Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-05, 10:50   #3601
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Ja mam te dwie najsłynniejsze pomadki KVD Lolitę i Lovecraft i obiw uwielbiam Lolita bordowo-brązowo-różowa, na mojej żółtej cerze wybija ten brąz i właściwie to zawsze uważałam, że w brązach wyglądam wulgarnie to akurat tu efekt bardzo mi się podoba. Natomiast Lovecraft to oklepany brudny róż, kolor naprawdę fajny ale zorientowałam się, że przecież mam już podobne pomadki np. z Golden Rose, chyba przypomina mi nieco English rose Burberry.

Dokupiłam też kredkę Lovecraft i przyznam, że bardzo ale to bardzo lubię, mięciutka, łatwo sunie, wysuwana i trwała ( ale przez jej miękkości mam wrażenie, że będzie mało wydajna).

Oczekuję na puder i miniaturki jakie miały być dołączone do zamówienia pow 150 zł.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 13:02   #3602
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Ja mam te dwie najsłynniejsze pomadki KVD Lolitę i Lovecraft i obiw uwielbiam Lolita bordowo-brązowo-różowa, na mojej żółtej cerze wybija ten brąz i właściwie to zawsze uważałam, że w brązach wyglądam wulgarnie to akurat tu efekt bardzo mi się podoba. Natomiast Lovecraft to oklepany brudny róż, kolor naprawdę fajny ale zorientowałam się, że przecież mam już podobne pomadki np. z Golden Rose, chyba przypomina mi nieco English rose Burberry.

Dokupiłam też kredkę Lovecraft i przyznam, że bardzo ale to bardzo lubię, mięciutka, łatwo sunie, wysuwana i trwała ( ale przez jej miękkości mam wrażenie, że będzie mało wydajna).

Oczekuję na puder i miniaturki jakie miały być dołączone do zamówienia pow 150 zł.
Byłam pooglądać KVD i szczerze to nie wiem czemu taki szał na kolor Lolita, ciemny wg mnie i brązowy, a praktycznie identyczny co Sephorowy Cream Lip Stain nr 23, która ociupinkę jaśniejsza. Żaden kolor mnie nie zainteresował. Z tradycyjnych jakoś kilka kolorów było i też nic nie woła. Linery w pisaku obiecujące wg mnie mega czarne. Podkłady szpachla w sensie krycia odrobinką sobie pół dłoni wysmarowałam i kolory mają fajne Puder delikatnie połyskuje, w sztucznym świetle. Korektorów już mi się nie chciało oglądać

Mam pytanie bo moja zniżka była do 01.10, a wiem że część ma zniżkę do 08.10 z kartą black. Jak podejdę do kasy i powiem, że chcę skorzystać ze zniżki dla VIP to mi ją nabiją same, czy ona była do karty przypisana i nie wejdzie jak podam kod ważny do niedzieli. Dopiero wczoraj wyczaiłam, że stacjonarnie są nowe kolory Lip Stainów, które niby mają być tylko online.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 15:17   #3603
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

ja z KVD mam pomadkę w sztyfcie w kolorze Lolita- ciemniejsza niż odpowiednik płynny i bardziej komfortowa w noszeniu, a w płynie kolor Ludwig - neutralny jasny nudziak- generalnie z obu jestem zadowolona, ale najbardziej jestem zadowolona z linera w pisaku - raczej nie używam linerów, a jeśli już to słoiczek + pędzelek, a ten liner jest jakiś genialny - po prostu kreska jest dokładnie tam gdzie chce, nie ma mowy o jakimś niekontrolowanie pomalowanym miejscu
przy pierwszym użyciu jedno oko mi wyszło ciut inaczej (mam takie nierówne oczy ) i poprawki zawsze musiałam dorabiać pędzelkiem, zeby było równo, a tu po prostu poprawiłam i było ok - tak po prostu jestem w szoku

dokupiłam jeszcze pędzelek do korektora - czekam na przesyłkę
generalnie podoba mi się marka

