Kielce - dobry fryzjer - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-01, 17:50   #331
zbynu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z kielc dom :)
Wiadomości: 48
GG do zbynu
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

a gdzie mieści się dokładnie salon Dia'Dora i ew. czy macie nr. telefonu do tego salonu?
Pozdrawiam
zbynu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 18:45   #332
zbynu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z kielc dom :)
Wiadomości: 48
GG do zbynu
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

ok byłem dzisiaj w salonie Dia'Dora u Michała i powiem tak, strzyc może strzyże dokładnie i dobrze natomiast do doboru fryzury hmm nie jest zła ale nie jest świetna a raczej z długością włosów mógł coś zdziałać, zrobiłem swoje poprawki i jest dobrze + element który zrobił mi Michał zostawiłem. Mogę polecić tego fryzjera jeżeli macie już dobraną fryzure on powinien dobrze to zrobić natomiast do wybrania fryzurki jeszcze będe w przyszłości szukał, słyszałem że Karolina Moćko jest bardzo dobra sprawdzę w przyszłości
Pozdrawiam
zbynu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 18:31   #333
yokde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cześć
Czy robiła któraś z Was trwałą w Kielcach?
yokde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 11:32   #334
wika_mb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 7
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Hej!
Będę bardzo wdzięczna za stronkę internetową Salonu Matrix.
wika_mb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 16:15   #335
rubi01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Coś cicho tutaj,
może odkryłyście kogoś "nowego" gdzie można by się wybrać ?

Hej. Nikt już tu chyba nie zagląda. Polecam p. Ewę z salonu Coco. Super fryzjerka i stylistka. Po raz pierwszy wyszłam zadowolona od fryzjera.

Edytowane przez rubi01
Czas edycji: 2008-11-02 o 16:18
rubi01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 10:20   #336
juska196
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Fryzjer Kielce

witam czy mógłby mi ktoś polecić dobrego fryzjera w kielcach lub okolicy... Z góry dziękuje

Edytowane przez juska196
Czas edycji: 2008-11-14 o 08:04
juska196 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 17:58   #337
juska196
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
dobry fryzjer w kielcach

czy ktoś wie gdzie jest naprawdę dobry fryzjer w kielcach któremu można się oddać bez wahania
juska196 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 21:11   #338
pazicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

A zna ktoś dobrą i zaufaną fryzjerkę, która przyjeżdża do domu i umie ładnie upiąć włosy?? Bo mam studniówkę w styczniu

Pozdrawiam
pazicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 21:25   #339
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Ja farbuje sama, podcinam u osiedlowej fryzjerki na Kościuszki 50, pani Ania, mozna ja porzadnie zmaltretowac slownie i zawsze zrobi to co chce, farbowania u niej nie polecam bo ma kiepskie farby. Loreala nie polecam, bylam pare razy, z ciecia bylam zadowolona ale kiedys zrobili mi dekoloryzacje i wyszlo zoltko, nalozyli farbe ktora miala to przykryc ( jakis delikatny popiel) i dalej bylo zoltko i oczywiscie musialam za to zaplacic, dodatkowo wcisneli mi odzywke za 100 ktora byla do d...y. Poza tym klimat tego salonu mi calkowicie nie odpowiada, jakis taki pseudo- ekskluziw, dumajace towarzystwo ze spietymi tyleczkami a klientela to balejazyki z tipsikami albo podstarzale snobki. Nie dzieki wole niezawodna pania Anie, zrobi wszystko, wezmie grosze i nie bedzie przewracac galkami ocznymi
ps Pani Ania to mila i mloda osobka
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 09:13   #340
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Dziewczyny pomocy, chcialabym ufarbować wlosy i obciąć, ale kompletnie nie wiem gdzie, polecacie różne salony, az mam mętlik w głowie. Polecacie panią Nine z Bocianka, ona pracuje w jakimś salonie? Mogę prosić namiar, a p. Ania Swieboda, gdzie teraz pracuje?
Dzieki za wszystkie odpowiedzi
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 13:16   #341
superka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

