Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011 - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł następnego wątku
"wiosna przyszła, roczek mamy, wszystko w koło rozwalamy" 9 29,03%
"nasze dzieci to roczniaki - mamy z nimi kawał draki" 5 16,13%
"nasze dzieci to roczniaki - niezłe wyrosły z nich łobuziaki" 0 0%
"nasze dzieci roczki mają i mamusiom żyć nie dają" 3 9,68%
"już zdmuchnięta pierwsza świeczka - roczki skończyły nasze słoneczka" 4 12,90%
" Rozgardiasz jest wszędzie - tam gdzie nasze dzieci śmiechu dużo będzie" 0 0%
" Śmigam, gadam i rozwalam - mamie na porządki pozwalam" 0 0%
" Kiedy ja roczniak wezmę Was w obroty - inne szybko znikną Wam kłopoty" 2 6,45%
"Wiosna przyszła, pierwszy rok za nami - place zabaw odkrywamy.." 1 3,23%
"Już po roczku i pierwszym kroczku, po placykach biegamy, a nasze mamy za nami..." 2 6,45%
"Nasze dzieci już dreptają i do pracy nas poganiają" 0 0%
"Dziecko tu, dziecko tam, jakież piękne życie mam" 5 16,13%
Głosujący: 31. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 20:37   #3601
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

cd.nadrabiania


Cytat:
Napisane przez prunelle Pokaż wiadomość
ja wybrałam dżunglę ale cały czas nie możemy się zebrać, żeby wreszcie skończyć!
a mozesz napisac jakies szczegoly?
urzadzam Lilce pokoj wlasnie w dzungle,a wlasciwie to w żyrafę
My mamy:
-caly komplet mebelkow Klupś (kolory:ciemny brąz i krem i narysowana żyrafka)
-pluszowy worek na pieluchy w ksztalcie zyrafy i z glowa zyrafy z tesco
-posciel i kocyki w dżungle (przywizione z anglii)
-miękki włochaty dywan (shaggy czy jakos tak) w kolorze trawy
-mnostwo zabawek z motywem żyrafy
-zasłonki w oknach w palmy
-2 małe lampki stojące - jedna ledowa z castoramy jak drzewko z kolorowymi kwiatkami na koncach , typowo dziecieca, druga zrobiona z kokosow przywieziona z portugalii,troche za dorosla,ale daje fajne światlo
-2 kosze materialowe z drucikiem na brzegach(wg.producenta na pranie) trzymam zabawki, jaskrawa zielen i zółty
-przy lozeczku panel od karuzeli rainforest
-hustawka zielona swing, wczesniej miala rainforesta
-mebelki z ikei mamut - stoliczek i krzeselka zielono-zolte i jedno różowe
Musze jeszcze o ścianach pomhslec, bo póki co są białe


tajka- brawa za zęba! WYjazd boooooooooooooooski!!!Taj ka mozesz mi napisac cos o krzeselka Lenki na rower? Planuje kupic na wiosne. Masz przyczepiany do ramy czy bagaznika? Jak wrazenia?

mordka - ale prezenty dostala od ukochanego wujka! W ogole niezle jechali hehe!

Castia- ale z Malwinki biegaczka rosnie! Super! moj Tż pracuje od godz.12 do 20 i to on wstaje do Lilki w nocy (w 90%) i rano wstaje, ja dopiero o godz.8. Jestem bez serca hehe! Ale moj TŻ zawsze byl rannym ptaszkiem i mowi,ze to jest ich wspolny czas, ktorego za nic nie odda mi.


zapomnialam jeszcze napisac z nowosci:
-Mamy nocnik, ale Lila dostaje histerii, nie chce na nim siedziec w trakcie siku lub kupy nawet jak jest ubrana i ma robic do pieluszki. Siedzi obok na podlodze. Moze lubi jak jej sie kupa rozmiazdza a moze potrzeba czasu jako pchacz,to go uwielbia, tyle,ze ma antyposlizgi i ciezko idzie
-odkad jestesmy w PL stosujemy w ciagu dnia Dady i jestem zadowolona. Przedwczoraj kupilam chusteczki nawilż.Dada sensitive i jak dla mnie są lepsze niz pampers sensitive. Zdecydowanie delikatniejsze i odrobine mnniej nasaczone, czyli idealne jak dla mnie
-niestety Lilki skora na nogach i rekach pogorszyla sie w ostatnim tygodniu i jest gorzej z kazdym dniem. Wyglada jak z AZS dzis wlalam do wody do kapieli parafine i pozniej posmarowalam ją. WYdaje mi sie,ze w koncu jest lepiej,ale zobaczymy jutro rano.
-jeszcze sie nie rozpakowalam ale nie ma sie czym chwalic

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
Chyba taki kupię, ale jeszcze będę szukać:
http://myweeride.pl/index.php?id=102
spadlas mi jak z nieba! Fajne toto! TYlko nie wiem czy do mojego roweru da sie przyczepic taki fotelik:
http://www.ceneo.pl/9052613
to moj rower.
Tity daj znac jak bedziesz zastanawiac sie nad jakims innym siedzonkiem. Polaczymy sily i znajdziemy cos idealnego


edit: wlasnie wypatrzylam ,ze na stronie ma podobny rower do mojego,wiec da sie zamontowac

Edytowane przez kasienkakg
Czas edycji: 2012-02-21 o 20:39
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 20:38   #3602
kasiuni_a
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiuni_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 2 818
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

Dawidek znów ładnie poszedł spać po kąpieli, a ja zrobiłam szybko 3bita to będzie na jutro. Tylko nie wiem co ja robię nie tak, ale robiłam już z drugiego przepisu to ciasto, a znów ta masa budyniowa wyszła rzadka i lejąca Przecież te budynie gotuję z połowy mleka i są bardzo gęste, a potem masa i tak się ciapie.

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Pojechalismy do Nerja, pogoda byla w maire tzn lekko pochmurnie bylo, ale spoko jakie s 17C, czasami ponad 20C zalezy czy w sloncu czy gdzie:P. To miejsce nazywaja ¨balkonem europy¨ poniewaz to jest taki klif ktory chyba jest jednym z najdalej polozonychmiejsc na poludniu europy. Widoki slioczne. Zwiedizlismy, zjedlismy troche owocow morza, wypilismy kawke i pojechalismy do Malagii na lody(mniam mniam:P) a pozniej do domku. Lenka byla grzeczna i jak byla w wozku caly czas sie smiala i machala do wszytskich dwoma rekoma hehe wiec kazdy sie na nas gapil:P Dostala tez herbatnika od kelnera heeh za usmiech..:P i od razu patrzyla sie na niego czy wiecej jej da ehhehe. Moje dziecko jak ja puscilismy do chodzneia to zamiast chodizc biegla wiec z 8-10 krokow i tz ja lapal:P

DODALAM FOTKI DO ALBUMU
zaraz lecę pooglądać fotki i się powkurzać z zazdrości

Cytat:
Napisane przez izunia233 Pokaż wiadomość
Kasiunia Twój Dawidek robi wspaniałe postępy
To ja też się pochwalę.Nauczyłam Maję pokazywać "jakie dobre".Pytam się jej podczas jedzenia a ta się klepie po brzuszku Tyle, że zapomniała jak się daje cześć i robi papa
dzięki w ogóle wszystkim dziewczynom dziękujemy za gratulacje
ja Dawidka też próbuję uczyć klepania po brzuszku i mówię "mniam mniam", ale on załapać nie może, wcześniej to nawet mruczał coś co brzmiało bardzo podobnie, ale po brzuszku się nie klepał, a teraz to już wcale nie reaguje, no i zapomniał przybijania piątki

Cytat:
Napisane przez madalena83 Pokaż wiadomość
Fotelik fajny, mały kilka godzin w nim dzisiaj przejechał i fajnie sobie oglądał wszystko. Trochę spał, trochę się bawił - ogólnie zadowoleni jesteśmy
mieliście rzeczywiście bardzo intensywny dzień, fajnie że małemu podobało się w nowym foteliku

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
co do wstawania to mój tż pracuje, późno wraca a i tak on wstaje do małej rano prawie codziennie no i tak trochę głupio mi się zrobiło więc zaproponowałam że będziemy się teraz zmieniać jak jest w domu jak chodzi do pracy to i tak wstaje wiec ja leżakuje dłużej, a on powiedział że on może wstawać, dla niego to nie problem.
a ja za 30 minut dłuższego snu rano oddałabym wiele

moja Malwinka zaczyna biegać!!!!!
dziś tż ją gonił a ona w podskokach mu uciekała a ja mdlałam na sam widok
ja też bym wiele oddała za trochę dłuższy sen rano, ale mój mąż też niestety no i już zawsze tak jest, że jak ma wolne albo drugą zmianę to i tak oboje wstajemy razem, tyle że o której by Dawid nie wstał, to leżymy w łóżku do 8

nie pękaj mamuśka Malwina już duża dziewczyna jest i biegać potrafi

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
z nowosci:
Lilka ma kolejny ząbek u gory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gratulacje

Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
Chyba taki kupię, ale jeszcze będę szukać:
http://myweeride.pl/index.php?id=102
dzięki pokażę jutro mężowi ten fotelik


Castia ja na pewno będę zamawiać w Dorotce na Wspólnej brałam tam na chrzciny i na urodziny męża. Uwielbiam ich tort śmietanowy malinowo-jagodowy i na pewno ten zamówię. Czy jest drogi czy nie to się nie orientuję, cena za kg to 34 zł (tyle było we wrześniu).

