Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-) - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-14, 09:54   #3601
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ja na uczelni. Maja dzisiaj spała bardzo niespokojnie ale jak narazie czuje się wyspana. Za tydzień już święta a ja nic nie mam zrobione i zero pomysłów co zrobić do jedzenia w ramach obiadu. Święta są u nas więc muszę od jutra zacząć ogarniać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nic nie mam zrobione. Do tego dzieci znów chore. Znów jakaś jelitowka. Oby nie rota

Ehh kiedy wyjdziemy na prostą...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 10:02   #3602
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Ja też nic nie mam zrobione. Do tego dzieci znów chore. Znów jakaś jelitowka. Oby nie rota

Ehh kiedy wyjdziemy na prostą...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W zeszłym roku w kwietniu już było bardzo ciepło. Szkoda że teraz pogoda kiepska i choroby się trzymają. No jakoś damy rade kto jak nie my.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 12:24   #3603
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cześć dziewczyny i maluszki.
U nas noc spokojna. Bardzo się cieszę, bo nasz Wikuś śpi do 06:00, jedzonko, znów sen do 09:00-10:00. My nie możemy narzekać, ale trzymam za Was kciuki żeby było lepiej ze snem Jeszcze trochę i maluszki dadzą odpocząć.
My na święta jedziemy do teściów, też muszę coś przygotować. Mam pomysł na sernik z kajmakiem, do tego zawsze robię boczek rolowany z czosnkiem i majerankiem na zimno jako zakąska. Coś jeszcze zrobię. Coraz częściej gotujemy w ☠☠☠☠☠☠☠☠☠ie i jedyny problem to taki, że jest tyle przepisów i ciężko się na coś zdecydować jak któraś z Was się waha, to szczerze polecam zakup tego robota. Wyrabianie ciast czy chlebów trwa 3 minuty, a zrobienie surówki do obiadu zajmuje kilka sekund.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 12:39   #3604
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny i maluszki.
U nas noc spokojna. Bardzo się cieszę, bo nasz Wikuś śpi do 06:00, jedzonko, znów sen do 09:00-10:00. My nie możemy narzekać, ale trzymam za Was kciuki żeby było lepiej ze snem Jeszcze trochę i maluszki dadzą odpocząć.
My na święta jedziemy do teściów, też muszę coś przygotować. Mam pomysł na sernik z kajmakiem, do tego zawsze robię boczek rolowany z czosnkiem i majerankiem na zimno jako zakąska. Coś jeszcze zrobię. Coraz częściej gotujemy w ie i jedyny problem to taki, że jest tyle przepisów i ciężko się na coś zdecydować jak któraś z Was się waha, to szczerze polecam zakup tego robota. Wyrabianie ciast czy chlebów trwa 3 minuty, a zrobienie surówki do obiadu zajmuje kilka sekund.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, podaj przepis na ten boczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 12:43   #3605
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Ja też nic nie mam zrobione. Do tego dzieci znów chore. Znów jakaś jelitowka. Oby nie rota

Ehh kiedy wyjdziemy na prostą...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka dla Was.
My jutro idziemy na rehabilitacje w ramach nfz, ciekawe co powiedzą bo cały czas ćwiczymy prywatnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 19:23   #3606
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Ooo, podaj przepis na ten boczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzeba kupić najlepiej chudy, duży, prostokątny boczek, ok 2kg. Ja zawsze kroję go w poprzek żeby go wydłużyć, czyli żeby był chudszy, ale nie przecinam do końca. Dzięki temu jest dłuższy i można zrobić 2 pełne zawiniecia. Następnie należy natrzeć go solą, czosnkiem świeżym lub suszonym. Następnie musi poleżeć minimum 3-4h w lodówce. Gdy już poleży, to wtedy smaruję grubo majerankiem po obu stronach i zawijam go. Później obwiązuję ciasno sznurkiem wędliniarskim mniej więcej tak jak szynkę. Następnie w rękaw do pieczenia, który nakuwam i piekę 2-2,5h. Po wystudzeniu do lodówki i jemy na zimno krojony w grubsze plastry. Czosnek daje smak i aromat, a majeranek fajnie się prezentuje w roladzie. Boczek super smakuje do wódki nic wielkiego ten przepis ale u mnie cała rodzina bardzo lubi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-14, 19:57   #3607
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Co za przepis! Żądło

