Pies sąsiadki szczeka od 5 rano... - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-18, 19:27   #331
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Pies sąsiadki szczeka od 5 rano...

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
czy ciebie chowała rodzina za szafą przez całe twoje życie???
Żenująca wypowiedź.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 19:28   #332
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Pies sąsiadki szczeka od 5 rano...

To tym bardziej należałoby spróbować interweniować jeśli pies tak bardzo hałasuje, naprawdę może mu się krzywda dziać.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 19:30   #333
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Pies sąsiadki szczeka od 5 rano...

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość

Policja stwierdziła, że ma ważniejsze sprawy na głowie.
Mimo,że to zakłócanie ciszy nocnej? A Straż Miejska?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 20:10   #334
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Pies sąsiadki szczeka od 5 rano...

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
To tym bardziej należałoby spróbować interweniować jeśli pies tak bardzo hałasuje, naprawdę może mu się krzywda dziać.
Następnym razem, jak się zdarzy taka sytuacja, to będę interweniować.

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Mimo,że to zakłócanie ciszy nocnej? A Straż Miejska?
Tak, mimo to. A straż miejska, jak teraz spojrzałam na ich stronę internetową, to piszą, że godziny pracy obejmują całą dobę. Te kilka lat temu jak dzwoniłam na wrocławski numer to włączał się komunikat: "SM pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16". Normalnie, szczęka mi opadła, jak to usłyszałam
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 09:35   #335
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Pies sąsiadki szczeka od 5 rano...

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
No tu już się zgodzić nie mogę, jednak byle co jest lepsze niż nic. Wolałabyś zjeść coś gorszej jakości czy umrzeć z głodu>?
Mam na myśli podawanie psom czegoś co im zaszkodzi i prędzej czy później dojdzie do poważnych uszkodzeń w organizmie.

Coś jak podawanie ptakom chleba , który pęcznieje w żołądkach. Ptaki nie są najedzone i zjadają duże ilości, a później często zdychają.


Jeśli miałabym jeść coś czego i tak nie mogę np. smażone to prędzej czy później i tak by mi to zaszkodziło. Ja np. nie zjadłabym królika, kaczki, gęsi itp. Ale mowa tu o rzeczach, które szkodzą, a nie , które mają gorszą jakość, bo to 2 różne sprawy.

Chappi nie jest dobrej jakości karmą, ale podałabym prędzej to niż kości wieprzowe.


Zresztą- nieraz błąkał się na moim podwórku jakiś pies czy kot i po prostu kupiłam im karmę.


---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze chodzi o cos innego - o zanizanie i minimalizowanie warunkow zycia psa.
Mozna psa karmic chappi - pewnie - w koncu w schronisku jadlby puffi
Mozna trzymac w kojcu - pewnie - w koncu w schronisku mialby jeszcze mniejszy.
Moze jesc resztki? - pewnie - w koncu to lepsze niz nic.
Biorac do siebie psa powinno sie mu zapewnic wszystko co najlepsze na miare naszych mozliwosci, a nie warunki zaledwie o jeden poziom wyzsze niz w schronisku.
O właśnie, idealnie to określiłaś
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:20   #336
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Pies sąsiadki szczeka od 5 rano...

Autorko udało Ci się rozwiązać problem?
U nas długo był spokój, albo względny spokój. Potem pies zaczął sam zostawać w weekendy (być może w tygodniu, kiedy nas nie było też szczekał, ale nie wiemy) i od rana hałasować po kilka godzin. W mieszkaniu oczywiście nikogo nie ma, próbowałam kilka razy podejść ale nikt nie otwierał. Potem znalazłam numer do właściciela mieszkania, ale chyba jest nieaktualny, bo cały czas jest komunikat "Abonent ma wyłączony telefon lub jest poza zasięgiem". W tym tygodniu jest apogeum, pies wyje pełną parą praktycznie do późnego wieczora (przez cały dzień, jak mnie poinformowała moja sąsiadka, która teraz jest cały czas w domu). Wczoraj dzwoniłam do spółdzielni, kazali napisać maila ze skargą, namówiłam sąsiadkę i zgodziła się żebym podała też jej dane. Spółdzielnia ma wysłać pismo do nich, tylko czy to coś da?
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:26   #337
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Pies sąsiadki szczeka od 5 rano...