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Byłam pooglądać KVD i szczerze to nie wiem czemu taki szał na kolor Lolita, ciemny wg mnie i brązowy, a praktycznie identyczny co Sephorowy Cream Lip Stain nr 23, która ociupinkę jaśniejsza. Żaden kolor mnie nie zainteresował. Z tradycyjnych jakoś kilka kolorów było i też nic nie woła. Linery w pisaku obiecujące wg mnie mega czarne. Podkłady szpachla w sensie krycia odrobinką sobie pół dłoni wysmarowałam i kolory mają fajne Puder delikatnie połyskuje, w sztucznym świetle. Korektorów już mi się nie chciało oglądać

Mam pytanie bo moja zniżka była do 01.10, a wiem że część ma zniżkę do 08.10 z kartą black. Jak podejdę do kasy i powiem, że chcę skorzystać ze zniżki dla VIP to mi ją nabiją same, czy ona była do karty przypisana i nie wejdzie jak podam kod ważny do niedzieli. Dopiero wczoraj wyczaiłam, że stacjonarnie są nowe kolory Lip Stainów, które niby mają być tylko online.
mi Pani przy kasie sama powiedziała, ze mam zniżkę do 8.10, a ja żadnego smsa ani pocztówki nie dostałam
zapytaj po prostu przed zakupem
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 11:15   #3604
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

A ja dostałam pocztą papierek, że mam zniżkę do 8.10 poszłam na zakupy i okazało się, że w międzyczasie moja karta zrobiła się złota i zniżkę miałam do 2 (chyba). Na początku nie wiedziałam o co chodzi, w końcu skumałam, że właśnie zostałam goldem - tak bez ostrzeżenia????
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 12:56   #3605
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dziewczyny dostałam przesyłkę z Sepho, zgłosiłam brak próbek i pudełka kat z mini i od kilku dni sprawdzają.. Jak mi zaproponują 20zł rabatu na następne zakupy to padnę..

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

oczywiście!
w ramach przeprosin za brak testerów do Pani konta online dopisaliśmy 20 zł jako bon zakupowy
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 14:09   #3606
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam przesyłkę z Sepho, zgłosiłam brak próbek i pudełka kat z mini i od kilku dni sprawdzają.. Jak mi zaproponują 20zł rabatu na następne zakupy to padnę..

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

oczywiście!
w ramach przeprosin za brak testerów do Pani konta online dopisaliśmy 20 zł jako bon zakupowy
ojej nie fajnie! :/
Nie zgadzaj się.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 16:22   #3607
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
A ja dostałam pocztą papierek, że mam zniżkę do 8.10 poszłam na zakupy i okazało się, że w międzyczasie moja karta zrobiła się złota i zniżkę miałam do 2 (chyba). Na początku nie wiedziałam o co chodzi, w końcu skumałam, że właśnie zostałam goldem - tak bez ostrzeżenia????
Czyli jednak do karty przypisany kod, no ale zapytać można. Żeby zostać goldem trzeba jakiś limit przekroczyć prawda?

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam przesyłkę z Sepho, zgłosiłam brak próbek i pudełka kat z mini i od kilku dni sprawdzają.. Jak mi zaproponują 20zł rabatu na następne zakupy to padnę..

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

oczywiście!
w ramach przeprosin za brak testerów do Pani konta online dopisaliśmy 20 zł jako bon zakupowy
Ja czekam 3 tydzień na jedna nowość... Jeśli uda mi się to w końcu dorwać i dostanę ankietę po zakupach, to się wyżyję bo obecnie uważam, że to najgorszy sklep.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-06, 16:41   #3608
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Czyli jednak do karty przypisany kod, no ale zapytać można. Żeby zostać goldem trzeba jakiś limit przekroczyć prawda?
6500 wydane w ciagu 12 miesiecy


Ja czekam 3 tydzień na jedna nowość... Jeśli uda mi się to w końcu dorwać i dostanę ankietę po zakupach, to się wyżyję bo obecnie uważam, że to najgorszy sklep.
a na co czekasz?

Sephora mi napisała że po weryfikacji na kamerach nie uznają mojego zgłoszenia o braku mini boxa kat...
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 16:48   #3609
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
a na co czekasz?

