Tej jesieni wiele się zmieni! (I) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-04, 16:59   #331
YennaSnape
Rozeznanie
 
Avatar YennaSnape
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 639
GG do YennaSnape
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez paulinia18 Pokaż wiadomość
przedstawiłam się jak w klubie anonimowych alkoholików

mam problemy z tarczycą przez co moja przemiana materii nie należy do najlepszych, zawsze byłam grubsza od pozostałych ale w szkole średniej zaczęłam tyć coraz bardziej, wszystko przez wychowawczyni (była młodą wuefistką) która ciągle mi dokuczała przy całej klasie - a to żebym się w końcu za siebie wzięła, a to że faceci lubią wysportowane dziewczyny, a to że do końca życia będę sama bo nikt mnie nie zachce, wyć mi się chciało ale zawsze starałam się przy klasie nie pokazywać że mnie to rusza, po drodze do domu kupowałam sobie jakąś czekoladkę/batonika na pocieszenie i tak się zaczęło.
Faceta sobie znalazłam od 7 lat jesteśmy razem i już tak zostanie na zawsze ale to właśnie głównie dla niego chciałabym schudnąć, on jest zawsze zadbany, fajnie ubrany, wysportowany itd. aż dziwie się że mnie jeszcze chce, ciągle mi wmawia że nie jestem gruba , nie chce żeby musiał się mnie wstydzić, często spotykamy jego kolegów na mieście i każdy ma dziewczynę jak marzenia a ja wyglądam jak jakaś cysterna


uf jak mi dobrze że mogłam się w końcu komuś wyżalić...
hej cieszę się, że do nas dołączyłaś. Na pewno razem damy radę Czasem właśnie lepiej się wygadać obcym ludziom, niż komuś znajomemu Tak jest łatwiej


A ogólnie to witajcie, na wadze u mnie mały spadek znów. Byłam dziś z moim Tż-etem na zakupach, kupiliśmy mu świetne spodnie i koszule w zarze... Ej, jak tak na niego czasem patrzę to aż mi się dziwnie robi. On jest taki przystojny i wysportowany, a ja... na początku jak się poznaliśmy to sobie mówiłam "za wysokie progi na moje nogi", więc nie wiem co on we mnie widzi... a już w koszulach to wyglądał po prostu jak marzenie.


Jadłospis na dziś:
I.Bułka z dynią, 2 jajka, szynka, rzodkiewka
II. Banan
III. Malutki kotlecik, fasolka szparagowa
IV. kanapka z pasztetem domowej roboty
V.Serek wiejski z pomidorami, rzodkiewką i pietruszką

Wysiłek fizyczny: Chyba pójdę pobiegać, ale generalnie jest mega padnięta.
__________________
Moja dzidzia przyjdzie na świat:r oza: 26.04.2019

YennaSnape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 17:00   #332
megaxxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 417
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Zapomnialam dodac,ze mieszkam w Irlandii,a kupuje je w specjalnych sklepach tzw.ze zdrowa zywnoscia,ale sprawdzalam,ze z neta mozna je zamowic,nie sa napewno takie tanie jak normalne batony,ale tak sobie pomyslalam,ze moga byc w sklepach z odzywkami dla sportowcow.
__________________
Obecnie 68,7kg
Cel;do 25 pazdziernika 63kg
wzrost 163cm
megaxxl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 17:06   #333
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

MegaXXL witamy, udzielaj się jak tylko będziesz miała czas.

Antidotum zrób mi recenzję prostownicy, tzn. czy ładnie prostuje i wygładza włosy i czy naprawdę daje efekt fajny efekt mega prostych włosów?

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
gdzie kupujesz takie batoniki i ile to ma kcal? i ile kosztuje?
Już się chce pokusić na słodkie jak usłyszało dziecko 1 g cukru na cały batonik

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Yenna widzę Twój podpis i czy odchudzałaś się z 85 kg na tej samej diecie co teraz?
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 17:08   #334
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

lubie słodkie

recenzja krótka bedzie bo raz wypróbowywałam :P
wiec wlosy sa gladkie, lejace, blyszczace. moje wlosy sa falowane, powywijane w kazda strone, dlugie, srednio grube::p
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 17:11   #335
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Jak prostownica to tylko Remington

Mam ochotę na jakieś powywijane przepisy, ale oczywiście funduszy brak więc skromnie. Dacie jakiś przepis na obiad? Tani, bez ziemniaków, makaronu i ryżu?
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 17:12   #336
YennaSnape
Rozeznanie
 
