Krakowianki XXV - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-24, 16:40   #3571
MyLastHope
Rozeznanie
 
Avatar MyLastHope
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 955
Dot.: Krakowianki XXV

Dzień dobry Krakowianki tak dawno mnie tu nie było, ale na szczęście widzę jeszcze kilka znajomych twarzy
Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Wątek nam się zmienia w "gdzie znajdę w Krakowie"...

Nie będę gorsza - gdzie na Podgórzu naostrzę nożyczki?


Jak tam wasz dotychczasowy 2017? Wróciłyście już do rzeczywistości? Ja potrzebowałam 2 dni na rozpęd, kompletnie mi nic nie szło może dlatego, że zebrałam się w tym roku w przerwie świąteczno-sylwestrowej i zaczęłam robić porządki w mieszkaniu, wywalając/oddając tonę niepotrzebnych rzeczy.

A i tak została mi cała jedna półka pełna ciuchów, które "na pewno kiedyś założę" albo po prostu nigdy ich nie noszę, ale szkoda mi ich wyrzucać/sprzedawać.

Szykuję też chyba pół bagażnika samochodu rzeczy, które chcę wywieźć do Tychów rodzice mnie zabiją, chociaż tata na książki zawsze patrzy przychylnym okiem.
U mnie rok zaczął się dosyć kiepsko, chociaż wróżka () mi przepowiedziała, że wszystko mi się będzie układać Na szczęście już coś się zaczyna pozytywnego dziać
Co do ubrań - ostatnio tak przytyłam, że w połowie rzeczy nie mogę chodzić... Najgorsze było jak zapomniałam wziąć do Krakowa moich dwóch par pasujących spodni i przez ponad 2 tygodnie musiałam chodzić w spódnicach i sukienkach (chociaż nie ma tego złego...)

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Ja ciuchów już trochę oddałam, ale ostatnio jestem dość gruba od pasa w dół więc większość spodni i kilka dopasowanych sukienek leży i czeka na lepsze jutro :P Nie no, jestem na diecie, kupiłam karnet na fitness, 3-4 kg i będzie tak jak lubię Chcę wrócić do wagi sprzed roku.
Za to chcę posprzątać w butach i wywalić te pt. "więcej tego nie założę", ale to pewnie bliżej wiosny podczas porządków i wymiany ciuchów na lżejsze


Co do 2017 to na razie 4 dni, w pracy było przez 2 dni jakoś gorzej, ale dziś już lepiej więc oby się to utrzymało.
oj ja już od dawna chce wrócić do regularnych ćwiczeń, ale jednak lenistwo cały czas wygrywa...

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam porządek w ciuchach i za małe oddałam. Nie będę żyć nadzieją, że schludnę. W przyszłości, jak uda mi się coś zrzucić, to w nagrodę kupię sobie nowe rzeczy.
W sumie dobre podejście, moje rzeczy na "lepsze czasy" jeszcze czekają

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Zdrowie jest bardzo ważne. W mojej pracy same ciężkie choroby u pełnych energii, młodych ludzi, którzy z dnia na dzień nie mogą zostawać sami w domu czy nawet wejść do łazienki, żeby w razie czego miał kto wezwać karetkę...

Jak Ci idzie powrót do zdrowia?

W pewnym wieku trudno schudnąć Od jakichś 3 lat nie jestem w stanie zejść poniżej 46 kg.
Akurat u Ciebie to chyba nie ma takiej potrzeby

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Jupi, teraz to z górki Jak się ma Twoja skóra po naświetlaniach?

Właśnie przykładnie wracam z USG piersi, bo coś mi wyrosło, ale to nic niepokojącego.
Dziewczyny, kiedy ostatnio miałyście takie badanie?

To co, powtóreczka z nami?
Co u miśka z rozmazanym makijażem?

Zgrabnym i kształtnym.

A moja kumpela wcale w trakcie zaostrzenia nie chudnie... W dodatku podadzą jej jednak sterydy.