Sephora mi napisała że po weryfikacji na kamerach nie uznają mojego zgłoszenia o braku mini boxa kat...
Na duochromowe rozświetlacze z Becci, miały być razem z błyszczykami od 18.09

Aha, znaczy wg nich magicznie wyparował w czasie podróży
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 16:55   #3610
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

aaa także się czaję ale od biedy kupię na wyjeździe i mam gdzieś polską sepho...
nie mam ochoty się z nimi bić, wydaję u nich sporo często, widzą po moim koncie że nie jestem naciągaczką darmoszki.. ehh
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 19:32   #3611
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
a na co czekasz?

Sephora mi napisała że po weryfikacji na kamerach nie uznają mojego zgłoszenia o braku mini boxa kat...
żenada

ja trochę z innej beczki - jak nie chce odbierać paczki, która czeka na mnie w Douglasie to będę miała jakieś nieprzyjemności?
dodam, ze kilka godzin po założeniu zamówienia dzwoniłam na infolinie i prosiłam o anulowanie zamówienia, ale jak widać i tak wysłali, a teraz sobie myślę, ze może powinnam pojechać do sklepu i powiedzieć, ze nie odbieram albo odebrać, zapłacić i od razu oddać?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-06, 19:33   #3612
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
A ja dostałam pocztą papierek, że mam zniżkę do 8.10 poszłam na zakupy i okazało się, że w międzyczasie moja karta zrobiła się złota i zniżkę miałam do 2 (chyba). Na początku nie wiedziałam o co chodzi, w końcu skumałam, że właśnie zostałam goldem - tak bez ostrzeżenia????
Też "ozłociłam" się na podobnej zasadzie
Było to dla mnie sporym zaskoczeniem, niemniej miłym


Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam przesyłkę z Sepho, zgłosiłam brak próbek i pudełka kat z mini i od kilku dni sprawdzają.. Jak mi zaproponują 20zł rabatu na następne zakupy to padnę..

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

oczywiście!
w ramach przeprosin za brak testerów do Pani konta online dopisaliśmy 20 zł jako bon zakupowy
Coraz częściej zdarzają się takie przypadki.
Tłumaczenie, że oni mają nagranie z kamer dowodzące zapakowanie gratisów i próbek, to dla mnie ściema - już widzę, jak przeglądają godziny zapisu monitoringu wiedząc przy tym, kto w jakim momencie pakował akurat Twoją przesyłkę .
Takim podejściem przy okazji obrażają uczciwych ludzi, sugerując, że jest się wyłudzaczem próbek czy gratisów.
Jedyny sposób, żeby udowodnić im, że zawartość paczki okazała się niezupełna, jest chyba tylko nagrywanie momentu otwierania przesyłki.

Na Twoim miejscu napisałabym, że taka forma rekompensaty nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca, bo dokonując zakupu mogłaś skorzystać z 20% rabatu, a decydując się na kod dający miniatury KVD musiałaś zapłacić kwotę wyższą. Wg mnie uczciwiej z ich strony byłoby dać Ci kupon w wysokości 20% ceny zakupionego produktu.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 20:01   #3613
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
żenada

ja trochę z innej beczki - jak nie chce odbierać paczki, która czeka na mnie w Douglasie to będę miała jakieś nieprzyjemności?
dodam, ze kilka godzin po założeniu zamówienia dzwoniłam na infolinie i prosiłam o anulowanie zamówienia, ale jak widać i tak wysłali, a teraz sobie myślę, ze może powinnam pojechać do sklepu i powiedzieć, ze nie odbieram albo odebrać, zapłacić i od razu oddać?
Nie będziesz miała nieprzyjemności Nie musisz odbierać paczki ani tam jechać, paczki są odsyłane po 14 dniach bez odbioru.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 21:34   #3614
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
aaa także się czaję ale od biedy kupię na wyjeździe i mam gdzieś polską sepho...
nie mam ochoty się z nimi bić, wydaję u nich sporo często, widzą po moim koncie że nie jestem naciągaczką darmoszki.. ehh
Oni są niepoważni.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też "ozłociłam" się na podobnej zasadzie
Było to dla mnie sporym zaskoczeniem, niemniej miłym



Coraz częściej zdarzają się takie przypadki.
Tłumaczenie, że oni mają nagranie z kamer dowodzące zapakowanie gratisów i próbek, to dla mnie ściema - już widzę, jak przeglądają godziny zapisu monitoringu wiedząc przy tym, kto w jakim momencie pakował akurat Twoją przesyłkę .
Takim podejściem przy okazji obrażają uczciwych ludzi, sugerując, że jest się wyłudzaczem próbek czy gratisów.
Jedyny sposób, żeby udowodnić im, że zawartość paczki okazała się niezupełna, jest chyba tylko nagrywanie momentu otwierania przesyłki.

