Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-14, 13:02   #3571
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
A jeszcze zapomniałam wam napisać, że jak przeglądałam wątki na forum Mama z klasą, to natknęłam się na post, w którym pisano o "pewnym wątku" widzicie jakie jesteśmy SŁAWNE
ulala

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość

ooo i następny Lachon się odzywa! i jeszcze pyskuje
wez, bo Cie zglosze
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 13:07   #3572
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
A jeszcze zapomniałam wam napisać, że jak przeglądałam wątki na forum Mama z klasą, to natknęłam się na post, w którym pisano o "pewnym wątku" widzicie jakie jesteśmy SŁAWNE
trza zacząć autografy rozdawać
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 13:09   #3573
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
A jeszcze zapomniałam wam napisać, że jak przeglądałam wątki na forum Mama z klasą, to natknęłam się na post, w którym pisano o "pewnym wątku" widzicie jakie jesteśmy SŁAWNE
jaki wątek?
znów jakaś prowokacja?
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 13:34   #3574
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
ulala


wez, bo Cie zglosze
mnie to za sam wygląd powinni zbanować
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 13:36   #3575
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cieszę sie ze mój nowy tytuł Wam się spodobał

Eliza dużo zdrówka, zdrówka i jeszcze raz pieniędzy

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Właśnie myślę jak tu zapobiec tej patologii, żeby Alan sobie krzywdy nie zrobił:
1. wezmę klej Ośmiorniczka i przykleję go plecami lub brzuchem do podłogi
2. spróbuję go wcisnąć w rożek, może nieco się przydusi, ale czego się nie robi dla prostego kręgosłupa
3. założę mu za duże spodenki i bluzeczkę potem zwiążę nogawki i rękawy w supeł
4. jak tylko się będzie podnosił będę go przyduszać nogą do podłogi, żeby przestał
5. założę mu plecaczek na plecy, w którym będzie kilka cegieł, żeby nie mógł się podnieść
6. będę rzucać piłeczkę kotu tak, żeby biegnąc podcinał Alanowi rączki nóżki jak się podniesie do raczkowania
7. posmaruję podłogę olejem, żeby rozjeżdżały mu się rączki i nóżki

Mam nadzieję, że dzięki tym metodom uchronię go przed przedwczesnym raczkowaniem.

Ufff od razu jestem spokojniejsza i mogę iść spać z czystym sumieniem..
heheee dobreeee
3, 4, 5 będę musiała wypróbować

Cytat:
Napisane przez rybkie Pokaż wiadomość
...Poza tym nie wiem jak jej zasugerowac ze chyab powinna udac sie do fizjoterapeuty bo mala sie strasznie krzywi, wije i denerwuje jak jest w ramionach, ja jeszcze nie spotkalam dziecka ktore nie lubi byc noszone co wy o tym sadzicie? ewnement czy cos jest nie tak?
ja Ci powiem ze moja Asia też nie lubi takiej pozycji http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/...,,1326219.html Woli wisiec na ramieniu lub pozycje na samolot.

Cytat:
Napisane przez elunia25 Pokaż wiadomość
melisa dziala , mnie kiedys wkurzył Tz i wypilam tych ,melis z 6 pod rzad po czym Seba przez pół dnia leżał w łózeczku z narkotycznym usmiechem, nie stekal nie krecil sie nic, zanim zaczaiłam co jest grane to juz byłam spakowana do lekarza bo z dzieckiem cos nie tak dopier Tz pomyslal , teraz oprócz laktacyjnych pije na noc jedna melise zeby spokojniej spal
Muszę wypróbować patent z meliską Co prawda nie karmie piersią ale można chyba już podać dziecku melisę jako picie?

