Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-22, 19:55   #3601
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Dzis popoludniu udalo nam sie pospac, oczywiscie nie obylo sie bez wielkiego placzu i skonczylo sie, gdy wzielam go do naszego lozka . Nie potrafie odmowic niczego dziecku, ktore jest chore.
Teraz tez juz spi, ale mial znowu goraczke. Niech to sie juz skonczy


Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Wlasnie dzwonila siostra meza (ta druga) i sa bezpieczni, sami nie ucierpieli, chociaz droge przy ktorej mieszkaja zmylo, a dom delikatnie zostal zniszczony
Ufff...
, idzie ku dobremu
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 20:02   #3602
sylka79
Wtajemniczenie
 
Avatar sylka79
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 995
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
zapomniałam się pochwalić - mąż powiesił półki, poprzedni regał wywiózł i poziomnice też, powiesiła wieszak w łazience, który czekał na tę cudowną chwilę... 2,5 roku i zamontował nowy panel prysznicowy

no i zaczął wystawiać aukcje moich za małych ciuszków i kołyski - może do końca tygodnia się wyrobi (chyba, ze jak zawsze skończy w przedbiegach, ale mam nadzieję, ze nie )
dla męża,zasłużył

Cytat:
Napisane przez WrednaAfrodyta Pokaż wiadomość
Sylka no to ja pisałam przyznaje się bez biciaAle wtedy akurat się nie objadłam, a wrecz przeciwnie trzymałam dietę



Dziewczyny troche doła mam, bo ja w prawdzie do pracy nie wracam(bo ja jeszcze nie pracowałam na stałe nigdzie) ale będę jezdzic 3 razy w tyg na uczelnie do Wawy co oznacza,że będe 3 razy w tyg 9 h poza domem Ryczeć mi się chce, w prawdzie Tomek bedzie zostawał raz z teściową (nie przepadam) raz z moja ciocią.......Boje się że cos mnie ominie,że Tomaszek np przestanie mnie poaznawac , tysiąc czarnych mysli mam


Wredna nie ma takiej opcji.Jesteś dzielna kobietkaodpędź te złe myśli

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Kuba dzisiaj miał okropna noc, nie wiem co mu było. Budził sie i płakał. Nic nie pomagało, nawet tulenie i noszenie na rękach.
Z tego co czytałam przechodzi teraz skok rozwojowy.

Może Kubciowi coś złego sie przyśniło?
__________________
D i B







sylka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 20:05   #3603
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Czekoladko, Cass gratuluje spadkow

Nam przelozyli jutrzejsza wizyte na 15.03 , a to tylko odwleka rehabilitacje w czasie



Rano maly mial 39.6 . Rozplakalam sie w pracy, wiec puscili mnie 1,5 godziny wczesniej do domu. Na szczescie, to nie ja szefowalam tym razem, bo nie byloby nawet szans, abym mogla pojsc wczesniej do domu. A propos brak opieki jest straszny, cale szczescie, ze mam 7 tygodni urlopu
Udalo mi sie wcisnac do lekarza na 10 rano. Obawialam sie jakies wtornej infekcji po zapaleniu ucha. Na szczescie wszystko czyste , wychodzi na to, ze to wirusowa infekcja, ktora szaleje w UK i moze trwac nawet 2-4 tygodnie (). Antos dal sie zbadac, zajrzec do uszu i tylko straszyl lekarza minami . Lekarz zalecil typowo: podawanie duzo plynow, nie zmuszac go do jedzenia (stwierdzil, ze ma dobre rezerwy) i pilnowac, aby sie nie odwodnil, jesli dalej bedzie w podobnym stanie w przyszlym tygodniu, to mamy przyjsc na kontrole (mimo tego, ze jestesmy ubezpieczeni, to za kazda wizyte u rodzinnego place 37 GBP, dlatego nie moze nam kazac)

Dokupilam srodkow przeciwgoraczkowych w aptece, a internetowo zamowilam w polskiej aptece witaminki, wapno, syropki, tantum verde... czyli wszystko to, czego u mnie nie ma. Pomijam juz, ze za prebiotyki ktore w polsce kosztuja 8-10 zl, ja place 7 GBP , jednak czego dla dziecka sie nie robi... Cena w takiej sytuacji jest niewazna.

kurcze szkoda ze wizyta sie opozni
mam nadzieje ze Antonio szybko wroci do zdrowia i goraczka juz sie nie pojawi

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dziekujemy za gratulacje :

kat a no wlasnie nie marudzi, to zn nie wiecej niz zwykle a nawet rzeklabym, ze mniej sadze, ze mu nie dokucza bo zachowuje sie normalnie co widac? hmmm ciezko to nazwac kreska, to bardziej wyglada jak hmmm taka podluzna szpara w dziasle a to co w niej widac to bardziej mleczno-przezroczyste niz biale dla pewnosci postukalam lyzeczka i to napewno zab w koncu
zieje, ze Antosia nie bedzie tak dlugo trzymac ten wirus dobrze, ze chociaz troszke wczesniej Cie puscili
a mi sie zdaje ze Werci zabek idzie (zreszta jej juz dawno wylezc nie moze), strasznie marudna jest od kilku dni , tylko na rekach chce byc,nawet sie nie bawi tylko miauczy non stop a mnie juz rece bola od noszenia jej
oczywiscie placze bez powodu pchajac raczke do buzi, smaruje zelem i troche pomaga ale na chwile