Avatar YennaSnape
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 639
GG do YennaSnape
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość


Yenna widzę Twój podpis i czy odchudzałaś się z 85 kg na tej samej diecie co teraz?
Tak, ale na początku nawet więcej jadłam. Czasem miałam też takie całoweekendowe wpadki z pizzą, frytkami itp.
__________________
Moja dzidzia przyjdzie na świat:r oza: 26.04.2019

YennaSnape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 17:18   #337
megaxxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 417
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Co myslicie o karkowce z piekarnika ,czy na diecie jest dozwolona?bo mam dzi na obiad
Co myslicie tez o cwiczeniach,czy zbyt duza ich ilosc moze negatywnie wplynac na chudniecie?mysle,zeby dzis jeszcze wieczorem isc biegac,no a jutro rano jeszcze zanim maly sie obudzi bede cwiczyc insanity,chodzi mi o to,ze mam lekkie zakwasy,nie chce przedobrzyc.
__________________
Obecnie 68,7kg
Cel;do 25 pazdziernika 63kg
wzrost 163cm
megaxxl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 17:45   #338
Mesis
Raczkowanie
 
Avatar Mesis
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 212
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Gratuluję wytrzymania ale czemu ją zjadłaś na śniadanie?
Nie chciałam, żeby się zmarnowała. Nienawidzę marnotrawstwa
---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------
Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Kurdę chciałabym do lata pochwalić się zupełnie inną figurą.
chcę dokładnie tego samego i żeby wszystkie koleżanki mi zazdrościły, zwłaszcza te, które się krzywią gdy proponuję jakikolwiek wspólny ruch i te które mi mówią, że "i tak Ci się nie uda". Ale i tak głównie robię to też dla siebie
---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------
Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Gdyby nie wizaż to pewnie leżałabym przed telewizor i opychała się jakimiś niezdrowymi rzeczami
Mnie też ten wątek bardzo motywuje, ciekawe co bedzie jak zaczną sie studia i nie bede tutaj tyle zgladac, chociaz... ja to zawsze ucze sie dopiero przed sesja
__________________
Wymarzyć, zaplanować, osiągnąć.

Edytowane przez Mesis
Czas edycji: 2013-09-04 o 17:55
Mesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 17:45   #339
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Ale swoją drogą to koleżanki/rodzina potrafi być chamska. Wiedzą jak niektórym jest ciężko to jeszcze dobijają takimi słowami. Są motywujące, ale no kurde, nie tego spodziewam się po najbliższych!
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 17:47   #340
Mesis
Raczkowanie
 
Avatar Mesis
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 212
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez megaxxl Pokaż wiadomość
Co myslicie o karkowce z piekarnika ,czy na diecie jest dozwolona?bo mam dzi na obiad
Ogólnie mam takie podejście (od kiedy naczytałam się wszystkiego na blogu tłuste życie), że mięsko jak najbardziej tak, nawet to tłuste, ale jeśli już to najlepiej grillowane albo jeśli smażone to na zdrowym tłuszczu (smalec, olej kokosowy).
__________________
Wymarzyć, zaplanować, osiągnąć.
Mesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 18:03   #341
megaxxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 417
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez Mesis Pokaż wiadomość
Ogólnie mam takie podejście (od kiedy naczytałam się wszystkiego na blogu tłuste życie), że mięsko jak najbardziej tak, nawet to tłuste, ale jeśli już to najlepiej grillowane albo jeśli smażone to na zdrowym tłuszczu (smalec, olej kokosowy).
No i zjadlam karkowke
Smalec jest zdrowy?
__________________
Obecnie 68,7kg
Cel;do 25 pazdziernika 63kg
wzrost 163cm
megaxxl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 18:11   #342
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

MegaXXL, tak smalec jest zdrowy, ale w zdrowych ilościach. Tak samo jak masło i oliwa z oliwek. Twój organizm też potrzebuje tłuszczy.
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 18:12   #343
Mesis
Raczkowanie
 
Avatar Mesis
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 212
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
MegaXXL, tak smalec jest zdrowy, ale w zdrowych ilościach. Tak samo jak masło i oliwa z oliwek. Twój organizm też potrzebuje tłuszczy.
zwłaszcza do smażenia! Dużo lepszy niż olej słonecznikowy czy rzepakowy!
__________________
Wymarzyć, zaplanować, osiągnąć.
Mesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 18:22   #344
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Dzień 2 zaliczony

