Wrześniówki 2016 <3 - cz.II - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-05, 13:57   #3631
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Sesję chciałabym mieć w 17 t.c. tylko coś moja fotograf zamilkła.
Czemu tak wczesnie, a nie z wiekszym brzuszkiem?
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 13:58   #3632
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
No moje też bez dziur, granatowe. Na kolanach mają takie jakby zakładki porobione, to je nazywam "perforacjami" Bez zamka i guzika z samym opakowaniem na żabę.

Sesję chciałabym mieć w 17 t.c. tylko coś moja fotograf zamilkła.

A co do nóg... nie "nie mogę" tylko prędzej "nie chciałabym" jak już W 1920 nikt się tym nie przejmował, bo sama gołość nóg to już było COŚ

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------



Już dawno nikt mi takiego komplementu nie rzucił Ja mam w ramionach ze 105cm przy (przed ciążą) 89/90 w biodrach. Marchewka na 100% Robię co mogę, żeby ten dysonans zatuszować

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------
To moje są bez zakładek
Racja, móc to mogę, ale nie chcę, bo się sobie w takim wydaniu nie podobam
Już w 17 tyg sesja? Brzuszek masz widoczny? Bo mój (nie licząc sadełka sprzed ciąży), dużo nie urósł, jak założę luźną bluzkę to nie widać różnicy.

Lecę szykować się do dentysty. Ostatni raz byłam... hm... ze 3 lata temu? Zęby, odpukać, raczej mi się nie psują. W święta jak na złość coś z tyłu poczułam, teraz minęło, ale chyba pora na kontrolę.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 14:10   #3633
Ana__86
Zadomowienie
 
Avatar Ana__86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 053
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
Ja mam 5 sukien ciążowych, takich ''glamour'' hmm na stronie są, takie jakich klientek w domu nie mają. podkreslajace brzuszek, albo z rozcięciem, zwiewne itp itd więc najczęściej chcą moje kreacje żebyt nie było '' po domowemu''
jak ktoś ma ochotę to proszę jeszcze o np jeansy + bluzkę bokserkę białą, czy też koszulę białą rozpinaną jeśli chcą kilka zdjęć '' na luzie'' jednak najczęściej wybierają opcję z moimi sukniami
A no właśnie też mi się wydawało, że fotograf powinien mieć jakieś, będę się musiała zorientować w tym temacie czy dziewczyna u której planuje robić sesje coś ma, bo sama nie chcę wydawać dodatkowo na to pieniędzy, a mi się podobają takie białe i zwiewne, a ja chce sesje w plenerze. Planuje na czerwiec, brzuszek już będzie spory i pogoda napewno już będzie.

Uciekam na zakupy, odebrać wyniki, potem idę z przyjaciółką i córą na plac zabaw i kawę do niej i dzień zleci. A już jutro mam wizytę miłego popołudnia
__________________
39/40
Ana__86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 15:03   #3634
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez kasia_wroc Pokaż wiadomość
Dziewczyny we Wrocławiu upał.
Nie mam już siły.
Co będzie w lecie to ja nie wiem.
Masakra

W Krakowie też upał wczoraj i dziś zjadłabym sobie tone lodów wodnych
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 15:35   #3635
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

W okolicach stolicy też upał. Właśnie spojrzałam, że 24 stopnie! Ugotowałam się w samochodzie.

Pojechałam na polowanie do lumpka - i upolowałam spodnie ciążówki HMowe Rozmiar 36, sama się zdziwiłam, że są idealne (do tej pory nosiłam co najmniej 38). Całe 25zł Fotkę wrzucę na klub, fajnie uwydatniają brzuszek - wreszcie go zobaczyłam jak je założyłam

No i nie mogłam się powstrzymać, zaczęłam wyprawkę



W ogóle to rozmiary ubranek typu 44 czy 50, takie naprawdę miniaturowe były w tym lumpku całkowicie nowe, prześliczne! Ale nie kupowałam takich rozmiarów.
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 15:36   #3636
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
W okolicach stolicy też upał. Właśnie spojrzałam, że 24 stopnie! Ugotowałam się w samochodzie.

