Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-24, 22:23   #3601
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
http://www.m-shop.eu/informacyjna-3.html
Ja znam taki. Ziaje na pewno tam dostaniesz.

dzieki za tego linka tego mi bylo trzeba
zwykle zamawialam z tej stronki twoje kosmetyki czy jakos tak, ale maly wybor tam maja, a mam kilka swoich ulubionych polskich kosmetykow ktorych nie da rady niczym zastapic
anka! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 22:25   #3602
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
dzieki za tego linka tego mi bylo trzeba
zwykle zamawialam z tej stronki twoje kosmetyki czy jakos tak, ale maly wybor tam maja, a mam kilka swoich ulubionych polskich kosmetykow ktorych nie da rady niczym zastapic
A jakie kosmetyki sa niczym niezastapione? Umieram z ciekawosci.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 22:30   #3603
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
A jakie kosmetyki sa niczym niezastapione? Umieram z ciekawosci.
hmmm.....np plyn do higieny intymnej Ziaja, krem AA Young nawilzajacy antybakteryjny, szampon Joanna z czarna rzepa itp takie tam moje wymysly Ale ja ogolnie wybredna jestem i za bardzo nie moge eksperymentowac bo moja skora bardzo tego nie lubi. Wiec jak juz sie czegos uczepie to sie trzymam.
anka! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 22:46   #3604
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
hmmm.....np plyn do higieny intymnej Ziaja, krem AA Young nawilzajacy antybakteryjny, szampon Joanna z czarna rzepa itp takie tam moje wymysly Ale ja ogolnie wybredna jestem i za bardzo nie moge eksperymentowac bo moja skora bardzo tego nie lubi. Wiec jak juz sie czegos uczepie to sie trzymam.
Anka, rozumiem Cie doskonale. Tezm mam swoja liste niezbednikow kosmetycznych. Z plynow do higieny intymnej to wole Lactacyd.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 09:24   #3605
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Zaczelam testowac podklady mineralne. Na pierwszy ogien poszly Lili Lolo. Zamowilam probki w 3 odcieniach, ktore wydawaly mi sie najbardziej zblizone.

In the buff - zdecydowanie za ciemny dla mnie i nie dosc ze buzia strasznie sie odcinala od szyi, to wygladala jak dojrzala pomarancza

Blondi - wyglada ok, ale nie jest jeszcze idealnie. W kazdym razie moge uzywac dopoki nie znajde lepiej dobranego koloru

Porcelain - dzisiaj mam zamiar uzuc pierwszy raz, zobaczymy co to bedzie

Ogolnie jestem zadowolona z efektu, wygladam lepiej i naturalniej niz w Revlon Colorstay, czuje sie 'lzej', ale nie kryja tak jakbym chciala. A moze jeszcze nie doszlam do wprawy w nakladaniu nie wiem. Aaa i po kazdym uzyciu zauwazam jakies nowe niespodzianki, czy to ten efekt oczyszczania?
anka! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 10:40   #3606
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
Zaczelam testowac podklady mineralne. Na pierwszy ogien poszly Lili Lolo. Zamowilam probki w 3 odcieniach, ktore wydawaly mi sie najbardziej zblizone.

In the buff - zdecydowanie za ciemny dla mnie i nie dosc ze buzia strasznie sie odcinala od szyi, to wygladala jak dojrzala pomarancza

Blondi - wyglada ok, ale nie jest jeszcze idealnie. W kazdym razie moge uzywac dopoki nie znajde lepiej dobranego koloru

