Panny Młode 2015, część 33 ! <3 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-06, 19:08   #3571
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 309
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

No wlasnie nie robimy w tym roku prezentów na święta, bo jedziemy do mnie, a u mnie są prezenty tylko dla dzieciaków. A zreszta otwarłam kartonik, raz psiknęłam... A dostałam jeszcze zrype ze musial na aż szybko kupować bo miało nie być prezentów ale jak zobaczył ostatnio torebkę to musial na szybko kupować:/ zamiast radość z tych mikolajek to tylko pod górę :|
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 19:10   #3572
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

istapp no nie da sie cieszyc na siłe...
no czasami i takie sytuacje są.. moze skoro i tak widzi ze nie jestes najszczesliwsza to zapytaj czy mozecie tam wymienic to na cos innego...

bo jak TZtowi sie podoba to moze chciec zebys na slub sie wypsikała tym
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 19:12   #3573
MartusiaWu
Zakorzenienie
 
Avatar MartusiaWu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 486
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

[1=45326ef568a8cdb5ffa32c6 42ee06bebadb9e802_6045692 5b2241;49237946]No wlasnie nie robimy w tym roku prezentów na święta, bo jedziemy do mnie, a u mnie są prezenty tylko dla dzieciaków. A zreszta otwarłam kartonik, raz psiknęłam... A dostałam jeszcze zrype ze musial na aż szybko kupować bo miało nie być prezentów ale jak zobaczył ostatnio torebkę to musial na szybko kupować:/ zamiast radość z tych mikolajek to tylko pod górę :|[/QUOTE]

a mnie znowu jest tak, że TŻ dostaje perfumy od mamy na każdą okazję
a gusty mamy różne...
także ten.. same wiecie
MartusiaWu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 19:15   #3574
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Asiaczek ja bym tam sobie zamieszkala w domu kolo tesciow.
U tesciow juz niekoniecznie (chyba ze osobne wejscie,cale mieszkanie na pietrze) bo bym nie chciala zeby slyszeli jak sie kochamy, klocimy, placze dziecko (kij wie czy nie bedzie jak u mojej kolezanki ktora tesciowa pytala "co Ty jej robisz ze tak placze??" :O )
ale na podwórku obok? tyle ze na ogrodzie bym sie przed tesciem wstydzila w stroju wyjsc na poczatku chyba.. a tak to by mi nie przeszkadzali
ale ja to dla posiadania domu zamiast mieszkania w bloku zrobilabym wszystko wiec no moge byc bardziej sklonna przy tej wersji nie patrzac na wszelkie aspekty..
Serio? no razem to nigdy w życiu

Słuszna uwaga ale nawet u rodziców nie chodzę w stroju po ogródku więc to by raczej nie kolidowało
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 19:24   #3575
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

[1=45326ef568a8cdb5ffa32c6 42ee06bebadb9e802_6045692 5b2241;49237946]No wlasnie nie robimy w tym roku prezentów na święta, bo jedziemy do mnie, a u mnie są prezenty tylko dla dzieciaków. A zreszta otwarłam kartonik, raz psiknęłam... A dostałam jeszcze zrype ze musial na aż szybko kupować bo miało nie być prezentów ale jak zobaczył ostatnio torebkę to musial na szybko kupować:/ zamiast radość z tych mikolajek to tylko pod górę :|[/QUOTE]

my robimy jakieś drobiazgi.
Już prezenty mam skompletowane w szafce
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 19:24   #3576
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 695
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
ja swojemu TŻ wysłałam link poglądowy. zapytałam czy mu się podoba fason. on do mnie, że tak. ja: tylko szczerze, bo chcę mu się podobać. a on wyskakuje z tekstem: najbardziej podobasz mi się nago


w kościele mogłoby Ci być trochę zimno :P i ksiądz mógłby mieć problem ze skupieniem się
Cytat:
Napisane przez aga99792 Pokaż wiadomość
Grania ja mam taką samą sytuację. znalazłam buty ale 37 za duze a 36 za małe. jaką wkładkę kupiłaś? i to rzeczywiście pomaga coś?
coś takiego
do ślubnych mam takie i akurat niwelują te pół rozmiaru. płaciłam w Badurze coś koło 5 zł za nie bo promocja akurat była na nie