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

Wlasnie dzwonila siostra meza (ta druga) i sa bezpieczni, sami nie ucierpieli, chociaz droge przy ktorej mieszkaja zmylo, a dom delikatnie zostal zniszczony
Ufff...
najwazniejsze ze cali iz zdrowi
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 20:13   #3604
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Wlosy mam krecone Z tym ze nie jst to regularny skret tylko takie nie wiadomo co

Ja bym chyba do tego fryzjera nie poszla Skoro nie przyklada sie do jednej klientki to na drugiej tez mu nie bedzie zalezalo. No chyba ze nie lubi tej twojej kolezanki. Bywa i tak
jak będę mieć trochę wolnej kasy to chyba przyjrzę się tej szczotce

trudno mówić o tym czy fryzjer koleżankę lubi, bo była u niego tylko raz
jutro się przekonam - najwyżej będzie to pierwszy i ostatni raz - włosy nie zęby - odrosną

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Tulipfever gratuluje nowych umiejetnosci

Unholy bede trzymac kciuki za szczepienie

Wlasnie dzwonila siostra meza (ta druga) i sa bezpieczni, sami nie ucierpieli, chociaz droge przy ktorej mieszkaja zmylo, a dom delikatnie zostal zniszczony
Ufff...
ufff - dobrze, ze są bezpieczni
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 20:14   #3605
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Tulipfever gratuluje nowych umiejetnosci

Unholy bede trzymac kciuki za szczepienie

Wlasnie dzwonila siostra meza (ta druga) i sa bezpieczni, sami nie ucierpieli, chociaz droge przy ktorej mieszkaja zmylo, a dom delikatnie zostal zniszczony
Ufff...
to wspaniale
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 20:15   #3606
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

ide spać dobranoc, do jutra
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 20:19   #3607
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Mariolko , wspaniale wiesci przynosisz o swojej rodzinie


Mala spi.Jak dostaje diphergan na noc to nie zwraca.W ciagu dnia jej nie daje.
Od popoludnia miala 37 i spijała butelke za butelka

Opieke mam do 5.03
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 20:32   #3608
sylka79
Wtajemniczenie
 
Avatar sylka79
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 995
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
.Szwagier odwiózł mnie ok północy do domu,wchodzę, męża nie ma a on w sypiali, w łóżeczku golusienki czeka
Wlasciwie przed wyjsciem śmialismy sie i pytal mnie czy po powrocie "będę mieć wysokie libido" ? (to taki jego zarcikk, pytanko)ale myslalam ze to zart.


Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość


. Chyba juz tak to jest ze te co maja proste chca miec krecone a te krecone chca proste



Moje dziecko coraz wczesniej wstajeTak nam sie dobrze spalo do 9-10tej Teraz budzi sie o 6-7ej a ja jestem nieprzytomna. Daje jej zabawki i probuje przykimac jeszcze ale mi nie daje. Bije mnie tymi zabawkami i drapie byle tylko na nia spojrzec. Jak spojrze to od razu sie smieje bo wie ze wtedy z nia pogadam Ehh, madralinska z niej
Racja

Wierz mi,że to jeszcze przyzwoita poraBartosz potrafi wstawać o 4

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
niezawodnym rteciowym pod paszka 37,2 tylko ze tak dlugo trwa zmierzenie ze jestem upocona
Też uważam rtęciowy za niezawodny.Jakoś w grudniu rozbiłam swój ostatni,schodziłam wszystkie apteki u siebie i ciężko kupić bo już wycofane(przynajmniej tak usłyszałam)

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Wiem, ze nie ma tu zwolenniczek mierzenia w pupci. Ale ja zawsze tak mierzyłam i się nie napociłam przynajmniej, bo pod paszką taki maluch (zależy od Malucha ) to raczej długo nie usiedzi bez ruchu. A w pupci, to siup na kolana na brzuszku i nawet nie zauważy
Oczywiście piszę o zwykłym, bo najszybciej to te 2s uszne itp.
Pocieszę Cię,ja nie jestem zwolenniczką ale mierzę w pupci
__________________
D i B







sylka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 20:59   #3609
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
a jak spią wasze dzieci odkąd są coraz większe i starsze w dzień i w nocy?
Zosia w dzień ma dwie drzemki 30-45 min + to co na spacerze (czyli max 1h). W nocy już pisałam-ostatnio budzi się koło 2 na mleko i potem śpi do około 6-7.