Porcelain - dzisiaj mam zamiar uzuc pierwszy raz, zobaczymy co to bedzie

Ogolnie jestem zadowolona z efektu, wygladam lepiej i naturalniej niz w Revlon Colorstay, czuje sie 'lzej', ale nie kryja tak jakbym chciala. A moze jeszcze nie doszlam do wprawy w nakladaniu nie wiem. Aaa i po kazdym uzyciu zauwazam jakies nowe niespodzianki, czy to ten efekt oczyszczania?
Nie chce cie martwic, moze to oczyszczanie, ale ja juz mineraly odstawilam, bo mialam mega wysypy po nich, mase pryszczy, wrocilam do tradycyjnej kolorowki i jest duzo lepiej, ale testuj, na pocieszenie powiem ze masz tylko probki, ja wydalam mase kasy na duze opakowania, wiec radze dopoki sie nie przekonasz, ze tobie mineraly pasuja, nie kupuj duzych opakowan
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 15:57   #3607
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Mi pomaga na zaskurniki jogurt naturalny YeoValley zielony. Do tego zaden krem nawilzajacy po zmyciu nie jest potzrebny, bo twarz nie jest wysuszona.
Chaos_Girl, sprobowalam tej metody (ten jogurt i tak mam w lodowce, a zaskorniki na buzi, zawsze) i przyznaje, ze jogurt moze nie tyle oczyszcza, co leciutko zmniejsza pory I skora jest po nim taka milsza w dotyku Waham sie jednak czy powinnam myc po nim buzie zelem tym co zawsze (stosuje effeclar) czy moze sama woda lub mleczkiem??? Jak Ty to robisz? I jak czesto go stosujesz? I wogole skad znasz taki fajny kosmetyk?
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 21:17   #3608
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
Nie chce cie martwic, moze to oczyszczanie, ale ja juz mineraly odstawilam, bo mialam mega wysypy po nich, mase pryszczy, wrocilam do tradycyjnej kolorowki i jest duzo lepiej, ale testuj, na pocieszenie powiem ze masz tylko probki, ja wydalam mase kasy na duze opakowania, wiec radze dopoki sie nie przekonasz, ze tobie mineraly pasuja, nie kupuj duzych opakowan
ooo troszke mnie zmartwilas bo ja wlasnie liczylam na to, ze mineraly poprawia stan mojej cery. A moze to bylo przejsciowe, te wysypy? Dlugo stosowalas mineraly? I probowalas kilku firm czy jednej?
Na szczescie mozna sobie zamawiac probki i sa one calkiem konkretne, wystarcza na kilka-kilkanascie uzyc, bo wtedy dopiero mozna sie zorientowac, czy kosmetyk nam pasuje.
Ja chyba jednak zaryzykuje i bede szukac czegos dla siebie. Narazie powoli przyzwyczajam skore do mineralow, nie uzywam na codzien, tylko 2-3 razy w tygodniu. No i nie czuje sie jeszcze na tyle pewnie, zeby isc do pracy umalowana tylko mineralami.

A moge spytac czego teraz uzywasz (podklad, puder)? Bo mi zalezy na dobrym kryciu, ale nie chce za bardzo obciazac cery. Niestety zwykle kryjace podklady sa rowniez ciezkie, dlatego siegnelam po mineraly.
anka! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 21:59   #3609
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Chaos_Girl, sprobowalam tej metody (ten jogurt i tak mam w lodowce, a zaskorniki na buzi, zawsze) i przyznaje, ze jogurt moze nie tyle oczyszcza, co leciutko zmniejsza pory I skora jest po nim taka milsza w dotyku Waham sie jednak czy powinnam myc po nim buzie zelem tym co zawsze (stosuje effeclar) czy moze sama woda lub mleczkiem??? Jak Ty to robisz? I jak czesto go stosujesz? I wogole skad znasz taki fajny kosmetyk?
Czytalam watek o pozbywaniu sie pryszczy za pomoca mleka i tam ktos cos wspomnial o jogurcie. Najpierw sprobowalam jakiegos made in Tesco i nie bylo efektow, a Yeo Valley uzywam do salatek, wiec postanowilam, ze go wyprobuje jako maseczke.
Twarz myje najpierw zelem do twarzy. Uzywam roznych. Ostatnio Vichy Normaderm i mydelka Bambino. Jogurt zmywam sama woda.