Sent from my SM-J510FN using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Sory za tamten post, coś mi się popsuło i nie umiem go usunąć. A chciałam powiedzieć że rzadko sie zdarza przepis który jest w całości z produktów których nie znoszę jeszcze tylko oliwek brakuje do kompletu ale zycze wszystkim boczkozercom smacznego

Sent from my SM-J510FN using Wizaz Forum mobile app
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-14, 19:57   #3608
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Trzeba kupić najlepiej chudy, duży, prostokątny boczek, ok 2kg. Ja zawsze kroję go w poprzek żeby go wydłużyć, czyli żeby był chudszy, ale nie przecinam do końca. Dzięki temu jest dłuższy i można zrobić 2 pełne zawiniecia. Następnie należy natrzeć go solą, czosnkiem świeżym lub suszonym. Następnie musi poleżeć minimum 3-4h w lodówce. Gdy już poleży, to wtedy smaruję grubo majerankiem po obu stronach i zawijam go. Później obwiązuję ciasno sznurkiem wędliniarskim mniej więcej tak jak szynkę. Następnie w rękaw do pieczenia, który nakuwam i piekę 2-2,5h. Po wystudzeniu do lodówki i jemy na zimno krojony w grubsze plastry. Czosnek daje smak i aromat, a majeranek fajnie się prezentuje w roladzie. Boczek super smakuje do wódki nic wielkiego ten przepis ale u mnie cała rodzina bardzo lubi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 06:03   #3609
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dzień dobry, czekam aż starsza wstanie, ogarne ją i muszę zawieźć do żłobka. Dzisiaj popołudniu jedziemy pierwszy raz na rehabilitacje z nfz ciekawe co stwierdzą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 07:50   #3610
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dzień dobry.
Mój bączek wstał dziś o 4, a potem o 6.20 gotowa rozrabiac cały dzień. A ja ledwo żyje już

Dziś mamy drugie szczepienie. 6w1 i pneumokoki chyba. Jadę sama bo Tz w pracy

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Asioka powodzenia na rehabilitacji


Coś mi tapatalk się zacina. Niby klikam żeby dodać post a on się anuluje

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 08:55   #3611
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dziewczyny może wy pomożecie, chce na święta zrobić jakiś dobry obiad i wszystkich zaskoczyć ale nie mam pomysłu może coś podpowiecie? Teraz odpalam motorek bo muszę obiad zrobić, jedziemy dopiero na 15.15 i rozwala mi tocały plan dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-15, 10:12   #3612
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ja niestety do gotowania, a raczej do wymyslania czegoś to jestem kompletnie do tyłka. Nigdy nie wiem co zrobić


My po szczepieniu, było okropnie, gorzej niż za pierwszym razem.

Mała waży 6600 i na 65 cm

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 10:54   #3613
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Ja niestety do gotowania, a raczej do wymyslania czegoś to jestem kompletnie do tyłka. Nigdy nie wiem co zrobić


My po szczepieniu, było okropnie, gorzej niż za pierwszym razem.