Cytat:
Napisane przez likas Pokaż wiadomość
co do nerki to dostałam namiar na lekarza, który specjalizuje sie w USG dzieci - pracuje w Matce Polce i nerkę znalazł. Są dwie jedna bardzo duza i najprawdopodobniej z ogniskiem zapalnym, druga mniejsza i umiejscowiona troszkę nietypowo. Za dwa tygodnie mamy wizytę w poradni nefrologicznej
Paznokieć to długa historia ale wczoraj byłam u chirurga i powiedział, że następuje samowyleczenie (octanisept i rivanol dzialają cuda) ale bolało jak .........
Za wizytę i nereczki Daj znać czy wszystko ok
Ja też miała raz dziurę w kciuku - koleżanka mi tipsy robiła i jak ścierała pilnikiem płytkę paznokciową to wytarła mi dziurę (mam cieńkie paznokcie)

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Kurcze,jestem w kropce.Maly od jakichs 2 dni wygina mi sie w litere C jak leży,nie wiem czy mam sie martwic,on pozniej z tej litery przekręca sie na bok.Chyba go poobserwuje jeszcze dzis i jutro i w pon przejde sie do lekarza(nie cierpie tam chodzic bo znów usłysze,ze zawracam gitare a w dodatku poczekalnia to duzy pokój pełen kichających i kaszlajacych ludzi a mamy we wtorek szczepionke).
Jak Cię coś niepokoi to spokojnie idz do lekarza - po to jest. W razie jak by coś było nie tak (odpukać) to będziesz miała wyrzuty sumienia że nie poradziłaś się lekarza.
A dlaczego nie pójdziesz do dzieci zdrowych?

Ja miałam ostatnio wyznaczoną datę na szczepienie to zarejestrowałam Asię do dzieci zdrowych by ją lekarz obejrzał przed kłuciem. Jak lekarz ją obejrzał to okazało się ze ma dwie kropki na pleckach - akurat ją ospa zaczęła wysypywać. Lekarz mnie zrąbał że pewnie pozarażałam zdrowe dzieci na poczekalni. A skąd ja kurna niby miałam wiedzieć że jest chora? Jasnowidz ze mnie żaden

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
:
AGATEK, AGATEK KRÓLOWA PATOLOGICZNYCH MATEK.
ONA WESOŁE POMYSŁY MA I ZE WSZYSTKIM ZŁOŚLIWYMI WIZAŻANKAMI RADĘ SOBIE DA
i tak Agaton został królową

Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Anabelita jak czytałam Twój nowy tytuł to mała mi przy (.)(.) zasypiała i tak parsknęłam że dziecko obudziłam....ale już słodko śpi
Ojeeej to przeze mnie
Przeproś ode mnie Milenkę Biedactwo

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie rozszerzam

to pewnie od mleka
Ja też myśle ze to od mleka skoro akurat tylko mleko nowe podałaś

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
A jeszcze zapomniałam wam napisać, że jak przeglądałam wątki na forum Mama z klasą, to natknęłam się na post, w którym pisano o "pewnym wątku" widzicie jakie jesteśmy SŁAWNE
Jeeezu moze my rzeczywiscie jesteśmy nienormalne
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 13:39   #3576
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Chyba zabije mojego meza . Milena ma dzis I dzien w szkole tzn welcome meeting i nie idziemy bo ten @#%&# powiedzial ze sie nie zajmie malym. Ku.wa na zlosc mi robi czy dziecku. Siedzi na gorze i spi jeszcze po nocce.
Blanszor czemu mowisz ze przegne? Opamietal sie po 2 dniach ze mialam urodziny i mam sie cieszyc?
A zdjecia inutil sa w klubie ZDJECIA NASZYCH DZIECI

Anulka za egzamin
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 13:47   #3577
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...52&postcount=4
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 13:48   #3578
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez likas Pokaż wiadomość
- i byłam u patologicznego neurologa bo sprawdzał jak dziecko trzyma sie na nóżkach
Odebrać mu prawo wykonywania zawodu!!!
Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
Agawoo a własnie miałam już dawno pytać, ale wiesz skleroza kupiliście w końcu aparat?
No własnie milion razu\y miałam pisać i zapomniałam - kupiliśmy
Canona 600 D Na razie jesteśmy zadowoleni
Dziękujemy bardzo za pomoc w wyborze : roza:
Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
I specjalnie dla Agatka wymyślone na poczekaniu co by się uśmiechnęła
AGATEK, AGATEK KRÓLOWA PATOLOGICZNYCH MATEK.
ONA WESOŁE POMYSŁY MA I ZE WSZYSTKIM ZŁOŚLIWYMI WIZAŻANKAMI RADĘ SOBIE DA