I:omlet z dwóch jaj smażony na łyżeczce oliwy z oliwek+cebulka+1 waza chrupka żytnia Pano+200 ml maślanki truskawkowej
II: 400 g barszczu zabielanego+2 jajka na twardo
III: jabłko+jogurt śliwkowy
IV: 4 wazy chrupkie żytnie Pano, serek wiejski, cebulka, pomidor
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 18:26   #345
megaxxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 417
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Ja jednak odpuszcze sobie smalec,wiem,ze smalec ma wyzsza temperature spalania przy smazeniu,ja uzywam tylko olej na zimno tloczony lub oliwa z oliwek do salatek.Nie jem smazonego teraz wcale.
Sama sobie wymyslilam taki dresing;daje troche oleju,pol cytryny,lyzeczke musztardy,lyzeczke miodu i troszke pieprzu,pycha do kazdej salatki pasuje
__________________
Obecnie 68,7kg
Cel;do 25 pazdziernika 63kg
wzrost 163cm
megaxxl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 18:29   #346
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Ja też nie smażę na smalcu, bo nie jem smażonych i dlatego, że u mnie w domu się tego nie kupuje. Skoro nie smażę, a jak już to omlet czy jajecznicę-spokojnie wystarcza oliwa z oliwek lub masło.
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 18:38   #347
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

paulinia powinnaś była iść z tym choćby do pedagoga szkolnego, wychowawczyni tak nie powinna się zachowywać...

dołączam do fanek prostownic Remingtona choć staram się też niekiedy dać odpocząć moim włosom i chodzę w naturalnych (lekko kręconych) włosach.

megaxxl hej

ooo i widzę, że autorka wątku się pokazała fajnie z tymi przystankami, każdy ruch jest ważny

ja biegałam rano, a teraz mam jakiś spadek mocy, nic tylko jadłabym i spała cały dzień
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 18:44   #348
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Też jestem na odwyku włosowym, ale tylko 20 dni, bo chyba dłużej nie wytrzymam i nie będzie okazji, by ludziom się nie pokazywać
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 18:54   #349
megaxxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 417
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

ja tez mam prostownice,ale nigdy jej nie uzywam,nawet nie pamietam jakiej firmy,mam tez sprzecik do roznych lokow i takich tam,ale tez nie uzywam,wystarczy mi ,ze codziennie musze make up zrobic,no jakbym nie miala tyle na glowie to pewnie czasem bym uzyla,ale napewno uzyje na swieta
__________________
Obecnie 68,7kg
Cel;do 25 pazdziernika 63kg
wzrost 163cm
megaxxl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 18:59   #350
paula689
Rozeznanie
 
Avatar paula689
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 717
GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez paulinia18 Pokaż wiadomość
przedstawiłam się jak w klubie anonimowych alkoholików

mam problemy z tarczycą przez co moja przemiana materii nie należy do najlepszych, zawsze byłam grubsza od pozostałych ale w szkole średniej zaczęłam tyć coraz bardziej, wszystko przez wychowawczyni (była młodą wuefistką) która ciągle mi dokuczała przy całej klasie - a to żebym się w końcu za siebie wzięła, a to że faceci lubią wysportowane dziewczyny, a to że do końca życia będę sama bo nikt mnie nie zachce, wyć mi się chciało ale zawsze starałam się przy klasie nie pokazywać że mnie to rusza, po drodze do domu kupowałam sobie jakąś czekoladkę/batonika na pocieszenie i tak się zaczęło.
Faceta sobie znalazłam od 7 lat jesteśmy razem i już tak zostanie na zawsze ale to właśnie głównie dla niego chciałabym schudnąć, on jest zawsze zadbany, fajnie ubrany, wysportowany itd. aż dziwie się że mnie jeszcze chce, ciągle mi wmawia że nie jestem gruba , nie chce żeby musiał się mnie wstydzić, często spotykamy jego kolegów na mieście i każdy ma dziewczynę jak marzenia a ja wyglądam jak jakaś cysterna



uf jak mi dobrze że mogłam się w końcu komuś wyżalić...
Witamy w naszym już ie takich skromnych progach
a ludźmi nie warto się przejmować.

Cytat:
Napisane przez paulinia18 Pokaż wiadomość
nie mam specjalnej diety, głównie to MŻ i RD
oczywiście zero solonego, smażonego, fast foodów, i słodyczy, raczej same owoce i warzywa.

