Mamusie Wrześniowe 2019 <3 - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-24, 08:37   #3631
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o temat wózków, leżaczków to ja jestem jak narazie zielona w tym temacie planuję zacząć szukać czegoś bliżej lata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam to samo, moje koleżanki ciężarówki mają już obcykane a ja dalej żyję w świecie bez dzieci xD wczoraj padlam około 22,ale obudziłam się o 3 i do prawie 5 nie wiedziałam co ze sobą zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 08:37   #3632
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Im później tym fajniejsze rzeczy tam trafiają, np. wózki, bardzo lubię je googlować
Haha ja też to lubię

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Tzn, kupić może, ale dziecka do niego nie wsadzi
Hahaha, Kami krejzolu

Ja wózki sobie na necie na razie oglądam, ale dużo ładnych jest i wiem, że to będzie ciężka decyzja.
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 09:10   #3633
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Heh, trochę nam wątek leży.

Ja ciągle trochę kaszle, ale jak tak myślę, to mam wrażenie, że ja co rok na wiosnę mam taki kaszel. Mama i babcia mają astme, więc może o to chodzi.

Kupiłam dziś używany leżaczek Tiny Love i nawet tż bardzo się podoba
Wybrałam wózek, będzie Bebetto Holland 2w1, teraz szukamy fotelika. Tż chce wziąć byle w dobrym stanie używany na allegro, a ja się naczytałam i absolutnie się nie zgodziłam. Tzn, kupić może, ale dziecka do niego nie wsadzi No i szukamy pomału Ale jak widzę ten leżaczek w salonie to tak zaczyna do mnie docierać i czuję, że robi się poważnie

Jak u was dziewczyny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W życiu bym nie kupiła używanego fotelika do samochodu nawet jakby jeszcze na gwarancji był. Tak na prawdę nie wiadomo czy nie mieli jakiejś stłuczki nawet... A przyznać się nie przyznają

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o temat wózków, leżaczków to ja jestem jak narazie zielona w tym temacie planuję zacząć szukać czegoś bliżej lata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam nadzieję że na dzień matki/ dzień dziecka będą jakieś promocje

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 11:38   #3634
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Haha ja też to lubię

Hahaha, Kami krejzolu

Ja wózki sobie na necie na razie oglądam, ale dużo ładnych jest i wiem, że to będzie ciężka decyzja.
No co, jak chce kupić to niech kupuje, nie zabronię mu
Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
W życiu bym nie kupiła używanego fotelika do samochodu nawet jakby jeszcze na gwarancji był. Tak na prawdę nie wiadomo czy nie mieli jakiejś stłuczki nawet... A przyznać się nie przyznają

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Ja mam nadzieję że na dzień matki/ dzień dziecka będą jakieś promocje

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Też mam takie obawy. Ale z drugiej strony, jak widziałam fotelik za 1000zł to mi się trochę słabo robi.. Auto nam wyjdzie trochę ponad limit i mało co zostanie z rezerwy na dom :/

Myślisz, że będą promocje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 13:19   #3635
Lucy31
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6 617
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Ale fotelik to jest inwestycja w życie i zdrowie dziecka. Trzeba to wziąć pod uwagę. Jak my kupowaliśmy naszego rwfa to chodziły po 1700 zł.
No trudno mówimy, inaczej sobie nie wyobrażamy. A jak widzę te podstawki pod tyłek w markecie to bym masowo tych co to produkują na ciężkie baty skazywała
__________________
26.01.2016 Witaj synku
04.09.2019 Drugie szczęście
Lucy31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 14:57   #3636
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez Lucy31 Pokaż wiadomość
Ale fotelik to jest inwestycja w życie i zdrowie dziecka. Trzeba to wziąć pod uwagę. Jak my kupowaliśmy naszego rwfa to chodziły po 1700 zł.
No trudno mówimy, inaczej sobie nie wyobrażamy. A jak widzę te podstawki pod tyłek w markecie to bym masowo tych co to produkują na ciężkie baty skazywała
Tak, zdaje sobie sprawę z tego. Ale też wyciągnąć pieniądze jak się już ich nie ma. Tak źle i tak niedobrze. No nic, będziemy kombinować.
U nas ciąg dalszy spin z domownikiem. Cały 1 dzień spokoju, za długo jak widać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 15:27   #3637
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Ja się jeszcze obawiam dzieciowych zakupów... Poczekam pewnie do połówkowych. Choć na leżaczki już patrzyłam, ale no nie, muszę mieć więcej pewności