witam wszystkich,właśnie odkryłam salon w którym mi wreszcie zrobiono włosy tak jak chciałam i to w bardzo przystępnej cenie,dziewczyna robi wszystko z zamiłowaniem do tego co robi,wytłumaczyła i co i jak,odradziła mi mój pomysł(teraz wiem że nie był najlepszy),salon jest niewielki i mieści się vis a vis liceum NORWIDA na JAGIELLOńSKIEJ ,podobno też prostuje i przedłuża ale tego jeszcze nie sprawdzałam- tylko MAGDA. Jestem wreszcie super zadowolona jak chcecie jakieś namiary do niej to pisać na prv.Bardzo miła dziewczyna i wie co ma robić.pozdrowionka
superka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 12:04   #342
coolbabka
Raczkowanie
 
Avatar coolbabka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 32
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Hej,
Poszukuję fryzjerki w Kielcach, która zejdzie z mojego ciemnego (farbownaego) koloru włosów do jaśniejszego, załóżmy ciemnego blondu...
Obojętnie czy przez balejaż czy dekoloryzację. Potrzebuję naprawdę fachowego fryzjera. Nigdy nie miałam jasnych włosów, całe życie w ciemnych - pora to zmienić. Bardzo proszę o wszelkie namiary i Wasze doświadczenia w tym temacie.. Dziękuję
coolbabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 20:49   #343
Czarna Mamba 11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

no jak widać niektórzy zadowolą się obskórną osiedlówką. Jednak klientela sama się kształtuje- nie oszukujmy sie to nie jest salon dla każdego!
Ja właśnie wróciłam do kraju i zamierzam udać się do Loreala do p. Iwony. Przynajmniej czuje się, że ktoś zajmuje się właśnie mną a nie obcina mnie jakaś praktykantka czy ktoś w tym stylu. Jeśli chodzi o Kerastase to używam cały czas i nawet zaopatrzyłąm się w większą ilość w Londynie bo tam jest tańsze ;-)nigdy z niego nie zrezygnuje, te kosmatyki są niezawodne.
Jeśli chodzi o ceny to nie zdziwiłabym się, gdyby podnieśli ceny, bo teraz wszystko zdrożało- rzadna nowość..Pozatym oni tam non stop się szkolą a to bardzo istotne by fryzjer podążał za modą. Ja po kolorze nie robię sobie pielęgnacji, bo to właśnie sporo kosztuje , wolę kupić maskę- starcza na mega długo i jest świetna!
Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań! Ja już mam
Czarna Mamba 11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 15:10   #344
malenka167
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 56
Smile Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Ja wam bardzo polecam p. Piotra pracuje w salonie Coco w city parku, jest super. Będziecie naprawdę zadowolone, spróbujcie a na pewno nie pożałujecie ! ! !
malenka167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 15:12   #345
malenka167
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 56
Dot.: dobry fryzjer w kielcach

Ja bardzo polecam p. Piotra pracuje w salonie Coco w city parku, jest super. Będziesz naprawdę zadowolona, spróbuj a na pewno nie pożałujecie ! ! ! ja chodzę do niego od dawna
malenka167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 15:12   #346
malenka167
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 56
Dot.: fryzjer kiecle

Ja bardzo polecam p. Piotra pracuje w salonie Coco w city parku, jest super. Będziesz naprawdę zadowolona, spróbuj a na pewno nie pożałujesz ! ! !
malenka167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 17:53   #347
Chwilami
Raczkowanie
 
Avatar Chwilami
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: moja głowa
Wiadomości: 42
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

A ile taka przyjemność u p. Piotra kosztuje, chodzi mi głównie o farbowanie i obcięcie
Chwilami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 12:48   #348
malenka167
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 56
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Przesyłam Ci tu stronkę tego salonu na niej jest cennik. http://www.cococlub.pl/
malenka167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 13:16   #349
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Fryzjer Kielce

Juska, nie powielaj wątków, to samo pytanie staramy się zadawać tylko raz.
Warto skorzystać z wyszukiwarki.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 19:16   #350
mrufka8
Raczkowanie
 