Pojechałam na polowanie do lumpka - i upolowałam spodnie ciążówki HMowe Rozmiar 36, sama się zdziwiłam, że są idealne (do tej pory nosiłam co najmniej 38). Całe 25zł Fotkę wrzucę na klub, fajnie uwydatniają brzuszek - wreszcie go zobaczyłam jak je założyłam

No i nie mogłam się powstrzymać, zaczęłam wyprawkę



W ogóle to rozmiary ubranek typu 44 czy 50, takie naprawdę miniaturowe były w tym lumpku całkowicie nowe, prześliczne! Ale nie kupowałam takich rozmiarów.
A gdzie w Warszawie ciuchland z takim fajnym asortymentem?
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 16:41   #3637
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Nareszcie jestem. Dziękuje za życzenia.
Od wczoraj was nadrabiam. Już eam pisze jak było.

Oczywiście od rana zamieszanie. Przyszlam od fryzjera zabrałam się za malowanie z młodym na kolanach. Dwa razy dłużej to trwało. Jednak 11:30 to za wcześnie żeby zdążyć mając dzieci.
Jedna chce fryzure coś poprawić drugi wisi na tobie i też wszystko chce dotknąć.
Wyszło tak jak myślałam. Auta nie przystroilismy bo nie było kiedy. Po kwiatki wrocilismy w ostatniej chwili. Zapomnialam kolczykow i ozdoby na rękę wiec wpadłam do domu łapnęłam reklamówkę z rzeczami że po drodze założe. Okazało się że w środku zamiast błyskotek strój hallowenowy młodego
Przyjechaliśmy minute przed.
Zamieszanie w urzędzie. Pani wkurzona że szampany nie przyniesione. Poszukiwania dowodów i obrączek też chwile zajęło. No i weszliśmy.
Zdenerwowanie i hormony dały czadu.
Całą ceremonie wyłam i wyłam.
Śmiałam się i płakałam. Katastrofa.
Tego jeszcze nie było. Czułam że będę płakała ale nie sądziłam że aż tak.
To było silniejsze ode mnie. Jak sie potem okazało wzruszyli sie też goście patrząc na ten cyrk który urządziłam.
Lece do przedszkola zaraz wam dopisze co dalej hihi.
Beti, będziecie mieli co wspominać! Fajnie, że mimo kilku przeszkód, wszystko się udało i jesteś szczęśliwa


Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
Hej, zerknijcie na stronę H&M
http://www2.hm.com/pl_pl/wyprzedaz/o...rnitywear.html
jest kilka modeli spodni za mniej niż 100zł

pozdrawiam
lipcówka która podczytuje różne wątki
Super, dzięki! Ciekawe czy są tylko w sklepie on-line czy normalnie też? Za 80 zł był kupiła, ale wolałabym przymierzyć.

Cytat:
Napisane przez deraa Pokaż wiadomość
Ja swoje kupiłam na Marywilskiej w całkiem znośnej cenie (ponad dwa lata temu) i wybór był spory - ewentualnie można sprawdzić też takie miejsca, myślę że jest szansa trafić coś w połowie tej kwoty Uczciwie też powiem, że nie cierpię jakoś tych spodni ciążowych. Ten pas mnie denerwuje. Ale generalnie od pół roku chyba nie miałam na sobie spodni żadnych, więc może to bardziej kwestia spodniowstrętu
O, dobry pomysł z tą Marywilską Dzięki


Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
W okolicach stolicy też upał. Właśnie spojrzałam, że 24 stopnie! Ugotowałam się w samochodzie.