gratuluję sukni dziewczyny
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 19:25   #3577
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Pati, Aga, życzę zdrówka.
dzięki
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 19:29   #3578
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
w kościele mogłoby Ci być trochę zimno :P i ksiądz mógłby mieć problem ze skupieniem się
haha no byłby spore szanse na to
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 19:31   #3579
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Słuszna uwaga ale nawet u rodziców nie chodzę w stroju po ogródku więc to by raczej nie kolidowało
Ja bym chciała mieć własny ogródek, w którym mogłabym się opalać nago.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 19:33   #3580
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

W pracy spokojnie. Popoludnie z TŻ. I jak mowie ze może cos twórczego zrobimy to jego jedyna odpowiedz brzmi- dzidziusia. To w zamian oglądamy TV.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 19:38   #3581
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Ja bym chciała mieć własny ogródek, w którym mogłabym się opalać nago.
A to mnie tym bardziej nie kręci
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 20:12   #3582
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Pati, Aga, życzę zdrówka.

A dziś z rana dostałam @ i mnie skręcało potwornie, ale zjadłam śniadanie i jest trochę lepiej. Tak jak się spodziewałam, @ przyszła później. Po raz chyba pierwszy w życiu miałam cykl 0 3 dni dłuższy niż zazwyczaj. :/ A więc wszelkie wyliczenia na ślub już się pokopały i mogę się tylko zdać na łut szczęścia. Nie wiem, czy oni tu mają inne hormony w pożywieniu, czy to stała obecność TŻa tak na mnie wpłynęła, ale coś się zmieniło. Ale błagam, nie mogę mieć pierwszego dnia @ w dniu ślubu. Dziś ledwo wstałam z łóżka. X_X
dziękuję.
moze to przez zmianę klimatu czy tam no nie wiem. a w Pl wróci do normy??

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość

coś takiego
do ślubnych mam takie i akurat niwelują te pół rozmiaru. płaciłam w Badurze coś koło 5 zł za nie bo promocja akurat była na nie
czyli że one są tylko na część przednią stopy? myslalam ze takie na całą podeszwę ja musze zapytać babkę w sklepie czy zamawiają połówki.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

chce mi się spać a mam czekac do co najmniej północy na Tż ... piszcie coś dziewczyny
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 20:14   #3583
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Potem nadrobię sukienki, teraz jestem na tel. Musze miec na oku dwie dzikie kobiety, wiec włączanie laotopa niewskazane

Magda, mi osemki rosly poziomo i trochę mi pokrzywily zeby. Takze naprawde lepiej je usunąć i miec to za soba.
Nie strasz nawet ... no nic, oswajam sie z myślą

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Kurcze mnie wyrosły górne ósemki nie wiedzialam kiedy ale dolnych nie mam i się boję tego co piszecie

Wysłane z telefonu.
Wg mojej orto ósemki to są takie zeby, które nie pełnia żadnej funkcji, a jedyne, co mogą sprawiać to problemy prędzej czy pózniej.... wiec mimo, ze poza ta jedna skośnie rosnąca ósemka, reszta wydaje sie być ok, to lepiej od razu usunąć. W sensie na dole są bardziej pilne, bo na dole nie mam miejsca na nowe zeby, moze mi to cały zgryz rozwalić. Natomiast u góry jedna jest ta skośna, wiec tam muszę coś zrobić, a druga jest ok, ale ponoć w przyszłości najpewniej sprawi problemy....

