Mamy czerwiec 2021 - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-26, 21:39   #3631
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 786
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Mnie w szpitalu karmili ibupromem, więc chyba można

Dziewczyny, czy któraś z Was korzysta z wizażu na iphone? Jak to się robi?



Widzę, że z tym karmieniem to temat rzeka, jak nie nawały, to niedobory… mnie udało się przetrwać nawał bez odciągania, tylko trochę ręcznie spuszczałam pod prysznicem. Piersi były jak bomby dosłownie teraz znowu się coś zmieniło - mała chce jeść znacznie częściej i dłużej, więc chyba zmniejszył się wypływ mleka? Z tego powodu mam niestety mega wymęczone brodawki.



Dziękuję za życzenia zdrowia, teraz wbrew diagnozie pediatry myślę, że mała nie ma infekcji, tylko jakąś alergię albo reaguje tą flegmą na suche powietrze w mieszkaniu. Flegma pojawia się i znika o różnych porach. Kupiliśmy w końcu nebulizator i inhalujemy solą fizjologiczną. Trzeba pomyśleć też o nawilżaczu powietrza, ale mamy teraz tyle wydatków, że szok.



Jeszcze u nas po dwóch tygodniach zmienił się charakter malutkiej i nie daje sie odkładać :s to mi się średnio podoba - nic nie mogę zrobić w domu. Na szczęście lubi spacery w wózku i jazdę samochodem. Odpukać



Jakie planujecie szczepionki dla dzieci?



Unless, trzymam kciuki żeby nie było zapalenia! Gosia, zdrówka dużo, pewnie nie masz siły zajmować się małym.

Olenka, to sporo w tym szpitalu posiedziałyście. Bardzo ciężko jest wytrzymać bez odwiedzin bliskich i ich pomocy przy dziecku.
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-26, 22:28   #3632
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Cytat:
Napisane przez Unless Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny! Staram się jeszcze rozmasować, może się rozejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Delikatne ciepłe okłady mnie pomogły i odciąganiem laktatorem.jak ja miałam nawał to a czułam jak mały ssie a tu kanalik zatyka się;/[1=03a25f57c1c12b64185d06c 737e7e94991ae1a10_6577a30 8dca3f;88778227]Mnie w szpitalu karmili ibupromem, więc chyba można

Dziewczyny, czy któraś z Was korzysta z wizażu na iphone? Jak to się robi?



Widzę, że z tym karmieniem to temat rzeka, jak nie nawały, to niedobory… mnie udało się przetrwać nawał bez odciągania, tylko trochę ręcznie spuszczałam pod prysznicem. Piersi były jak bomby dosłownie teraz znowu się coś zmieniło - mała chce jeść znacznie częściej i dłużej, więc chyba zmniejszył się wypływ mleka? Z tego powodu mam niestety mega wymęczone brodawki.



Dziękuję za życzenia zdrowia, teraz wbrew diagnozie pediatry myślę, że mała nie ma infekcji, tylko jakąś alergię albo reaguje tą flegmą na suche powietrze w mieszkaniu. Flegma pojawia się i znika o różnych porach. Kupiliśmy w końcu nebulizator i inhalujemy solą fizjologiczną. Trzeba pomyśleć też o nawilżaczu powietrza, ale mamy teraz tyle wydatków, że szok.



Jeszcze u nas po dwóch tygodniach zmienił się charakter malutkiej i nie daje sie odkładać :s to mi się średnio podoba - nic nie mogę zrobić w domu. Na szczęście lubi spacery w wózku i jazdę samochodem. Odpukać



Jakie planujecie szczepionki dla dzieci?



Unless, trzymam kciuki żeby nie było zapalenia! Gosia, zdrówka dużo, pewnie nie masz siły zajmować się małym.