Pojechałam na polowanie do lumpka - i upolowałam spodnie ciążówki HMowe Rozmiar 36, sama się zdziwiłam, że są idealne (do tej pory nosiłam co najmniej 38). Całe 25zł Fotkę wrzucę na klub, fajnie uwydatniają brzuszek - wreszcie go zobaczyłam jak je założyłam

No i nie mogłam się powstrzymać, zaczęłam wyprawkę



W ogóle to rozmiary ubranek typu 44 czy 50, takie naprawdę miniaturowe były w tym lumpku całkowicie nowe, prześliczne! Ale nie kupowałam takich rozmiarów.
No nie, gdzie dorwałaś te spodnie?! Było więcej czy tylko jedna sztuka? Ja dzisiaj byłam w 3 używańcach (z czego jeden duży i niby taki bardziej wypasiony) i nigdzie ani jednej pary nie było


Cytat:
Napisane przez MajWija Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Czasami Was podczytuję i zauważyłam, że kompletnie przestała się udzielać Samarinda . Znam Ją jeszcze ze staraczek.
Nick zmieniła, czy jak?
Mam nadzieję, że wszystko z Jej ciążą ok...
Niestety też nie wiemy co się z nią dzieje...
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-05, 16:44   #3638
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
W okolicach stolicy też upał. Właśnie spojrzałam, że 24 stopnie! Ugotowałam się w samochodzie.

Pojechałam na polowanie do lumpka - i upolowałam spodnie ciążówki HMowe Rozmiar 36, sama się zdziwiłam, że są idealne (do tej pory nosiłam co najmniej 38). Całe 25zł Fotkę wrzucę na klub, fajnie uwydatniają brzuszek - wreszcie go zobaczyłam jak je założyłam

No i nie mogłam się powstrzymać, zaczęłam wyprawkę



W ogóle to rozmiary ubranek typu 44 czy 50, takie naprawdę miniaturowe były w tym lumpku całkowicie nowe, prześliczne! Ale nie kupowałam takich rozmiarów.


Chrupa: cudne ubranka

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
W Krakowie też upał wczoraj i dziś zjadłabym sobie tone lodów wodnych

Upał, u nas upał! Zrobiłaś mi smaka na lody. Miałam jednego w zamrażarce i teraz wcinam siedząc na tarasie. Like a boss!
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 16:53   #3639
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
W Krakowie też upał wczoraj i dziś zjadłabym sobie tone lodów wodnych
Ja w drodze powrotnej od gina zjadłam w Grycanie deser lodowy Opłaca się - za 7,90 są trzy gałki lodów, bita śmietana, owoce i dwie rurki
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 16:54   #3640
LiliowaGwiazdka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 220
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3 - cz.II

Niech sie ktos pocieszy moim szczesciem!!! Nikt nie zauwazyl, ze moj Tż poczul wczoraj Malucha. Czuje sie nie zauwazalna i szlocham. ;(
LiliowaGwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 16:58   #3641
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Super, dzięki! Ciekawe czy są tylko w sklepie on-line czy normalnie też? Za 80 zł był kupiła, ale wolałabym przymierzyć.
W sklepie stacjonarnym nie ma zniżek, byłam specjalnie i sprawdziłam A on-line zamówiłam sobie te spodnie. Podwinę nogawki tak do kolan i mam nadzieję, że będzie ok. Nie lubię kupować rzeczy przez internet (zwłaszcza jeansów) ale za tą cenę się skusiłam.
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-05, 17:00   #3642
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez LiliowaGwiazdka Pokaż wiadomość
Niech sie ktos pocieszy moim szczesciem!!! Nikt nie zauwazyl, ze moj Tż poczul wczoraj Malucha. Czuje sie nie zauwazalna i szlocham. ;(
Ja się cieszę! Tylko czytam głównie na telefonie, a mam teraz jakiegoś zastępczego złoma i ciężko się odpisuje... a jak potem usiądę do kompa, to zapominam większości z Was odpisać