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
swietny wybrór! !GRATULUJE


coooo Wy wszyscy tak te zęby usuwacie!?!?!
Ja ni chce, ale muszę ... 5 lat aparat nosiłam, ósemki mogą wszystko schrzanić
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 20:15   #3584
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

hej dawno nie pisałam z ciekawszych rzeczy: przyszły moje buty ślubne ii zmieniamy sale, jedziemy z goścmi w góry na weekend, wesele dwudniowe... ślub w zabytkowym drewnianym kościele, na sali powitają nas górale ze skrzypkami

pomysł nie mój, kasa duża, rodzice się uparli na 9 mies przed, że tamta sala im się nie podoba ;/ oj była awantura, płacz, ale musiałam ustąpić, w sumie chyba nawet się cieszę
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 20:19   #3585
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
hej dawno nie pisałam z ciekawszych rzeczy: przyszły moje buty ślubne ii zmieniamy sale, jedziemy z goścmi w góry na weekend, wesele dwudniowe... ślub w zabytkowym drewnianym kościele, na sali powitają nas górale ze skrzypkami

pomysł nie mój, kasa duża, rodzice się uparli na 9 mies przed, że tamta sala im się nie podoba ;/ oj była awantura, płacz, ale musiałam ustąpić, w sumie chyba nawet się cieszę
przepraszam.
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 20:23   #3586
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Coś to miałam jeszcze mowić . Przed chwila goście z imienin wyszli. Normalnie wszyscy o wesele wypytują, ogólnie na pierwszy rzut oka wyglada, ze wszystkie dzisiaj obecne osoby potwierdzają swoją obecność . Wnioskuje wiec, ze już mamy 36 osob mocno pewnych . Ponadto dowiedziałam sie, ze moja kuzynka normalnie grała w serialu szpital, prawie ze główna role Haha była młoda kochanka starszego faceta
No i przed chwila założyłam sobie skajpaja i normalnie gadałam z moim amerikan bojem . Tak mi szkoda, ze moje ukochane maluszki wyjechały tak daleko
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 20:23   #3587
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Cytat:
Napisane przez aga99792 Pokaż wiadomość
przepraszam.
tu się nie ma z czego śmiać, ja za wesele nie płacę, rodzice uznali, że tak wyjdzie lepiej, wyszła z tego taka afera, że ja powiedziałam, że sami z TŻ płacimy, a oni dostaną zaproszenie na co mama powiedziała, że nie przyjdzie...

sory może uważasz, że to zabawne, ale sala nie jest dla mnie na tyle ważna żebym własnej mamy na ślubie nie widziała, zresztą miała mocne argumenty do zmiany sali
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 20:29   #3588
dotuniek
Zakorzenienie
 
Avatar dotuniek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8 630
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Dzień dobry w końcu sobota i można odpocząć chwilkę...

Miałam Wam wczoraj wrzucić ten tył sukni ale TŻ z Tatą siedzieli do 2 prawie przy małym co nieco więc padłam jak mucha. Wrzucam zatem obiecany tył teraz. Później Skasuję bo Tż jest tak ciekawy że boję się będzie Go kusić.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
nie zdążyłam... przeglądałam całe zległości od wczoraj i nie zdążyłam... pokaż jeszcze na chwilę jak nie tutaj, to na priv

Cytat:
Napisane przez Mariuszowa Pokaż wiadomość
Więc wczoraj zadzwoniła do mnie pani z salonu i powiedziała, że przyszły rybki i mam przyjechac pomierzyć.
Zmierzyłam ich dziś chyba z 7, każda rybka, większa lub mniejsza.
W efekcie zakochałam się w dwóch i miałam ciężki orzech do zgryzienia...
Zastanawiałam się między opcją na bogato (pierwsze zdjęcie), a skromniejszą (zdjęcie 2 i 3) . No i skromniejsza wygrała Choć sama nie wiedziałam którą wybrać, zadzwoniłam do taty, by powiedział czy brac biel czy ecru, a tata: pasują? to bierz dwie! Wybrałam lżejszą o delikatniejszą, bo ta pierwsza była sztywna i ciężka. Choć ten tren....
Dostałam 200 zł rabatu z okazji Mikołajek na sukienkę i 100 zł na dodatki
Kolejna przymiarka w czerwcu
gratulacje wyboru