Na Twoim miejscu napisałabym, że taka forma rekompensaty nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca, bo dokonując zakupu mogłaś skorzystać z 20% rabatu, a decydując się na kod dający miniatury KVD musiałaś zapłacić kwotę wyższą. Wg mnie uczciwiej z ich strony byłoby dać Ci kupon w wysokości 20% ceny zakupionego produktu.
Oglądałam kiedyś filmik jednej dziewczyny o TEN, która pracowała albo w S. albo D., nie chciała powiedzieć, ja miałam wrażenie że chodzi o S. Powiedziała, że do pracy zaczęła nosić maleńką torebkę i minimum rzeczy, po po pracy pracownicy są sprawdzani.... Jeśli pracownicy są traktowani ja potencjalni złodzieje to jakie może być podejście do klientów?
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 22:30   #3615
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Oglądałam kiedyś filmik jednej dziewczyny o TEN, która pracowała albo w S. albo D., nie chciała powiedzieć, ja miałam wrażenie że chodzi o S. Powiedziała, że do pracy zaczęła nosić maleńką torebkę i minimum rzeczy, po po pracy pracownicy są sprawdzani.... Jeśli pracownicy są traktowani ja potencjalni złodzieje to jakie może być podejście do klientów?
Potwierdzam, na studiach pracowałam dorywczo w sprzątaniu m.in. w Sephorze. Wszyscy pracownicy włącznie ze mną byli sprawdzani w obecności ochroniarza, sprawdzanie torebki itp. znaczy samemu się pokazywało, niczego nie mogli dotknąć, jeśli ktoś miał wysokie buty to musiał je odsunąć itp. Jeśli miałam jakiś kosmetyk, który można kupić w Sephorze to musiał być wpisany na listę na początku zmiany. Dotyczyło to wszystkich, sprzedawczyń, kierowniczek itp.

Zmartwiła mnie tak sprawa z Kat bo też miałam zamiar zrobić zakupy z tymi miniaturami


Kod chyba już nie wchodzi? Nie wiem, bo promocja miała być do poniedziałku.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2017-10-06 o 23:08
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 07:53   #3616
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Oglądałam kiedyś filmik jednej dziewczyny o TEN, która pracowała albo w S. albo D., nie chciała powiedzieć, ja miałam wrażenie że chodzi o S. Powiedziała, że do pracy zaczęła nosić maleńką torebkę i minimum rzeczy, po po pracy pracownicy są sprawdzani.... Jeśli pracownicy są traktowani ja potencjalni złodzieje to jakie może być podejście do klientów?
Pewnie brak miniatur czy innych gratisów najczęściej jest efektem tego, że faktycznie wyczerpały się zapasy, mimo, że kod wchodził.
Podejrzewam, że pracownikom każą pakować niekompletne (co do próbek) paczki i tyle.

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Potwierdzam, na studiach pracowałam dorywczo w sprzątaniu m.in. w Sephorze. Wszyscy pracownicy włącznie ze mną byli sprawdzani w obecności ochroniarza, sprawdzanie torebki itp. znaczy samemu się pokazywało, niczego nie mogli dotknąć, jeśli ktoś miał wysokie buty to musiał je odsunąć itp. Jeśli miałam jakiś kosmetyk, który można kupić w Sephorze to musiał być wpisany na listę na początku zmiany. Dotyczyło to wszystkich, sprzedawczyń, kierowniczek itp.

Zmartwiła mnie tak sprawa z Kat bo też miałam zamiar zrobić zakupy z tymi miniaturami


Kod chyba już nie wchodzi? Nie wiem, bo promocja miała być do poniedziałku.
Kod nie wchodzi już od dość dawna.
Ja próbowałam chyba w środę lub w czwartek i zapas minisów był wyczerpany.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 10:10   #3617
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Ja sobie nie wyobrażam nagrywania w trakcie otwierania paczki.
Dla mnie to uwłaczające.