To musi być super sprawa, jak już nawet facet może poczuć ruchy Ja na razie czekam żeby samej cokolwiek poczuć, no ale dopiero zaczynam 17. tydzień - więc jak dzieć nie będzie mocno kopał, to jeszcze trochę mogę sobie poczekać
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 17:00   #3643
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez LiliowaGwiazdka Pokaż wiadomość
Niech sie ktos pocieszy moim szczesciem!!! Nikt nie zauwazyl, ze moj Tż poczul wczoraj Malucha. Czuje sie nie zauwazalna i szlocham. ;(
Liliowa super Powiedz TŻowi, że chyba jest pierwszym Szczęściarzem na naszym wątku, może być dumny Gratulacje dla całej Trójki
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 17:05   #3644
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez Manddy Pokaż wiadomość
W sklepie stacjonarnym nie ma zniżek, byłam specjalnie i sprawdziłam A on-line zamówiłam sobie te spodnie. Podwinę nogawki tak do kolan i mam nadzieję, że będzie ok. Nie lubię kupować rzeczy przez internet (zwłaszcza jeansów) ale za tą cenę się skusiłam.
Szkoda... ale w sumie mogłabym pojechać i przymierzyć jakieś inne ciążowe w H&M, żeby zobaczyć jaki rozmiar byłby ok. Chociaż nawet spodnie jednej firmy potrafią się różnić wielkością...

A te co zamówiłaś, to faktycznie tanie! Tylko długość koszmarna jak na rozszerzoną nogawkę... ale faktycznie jakby podwinąć, albo skrócić, to mogłyby być spoko

Czy któraś z Was wie, w którym H&M w Warszawie jest ten dział ciążowy? Bo chyba nie w każdym?
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 17:12   #3645
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

przyszło zamówienie z H&M
jejjj jak ja bym już chciała mojego Leosia ubrać w te ciuszki chwilowo potrzeba kupowania zaspokojona. wyprzedaże, nadchodźcie !

Cytat:
Napisane przez LiliowaGwiazdka Pokaż wiadomość
Niech sie ktos pocieszy moim szczesciem!!! Nikt nie zauwazyl, ze moj Tż poczul wczoraj Malucha. Czuje sie nie zauwazalna i szlocham. ;(
bardzooo zazdrościmy

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
W okolicach stolicy też upał. Właśnie spojrzałam, że 24 stopnie! Ugotowałam się w samochodzie.

Pojechałam na polowanie do lumpka - i upolowałam spodnie ciążówki HMowe Rozmiar 36, sama się zdziwiłam, że są idealne (do tej pory nosiłam co najmniej 38). Całe 25zł Fotkę wrzucę na klub, fajnie uwydatniają brzuszek - wreszcie go zobaczyłam jak je założyłam

No i nie mogłam się powstrzymać, zaczęłam wyprawkę



W ogóle to rozmiary ubranek typu 44 czy 50, takie naprawdę miniaturowe były w tym lumpku całkowicie nowe, prześliczne! Ale nie kupowałam takich rozmiarów.
ale fajne ciuszki
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 17:18   #3646
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Liliowa ja bardzo zazdroszczę bo jedyne co czuję to jelita a co dopiero Tż

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Monti skąd masz wianki do sesji?! Sa cudne
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 17:25   #3647
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez Polta Pokaż wiadomość
Czemu tak wczesnie, a nie z wiekszym brzuszkiem?
A widziałaś na zdjęciach jaki mam obecnie brzuszek? Trochę się boję jak urośnie w kolejnych miesiącach. Może przesunę na 5 m.c. Jakkolwiek nie przepadam za dużymi brzuchami i nie wiem czy chciałabym dokumentować z nim siebie. Chyba wolałabym z małym. Pomyślę jeszcze.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
To moje są bez zakładek
Racja, móc to mogę, ale nie chcę, bo się sobie w takim wydaniu nie podobam
Już w 17 tyg sesja? Brzuszek masz widoczny? Bo mój (nie licząc sadełka sprzed ciąży), dużo nie urósł, jak założę luźną bluzkę to nie widać różnicy.

