PM 2017, cz. 57 - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-10, 17:24   #3601
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: PM 2017, cz. 57



Ja mam dziś dzień lenia - nawet się nie ubrałam tylko w szlafroku chodzę cały dzień
Kupiliśmy sobie z Tżtem grę Splendor i ciśniemy codziennie

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Jak wam się podoba?
Bardzo ładne
Krasulko i Twoje też

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Ja odkładałam na początku miesiąca ale w tym miesiącu że względu że święta też mam zamiar zrobić jak Ty. Chociaż wyjątkowo jak na grudzień Tz zarobił dużo,więc śmiało mogłabym teraz odłożyć ale jednak chcemy zaszaleć wreszcie na ciuchowuch zakupach
Ja też i w innym wypadku nie byłabym w stanie odłożyć żadnej kasy. Np jak któraś z was pisała, że odkłada to, co jej zostanie na koniec miesiąca. Niestety ja mam tak, że ile mam, tyle wydam więc jak na początku miesiąca nie odłożę to nie mam nic
Teraz niby też odłożyłam ale grudzień jest dość kruchy no i wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
To myśleliście że ile się tak zarabia? Piątkę? biorąc pod uwagę jakie wymagania zdrowotne mają i jak niebezpieczna jest ta praca to uważam że jest to bardzo mało. Jasne,ktoś powie że dobrze im bo pracują 24/48 wolne. Ale np w wojsku nasz znajomy ma system 24/72 wolne,zarabia 4 do ręki a jedyne jego zajęcie to gotowanie obiadów i granie sobie w bilard albo w piłkę więc sorry.
Oczywiście to zelży na jakiej jednostce się pracuje, jaki ma się stopień itd ale też uważam, że strażacy i policjanci pracujący 'na ulicy' zarabiają zdecydowanie za mało No ale to temat rzeka ogólnie

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Np w wojsku jest dodatek mieszkaniowy chyba z 500 zł. Nie wiem jak w policji ale w straży tego nie ma.

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka
W policji jest dodatek ale nie jest to stała kwota dla każdego. No i chyba najwięcej ile można dostać to ok 400-450 zł

A czy w straży mają dopłaty do mieszkań ?

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Ale nie ma co,wszędzie dobrze gdzie nas nie ma Tz sam wybrał ten zawód i gdyby miał cofnąć czas to za każdym razem decyzja byłaby taka sama a ja się cieszę że mam w domu szczęśliwego i spełnionego faceta
Mój by już nie poszedł tam gdzie jest
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 17:33   #3602
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
Kupiliśmy sobie z Tżtem grę Splendor i ciśniemy codziennie

Ja też i w innym wypadku nie byłabym w stanie odłożyć żadnej kasy. Np jak któraś z was pisała, że odkłada to, co jej zostanie na koniec miesiąca. Niestety ja mam tak, że ile mam, tyle wydam więc jak na początku miesiąca nie odłożę to nie mam nic
Teraz niby też odłożyłam ale grudzień jest dość kruchy no i wyprzedaże
Super jest ta gra

Ja mogę odkładać na koniec miesiąca ale to z 2 względów - 1 że nie lubię wydawać kasy i mam opory, więc taki skąpiec ze mnie i z oszczędzaniem nie mam problemów. A 2 powód że nie lubię mieć kasy "na styk" albo z lekkim zapasem bo się stresuję Wolę widzieć że mam dużo za dużo
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 17:34   #3603
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez motylek825 Pokaż wiadomość
Mnie ogólnie dziwi różnica, że w UK kobiety w większości przypadków pracują praktycznie do samego końca czyli 8-9 miesiąc a w Polsce od razu się idzie na zwolnienie. Nie wiem jak się czują kobiety w tym stanie ale z tego co słyszę to tak właśnie jest. Oczywiście mówię o tych przypadkach gdzie ciąża przebiega bezproblemowo.
No i tez znam takie przypadki, obłożnie chorych którzy nie pracują ale siły na jazdę na rowerze mają

Moja przyjaciółka mieszka w Belgii i też musiała dopracować chyba do końca 6 miesiąca. Ja pewnie gdybym MUSIAŁA to bym też pracowała, no bo wyjścia nie ma. Ale szczerze to ciesze się, że tak u nas jest i mam możliwość iść na zwolnienie.
Samopoczucie jest naprawdę różne. Raz można góry przenosić i z chęcią bym do pracy poszła. A z drugiej strony jak sobie pomyśle, że muszę stać na nogach 8h kiedy kręgosłup naprawdę boli, ma mnie mdlić i ciągnąć na i do tego mam się uśmiechać, być miła i doradzać ludziom jakie rajstopy mają kupić to
To też chyba zależy co kto robi, bo np w biurze, przy pracy siedzącej i możliwości w każdej chiwili wyjścia np. do toalety to myślę, że popracowałabym dłużej