Cytat:
Napisane przez Tulipfever Pokaż wiadomość

Ania jeszcze nie siada, chociaz juz by baaardzo chciala, tyle ze od razu leci, ze tak powiem, na pysio
Ale napisze Wam, czego sie moja corenka nauczyla:

1. Dzisiaj po raz pierwszy wlozyla sobie stope do buzi
2. Nauczyla sie dawac mi caluski- lapie mnie za szyje mocno i przyssawa (tak to sie odmienia?) sie do szyi, policzka lub nosa
3. Potrafi ze mna tanczyc- lezy na macie i gdy widzi, ze tancze- natychmiast sama zaczyna wywijac raczkami i nozkami

Czy ja juz mowilam, ze kocham moja coreczke?
Brawo dla Aneczki

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Rano maly mial 39.6 . Rozplakalam sie w pracy, wiec puscili mnie 1,5 godziny wczesniej do domu. Na szczescie, to nie ja szefowalam tym razem, bo nie byloby nawet szans, abym mogla pojsc wczesniej do domu. A propos brak opieki jest straszny, cale szczescie, ze mam 7 tygodni urlopu
Udalo mi sie wcisnac do lekarza na 10 rano. Obawialam sie jakies wtornej infekcji po zapaleniu ucha. Na szczescie wszystko czyste , wychodzi na to, ze to wirusowa infekcja, ktora szaleje w UK i moze trwac nawet 2-4 tygodnie (). Antos dal sie zbadac, zajrzec do uszu i tylko straszyl lekarza minami . Lekarz zalecil typowo: podawanie duzo plynow, nie zmuszac go do jedzenia (stwierdzil, ze ma dobre rezerwy) i pilnowac, aby sie nie odwodnil, jesli dalej bedzie w podobnym stanie w przyszlym tygodniu, to mamy przyjsc na kontrole (mimo tego, ze jestesmy ubezpieczeni, to za kazda wizyte u rodzinnego place 37 GBP, dlatego nie moze nam kazac)

Dokupilam srodkow przeciwgoraczkowych w aptece, a internetowo zamowilam w polskiej aptece witaminki, wapno, syropki, tantum verde... czyli wszystko to, czego u mnie nie ma. Pomijam juz, ze za prebiotyki ktore w polsce kosztuja 8-10 zl, ja place 7 GBP , jednak czego dla dziecka sie nie robi... Cena w takiej sytuacji jest niewazna.
Oby jak najszybciej Antoś wydobrzał

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
umiejetnosci

Unholy bede trzymac kciuki za szczepienie

Wlasnie dzwonila siostra meza (ta druga) i sa bezpieczni, sami nie ucierpieli, chociaz droge przy ktorej mieszkaja zmylo, a dom delikatnie zostal zniszczony
Ufff...
Ja też

Wspaniale, że wszyscy cali i zdrowi. A nie mówiłam?

Svi gratuluję ząbka My czekamy.

Zosia już drugi wieczór z rzędu fisiuje przy wieczornym jedzeniu. Nie chce po prostu. Wczoraj coś ciumknęła chociaż, dzisiaj nic. Nie wiem czy to ma związek, ale dałam jej wczoraj i dzisiaj po południu jogurt z Nestle. Czyżby był taki syty...?
Dobranoc laseczki Spokojnej nocy.
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 21:00   #3610
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez sylka79 Pokaż wiadomość
Wierz mi,że to jeszcze przyzwoita poraBartosz potrafi wstawać o 4



Też uważam rtęciowy za niezawodny.Jakoś w grudniu rozbiłam swój ostatni,schodziłam wszystkie apteki u siebie i ciężko kupić bo już wycofane(przynajmniej tak usłyszałam)
ale to do zabawy, juz tak na dobre?
bo ja młodą "zduszę" jeszcze herbatka albo mlekiem i do 6spi


No nie ma rteciowych.Nigdzie tez nie moglam kupic, a chcialam miec w zapasie.

A smarujecie czyms tą koncóweczke czy wsuwacie bez niczego?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 21:15   #3611
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

kat mozesz oliwka posmarowac


a co powiecie o takich zaslonach:
http://www.allegro.pl/item926620971_...cm_an_649.html rozowa
http://www.allegro.pl/item933662467_..._makarony.html czarnobiala
http://www.allegro.pl/item934161063_...orow_8324.html

http://www.allegro.pl/item929154201_...ow_070948.html



ta trzecie kolor 11 a ostatnia 022

Edytowane przez Svinecka
Czas edycji: 2010-02-22 o 21:16
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 21:22   #3612
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

mi sie oczywiscie ladują i ładują te strony wiec sie poddałam i nie oglądnełam.
Ide do kąpieli i do łóżeczka bo nie bede miala co jutro czytac
dobranoc
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 21:25   #3613
sylka79
Wtajemniczenie
 
Avatar sylka79
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 995
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Jakie pysznosci gotujecie swoim pociechom. Czemu moja nie chce jesc
Przyzwyczai sięa Ty się nie zrażaj.Po troszkę,po troszkę i będzie co raz lepiej.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
jeszcze niania ciągle odwołuje wizyty adaptacyjne - najpierw ona była chora, potem mąż, teraz jej syn przyjeżdża i znów odsunęła wizyty na marzec - już jej powiedziałam, ze to jest niepoważne, a ona mi wciąż o tym synu - jak ona by chciał z nim pobyć, bo tak rzadko przyjeżdza
już nie wiem jak ja powiem mamie, że znów nie mam z kim Tomka zostawić - wstyd mi przed nią
Przepraszam,ale że tak powiem dla mnie to nieodpowiedzialne zachowanieLogicznie myśląc,każdy przy zdrowych zmysłach,podejmując pracę stara się pokazać z jak najlepszej strony,ta pani chyba tego nie robi odwołujac wizytę już trzeci raz
nie zazdroszczę sytuacji.