W ogóle, moja teściówka... Dzwonimy do niej wczoraj i pytamy, czy dziś przyjedzie (bo miała takie plany), a ona mówi, że nie, że dużo do zrobienia w domu, no że jej nie będzie u nas. Spoko, więc zaplanowaliśmy już dzień, mieliśmy wyjść, a później mieli wpaść znajomi. O 9:00 dzwoni szwagierka, że jednak przyjadą i przywiozą teściową, w tle słychać teściową: "no i po co dzwonisz, byłaby niespodzianka" - oj mieliby niespodziankę, przyjechać 100 km i pocałować klamkę, bo by nas w mieszkaniu już nie było Nie cierpię niezapowiedzianych wizyt, a szczególnie takich, kiedy dopytuję i dostaję odpowiedź, że żadnych odwiedzin nie będzie...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-24, 15:57   #3638
mysza nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 123
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja odkładam zakup wózka i łóżeczka dopiero gdzies na czerwiec albo lipiec. Fotelik został mi po starszej córce. Wystarczy go tylko odświeżyć i będzie cacy 😊 Co do lezaczka liczę że siostra pożyczy na jakiś czas. Kupowałam chrześniakowi jakieś pół roku temu. Ciuszki będziemy na pewno kupować wcześniej. Myślę że wtedy jak już będziemy pewni płci 😁
mysza nova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 16:13   #3639
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
No co, jak chce kupić to niech kupuje, nie zabronię mu Też mam takie obawy. Ale z drugiej strony, jak widziałam fotelik za 1000zł to mi się trochę słabo robi.. Auto nam wyjdzie trochę ponad limit i mało co zostanie z rezerwy na dom :/

Myślisz, że będą promocje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz widziałam -20% na maxi cosi na bobowozki chyba więc jak chcesz teraz to możesz korzystać ja raczej wózek i fotelik chce jak najpóźniej żeby dłużej mieć gwarancję jak będę już użytkować. Ja bym absolutnie nie kupila od obcego. Jednak chodzi o życie naszych dzieci, za darmo mogę mieć maxi cosi ale ma 7 lat i jednak nie będę bo brać mimo że 100% bezwypadkowy.
Jak chcesz mniej wydać kup taki fotelik na dłużej są takie 0-18 kg albo kup taki do którego baza będzie pasować do kolejnego modelu wiekowego. Albo w ogóle tylko na pasy zamiast isofix.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 17:38   #3640
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ja się jeszcze obawiam dzieciowych zakupów... Poczekam pewnie do połówkowych. Choć na leżaczki już patrzyłam, ale no nie, muszę mieć więcej pewności

W ogóle, moja teściówka... Dzwonimy do niej wczoraj i pytamy, czy dziś przyjedzie (bo miała takie plany), a ona mówi, że nie, że dużo do zrobienia w domu, no że jej nie będzie u nas. Spoko, więc zaplanowaliśmy już dzień, mieliśmy wyjść, a później mieli wpaść znajomi. O 9:00 dzwoni szwagierka, że jednak przyjadą i przywiozą teściową, w tle słychać teściową: "no i po co dzwonisz, byłaby niespodzianka" - oj mieliby niespodziankę, przyjechać 100 km i pocałować klamkę, bo by nas w mieszkaniu już nie było Nie cierpię niezapowiedzianych wizyt, a szczególnie takich, kiedy dopytuję i dostaję odpowiedź, że żadnych odwiedzin nie będzie...
Połówkowe mam w przyszłym miesiącu, więc niedługo a za kilka dni zaczynam już 5 miesiąc
Myślę, że jakbyście im zrobili taka niespodziankę, że nie byłoby was w domu, to dość szybko teściowa by się nauczyła umawiać
U nas kiedyś był lepszy motyw. Babcia rozmawiała ze swoją drugą 10letnią wnuczką i się umawiały, że w drugi dzień świąt babci do nich przyjedzie. Babcia pojechała te 40km i pocałowała klamkę. Dzwoni więc do nich, gdzie oni są, a oni są w Zielonej Górze Młoda zapomniała powiedzieć, że się umówiła z babcią, to by chociaż dali jej znać, że mają już plany, a babcia też nie wpadła na to, żeby pogadać z kimś starszym.
Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Teraz widziałam -20% na maxi cosi na bobowozki chyba więc jak chcesz teraz to możesz korzystać ja raczej wózek i fotelik chce jak najpóźniej żeby dłużej mieć gwarancję jak będę już użytkować. Ja bym absolutnie nie kupila od obcego. Jednak chodzi o życie naszych dzieci, za darmo mogę mieć maxi cosi ale ma 7 lat i jednak nie będę bo brać mimo że 100% bezwypadkowy.
Jak chcesz mniej wydać kup taki fotelik na dłużej są takie 0-18 kg albo kup taki do którego baza będzie pasować do kolejnego modelu wiekowego. Albo w ogóle tylko na pasy zamiast isofix.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Jakoś te foteliki mnie przerażają. W dodatku fotelikiem miał się zająć tż. Ale jak zobaczyłam, że nie dość, że on szuka używanych to jeszcze wśród 15-36kg to zwątpiłam