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
RELACJA!

jestem w szoku. moja koncepcja poszła się ... przespacerować. nie sądziłam, że akurat w takim typie sukni poczuję się dobrze i będę dobrze wyglądać. niespodzianka na początek: kolor to śmietankowa biel mam ciepły typ urody, a śnieżnobiałe suknie podkreślały mi wory pod oczami i przebarwienia skóry we wszystkie się dopięłam

1.
z przedłużanym gorsetem... o matko kochana, wyglądałam jak kadłubek (nogi króciutkie jak u kaczuszki ). miała koronkę, która tak dziwnie wisiała przy spódnicy. dopiero jak ją uniosłam do góry, a pani podpięła szpilkami (spódnica zrobiła się gładka), to mogło być. ale gorset psuł robotę. pani podpięła mi kawał materiału, dzięki któremu skróciła gorset tuż za talię. od razu miałam jakąś figurę. ale jednak to nie to.

2.
smuklejsza księżniczka. dużo tiulu, koralików i zdobień na gorsecie. wyszły mi bułeczki przy ramionach, cyc też się dziwnie układał. i te zdobienie mnie wpieniały. tiul sterczał. zdecydowanie

3.
ostatnia, niepozorna. ze sztywnego szyfonu, z zakładkami szytymi do góry, na ramiączkach. z boku poniżej talii "złapana" kilkoma dekorami z koronki i kryształków. mam talię!!! mam cudne piersi!! bułeczki zasłonięte, ramiona wyszczuplone. o mamuńciu! banan na gębie! mam odpowiedni krój! coś jak ta

muszę mieć lżejszy materiał: albo elastyczny tiul albo muślin. fason w literę A ciut szerszą na dole (żeby zrównoważyć ramiona), kolor śmietankowa biel.

welon musi być gęsty, bolerko z wąskimi dopasowanymi rękawami tuż za łokcie.
a mówiłam, że princeska nie koniecznie dobrym wyborem będzie
dotuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 20:31   #3589
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Cytat:
Napisane przez dotuniek Pokaż wiadomość
a mówiłam, że princeska nie koniecznie dobrym wyborem będzie
no takiej typowej bezowatej princeski nie chciałam. ale koncepcja się zawaliła
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 20:35   #3590
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
tu się nie ma z czego śmiać, ja za wesele nie płacę, rodzice uznali, że tak wyjdzie lepiej, wyszła z tego taka afera, że ja powiedziałam, że sami z TŻ płacimy, a oni dostaną zaproszenie na co mama powiedziała, że nie przyjdzie...

sory może uważasz, że to zabawne, ale sala nie jest dla mnie na tyle ważna żebym własnej mamy na ślubie nie widziała, zresztą miała mocne argumenty do zmiany sali
Wiesz co, pewnie, ze bym nie chciała, zeby moi rodzice nie przyszli... ale tez nie wyobrażam sobie, zeby rodzice cyrki robili i decydowali gdzie ma obyc się wesele, bo inaczej nie przyjdą.

Argumenty argumentami, ale sytuacja słaba.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 20:37   #3591
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Wiesz co, pewnie, ze bym nie chciała, zeby moi rodzice nie przyszli... ale tez nie wyobrażam sobie, zeby rodzice cyrki robili i decydowali gdzie ma obyc się wesele, bo inaczej nie przyjdą.

Argumenty argumentami, ale sytuacja słaba.
ja to wiem, Ty to wiesz, mój TŻ to wie i pewnie cały świat prócz moich rodziców, taki typ chyba i podejrzewam, że nic się z tym nie zrobi. Ja niestety mam taki charakter, że ustępuję, a sala też fajna, do tego plener w górach i zabytkowy drewniany kościół i górale ze skrzypcami
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 20:38   #3592
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
tu się nie ma z czego śmiać, ja za wesele nie płacę, rodzice uznali, że tak wyjdzie lepiej, wyszła z tego taka afera, że ja powiedziałam, że sami z TŻ płacimy, a oni dostaną zaproszenie na co mama powiedziała, że nie przyjdzie...

sory może uważasz, że to zabawne, ale sala nie jest dla mnie na tyle ważna żebym własnej mamy na ślubie nie widziała, zresztą miała mocne argumenty do zmiany sali
przepraszam, nie chodziło mi o sytuację. tylko o Twoje nie wiem.. niezdecydowanie ??