Prunelle, madalena, Tity, kasienkakg zainteresowały mnie te pokoje z motywem dżungli, więc jak macie jakieś ciekawe zdjęcia takich pokoi to wstawiajcie
kasienkakg może jakieś fotki Lili pokoiku???
__________________
DAWID
MIŁOSZ

Mel B 14/14 +

Edytowane przez kasiuni_a
Czas edycji: 2012-02-21 o 20:44
kasiuni_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 20:48   #3603
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
tajka- brawa za zęba! WYjazd boooooooooooooooski!!!Taj ka mozesz mi napisac cos o krzeselka Lenki na rower? Planuje kupic na wiosne. Masz przyczepiany do ramy czy bagaznika? Jak wrazenia?


-niestety Lilki skora na nogach i rekach pogorszyla sie w ostatnim tygodniu i jest gorzej z kazdym dniem. Wyglada jak z AZS dzis wlalam do wody do kapieli parafine i pozniej posmarowalam ją. WYdaje mi sie,ze w koncu jest lepiej,ale zobaczymy jutro rano.
-jeszcze sie nie rozpakowalam ale nie ma sie czym chwalic

edit: wlasnie wypatrzylam ,ze na stronie ma podobny rower do mojego,wiec da sie zamontowac
Biedna Llilka

My mamy to krzeselko http://www.decathlon.es/asiento-infa...d_8197441.html uwazam, ze jest bardzo fajne i wygodne, ja bym nie mogla jechac z Lenka sprzodu bo by mnie ciagle zaczepiala i lapala za rece
Mysle, ze ta wersja jest fajniejsza na dluzsze przejazdzki wiec jesli dziecko zasnie to nie problem bo rozklada sie ¨na plasko¨ http://www.decathlon.es/asiento-infa...d_8197442.html siedzonko zaklada sie na rame, na twoj rower bedzie ok tlyko musialabys sciagnac bagaznik. z tego co mi powiedizli to praktycznie 99% nowych krzeselek zaklada sie na rame bo to bezpieczniejsze cyz cos
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 21:08   #3604
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

kasiuni_a- o fotkach przypomnij mi prosze za tydzien. Teraz sa znajomi, w dzien co chwile goscie, rodzinka, nie mam czasu na kapiel,a co dopiero na fotki i wizaz

tajka - dzieki za info. masz racje co do krzeselka ,ktore wkleila Titty. Przeczytalam juz o nim pobieznie opinie na necie i podobno kolanami zachacza sie o dziecko i trzeba jezdzic w rozkroku. Pisali tez o problemie przy skrecaniu kierownica.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
mam pytanie .. czy wasze dzieci jedzą jakies słodycze??..
biszkopty co jakis czas, sama , dostaje do raczki
ze slodkosci owoce, kaszki (zawsze 1 miarka do mleka zeby zagescic), kaszki z owocami i kisiel owocowy- oba domowe

Cytat:
Napisane przez Gosiak542 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak tu niektóre dziewczyny sadzaja swoje dzieci na nocnk ale mój zrobił sobie z niego zabawke a gdy sadzam go to jakby gryzło..:/
Jak wy to robicie??
podpinam się pod to pytanie

Cytat:
Napisane przez kasiuni_a Pokaż wiadomość
my mamy najzwyklejszy nocnik, bez zapachów czy melodyjek, tylko z podgumowanym spodem, dokładnie to taki http://www.google.pl/imgres?q=nocnik...w=1280&bih=599
Dawid też nie przepada za siedzeniem na nim, no chyba że dostanie coś interesującego do zabawy do tej pory nie udało nam się nic do nocnika złapać, ale sadzamy rzadko
mamy identyczny nocnik! Tyle,ze my rozowy w ksiezniczki disneya no i w stacjonarnym sklepie dzieciowym zaplacilam 28zl nie cierpie moich malomiasteczkowych sklepikow, tak naciagaja ,ze szok


Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Oto mamy udzielajace sie w tym watku:
madalena83 310
kasiuni_a 283
kasienkakg 278
jeeeeeeeeeeeee 3 miejsce

Cytat:
Napisane przez vanes Pokaż wiadomość
No i widzę dziewczyny że nie tylko ja śpię z moją córka w pokoju kasiunia mebelki super ale ja nie będę kupowała na razie mebli do pokoju Mariki nauczona smutnym doświadczeniem po cór ce mojej kuzynki która nowe meble księżniczki za około 5tysięcy pomalowała mazakami i ponaklejała naklejki z kubusia puchatka i CZESIA
ja śpię nawet w 1 lozku nie tylko w pokoju
mebelki kupiowalam w komplecie przed porodem. Balam sie,ze wycofaja i nie bede mogla pozniej nic dokupic do komody i lozeczka. a do kompletu wzielam jeszcze szafe, waski regal i poleczke.

Cytat:
Napisane przez marta_27 Pokaż wiadomość
od chrzestnego dostanie chyba rowerek biegowy (a chciałam mu na 2 latka dopiero kupić)
to tak jak u mnie, tyle,ze Lilka dostanie od dziadka

dobra lece do znajomych, juz nie nadrabiam

Edytowane przez kasienkakg
Czas edycji: 2012-02-21 o 20:54
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 21:11   #3605
coralady
Wtajemniczenie
 
Avatar coralady
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 296
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

WITAM SIĘ

Nie zagladałam kilka dni,ale czasu brak i jeszcze mnie pzreziębienie zlapało

Gratuluje Lilly nowego ząbka!

mordka ale fajne prezenty,daj fotkę Ja tak lubie oglądać ubranka dla dzieci

Wszyscy sie pytaja co dla Lili na roczek,a ja nie mam pomysłu

Od teściowej dostanie rowerek,od szwagierki jakieś ubranka na lato...

Myślałam o jakims dobrym termometrze-mozecie coś polecić?
__________________
Córeczka Lilianka i Synek Filip
8 kwietnia 2011 o godzinie 12:53 świat stał sie piękniejszy!


28 października 2013 o godzinie 14:20 świat stał się piękniejszy po raz drugi




Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.
Fiodor Dostojewski
coralady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 21:39   #3606
mordka_1985
Zadomowienie
 
Avatar mordka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 927
GG do mordka_1985
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez kasiuni_a Pokaż wiadomość
Znów będę się moim synem chwalić
Dziś załapał przesyłanie całusków trochę po swojemu to robi, ale wiadomo o co chodzi i jak mówię "zrób papa i prześlij całuska" to tak robi. Przesłodko to wygląda

No i druga sprawa - dziś Dawid pierwszy raz zrobił siku do nocnika posadziłam go od razu po drzemce i się udało.

W ogóle dziś wreszcie wrócił mu apetyt. Zjadł nawet sporo makaronu ze szpinakiem, który był dla nas na obiad.



na pewno fajne takie piżamki, no i najważniejsze że Oliwce od razu się spodobały
a brat widzę o wszystkich pamiętał, fajnie z jego strony dobrze, że on i kolega się do samochodu zmieścili
brawo za nowe umiejętności
będzie całuski dziewczynom w piaskownicy przesyłał

ja dwa razy w życiu jadłam szpinak. Masz jakiś fajny przepis na ten makaron? Chętnie bym spróbowała.

no, fajnego mam brata
tak samo im powiedziałam, ale jak mi powiedział, że kolega kiedyś maluchem kanapę przewoził to padłam.

