowego, jak mnie ciągnie to przypominam sobie o 'zakazie' od Tż (swoją drogą dla Tż beżowy to różowy, nawet na moich paznokciach, nie mam już siły, mówię Wam ). Czekam, aż się teściowa albo ktoś ze znajomych wyłoni z różowym prezentem, bo dla dziewczynki to konieczny kolor

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-23, 05:06   #334
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
My to w ogóle nie kupujemy niczego całkiem różowego, jak mnie ciągnie to przypominam sobie o 'zakazie' od Tż (swoją drogą dla Tż beżowy to różowy, nawet na moich paznokciach, nie mam już siły, mówię Wam ). Czekam, aż się teściowa albo ktoś ze znajomych wyłoni z różowym prezentem, bo dla dziewczynki to konieczny kolor

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka


Może nie konieczny ale czasem ciężko uniknąć. Ja córki tez nie chciałam w róż ubierać ale czasem były tak śliczne body i tylko jeden kolor lub jakaś dobra wyprzedaż i tez to samo. Albo niby z tej samej serii ubranka ze aż się prosi kupić zestaw i co - oczywiście 1 cześć różowa. Bo do tego ze coś we wzorze jest różowe przywykłam i przymykam oko ale tez bardziej preferuje jakiś pudrowy, brzoskwiniowy róż lub na lato taka neonowa brzoskwinie. Zreszta sama czasem coś różowego założę i stwierdziłam kolor hak kolor nawet chłopcy (starsi) coraz częściej noszą)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-23, 06:34   #335
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez nothing_matter Pokaż wiadomość
Może nie konieczny ale czasem ciężko uniknąć. Ja córki tez nie chciałam w róż ubierać ale czasem były tak śliczne body i tylko jeden kolor lub jakaś dobra wyprzedaż i tez to samo. Albo niby z tej samej serii ubranka ze aż się prosi kupić zestaw i co - oczywiście 1 cześć różowa. Bo do tego ze coś we wzorze jest różowe przywykłam i przymykam oko ale tez bardziej preferuje jakiś pudrowy, brzoskwiniowy róż lub na lato taka neonowa brzoskwinie. Zreszta sama czasem coś różowego założę i stwierdziłam kolor hak kolor nawet chłopcy (starsi) coraz częściej noszą)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie ciężko czasem nie wybrać tego różowego. Tak samo jak dla chłopca są tylko niebieskie, ewentualnie zielone rzeczy
Zaczyna się ciepełko, jadę do Warszawy a ja mam tylko płaszczyk taki niby przejściowy wełniany

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-23, 07:28   #336
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;8662832 9]No właśnie ciężko czasem nie wybrać tego różowego. Tak samo jak dla chłopca są tylko niebieskie, ewentualnie zielone rzeczy
Zaczyna się ciepełko, jadę do Warszawy a ja mam tylko płaszczyk taki niby przejściowy wełniany

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Byłam właśnie po bułki i myślę, że nie zmarzniesz, u nas w dzielnicy robi się już baardzo przyjemnie

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-23, 07:40   #337
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Byłam właśnie po bułki i myślę, że nie zmarzniesz, u nas w dzielnicy robi się już baardzo przyjemnie

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Bardziej martwię się że będzie mi za ciepło. Ostatnio często jest mi za ciepło

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-23, 15:17   #338
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Byliście w lidlu?

Pokażcie łupy!

Ja niestety nie pojechałam i jestem mega zła na tz!
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-23, 17:34   #339
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Macie jakiś sposób na polubienie wody?

Gin mi kazał więcej pic a ja tak nie lubię wody...
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-23, 17:37   #340
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
Macie jakiś sposób na polubienie wody?