To ja dodam cos o mineralach: naczytalam sie o ich wspanialych wlasciwosciach i super trwalosci. Tymczasem ani jednej, ani drugiej wlasciwosci nie zauwazylam. Uzywalam LilyLolo. Earthnicity, Everyday Minerals, a teraz Bare Minerals. Kupilam jakas nowosc matujaca, ale za cholere matu nie daje. Jedyne, co mi sie w mineralach podoba, to to, ze szybko sie nimi maluje. I bardzo wygodnie. No i na mojej cerze, tu tlustej, tam suchej, najlepiej wygladaja. Dlatego przy nich zostane. Cera mi sie jednak po nich nie poprawila. Do tego mialy byc takie niezniszczalne, niescieralne, a niektore znikaja z twarzy po paru godzinach. Everyday Minerals byly chyba z tego wszystkiego najgorsze. Tylko pedzel od nich jest fajny. Taki plaski z dluzasza raczke. Najlepszde jak dotad okazaly sie Bare Minerals. Mam duze opakowanie. Tylko odcien mial byc jasny, a ciut jest dla mnie za ciemny. Mimo to, wyglada calkiem niezle. No, ale musze i tak uzywac zwyklego pudru w kamieniu, zeby zmatowic nos i czolo.

Od siebie polece znow Simple-krem do rak. Pracuje w gumowych rekawiczkach z talkiem i mam strasznie suche dlonie. Ten krem, obo Neutrogeny, najlepiej mi sluzy. Tylko jest od Neutrogeny wygodniejszy w uzyciu.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 18:16   #3610
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
ooo troszke mnie zmartwilas bo ja wlasnie liczylam na to, ze mineraly poprawia stan mojej cery. A moze to bylo przejsciowe, te wysypy? Dlugo stosowalas mineraly? I probowalas kilku firm czy jednej?
Na szczescie mozna sobie zamawiac probki i sa one calkiem konkretne, wystarcza na kilka-kilkanascie uzyc, bo wtedy dopiero mozna sie zorientowac, czy kosmetyk nam pasuje.
Ja chyba jednak zaryzykuje i bede szukac czegos dla siebie. Narazie powoli przyzwyczajam skore do mineralow, nie uzywam na codzien, tylko 2-3 razy w tygodniu. No i nie czuje sie jeszcze na tyle pewnie, zeby isc do pracy umalowana tylko mineralami.

A moge spytac czego teraz uzywasz (podklad, puder)? Bo mi zalezy na dobrym kryciu, ale nie chce za bardzo obciazac cery. Niestety zwykle kryjace podklady sa rowniez ciezkie, dlatego siegnelam po mineraly.
Hej, mam ndzieje, ze tobie jednak nie beda szkodzily, a wrecz pomagaly, ale mi niestety zdecydowanie szkodzily, stosowalam ponad pol roku, chyba wszystkie firmy, najbardziej Lauress i EGM, zgadzam sie z Chaos, ze wcale nie sa trwale i swiecilam sie po nich strasznie, mialo byc cudownie, mialy leczyc tradzik i mozna w nich nawet spac i wogole cudo, a u mnie niestety bardzo nasilyly tradzik ktory juz prawie byl wyleczony kwasami.

Wrocilam do Maybelline, podklad mus i korektor mus, ktore mnie nie zapychaja, sa bardzo lekkie i matuja na caly dzien, sam podklad niestety nie kryje, ale ja na czerwone plamki nakladam korektor wlasnie i potem pudruje meteorytami i jest bardzo naturalnie i nie widac moich plam, a syfki pojawiaja sie juz tylko przed okresem, mysle nad zmiana podkladu, zamowilam Guerlain i czekam, zobaczymy, mus maybelline bardzo mi pasuje, ale jak to kobieta zmienna jest i chce potestowac inne rzeczy, w kazdym razie tez mam duzo do ukrycia i wiem ze podklad sam nie da rady, wiec zaopatrz sie w ten korektor w musie i bedzie super
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:33   #3611
Gazelaaa
Raczkowanie
 
Avatar Gazelaaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 247
GG do Gazelaaa
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A mozecie mi polecic jakies kosmetyki do kupienia w UK dla kobiety po 40? Moja mama obchodzi w czwartek 41 ur i zupelnie nie mam pojecia co moge jej sprezentowac
__________________
Jestem przeciez wirtualna.Jak anioł.Anioly też sa wirtualne.Zawsze takie były.Nawet na tysiac lat przed Internetem.Ale w moim przypadku to kłamstwo.Ja TYLKO jestem wirtualna.
Nic nie mam wspólnego z aniołem...

https://wizaz.pl/akcje/luksja/active...uid=399431&k=a
Gazelaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 01:24   #3612
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

czesc dziewczyny! kupe czasu mnie tu nie bylo! szybkie pytanie: wiecie moze gdzie mozna nabyc kosmetyki Make Up Forever?