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Pojechalismy do Nerja, pogoda byla w maire tzn lekko pochmurnie bylo, ale spoko jakie s 17C, czasami ponad 20C zalezy czy w sloncu czy gdzie:P. To miejsce nazywaja ¨balkonem europy¨ poniewaz to jest taki klif ktory chyba jest jednym z najdalej polozonychmiejsc na poludniu europy. Widoki slioczne. Zwiedizlismy, zjedlismy troche owocow morza, wypilismy kawke i pojechalismy do Malagii na lody(mniam mniam:P) a pozniej do domku. Lenka byla grzeczna i jak byla w wozku caly czas sie smiala i machala do wszytskich dwoma rekoma hehe wiec kazdy sie na nas gapil:P Dostala tez herbatnika od kelnera heeh za usmiech..:P i od razu patrzyla sie na niego czy wiecej jej da ehhehe. Moje dziecko jak ja puscilismy do chodzneia to zamiast chodizc biegla wiec z 8-10 krokow i tz ja lapal:P

DODALAM FOTKI DO ALBUMU

mordka- szefowie kuchni tez gotuja i czesto musza zostawiac dlugie nadgodziny, mozesz bratu powiedziec (mam potwierdzone informacje:P)
ok, powiem bratu
fajnie, że wycieczka się udała.
Zdjęcia super. Lenka jest śliczna i ma fajne włoski.

A moja mała całe popołudnie miała gorączkę, dałam paracetamol i na chwilkę przeszło i po kąpanku znowu wróciło. Takie ma oczka smutne i tak się przytuliła,że aż zasnęła mi na rękach. Trochę ma katarek- mam nadziej, że nic groźnego się nie rozwinie.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
WITAM SIĘ

Nie zagladałam kilka dni,ale czasu brak i jeszcze mnie pzreziębienie zlapało

Gratuluje Lilly nowego ząbka!

mordka ale fajne prezenty,daj fotkę Ja tak lubie oglądać ubranka dla dzieci

Wszyscy sie pytaja co dla Lili na roczek,a ja nie mam pomysłu

Od teściowej dostanie rowerek,od szwagierki jakieś ubranka na lato...

Myślałam o jakims dobrym termometrze-mozecie coś polecić?
piżamki takie
http://allegro.pl/super-ciepla-early...149123927.html
body takie
http://www.bazarek.pl/produkt/159119...arly-days.html
a skarpetek nie mogę znaleźć
nie chce mi sie juz zdjęć robić

dobry termometr by się przydał ale nie mam, niestety nie pomogę.
__________________
Ślub 08.07.2006
Oliwia Roksana ur. 26.03.2011
Aleksandra zm. 01.04.2014
Synek tp. 15.03.2015
mordka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 21:59   #3607
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
A moja mała całe popołudnie miała gorączkę, dałam paracetamol i na chwilkę przeszło i po kąpanku znowu wróciło. Takie ma oczka smutne i tak się przytuliła,że aż zasnęła mi na rękach. Trochę ma katarek- mam nadziej, że nic groźnego się nie rozwinie.
Zdrowka zycze!

kasienkakg - bedziesz zadowolona z fotelika

Przepraszam, ze innym mamciom nie odpisze ale mam zrypany dzien
Nino mam katar-nie-katar, czyli w nocy budzi sie 5x i placze, nie moze oddychac ale w dzien to zero sladu po katarze, wiec jestem zdezorientowana i nie wiem o co kaman Na dodatek mial jakis kiepski dzien drzemkowy i caly dzien mi marudzil, to chcial na raczki, to mnie odpychal, to sie cieszyl a to znow plakal... No po prostu Meksyk na kolkach
Na dodatek martwi mnie jego pupcia - zawsze mial super bez podraznien ale ostatnio ma czerwona, podrazniona, z jakimis dziwnymi krostkami... Posmaruje sudocremem i rano jest ok ale w ciagu dnia tyle tych kupsk mi strzela, ze po prostu nie ma szans utrzymac jakiegokolwiek kremu na dluzej

Ja lece ciagle na przeciwbolowych na to chol.erne biodro i tak wszystko nie tak jest, noooo...
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 07:20   #3608
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

MÓJ OLI WCZORAJ PIERWSZY RAZ STANĄŁ NA NÓŻKI SAM PRZY FOTELU jestem taka szczęśliwa strasznie


Anesko przytulam

Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
prunelle o dżungli też myślę
tajka za kolejny ząbek I zazdroszczę widoków i ciepełka
Przepraszam, że tak zdawkowo ostatnio, ale dzisiaj dopiero mam w pełni sprawny internet i jakaś zmęczona jestem. Dzisiaj gotowałam, upiekłam bezę, byłam na spacerze, chociaż wieje strasznie. Małemu chyba zaraz będą szły kolejne zęby, bo kupy wali 2 razy dziennie i straszny złośnik się z niego zrobił +ślina i rączki w buzi.
Do kompletu awarii, kanalizacja nam jeszcze zamarzła i 2 dni odmrażali
No i czekam na wiosnę.....chcę kupić fotelik na rower małemu i będziemy śmigać
ojej wspólczuję
my mamy fotelik a rowerów nie

Cytat:
Napisane przez kasiuni_a Pokaż wiadomość
Znów będę się moim synem chwalić
Dziś załapał przesyłanie całusków trochę po swojemu to robi, ale wiadomo o co chodzi i jak mówię "zrób papa i prześlij całuska" to tak robi. Przesłodko to wygląda

No i druga sprawa - dziś Dawid pierwszy raz zrobił siku do nocnika posadziłam go od razu po drzemce i się udało.
brawa

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość

z nowosci:
Lilka ma kolejny ząbek u gory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
brawa


Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość

My mamy to krzeselko http://www.decathlon.es/asiento-infa...d_8197441.html uwazam, ze jest bardzo fajne i wygodne, ja bym nie mogla jechac z Lenka sprzodu bo by mnie ciagle zaczepiala i lapala za rece
Mysle, ze ta wersja jest fajniejsza na dluzsze przejazdzki wiec jesli dziecko zasnie to nie problem bo rozklada sie ¨na plasko¨ http://www.decathlon.es/asiento-infa...d_8197442.html siedzonko zaklada sie na rame, na twoj rower bedzie ok tlyko musialabys sciagnac bagaznik. z tego co mi powiedizli to praktycznie 99% nowych krzeselek zaklada sie na rame bo to bezpieczniejsze cyz cos
też mamy fotelik z tej firmy. hamax. tyle że roweru nie mamy
ale fotelik jest stabilny i wydaje się wygodny
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:56   #3609
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

witajcie
u nas nocka całkiem spoko,
tylko, że pobudka o 6:50

Ja tez już myślę intensywnie o roczku, co zrobić do jedzenia,
i szukam jakiejś sukienki na all dla Idi.

Taka sukienke ostatnio kupilam na all
http://allegro.pl/next-sukienka-krat...115531502.html

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
a wystawiasz jako zestaw czy pojedynczo? Tez musze sie za to zabrac. Chce najpierw sprzedac sukienke i czepek z chrzcin, zeby nie zniszczyc ich. Strasznie drogie byly, ale Lilly wygladala bosko

na razie pojedynczo, bo mało ciuszków wystawiałam,
większość trafiła do mojej siostry

ja akurat sukienkę z chrztu musiałam zachować, bo to był ciuch który mój tż sam kupił jak jeszcze w ciązy byłam


oglnie staram się nie wydawać duzo na ciuchy dla młodej, bo szybko wyrasta, często kupuję używane
__________________

Edytowane przez iizabelaa
Czas edycji: 2012-02-22 o 07:58
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 08:21   #3610
subtelle
Raczkowanie
 
Avatar subtelle
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 374
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

Helo helo
nareszcie mam chwilę w pracy, więc zaparzyłam pyszną kawę i zaglądam do Was.