Gin mi kazał więcej pic a ja tak nie lubię wody...
Cytryna z odrobina cukru. Ostatecznie woda lekko gazowana (niektorym gazowana lepiej wchodzi, niz normalna). Mozna sie przyzwyczaic. Kiedys tez nie lubilam pic wody.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-23, 18:06   #341
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Martynka no pije z cytryna ale znowu boje się aby sobie organizmu nie zakwasic... I z utęsknieniem obserwuje wzrost mięty w ogrodzie aby móc dodawać do wody z cytryną
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-23, 18:12   #342
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Jesli sie boisz, ze przesadzisz z cytryna, to kup jakis dobry jakosciowo sok i rozcienczaj go woda (nie mam tu na mysli tych syropow do rozcienczania, tylko mormalny sok). Ja czasem dla odmiany kupuje sok pomidorowy a ze jest gesty, nalewam pol szklanki soku i pol szklanki wody, doprawiam odrobina pieprzu i jest super. Jak masz sokowirowke, to wycisnij jakies jablko z marchewka i rozcienczaj.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-23, 18:35   #343
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Miałam sok malinowy domowy ale juz mi sie skonczyl😊

Sokowirowke będę miec w czwartek!😁!
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-23, 21:19   #344
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Może pij sobie na zmianę raz woda z cytryna raz woda z miodem? Ja osobiście nie pije od ponad 10 lat nic innego niż woda teraz tylko sok pomarańczowy do żelaza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 12:13   #345
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
Macie jakiś sposób na polubienie wody?

Gin mi kazał więcej pic a ja tak nie lubię wody...
Ja kiedyś też nie lubiłam, ale w końcu zaczęłam kupować tylko wodę, żadnych soków i innych... i jakoś tak się przyzwyczaiłam, że nawet nie wchodzi mi nic innego. Na początku zawsze miałam szklankę wody obok i sobie popijałam, odruchowo sięgałam i małymi łyczkami sączyłam, a teraz musi stać cała butla. I czuję się spokojniej jak mam zgrzewkę w zapasie.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...




Edytowane przez Icannotfly
Czas edycji: 2019-03-24 o 12:16
Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 08:00   #346
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;8662712 3]I co z tą krzywą? Musieliście czekać na pierwszy wynik i dopiero potem podano glukozę do picia?

Pieluszki wielo są piękne ale jestem za leniwa na to, chociaż myślałam o tym przy córce.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Ja myślałam o tym teraz też, ale może dopiero od 3, miesiąca gdzieś, bo na początku wiadomo - tych pieluch schodzi po 10-12 na dobe :P U nas przynajmniej tyle szło i nie wiem, czy my przesadzaliśmy, czy serio trzeba byłó tak często zmieniać.
Ale pamiętam, jak tylko pasek się robił niebieski odrobinę (mieliśmy te pampki oryginalne z paskiem właśnie) to od razu zmienialiśmy. Co nie wiem, czy jest konieczne, bo pampki mają dużą chłonności i może można poczekać. Z drugiej strony trzymać tak dziecko w obsikanym pampku, nawet, jak mu sucho... jakoś nie umiałam

Cytat:
Napisane przez sovianka Pokaż wiadomość
Jestem dzisiaj po wizycie dzidzia waży 450 wszystko generalnie dobrze, ale wzięłam zwolnienie na tydzień, bo chce trochę psychicznie odpocząć, mieć trochę więcej czasu, w dodatku plecy strasznie dokuczają. Zadzwoniłam do kierowniczki powiedzieć o zwolnieniu, to ta kazała i tak mi przyjść w poniedziałek do pracy......chyba nienormalna....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że z dzidzią ok Jesli chodzi o szefową... miej ja w Mam nadzieję, że nie poszłaś :P

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
Macie jakiś sposób na polubienie wody?

Gin mi kazał więcej pic a ja tak nie lubię wody...
Może rób sobie wody owocowe? Kupujesz ulubiony owoc, zalewasz go wodą i na noc do lodowki i rano masz fajną, owocową wodę
Sa tez takie specjalne butelki do tego - ja wlasnie wczoraj sobie kupilam



Ew pij herbaty owocowe może? Albo herbatę czarna ale ta z obnizaona zawartoscia teiny/bez teiny
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 08:07   #347
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Hej my od wczoraj w domu. Weekend udany. Ale żeby nie było pięknie pojechalismy obaczyc jak zamontowali nam parapety i drzwi i straszna. Jeden parapet i drzwi porysowane. Inny parapet tak krzywo osadzony że gołym okiem widać. Więc będziemy musieli to reklamować.