Rozwiń skrót RD, bo takowego nie znam.

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Sabinek, bardzo pozytywnie, w ogóle nie myślałam o nim dziś, chyba ten głód wyżera mi myśli Zobaczymy co to będzie, mam nadzieję, że napad papierosowy mnie nie sięgnie..
Życzę wytrwałości w pokonaniu nałogu


Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
remington s8590 <chyba> ta która ma w nazwie therapy cos z keratyna i jakies inne brednie ze nie niszczy włosów
haha

moja ostatnia prostownica przez ostatni rok lezala matrtwa:P w sumie czesto nie prostuje, na jakies wyjscia czy cos, ale to co ta robi z moimi włosami to super hiper cudo


ja sie nie waze bo sie boje;P wyznacznikiem sa dla mnie dzisny których narazie nie wkładam:P pozatym jak troche schudne to na poczatku pazdziernika ide kupic super obcisle leginso-dzinsy czy jak sie to tam zwie

Też mam jeansy, do których chciałabym za 2 miesiące "wskoczyć".
Cytat:
Napisane przez megaxxl Pokaż wiadomość
Hej moge sie dolaczyc?

Jestem mama 2ki chlopakow,pracuje(no akurat teraz mam tydzien urlopu).Podczytuje was od kilku dni i zastanawialam sie ogolnie czy sie przylaczyc z tego wzgledu czy bede miala czas na pisanie jak wroce do pracy.Jestem na diecie 1200-1500kcal,4 posilki dziennie,wazylam sie dzis rano i bylo 70,7kg,a zaczelm sie odchudzac od soboty(72kg),cwicze od tego czasu codziennie Insanity,z jednym dniem przerwy,bo jednak zdecydowalam sie pobiegac(okolo 30-40min biegu),wczoraj chcialam pocwiczyc a6w,ale jakos nie moglam sie polapac o co chodzi z tymi seriami i cyklami.
Moj cel to 62kg do Halloween,wiem,ze moze zbyt wygorowany,ale bardziej mnie to motywuje.Do tego robie prawko,postaram sie udzielac,jesli mnie przyjmniecie.
Ps;ostatnio mi dieta wogole nie wychodzila,bo po rzuceniu papierosow problem z jedzeniem sie powiekszyl(zawsze go mialam),kolezanka podsunela mi pomysl na jedzenie batonow proteinowych,ja kupuje Atkinsa(1 gram cukru na baton),wiem,ze to pewnie ma duzo chemii,ale to moja alternatywa na slodkie,do tego pije duzo wody i pije zielona herbate i ziola mnicha na odchudzanie,czasem zjem chrom.to byloby na tyle.
Acha zamowilam sobie nowy orbitek,bo stary ma z 7 lat i jest strasznie rozklekotany,ma przyjsc w przyszlym tgodniu
Zapraszamy

Cytat:
Napisane przez megaxxl Pokaż wiadomość
Co myslicie o karkowce z piekarnika ,czy na diecie jest dozwolona?bo mam dzi na obiad
Co myslicie tez o cwiczeniach,czy zbyt duza ich ilosc moze negatywnie wplynac na chudniecie?mysle,zeby dzis jeszcze wieczorem isc biegac,no a jutro rano jeszcze zanim maly sie obudzi bede cwiczyc insanity,chodzi mi o to,ze mam lekkie zakwasy,nie chce przedobrzyc.
Myślę, że karkówka z piekarnika nie jest złą propozycją na obiad dietetyczny. A co do ćwiczeń to zależy jakie wykonujesz? Piszesz, że bieganie i Instanity - więc takie ćwiczenia na pewno dobrze wpłyną na chudnięcie. Też zależy jak szybko biegasz?

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Dzień 2 zaliczony

I:omlet z dwóch jaj smażony na łyżeczce oliwy z oliwek+cebulka+1 waza chrupka żytnia Pano+200 ml maślanki truskawkowej
II: 400 g barszczu zabielanego+2 jajka na twardo
III: jabłko+jogurt śliwkowy
IV: 4 wazy chrupkie żytnie Pano, serek wiejski, cebulka, pomidor
Jakoś tak mało mi się tego wydaje.
__________________
Odchudzam się
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Zapuszczam włosy
35-40-45-50-55-60-65
paula689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 20:18   #351
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