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Co radzicie dodac nastepnym razem? Dodam ze gotowalam jej marchew, pietruszke, selera i ziemniaczka i ruszyc tego nie chciala. Chce dodac jeden skladnik wiecej tylko nie wiem jaki
Ja po marchewce,dorzuciłam ziemniaka

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Chcialabym dodac cos z tych warzyw co juz dawalam, ale nie wiem co powodowalo ze zupa jej nie smakowala...



Kurcze nie wiem czy to ziemniaczek nie psuje calego smaku zupki
Co ty dawalas jako nastepny skladnik?

.
Ja bym się pokusiła powiedzieć,że to wina selera-bo to on ma taki specyficzny smakPietruszka jest w smaku łagodniejsza niż seler.Ale to też zależy od gustu dzieci.Jednym bardziej smakuje to,drugim znowóż co innego

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
Byłam dzisaij z Bartoszkiem na rehabilitacji i znów jest problem ... jak chce usiąśc to podnosi sie tylko na jedną stornę i opiera na jedej ręce, plecy ma strasznie słabe i nie prostuje rak w łokciach ... ogólnie to nie podpiera sie na całych dłoniach ... pani z nim ćwiczyła a on ryczał całe 45 minut potem był juz tak zmęczony, ze leżał tylko z głową na materacu i juz nawet nie miał siły płakać
Biedny Bartoszek,tak się musi męczyćale to wszystko dla jego dobraNie martw się na pewno wszystko będzie dobrze,tylko trzeba czasu i ćwiczeń
Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Jestem

padł nam internet w czwartek i dopiero dzisiaj podłączyli
Kochane jesteście ze się martwicie
nareszcie

Jesteś rozgrzeszona
__________________
D i B








Edytowane przez sylka79
Czas edycji: 2010-02-22 o 21:27
sylka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 21:28   #3614
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

Ja to się ciągle zastanawiam, czy moja pediatra dostrzegłaby takie rzeczy. My sami nic nie zauważyliśmy niepokojącego

Ale mi Was szkoda
jak nie zauwazyliscie to napewno jest wszystko ok!

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
szkoda mi Bartusia

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki za szczepienie

Buziaki

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

Mam nadzieje, ze bedzie lepiej.

Nam przelozyli jutrzejsza wizyte na 15.03 , a to tylko odwleka rehabilitacje w czasie

Rano maly mial 39.6 . Rozplakalam sie w pracy, wiec puscili mnie 1,5 godziny wczesniej do domu. Na szczescie, to nie ja szefowalam tym razem, bo nie byloby nawet szans, abym mogla pojsc wczesniej do domu. A propos brak opieki jest straszny, cale szczescie, ze mam 7 tygodni urlopu
Udalo mi sie wcisnac do lekarza na 10 rano. Obawialam sie jakies wtornej infekcji po zapaleniu ucha. Na szczescie wszystko czyste , wychodzi na to, ze to wirusowa infekcja, ktora szaleje w UK i moze trwac nawet 2-4 tygodnie (). Antos dal sie zbadac, zajrzec do uszu i tylko straszyl lekarza minami . Lekarz zalecil typowo: podawanie duzo plynow, nie zmuszac go do jedzenia (stwierdzil, ze ma dobre rezerwy) i pilnowac, aby sie nie odwodnil, jesli dalej bedzie w podobnym stanie w przyszlym tygodniu, to mamy przyjsc na kontrole (mimo tego, ze jestesmy ubezpieczeni, to za kazda wizyte u rodzinnego place 37 GBP, dlatego nie moze nam kazac)

Dokupilam srodkow przeciwgoraczkowych w aptece, a internetowo zamowilam w polskiej aptece witaminki, wapno, syropki, tantum verde... czyli wszystko to, czego u mnie nie ma. Pomijam juz, ze za prebiotyki ktore w polsce kosztuja 8-10 zl, ja place 7 GBP , jednak czego dla dziecka sie nie robi... Cena w takiej sytuacji jest niewazna.


mam nadzieję, ze Antoś czybko wydobrzeje!
Cytat:
Napisane przez viki_22_83 Pokaż wiadomość
słodki i do wziecia potrzebuje kobietki ktora go utemperuje
Amelka jest wolna
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

Wlasnie dzwonila siostra meza (ta druga) i sa bezpieczni, sami nie ucierpieli, chociaz droge przy ktorej mieszkaja zmylo, a dom delikatnie zostal zniszczony
Ufff...
super wiadomości!
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
trudno mówić o tym czy fryzjer koleżankę lubi, bo była u niego tylko raz
jutro się przekonam - najwyżej będzie to pierwszy i ostatni raz - włosy nie zęby - odrosną
jetsem tego samego zdania ... dlatego często eksperymentowałam na włosach
Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Mala spi.Jak dostaje diphergan na noc to nie zwraca.W ciagu dnia jej nie daje.
Od popoludnia miala 37 i spijała butelke za butelka