Mąz dzis rano jechał do pracy i na autostradzie miał wypadek, wyrzuciło go z autosrady aż. Na szczęście jakims cudem nic mu nie jest.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 08:14   #348
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Hej my od wczoraj w domu. Weekend udany. Ale żeby nie było pięknie pojechalismy obaczyc jak zamontowali nam parapety i drzwi i straszna. Jeden parapet i drzwi porysowane. Inny parapet tak krzywo osadzony że gołym okiem widać. Więc będziemy musieli to reklamować.

Mąz dzis rano jechał do pracy i na autostradzie miał wypadek, wyrzuciło go z autosrady aż. Na szczęście jakims cudem nic mu nie jest.
Strach sie budować. Masakra, że nie można ludziom - niby fachowcom - ufać. Wypadałoby sterczeć nad nimi jak pracują i patrzeć na ręce. Nikt tego nie lubi, ale potem takie babole wychodzą.

O mamo, dobrze, że mężowi nic sie nie stało! Co to się podziało, że aż wypadł ?
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 08:18   #349
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Strach sie budować. Masakra, że nie można ludziom - niby fachowcom - ufać. Wypadałoby sterczeć nad nimi jak pracują i patrzeć na ręce. Nikt tego nie lubi, ale potem takie babole wychodzą.

O mamo, dobrze, że mężowi nic sie nie stało! Co to się podziało, że aż wypadł ?
Mowi ze sam nie wie, czy się az tak zamyślil czy przysnął, ale patrzy a tu ciężarówka jak sciana przed nim, odbił w barierki, obróciło nim i wyrzuciło. Dużo szczęścia że było pusto i nikt za nim nie jechał, bo nie byłoby tak ciekawie jak nim zaczęło obracac na autostradzie.

No i własnie, jakby czlowiek miak sie kazdemu patrzec na rece to by musial juz mieszkac tam odkad zaczęli dziure kopać.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-25, 08:41   #350
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Hej my od wczoraj w domu. Weekend udany. Ale żeby nie było pięknie pojechalismy obaczyc jak zamontowali nam parapety i drzwi i straszna. Jeden parapet i drzwi porysowane. Inny parapet tak krzywo osadzony że gołym okiem widać. Więc będziemy musieli to reklamować.

Mąz dzis rano jechał do pracy i na autostradzie miał wypadek, wyrzuciło go z autosrady aż. Na szczęście jakims cudem nic mu nie jest.
Szczęście w nieszczęściu! Dobrze, że nic się nie stało....

Nie poszłam do pracy, ale na chwilę muszę wpaść, żeby przekazać najpilniejsze rzeczy nie mogę się doczekać aż na stałe się od nich uwolnię

Jutro jedziemy po wózek znalazłam ogloszenie, ładny i cenowo przystępny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 09:28   #351
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Ja myślałam o tym teraz też, ale może dopiero od 3, miesiąca gdzieś, bo na początku wiadomo - tych pieluch schodzi po 10-12 na dobe :P U nas przynajmniej tyle szło i nie wiem, czy my przesadzaliśmy, czy serio trzeba byłó tak często zmieniać.
Ale pamiętam, jak tylko pasek się robił niebieski odrobinę (mieliśmy te pampki oryginalne z paskiem właśnie) to od razu zmienialiśmy. Co nie wiem, czy jest konieczne, bo pampki mają dużą chłonności i może można poczekać. Z drugiej strony trzymać tak dziecko w obsikanym pampku, nawet, jak mu sucho... jakoś nie umiałam
I dobrze, ze zmienialas. Nie powinno sie trzymac dziecka w zasikanym pampersie bo to jest sztuczne tworzywo wypelnione substancjami chemicznymi. Pielucha trzyma wilgoc, ale nie ma opcji, ze nic sie z takiej mokrej, plastikowej pieluchy, nie wydziela przy zetknieciu z cieplym cialem. Skora, to najwiekszy organ czlowieka i wchlania, chociaz niektorzy ludzie tego nie wiedza albo udaja. Czesto widze jak kobiety nie zmieniaja pieluch po sikaniu kilkumiesiecznym dzieciom bo "duzy/duza juz", oczywiscie tona sudocremu na tylek bo skora czerwona, ale to nic bo pampers przeciez wchlania. Czasem mam ochote zapytac czy lataja pol dnia w brudnej podpasce bo przeciez tez trzyma wilgoc.
Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Hej my od wczoraj w domu. Weekend udany. Ale żeby nie było pięknie pojechalismy obaczyc jak zamontowali nam parapety i drzwi i straszna. Jeden parapet i drzwi porysowane. Inny parapet tak krzywo osadzony że gołym okiem widać. Więc będziemy musieli to reklamować.