Wróciliśmy z dworu. Mieliśmy w kącie podwórka suche gałęzie z zeszłego roku to dziś to wszystko popaliśmy. A się tak namęczyłam, niby tylko chodziłam i podawałam po jednej gałęzi, tak w połowie roboty machnęłam ręką i siadłam przy ognisku, a tż sam sobie ogarniał wszystko.

Ale nie mogę się doczekać jak znowu będzie cieplejszy dzień to wracam na podwórko, trzeba drugą część ogrodzenia po kurach posprzątać. Ja mam za zadanie siatke ściągnąć, czyli siedzę i przecinam 300mln drucików

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 19:03   #3641
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

O rety, chciałabym zobaczyć minę tej teściowej, gdyby Wam w domu nie było..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-25, 08:49   #3642
kalwinka
Zadomowienie
 
Avatar kalwinka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Heh, trochę nam wątek leży.

Ja ciągle trochę kaszle, ale jak tak myślę, to mam wrażenie, że ja co rok na wiosnę mam taki kaszel. Mama i babcia mają astme, więc może o to chodzi.

Kupiłam dziś używany leżaczek Tiny Love i nawet tż bardzo się podoba
Wybrałam wózek, będzie Bebetto Holland 2w1, teraz szukamy fotelika. Tż chce wziąć byle w dobrym stanie używany na allegro, a ja się naczytałam i absolutnie się nie zgodziłam. Tzn, kupić może, ale dziecka do niego nie wsadzi No i szukamy pomału Ale jak widzę ten leżaczek w salonie to tak zaczyna do mnie docierać i czuję, że robi się poważnie

Jak u was dziewczyny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też chcę ten model, ale koło lipca będę szukać używki, często są jeszcze na gwarancji a zawsze to kilka stów taniej

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
W życiu bym nie kupiła używanego fotelika do samochodu nawet jakby jeszcze na gwarancji był. Tak na prawdę nie wiadomo czy nie mieli jakiejś stłuczki nawet... A przyznać się nie przyznają

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Ja mam nadzieję że na dzień matki/ dzień dziecka będą jakieś promocje

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
My kupiliśmy pierwszy używany ale od dobrych znajomych, na 100% wiemy że nic się z nim nie działo, z resztą kolega ma lekkiego bzika na punkcie fotelikowego bezpieczeństwa. Kolejne nas bardziej uderzyły po kieszeni bo kupowalismy od razu 2 do dwóch samochodów


Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Teraz widziałam -20% na maxi cosi na bobowozki chyba więc jak chcesz teraz to możesz korzystać ja raczej wózek i fotelik chce jak najpóźniej żeby dłużej mieć gwarancję jak będę już użytkować. Ja bym absolutnie nie kupila od obcego. Jednak chodzi o życie naszych dzieci, za darmo mogę mieć maxi cosi ale ma 7 lat i jednak nie będę bo brać mimo że 100% bezwypadkowy.
Jak chcesz mniej wydać kup taki fotelik na dłużej są takie 0-18 kg albo kup taki do którego baza będzie pasować do kolejnego modelu wiekowego. Albo w ogóle tylko na pasy zamiast isofix.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Ja polecam jednak zainwestować w porządny pierwszy fotelik, my np sporo jeździliśmy i wygodniej było wypiac całe nosidełko i zabrać z dzieckiem niż za każdym razem wyciągać małą z fotelika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kalwinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 09:30   #3643
Pineszka
Raczkowanie
 
Avatar Pineszka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 69
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Hej dziewczyny!
Witam się w ukończonym 17 tygodniu ciąży ale te tygodnie lecą, niedługo badania połówkowe. Ja cały weekend spędziłam na uczelni, a teraz odpoczywam po badaniach i jestem na śniadaniu w kawiarni
Pineszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 09:35   #3644
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Te "niedługo" mi się strasznie dluży do 18 kwietnia trzeba cierpliwie czekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 10:33   #3645
Pineszka
Raczkowanie
 