Opieke mam do 5.03
oby jutro wstała w lepszej formie!

super!
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 21:33   #3615
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

kat jak robilas ta pomidorowa? normalnie wloszczyzne gotowalas plus do tego koncentrat i ryz tak?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 22:01   #3616
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez sylka79 Pokaż wiadomość
Biedny Bartoszek,tak się musi męczyćale to wszystko dla jego dobraNie martw się na pewno wszystko będzie dobrze,tylko trzeba czasu i ćwiczeń
dzieki ... tez sobie to tak tłumacze

Bartek wpakował cały słoik indyka w pomidorach pewnie był głodny ... oczywiście doprawił cycusiem

Teraz śpi słodko
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 22:02   #3617
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Unholy za szczepienie


Dobranoc dziewczyny
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 22:11   #3618
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

dobranoc
ostatnio mam tyle na głowie, że nie mogę zasnąć od myślenia mimo, ze jestem bardzo zmęczona - ale cóż muszę spróbować zasnąć - idę
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 22:28   #3619
sylka79
Wtajemniczenie
 
Avatar sylka79
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 995
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Svinecka na początku,bo mi ucięło Twój cytat;Gratulujemy pierwszego Marcelkowego ząbka

U nas lekarka w połowie stycznia na szczepieniu mówiła;że lada dzień wyjdzie, a tu wnet luty sie kończy,a ząbka jak nie było tak nie ma

Cytat:
Napisane przez viki_22_83 Pokaż wiadomość
.
Viki Gabryś słodziutki
Nawiązując do Twojego pytania i widząc ze zdjęcia,sądzę że Gabryś to silny chłopczykJeżeli nie stawiamy dziecka na siłę,a ono samo do tego się garnie,to raczej krzywdy dziecku nie robimy.Nie będzimy przecież na siłę sadzać,czy kłaść dziecko-jeżeli ono próbuje wstawać,czy stoi.Twój synuś wyglada na silnego,więc pewno opanował tą umiejętnosć szybciej,przecież są dzieci które chodzą na 9 miesięcy

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Moj TŻ wymyslił imie Blanka. Na poczatku mi sie nie podobało ale chyba sie w koncu przekonałam do tego imienia. Zawsze jak mowimy o przyszłosci to wymieniamy tez Blankę Ale ostatecznie imie drugiego dziecka wybiorę ja TŻ wybrał imie dla Kuby


Sugerujesz,że czy się bedzie podobać Blanka,czy nie i tak wszystko zależy od Ciebie

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
My po marchewce testowaliśmy marchewkę z ziemniaczkiem.

.
Smakowało Kubusiowi?




Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
a jak spią wasze dzieci odkąd są coraz większe i starsze w dzień i w nocy?
Bartosz śpi (jeżeli można to nazwać spaniem) 3razy dziennie po 10 - 15 minut.Kładę go po kąpaniu,w granicach 19-19.30 i spi do 4,5 lub6rano.Pomijam przebudzenia się na cycusia

Cytat:
Napisane przez Tulipfever Pokaż wiadomość
Super!!

1. Dzisiaj po raz pierwszy wlozyla sobie stope do buzi
2. Nauczyla sie dawac mi caluski- lapie mnie za szyje mocno i przyssawa (tak to sie odmienia?) sie do szyi, policzka lub nosa
3. Potrafi ze mna tanczyc- lezy na macie i gdy widzi, ze tancze- natychmiast sama zaczyna wywijac raczkami i nozkami

Czy ja juz mowilam, ze kocham moja coreczke?
dla Aneczki,tyle umiejętności na raz.

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy go boli, ale napewno nie ma siły, zeby tyle ćwiczyć ...
Ja też prawie mam łzy w oczach jak on tak płacze i patrzy na mnie błagalnym wzrokiem, zeby go ratować


Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Dziewczynki, ja już raczej dzisiaj nie zajrzę (chyba, że powiedzieć dobranoc, jak Mama mi da zajrzeć do kompa ), także miłego wieczorku i jutrzejszego dnia.

Trzymajcie kciuki za szczepienie

Buziaki
Trzymam od dzisiaj

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

Rano maly mial 39.6 . Rozplakalam sie w pracy, wiec puscili mnie 1,5 godziny wczesniej do domu. Na szczescie, to nie ja szefowalam tym razem, bo nie byloby nawet szans, abym mogla pojsc wczesniej do domu. A propos brak opieki jest straszny, cale szczescie, ze mam 7 tygodni urlopu
Udalo mi sie wcisnac do lekarza na 10 rano. Obawialam sie jakies wtornej infekcji po zapaleniu ucha. Na szczescie wszystko czyste , wychodzi na to, ze to wirusowa infekcja, ktora szaleje w UK i moze trwac nawet 2-4 tygodnie (). Antos dal sie zbadac, zajrzec do uszu i tylko straszyl lekarza minami . Lekarz zalecil typowo: podawanie duzo plynow, nie zmuszac go do jedzenia (stwierdzil, ze ma dobre rezerwy) i pilnowac, aby sie nie odwodnil, jesli dalej bedzie w podobnym stanie w przyszlym tygodniu, to mamy przyjsc na kontrole (mimo tego, ze jestesmy ubezpieczeni, to za kazda wizyte u rodzinnego place 37 GBP, dlatego nie moze nam kazac)