Z ostatnich niusow to, ze dopiero co nabylam pedzel Mac nr130 z limitowanej serii, typ skunksa tyle,ze o wiele mniejszy,wiec mozna gesciej nalozyc makijaz i dotrzec w wiele trudniejszych miejsc, BARDZO polecam, zwlaszcza osobom ktore lubia klasyczny #187. Aha i powtarzam, ze limitowany wiec spieszcie sie! Ł27

Pochwale sie, ze udalo mi sie kupic 6 blyszczykow Benefit za... Ł13 (gdy jeden tylkokosztuje Ł14!) Nie, nie podrobka To chyba byla ta seria swiateczna, All That Glitters, 6 kolorow, 3ml kazdy (pelnowymiarowy jest 5ml). Jesli je lubicie to zapytajcie sie na stoisku, bo czesto niemaja ich nawet wystawionych. Mi ekspedientka o nim wspomniala podluzszej rozmowie,makijazu,itd. (nabylam w nowym Debenhams przy Eldon Square w Newcastle).

Poza tym to kocham Soap&Glory. Hand Food i krem pod prysznic (i scrub, i maslo do ciala i spray...etc) sa juz dla mnie niezastapione. Chyba sie uzaleznilam

Debenhams ma od czwartku do ndz duzo znizek, 10% na beauty, tak sie zastanawiam nad ta nowa paleta UD, Alicja wKrainie Czarow, ktos juz moze ja posiada?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:06   #3613
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dzieki Chaos Ja to bardziej jakiejs broni na pory szukam, chociaz od kiedy znowu chodze na basen to i pryszcze wrocily, wierni przyjaciele
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 15:33   #3614
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
Debenhams ma od czwartku do ndz duzo znizek, 10% na beauty, tak sie zastanawiam nad ta nowa paleta UD, Alicja wKrainie Czarow, ktos juz moze ja posiada?
Beekeeper milo Ci znowu spotkac na wizazu. Paletka fajna, ale ja juz mam duzo z tych kolorkow w innych paletach UD. Warto wiedziec, ze te kolory nie sa nowe, starym kolorkom nadano nowe nazwy na potrzeby tej palety:

Nowa Nazwa (Stara Nazwa)
-Alice (Painkiller)
-Oraculum (Baked)
-Queen (Last Call)
-Chessur (Chopper)
-White Rabbit (Polyester Bride)
-Wonderland (Maui Wowie)
-Curiouser (Grifter)
-Muchness (X)
-Mushroom (Mushroom)
-Midnight Tea Party (Midnight Cowboy Rides Again)
-Vorpal (S&M)
-Absolem (Homegrown)
-Drink Me Eat Me (Sin)
-Mad Hatter (Twice Baked)
-Jabberwocky (Oil Slick)
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 15:52   #3615
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Znow zareklamuje Superdruga-kilka dni temu kupilam krem LANCOME PRIMORDIALE SKIN RECHARGE SPF 15 za 9.90 tak wiec lapcie okazje
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:12   #3616
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

To jak już o promocjach to i ja coś dodam.
Może nic wielkiego ale ja ostatnio kupiłam 4 żele pod prysznic Nivea za £3 w Tesco. Normalna cena w innych drogeriach ok £1.70 - £1.80 za sztukę.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2010-03-02 o 16:13
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 19:39   #3617
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Beekeeper milo Ci znowu spotkac na wizazu. Paletka fajna, ale ja juz mam duzo z tych kolorkow w innych paletach UD. Warto wiedziec, ze te kolory nie sa nowe, starym kolorkom nadano nowe nazwy na potrzeby tej palety:

Nowa Nazwa (Stara Nazwa)
-Alice (Painkiller)
-Oraculum (Baked)
-Queen (Last Call)
-Chessur (Chopper)
-White Rabbit (Polyester Bride)
-Wonderland (Maui Wowie)
-Curiouser (Grifter)
-Muchness (X)
-Mushroom (Mushroom)
-Midnight Tea Party (Midnight Cowboy Rides Again)
-Vorpal (S&M)
-Absolem (Homegrown)
-Drink Me Eat Me (Sin)
-Mad Hatter (Twice Baked)
-Jabberwocky (Oil Slick)
Hej Aaliyah! kupe lat Ja mam jedynie paleteBamboo wiec tylko kilka sie pokrywa z Alicja,wiec.... poza tym to swietna cena,myslalam, ze bedzie kosztowac wiecej.Ł28 za 16 dobrej jakosci cieni!

Nikt nic nie wie o Make Up Forever w UK? Zainteresowalam sieich podkladem,ponoc jest naprawde dobry...

A co z NYX? Plotki o pojawieniu sie w UK slyszalam juz w tamtym roku a tu nadal cisza w sklepach...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 21:17   #3618
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
Hej Aaliyah! kupe lat Ja mam jedynie paleteBamboo wiec tylko kilka sie pokrywa z Alicja,wiec.... poza tym to swietna cena,myslalam, ze bedzie kosztowac wiecej.Ł28 za 16 dobrej jakosci cieni!

Nikt nic nie wie o Make Up Forever w UK? Zainteresowalam sieich podkladem,ponoc jest naprawde dobry...

A co z NYX? Plotki o pojawieniu sie w UK slyszalam juz w tamtym roku a tu nadal cisza w sklepach...
NYX mozna dostac na http://www.cheapsmells.com/productLi...gory=Cosmetics
barrdzo lubie ta stronke, perfumy sa mega tansze.
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 23:30   #3619
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dzieki za linka, ale chodzilo mi o sklepy "stacjonarne", zeby obmacac wszystko dokladnie przed zakupem. Kredki Jumbo Milk tez nie ma na tej stronie ehh...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 13:16   #3620
fundacjas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Witam,

czy wiecie gdzie w Londynie można kupić tanio cienie MAC?

Pozdr,
Bea
fundacjas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 22:57   #3621
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

w glamour jest krem frankin sense, calkiem wielka przywoita tubka, mialam wczeniej nawilzajacy i byl super. troche apteczny zapach ale naprawde dziala

choc zauwazylam ze za jakis czas pojawia sie te prpbki na ebay, wiec jak ktos nie ma musu i potrzeby na gazete to mozna poczekac
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 09:08   #3622
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny, zostaly mi resztki zelu hialuronowego z BU, niestety, firma zagranice nie wysyla, wiec pilnie poszukuje brytyjskiej stronki, na ktorej moglabym sie zaopatrzyc w owo cudo!!!
Prosz, dajcie znac, jesli macie jakies info!!!
Z gory dziekuje
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:26   #3623
Galadriella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zostaly mi resztki zelu hialuronowego z BU, niestety, firma zagranice nie wysyla, wiec pilnie poszukuje brytyjskiej stronki, na ktorej moglabym sie zaopatrzyc w owo cudo!!!
Prosz, dajcie znac, jesli macie jakies info!!!
Z gory dziekuje
Mazidła i ZSK wysyłają za granicę.
W UK nie znalazłam, ale nie szukałam wstrząsająco dokładnie, wiec nie twierdzę, że na pewno nie ma.
Galadriella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 07:36   #3624
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
w glamour jest krem frankin sense, calkiem wielka przywoita tubka, mialam wczeniej nawilzajacy i byl super. troche apteczny zapach ale naprawde dziala

choc zauwazylam ze za jakis czas pojawia sie te prpbki na ebay, wiec jak ktos nie ma musu i potrzeby na gazete to mozna poczekac
Chcialam sprostowac tylko, ze w Marie Claire i nie jest to frankincense tylko power berry.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 18:55   #3625
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