Mąz dzis rano jechał do pracy i na autostradzie miał wypadek, wyrzuciło go z autosrady aż. Na szczęście jakims cudem nic mu nie jest.
Wspolczuje. Dobrze, ze nic mu sie nie stalo.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 09:42   #352
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Hej my od wczoraj w domu. Weekend udany. Ale żeby nie było pięknie pojechalismy obaczyc jak zamontowali nam parapety i drzwi i straszna. Jeden parapet i drzwi porysowane. Inny parapet tak krzywo osadzony że gołym okiem widać. Więc będziemy musieli to reklamować.



Mąz dzis rano jechał do pracy i na autostradzie miał wypadek, wyrzuciło go z autosrady aż. Na szczęście jakims cudem nic mu nie jest.
Dobrze że z mężem wszystko ok. Miał dużo szczęścia.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Sovianka, jaki wózek wybraliście?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 09:43   #353
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
I dobrze, ze zmienialas. Nie powinno sie trzymac dziecka w zasikanym pampersie bo to jest sztuczne tworzywo wypelnione substancjami chemicznymi. Pielucha trzyma wilgoc, ale nie ma opcji, ze nic sie z takiej mokrej, plastikowej pieluchy, nie wydziela przy zetknieciu z cieplym cialem. Skora, to najwiekszy organ czlowieka i wchlania, chociaz niektorzy ludzie tego nie wiedza albo udaja. Czesto widze jak kobiety nie zmieniaja pieluch po sikaniu kilkumiesiecznym dzieciom bo "duzy/duza juz", oczywiscie tona sudocremu na tylek bo skora czerwona, ale to nic bo pampers przeciez wchlania. Czasem mam ochote zapytac czy lataja pol dnia w brudnej podpasce bo przeciez tez trzyma wilgoc.

Wspolczuje. Dobrze, ze nic mu sie nie stalo.
No też tak uważam, że sama o swoją higiene dbam, to czemu narażać dziecko. Zwłaszcza, że taki noworodek ma bardzo wrażliwą i delikatną tę skórę jeszcze. A jak dodać do tego częstsze kupy, to już w ogóle.

Uff
Widziałaś te pampki z tej kolekcji pure? Widziałam je w asdzie i tesco - zastanawiam sie czy je brać, czy może te premium protection żółte znowu.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 09:45   #354
Kasia32j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 234
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja się cieszę że już skończyliśmy budowę i mieszkamy w swoim domu także weekend jak najbardziej udany góry również zaliczone
Kasia32j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 09:59   #355
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

marttb dobrze, że Tż się nic nie stało
Ja od dzisiaj mam prace wykończeniowe w salonie, także czeka mnie tydzień w hałasie plus jest taki, że w piątek to wszystko już będzie inaczej wyglądać i może wybierzemy się w weekend po meble do salonu do Ikea
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 10:00   #356
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
No też tak uważam, że sama o swoją higiene dbam, to czemu narażać dziecko. Zwłaszcza, że taki noworodek ma bardzo wrażliwą i delikatną tę skórę jeszcze. A jak dodać do tego częstsze kupy, to już w ogóle.

Uff
Widziałaś te pampki z tej kolekcji pure? Widziałam je w asdzie i tesco - zastanawiam sie czy je brać, czy może te premium protection żółte znowu.
Widzialam i zastanawiam sie nad nimi albo nad Rascal and friends (widzialam w Tesco) sa bez chloru itd. Za Pampersami ogolnie nie przepadam bo ten wklad smierdzi po kontakcie z moczem a ja jestem wyczulona na ten zapach. Jesli zdecyduje sie na zwykle pieluchy a nie jakies eko, to kupie firmowe Tesco albo Asda bo te tak nie smierdza. Jednorazowek bede uzywac dopoki pepek nie odpadnie i na wyjscia/wyjazdy, albo przy wirusowce, wiec duzo mi tego nie zejdzie. Juz jestem obkupiona w wielorazowki i na codzien bede ich uzywac.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 10:06   #357
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Iwonexx Pokaż wiadomość
Ooo super.. a jaki kupiliscie wozek.?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Roan Bass niedrogi i bardzo mi się spodobał. Facet za 100 zł dołożył do tego fotelik