Czy spotkanie może być w przyszłym tygodniu?
Wstyd się przyznać, ale bardzo zaniedbałam badania kontrolne... Tym sposobem kiedy dziś w końcu po długim zwlekaniu udałam się do okulisty z mojej wady -3 zrobiło się na jednym oku -4 Ale będę mieć w końcu nowe okulary

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Jezusiemaryjo dopiero zauważyłam, że ten wątek klepiemy już trzeci rok
Ależ forma...

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Mam ponownie pytanie czy ktoś ma możliwość załatwienia karty: Fit profit, ok system albo my benefit?
Pamiętam jak za "moich czasów" wątki leciały bardzo szybko
__________________
"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym co pozwala Ci wytrwać."

dietetyk, kucharz, nieuleczalna kociara, początkująca biegaczka, fascynatka siłowni i treningu funkcjonalnego

MyLastHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 12:13   #3572
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki XXV

Cytat:
Napisane przez MyLastHope Pokaż wiadomość
U mnie rok zaczął się dosyć kiepsko, chociaż wróżka () mi przepowiedziała, że wszystko mi się będzie układać Na szczęście już coś się zaczyna pozytywnego dziać
Praca jest? Kot jest? To dobrze jest

Wracasz do tańcowania?
Cytat:
Napisane przez MyLastHope Pokaż wiadomość
Co do ubrań - ostatnio tak przytyłam, że w połowie rzeczy nie mogę chodzić... Najgorsze było jak zapomniałam wziąć do Krakowa moich dwóch par pasujących spodni i przez ponad 2 tygodnie musiałam chodzić w spódnicach i sukienkach (chociaż nie ma tego złego...)
Dla mnie bomba! Myślę, że OMD się zgodzi
Cytat:
Napisane przez MyLastHope Pokaż wiadomość
Wstyd się przyznać, ale bardzo zaniedbałam badania kontrolne... Tym sposobem kiedy dziś w końcu po długim zwlekaniu udałam się do okulisty z mojej wady -3 zrobiło się na jednym oku -4 Ale będę mieć w końcu nowe okulary
Współczuję... Szkła teraz sporo kosztują.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 15:39   #3573
MyLastHope
Rozeznanie
 
Avatar MyLastHope
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 955
Dot.: Krakowianki XXV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Praca jest? Kot jest? To dobrze jest

Wracasz do tańcowania?

Dla mnie bomba! Myślę, że OMD się zgodzi

Współczuję... Szkła teraz sporo kosztują.
Na szczęście jest i praca i kot, więc faktycznie nie jest tak źle
Póki co chyba nie dam rady wrócić, ale może znowu kiedyś spróbuje...
A co do szkieł - właśnie nie! Znalazłam w Katowicach super salon, z profesjonalną obsługą i za piękne okulary ze szkłami z antyrefleksem wcale nie zapłaciłam tak dużo. A jestem zachwycona
__________________
"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym co pozwala Ci wytrwać."

dietetyk, kucharz, nieuleczalna kociara, początkująca biegaczka, fascynatka siłowni i treningu funkcjonalnego

MyLastHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 19:46   #3574
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Krakowianki XXV

Bo ceny na śląsku ogólnie są niższe. Też ostatnio zmieniałam okulary i jak weszłam do optyka w Krakowie i zobaczyłam same oprawki po 350 to mnie zamurowało. Nie wiem, może to dizajnerskie były i się nie znam, ale za całe okulary u optyka w Sosnowcu, bez rabatów zapłaciłam coś koło 415 złotych. Za szkła z antyrefleksem, powłoką przeciw niebieskiemu światłu i oprawkami.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 21:06   #3575
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Krakowianki XXV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Dla mnie bomba! Myślę, że OMD się zgodzi
.


Miałam jakies 2 miesiące przerwy na jesieni w sukienkowaniu. W efekcie zajechalam ulubione spodnie i zostały mi tylko sukienki Pewność siebie od razu +10.