Jak inaczej zrozumiałaś to przepraszam. nie miałam zamiaru Cię obrazić
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 20:38   #3593
Na biurku Oli
Zakorzenienie
 
Avatar Na biurku Oli
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 031
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Dziewczyny, zrobiłam screen mapki dojazdu z google: czy ktoś wie jak mogę zaznaczyć tylko drogę, zmienić jej kolor, a resztę usunąć?
__________________
Moje biurko

nabiurkuoli.blogspot.com

Mój facebook
Na biurku Oli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 20:40   #3594
dotuniek
Zakorzenienie
 
Avatar dotuniek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8 630
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
no takiej typowej bezowatej princeski nie chciałam. ale koncepcja się zawaliła
wiem, bo miałam dokładnie to samo jak mierzyłam
a ja jestem przerażona... w poniedziałek idę na miarę... i boje się, że będzie okropna i za mała i jeszcze nawaliłam bo o 10 mam miarę a o 11.30 umówiona jestem w banku żywności i mam nadzieję, że zdążę
dotuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 20:40   #3595
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Cytat:
Napisane przez Na biurku Oli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zrobiłam screen mapki dojazdu z google: czy ktoś wie jak mogę zaznaczyć tylko drogę, zmienić jej kolor, a resztę usunąć?
yyy... w paincie? nic innego nie przychodzi mi do głowy
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 20:41   #3596
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Cytat:
Napisane przez Na biurku Oli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zrobiłam screen mapki dojazdu z google: czy ktoś wie jak mogę zaznaczyć tylko drogę, zmienić jej kolor, a resztę usunąć?
Jestem graficznie lewa... ale też chciałabym wiedzieć
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 20:44   #3597
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Cytat:
Napisane przez aga99792 Pokaż wiadomość
przepraszam, nie chodziło mi o sytuację. tylko o Twoje nie wiem.. niezdecydowanie ??

Jak inaczej zrozumiałaś to przepraszam. nie miałam zamiaru Cię obrazić
wiesz co miałam takie fazy od czwartku, najpierw histeria i gadanie, że NIE ZMIENIAMY i już, potem jeszcze gorszy płacz i jeszcze większe zaparcie, a dziś rano chyba akceptacja, a potem nawet radość, myślę, że wyjdzie dobrze chociaż mam żal do mamy, bo skoro tamta sala jej się nie podobała to mogła mówić w marcu jak sale rezerwowaliśmy bo teraz są stratni o 1500 zł zaliczki
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 21:00   #3598
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 309
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Cytat:
Napisane przez Na biurku Oli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zrobiłam screen mapki dojazdu z google: czy ktoś wie jak mogę zaznaczyć tylko drogę, zmienić jej kolor, a resztę usunąć?
a tak Albo analogicznie w corelu
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 21:01   #3599
Kinia_m
Rozeznanie
 
Avatar Kinia_m
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kuj-Pom
Wiadomości: 909
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

Witam się o tak późnej porze. Gratuluje sukienek
Dzisiaj bylismy na przed Ostatnim spotkaniu kursu i za tydzień dostaniemy świadectwa
Kinia_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 21:12   #3600
Na biurku Oli
Zakorzenienie
 
Avatar Na biurku Oli
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 031
Dot.: Panny Młode 2015, część 33 ! <3

[1=45326ef568a8cdb5ffa32c6 42ee06bebadb9e802_6045692 5b2241;49239304]a tak Albo analogicznie w corelu[/QUOTE]


Dzięki! Idę próbować
__________________
Moje biurko

nabiurkuoli.blogspot.com

Mój facebook
Na biurku Oli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-12 22:53:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.