Dokupilam srodkow przeciwgoraczkowych w aptece, a internetowo zamowilam w polskiej aptece witaminki, wapno, syropki, tantum verde... czyli wszystko to, czego u mnie nie ma. Pomijam juz, ze za prebiotyki ktore w polsce kosztuja 8-10 zl, ja place 7 GBP , jednak czego dla dziecka sie nie robi... Cena w takiej sytuacji jest niewazna.
za zdróweczko Antosia
A więc jednak wirus



Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Wlasnie dzwonila siostra meza (ta druga) i sa bezpieczni, sami nie ucierpieli, chociaz droge przy ktorej mieszkaja zmylo, a dom delikatnie zostal zniszczony
Ufff...
Dobrych wiadomości nigdy nie za wiele

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
ale to do zabawy, juz tak na dobre?
bo ja młodą "zduszę" jeszcze herbatka albo mlekiem i do 6spi


No nie ma rteciowych.Nigdzie tez nie moglam kupic, a chcialam miec w zapasie.

A smarujecie czyms tą koncóweczke czy wsuwacie bez niczego?
Tak częściej do zabawy,czasem się zdarzy tak jak dzisiaj,że wzięliśmy go do nas na łóżko i jeszcze przysnął do 6,ale to należy do rzadkości.
Na codzień raczej zasypia około 8 rano,jak Damian wyjdzie do szkoły i przyśnie na całe 10 - 15 minut(już przywykłam)

Tak smaruję końcówkę maścią typu Linomag lub Alantan Plus
__________________
D i B








Edytowane przez sylka79
Czas edycji: 2010-02-22 o 22:18
sylka79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 22:43   #3620
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Dziewczyny kochane, wszystkim Wam dziekuje za wsparcie
Bardoz duzo to dla mnie znaczy, bo komu mam sie wyzalic i kto mnie zrozumie tak dobrze jak wy

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

p4w wspolczuje zawirowan z niania
I trzymam kciuki za fryzjera.

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Biedny Antos, co chwile sie budzi
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 22:58   #3621
sylka79
Wtajemniczenie
 
Avatar sylka79
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 995
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

No więc tak;2 najładniejsze,3 nie wiem czemu jakoś mi się kojarzą z pościelą a 4 nawet nawet,ale nie koniecznie ten kolor.Pierwsze nie podobają mi się wcale.Takie moje zdanie

Nadrobiłam,pocytowałam,al e już nie popiszę,bo dzisiaj wyjątkowo śpiąca jestem.
Zastanawiam się tylko,gdzie jest Morska?Nie raz nie odzywała się w weekend,ale w poniedziałek zawsze już była.Czyżby już nawiedziła Ją teściowa?Morska tęsknimy

Kolorowych snów

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane, wszystkim Wam dziekuje za wsparcie
Bardoz duzo to dla mnie znaczy, bo komu mam sie wyzalic i kto mnie zrozumie tak dobrze jak wy

Biedny Antos, co chwile sie budzi
Zawsze to lepiej się wygadać,mama mamę najlepiej zrozumie

aby nocka Antosia przebiegła spokojnie.
__________________
D i B







sylka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 04:23   #3622
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
kat jak robilas ta pomidorowa? normalnie wloszczyzne gotowalas plus do tego koncentrat i ryz tak?

na taką małą porcję łyżeczka koncentratu


Wstałam.Nie starałam sie jej uśpić bo w chorobie pić się chce strasznie, a po nocy to juz w ogole, wiec z vitaxem malinowo-zurawinowym zasiadlam.Mala po syropku wlasnie pije mleko.
Dospie niedlugo.Tak mysle
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 06:22   #3623
Tulipfever
Rozeznanie
 
Avatar Tulipfever
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 808
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki za szczepienie



Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Wlasnie dzwonila siostra meza (ta druga) i sa bezpieczni, sami nie ucierpieli, chociaz droge przy ktorej mieszkaja zmylo, a dom delikatnie zostal zniszczony
Ufff...
Wspaniale

Jak sie czuje Antos dzisiaj? Oby szybko Mu przeszlo

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Zosia już drugi wieczór z rzędu fisiuje przy wieczornym jedzeniu. Nie chce po prostu. Wczoraj coś ciumknęła chociaż, dzisiaj nic. Nie wiem czy to ma związek, ale dałam jej wczoraj i dzisiaj po południu jogurt z Nestle. Czyżby był taki syty...?
Dobranoc laseczki Spokojnej nocy.