Umarłam
Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
A jeszcze zapomniałam wam napisać, że jak przeglądałam wątki na forum Mama z klasą, to natknęłam się na post, w którym pisano o "pewnym wątku" widzicie jakie jesteśmy SŁAWNE
Tak, bo wszyscy na nasz wątek wchodzą i ze zgrozą patrzą co tu się wyprawia
Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Chyba zabije mojego meza . Milena ma dzis I dzien w szkole tzn welcome meeting i nie idziemy bo ten @#%&# powiedzial ze sie nie zajmie malym. Ku.wa na zlosc mi robi czy dziecku. Siedzi na gorze i spi jeszcze po nocce.
Ojej, to faktycznie się zachował idiotycznie, bo dziecku zrobi na złość :/ A to na pewno dla niej ważny dzień
Przykre to
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 13:55   #3579
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Jeju, ale sie na nas uwzięły wredne babska.
Co za banda na tym wizażu...

Wcinam sobie makaron z sosem brokułowym, ktorego sama zrobiłam , a Lilka śpi sobie od 3 godzin.
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 13:56   #3580
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
mnie to za sam wygląd powinni zbanować
:glupek:

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
trza zacząć autografy rozdawać
jestesmy superstars !!!

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Chyba zabije mojego meza . Milena ma dzis I dzien w szkole tzn welcome meeting i nie idziemy bo ten @#%&# powiedzial ze sie nie zajmie malym. Ku.wa na zlosc mi robi czy dziecku. Siedzi na gorze i spi jeszcze po nocce.
porazka
wsadzilabym mu w takim razie te tofifi w
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 13:56   #3581
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Blanszor, fakt. nie pomyślałam o foli niefirmowej
jeszcze gdybym mogła Cię prosić, zerkniesz na te aukcje? pasowałyby te folie? która lepsza wg Ciebie?
1. http://allegro.pl/edisa-folia-przeci...367979358.html
2. http://allegro.pl/wysoce-przezroczys...401054913.html
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 13:59   #3582
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Chyba zabije mojego meza . Milena ma dzis I dzien w szkole tzn welcome meeting i nie idziemy bo ten @#%&# powiedzial ze sie nie zajmie malym. Ku.wa na zlosc mi robi czy dziecku. Siedzi na gorze i spi jeszcze po nocce.
Blanszor czemu mowisz ze przegne? Opamietal sie po 2 dniach ze mialam urodziny i mam sie cieszyc?
A zdjecia inutil sa w klubie ZDJECIA NASZYCH DZIECI
Dla mnie wyrzucenie prezentu do kosza, rozpoczęcie pakowania rzeczy w celu udawanej przeprowadzki po kłótni itp to już jest baaardzo duży kaliber.
Wiem, że jesteś na niego zła, ale teraz ta kłótnia to będzie niekończąca się opowieść
idę oglądać foty
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 14:03   #3583
majsty
Przyczajenie
 
Avatar majsty
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

dziewczyny pamietacie jak chcialam do Was (pato ) dolaczyc?podczytuje Was codziennie,a nie moge nic napisac bo ciagle mnie sprawdzaja,znaczy moja wiadomosc i na koncu dupa z tego nic nie jest zamieszczane,juz sobie teraz pomyslalam czy moje wypowiedzi sa tak patologiczne,ze nawet nie moga byc umieszczone (probuje napisac kolejny raz,ciekawe z jakim skutkiem...)
majsty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 14:05   #3584
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Ej ja tyz chce ostrzezenie. A co mam byc gorsza
Kogo nazwac menda szwendajaca sie po jajkach

Blanszor u mnie tera wojna bedzie o i to jaka, w tym masz racje. Zalazl mi za skore wczoraj obiecal ze zostanie z malym, ja juz dzis gotowa do wyjscia go budze a on ze mam Marcela brac ze soba (spal, a ja juz musialam wychodzic). Ooooj obiadu dzis nie dostanie
A Milenka sie rozplakala bo od kilku dni mowila ze idzie do szkoly
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 14:27   #3585
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Amelka stawia flache mleka dla bobasów i kawałek ciasta dla e-ciotek , bo kończy dziś 7 miesięcy

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Ale ze mnie patologia na maxa, przegapiłam szczepienie małej
Miała mieć 6.06 a ja byłam przekonana , że 18 Jezuu! Muszę jutro dzwonic do przychodni. Pewnie niezły opierdziel dostanę
__________________