Pomylki sie z zdarzaja, tak samo niestety jak i nieuczciwi klienci i pracownicy, ale to nie znaczy ze wszyscy kradną.
Siodme niebo nienawisci
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2017-10-07 o 10:11
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 11:15   #3618
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Potwierdzam, na studiach pracowałam dorywczo w sprzątaniu m.in. w Sephorze. Wszyscy pracownicy włącznie ze mną byli sprawdzani w obecności ochroniarza, sprawdzanie torebki itp. znaczy samemu się pokazywało, niczego nie mogli dotknąć, jeśli ktoś miał wysokie buty to musiał je odsunąć itp. Jeśli miałam jakiś kosmetyk, który można kupić w Sephorze to musiał być wpisany na listę na początku zmiany. Dotyczyło to wszystkich, sprzedawczyń, kierowniczek itp.

Zmartwiła mnie tak sprawa z Kat bo też miałam zamiar zrobić zakupy z tymi miniaturami


Kod chyba już nie wchodzi? Nie wiem, bo promocja miała być do poniedziałku.
Jak kod nie wchodzi to pewnie wyczerpał się zapas zestawów. Jak był wcześniej Benefit, to też wcześniej ściągnęli ze strony baner bo im się skończyły.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pewnie brak miniatur czy innych gratisów najczęściej jest efektem tego, że faktycznie wyczerpały się zapasy, mimo, że kod wchodził.
Podejrzewam, że pracownikom każą pakować niekompletne (co do próbek) paczki i tyle.


Kod nie wchodzi już od dość dawna.
Ja próbowałam chyba w środę lub w czwartek i zapas minisów był wyczerpany.
Pewnie tak było.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja sobie nie wyobrażam nagrywania w trakcie otwierania paczki.
Dla mnie to uwłaczające.

Pomylki sie z zdarzaja, tak samo niestety jak i nieuczciwi klienci i pracownicy, ale to nie znaczy ze wszyscy kradną.
Siodme niebo nienawisci
Każdy teraz ma smartfona, a ludzie nagrywają takie rzeczy i puszczają na isnta, że głowa mała wg mnie nagranie otwarcia paczki to nic wielkiego. Dla mnie uwłaczające jest raczej zakładanie z góry, że ktoś jest potencjalnym złodziejem i trzeba go sprawdzić. Nie wiem czy to jest nawet zgodne z prawem. Można dać kamery w miejscu pracy, ale żeby jeszcze trzepać rzeczy osobiste...

Oczywiście, że pomyłki się zdarzają, ale widać z nimi nie da się inaczej. Jak będziesz chciała oddać zamówienie to poproszą o zwrot gratisów, albo zestawu miniatur, ale Ty możesz ich od nich nie dostać, bo tak. Dadzą śmieszna zniżkę na następne zakupi uważają, że po sprawie. Można było napisać wprost "przykro nam skończyły się mimo, że kod działał, jak możemy to wynagrodzić", a nie "ale mamy na kamerze, że pracownik zapakował". W domyśle z takiej wiadomości można wyczytać "więc nie kłam, że nie dostałeś tego głupiego gratisu i się odczep".
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 11:51   #3619
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dla mnie jest to uwalaczające, jezeli nagrywam w celu udowodnienia ze nie jestem zlodziejem. Z gory zakladam , ze sklep w którym wydaję moje pieniądze ma mnie za zlodzieja ? Ja nie bede kupowac w takim sklepie.
Jezeli taka sytuacja mi sie przytrafi ,zgłoszę reklamcję , a sklep mi zarzuci ze klamię to odstępuję od umowy. Jezeli nie będą chcieli mi oddac moich pieniędzy skieruję sprawę do rzecznika praw konsumenta. I tyle.
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2017-10-07 o 11:54
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-07, 11:58   #3620
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pewnie brak miniatur czy innych gratisów najczęściej jest efektem tego, że faktycznie wyczerpały się zapasy, mimo, że kod wchodził.
Podejrzewam, że pracownikom każą pakować niekompletne (co do próbek) paczki i tyle.