Byc moze to przez ten jogurt

Moim zdaniem najladniejsze numer 2

Aniu dzieki za odpowiedz! Z mama Bartusiowi na pewno bedzie sie lepiej cwiczylo niz z pania rehabilitantka

P4W baw sie dobrze u fryzjera, a potem sie pochwal

Dzieeeen dobry!
Wczoraj Ania dostala kaszke na jablku. Alez sie dziwila, co to. Probowalam Ja nakarmic lyzeczka, ale srednio nam to szlo- ciagle wypycha jezorek, ewidentnie chce ssac. W koncu zamoczylam swoj palec w kaszce i dalam Ani do zlizania- i wreszcie zakodowala, ze to sie je Nastepnie zaczelam dawac Jej z lyzeczki- i juz otwierala mordke Dzisiaj chyba powtorka z kaszka.

Co do spania, u Ani wyglada to tak:

19:30-8:00 spi
8:00 pobudka na cysia- biore Ja do lozka, po cysiu najczesciej jeszcze spi
9:00 stanowczy koniec spania
11:30-12:30 pierwsza drzemka
15:00-16:00 druga drzemka
19:00 kapiel i spanie
itd.
__________________
Kocham mojego Meza
Kocham moja Coreczke
Ania 28.08.2009
Tulipfever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 07:17   #3624
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cześć kobiałki

Cytat:
Napisane przez sylka79 Pokaż wiadomość
Smakowało Kubusiowi?

Bartosz śpi (jeżeli można to nazwać spaniem) 3razy dziennie po 10 - 15 minut.Kładę go po kąpaniu,w granicach 19-19.30 i spi do 4,5 lub6rano.Pomijam przebudzenia się na cycusia
Smakowało

Bartoszek mało śpi w dzień i wcześnie wstaje. A ile razy budzi się na cyca? Jakby Kuba tak miał, to bym nie wiedziała, na co te przerwy wykorzystać, bo jak nie śpi, to muszę być z Nim.

Cytat:
Napisane przez sylka79 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się tylko,gdzie jest Morska?Nie raz nie odzywała się w weekend,ale w poniedziałek zawsze już była.Czyżby już nawiedziła Ją teściowa?Morska tęsknimy
U morskiej teściowa miała być do wczoraj

Cytat:
Napisane przez Tulipfever Pokaż wiadomość
Dzieeeen dobry!
Wczoraj Ania dostala kaszke na jablku. Alez sie dziwila, co to. Probowalam Ja nakarmic lyzeczka, ale srednio nam to szlo- ciagle wypycha jezorek, ewidentnie chce ssac. W koncu zamoczylam swoj palec w kaszce i dalam Ani do zlizania- i wreszcie zakodowala, ze to sie je Nastepnie zaczelam dawac Jej z lyzeczki- i juz otwierala mordke Dzisiaj chyba powtorka z kaszka.

Co do spania, u Ani wyglada to tak:

19:30-8:00 spi
8:00 pobudka na cysia- biore Ja do lozka, po cysiu najczesciej jeszcze spi
9:00 stanowczy koniec spania
11:30-12:30 pierwsza drzemka
15:00-16:00 druga drzemka
19:00 kapiel i spanie
itd.
Będzie coraz lepiej z radzeniem sobie łyżeczką , jak Kuba je deserek, to otwiera buźkę, że nie nadążę nabierać łyżeczką, a jak je obiadek, to otwiera dopiero, gdy łyżka się zbliża
Ładnie Ania śp, a w jakich godzinach macie spacerki?

***
A u nas pada deszcz , chcę wiosnę, z zielonymi listkami, ze słoneczkiem
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 07:26   #3625
sylka79
Wtajemniczenie
 
Avatar sylka79
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 995
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Witam się i jaw słoneczny wtorkowy poranek.
Chyba piękny będzie dzień
Bartosz wstał o 4 ranoteraz już dosypia
A ja sie biorę za prasowanieO 16 mam wizytę kontrolną u okulisty z Damianem.Jutro idę do lekarza,ze swoją ręką,bo nie widzę żadnej poprawy;ręka jak cierpła tak cierpnie i jeszcze swędzi

Unholy za szczepienie.
Mariola jak minęła noc?Jak Antoś dzisiaj się czuje?

Miłego dnia
__________________
D i B







sylka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 07:30   #3626
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez sylka79 Pokaż wiadomość
Witam się i jaw słoneczny wtorkowy poranek.
Chyba piękny będzie dzień
Bartosz wstał o 4 ranoteraz już dosypia
A ja sie biorę za prasowanieO 16 mam wizytę kontrolną u okulisty z Damianem.Jutro idę do lekarza,ze swoją ręką,bo nie widzę żadnej poprawy;ręka jak cierpła tak cierpnie i jeszcze swędzi

Unholy za szczepienie.
Mariola jak minęła noc?Jak Antoś dzisiaj się czuje?

Miłego dnia
W słoneczny?


Ranny ptaszek


, sylka a Ty dużo nosisz Bartoszka?