Edytowane przez sandra1892
Czas edycji: 2012-06-14 o 14:10
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 14:45   #3586
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
Amelka stawia flache mleka dla bobasów i kawałek ciasta dla e-ciotek , bo kończy dziś 7 miesięcy [COLOR="Silver"]

:
to juz pannica
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 14:47   #3587
Oluska1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 173
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Hej patologio

Eliza 100 lat
a co do szyb to ześmy sie na fotochromy rzucili i nawet nie jest źle wczoraj testowaliśmy

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
tego mogę zjeść pół tony, potem ten ser lazur oblepia moje biodra w postaci tłuszczu
Kochana to nie jest tłuszcz to MASA SEXUALNA
Oluska1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 14:51   #3588
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
A Milenka sie rozplakala bo od kilku dni mowila ze idzie do szkoly
no najbardziej to Mili szkoda


Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
Amelka stawia flache mleka dla bobasów i kawałek ciasta dla e-ciotek , bo kończy dziś
Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
7 miesięcy
ho ho ho !!!
kawal "wieku" ))
sto lat !!!!!

__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see

Edytowane przez pearpearl
Czas edycji: 2012-06-14 o 16:07
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 15:07   #3589
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Sto lat dla Amelki i wszystkich, które ostatnio świętowały, a którym nie złożyłam życzeń bo zapomniałam (Chyba AgaMili, Kamciurka, Eliza i Pearl - a jak o kimś zapomniałam, to przepraszam )

Aha, miałam Wam napisać - byłam dziś z małą u lekarza i w kolejce czekała pani z dziewczynką - może z miesiąc miała, a może nie, widać było, że noworodek, i druga Pani z chłopczykiem troszkę większym - i co?? I oba dzieciaczki miały na stópkach BUCIKI
Miałam zwrócić im uwagę, jakie to patologiczne, ale zapewne pomyślałyby, że jestem jakaś pomylona, to dałam sobie spokój
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było

Edytowane przez agawoo
Czas edycji: 2012-06-14 o 15:11
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 15:12   #3590
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Oluska1988 Pokaż wiadomość
Hej patologio


Kochana to nie jest tłuszcz to MASA SEXUALNA
dobre
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 15:18   #3591
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Anabellita bo tutaj w Uk jest jedna wielka przychodnia i w niej lekarze tzw GP,to taki internista,ale przepisuja tez antykoncepcje,sa od depresji,od wszstkiego doslownie.Powiem szczerze,ze przebic sie przez nich do specjalisty to wyczyn,mam powazny klopot ze stawami i w Pl i tutaj powinnam odwiedzic 2x do roku ortopede na kontrole ale wg nich wszystko jest ok a jak mnie boli to mam brac tabletki przeciwbolowe.
Takze jak chodzilam do poloznej na kontrole,terach chodze na szczepienia z Danielem to siedze niestety pomiedzy ludzmi chorymi,raz siedzialam obok narkomana.Dlatego unikam lekarzy tutaj jak moge.
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 15:27   #3592
likas
Raczkowanie
 
Avatar likas
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 252
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Witam w klubie. Ja wniosek wypisałam wczoraj i wracam 2 lipca, razem z nowym rokiem finansowym. Tylko wkurza mnie, że nadal mi nikt nie powiedział co ja w ogóle będę robić. Nawet nie ma dla mnie biurka grrrrrr
Nawet jak mi zamówią nowe meble to się na pewno nie wyrobią na mój powrót. Jak się wkurzę to poproszę o przeniesienie na produkcję i będę przewody zakuwać. Przynajmniej schudnę. Może być też magazyn, tylko nie mam uprawnień na wózki widłowe

Witam w klubie, ja tez biurka nie mam, uprawnień na wózki widłowe też nie, więc w moim przypadku czepek na głowę, fartuszek i lody robić
likas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 15:53   #3593
elunia25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 199
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
a brzuch cie nie rozbolał od takiej ilosci?
Mi moze bardziej chodzilo o podawanie lekko zaparzonej melisku ale dziecku.