Olenka, to sporo w tym szpitalu posiedziałyście. Bardzo ciężko jest wytrzymać bez odwiedzin bliskich i ich pomocy przy dziecku. [/QUOTE]Aplikacje zakładasz i masz dostęp do forum

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

W ogóle to dziewczyny zapraszam na odchowalnie

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282195

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-27, 11:29   #3633
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Dzień dobry
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-27, 11:36   #3634
baby2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 931
Dot.: Mamy czerwiec 2021

My od wczoraj w domku🥰 rodzeństwo zachwycone siostra😁 Mała póki co tylko je i śpi, więc aniołek. Ja walczę z nawałem😕
baby2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-28, 08:34   #3635
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Hej!



U nas super, mała przybiera w miesiąc będzie miała 1kg na plusie, ale zaczęła mi cmokac przy piersi i potrzebuje konsultacje z CDL, bo nie umiem sobie z nią poradzić.

Ubranka dalej 56 lekko za duże, wiec musiałam jeszcze dokupić body na krótki rękaw, ale dostałam paczkę od dziewczyn z pracy - u nas taka wyprzedaż, ze 5pack body za 7,99 minus nasza pracownicza znizka.

Całe dnie praktycznie spędzamy na dworze przy takiej pogodzie. Nocki mamy super, tylko dwie pobudki po 20-25min, pierwsza przerwę w spaniu ma dopiero po 5/6h, wiec liczę, ze tak zostanie.

Mleka mam hektolitry, ale nie dociągam i butelki nie będzie miała podawanej. Wychodzę tak, żeby wrócić na karmienie.

Zdjęcie gwiazdy wrzuca na fb, jutro już 4tyg.



Co do moich kg, to 5 na plusie, uda mam dość masywne teraz i troche mnie to meczy, ale liczę, ze szybko zrzucę. Całe szczescie we wszystkie swoje rzeczy wchodze, chociaż teraz najwiecej nosze sukienek, a wszystkie i tak oversize.



Jasmie ja korzystam z wizażu na iPhone, ale niestety nie przez appke, nie działa mi



Co do szczepionek to daje wszystko jak jest, u starszaka zrobiłam to samo.

Refundowane podam na rotawirusy i pneumokoki, a z płatnych daje 6w1 i na menigokoki Bexsero i Nimenrix, a po roku szczepie dodatkowo na ospę za nim pójdzie do placówki.
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-28, 09:49   #3636
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Mamy czerwiec 2021

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
Hej!



U nas super, mała przybiera w miesiąc będzie miała 1kg na plusie, ale zaczęła mi cmokac przy piersi i potrzebuje konsultacje z CDL, bo nie umiem sobie z nią poradzić.

Ubranka dalej 56 lekko za duże, wiec musiałam jeszcze dokupić body na krótki rękaw, ale dostałam paczkę od dziewczyn z pracy - u nas taka wyprzedaż, ze 5pack body za 7,99 minus nasza pracownicza znizka.

Całe dnie praktycznie spędzamy na dworze przy takiej pogodzie. Nocki mamy super, tylko dwie pobudki po 20-25min, pierwsza przerwę w spaniu ma dopiero po 5/6h, wiec liczę, ze tak zostanie.

Mleka mam hektolitry, ale nie dociągam i butelki nie będzie miała podawanej. Wychodzę tak, żeby wrócić na karmienie.

Zdjęcie gwiazdy wrzuca na fb, jutro już 4tyg.



Co do moich kg, to 5 na plusie, uda mam dość masywne teraz i troche mnie to meczy, ale liczę, ze szybko zrzucę. Całe szczescie we wszystkie swoje rzeczy wchodze, chociaż teraz najwiecej nosze sukienek, a wszystkie i tak oversize.



Jasmie ja korzystam z wizażu na iPhone, ale niestety nie przez appke, nie działa mi



Co do szczepionek to daje wszystko jak jest, u starszaka zrobiłam to samo.

Refundowane podam na rotawirusy i pneumokoki, a z płatnych daje 6w1 i na menigokoki Bexsero i Nimenrix, a po roku szczepie dodatkowo na ospę za nim pójdzie do placówki.
Zapraszamy do watku Odchowalni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-28 10:49:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.