Avatar mrufka8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Nie wiem jak Wy, ale ja stanowczo wolę chodzić do fryzjerów płci męskiej Łatwiej się z facetami dogaduje więc i fryzjer-facet mi pardziej pasuje Znacie dobrych fryzjerów-facetów z Kielc, najlepiej z centrum lub okolic centrum? Przecztałam już o p. Piotrze z Citi Parku ale ceny są tam jak dla mnie dość wysokie Kogoś tańszego znacie?
__________________
Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
Albert Einstein
mrufka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 08:14   #351
aanulaa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez mrufka8 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Wy, ale ja stanowczo wolę chodzić do fryzjerów płci męskiej Łatwiej się z facetami dogaduje więc i fryzjer-facet mi pardziej pasuje Znacie dobrych fryzjerów-facetów z Kielc, najlepiej z centrum lub okolic centrum? Przecztałam już o p. Piotrze z Citi Parku ale ceny są tam jak dla mnie dość wysokie Kogoś tańszego znacie?

ja polecam już po raz kolejny Pana Pawła z salonu Elf na Targowej, jest naprawde super i potwierdzam Twoją opinię ze fryzjerzy Panowie są najlepsi. Jest jeszcze fajny fryzjer Łukasz Kowalski na Małej ale tam nie byłam więc nie testowałam na sobie
aanulaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 21:33   #352
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez yokde Pokaż wiadomość
Cześć
Czy robiła któraś z Was trwałą w Kielcach?
podbijam, też jestem zainteresowana
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 19:01   #353
Monika_L
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 20
Smile Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Przejrzałam cały wątek i postanowiłam podzielić się swoimi wrażeniami.
Ambire teraz mieszczacy się na Paderewskiego mogę szczerze polecić. Praktycznie wszyscy mają tam dobrą rękę. Ale mi się już tam troszkę znudziło i szukam odmiany. Odiwedziłam Panią Ewę z Coco Club. Jeśli chodzi o kolor to uważam że wszystko w jak najlepszym porządku ale cięcie nie bardzo mi się podoba (a byłam już 2 razy i chyba jednak dam sobie spokoj - szukam dalej).
Jak rozumiem ile zwolenniczek Loreala na J... tyle i przeciwniczek. Może był ktoś osatnio tam i wie jak sytuacja wygląda czy dalej robią takie numery z farbami jak ktoś wcześniej pisał?
Podobno odszedł z tego salonu jakiś fryzjer płci męskiej - kurcze zapomniałam nazwiska i założył swój salon na Seminaryjskiej Fabryka Stylu. Był ktoś tam może? Na jakich kosmetykach pracuje? Czekam na jakieś wieści.
A i pocztą pantoflową dowiedziałam się ze w JLD w Tesco można udać się śmiało do p. Moniki (ładne balejaże, kolory i cięcia). Może ktoś miał z tą Panią styczność?
Czekam na wieści
Monika_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 19:11   #354
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Moje spostrzeżenie z ostatnich wizyt w kieleckich salonach:
- Matrix na Osiedlu Św.
ODRADZAM- całe strzyżenie trwało może jakieś 7 minut- w jednym czasie panie miały chyba zapisanych po 10 klientów- siedziałam z czymś na głowie chyba z 10 minut mimo iż miały być 2 by w tym czasie pani mogła zmyć farbę innnej osobie.
Ogólnie mam wrażenie, że pani chciała mnie zbyć bo wkońcu przyszłam "tylko" ściąć włosy- co za tym idzie- mniej zapłacić niż panie z farbowaniem.

Citi Park- wspominany tutaj pan Piotr- świetne cięcie, super fryzura- jestem bardzo zadowolona chyba po raz pierwszy u wizycie u fryzjera, polecam.

A z Loreala odszedł Marcin Kwieciński, ale nic więcej nie wiem
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 13:31   #355
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez ami81 Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia przed i po obcięciu.
O Maryjo ! To mnie przekonało Wobec tego wybiorę się jakoś niedłuygo do pani Ani Świebody - ja akurat chce tylko obciąc włoski yeahhhhhh
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 13:47   #356
agatka13121988
Zakorzenienie
 