genialne!! jestem za


Kurcze,jestem w kropce.Maly od jakichs 2 dni wygina mi sie w litere C jak leży,nie wiem czy mam sie martwic,on pozniej z tej litery przekręca sie na bok.Chyba go poobserwuje jeszcze dzis i jutro i w pon przejde sie do lekarza(nie cierpie tam chodzic bo znów usłysze,ze zawracam gitare a w dodatku poczekalnia to duzy pokój pełen kichających i kaszlajacych ludzi a mamy we wtorek szczepionke).
własnie wtedy czułam sie mega dobrze i Sebie tez sie podobało

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Dzien dobry, Pato Matki

U nas nocka do Liczylam swoje pobudki - wyszlo 11. O co, kurna, chodzi ??!!??!!!

[/COLOR] lubie jak mnie loisz ...
a ja w ogole nie umiem
nawet nie jestem pewna, czy do konca wiem, co to znaczy na okretke

nie, nie, nie
musze Cie moja droga poprawic
wedlug idealnych matek patologia jest ZAKLADANIE czapek
one sa takie idealne i kul, ze wlasnie NIE ZAKLADAJA czapek, bo wiedza, ze zapalenie ucha jest od bakterii, nie od wiatru
tak wiec chcialas, nie chcialas - zahaczylas o bycie IDEALNA

dolaczam sie do apelu !!!!

Zuzia, zostawe te wafelki. Nie idz ta droga !!!

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

ja tak samo
juz nie wchodze w zadne linki, bo mnie krew zalewa


trojka i piatka rzadza

o mtako... PATOLOGIA NA MAKSA

ale przeciez jak Ty wypijesz na noc meliske, to do niego on trafi dopiero za kilka godzin






Normalnie jak po wojnie, nie po weselu

musial zaplacisz 500 zl kary





Wszytskiego najlepszego !!!


daj mu szanse, daj mu szanse
tylko ze jak mam karmienie w nocy to Sebie trudno zasnac ajak przed snem wypije melise to juz przy cycku kima, szczerze mowiac nie wiem czy to sprawka melisy czy ja mam inne nastawienie
elunia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 16:27   #3594
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy zakładacie dzieciom czapeczki z uszkami czy takie już bez tych nauszników??
u nas różnie z tym raczej staram się nie zakładać czapki jak jest ciepło i nie wieje, jak wieje to z uszami a jak zimno to taka mamy co uszy zakrywa ale bez tych "uszek"
Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
Do mnie ten wałek nie przemawia


annyonne bardziej coś takiego mi się podoba
albo biedronka: http://allegro.pl/smily-uciekajaca-b...398384520.html


mam żółwia takiego! tzn Lilek ma od babci dostała i bardzo sie nim interesuje
Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Właśnie myślę jak tu zapobiec tej patologii, żeby Alan sobie krzywdy nie zrobił:
1. wezmę klej Ośmiorniczka i przykleję go plecami lub brzuchem do podłogi
2. spróbuję go wcisnąć w rożek, może nieco się przydusi, ale czego się nie robi dla prostego kręgosłupa
3. założę mu za duże spodenki i bluzeczkę potem zwiążę nogawki i rękawy w supeł
4. jak tylko się będzie podnosił będę go przyduszać nogą do podłogi, żeby przestał
5. założę mu plecaczek na plecy, w którym będzie kilka cegieł, żeby nie mógł się podnieść
6. będę rzucać piłeczkę kotu tak, żeby biegnąc podcinał Alanowi rączki nóżki jak się podniesie do raczkowania
7. posmaruję podłogę olejem, żeby rozjeżdżały mu się rączki i nóżki

Mam nadzieję, że dzięki tym metodom uchronię go przed przedwczesnym raczkowaniem.