RD-rusz dupę

Czy ja wiem czy za mało, wyszło ponad 1000 kcal.
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 21:14   #352
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

alarunka 1000 kcal to najstarszy i najgłupszy mit odchudzania liczyłaś kiedykolwiek swoje zapotrzebowanie kaloryczne?
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 21:20   #353
paula689
Rozeznanie
 
Avatar paula689
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 717
GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
RD-rusz dupę

Czy ja wiem czy za mało, wyszło ponad 1000 kcal.
Tego akurat nie znałam

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
alarunka 1000 kcal to najstarszy i najgłupszy mit odchudzania liczyłaś kiedykolwiek swoje zapotrzebowanie kaloryczne?
wyliczyła tabelka i jej zapotrzebowanie wynosi 2302
__________________
Odchudzam się
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Zapuszczam włosy
35-40-45-50-55-60-65
paula689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 21:21   #354
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

no to od tego należy odjąć 500-600, ale nie 1300
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 21:29   #355
SarishaSavi
Raczkowanie
 
Avatar SarishaSavi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 89
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Dobry wieczór
Można się jeszcze przyłączyć ?

Mam 20 lat, 168 wzrostu. Oczywiście- odchudzam sie od zawsze
Lecz teraz wzielam się za to dużo poważniej
Startowałam z wagi 108 kg
Dzisiaj rano waga pokazała 102,9 kg
Chciałabym ważyć.... hmmm... 70 kg... ale już 82 kg bardzo mnie ucieszy więc proszę o wpisanie takiej wagi.
Jestem studentką Politechniki Gdanskiej. Moje hobby to : fotografia, pisanie listów (tych tradycyjnych ), zumba (ale niestety przez kontuzje, musze na dluzszy czas o tym zapomnieć ) , podróżowanie.
Jestem w związku od 2.5 roku.
__________________
było: 108 kg
jest : 101,7 kg


Cel I : 99,9 kg
Cel II : 92 kg
Cel III : 83 kg
Cel IV : 75 kg
SarishaSavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 21:35   #356
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Jasne, witamy cieplutko

Dokładnie, wyliczyła tabelka

Edytowane przez alarunka
Czas edycji: 2013-09-04 o 21:36
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 21:47   #357
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

ja na kolacje zjadłam 3 gruszki posypane cynamonem, uwielbiam cynamon
a teraz siusiu paciorek i spać
dobrej nocy...
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 22:00   #358
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

SarishaSavi witaj
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 22:06   #359
plainJane
Raczkowanie
 
Avatar plainJane
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 66
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Szkoda że nie skończyło się tak jak w filmach
niczego Ci nie życzę w kwestii ponownego odwiedzania szpitala, ale wiesz...

Cytat:
Napisane przez paulinia18 Pokaż wiadomość
Witam przygarniecie mnie?
mam 23 lata i jestem grubasem
siemanko, tez mam 23 lata (w grudniu 24) i tez jestem grubasem

Cytat:
Napisane przez sabinek810 Pokaż wiadomość
tu trochę połączę dwie myśli, bo po pierwsze macie Moje Drogie do czynienia z Królową Soli - kocham - zabielam wszystko - moja skala słoności to już absurd - dlatego w diecie pierwsze z czego zrezygnowałam tzn znacznie ograniczyłam to sól - oglądałam kiedyś jakiś program naukowy, w którym powiedziano, że aby zmienić smak wystarczy 6 tygodni i potem np. nie trzeba słodzić lub solić, myślę, że coś w tym jest, bo jako dziecko nie soliłam więcej niż przeciętna osoba.nie wyobrażam sobie nie posolić makaronu, ziemniaków, jajka, pomidora...eh!
przez ta miłość do soli najbardziej kocham chipsy, frytki, pizzę, sery...ale za to w ogóle nie jem słodyczy - ciasto - mogłoby dla mnie nie istnieć, czekolada też!
zrezygnowałam też z podjadania - jest jasno określone co jem i kiedy i tego się trzymam!
zero alkoholu, zero "niedozwolonych" czyli: sztucznych, gotowych dań, białego makaronu, pieczywa, gazowanego, tłustego niezdrowego...
ten sam problem

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Kurdę chciałabym do lata pochwalić się zupełnie inną figurą. Ważyć tak 49-50 kg. Byłabym w siódmym niebie Wstyd się przyznać, ale moja najdłuższa dieta trwała 9 dni. Tak bardzo chciałabym, żeby tym razem się udało! Chyba mam okres bujania w marzeniach o wadze i nie wierzę w siebie..
To i moja docelowa waga, damy radę, do lata prawie cały rok

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Gdyby nie wizaż to pewnie leżałabym przed telewizor i opychała się jakimiś niezdrowymi rzeczami
haha, prawda! A swoją drogą was też reklamy i oglądanie jak inny jedzą kusi do grzeszków?