Na poprawę humoru: https://www.facebook.com/23311319684...0253623130404/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 10:40   #358
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Widzialam i zastanawiam sie nad nimi albo nad Rascal and friends (widzialam w Tesco) sa bez chloru itd. Za Pampersami ogolnie nie przepadam bo ten wklad smierdzi po kontakcie z moczem a ja jestem wyczulona na ten zapach. Jesli zdecyduje sie na zwykle pieluchy a nie jakies eko, to kupie firmowe Tesco albo Asda bo te tak nie smierdza. Jednorazowek bede uzywac dopoki pepek nie odpadnie i na wyjscia/wyjazdy, albo przy wirusowce, wiec duzo mi tego nie zejdzie. Juz jestem obkupiona w wielorazowki i na codzien bede ich uzywac.
Ja w Tesco widzialam tez te Kit&Kin.
Kurcze kuszą mnie te wielopupki. Tę część do prania się kupuje i to oczywiście jest wielorazowego uzytku, a wkłady jak? Też jakieś materiałowe do prania czy jednorazowe?
Jest to z pewnościa wydatek na początek, ale pewnie w skali kilkudziesięciu miesięcy wychodzi o niebo taniej. Mój 3 lata a do dziś pampki w użyciu więc nie chce pomyśleć, ile $$ poszło do kosza, że o środowisku nie wspomnę :P

Mnie zapach pampków nie przeszkadza akurat, na szczęście. Raczej zawartość

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
Roan Bass niedrogi i bardzo mi się spodobał. Facet za 100 zł dołożył do tego fotelik

Na poprawę humoru: https://www.facebook.com/23311319684...0253623130404/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jaki to fotelik? Przepraszam, ale mnie sie lampka świeci na używane foteliki - w tej kwesti jestem totalny freak i moralizator - możesz zawsze kazać mi się zamknąc i się nie obrażę

Śliczne te Roany są
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 12:04   #359
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Ja w Tesco widzialam tez te Kit&Kin.
Kurcze kuszą mnie te wielopupki. Tę część do prania się kupuje i to oczywiście jest wielorazowego uzytku, a wkłady jak? Też jakieś materiałowe do prania czy jednorazowe?
Jest to z pewnościa wydatek na początek, ale pewnie w skali kilkudziesięciu miesięcy wychodzi o niebo taniej. Mój 3 lata a do dziś pampki w użyciu więc nie chce pomyśleć, ile $$ poszło do kosza, że o środowisku nie wspomnę

Mnie zapach pampków nie przeszkadza akurat, na szczęście. Raczej zawartość



A jaki to fotelik? Przepraszam, ale mnie sie lampka świeci na używane foteliki - w tej kwesti jestem totalny freak i moralizator - możesz zawsze kazać mi się zamknąc i się nie obrażę

Śliczne te Roany są
Ale ja nie kupowałam używanego, tylko nowy. Po prostu w cenie hurtowej, wózek tak samo, mam kartę gwarancyjną itd. I przyznaje, że nie spojrzałam, bo marka nie ma dla mnie aż tak wielkiego znaczenia, ważne, że pasuje do wózka i tyle. Używany fotelik będę miała też po siostrze, więc tu wiem, czego się spodziewać.

A w Lidlu też się oblowilam, mam dwa komplety pościeli i kilka bodziakow a także skarpetki i spodenki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 12:15   #360
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

nie wiem, mi nie pokazuje nic gazetki lidlowej z rzeczami dla dzieci i ciezarnych

ja oddalam wcześniej zamowione staniki w h&m i dzis zamowilam nowe, od razu kupilam synkowi body na krotki rekaw, sobie sukienke na wesele (nie latwa sprawa jak sie czuje j wyglada jak slon), no i corci spodenki

Pamietam ciaze z corka i wydawalo mi sie ze czulam sie wtedy slodka ciezarna z ładnym brzuszkiem, a mąz pamieta mnie jako marudzacą kwoke ze wyglądam jak hipopotam każdy ma swoje wspomnienia
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-15 20:17:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.