Ufff od razu jestem spokojniejsza i mogę iść spać z czystym sumieniem..
gratulacje dla Alanka!!!
a w ogóle to padłam i się podnieść nie mogę po tym poście:co jest:
Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
nie piszcie o piwie bo ja to chyba bym oszalała jak bym się mogła napić Mam już tak smaka na zimne piwko z soczkiem ale sobie jeszcze poczekam aż skończę młodego karmić No i tym oto sposobem mamy kolejny przykład patologicznej pijącej mamy
ojjj ja tez mam wielką chcice na piwkoi sobie ulże w przyszły piątek- wysylamy lilke do babci i idziemy do knajpy ze znajomymi
Cytat:
Napisane przez elunia25 Pokaż wiadomość
moja znajoma nim jezdzi i sobie chwali mi tez sie bardzo podobał b fajnie sie go prowadzilo no i miesci sie za tylnie siedzenie samochodu


melisa dziala , mnie kiedys wkurzył Tz i wypilam tych ,melis z 6 pod rzad po czym Seba przez pół dnia leżał w łózeczku z narkotycznym usmiechem, nie stekal nie krecil sie nic, zanim zaczaiłam co jest grane to juz byłam spakowana do lekarza bo z dzieckiem cos nie tak dopier Tz pomyslal , teraz oprócz laktacyjnych pije na noc jedna melise zeby spokojniej spal
o jakim wózku piszecie bo mi umknęło?
Melisoliczka!
Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
dzieńdobrerk
Ja tak na chwilkę, później nadrobię. Teraz korzystam z chwili bo moja jęczybuła zasypia a ja lecę na all pozamawiać jakieś bodziaki bo wszystko za małe się zrobiło

Tak sobie myślę, że może byśmy zmieniły tytuł naszego wątk, mam nawet propozycję:
"Naszym dzieciom buty zakładamy, tak to MY patologiczne mamy! Wykolejone matki I-II 2012"
Co Wy na to?
świtny!!!
Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
do dziennikarstwa mi daleko, ale mogę robić za błazna nadwornego księstwa łizaż

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Lachonki,

zarzućcie jakiś fajny przepis ze szpinakiem. Myślałam może o omlecie..ale z czym jeszcze? serem feta?
polecam spaghetti ze szpinakiem i orzechami włoskimi
Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość





Kurcze,jestem w kropce.Maly od jakichs 2 dni wygina mi sie w litere C jak leży,nie wiem czy mam sie martwic,on pozniej z tej litery przekręca sie na bok.Chyba go poobserwuje jeszcze dzis i jutro i w pon przejde sie do lekarza(nie cierpie tam chodzic bo znów usłysze,ze zawracam gitare a w dodatku poczekalnia to duzy pokój pełen kichających i kaszlajacych ludzi a mamy we wtorek szczepionke).
jak moe coś doradzić to lepiej skoczyc do rehabilitantki z synkiem. córcia ma tak się wyginała i mamy wzmożone napięcie zdiagnozowane i cos tam z barkami
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

no, nie wiem
wlasnie ostatnio zauwazylam, ze z nocy na noc jest coraz gorzej
chyba kupie dzisiaj camilie
jeju 11 razy!! to ja juz nie narzekam- Lilka się budzi 4-5 razy w nocy
Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
Amelka stawia flache mleka dla bobasów i kawałek ciasta dla e-ciotek , bo kończy dziś 7 miesięcy

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------




u nas nieciekawie muszę iść z małą na intensywną rehabilitacje bo dzisiaj nam powiedziala pani że jest źle i dobrze by było iść bo małej się opóźni raczkowanie siadanie i wszystko a juz było tak fajnie i wszystko ok to się skubana spina strasznie i rączek nie prostuje i coś tam ma z barkami....
poza tym chciałam małą przerzucić do kołyski i dzisiaj była próba w nocy ale lipa straszna bo ona się budzi 4-5 razy (co półtorej do dwóch godzin) i jak miałam wstać i ją karmić i bujać to już całkiem się rozbudzałam i w rezultacje spałam w sumie kolo4godzin dzisiaj...także odkładam to na później jak zacznie się budzić raz albo 2 razy w nocy a nie tak często bo będę zombi...
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!

renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 16:58   #3595
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Anabellita bo tutaj w Uk jest jedna wielka przychodnia i w niej lekarze tzw GP,to taki internista,ale przepisuja tez antykoncepcje,sa od depresji,od wszstkiego doslownie.Powiem szczerze,ze przebic sie przez nich do specjalisty to wyczyn,mam powazny klopot ze stawami i w Pl i tutaj powinnam odwiedzic 2x do roku ortopede na kontrole ale wg nich wszystko jest ok a jak mnie boli to mam brac tabletki przeciwbolowe.
Takze jak chodzilam do poloznej na kontrole,terach chodze na szczepienia z Danielem to siedze niestety pomiedzy ludzmi chorymi,raz siedzialam obok narkomana.Dlatego unikam lekarzy tutaj jak moge.
To fakt,też należe do dużej przychodni ( są mniejsze ) ale z polecenia koleżanki jak byłam w ciąży zapisałam się do większej bo tam mają usg,które w razie W zrobią,by nie jechać do głownego szpitala.
I nie podoba mi się,że nie ma oddzielnej przychodni dla dzieci,bądz gdzie indziej niż z chorymi dorosłymi.Choć jak ide na szczepienie do wchodze na treatment i chcąc nie chcąc tam też są ludzie,zwłaszcza starsi którzy czekają na pobieranie,krwi itp bo zajmują się tymi wszystkimi pielęgniarka.Jak mały był przeziębiony,to też czekałam w poczekalni wśród dorosłych ludzi.Była też mama z maleństwem A co do narkomana,też siedziałam koło takowego ledwo na oczy widział.
Noi pamiętacie,jak byłam na emergency w tej przychodni,to była pani która haftała przed przychodnią i potem weszła sapiac,odrazy stamdąd wyszłam Zła byłam jak niepowiem co..

A noi hej,tak poza tym.Ja chyba mam chęć przeczekać ten kryzys na tych 2 wątkach
Ja się o buciki nie czepiałam

Edytowane przez Karinio
Czas edycji: 2012-06-14 o 17:07
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:34   #3596
Anulka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 259
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

hm...to ja chyba też jestem jakąś matka patologiczną, bo mój Hubert czapkę nosi od "święta".... jak jest słońce i go wyciągam z wózka to ma taką z daszkiem i z tylu ma materiał na kark, i jak jest zimno to ma welurkową ale bez tych "uszów" i oczywiście nie sznurowana!!!
nie mamy ani jednej czapki takiej sznurowanej. Mi ciągle ktoś zwraca uwagę, ze dziecko nie ma czapki ale ja już się nie wkurzam sbo nie ma sensu. Mały ma sweterek z kapturem wiec mu go zakladam bo jak leży to by go uwierał, wiec odzywam sie ze ma kaptur to mi jedna pani powiedziała " ale uszy ma odkryte"...
nie będę dziecku ubierac czapki jak jest ciepło, nie wieje i leży w gondoli... potem tylko cały spocony by był.
A co do bucików to my mamy jedną parę... kupiłam kiedyś w C&A takie granatowe ...ładne i mu teraz pasują więc zakładam jak jest chłodno, pasują do sztruksów jak nic...
ale mojego meża siostra też ma dziecko i ostatnio jej starsza córka zapytala dlaczego ich Bruno nie nosi bucików bo Hubert ma takie ładne, to męza siostra odpowiedziała " a czy są mu potrzebne?... nie, wiec po co kupować.
nic nie powiedzialam bo my akurat mamy ale to nie znaczy ze zawsze ma buciki nasze dziecko ubrane.... po prostu mi się podobały to kupiłam...

Hubert własnie zasnął... choć 19-20 go kąpiemy i znowu bedę musiala go obudzic.
Czy wasze dzieci też mało spią w ciagu dnia?
nasz spal dzisiaj z 1,5 godziny tylko... i własnie zasnął bo już był zmęczony.
ale jak go wykąpie to bedzie spal potem znowu z 6-7 godzin. nie jest źle, tylko ,że ja rano obudzić sie nie moge bo 5-6 to dla mnie za wczesnie na pobudke a niestety Hubik tak wstaje.
Anulka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:47   #3597
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

A z takich fajnych spraw,to kupiłam to niebieskie pudełko o którym wam kiedyś pisałam z napisem born in 2012 Zrobie potem foto to Wam pokaże.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Moje dziecie robi sobie drzemki po godzinie. Choć bywało ostatnio,że dłużej
A co do czapek,to wczoraj juniorowi kupiliśmy dwie fajne,jedna z daszkiem a'la jeansowa z tygryskiem a druga kapelusik.Super w nich wygląda.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Ej ja tyz chce ostrzezenie. A co mam byc gorsza
Kogo nazwac menda szwendajaca sie po jajkach