Mała waży 6600 i na 65 cm

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Ważne że już po. My musimy też iść ale odwlekam przez te wszystkie choroby do okoła. Ja lubię gotować gorzej z wymyślaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 14:16   #3614
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

A ja ani gotować ani wymyślać nie lubię . Taka wyrodnica że mnie.
U nas wczoraj była masakra a dziś mała spokojna zadowolona. Musiałam coś zjeść i ja wzdymalo masakra jakaś.
Sama z małą siedzę bo teściowa zmarła i mąż załatwia sprawy z pochówkiem związane. Zastanawiam się jak to zorganizować przy kp. Na pogrzeb chce iść ale mała zostawię siostrze pod opieką, tyle co mleko muszę dla niej ściągnąć wczesniej co trochę martwi mnie bo od lutego nie używam laktatora i nie wiem jak to się uda. Potem na konsolacja chce już mała zabrać w wózek. Tak pomyślałam większe wsparcie dla męża.
A dziś byłam u dentysty. Po ciąży zrobiła mi się plamka na zębie i trochę pobolewał. Jak dentysta zobaczył to się okazało do zrobienia ósemka, siódemka i szóstka. To dzisiaj a za tydzi n kolejne 3 zęby... Przed ciążą miałam jedną plombę tylko. Ale poleciały. Szok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 14:28   #3615
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ja to się boję zaglądać w swoje zęby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 14:37   #3616
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny może wy pomożecie, chce na święta zrobić jakiś dobry obiad i wszystkich zaskoczyć ale nie mam pomysłu może coś podpowiecie? Teraz odpalam motorek bo muszę obiad zrobić, jedziemy dopiero na 15.15 i rozwala mi tocały plan dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też niestety nie pomogę. A teraz przez tą dietę to już w ogóle nie mam weny. Czasami na imprezy robię zupę meksykańską i rolady z łososia lub z serkiem chrzanowym.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 16:36   #3617
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Co za przepis! Żądło

Sent from my SM-J510FN using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Sory za tamten post, coś mi się popsuło i nie umiem go usunąć. A chciałam powiedzieć że rzadko sie zdarza przepis który jest w całości z produktów których nie znoszę jeszcze tylko oliwek brakuje do kompletu ale zycze wszystkim boczkozercom smacznego

Sent from my SM-J510FN using Wizaz Forum mobile app
Hehe, dobre 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Po ciąży jeszcze u dentysty nie byłam. Już w ciąży mówił że jednej siódemki nie da się uratować. Jest wyleczona kanałowo, ale coś tam poprzedni stomatolog spierniczył w tym zębie. W ciąży nie chciałam usuwać ząbka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Marijka0085- najszczersze wyrazy współczucia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 17:09   #3618
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Marijka, wyrazy wspolczucia dla Was.
Odnośnie przepisów to ja na Boże Narodzenie zrobiłam indyka a'la Wellington z przepisu Jamiego Olivera bo jeszcze będąc w ciąży oglądałam jego program i się strasznie napalilam na niego. Niestety mnooostwo roboty z tym daniem jest, ale się poswiecilam i wyszło przepycha.
My jutro jedziemy na szczepienie na meningokoki B a za tydzień na drugie pneumokoki i meningokoki C.

Sent from my SM-J510FN using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

A co do dentysty to ja w ciąży robiłam na bieżąco, 3 zęby, potem po ciszy jeszcze musiałam jednego dokończyć i póki co podobno wszystko jest okej. Chociaż ja mam tyle plomb i kanalowek za sobą że mam wrażenie że mam więcej sztucznego ni z swojego w buzi, więc już może nie ma się specjalnie co psuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 18:21   #3619
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Marijka0085 wyrazy współczucia dla Was
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-15, 19:00   #3620
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
A ja ani gotować ani wymyślać nie lubię . Taka wyrodnica że mnie.
U nas wczoraj była masakra a dziś mała spokojna zadowolona. Musiałam coś zjeść i ja wzdymalo masakra jakaś.
Sama z małą siedzę bo teściowa zmarła i mąż załatwia sprawy z pochówkiem związane. Zastanawiam się jak to zorganizować przy kp. Na pogrzeb chce iść ale mała zostawię siostrze pod opieką, tyle co mleko muszę dla niej ściągnąć wczesniej co trochę martwi mnie bo od lutego nie używam laktatora i nie wiem jak to się uda. Potem na konsolacja chce już mała zabrać w wózek. Tak pomyślałam większe wsparcie dla męża.
A dziś byłam u dentysty. Po ciąży zrobiła mi się plamka na zębie i trochę pobolewał. Jak dentysta zobaczył to się okazało do zrobienia ósemka, siódemka i szóstka. To dzisiaj a za tydzi n kolejne 3 zęby... Przed ciążą miałam jedną plombę tylko. Ale poleciały. Szok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyrazy współczucia.