co to sa za marki w ogole, cos w stylu L'Occitane? jakos srednio sie w nich orientuje, rzadko chodze do SpaceNk... (Lush mi wystarczy )
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 20:21   #3626
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
co to sa za marki w ogole, cos w stylu L'Occitane? jakos srednio sie w nich orientuje, rzadko chodze do SpaceNk... (Lush mi wystarczy )
To dobre, organiczne kosmetyki Neal's Yard Remedies: http://www.nealsyardremedies.com/

Dokladnie ten kremik jest w MC: http://www.nealsyardremedies.com/pow...daily-moisture
tylko ze 50ml

Wg mnie lepsze niz Lush.

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2010-03-11 o 20:25
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 22:54   #3627
kingulec88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny błagam o pomoc!!!! Za 3 miesięce mam ślub ale niestety moje włosy nie są jeszcze na to gotowe Stosowałam juz kilka różnych preparatów ostanio zaczełam wcierać we włosy kore brzozowa ale wątpie czy to cos pomoże ;( Czy mozecie mi polecic dobro i sprawdzone kosmetyki które sa do kupienia w Anglii i gdzie je moge dostać? Słyszalam, ze kosmetyki z cementem są dobre ale nie mam pojecia które to sa;P Z góry dziekuje
kingulec88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 00:58   #3628
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

hmm... w 3 miesiace nie zdzialasz zbyt duzo. Ja postawilabym na dobre odzywianie, suplementy i calkowite zaniechanie prostownic, suszarek itp. Podcielabym koncowki i raz w tygodniu nakladala maski na wlosy. Cement jest np w serii Kerastase L'Oreal (dostepna w salonach fryzj.). Poza tym mozesz sprobowac dluzszych maseczek na wlosy (turban i podgrzewanie suszarka). Wiecej dowiesz sie na podforum fryzjerskim. Powodzenia i gratulacje!

Ja chcialabym jeszcze raz wyrazic moje uwielbienia do serii Soap&Glory. Ok, wiem, ze nie jest ani organiczna, ani nawet zbedna od wszelkich parabenow, sulfatow itp ale w odroznieniu od innych podobnych sobie, kosmetyki ktore mam naprawde dzialaja! Krem do rak (Hand Food) jest NAJLEPSZY. Mam non-stop suche, sciagniete rece i tylko on sie pieknie wchlania po czym zostawia taka mala ochronna warstwe na skorze. Czuje ja az do nastepnego mycia rak. Mialam np krem Joanny, ktory mial sluzyc jak rekawica na dlonie i nawet w polowie sie nie umywa do S&G. (mam tez krem do rak z serii jagodowej, ktory mozna nakladac na noc z rekawiczkami, ale juz nie jest taki dobry jak z serii rozowej, przynajmniej nie dla moich celow).
Flake Away peeling jest genialny. Mialam Sanctuary i skora nie byla az taka miekka i nawilzona jak po S&G. Uzywam go w zastepstwie dermaabrazji Botanicsa, ktora nie wiem czemu wycofali! Nakladam po nim Righteous Butter, ktory lepiej sie wchlania niz np Body Shopa a pachnie slicznie wieeeeki dluzej. Fakt, ze uwielbiam ten delikatny, pudrowo-retro zapach, wiec pewnie to tez wplywa bardzo subiektywnie na moja ocene. Nie moge sie doczekac kiedy w koncu wyjdzie woda toaletowa z tej serii, zapowiadali ja na wiosne'10 a tu ciagle nic! :/ Ta obecna na rynku, No2, w ogole mi nie pasuje.

Dziewczyny, szukam lekkiego ale i nawilzajacego kremu z kwasami na noc, mozecie cos polecic? (tylko nie mowcie o Clinique, on ma za ciezkie sklady jak dla mnie!!!)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...