Blanszor u mnie tera wojna bedzie o i to jaka, w tym masz racje. Zalazl mi za skore wczoraj obiecal ze zostanie z malym, ja juz dzis gotowa do wyjscia go budze a on ze mam Marcela brac ze soba (spal, a ja juz musialam wychodzic). Ooooj obiadu dzis nie dostanie
A Milenka sie rozplakala bo od kilku dni mowila ze idzie do szkoly
Też bym się na Twoim miejscu nieźle wkurzyła.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Byliśmy na szczepieniu,bo mały zdrowy.I niestety tym razem nie był tak dzielny,bo strasznie płakał :/ ale potem przespał się i wstał z dobrym humorem.

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

sandra za 7 miesięcy
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 18:10   #3598
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Wink Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

To ja jednak sie umówie do tego lekarza ale po szczepieniach,
rehabilitantów tutaj prywatnych tez nie ma bo sie mozna dostac tylko ze skierowaniem od Gp wiec musze najpierw ten mur pokonać.


Rybkie kupiłam ten wałek,w Lidlu za całe 7.99f.Nie wiem czy bede uzywała na razie na pewno nie.Sie zobaczy.

Tak piszecie,o czapkach i o zwracaniu uwagi.Kurde.Tutaj to jest nie do pomyslenia,zeby ktokolwiek komukolwiek zwracał uwage,poki ktos nie bije dzieciaka(tutaj nie wolno tknąc i niestety np jazda z 12-13-latkami w busie przypomina obóz przetrwania,sam bus wyglada jak smietnisko-ale zwrocić uwagi nie można,bo to grozi procesem w sadzie,jednym słowem-młodzież tutaj jest nietykalna).
Nawet moja położna jak o czymś z nia rozmawiam,to ona mi sugeruje,ale nigdy,przenigdy nie poczułam,albo ze cos mi probuje narzucić.
A mogłaby,bo ma doswiadczenia z dziecmi tyle lat,ile ja chodze po tym Bożym świecie.
No ok,raz dostałam zj....ke,ze dzieciaka poowijalam kocami i bardzo dobrze,bo przegrzanie dzieciątka grozi smiercia łózeczkową.
Jakby tutaj te panny "z wiadomego wątku" wpuścic do Szkocji,to by chyba stały na ulicy i kazda jedna matke pouczczały az by kociej mordki dostały.
Począwszy od wozenia noworodków w parasolkach po niemowlaki bez czapek i w pajacu,jak rodzic w kurtce,rękawiczkach i para mu zionie z ust z zimna(sytuacja sprzed tygodnia).
Jakos mi nawet do głowy nie przyszło,zeby zwracać komukolwiek uwage,bo niby z jakiej racji?

Nie wiem jak to bedzie,jak pojade do Pl z malym,i mi beda obcy ludzie zwracali uwage,to miło nie bedzie.Mam stac na ulicy i sie tłumaczyc obcej osobie,dlaczego ubrałam dziecko tak a nie inaczej?Ze dziecko jest chowane w innym klimacie ?
A moj mały jak jest za bardzo naubierany to marudzi ze hej.
Sie rozpisalam jak nigdy
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 18:13   #3599
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez likas Pokaż wiadomość
Witam w klubie, ja tez biurka nie mam, uprawnień na wózki widłowe też nie, więc w moim przypadku czepek na głowę, fartuszek i lody robić
Można też inaczej sie ubrać ,zeby robić lody
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 18:20   #3600
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to bedzie,jak pojade do Pl z malym,i mi beda obcy ludzie zwracali uwage,to miło nie bedzie.Mam stac na ulicy i sie tłumaczyc obcej osobie,dlaczego ubrałam dziecko tak a nie inaczej?Ze dziecko jest chowane w innym klimacie ?
A moj mały jak jest za bardzo naubierany to marudzi ze hej.
Sie rozpisalam jak nigdy
Jeju, jakby ktos mi sprobowal zwrocic uwage na ulicy odnosnie jakiejs czapeczki, to nie bylabym dla tej osoby zbyt mila... Skad ludzie biora takie poczucie, ze moga sie wpieprzac w cudze zycie? :/

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Można też inaczej sie ubrać ,zeby robić lody
ale sffffffffffffffintucha
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.