Z góry dziękuję Castia za info o promocji w Realu od dawna polowałam na taki box pampersów, raz udało mi się kupić w Tesco taki sam, paczka wychodziła za 33 zł. Wystarczyło na b. długo i do tego tak tanio Dzięki

Ach! Ależ Wam szczerze zazdroszczę tego urządzania pokoików dla Waszych pociech, my jesteśmy zmuszeni mieszkać z Małym w naszej sypialni, bo mamy tylko salon i sypialnię . Ale może kiedyś....

Vanes, teraz zauważyłam Twoje postępy w odchudzaniu! Jeeej! Jak Ty tego dokonałaś?????

Apropo odchudzania, to mam pytanie do dziewczyn , które karmiły/-karmią piersią. Jak tam Wasze cycuchy? Bo ja wczoraj przerażona odkryłam, że moje brodawki obierają kierunek na południe. Załamałam się. Mam dość spore piersi [mis. E/F] co im w tej sytuacji nie pomaga, ale zawsze byłam z nich całkiem zadowolona, a teraz? Makabra nie wiem, co będzie jak całkiem skończę karmić .......

Tajka - piękne widoki! Ależ macie tam cieplutko

Jadąc dzisiaj do pracy wzięło mnie na wspomnienia, przypominało mi się, jak wracaliśmy z Maksiem ze szpitala, on taki maleńki w za dużym kombinezonie, ciepłe pożegnanie przez położne, ja jeszcze z wielkim brzuchem, ale przeszczęśliwa, tż dumny. Kiedy to było?! Obejrzałam się, a w foteliku siedzi już taki kawaler! Coś mnie ostatnio sentymenty łapią

Aaa, nie pisałam, byliśmy na tym koncercie Stinga w ub. tygodniu, jeeej.... Mistrzostwo świata! I sam Sting i cały jego zespół! Ach! To drugi jego koncert, na którym byłam, ale tamten-na stadionie, w porównaniu do tego na sali kongresowej- to nie to! Teraz było tak intymnie, blisko, mistycznie wręcz! Nie wspominając o akustyce... Rozpływam się jeszcze
No i to było moje pierwsze większe wyjście bez Małego...i właściwie pierwszy raz usypiał go ktoś inny niż ja zawsze była mama, cyc i lulu. Został z babcią i dali sobie wspaniale radę. Pięknie zjadł z butli i zasnął. choć nie powiem, że się nie denerwowałam, cały koncert zerkałam na telefon, czy nie ma smsa z domu....

Dobra, trzeba by zrobić coś pożytecznego Całusy dla Waszych Szkrabów
__________________
...Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka...
...Pure Happiness...


subtelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 08:38   #3611
kasiuni_a
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiuni_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 2 818
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

Hej
Noc beznadziejna, bo ja nie mogłam spać tak mnie męczył katar i Dawid trzy razy się budził plus kilka razy wiercił w łóżeczku i siadał przez sen. A rano znów pobudka o 6.45
Mnie już chyba na dobre wzięło, bo dziś jeszcze kaszlę od rana. Wysłałam siostrę do apteki, ale nie wiem co jej dadzą jak ja jeszcze karmię piersią

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Biedna Llilka

My mamy to krzeselko http://www.decathlon.es/asiento-infa...d_8197441.html uwazam, ze jest bardzo fajne i wygodne, ja bym nie mogla jechac z Lenka sprzodu bo by mnie ciagle zaczepiala i lapala za rece
Mysle, ze ta wersja jest fajniejsza na dluzsze przejazdzki wiec jesli dziecko zasnie to nie problem bo rozklada sie ¨na plasko¨ http://www.decathlon.es/asiento-infa...d_8197442.html siedzonko zaklada sie na rame, na twoj rower bedzie ok tlyko musialabys sciagnac bagaznik. z tego co mi powiedizli to praktycznie 99% nowych krzeselek zaklada sie na rame bo to bezpieczniejsze cyz cos
fajne te foteliki pokażę mężowi, on będzie decydował, bo ja nawet roweru nie mam

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
kasiuni_a- o fotkach przypomnij mi prosze za tydzien. Teraz sa znajomi, w dzien co chwile goscie, rodzinka, nie mam czasu na kapiel,a co dopiero na fotki i wizaz

mamy identyczny nocnik! Tyle,ze my rozowy w ksiezniczki disneya no i w stacjonarnym sklepie dzieciowym zaplacilam 28zl nie cierpie moich malomiasteczkowych sklepikow, tak naciagaja ,ze szok
przypomnę jak nie zapomnę

ja też nie dałam za nocnik, tyle co w linku, bo kupowałam w stacjonarnym sklepie
a co do sadzania na nocnik, to ja jakoś regularnie nie sadzam i dopiero raz udało się coś złapać, ale robię to tak, że zawsze po spaniu ściągam pieluchę sadzam no i oczywiście daję coś interesującego do zabawy, bo inaczej Dawid nie wysiedzi kilku minut

Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
WITAM SIĘ

Nie zagladałam kilka dni,ale czasu brak i jeszcze mnie pzreziębienie zlapało

Myślałam o jakims dobrym termometrze-mozecie coś polecić?
witaj cora dużo zdrówka dla Ciebie
ja nie mam dobrego termometru niestety, ale kiedyś któraś z dziewczyn polecała tu microlife n100 i taki sobie zapisałam

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
ja dwa razy w życiu jadłam szpinak. Masz jakiś fajny przepis na ten makaron? Chętnie bym spróbowała.

A moja mała całe popołudnie miała gorączkę, dałam paracetamol i na chwilkę przeszło i po kąpanku znowu wróciło. Takie ma oczka smutne i tak się przytuliła,że aż zasnęła mi na rękach. Trochę ma katarek- mam nadziej, że nic groźnego się nie rozwinie.

piżamki takie
http://allegro.pl/super-ciepla-early...149123927.html
body takie
http://www.bazarek.pl/produkt/159119...arly-days.html
a skarpetek nie mogę znaleźć
nie chce mi sie juz zdjęć robić
nie mam jakiegoś super przepisu, lubię szpinak ale robię rzadko, a wczoraj moja siostra akurat gotowała i to po swojemu
podsmażyła posiekaną cebulkę i dwa posiekane ząbki czosnku, do tego wrzuciła kilka kostek mrożonego szpinaku i poczekała aż się rozpuścił, a potem dodawała po trochu mleka i mąki, aż miało odpowiednią konsystencję i smak, doprawiała solą, pieprzem i gałką muszkatołową - chyba tyle

jak dziś Oliwka się czuje?

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Przepraszam, ze innym mamciom nie odpisze ale mam zrypany dzien
współczuję Anessa ciężkiego dnia

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
MÓJ OLI WCZORAJ PIERWSZY RAZ STANĄŁ NA NÓŻKI SAM PRZY FOTELU jestem taka szczęśliwa strasznie
wielkie gratulacje

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Ja tez już myślę intensywnie o roczku, co zrobić do jedzenia,
i szukam jakiejś sukienki na all dla Idi.

Taka sukienke ostatnio kupilam na all
http://allegro.pl/next-sukienka-krat...115531502.html
jak coś wymyślisz to się podziel

śliczna ta sukieneczka taka już letnia
__________________
DAWID
MIŁOSZ

Mel B 14/14 +

Edytowane przez kasiuni_a
Czas edycji: 2012-02-22 o 09:27
kasiuni_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 08:39   #3612
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez subtelle Pokaż wiadomość
Ach! Ależ Wam szczerze zazdroszczę tego urządzania pokoików dla Waszych pociech, my jesteśmy zmuszeni mieszkać z Małym w naszej sypialni, bo mamy tylko salon i sypialnię . Ale może kiedyś....

Jadąc dzisiaj do pracy wzięło mnie na wspomnienia, przypominało mi się, jak wracaliśmy z Maksiem ze szpitala, on taki maleńki w za dużym kombinezonie, ciepłe pożegnanie przez położne, ja jeszcze z wielkim brzuchem, ale przeszczęśliwa, tż dumny. Kiedy to było?! Obejrzałam się, a w foteliku siedzi już taki kawaler! Coś mnie ostatnio sentymenty łapią

Aaa, nie pisałam, byliśmy na tym koncercie Stinga w ub. tygodniu, jeeej.... Mistrzostwo świata! I sam Sting i cały jego zespół! Ach! To drugi jego koncert, na którym byłam, ale tamten-na stadionie, w porównaniu do tego na sali kongresowej- to nie to! Teraz było tak intymnie, blisko, mistycznie wręcz! Nie wspominając o akustyce... Rozpływam się jeszcze
No i to było moje pierwsze większe wyjście bez Małego...i właściwie pierwszy raz usypiał go ktoś inny niż ja zawsze była mama, cyc i lulu. Został z babcią i dali sobie wspaniale radę. Pięknie zjadł z butli i zasnął. choć nie powiem, że się nie denerwowałam, cały koncert zerkałam na telefon, czy nie ma smsa z domu....