Lecę szykować się do dentysty. Ostatni raz byłam... hm... ze 3 lata temu? Zęby, odpukać, raczej mi się nie psują. W święta jak na złość coś z tyłu poczułam, teraz minęło, ale chyba pora na kontrolę.
W klubie wrzuciłam zdjęcia niedawno.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
W okolicach stolicy też upał. Właśnie spojrzałam, że 24 stopnie! Ugotowałam się w samochodzie.

Pojechałam na polowanie do lumpka - i upolowałam spodnie ciążówki HMowe Rozmiar 36, sama się zdziwiłam, że są idealne (do tej pory nosiłam co najmniej 38). Całe 25zł Fotkę wrzucę na klub, fajnie uwydatniają brzuszek - wreszcie go zobaczyłam jak je założyłam

No i nie mogłam się powstrzymać, zaczęłam wyprawkę



W ogóle to rozmiary ubranek typu 44 czy 50, takie naprawdę miniaturowe były w tym lumpku całkowicie nowe, prześliczne! Ale nie kupowałam takich rozmiarów.
Może by się przekonać do lumpków...Mam uraz, bo naoglądałam się efektów "polowań" koleżanek, a co wyjdę to znajduję to, co można spotkać zwykle na szmateksie. Czyli szmaty właśnie. Tandeta albo sprzed lekko 15 lat. Musiałabym wiedzieć konkretnie gdzie i o której chodzić, ale generalnie nie lubię tzw. polowań, wolę zwykle sklepy. Aczkolwiek cena końcowa kusi

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez LiliowaGwiazdka Pokaż wiadomość
Niech sie ktos pocieszy moim szczesciem!!! Nikt nie zauwazyl, ze moj Tż poczul wczoraj Malucha. Czuje sie nie zauwazalna i szlocham. ;(
Rozumiem Cię. Dlatego odczuj moc atencji.





__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 17:26   #3648
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

proszę bardzo
a jeśli jeszcze z tego nie korzystałyście to zapisując się do newslettera jeszcze jakiś rabat na zakupy przysługuje
Dla siebie brałam rozmiar 34, taki normalnie noszę (chociaż spodnie ciążowe to były moje pierwsze z hm i trafiłam ) wg mnie są fajne bo elastyczne i układają się dobrze. No i najważniejsze nie cisnął w brzuszek

Ale reklame zrobiłam
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 17:27   #3649
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość

Czy któraś z Was wie, w którym H&M w Warszawie jest ten dział ciążowy? Bo chyba nie w każdym?
Raczej na pewno jest w Złotych.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596442


Panie nasze fotografki, a Wy w jakich miesiącach ciąży robicie sesje brzuszkowe?

-----

Chce się Wam pochwalić, że przeszłam się dziś po mieście z okazji tego ciepełka w obcisłej, czerwonej sukience, szpilkach, make up typu no make up i koczek.
Panowie - widziałam te odwracające się głowy
Nie powiem, moja próżność została zaspokojona
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.

Edytowane przez weselna01
Czas edycji: 2016-04-05 o 17:30
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-05, 17:39   #3650
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Szkoda... ale w sumie mogłabym pojechać i przymierzyć jakieś inne ciążowe w H&M, żeby zobaczyć jaki rozmiar byłby ok. Chociaż nawet spodnie jednej firmy potrafią się różnić wielkością...

A te co zamówiłaś, to faktycznie tanie! Tylko długość koszmarna jak na rozszerzoną nogawkę... ale faktycznie jakby podwinąć, albo skrócić, to mogłyby być spoko
Ja normalnie noszę rozmiar 38/40 a dzisiaj mierzyłam ciążówki i 40 było na styk, 42 w sam raz. Ale ja niestety przytyłam i to nie tylko w brzuchu. Tak więc te zamówione wzięłam 42 A ta długość plus rozszerzane nogawki to faktycznie koszmarek ale liczę, że po podwinięciu będą ok Gdyby nie ta cena to nawet nie zwróciłabym na nie uwagi.
A że bardzo lubię długość spodni 3/4 i 7/8 właśnie w takim okresie wiosennym to powinny się przydać.