Też czekam na wiadomości od Marioli.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 07:34   #3627
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość




Będzie coraz lepiej z radzeniem sobie łyżeczką , jak Kuba je deserek, to otwiera buźkę, że nie nadążę nabierać łyżeczką, a jak je obiadek, to otwiera dopiero, gdy łyżka się zbliża
Ładnie Ania śp, a w jakich godzinach macie spacerki?
u nas tak samo - deserek je dużo chętniej niż obiadek - przy obiadku buźkę otwiera jak łyżkę na ustach poczuje, a od połowy to już muszę bzyczeć i świstać jak łyżka leci
przy deserki to aż słychać jak mlaska i łyka tak się spieszy

------------------
Mariolko, jak noc minęła?

mi od kilku dni Tomuś budzi się o 5 (zawsze się tak budził, ale bez płaczu bawił sie u nas w łóżku i czasem usnął jeszcze a czasem nie), a teraz płacze i wygina się - nie chce jeść, nie chce spać i muszę wstać żeby go zabawiać, a teraz oczywiście usnął
nie wiem co się dzieje - czemu od kilku dni tak wariuje?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 07:35   #3628
sylka79
Wtajemniczenie
 
Avatar sylka79
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 995
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Cześć kobiałki



Smakowało

Bartoszek mało śpi w dzień i wcześnie wstaje. A ile razy budzi się na cyca? Jakby Kuba tak miał, to bym nie wiedziała, na co te przerwy wykorzystać, bo jak nie śpi, to muszę być z Nim.



U morskiej teściowa miała być do wczoraj



***
A u nas pada deszcz , chcę wiosnę, z zielonymi listkami, ze słoneczkiem

Cześć
Na cyca budzi się 2-3razy,ale on tak raczej na śpiąco szuka,szuka po podusi wyciaga buźkę i wtedy wiem że chce.Łóżeczko mam tuż przy łóżku,biorę go do siebie.Poje i śpi(albo i nie śpi już nad ranem)

tak też myślałm.
Biedna Morska

A u nas słonko wysoko,promyczki wpadają prze okno.Mam nadzieję że to oznaka zbliżającej się wiosny
__________________
D i B







sylka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 07:43   #3629
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
u nas tak samo - deserek je dużo chętniej niż obiadek - przy obiadku buźkę otwiera jak łyżkę na ustach poczuje, a od połowy to już muszę bzyczeć i świstać jak łyżka leci
przy deserki to aż słychać jak mlaska i łyka tak się spieszy


------------------
Mariolko, jak noc minęła?

mi od kilku dni Tomuś budzi się o 5 (zawsze się tak budził, ale bez płaczu bawił sie u nas w łóżku i czasem usnął jeszcze a czasem nie), a teraz płacze i wygina się - nie chce jeść, nie chce spać i muszę wstać żeby go zabawiać, a teraz oczywiście usnął
nie wiem co się dzieje - czemu od kilku dni tak wariuje?


Nie wiem, z czego to wynika, ale u Kuby już kilka razy się zmieniało z tym wstawaniem A jak się z Nim bawisz, to jest już zadowolony, tak?

Jak spałaś?

Cytat:
Napisane przez sylka79 Pokaż wiadomość
Cześć
Na cyca budzi się 2-3razy,ale on tak raczej na śpiąco szuka,szuka po podusi wyciaga buźkę i wtedy wiem że chce.Łóżeczko mam tuż przy łóżku,biorę go do siebie.Poje i śpi(albo i nie śpi już nad ranem)

tak też myślałm.
Biedna Morska

A u nas słonko wysoko,promyczki wpadają prze okno.Mam nadzieję że to oznaka zbliżającej się wiosny
A nie zmieniasz w nocy pieluszki?

, może ma fajną teściową?

Zazdroszczę słoneczka
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 07:55   #3630
sylka79
Wtajemniczenie
 
Avatar sylka79
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 995
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
W słoneczny?


Ranny ptaszek


, sylka a Ty dużo nosisz Bartoszka?


Też czekam na wiadomości od Marioli.
Podeślę Ci parę promyczków

Trochę się nosimyBartosz teraz mało kiedy sam zajmie się sobą,pobawi.Wszystko szybko się mu nudzi i już wyciąga rączki żeby go brać.Jak gotuję obiad to siedzi ze mną w kuchni w leżaczku i wtedy jest w miarę spokojny,patrzy co robię,słucha co do niego mówię,trochę się pobawi.A wszystko inne(prasowanie,sprzątani e)to na raty.Jak już zasmakował siedzenia,to teraz na nogach tylko chce stać.Ciężko go posadzić,bo się wypręży na nogach,nie chce się zgiąć i tylko stać i stać



---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość




A nie zmieniasz w nocy pieluszki?

, może ma fajną teściową?

Bartosz mało w nocy sika.Rano jak wstanie(4,5,6) zmieniamy a i nawet wtedy pampers nie jest przesikany.

Nie wiem czemu,wtedy odniosłam wrażenie,że nie jest zachwycona tą wizytą,ale być może się mylę

Już nie popiszę z Bartoszem na kolanach.Idziemy do leżaczka i prasować,bo czeka nas kilka rat tego prasowania.

__________________
D i B







sylka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.