Dobra, trzeba by zrobić coś pożytecznego Całusy dla Waszych Szkrabów
my tez z Olim w pokoju i jeszcze tak z 4lata będzie póki się nie wybudujemy

mnie też na sentymenty nachodzi co rusz

ale fajnie z tym koncertem
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:04   #3613
subtelle
Raczkowanie
 
Avatar subtelle
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 374
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez n.ik.a Pokaż wiadomość

kochane, która już kupiła fotelik romer king pluskasienkakg chyba ty miałaś taki zamiar, bo kurcze przez ten wypadek nie mam nawet kiedy jechac do sklepu...a która ma maxi cosi priori
Ja mam MC Priori, Kochana

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiuni_a Pokaż wiadomość

Mnie już chyba na dobre wzięło, bo dziś jeszcze kaszlę od rana. Wysłałam siostrę do apteki, ale nie wiem co jej dadzą jak ja jeszcze karmię piersią





nie mam jakiegoś super przepisu, lubię szpinak ale robię rzadko, a wczoraj moja siostra akurat gotowała i to po swojemu
podsmażyła posiekaną cebulkę i dwa posiekane ząbki czosnku, do wrzuciła kilka kostek mrożonego szpinaku i poczekała aż się rozpuścił, a potem dodawała po trochu mleka i mąki, aż miało odpowiednią konsystencję i smak, doprawiała solą, pieprzem i gałką muszkatołową - chyba tyle

Obawiam się, że w aptece powiedzą że nic Tobie nie wolno Ja niestety zawsze tak słyszałam, jak się rozchorowałam. Boją się polecać cokolwiek poza syropem prawoślazowym.
Może na ten kaszel zrób sobie syrop z cebuli i czosnku? Ja zawsze piję przy kaszlu tylko taki i wg mnie pomaga 100x lepiej niż te apteczne. Tylko pytanie, czy Dawidek nie pogardzi wtedy cycuchem... może spróbuj.

A makaron robię b. podobnie, tylko dodaję jeszcze pierś z kuraka, pokrojoną w kosteczkę, podsmażoną z cebulką. potem do tego szpinak i na końcu dodaję jeszcze 1 serek topiony. Mniam

Aha, Dziewczyny, jeśli mogę Was prosić o głos, to będę wdzięczna : https://www.bebiko.pl/home/konkurs/r.../#galeria/5976

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
my tez z Olim w pokoju i jeszcze tak z 4lata będzie póki się nie wybudujemy

mnie też na sentymenty nachodzi co rusz

ale fajnie z tym koncertem
Super, że macie chociaż budowę w perspektywie. My na razie nic. Jedynie rozważamy zamianę na większe mieszkanie... No, chyba że pójdziemy mieszkać do Rodziców, chociaż osobiście tego totalnie nie widzę...
__________________
...Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka...
...Pure Happiness...



Edytowane przez subtelle
Czas edycji: 2012-02-22 o 09:02
subtelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:13   #3614
Gosiak542
Raczkowanie
 
Avatar Gosiak542
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Gosiak542
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

Dziendobry
My juz po sniadanku i teraz zabawa
Moje dziecko nauczyło sie mowic , pokazywałam mu wczoraj kotka i zaczoł cos kombinowac i mowi kokoko..
Wczoraj na spacerku po raz pierwszy chodził co prawda nie wygodnie mu było w butkach (gdyż nie przyzwyczajony) ale z 10 kroczków zrobił i bawił sie w sniegu a radości było co nie miara
Anessa- życze szybkiego powrotu do zdrowia!!!!

Eirene1987-
wielkie gratulacje pamiętn a chwila pierwsze kroczki

iizabelaa
- sukieneczka śliczna czasami żałuje że nie ma dziwczynki tak śliczne sa dla nich rzeczy, dla chłopczyka jest jednak trudniej cos znaleśc i to jeszcze fajnego :d
subtelle-zagłosowane

No i to by było tyle odpisywania bo młody juz domaga sie zainteresowania
Gratuluje wszystkim innym dzieciaczka umięjetnosci i nowych żębusiów!!!
Życze miłego słonecznego ciepłego dnia
Gosiak542 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:58   #3615
kasiuni_a
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiuni_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 2 818
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez subtelle Pokaż wiadomość
Ach! Ależ Wam szczerze zazdroszczę tego urządzania pokoików dla Waszych pociech, my jesteśmy zmuszeni mieszkać z Małym w naszej sypialni, bo mamy tylko salon i sypialnię . Ale może kiedyś....

Apropo odchudzania, to mam pytanie do dziewczyn , które karmiły/-karmią piersią. Jak tam Wasze cycuchy? Bo ja wczoraj przerażona odkryłam, że moje brodawki obierają kierunek na południe. Załamałam się. Mam dość spore piersi [mis. E/F] co im w tej sytuacji nie pomaga, ale zawsze byłam z nich całkiem zadowolona, a teraz? Makabra nie wiem, co będzie jak całkiem skończę karmić .......

Aaa, nie pisałam, byliśmy na tym koncercie Stinga w ub. tygodniu, jeeej....
my też mamy tylko salon i drugi pokój, ale jednak na wiosnę przenosimy się do salonu, tak od początku zakładaliśmy, że oddamy pokój Dawidkowi może kiedyś uda się zmienić mieszkanie na większe, ale póki co to tylko marzenia

moje piersi chyba podobnym stanie, a też jeszcze karmię ja mam miseczkę D/E i obecnie piersi są jakby piętro niżej (chyba marta tak to kiedyś fajnie określiła) a skóra jest jakaś taka wiotka

super, że Ci się tak podobało na koncercie ja byłam kiedyś na Stingu jak Orange organizowało koncert na Służewcu

Cytat:
Napisane przez subtelle Pokaż wiadomość
Obawiam się, że w aptece powiedzą że nic Tobie nie wolno Ja niestety zawsze tak słyszałam, jak się rozchorowałam. Boją się polecać cokolwiek poza syropem prawoślazowym.
Może na ten kaszel zrób sobie syrop z cebuli i czosnku? Ja zawsze piję przy kaszlu tylko taki i wg mnie pomaga 100x lepiej niż te apteczne. Tylko pytanie, czy Dawidek nie pogardzi wtedy cycuchem... może spróbuj.

Aha, Dziewczyny, jeśli mogę Was prosić o głos, to będę wdzięczna : https://www.bebiko.pl/home/konkurs/r.../#galeria/5976 [COLOR="Silver"]
zazwyczaj właśnie tak mi mówią, dziś dostałam jakąś gripovitę w saszetkach, euphorbium na katar, wit. c no i syrop prawoślazowy to sama chciałam Dawid by nie pogardził, bo oboje jadamy i cebulę i czosnek, ale ja bym chyba tego nie przełknęła

zagłosowane

Cytat:
Napisane przez Gosiak542 Pokaż wiadomość
Moje dziecko nauczyło sie mowic , pokazywałam mu wczoraj kotka i zaczoł cos kombinowac i mowi kokoko..
Wczoraj na spacerku po raz pierwszy chodził co prawda nie wygodnie mu było w butkach (gdyż nie przyzwyczajony) ale z 10 kroczków zrobił i bawił sie w sniegu a radości było co nie miara
za mówienie i chodzenie
mój Dawid też tak jak kurka gada
__________________
DAWID
MIŁOSZ

Mel B 14/14 +
kasiuni_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:09   #3616
Gosiak542
Raczkowanie
 
Avatar Gosiak542
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Gosiak542
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

kasiuni_a -Dziekujemy bardzo za gratulacje 100..
My niestety mamy ten sam problem mieszkaniowy, ale tak jak wy zadecydowalismy ze sypialnia jest Wojtasia ( troszke mała ale zawsze swój kącik ma) a my jestesmy w salonie który jest z aneksem kuchennym.Może kiedys zmenimy albo może odezwie sie jakas ciotka z ameryki że dostałam spadek hee..nadzieja i marzenia..
Gosiak542 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:22   #3617
izunia233
Zadomowienie
 
Avatar izunia233
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 475
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

Hej

My już na nogach od 6 bo wybieraliśmy się do lekarza na wizytę "profilaktyczną". Lekarka osłuchała małą, popatrzyła do buźki i powiedziała, że pięknie się rozwija. Ostatnio zaczęła przyjmować dziwna pozycje podczas spania na boku bo tak bardzo odchyla głowę do tyłu ale lekarka mnie uspokoiła i powiedziała, ze w ten sposób udrożnia sobie drogi oddechowe.
No i wazy 10.800 i ma 74 cm.Znowu jesteśmy na 90 centylu.

Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
WITAM SIĘ

Nie zagladałam kilka dni,ale czasu brak i jeszcze mnie pzreziębienie zlapało

Gratuluje Lilly nowego ząbka!

mordka ale fajne prezenty,daj fotkę Ja tak lubie oglądać ubranka dla dzieci

Wszyscy sie pytaja co dla Lili na roczek,a ja nie mam pomysłu

Od teściowej dostanie rowerek,od szwagierki jakieś ubranka na lato...

Myślałam o jakims dobrym termometrze-mozecie coś polecić?
ja mam taki i jestem zadowolona http://www.medansklep.pl/product/Ter...e-NC100/?id=50
Musisz pamiętać o tym, żeby mierzyć zawsze na środku czoła bo tam jest najbardziej wiarygodna temperatura.

ogladnij sobie to http://dziendobry.tvn.pl/video/zbysz...est,18672.html

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
MÓJ OLI WCZORAJ PIERWSZY RAZ STANĄŁ NA NÓŻKI SAM PRZY FOTELU jestem taka szczęśliwa strasznie


Anesko przytulam



ojej wspólczuję
my mamy fotelik a rowerów nie



brawa



brawa




też mamy fotelik z tej firmy. hamax. tyle że roweru nie mamy
ale fotelik jest stabilny i wydaje się wygodny
brawo brawo Oli

Zaraz idziemy na spacerek bo w końcu zrobiła się u nas piękna pogoda

Dziewczyny POMOCY!!!
czym skleić porcelanę?bo ułamałam ucho od filiżanki a filiżanki dostałam od teściowej i wolałabym, żeby nie widziała
__________________
04.07.2009 r Powiedzieliśmy "TAK"

03.05.2011 r Majeczka jest już z Nami

url=http://pierwszezabki.pl] http://s2.pierwszezabki.pl/047/0471299c0.png?5880 [/url]

Edytowane przez izunia233
Czas edycji: 2012-02-22 o 10:23
izunia233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:25   #3618
kasiuni_a
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiuni_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 2 818
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

U nas akurat salon i kuchnia to osobne pomieszczenia, a sypialnia jest dość spora, wystarczy spokojnie dla dwójki dzieci. Pod tym względem jesteśmy zadowoleni, ale bardzo bym chciała mieć jeszcze jeden pokój
__________________
DAWID
MIŁOSZ

Mel B 14/14 +
kasiuni_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:38   #3619
marta_27
Zadomowienie
 
Avatar marta_27
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 056
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

dzień dobry
witam się dziś ciachem imieninowym http://www.kwestiasmaku.com/zdjecia/...-lukrem-02.jpg

dla każdej po kawałku

u nas nocka ok. od 5 Mateusz spał z nami. katar ciągle jest, inhalujemy się 2 razy dziennie ale przynajmniej kaszlu już nie ma

no i wczoraj przebił się Matiemu ząbek nr 8

ja dziś od rana sprzątam i piekę bo po południu rodzinka na ciacho wpadnie. humor mam taki seee bo szczerze mówiąc mam ochotę się walnąć na kanapę z książką a nie pucować mieszkanie na szczęście większość już skończona

nadrobię Was wieczorkiem bo w ciągu dnia nie wiem czy mi się uda
miłego dnia
__________________
Mateusz - 25.03.2011

marta_27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 10:45   #3620
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
MÓJ OLI WCZORAJ PIERWSZY RAZ STANĄŁ NA NÓŻKI SAM PRZY FOTELU jestem taka szczęśliwa strasznie
!!!

Cytat:
Napisane przez subtelle Pokaż wiadomość
Apropo odchudzania, to mam pytanie do dziewczyn , które karmiły/-karmią piersią. Jak tam Wasze cycuchy? Bo ja wczoraj przerażona odkryłam, że moje brodawki obierają kierunek na południe. Załamałam się. Mam dość spore piersi [mis. E/F] co im w tej sytuacji nie pomaga, ale zawsze byłam z nich całkiem zadowolona, a teraz? Makabra nie wiem, co będzie jak całkiem skończę karmić .......

Aaa, nie pisałam, byliśmy na tym koncercie Stinga w ub. tygodniu, jeeej.... Mistrzostwo świata! I sam Sting i cały jego zespół! Ach! To drugi jego koncert, na którym byłam, ale tamten-na stadionie, w porównaniu do tego na sali kongresowej- to nie to! Teraz było tak intymnie, blisko, mistycznie wręcz! Nie wspominając o akustyce... Rozpływam się jeszcze
No i to było moje pierwsze większe wyjście bez Małego...i właściwie pierwszy raz usypiał go ktoś inny niż ja zawsze była mama, cyc i lulu. Został z babcią i dali sobie wspaniale radę. Pięknie zjadł z butli i zasnął. choć nie powiem, że się nie denerwowałam, cały koncert zerkałam na telefon, czy nie ma smsa z domu....
Ja karmilam tylko 4 miesiace ale podstawa zachowania biustu po karmieniu i przy karmieniu to bardzo dobrze dopasowany stanik, a nie jakies wisiadlo, byleby latwiej i szybciej podac pokarm Oraz ujedrnianie Ja stosowalam i stosuje Dr.Eris krem do biustu w okresie karmienia - baaaardzo pomaga i mimo, ze mam biust potezny (twoj to pikus przy moim) to super cysie w gore i nawet nie pomachaja kolanom

Nigdy na koncercie nie bylam Zazdroszcze

Cytat:
Napisane przez kasiuni_a Pokaż wiadomość
Hej
Noc beznadziejna, bo ja nie mogłam spać tak mnie męczył katar i Dawid trzy razy się budził plus kilka razy wiercił w łóżeczku i siadał przez sen. A rano znów pobudka o 6.45
Mnie już chyba na dobre wzięło, bo dziś jeszcze kaszlę od rana. Wysłałam siostrę do apteki, ale nie wiem co jej dadzą jak ja jeszcze karmię piersią
Ojjj, zdroweczka

Cytat:
Napisane przez Gosiak542 Pokaż wiadomość
Dziendobry
My juz po sniadanku i teraz zabawa
Moje dziecko nauczyło sie mowic , pokazywałam mu wczoraj kotka i zaczoł cos kombinowac i mowi kokoko..
Wczoraj na spacerku po raz pierwszy chodził co prawda nie wygodnie mu było w butkach (gdyż nie przyzwyczajony) ale z 10 kroczków zrobił i bawił sie w sniegu a radości było co nie miara
za nowe slowko i kroczki!!!