Edytowane przez Manddy
Czas edycji: 2016-04-05 o 17:41
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 17:49   #3651
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Wydaje mi się ze H&M z dziełem ciazowym jest też w Arkadii.

Ja się nie mierzylam przed ciążą i trochę szkoda bo zlecialam z tyłka napewno i z nóg
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 17:51   #3652
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez LiliowaGwiazdka Pokaż wiadomość
Niech sie ktos pocieszy moim szczesciem!!! Nikt nie zauwazyl, ze moj Tż poczul wczoraj Malucha. Czuje sie nie zauwazalna i szlocham. ;(
Liliowa ja to zazdrosZczę no ja nie czuję a u Ciebie już tz poczuł ☺
Żartuje oczywiście ☺wspaniałe uczucie i wrażenie dla Was obojga ☺
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 17:52   #3653
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

AAaaaaa chyba coś poczułam dziś! Takie szybkie dwa buchbuch i to juz dziś 3 razy, powiedzcie że to nie jelita tak nad spojeniem łonowym, z lewej strony.



Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Raczej na pewno jest w Złotych.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596442


Panie nasze fotografki, a Wy w jakich miesiącach ciąży robicie sesje brzuszkowe?

-----

Chce się Wam pochwalić, że przeszłam się dziś po mieście z okazji tego ciepełka w obcisłej, czerwonej sukience, szpilkach, make up typu no make up i koczek.
Panowie - widziałam te odwracające się głowy
Nie powiem, moja próżność została zaspokojona
Hahahah też to lubię, dodaje pewności siebie
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 18:27   #3654
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Raczej na pewno jest w Złotych.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596442


Panie nasze fotografki, a Wy w jakich miesiącach ciąży robicie sesje brzuszkowe?

-----

Chce się Wam pochwalić, że przeszłam się dziś po mieście z okazji tego ciepełka w obcisłej, czerwonej sukience, szpilkach, make up typu no make up i koczek.
Panowie - widziałam te odwracające się głowy
Nie powiem, moja próżność została zaspokojona
taką sesję najlepiej się robi w ok 30 tygodniu
powód - brzuszek ładny, okrągły, mamie nie puchną nogi, czuje się dobrze ze sobą

za wcześnie - brzuch wygląda na wzdęcia a nie na ciążę
za późno - mamie już nic się nie chce, jest ospała, nogi popuchnięte.. jak prosze o zmiane pozycji to patrzy na mnie wrogo..


chociaż miałam ostatnio klientkę w 41 tc.

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Magic a wianki z różnych źródeł, niektore robie sama a niektore od mojej znajomej ktora zajmuje sie sprzedażą takich pierdółek
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 18:40   #3655
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez LiliowaGwiazdka Pokaż wiadomość
Niech sie ktos pocieszy moim szczesciem!!! Nikt nie zauwazyl, ze moj Tż poczul wczoraj Malucha. Czuje sie nie zauwazalna i szlocham. ;(
Niestety, w takim gąszczu postów, czasem nie sposób wszystko przeczytać. Zwłaszcza, gdy dni bardziej wypełnione pracą i innymi obowiązkami
Zazdroszczę, ja nic nie czuję póki co

Chrupa świetne te ubranka a ile mniej więcej za sztukę?