Avatar agatka13121988
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 261
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
O Maryjo ! To mnie przekonało Wobec tego wybiorę się jakoś niedłuygo do pani Ani Świebody - ja akurat chce tylko obciąc włoski yeahhhhhh
ja chcialam wycieniowac wlosy i efekt byl znikomy u tej pani Skarbie zreszta nie tylko ja sie na Niej zawiodlam
__________________
moje oczko
25.07-prawko zdane za 1 razem
agatka13121988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 13:56   #357
xCandyFlossx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 411
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

jak Kielce to tylko pani Ania, kolo Gaudiego hehe
xCandyFlossx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 15:17   #358
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Ja ostatnio byłam w Matrixie na Jagiellońskiej u p. Sylwii, i właściwie byłam zadowolona, p. Sylwia bardzo miła kobieta, ale trudno mi ocenić, bo tylko podcinałam i cieniowałam, fakt, wyszło tak jak chciałam
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 08:30   #359
korciaw
Raczkowanie
 
Avatar korciaw
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 31
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Czytając poprzednie wypowiedzi postanowiłam się wybrać do p. Ani. Idąc pierwszy raz na wizytę myslałam,że będzie to jakiś mega salon z średnio miłą obsługą, wygorowaną ceną...ale ku miłemu zaskoczeniu wszystko było inaczej
W sumie byłam już tam 3 razy i zawsze zadowolona wychodze. Za obcięcie bez modelowania płaciłam 30zl.,raz tylko czekałam na wizyte ponad tydzień, salon jak najbardziej normalny z jak najbardziej normalną obslugą!
Duzym plusem p. Ani jest to, że tnie bardzo dokładnie a dzieki temu fryzura układa się sama!!!! Ale....chyba mi się już znudziło Mam ochote na coś nowego. Mysle o tym COCO-ach te ceny....
korciaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 14:49   #360
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez agatka13121988 Pokaż wiadomość
ja chcialam wycieniowac wlosy i efekt byl znikomy u tej pani Skarbie zreszta nie tylko ja sie na Niej zawiodlam
Własnie wiem czytalam Kochanie , ale kurde jednak wiecej pozytywnych opinii jest, wiec raczej sie skusze. Ja nic wielkiego robic nie chce-chce podciac grzywke-nadac jej prosty kształt, a sama umiem tylko lekko zaokraglony sobie zrobic i na dodatek nie idealnie. Koncowki chce podciac- ale to jakies 10 cm bedzie. W sumie to nic wielkiego, wiec obawy mam małe

Cytat:
Napisane przez korciaw Pokaż wiadomość
Czytając poprzednie wypowiedzi postanowiłam się wybrać do p. Ani. Idąc pierwszy raz na wizytę myslałam,że będzie to jakiś mega salon z średnio miłą obsługą, wygorowaną ceną...ale ku miłemu zaskoczeniu wszystko było inaczej
W sumie byłam już tam 3 razy i zawsze zadowolona wychodze. Za obcięcie bez modelowania płaciłam 30zl.,raz tylko czekałam na wizyte ponad tydzień, salon jak najbardziej normalny z jak najbardziej normalną obslugą!
Duzym plusem p. Ani jest to, że tnie bardzo dokładnie a dzieki temu fryzura układa się sama!!!! Ale....chyba mi się już znudziło Mam ochote na coś nowego. Mysle o tym COCO-ach te ceny....
No i mnie kolejna Wizaznka przekonała


Edit:
Drogie Wizazanki !
Mam nadzieje, ze sie nie obrazicie za off top;


Kielce : Młody piesek (ok.roku-chyba) błąka się na osiedlu Barwinek. Wygląda jak owczarek niemiecki. Ma czerwoną obrożę !!! Jest zadbany, ma bardzo ufne oczka, przyjazny, potulny. Ktos go wpuscil do klatki schodowej i drapał w nasze drzwi - tak robia psy, ktore mieszkaja w domu (nasz tak robi, gdy chce wejsc do pokoju).

Piszcze proszę na priv proszę jak ktoś coś wie-moze ktos go szuka? Juz dalam do wszystkich stacji radiowych w Kielcach komunikat o tym, ze On się tam błąka. Mam nadzieję, ze wszytsko skonczy sie dobrze.
Licze na Was Kochane
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez kycia1
Czas edycji: 2009-02-23 o 12:39
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-11 21:02:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.