My byliśmy na tej rehabilitacji, najpierw była wizyta u neurologa i napięcie jeszcze jest ale po asymetrii ani śladu. Kolejna wizyta dopiero 29 maja więc uważam że to jakaś porażka jest z terminami.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 19:50   #3621
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dzięki dziewczyny . Cieszymy się że teściowa jeszcze małą się trochę ucieszyła. Niestety trzy lata temu wykryli u niej raka piersi złośliwego i tak to poszło. Musimy się trzymać bo maluszek wszystko wyczuje. Tylko mi tak żal że do chrzcin nie doczekała a to w sumie niedługo bo 5 maja.
A zęby zawsze miałam super bez problemów to ewidentnie po ciąży.
Czekam na paczkę z łyżeczkami j miseczkami i doczytuje temat rozszerzania diety. W sumie dobrze bo nam czym się zająć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 19:57   #3622
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny . Cieszymy się że teściowa jeszcze małą się trochę ucieszyła. Niestety trzy lata temu wykryli u niej raka piersi złośliwego i tak to poszło. Musimy się trzymać bo maluszek wszystko wyczuje. Tylko mi tak żal że do chrzcin nie doczekała a to w sumie niedługo bo 5 maja.
A zęby zawsze miałam super bez problemów to ewidentnie po ciąży.
Czekam na paczkę z łyżeczkami j miseczkami i doczytuje temat rozszerzania diety. W sumie dobrze bo nam czym się zająć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakie łyżeczki i miseczki zamówiłas? Ja właśnie rozglądam się za tym sprzętem i szukam odpowiednich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 20:00   #3623
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny . Cieszymy się że teściowa jeszcze małą się trochę ucieszyła. Niestety trzy lata temu wykryli u niej raka piersi złośliwego i tak to poszło. Musimy się trzymać bo maluszek wszystko wyczuje. Tylko mi tak żal że do chrzcin nie doczekała a to w sumie niedługo bo 5 maja.
A zęby zawsze miałam super bez problemów to ewidentnie po ciąży.
Czekam na paczkę z łyżeczkami j miseczkami i doczytuje temat rozszerzania diety. W sumie dobrze bo nam czym się zająć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mi przykro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 09:20   #3624
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Marijka przykro mi

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 11:39   #3625
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
A jakie łyżeczki i miseczki zamówiłas? Ja właśnie rozglądam się za tym sprzętem i szukam odpowiednich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Minęła mi reklama łyżeczek Spuni, aż obejrzałam w necie z ciekawości i opis zachęca, tylko cena odstrasza. A co do miseczki to nie mam zielonego pojęcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 13:04   #3626
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ja póki co mam łyżeczkę z hippa (dostałam razem ze sloczkiem) i będę używać zwykłych miseczek. Przecież to i tak mała nie trzyma w raczce

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 13:13   #3627
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Minęła mi reklama łyżeczek Spuni, aż obejrzałam w necie z ciekawości i opis zachęca, tylko cena odstrasza. A co do miseczki to nie mam zielonego pojęcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też oglądałam wczoraj spuni w necie, ale ta cena chyba do mnie nie przemawia.