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Autorko udało Ci się rozwiązać problem?
U nas długo był spokój, albo względny spokój. Potem pies zaczął sam zostawać w weekendy (być może w tygodniu, kiedy nas nie było też szczekał, ale nie wiemy) i od rana hałasować po kilka godzin. W mieszkaniu oczywiście nikogo nie ma, próbowałam kilka razy podejść ale nikt nie otwierał. Potem znalazłam numer do właściciela mieszkania, ale chyba jest nieaktualny, bo cały czas jest komunikat "Abonent ma wyłączony telefon lub jest poza zasięgiem". W tym tygodniu jest apogeum, pies wyje pełną parą praktycznie do późnego wieczora (przez cały dzień, jak mnie poinformowała moja sąsiadka, która teraz jest cały czas w domu). Wczoraj dzwoniłam do spółdzielni, kazali napisać maila ze skargą, namówiłam sąsiadkę i zgodziła się żebym podała też jej dane. Spółdzielnia ma wysłać pismo do nich, tylko czy to coś da?
a czy ta sasiadka w ciagu ostatniego tygodnia widziała tego własciciela? bo wiesz moze sie cos stało albo se ten własciciel wyjechał
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-06, 12:28   #338
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Pies sąsiadki szczeka od 5 rano...

Właściciel mieszkania mieszka w innej dzielnicy i to mieszkanie pod nami wynajmuje, nie wiemy komu.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:30   #339
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Pies sąsiadki szczeka od 5 rano...

a nie wiecie gdzie dokładnie ten własciciel mieszka? bo pewnie ma klucze...
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:31   #340
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Pies sąsiadki szczeka od 5 rano...

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
a nie wiecie gdzie dokładnie ten własciciel mieszka? bo pewnie ma klucze...
Niestety nie.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:51   #341
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Pies sąsiadki szczeka od 5 rano...

Przeciez ten pies moze zdychac z glodu, skoro wlasciciela juz kilka dni nie widzielisci i zamiast dzwonic po organizacje pomocy zwierzat albo policje z podejrzeniem, ze pies zostal porzucony to wy skargi piszecie
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-06, 12:58   #342
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Pies sąsiadki szczeka od 5 rano...

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Przeciez ten pies moze zdychac z glodu, skoro wlasciciela juz kilka dni nie widzielisci i zamiast dzwonic po organizacje pomocy zwierzat albo policje z podejrzeniem, ze pies zostal porzucony to wy skargi piszecie
Właściciel mieszkania nie ma nic wspólnego z psem, on to mieszkanie pod nami wynajmuje. Nie wiemy komu. Chyba raczej pies nie zdycha, skoro od późnego wieczora jest spokój.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 13:05   #343
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Pies sąsiadki szczeka od 5 rano...

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Właściciel mieszkania nie ma nic wspólnego z psem, on to mieszkanie pod nami wynajmuje. Nie wiemy komu. Chyba raczej pies nie zdycha, skoro od późnego wieczora jest spokój.
a wizyta u nich nic nie zmieni? spółdzielnia może się kontaktować z właścicielem mieszkania, a właściciel może im umowę najmu wypowiedzieć, ale to wszystko potrwa.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 13:06   #344
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Pies sąsiadki szczeka od 5 rano...

[1=9bfc43f248fa3dd370e3b64 5ec22fc32ebbe1d0f;6267842 1]a wizyta u nich nic nie zmieni? spółdzielnia może się kontaktować z właścicielem mieszkania, a właściciel może im umowę najmu wypowiedzieć, ale to wszystko potrwa.[/QUOTE]


Próbowałam tam podejść, ale nigdy nikt mi nie otworzył. Nie wiem co to za ludzie, czy byliby skłonni coś zmienić po moich prośbach.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 14:52   #345
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Pies sąsiadki szczeka od 5 rano...