Ale dla mnie też jest dziwna taka rozbieżność w tej kwestii
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 17:40   #3604
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość

Moja przyjaciółka mieszka w Belgii i też musiała dopracować chyba do końca 6 miesiąca. Ja pewnie gdybym MUSIAŁA to bym też pracowała, no bo wyjścia nie ma. Ale szczerze to ciesze się, że tak u nas jest i mam możliwość iść na zwolnienie.
Samopoczucie jest naprawdę różne. Raz można góry przenosić i z chęcią bym do pracy poszła. A z drugiej strony jak sobie pomyśle, że muszę stać na nogach 8h kiedy kręgosłup naprawdę boli, ma mnie mdlić i ciągnąć na i do tego mam się uśmiechać, być miła i doradzać ludziom jakie rajstopy mają kupić to
To też chyba zależy co kto robi, bo np w biurze, przy pracy siedzącej i możliwości w każdej chiwili wyjścia np. do toalety to myślę, że popracowałabym dłużej
Dokładnie, wszystko zależy jaka praca. Ja np. pewnie bez większego problemu mogłabym pracować ale pracy stojącej przez 8h czy innej fizycznej nie wyobrażam sobie nawet bez ciąży a co dopiero jak można się źle czuć
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 18:15   #3605
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość

Czy ja wiem czy budżetówka ma tak dobrze? Na pewno służby mundurowe mają dobre to że mają wcześniejszą emeryturę (swoją drogą nie wiem czemu nauczyciele nie). Ale socjal, 13-tki itd. to wcale nie tak dużo, tzn. np. ja w prywatnej firmie mam dużo lepszy socjal, nie ma 13-tki ale są jakieś tam premie itd.
To też nie jest do końca sprawiedliwe bo osoby, które robią ' na ulicy' rzeczywiście powinny być młode i sprawne i trochę średnio jak spasiony 50cio latek gania za przestępcami czy gasi pożary. No ale np. pracownik biurowy w więzieniu już nie wiem dlaczego miałby pracować tylko 15 lat

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Kwestia ambicji. Ja uważam, że ciepła posadka za 3tys. miesięcznie ze wszystkimi sświadczeniami to marzenie niejednej osoby. Chcesz więcej, good for you, ale to nie są jakieś złe warunki.
Zgadzam się

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez motylek825 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie buty na zimę? jadę do Polski i muszę sobie coś kupić na zimowe warunki
Mam tylko Emu a tak to popylam w jesiennych Jeśli chodzi o zimowe to podobają mi się jeszcze te na wzór Timberlandów

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Te pierwsze super

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez motylek825 Pokaż wiadomość
sama nie wiem czemu nie wzięli kredytu.
Moi rodzice też wybudowali dom bez kredytu co bardzo podziwiam. Zajęło im to trochę czasu ale oni od zawsze byli anty kredytowi, nie wiem czemu b
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 18:29   #3606
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
To też nie jest do końca sprawiedliwe bo osoby, które robią ' na ulicy' rzeczywiście powinny być młode i sprawne i trochę średnio jak spasiony 50cio latek gania za przestępcami czy gasi pożary. No ale np. pracownik biurowy w więzieniu już nie wiem dlaczego miałby pracować tylko 15 lat
Hmm nie znam nikogo takiego więc ciężko się wypowiedzieć. Ale np. nauczyciele też według mnie powinni mieć wcześniejszą emeryturę - może nie 15 lat, ale 20-25 - bo nie dość że starszy człowiek już sobie nie radzi tak z dzieciakami, nie ma tyle motywacji, do tego zdrowie też musi mieć dość dobre. Tak by było lepiej dla systemu edukacji ale jakoś nikt na to nie wpadł :/ I w sumie więcej jest takich zawodów.