Sent from my SM-J510FN using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

No w sumie łyżeczka wazna kwestia ale chyba ważniejsze żeby karmić właściwą techniką. A co do miseczek to jeszcze e nie teraz ale w przyszłości chyba się skuszę na mate ezpz, droga bardzo ale wg relacji znajomych sprawdza się i to nie tylko przy blw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 13:25   #3628
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Ja póki co mam łyżeczkę z hippa (dostałam razem ze sloczkiem) i będę używać zwykłych miseczek. Przecież to i tak mała nie trzyma w raczce

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Przy starszym synu miałam taką długą żółtą łyżeczkę z gratisów chyba z Hippa wlasnie. I do tego jakaś zwykła miseczkę. I było ok. Sąsiadka karmiła córkę zwykła łyżeczka do herbaty A kaszke i zupki miała w kubeczku zwykłym. Więc ja bym nie szalała z takimi rzeczami.a często i tak dziecko je po prostu z tacy od krzesełka do karmienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Wkurza mnie to karmienie z tego względu że już nie wiem po czym występuje alergia. Ostatnio zjadłam czekoladę gorzka bo na forum mam eliminujących bmk mówiły że ok. Mąż 2 dni temu kupił inny chleb, i pojawiły mu się delikatne krostki. Jadłam chałka na bazie jajek przepiorczych. I ciężko teraz stwierdzić od czego to. A teraz wiosna to już można będzie jeść wiosenne warzywa i nie wiadomo będzie czy to od warzywa, czy też kwestia pryskania ich ,czy coś zjadłam z ukrytym mlekiem w składzie. Masakra. Chyba od maja przechodzę na mm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 13:31   #3629
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Też oglądałam wczoraj spuni w necie, ale ta cena chyba do mnie nie przemawia.

Sent from my SM-J510FN using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

No w sumie łyżeczka wazna kwestia ale chyba ważniejsze żeby karmić właściwą techniką. A co do miseczek to jeszcze e nie teraz ale w przyszłości chyba się skuszę na mate ezpz, droga bardzo ale wg relacji znajomych sprawdza się i to nie tylko przy blw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A łóżeczko turystyczne wybraliśmy Kinderkraft Joy z akcesoriami bo nasz Wikuś uwielbia karuzelę a jeszcze bardziej projektor do zasypiania. Ma tez przewijak i organizer, czyli wszystko bede miec pod reka u tesciow lub na wyjezdzie. Do tego zamowiliśmy materac składany Best Care. Czekamy na przesyłkę. Dziś nam przyszedł ochraniacz do łóżeczka domowego taki dookola. Skończą się problemy z wkladaniem nóżek pomiędzy szczebelki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Krzesełka do karmienia od jakiego wieku można używać? I jak teraz karmicie maluchy? w leżaczkach czy juz w krzeselkach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 13:41   #3630
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Przy starszym synu miałam taką długą żółtą łyżeczkę z gratisów chyba z Hippa wlasnie. I do tego jakaś zwykła miseczkę. I było ok. Sąsiadka karmiła córkę zwykła łyżeczka do herbaty A kaszke i zupki miała w kubeczku zwykłym. Więc ja bym nie szalała z takimi rzeczami.a często i tak dziecko je po prostu z tacy od krzesełka do karmienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Wkurza mnie to karmienie z tego względu że już nie wiem po czym występuje alergia. Ostatnio zjadłam czekoladę gorzka bo na forum mam eliminujących bmk mówiły że ok. Mąż 2 dni temu kupił inny chleb, i pojawiły mu się delikatne krostki. Jadłam chałka na bazie jajek przepiorczych. I ciężko teraz stwierdzić od czego to. A teraz wiosna to już można będzie jeść wiosenne warzywa i nie wiadomo będzie czy to od warzywa, czy też kwestia pryskania ich ,czy coś zjadłam z ukrytym mlekiem w składzie. Masakra. Chyba od maja przechodzę na mm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem Ci że my jesteśmy już tylko na mm a nadal wychodzą jakieś suche plamy. U nas to raczej azs będzie.

Co do karmienia to ja na początku starszą karmiłam w bujaczku, krzesełko dopiero jak zaczęła siedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 20:15:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.