Kod nie wchodzi już od dość dawna.
Ja próbowałam chyba w środę lub w czwartek i zapas minisów był wyczerpany.
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Jak kod nie wchodzi to pewnie wyczerpał się zapas zestawów. Jak był wcześniej Benefit, to też wcześniej ściągnęli ze strony baner bo im się skończyły.
Dzięki faktycznie tak jest, nawet doczytałam na FB.

Oczywiście już jest kilka zestawów miniatur na Allegro wystawionych przez Grażynki, no trudno, obejdę się smakiem.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 12:48   #3621
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Dla mnie jest to uwalaczające, jezeli nagrywam w celu udowodnienia ze nie jestem zlodziejem. Z gory zakladam , ze sklep w którym wydaję moje pieniądze ma mnie za zlodzieja ? Ja nie bede kupowac w takim sklepie.
Jezeli taka sytuacja mi sie przytrafi ,zgłoszę reklamcję , a sklep mi zarzuci ze klamię to odstępuję od umowy. Jezeli nie będą chcieli mi oddac moich pieniędzy skieruję sprawę do rzecznika praw konsumenta. I tyle.
Masz rację, klient nie powinien się tłumaczyć ani czuć się podejrzany. Tym bardziej na ich niekorzyść wypada, że potrafili coś takiego odpisać.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 13:04   #3622
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

dziewczyny widziałyście gdzieś bliższej niż w usa takie organizery?
https://www.amazon.com/Stock-Your-Ho.../dp/B00424ILAQ
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 11:26   #3623
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Odważyłam sie nałożyć sam podkład KVD bez mieszania z baza i powiem, że bardzo ok jest. Wcale nie ma tapety mocnej. Lżejszy od Remarcable. Ale ja nakładam gęstym pędzlem i niedużo.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 12:25   #3624
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Odważyłam sie nałożyć sam podkład KVD bez mieszania z baza i powiem, że bardzo ok jest. Wcale nie ma tapety mocnej. Lżejszy od Remarcable. Ale ja nakładam gęstym pędzlem i niedużo.
I ja go nakładam pędzlem bez mieszania samego i takie same odczucia mam .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 12:37   #3625
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
I ja go nakładam pędzlem bez mieszania samego i takie same odczucia mam .
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 16:03   #3626
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Czy jest teraz jakaś zniżka do Sephora?
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 18:41   #3627
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Mam tak samo, nakładam jajem. Ja bardzo lubię ten podkład, ale boje się, że jak kupię to się okaże, że jednak coś nie tak.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 19:28   #3628
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Odważyłam sie nałożyć sam podkład KVD bez mieszania z baza i powiem, że bardzo ok jest. Wcale nie ma tapety mocnej. Lżejszy od Remarcable. Ale ja nakładam gęstym pędzlem i niedużo.
Podkład jest fajny, ale to tapeta ( nakładany pędzlem i BB), całkiem przyjemna i dobrze wyglądająca tapeta.

Znowu bylam w S i... coraz bardziej rozczarowują szminki od KVD
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 19:39   #3629
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Podkład jest fajny, ale to tapeta ( nakładany pędzlem i BB), całkiem przyjemna i dobrze wyglądająca tapeta.

Znowu bylam w S i... coraz bardziej rozczarowują szminki od KVD
Idąc tym tropem, to kazdy podkład to tapeta
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 20:05   #3630
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja trochę z innej beczki - jak nie chce odbierać paczki, która czeka na mnie w Douglasie to będę miała jakieś nieprzyjemności?
dodam, ze kilka godzin po założeniu zamówienia dzwoniłam na infolinie i prosiłam o anulowanie zamówienia, ale jak widać i tak wysłali, a teraz sobie myślę, ze może powinnam pojechać do sklepu i powiedzieć, ze nie odbieram albo odebrać, zapłacić i od razu oddać?
dla pracowników mniejszy kłopot, jeśli nie odbierzesz (tak mi się zdaje, bo omija ich procedura wydania i zwrotu); ale ja bym podeszła po prostu i zapytała

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny widziałyście gdzieś bliższej niż w usa takie organizery?
https://www.amazon.com/Stock-Your-Ho.../dp/B00424ILAQ
takich samych dokładnie to nie widziałam, ale różne w tym stylu pojemniki są w dużym wyborze w tkmaxie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-13 21:41:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.