A jeszcze co do oszczędzania - to Muszko bardzo pomaga jak się ma jakiś cel w dalszej prespektywie, tak jak w naszym przypadku mieszkanie, a jak nie to zawsze coś tam miałam - czy to laptop, czy samochód Łatwiej sobie czegoś odmówić

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
Moi rodzice też wybudowali dom bez kredytu co bardzo podziwiam. Zajęło im to trochę czasu ale oni od zawsze byli anty kredytowi, nie wiem czemu b
Kurczę, nieźle. Ja sobie tego nie wyobrażam, chyba że się mieszka wiele lat z rodzicami. Albo to może ja jednak nie potrafię oszczędzać
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 18:59   #3607
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: PM 2017, cz. 57

Co tu taka cisza ostatnio?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-10, 19:00   #3608
serduszko165
Zakorzenienie
 
Avatar serduszko165
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: SB
Wiadomości: 10 781
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez Dorotti666 Pokaż wiadomość
Co tu taka cisza ostatnio?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogladalismy "Wind River"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serduszko165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 19:08   #3609
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez Dorotti666 Pokaż wiadomość
Co tu taka cisza ostatnio?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My dopiero wróciliśmy do domu. Niedzielę z rodzinką i nie było czasu na pisanie 😉
Teraz wysyłam męża po piwko i relaks 😉

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 19:18   #3610
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez Dorotti666 Pokaż wiadomość
Co tu taka cisza ostatnio?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My jesteśmy w moim rodzinnym domu. O 5 dziś wyjechalismy i jutro o tej samej powrót, a na 15:30 mam wizytę u podologa 🙄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 19:20   #3611
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: PM 2017, cz. 57

Ja też u rodziców, a jutro mam wizytę u neurologa.
TŻ wraca dopiero w czwartek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-10, 19:24   #3612
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: PM 2017, cz. 57

Kupilam szczurom sputnik xxl 😁 teraz to juz Hector nie będzie miał problemu by wejść i wyjść A jutro zaczne szyć im hamaki 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 20:03   #3613
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość
My tez mieliśmy ciężki weekend impreza w piątek, posiadowa w sobotę i zarówno w sobotę jak i w niedziele nie mogłam wstać przez ból głowy wczoraj spałam chyba do 15, w dzisiaj tylko do 13 na 15 jedziemy do moich rodziców na obiad, tz oczywiście zapomniał, chciał już jechać do pracy, a teraz siedzi obrażony, ze znowu jedziemy do moich rodziców


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
On w każdą niedzielę pracuje?

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez oljaa Pokaż wiadomość
Ale się wkurzyłam. Jedzie z nami chłopak z miejscowości Tża, zatrzymaliśmy się na cpnie, chłopak zapytał się ile za przejazd, pieniądze dał Tżowi jak wrócił z tankowania, przez ten czas cały gadał, ale pieniędzy nie przekazał dopiero Tżowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zrozumialam

Tylko my nie bierzemy nic kasy jak kogoś zabieramy przy okazji?

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 20:03   #3614
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez Dorotti666 Pokaż wiadomość
Ja też u rodziców, a jutro mam wizytę u neurologa.
TŻ wraca dopiero w czwartek.
Właśnie wróciłam od rodziców, posiedziałam z nimi chyba 4 godziny. Teraz chwilowo czas na wizaż skoro tż nie ma
Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość

Kwestia ambicji. Ja uważam, że ciepła posadka za 3tys. miesięcznie ze wszystkimi sświadczeniami to marzenie niejednej osoby. Chcesz więcej, good for you, ale to nie są jakieś złe warunki.
Zdecydowanie nie jestem osobą, której to wystarcza. Z racji tego, że praca zajmuje mi 1/3 życia chciałabym robić coś ciekawszego i lepiej płatnego. Dusi mnie siedzenie pon-pt do 15 codziennie, brak możliwości awansu, wyższej pensji czy możliwości rozwoju. Taka niby ciepła posadka jest dla mnie koszmarnie nudna i przytłaczająca. Szkoda tylko, że nie wiem co by mnie zadowoliło Podejrzewam, że spróbuję skoczyć wyżej w obecnej dziedzinie, ale jednocześnie będę szukać czegoś bardziej twórczego

Edytowane przez luna_laula
Czas edycji: 2017-12-10 o 20:06
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 20:07   #3615
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
:

A czy w straży mają dopłaty do mieszkań ?
Nie,nie ma.