Avatar Pineszka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 69
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Te "niedługo" mi się strasznie dluży do 18 kwietnia trzeba cierpliwie czekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez mam u mojego lekarza 18 kwietnia a 9 mam z pakietu medycznego z pracy
Pineszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 12:14   #3646
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kalwinka Pokaż wiadomość
Też chcę ten model, ale koło lipca będę szukać używki, często są jeszcze na gwarancji a zawsze to kilka stów taniej



My kupiliśmy pierwszy używany ale od dobrych znajomych, na 100% wiemy że nic się z nim nie działo, z resztą kolega ma lekkiego bzika na punkcie fotelikowego bezpieczeństwa. Kolejne nas bardziej uderzyły po kieszeni bo kupowalismy od razu 2 do dwóch samochodów




Ja polecam jednak zainwestować w porządny pierwszy fotelik, my np sporo jeździliśmy i wygodniej było wypiac całe nosidełko i zabrać z dzieckiem niż za każdym razem wyciągać małą z fotelika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak od znajomych to inaczej, tak jak pisałam wcześniej.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Pineszka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Witam się w ukończonym 17 tygodniu ciąży ale te tygodnie lecą, niedługo badania połówkowe. Ja cały weekend spędziłam na uczelni, a teraz odpoczywam po badaniach i jestem na śniadaniu w kawiarni
Ja zaczynam dopiero 17

A co studiujesz jeśli wolno zapytać?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Pineszka Pokaż wiadomość
Tez mam u mojego lekarza 18 kwietnia a 9 mam z pakietu medycznego z pracy
Ale 9 masz już polowkowe?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 13:20   #3647
Pineszka
Raczkowanie
 
Avatar Pineszka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 69
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
No tak od znajomych to inaczej, tak jak pisałam wcześniej.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Ja zaczynam dopiero 17

A co studiujesz jeśli wolno zapytać?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Ale 9 masz już polowkowe?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Studiuje zarządzanie, zaocznie. Kiedyś mi się nie chciało jak był na to czas to teraz ze starszakiem w dorobku i drugim w brzuchu to robię jakoś nie było mi po srodze wcześniej ze studiami

17 tydzień tez brzmi bardzo dumnie

9.04 mam jedne połówkowe z pakietu z pracy- bo można je robić od ukończonego 18tyg do ukończonego 22tyg. Dla mnie to wtedy będzie 19t2d
Pineszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 16:06   #3648
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
O rety, chciałabym zobaczyć minę tej teściowej, gdyby Wam w domu nie było..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Heh I wiecie co, byłam poirytowana tymi jej odwiedzinami, że byłam trochę oschła, teraz mi głupio, że się tak szorstko do niej odzywałam wczoraj. No nic, co się stało to się nie odstanie.

Ja połówkowe mam 24 kwietnia, to będzie 20+6, ale kurcze moja ciąża trochę podgoniła i termin z usg robi się podobny do terminu z om, więc możliwe, że to będzie 21+ileś, więc ledwo się wyrobię.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Ej kurde! Przegapiłam sobotę z ubraniami ciążowymi w Lidlu! Wczoraj niedziela niehandlowa, więc może jeszcze jakiś wybór będzie, lecę!
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 16:50   #3649
Coppelia1
Raczkowanie
 
Avatar Coppelia1
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 60
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Pineszka Pokaż wiadomość
Studiuje zarządzanie, zaocznie. Kiedyś mi się nie chciało jak był na to czas to teraz ze starszakiem w dorobku i drugim w brzuchu to robię jakoś nie było mi po srodze wcześniej ze studiami

17 tydzień tez brzmi bardzo dumnie

9.04 mam jedne połówkowe z pakietu z pracy- bo można je robić od ukończonego 18tyg do ukończonego 22tyg. Dla mnie to wtedy będzie 19t2d
Ja tez 9.04 u mnie 19+6 będzie wtedy
Coppelia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-25, 17:02   #3650
Pineszka
Raczkowanie
 
Avatar Pineszka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 69
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Coppelia1 Pokaż wiadomość
Ja tez 9.04 u mnie 19+6 będzie wtedy

O super, w grupie raźniej haha będzie trochę wieści z wizyt chociaż
Pineszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 17:18   #3651
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja planuję połówkowe tak jak zaleca mamaginekolog czyli między 20+0 a 21+6 co do ciuchów w lidlu sporo kupilam w sobotę ale byłam też dziś i było jeszcze sporo sukienek i legginsów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 17:20   #3652
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Heh I wiecie co, byłam poirytowana tymi jej odwiedzinami, że byłam trochę oschła, teraz mi głupio, że się tak szorstko do niej odzywałam wczoraj. No nic, co się stało to się nie odstanie.