Próbowałam ostatnio kupić nowe spodnie ale niestety-nic na mnie nie lezy, większość za krótka. Mam jedna czy dwie pary, które nosze tylko gdy muszę.
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 08:52   #3576
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki XXV

Po Śląsku się włóczycie

OMD - a na mnie za długie Ostatnio moje ulubione sklepy (czyt. te, w których mają małe rozmiary, czyli Terranova, Tally Weijl) w ogóle nie mają fajnych rzeczy...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 20:42   #3577
MyLastHope
Rozeznanie
 
Avatar MyLastHope
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 955
Dot.: Krakowianki XXV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Po Śląsku się włóczycie

OMD - a na mnie za długie Ostatnio moje ulubione sklepy (czyt. te, w których mają małe rozmiary, czyli Terranova, Tally Weijl) w ogóle nie mają fajnych rzeczy...
czasem sama nie wiem co tu robię ;p i tak w sumie co tydzień wracam do Krakowa, więc z jednego smogu do drugiego;p
__________________
"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym co pozwala Ci wytrwać."

dietetyk, kucharz, nieuleczalna kociara, początkująca biegaczka, fascynatka siłowni i treningu funkcjonalnego

MyLastHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-26, 21:28   #3578
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Krakowianki XXV

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość

Miałam jakies 2 miesiące przerwy na jesieni w sukienkowaniu. W efekcie zajechalam ulubione spodnie i zostały mi tylko sukienki Pewność siebie od razu +10.

Próbowałam ostatnio kupić nowe spodnie ale niestety-nic na mnie nie lezy, większość za krótka. Mam jedna czy dwie pary, które nosze tylko gdy muszę.
O, ja też sukienkuję Lubię chodzić w sukienkach, wolę niż w spódnicach. Mam jakieś poczucie, że ciężko mi skompletować do pracy górę z dołem żeby nie wyglądać zbyt galowo albo w drugą stronę... Mam kilka fajnych spódniczek, lubię je. Ale sukienki u mnie lecą non stop. Do tego fajne rajstopy (których mam wiele ) i jest cacy. Mam fajną miejscówkę, gdzie się ostatnio często zaopatruję ciuchowo.


Rozumiem Cię doskonale jeśli chodzi o spodnie W Orsay'u mają dość długie. No i pozostają te wszystkie Lee, Levisy, Wranglery, Big Stary, gdzie można sobie dopasować długość. Ja się może szarpnę na jakieś ale to jak schudnę. Teraz to bardziej niż długość przeszkadzają mi moje nieproporcjonalne biodra

Edytowane przez lily92920
Czas edycji: 2017-01-26 o 21:30
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 06:46   #3579
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Krakowianki XXV

Malla - własnie nie włóczę się dość, by je odebrać. Zamówiłam w przerwie poświątecznej i do tej pory leżą w domu rodziców, bo mama je odebrała. Tak się rozchorowałam, że ostatnie o czym myślałam to wycieczki z powrtoem na śląsk.

Podziwiam Was za te sukienki i spódnice - ja od września zamarzam i chyba nawet na dzisiejszy egzamin pójde w spodniach.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 11:30   #3580
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki XXV

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Lubię chodzić w sukienkach, wolę niż w spódnicach. Mam jakieś poczucie, że ciężko mi skompletować do pracy górę z dołem żeby nie wyglądać zbyt galowo albo w drugą stronę...
Mnie się wydaje, że w spódnicach wyglądam jak wieśniak, ciężko mi dopasować coś do mojej figury (niska, zaokrąglona), żeby pasowało do siebie, nie ograniczało mnie tylko do tego zestawu, miało odpowiednią długość itp.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 18:12   #3581
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Krakowianki XXV

Cytat:
Napisane przez Micraell Pokaż wiadomość

Podziwiam Was za te sukienki i spódnice - ja od września zamarzam i chyba nawet na dzisiejszy egzamin pójde w spodniach.