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 20:12   #3616
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
On w każdą niedzielę pracuje?
Pracuje 7 dni w tygodniu, czasem mniej. Dla niego nie ma znaczenia czy to niedziela czy poniedziałek Jak musi coś zrobić dla klienta na konkretny termin to siedzi aż zrobi. Sam ustala sobie godziny własnej roboty+ 4 godziny dziennie (pon-wt) robi dodatkowo dla firmy.
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 20:12   #3617
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
Hmm nie znam nikogo takiego więc ciężko się wypowiedzieć. Ale np. nauczyciele też według mnie powinni mieć wcześniejszą emeryturę - może nie 15 lat, ale 20-25 - bo nie dość że starszy człowiek już sobie nie radzi tak z dzieciakami, nie ma tyle motywacji, do tego zdrowie też musi mieć dość dobre. Tak by było lepiej dla systemu edukacji ale jakoś nikt na to nie wpadł :/ I w sumie więcej jest takich zawodów.

:
No tak,budowlaniec to już koniecznie późniejsza emerytura bo przecież kręgosłup od 40 lat dźwigania zdrowy

Takich zawodów jest mnóstwo. Moim zdaniem większość fizycznych a nie umysłowych.

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 20:12   #3618
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość

Zdecydowanie nie jestem osobą, której to wystarcza. Z racji tego, że praca zajmuje mi 1/3 życia chciałabym robić coś ciekawszego i lepiej płatnego. Dusi mnie siedzenie pon-pt do 15 codziennie, brak możliwości awansu, wyższej pensji czy możliwości rozwoju. Taka niby ciepła posadka jest dla mnie koszmarnie nudna i przytłaczająca. Szkoda tylko, że nie wiem co by mnie zadowoliło Podejrzewam, że spróbuję skoczyć wyżej w obecnej dziedzinie, ale jednocześnie będę szukać czegoś bardziej twórczego

Tez bym chciała w przyszłości zarabiać więcej, ale wydaje mi się, ze żeby to zrobić trzeba wyjść ze strefy komfortu i podjąć ryzyko, np. otwierając własną działalność. W większości branż ciężko znaleźć pewną pracą, w której zarobi się więcej niż 4k na rękę i nie będzie się ona wiązała z dużą odpowiedzialnością.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 20:30   #3619
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Tez bym chciała w przyszłości zarabiać więcej, ale wydaje mi się, ze żeby to zrobić trzeba wyjść ze strefy komfortu i podjąć ryzyko, np. otwierając własną działalność. W większości branż ciężko znaleźć pewną pracą, w której zarobi się więcej niż 4k na rękę i nie będzie się ona wiązała z dużą odpowiedzialnością.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zauważyłam, że właśnie my kobiety mamy takie myślenie i bardzo często siedzimy na ciepłych posadkach, a mężczyźni mają więcej odwagi, ryzykują i wielu z nich odnosi sukcesy Może kiedyś uda mi się wyjść z tej strefy, bo jak na razie widzę tylko same złe scenariusze
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-10, 20:32   #3620
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: PM 2017, cz. 57

Thalia czekam na ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość

Tylko my nie bierzemy nic kasy jak kogoś zabieramy przy okazji?

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka
nie i ode mnie też nikt nigdy nie bierze

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
No tak,budowlaniec to już koniecznie późniejsza emerytura bo przecież kręgosłup od 40 lat dźwigania zdrowy

Takich zawodów jest mnóstwo. Moim zdaniem większość fizycznych a nie umysłowych.

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka
Mój ojciec będzie woził ludzi pociągiem prawie do siedemdziesiątki. Jeśli oczywiście da radę wsiąść do kabiny, a tam jest dość wysoko na miejscu pasażerów trochę bym się bała a mój mąż prowadzący treningi jako dziadek to już w ogóle kabaret

Ogólnie bardzo się zgadzam z ostatnim komentarzem krasulki

No i pozdro z wanny. Zakupy mnie wymordowały.
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 20:33   #3621
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że właśnie my kobiety mamy takie myślenie i bardzo często siedzimy na ciepłych posadkach, a mężczyźni mają więcej odwagi, ryzykują i wielu z nich odnosi sukcesy Może kiedyś uda mi się wyjść z tej strefy, bo jak na razie widzę tylko same złe scenariusze

To napewno, ale z drugiej strony dla kobiety, która planuje np. zajść w ciąże taka posada jest idealna. Jednak jakiś czas przed porodem i po nim nie jest się w stanie poświecić w 100% swojej firmie, a w takiej pracy idziesz na urlop i nic Cie nie obchodzi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 20:35   #3622
motylek825
Zakorzenienie
 
Avatar motylek825
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 6 831
Dot.: PM 2017, cz. 57