Ja dzisiaj zakochałam się w innej sukience z wystawy Orsay'a. Taka różowa do kolan z kołnierzykiem ale na manekinie do kolan to ja bym miała ją grubo za kolana
__________________

1.08.2015




Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2016-04-05 o 18:46
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 18:45   #3656
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Chrupa: cudne ubranka

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------




Upał, u nas upał! Zrobiłaś mi smaka na lody. Miałam jednego w zamrażarce i teraz wcinam siedząc na tarasie. Like a boss!

ojj zazdroszczę miałam iśc do sklepu, ale mi się odechciało bo mam kawałek drogi


Cytat:
Napisane przez Manddy Pokaż wiadomość
Ja w drodze powrotnej od gina zjadłam w Grycanie deser lodowy Opłaca się - za 7,90 są trzy gałki lodów, bita śmietana, owoce i dwie rurki

o kurde lubię ich lody teraz mam ślinotok ale pocieszam się pyszną sałatką z porów
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 18:46   #3657
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez cherriebomb Pokaż wiadomość
Słuchajcie, mam pytanie ktore troszke wybiega w przyszłośc i glownie skierowane jest do tych z was które juz mają doświadczenie w byciu mamą otóż chodzi mi o spacerówki. Do jakiego wieku dziecko powinno z niej korzystać albo jak to u was wyglądało? Wiadomo ze jak że wszystkim jest to kwestia indywidualna, ale po prostu mnie to ciekawi, choćby ze względu na to, że mam znajomą, która co chwile gdzieś spaceruje z dzieckiem właśnie w wózku, a dla mnie młody jest na to zdecydowanie za duży. Ale być może po prostu się całkowicie na tym nie znam i stad moje pytanie
Ja z synkiem lecialam samolotem jak mial 1,4 miesiace potrzebna byla parasolka i wtego przesadzilam aa z 3 w 1 tej wiekszej kolo7 miesiaca

Edytowane przez miczka84
Czas edycji: 2016-04-05 o 19:34
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 18:52   #3658
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez Polta Pokaż wiadomość
A gdzie w Warszawie ciuchland z takim fajnym asortymentem?
Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
No nie, gdzie dorwałaś te spodnie?! Było więcej czy tylko jedna sztuka? Ja dzisiaj byłam w 3 używańcach (z czego jeden duży i niby taki bardziej wypasiony) i nigdzie ani jednej pary nie było
W Piasecznie Byłam w 3ech w sumie, a kupowałam w 2óch. Ale sporo innych ciuchlandów widziałam, tylko już mi się nie chciało wchodzić.
Spodnie były tylko jedne jedyne, po prostu fart. W pierwszym lepszy do którego weszłam. Jakby wisiały sobie tam i na mnie czekały. Nigdy nie potrafiłam kupować w lumpkach, a tu takie pozytywne zaskoczenie Byłam pewna, że 36 na mnie nie wejdzie i tu też zaskok

Cytat:
Napisane przez LiliowaGwiazdka Pokaż wiadomość
Niech sie ktos pocieszy moim szczesciem!!! Nikt nie zauwazyl, ze moj Tż poczul wczoraj Malucha. Czuje sie nie zauwazalna i szlocham. ;(
Ja pisałam wczoraj Zrobiłam zaciesz o taki
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 18:52   #3659
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Wrześniówki 2016 &lt;3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez LiliowaGwiazdka Pokaż wiadomość
Niech sie ktos pocieszy moim szczesciem!!! Nikt nie zauwazyl, ze moj Tż poczul wczoraj Malucha. Czuje sie nie zauwazalna i szlocham. ;(

Super!! Mój tż pokazał mi kiedyś filmik jak dziecko się ruszało w brzuchu i był tak zdziwiony że to aż tak może widać i jak nie wiedzieliśmy jeszcze że jestemw ciazy to powiedział ze jak zobaczy u mnie kiedyś takie ruchy (rączkę albo nóżkę) to się będzie bał


Betii!! jeszcze ode mnie wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 18:55   #3660
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Wrześniówki 2016 <3 - cz.II

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Chrupa świetne te ubranka a ile mniej więcej za sztukę?
Tam, gdzie kupowałam, asortyment był na wagę. Za te 6 ubranek zapłaciłam jakieś 18zł w sumie. Trochę musiałam pogrzebać wśród spranych/zmechaconych/poplamionych, ale nie potrzebowałam dużo czasu żeby wyciągnąć perełki prawie jak nowe
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-21 09:24:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.