Dzien doberek

Dzisiejsza noc troszke lepsza, jak juz sie Ninek obudzil to w dobrym humorku a nie tak jak wczoraj Teraz ma swoja drzemke, zobaczymy na jak dlugo
Juz 3 kupska mi strzelil od rana, rzadzizna taka Moze to od soku wyciskanego, bo TZ od rana dusil i meczyl grejfruty i mandarynki i dalismy troszke Adriano ale taki z woda. Mimo wszystko moze miec jakas rewolucje przez to wlasnie... sama se nerwow przysparzam, glupia istota

dzis czekam na hydraulikow i nie moge nigdzie wyjsc, bo godziny dokladnie mi nie podali, wiec znow kisimy sie w domu No ale moze jakos dotra w miare o normalnej porze to jeszcze sie uda

Niestety z mojego biznesu nici Dziewczyny nie zdecydowaly sie na wspolprace a ja sama nie bylabym w stanie zajac sie kawiarnia - miszyn imposybol
Dlatego plan B wchodzi w czyn - sklep z ciuchami dla ciezarowek i dla rozpakowanych + akcesoria Moze najpierw od internetowego sklepu zaczne, mniejsze koszta beda No nic, pora sie za to zabrac, choc nowe umiejetnosci Nina baaaardzo mi czas wolny skracaja
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:46   #3621
kasiuni_a
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiuni_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 2 818
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

izunia super, że Maja tak dobrze się rozwija no i waży już pięknie
z porcelaną to nie pomogę niestety

marta wszystkiego dobrego, radości i spełnienia marzeń z okazji imienin
dla Matiego wielkie gratulacje
__________________
DAWID
MIŁOSZ

Mel B 14/14 +

Edytowane przez kasiuni_a
Czas edycji: 2012-02-22 o 11:04
kasiuni_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:36   #3622
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez subtelle Pokaż wiadomość
Ja mam MC Priori, Kochana

Aha, Dziewczyny, jeśli mogę Was prosić o głos, to będę wdzięczna : https://www.bebiko.pl/home/konkurs/r.../#galeria/5976

Super, że macie chociaż budowę w perspektywie. My na razie nic. Jedynie rozważamy zamianę na większe mieszkanie... No, chyba że pójdziemy mieszkać do Rodziców, chociaż osobiście tego totalnie nie widzę...
my też mamy priori jesteśmy bardzo zadowoleni

zagłosowane i pięknie napisane

no już mamy pozałatwiane mapki teraz tylko projekt i pozwolenie na budowę do przyszłego roku chcemy mieć stan surowy otwarty
ale pomiędzy chcemy a będzie jest spooora różnica

Cytat:
Napisane przez Gosiak542 Pokaż wiadomość
Dziendobry
My juz po sniadanku i teraz zabawa
Moje dziecko nauczyło sie mowic , pokazywałam mu wczoraj kotka i zaczoł cos kombinowac i mowi kokoko..
Wczoraj na spacerku po raz pierwszy chodził co prawda nie wygodnie mu było w butkach (gdyż nie przyzwyczajony) ale z 10 kroczków zrobił i bawił sie w sniegu a radości było co nie miara
Anessa- życze szybkiego powrotu do zdrowia!!!!

Eirene1987-
wielkie gratulacje pamiętn a chwila pierwsze kroczki
brawa również

no na pierwsze kroczki to jeszcze poczekamy ale już wiem że umie wstawać


Cytat:
Napisane przez izunia233 Pokaż wiadomość
Hej

No i wazy 10.800 i ma 74 cm.Znowu jesteśmy na 90 centylu.

brawo brawo Oli

czym skleić porcelanę?bo ułamałam ucho od filiżanki a filiżanki dostałam od teściowej i wolałabym, żeby nie widziała
wow ładna waga mój Oli też coś koło tego tydzień temu ważył 10,600
dzięki

nie mam pojęcia jakimś specjalnym klejem nie wiem kropelką???

Cytat:
Napisane przez marta_27 Pokaż wiadomość
dzień dobry
witam się dziś ciachem imieninowym http://www.kwestiasmaku.com/zdjecia/...-lukrem-02.jpg
brawa za zęba i utłukę takie pyszności
i wszystkiego najlepszego oczywiście

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
!!!
Niestety z mojego biznesu nici Dziewczyny nie zdecydowaly sie na wspolprace a ja sama nie bylabym w stanie zajac sie kawiarnia - miszyn imposybol
Dlatego plan B wchodzi w czyn - sklep z ciuchami dla ciezarowek i dla rozpakowanych + akcesoria Moze najpierw od internetowego sklepu zaczne, mniejsze koszta beda No nic, pora sie za to zabrac, choc nowe umiejetnosci Nina baaaardzo mi czas wolny skracaja

oj to szkoda bo fajny pomysł był
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 12:00   #3623
mordka_1985
Zadomowienie
 
Avatar mordka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 927
GG do mordka_1985
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

http://www.nietylkodzieciaki.pl/tag/pokoj-chlopca
fajna stronka może kogoś zainspiruje

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

hej ja tylko na chwilkę.
Oliwia miała w nocy 39 stopni gorączki, była rozgrzana jak mały piecyk. Dałam jej syrop i z trudem zasnęła. Męczyło się biedactwo strasznie.
W dodatku o 4:00 w nocy miała wypadek, który skończył się guzem.
Każdy guz sprawia, że płaczę razem z nią a potem mam wyrzuty, że się własnym dzieckiem nie potrafię zająć....

Od rana znów gorączka a mała pluje syropem.
Mam dziś zły dzień, poza tym też jestem chora i się źle czuję.
Może zajrzę wieczorem.
Miłego dnia wszystkim.
__________________
Ślub 08.07.2006
Oliwia Roksana ur. 26.03.2011
Aleksandra zm. 01.04.2014
Synek tp. 15.03.2015
mordka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 12:45   #3624
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

hej ...

mały drzemkę sobie dziwną robi.. niech mu będzie

marta wszystkiego dobrego ..duzo zdrówka

(ja mam 29 ale w lipcu)

subtelle zagłosowane

eirene dla Oliego

gosiak dla Wojtusia

izabela
sukienka superowa..lubię taki styl

kasienka
za kolejnego ząbulka

izunia są pewnie specjalne kleje do porcelany czy szkła.. ale ja kiedyś skleiłam kubek kropelką i do dzis trzyma.. tyle że jest na wystawie za szybą a nie do użytku

idę Was poczytac bo zapomniałam co tam jeszcze słychac

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

kasiunia dla Dawidka wielkie ..za całuski..urocze

mordka faaajny brat..ale powiem ze Ja tez mam cuuudooowneeego braciszka....

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
http://www.nietylkodzieciaki.pl/tag/pokoj-chlopca
fajna stronka może kogoś zainspiruje

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

hej ja tylko na chwilkę.
Oliwia miała w nocy 39 stopni gorączki, była rozgrzana jak mały piecyk. Dałam jej syrop i z trudem zasnęła. Męczyło się biedactwo strasznie.
W dodatku o 4:00 w nocy miała wypadek, który skończył się guzem.
Każdy guz sprawia, że płaczę razem z nią a potem mam wyrzuty, że się własnym dzieckiem nie potrafię zająć....

Od rana znów gorączka a mała pluje syropem.
Mam dziś zły dzień, poza tym też jestem chora i się źle czuję.
Może zajrzę wieczorem.
Miłego dnia wszystkim.
kurcze...bądź silna ...
jak nie chce syropku to daj jej czopek..39 to już gorączka ..pewnie się przeziębiła?
co do guza ..no trudno zdarza się..nie przejmuj się tym teraz tak
zdrówka kochana ... będzie dobrze...
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 13:11   #3625
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

kasienkakg do usług Trochę dziwne w tym foteliku tu oparcie z przodu, no ale może to wygodniejsze dla dziecka
mordka fajne pomysły na pokój, tylko obawiam się, że niektóre sprawiają wrażenie artystycznego nieładu, z którego łatwo może się zrobić nieartstyczny Współczuję gorączki. Nie martw się guzami...ja też latam za Leonkiem, zbieram klocki, żeby się nie poślizgnął i na nie nie upadł, a wczoraj wyrżął na opakowaniu od szczoteki do zębów....klasycznie pojechał jak na skórce od banana.....płakał niemiłosiernie....No nie zawsze da się w każdej chwili uratować.

Anessa szkoda, że pomysł nie wypalił. Powodzenia z następnym
Aha jakiś czas temu dziewczyny w poczekalni o Ciebie pytały

Ja dzisiaj robię baner reklamowy na nasz sklep Także trochę się wyrażę twórczo w końcu. Co prawda sklejam go z gotowców, no ale zawsze coś
Leoś prawie nauczył się mówić "a kuku" i chodzi, zagląda i mówi "a kaka", lub coś w tym stylu Ostatnio hitem znowu jest memememememe i ta-ta, dzisiaj nawet mu wyszło jak zobaczył tatę za drzwiami, więc coś tam zaczyna jednak gadać Tylko bardzo powoli

Aaaa i dzisiaj była pierwsza od niepamiętnych czasów noc bez karmienia, chociaż z pobudką, bo jak wzięłam małego, do nas, to z chwilą dotknięcia naszego łóżka zasnął znowu Co prawda poszedł spać o 22.30, ale do 7.30 już nie jadł Częściej tak poproszę.....
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 13:51   #3626
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez izunia233 Pokaż wiadomość
No i wazy 10.800 i ma 74 cm.Znowu jesteśmy na 90 centylu.
Ooooo, spora dziewuszka Moj moze juz dobil do 10 kg i ma z 80 cm - jest na 75 centylu

Z porcelana nie pomoge Ale moze kropelka da rade?