Chce sobie kupić sukienkę ale TZ mówi ze brzydka mam dylemat teraz
__________________

"Dziś zasypiamy w białej kołdrze
a kiedyś zakopią nas w jednym grobie"
motylek825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 20:37   #3623
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
To napewno, ale z drugiej strony dla kobiety, która planuje np. zajść w ciąże taka posada jest idealna. Jednak jakiś czas przed porodem i po nim nie jest się w stanie poświecić w 100% swojej firmie, a w takiej pracy idziesz na urlop i nic Cie nie obchodzi.
To jest dokładnie to, co ja robię teraz coraz intensywniej myślę o tym, żeby po urodzeniu dziecka rozkręcić na poważnie biznes, którym teraz zajmuję się tylko po godzinach ale teraz jednak zwycięża racjonalne podejście

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez motylek825 Pokaż wiadomość
Chce sobie kupić sukienkę ale TZ mówi ze brzydka mam dylemat teraz
Pokaż nam
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 20:47   #3624
motylek825
Zakorzenienie
 
Avatar motylek825
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 6 831
Dot.: PM 2017, cz. 57

Ok wiecie, że lubię markę PROSTO oto ona
IMG_1512938822.761373.jpg

A tak wyglada na modelce po lewej w wersji czarnej.
IMG_1512938842.849553.jpg
__________________

"Dziś zasypiamy w białej kołdrze
a kiedyś zakopią nas w jednym grobie"
motylek825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 20:47   #3625
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
To napewno, ale z drugiej strony dla kobiety, która planuje np. zajść w ciąże taka posada jest idealna. Jednak jakiś czas przed porodem i po nim nie jest się w stanie poświecić w 100% swojej firmie, a w takiej pracy idziesz na urlop i nic Cie nie obchodzi.
To już kwestia ryzyka i pomocy partnera. W moich marzeniach nie widzę siebie na nudnej, pewnej i budżetowej posadce Już teraz czuję, że chodzenie do pracy dla samej kasy nie jest dla mnie
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 20:48   #3626
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Tez bym chciała w przyszłości zarabiać więcej, ale wydaje mi się, ze żeby to zrobić trzeba wyjść ze strefy komfortu i podjąć ryzyko, np. otwierając własną działalność. W większości branż ciężko znaleźć pewną pracą, w której zarobi się więcej niż 4k na rękę i nie będzie się ona wiązała z dużą odpowiedzialnością.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dlatego ja celuje w coś swojego w przyszłości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 20:48   #3627
motylek825
Zakorzenienie
 
Avatar motylek825
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 6 831
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość
To już kwestia ryzyka i pomocy partnera. W moich marzeniach nie widzę siebie na nudnej, pewnej i budżetowej posadce Już teraz czuję, że chodzenie do pracy dla samej kasy nie jest dla mnie

Ja bym chciała robić coś z pasją i w ogóle. Coś co sprawia mi przyjemność. Ale nie wiem co to może być.
__________________

"Dziś zasypiamy w białej kołdrze
a kiedyś zakopią nas w jednym grobie"
motylek825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 20:49   #3628
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez motylek825 Pokaż wiadomość
Chce sobie kupić sukienkę ale TZ mówi ze brzydka mam dylemat teraz

Pokaz, powiemy czy ma rację. Mi się spójna spódnica ale żal mi kasy na reserved
Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
To jest dokładnie to, co ja robię teraz coraz intensywniej myślę o tym, żeby po urodzeniu dziecka rozkręcić na poważnie biznes, którym teraz zajmuję się tylko po godzinach ale teraz jednak zwycięża racjonalne podejście

Mi się praca podoba, ale nie wiem czy za pare lat nie okaże się, ze praca w labo źle wpływa na zdrowie i będę musiała szukać czegoś innego? Póki co jest Ok, ale nigdy nie wiadomo i nie chciałabym zostać na lodzie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 20:50   #3629
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez motylek825 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała robić coś z pasją i w ogóle. Coś co sprawia mi przyjemność. Ale nie wiem co to może być.
Jak się robi to co się lubi to nigdy nie chodzi się do pracy

Co do sukienki - dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 20:50   #3630
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: PM 2017, cz. 57

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
:

No i pozdro z wanny. Zakupy mnie wymordowały.
Kupiłaś coś fajnego? Ja nic jak zobaczyłam swoje cztery litery w dżinsach to mi się odechcialo zakupów.

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-18 15:03:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.