Mi tam w sukience jest cieplej niz w spodniach. Nie umiem nosić rajstop pod spodnie wiec to ma duże znaczenie.
W mrozy ubieram kilka warstw-rajstopy, halka (mam taka pseudo wyszczuplająca z lidla, super grzeje), sukienka i sweterek. Do tego kozaki i ciepłe skarpetki na rajstopy
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-28, 15:08   #3582
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Krakowianki XXV

Cytat:
Napisane przez Micraell Pokaż wiadomość
Podziwiam Was za te sukienki i spódnice - ja od września zamarzam i chyba nawet na dzisiejszy egzamin pójde w spodniach.

Mi w ciepłych rajtkach jest dużo lepiej w te mrozy. Mam kilka par takich grubych, z domieszką wełny, akrylu, z bawełną. Mam nawet takie "zimowe" a' la nordyckie Gładkie, we wzorki, czarne, kolorowe (np. bordowe z roślinnym motywem, kremowe w "sweterkowy" wzór). No i kozaki mam tylko podszyte takim filcem, więc ubieram też skarpetki. Sukienki też mam takie grube i ciepłe, ale nie wszystkie, pod luźniejsze ubieram body, na dopasowane ciepły sweter.


Nie lubię rajstop pod spodniami, mam tylko kilka par takich, że da się jakoś to jeszcze znieść, w reszcie mi niewygodnie, ciasno, ciągną mnie.
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 17:50   #3583
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 575
Dot.: Krakowianki XXV

Treść usunięta
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 19:01   #3584
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki XXV

Dołączam się jeśli chodzi o problemy ze spodniami. Nawet ostatnio myślałam czy by się nie szarpnąć i nie umówić na zakupy ze stylistką, ale tylko spodni - myślicie, że jest taka usługa? Rozwala mnie analizowanie typów jeansów a potem ich mierzenie - wiem, że podobno są jeansy na każdą figurę, ale ja nie mam cierpliwości ich szukać:P I to samo jeśli chdzi o inne spodnie. Na mnie dla odmiany większość za krótka. Poza tym za grube nogi vs. wąskie biodra i talia
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 19:37   #3585
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Krakowianki XXV

Ineso w galerii krakowskiej można się umówić ze stylistka za darmo. Nie wiem ile wcześniej trzeba się zapisac i czy to dalej aktualne.
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 23:52   #3586
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Krakowianki XXV

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Dołączam się jeśli chodzi o problemy ze spodniami. Nawet ostatnio myślałam czy by się nie szarpnąć i nie umówić na zakupy ze stylistką, ale tylko spodni - myślicie, że jest taka usługa? Rozwala mnie analizowanie typów jeansów a potem ich mierzenie - wiem, że podobno są jeansy na każdą figurę, ale ja nie mam cierpliwości ich szukać:P I to samo jeśli chdzi o inne spodnie. Na mnie dla odmiany większość za krótka. Poza tym za grube nogi vs. wąskie biodra i talia
No to u mnie to samo - prawie wszystko za krótkie, a moja figura to typowa gruszka - drobna góra, wąska talia i olbrzymie biodra :P Myślę, że obecnie mogę w nich mieć nawet i 120 cm! :P Uda też mam masywne. Za to łydki raczej mam dość zgrabne. Więc też mi ciężko dobrze spodnie dopasować Lubię rurki ale nie we wszystkich wyglądam korzystnie, zależy też czy wysoka / niska talia, chyba nieźle prezentują się na mnie spodnie lekko rozkloszowane (nie dzwony, szwedy itp!!!) lub z prostą nogawką, nie zwężającą się, bo wtedy "wyważa" mi to jako tako proporcje!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 12:40   #3587
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Krakowianki XXV

Ja w największe mrozy chodziłam w ocieplanych spodniach (genialne są, mają "misia" w warstwie wewnętrznej) i właśnie w spódnicy - ciepłej, wełnianej. Pod spódnicę wkładałam grube, wełniane rajstopy i było mi bardzo ciepło, o wiele lepiej niż w dżinsach czy innych spodniach.