Cytat:
Napisane przez marta_27 Pokaż wiadomość
dzień dobry
witam się dziś ciachem imieninowym
za kolejnego zabka! Farciaro jedna, niedlugo bedziesz spokoj miala z nimi
I 100 lat imieninowo

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
Od rana znów gorączka a mała pluje syropem.
Mam dziś zły dzień, poza tym też jestem chora i się źle czuję.
Może zajrzę wieczorem.
Miłego dnia wszystkim.
Oj, cos chyba w powietrzu lazi, bo kolejne juz zdrowka zycze! No i dla malenkiej oczywiscie

Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
Anessa szkoda, że pomysł nie wypalił. Powodzenia z następnym
Aha jakiś czas temu dziewczyny w poczekalni o Ciebie pytały

Aaaa i dzisiaj była pierwsza od niepamiętnych czasów noc bez karmienia, chociaż z pobudką, bo jak wzięłam małego, do nas, to z chwilą dotknięcia naszego łóżka zasnął znowu Co prawda poszedł spać o 22.30, ale do 7.30 już nie jadł Częściej tak poproszę.....
Dziekuje Zajrze tam dzis, dawno nie czytalam co u dziewczyn
Gratulacje za super noc Bedzie tak czesciej, to bedziesz chciala jeszcze dluzszych przespanych nocek Cos o tym wiem

Pogoda do bani, wiec i tak siedzimy w domu
Jutro na kawe i lunch do kumpeli idziemy a pozniej na spiewanki do biblioteki. Chyba bede tez musiala sie wybrac do sklepu po cos, co mi zabezpieczy kable, bo juz 10x Nina od nich odciagalam Niby nie raczkuje a jakims cudem sie do nich teleportuje
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 14:00   #3627
Gosiak542
Raczkowanie
 
Avatar Gosiak542
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Gosiak542
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

marta_27- spełnienia najskrytszych marzen 100.. ciacho pychootkaa
Eirene1987- to juz blizej niz dalej drobnego tuptania

Mordka-dużo zdrówka życzymy. Ja stosowalam czopki na obnizenie gorączki obniżały na pare godz. ale zawsze mogł wtedy zasnąć i nie meczyc sie az tak strasznie może to ta nieszczesna 3-dnówka
Gosiak542 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 15:03   #3628
izunia233
Zadomowienie
 
Avatar izunia233
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 475
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

Dzięki dziewczyny za rady co do tej porcelany. Może faktycznie spróbuję kropelką i nie będę go używała?a jak komuś odpadnie to zgonię na niego (hehe będzie kozioł ofiarny)

Dziękuję w imieniu Mai. No faktycznie mam małą kluseczkę ale myślę, że jak zacznie chodzić to i na wadze spadnie.

Przepięknie dziś na dworze dlatego byłyśmy prawie 3 godzinki.Maja spała jak zabita

Marta wszystkiego naj naj

Anessa no faktycznie szkoda, że dziewczyny nie zgodziły się bo pomysł był fajny

Tity
brawa dla synka za "a kaka" no i przespaną nockę.Zazdroszczę
__________________
04.07.2009 r Powiedzieliśmy "TAK"

03.05.2011 r Majeczka jest już z Nami

url=http://pierwszezabki.pl] http://s2.pierwszezabki.pl/047/0471299c0.png?5880 [/url]
izunia233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 19:05   #3629
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

Kurcze, Nino mi juz chyba z 6 kupsk takich rzadkich strzelil i cos mi sie widzi, ze kolejna wycisnal... Apetyt ma, wesoly, bawi sie... Nie wiem co jest grane...
Jesli to na zeby, to oby rzeczywiscie wylazly, bo za chwile pampersow juz miec nie bede albo gorzej - zbankrutujemy

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Dziewczyny....

Jestem do tej pory w szoku!!!
Adriano sam sie podniosl do stania, podciagajac sie za moje spodnie a pozniej PRZESZEDL 3 kroczki w strone gazet na stoliku, podpierajac sie tylko o ow stolik!!!!!!!!!!


A kupska juz w liczbie 8 mamy za soba
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 19:38   #3630
kasiuni_a
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiuni_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 2 818
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

Mam już wieczór wolny, bo Dawid zasnął o 20. Spał po południu, a mimo to jakiś taki marudny i zmęczony był. Boję się żeby nie brała i jego jakaś choroba.
Ja miałam włosy farbować, ale nie chce mi się ruszyć z kanapy i chyba na jutro to przełożę.

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Niestety z mojego biznesu nici Dziewczyny nie zdecydowaly sie na wspolprace a ja sama nie bylabym w stanie zajac sie kawiarnia - miszyn imposybol
Dlatego plan B wchodzi w czyn - sklep z ciuchami dla ciezarowek i dla rozpakowanych + akcesoria Moze najpierw od internetowego sklepu zaczne, mniejsze koszta beda No nic, pora sie za to zabrac, choc nowe umiejetnosci Nina baaaardzo mi czas wolny skracaja
szkoda, że pierwszy Twój pomysł nie wypali, ale może kiedyś w przyszłości się uda
za to powodzenia w organizowaniu sklepu

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
hej ja tylko na chwilkę.
Oliwia miała w nocy 39 stopni gorączki, była rozgrzana jak mały piecyk. Dałam jej syrop i z trudem zasnęła. Męczyło się biedactwo strasznie.
W dodatku o 4:00 w nocy miała wypadek, który skończył się guzem.
Każdy guz sprawia, że płaczę razem z nią a potem mam wyrzuty, że się własnym dzieckiem nie potrafię zająć....

Od rana znów gorączka a mała pluje syropem.
Mam dziś zły dzień, poza tym też jestem chora i się źle czuję.
Może zajrzę wieczorem.
Miłego dnia wszystkim.
biedna Oliwka jak nie ma żadnych innych objawów to może trzydniówka?
Tobie mordka też dużo zdrowia, nie daj się chorobie
a co do guzów to na pewno każdą z nas to czeka i nie można mieć do siebie pretensji, bo wiadomo że całkowicie nie da się dziecka upilnować

Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj robię baner reklamowy na nasz sklep Także trochę się wyrażę twórczo w końcu. Co prawda sklejam go z gotowców, no ale zawsze coś
Leoś prawie nauczył się mówić "a kuku" i chodzi, zagląda i mówi "a kaka", lub coś w tym stylu Ostatnio hitem znowu jest memememememe i ta-ta, dzisiaj nawet mu wyszło jak zobaczył tatę za drzwiami, więc coś tam zaczyna jednak gadać Tylko bardzo powoli

Aaaa i dzisiaj była pierwsza od niepamiętnych czasów noc bez karmienia, chociaż z pobudką, bo jak wzięłam małego, do nas, to z chwilą dotknięcia naszego łóżka zasnął znowu Co prawda poszedł spać o 22.30, ale do 7.30 już nie jadł Częściej tak poproszę.....
a co za sklep, bo ja nie wiem
dla Leosia za nowe słówka
ale fajnie, że wreszcie w nocy nie jadł, ciekawe kiedy ja się doczekam

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Kurcze, Nino mi juz chyba z 6 kupsk takich rzadkich strzelil i cos mi sie widzi, ze kolejna wycisnal... Apetyt ma, wesoly, bawi sie... Nie wiem co jest grane...
Jesli to na zeby, to oby rzeczywiscie wylazly, bo za chwile pampersow juz miec nie bede albo gorzej - zbankrutujemy[COLOR="Silver"]

Jestem do tej pory w szoku!!!
Adriano sam sie podniosl do stania, podciagajac sie za moje spodnie a pozniej PRZESZEDL 3 kroczki w strone gazet na stoliku, podpierajac sie tylko o ow stolik!!!!!!!!!!


A kupska juz w liczbie 8 mamy za soba
kurcze, dziwne z tymi kupami, strasznie ich dużo jednak... i ta konsystencja, no nie wiem ale chyba to już nie jest normalne chyba, że jednak na zęby...
dla Adriano
__________________
DAWID
MIŁOSZ

Mel B 14/14 +
kasiuni_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.