Cytat:
Napisane przez megaxxl Pokaż wiadomość
Hej moge sie dolaczyc?

Jestem mama 2ki chlopakow,pracuje(no akurat teraz mam tydzien urlopu).Podczytuje was od kilku dni i zastanawialam sie ogolnie czy sie przylaczyc z tego wzgledu czy bede miala czas na pisanie jak wroce do pracy.Jestem na diecie 1200-1500kcal,4 posilki dziennie,wazylam sie dzis rano i bylo 70,7kg,a zaczelm sie odchudzac od soboty(72kg),cwicze od tego czasu codziennie Insanity,z jednym dniem przerwy,bo jednak zdecydowalam sie pobiegac(okolo 30-40min biegu),wczoraj chcialam pocwiczyc a6w,ale jakos nie moglam sie polapac o co chodzi z tymi seriami i cyklami.
Moj cel to 62kg do Halloween,wiem,ze moze zbyt wygorowany,ale bardziej mnie to motywuje.Do tego robie prawko,postaram sie udzielac,jesli mnie przyjmniecie.
Ps;ostatnio mi dieta wogole nie wychodzila,bo po rzuceniu papierosow problem z jedzeniem sie powiekszyl(zawsze go mialam),kolezanka podsunela mi pomysl na jedzenie batonow proteinowych,ja kupuje Atkinsa(1 gram cukru na baton),wiem,ze to pewnie ma duzo chemii,ale to moja alternatywa na slodkie,do tego pije duzo wody i pije zielona herbate i ziola mnicha na odchudzanie,czasem zjem chrom.to byloby na tyle.
Acha zamowilam sobie nowy orbitek,bo stary ma z 7 lat i jest strasznie rozklekotany,ma przyjsc w przyszlym tgodniu
Witamy

Cytat:
Napisane przez Mesis Pokaż wiadomość
Mnie też ten wątek bardzo motywuje, ciekawe co bedzie jak zaczną sie studia i nie bede tutaj tyle zgladac, chociaz... ja to zawsze ucze sie dopiero przed sesja
Nic nie mów, ja będę cisnąć dwa kierunki (jeden dziennie, jeden zaocznie) Pocieszam się, że może po prostu nie będę mieć czasu na jedzenie

Cytat:
Napisane przez SarishaSavi Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Można się jeszcze przyłączyć ?

Mam 20 lat, 168 wzrostu. Oczywiście- odchudzam sie od zawsze
Lecz teraz wzielam się za to dużo poważniej
Startowałam z wagi 108 kg
Dzisiaj rano waga pokazała 102,9 kg
Chciałabym ważyć.... hmmm... 70 kg... ale już 82 kg bardzo mnie ucieszy więc proszę o wpisanie takiej wagi.
Jestem studentką Politechniki Gdanskiej. Moje hobby to : fotografia, pisanie listów (tych tradycyjnych ), zumba (ale niestety przez kontuzje, musze na dluzszy czas o tym zapomnieć ) , podróżowanie.
Jestem w związku od 2.5 roku.
YEAH, w końcu ktoś z Trójmiasta! Cześć

Dziś dietowo ok, nawet zakupy przeszłam bez większego kuszenia/stresu.
Ćwiczenia tylko 31minut, ale zawsze: lower abs i boczki z Tiffany, ramiona i rozciąganie z Mel B.

Właśnie wróciłam z kina, może jest wśród Was jakaś fanka Allena (jak ja?)? Byłam na Blue Jasmine, super!
__________________
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
plainJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 22:15   #360
megaxxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 417
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

A ja zaliczylam spacer do sklepu z malym i TZem,a potem okolo 6km biegu(powiedzialabym ,ze moje tempo biegu to trucht),tym razem bez przystanku,wiec forma mi sie wzmacnia.a jutro rano Insanity i bedzie wycisk

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Dziekuje wszystkim za mile powitanie

A kto to jest Allen?Ja jestem fanka serialu The walking death,Breaking bad i Walki o tron
__________________
Obecnie 68,7kg
Cel;do 25 pazdziernika 63kg
wzrost 163cm
megaxxl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.