Wlaciciel psa, nie mieszkania. Zadzwon po policje lub straz miejska gdy pies bedzie szczekal i powiedz ze masz podejrzenie porzucenia psa, od dluzszego czasu nie widzialas jego wlasciciela. Niech on sie pozniej im tlumaczy
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”

Edytowane przez Misha_
Czas edycji: 2016-07-06 o 14:53
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 15:18   #346
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Pies sąsiadki szczeka od 5 rano...

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Wlaciciel psa, nie mieszkania. Zadzwon po policje lub straz miejska gdy pies bedzie szczekal i powiedz ze masz podejrzenie porzucenia psa, od dluzszego czasu nie widzialas jego wlasciciela. Niech on sie pozniej im tlumaczy
Kilka lat temu mieliśmy podobną sytuację, tyle, że to był właściciel, a nie wynajmujący i niestety odpowiednie służby nie garnęły się do działania. Zobaczymy, czy interwencja spółdzielni coś pomoże.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 17:57   #347
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Pies sąsiadki szczeka od 5 rano...

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Autorko udało Ci się rozwiązać problem?
U nas długo był spokój, albo względny spokój. Potem pies zaczął sam zostawać w weekendy (być może w tygodniu, kiedy nas nie było też szczekał, ale nie wiemy) i od rana hałasować po kilka godzin. W mieszkaniu oczywiście nikogo nie ma, próbowałam kilka razy podejść ale nikt nie otwierał. Potem znalazłam numer do właściciela mieszkania, ale chyba jest nieaktualny, bo cały czas jest komunikat "Abonent ma wyłączony telefon lub jest poza zasięgiem". W tym tygodniu jest apogeum, pies wyje pełną parą praktycznie do późnego wieczora (przez cały dzień, jak mnie poinformowała moja sąsiadka, która teraz jest cały czas w domu). Wczoraj dzwoniłam do spółdzielni, kazali napisać maila ze skargą, namówiłam sąsiadkę i zgodziła się żebym podała też jej dane. Spółdzielnia ma wysłać pismo do nich, tylko czy to coś da?
Problem rozwiązał się sam - sąsiadka się wyprowadziła.

Ale rozmawiałam z nią - okazało się, że w tej samej sprawie byli u niej sąsiedzi z klatki obok, którzy z nią mieszkają przez ścianę, więc przepraszała, nie miała pomysłu jak to rozwiązać, że nigdy ten pies się tak nie zachowywał itp. Miła rozmowa była. Ale gdyby się nie wyprowadziła to nie wiem jak by się to skończyło.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 18:23   #348
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Pies sąsiadki szczeka od 5 rano...

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Problem rozwiązał się sam - sąsiadka się wyprowadziła.

Ale rozmawiałam z nią - okazało się, że w tej samej sprawie byli u niej sąsiedzi z klatki obok, którzy z nią mieszkają przez ścianę, więc przepraszała, nie miała pomysłu jak to rozwiązać, że nigdy ten pies się tak nie zachowywał itp. Miła rozmowa była. Ale gdyby się nie wyprowadziła to nie wiem jak by się to skończyło.
To dobrze, że problem się rozwiązał, przynajmniej dla Ciebie, bo tak naprawdę tylko się przeniósł z nią do innego mieszkania. Rozkłada mnie na łopatki takie zachowanie, "nie mam pomysłu, jak to rozwiązać", jej problem nie dotyczy to niech inni zagryzają zęby, bo ona nie widzi rozwiązania.
A ja dostałam maila ze spółdzielni, że rozmawiali z głównym najemcą i obiecał, że problem rozwiąże (nie wiem, tylko czy w spółdzielni zdają sobie sprawę, że ktoś inny tam mieszka, mam wrażenie, że nie), a gdyby były nadal problemy, spółdzielnia będzie się zwracać do "organów zewnętrznych", kogokolwiek mają na myśli.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-06 19:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.