Niestety spódnica przypadkowo trafiła do pralki z praniem na 60 stopni i skończyło się
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 14:05   #3588
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Krakowianki XXV

Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy. Jak dojadę z PKP Dworzec Główny na Dębniki w okolice ulicy Doktora Józefa Babińskiego? Będę bardzo wdzięczna za pomoc, niestety prawie nie znam Krakowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 15:07   #3589
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Krakowianki XXV

[1=8bbd05a6dd63af3a7b6455d bf4547443166d9226_5f9dfa8 23cc5f;70332161]Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy. Jak dojadę z PKP Dworzec Główny na Dębniki w okolice ulicy Doktora Józefa Babińskiego? Będę bardzo wdzięczna za pomoc, niestety prawie nie znam Krakowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Z Dworca PKP tramwajem 52 do Czerwonych Maków, następnie autobusem 244 lub 283 na Babińskiego.

Spróbuj też zajrzeć na jakdojade
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-30, 15:08   #3590
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Krakowianki XXV

Cytat:
Napisane przez marie_marie22 Pokaż wiadomość
Z Dworca PKP tramwajem 52 do Czerwonych Maków, następnie autobusem 244 lub 283 na Babińskiego.

Spróbuj też zajrzeć na jakdojade
Dziękuję za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 15:26   #3591
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki XXV

W razie opóźnienia przesiadki czy awarii w trasie, proponuję jakdojade.pl, parę razy mnie uratowało, choć świetnie orientuję się w Krakowie
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 15:39   #3592
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Krakowianki XXV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
W razie opóźnienia przesiadki czy awarii w trasie, proponuję jakdojade.pl, parę razy mnie uratowało, choć świetnie orientuję się w Krakowie
Dziękuję, już ściągnęłam aplikację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 07:25   #3593
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki XXV

Mam kryzys smogowy Dziecko mi kaszle jak gruźlik. Tż ma nasilone duszności od astmy. Mnie wysiadły górne drogi oddechowe (no dobra może to wirus). Dostaję świra i moje dziecko też od tego siedzenia w domu.
Jak Wy żyjecie?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 07:29   #3594
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Krakowianki XXV

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Mam kryzys smogowy Dziecko mi kaszle jak gruźlik. Tż ma nasilone duszności od astmy. Mnie wysiadły górne drogi oddechowe (no dobra może to wirus). Dostaję świra i moje dziecko też od tego siedzenia w domu.
Jak Wy żyjecie?
Wychodzę z domu tylko na egzaminy. I zamówiłam maseczkę antysmogowa. Pół autobusu dziś kaszle. Rozmyślam właśnie czy to smog czy grypa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 07:49   #3595
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Krakowianki XXV

Ineso ja nie wychodzę jak nie muszę. A do mieszkania kupiliśmy oczyszczacz. Byle do wiosny
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 15:02   #3596
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki XXV

My też kupiliśmy w końcu oczyszczacz - właśnie tż rozpracowuje instrukcję.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 15:31   #3597
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki XXV

Dużo piję i jem cukierki. Wychodzenia nie uniknę. A smog w domu też jest.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 15:55   #3598
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Krakowianki XXV

A jak taki oczyszczacz działa? W sensie, on musi non stop działać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 17:14   #3599
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Krakowianki XXV

Wychodzę tylko jak muszę (w ramach pracy mam zawsze jakiś wyjazd na miasto).
Poruszam sie jedynie samochodem ale nawet w nim mam założona maseczkę.
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 18:02   #3600
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Krakowianki XXV

Nie musi non stop. Uruchamiasz go kiedy chcesz i na jaką moc chcesz.
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-05 20:53:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.