Edytowane przez Beekeeper
Czas edycji: 2010-03-12 o 01:10
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 09:52   #3629
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kingulec88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny błagam o pomoc!!!! Za 3 miesięce mam ślub ale niestety moje włosy nie są jeszcze na to gotowe Stosowałam juz kilka różnych preparatów ostanio zaczełam wcierać we włosy kore brzozowa ale wątpie czy to cos pomoże ;( Czy mozecie mi polecic dobro i sprawdzone kosmetyki które sa do kupienia w Anglii i gdzie je moge dostać? Słyszalam, ze kosmetyki z cementem są dobre ale nie mam pojecia które to sa;P Z góry dziekuje
Ja mogę polecić indyjskie sposoby. Olejowanie włosów na noc.
Najlepsze oleje to (w moim odczuciu):
Vatika Enriched Coconut Oil,
Olej kokosowy nierafinowany (taki który pachnie kokosem),
Amla Dabur,
Olejek rycynowy (Castor Oil).

Poza tym uzywam:
Maska Vatika Naturals


Bardzo polecam też maseczkę Aussie 3 minute miracle reconstructor.

Poza tym zero prostownicy i żadnych kosmetyków do stylizacji bo to złooo

Niestety szamponów nie polecę bo tu mnie wszystko uczula i muszę je przywozić z Polski.
A to moje włosy na dowód że naturalna pielęgnacja działa
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=52539
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 11:31   #3630
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kingulec88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny błagam o pomoc!!!! Za 3 miesięce mam ślub ale niestety moje włosy nie są jeszcze na to gotowe Stosowałam juz kilka różnych preparatów ostanio zaczełam wcierać we włosy kore brzozowa ale wątpie czy to cos pomoże ;( Czy mozecie mi polecic dobro i sprawdzone kosmetyki które sa do kupienia w Anglii i gdzie je moge dostać? Słyszalam, ze kosmetyki z cementem są dobre ale nie mam pojecia które to sa;P Z góry dziekuje
Też myślę, że to najlepszy sposób na włoski. Olejki znajdziesz w każdym arabskim sklepie.
Musisz przetestować różne, bo np mi, te, które wymieniła kocurzyca nie pasują w ogóle.
Kokosowy (i czysty i Vatika z kokosem) plączą włosy i sprawiają, że mam siano, nie wspomnę o tym, ze nie mam szans rozczesać włosów po umyciu.
Dabur Amla jest na bazie parafiny, nie ufam tej substancji, dużo lepszy byłby naturalny, czysty olejek z amli (można kupić taniej niż Dabur, zwykle jest w szklanej, zwykłej butli).

Za to rycynowy to podstawa, pogrubia, wzmacnia, dodaje blasku. Mieszam go z olejem ze słodkich migdałów, czasem dodaję żółtko i kilka kropli olejku rozmarynowego (można kupić w Boots). Raz w tygodniu taka maska na głowę i po 2 miesiącach nie poznasz swoich włosów.
A jeśli wymienione przez kocurzycę i przeze mnie olejki Ci nie będą odpowiadały to możesz jeszcze uzyć maski z amli (optycznie pogrubia włosy, zabezpiecza je przed wpływem środowiska zewnętrznego, odżywia i wzmacnia). Ziółek wpływającyhc na kondycję włosa jest mnóstwo, często można je kupić w takim samym sklepie co olejki, są wśród przypraw (amla, eclipta) a maskę robi się prosto, dodajesz do ziółek wodę, robisz papkę i kładziesz na włosy.
I tak jak napisały dziewczyny, odłóż na bok kosmetyki na bazie alkoholu (wszystkie spraye chroniące przed temp zawierają alkohol denat), odstaw suszarkę zuepłnie albo używaj takiej, która suszy chłodnym powietrzem, zrezygnuj z kosmetyków, które obciążają włosy typu pianki, lakiery. I bądź systematyczna

A jeśli chodzi o szampon to Vatika wprowadziła na rynek nową linię 4 szamponów, mam z olejem z migdałów, miodem, jogurtem i henną i przyznam, że szczerze go polubiłam. Polecam.

Edytowane przez Apsik
Czas edycji: 2010-03-12 o 11:33
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.