Ja połówkowe mam 24 kwietnia, to będzie 20+6, ale kurcze moja ciąża trochę podgoniła i termin z usg robi się podobny do terminu z om, więc możliwe, że to będzie 21+ileś, więc ledwo się wyrobię.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Ej kurde! Przegapiłam sobotę z ubraniami ciążowymi w Lidlu! Wczoraj niedziela niehandlowa, więc może jeszcze jakiś wybór będzie, lecę!
Ja mam połowkowe 23.04 w 20+2 i 29.04 w 21+1.
A w Lidlu też dopiero dziś byłam i kupiłam wszystko ci chciałam

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 17:46   #3653
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

A ja nie kupiłam
Leginsów nie było żadnych. Nic. Bluzki przebrane, tylko XS i L. Wzięłam L i są trochę przyduże, no trudno. Jedynie w sukienkach mogłam wybierać, mam taką jak chciałam (ciemną) i w odpowiednim rozmiarze.
Za to od dziś były zwykłe wiosenne bluzki i akurat jedna z nich ma fajny krój - luźna, szeroka w pasie za to z gumką u dołu, świetnie mieści brzuszek
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 19:00   #3654
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja szukałam dziś sukienki i jasnej w małym rozmiarze już nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 19:58   #3655
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja kupiłam tą jasną i idę jutro oddać wyglądam w niej jak w worku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 20:08   #3656
agugag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 339
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja kupiłam koszulki i są super jakości
agugag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 21:10   #3657
Coppelia1
Raczkowanie
 
Avatar Coppelia1
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 60
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja kupiłam dwie pary legginsów (przy czym w jednych poszły mi już szwy na ***ie i wcale nie dlatego ze były za małe słabo zszyte... sukienko-tuniki tez dwie i ciemna jest spoko, za to jasna wzięłam na opakowaniu 36 a w środku... 38. Fabrycznie zapakowana... wiec poszła tego samego dnia do zwrotu bo utonęłam w niej... także nie miałam szczęścia do zakupów tym razem
Coppelia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 22:58   #3658
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

A ja haha w końcu nie byłam wcale.
Koszmarny dzień dziś. Babcia zafundowała mi stresy i dziś wszystko wyszło.. wymiotuje po wszystkim, nawet po wodzie, bóle brzucha promieniujące na plecy, biegunka i ogólne jedno wielkie zdechnięcie. Tylko patrze czy nie ma krwi, bo tylko to jest dla mnie wyraźnym sygnałem, żeby pędzić do szpitala. A tż wypił drinka, zanim się zorientowałam.. Ale już go ogarnęłam, że przez kilka najbliższych dni musi dać sobie spokój. Potem leżeliśmy w łóżku, ja mu na głos czytałam książkę, a on leżał z dłonią na brzuchu i troszkę lepiej mi było
A tak z ciekawości, bo ja nie wiem, jeśli wezwę karetkę to pojedziemy na najbliższą IP czy jak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 07:25   #3659
kalwinka
Zadomowienie
 
Avatar kalwinka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Coppelia1 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam dwie pary legginsów (przy czym w jednych poszły mi już szwy na ***ie i wcale nie dlatego ze były za małe słabo zszyte... sukienko-tuniki tez dwie i ciemna jest spoko, za to jasna wzięłam na opakowaniu 36 a w środku... 38. Fabrycznie zapakowana... wiec poszła tego samego dnia do zwrotu bo utonęłam w niej... także nie miałam szczęścia do zakupów tym razem
Te legi które się rozeszły trzeba było zwrócić, w Lidlu nie ma problemu z reklamacją
Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
A ja haha w końcu nie byłam wcale.
Koszmarny dzień dziś. Babcia zafundowała mi stresy i dziś wszystko wyszło.. wymiotuje po wszystkim, nawet po wodzie, bóle brzucha promieniujące na plecy, biegunka i ogólne jedno wielkie zdechnięcie. Tylko patrze czy nie ma krwi, bo tylko to jest dla mnie wyraźnym sygnałem, żeby pędzić do szpitala. A tż wypił drinka, zanim się zorientowałam.. Ale już go ogarnęłam, że przez kilka najbliższych dni musi dać sobie spokój. Potem leżeliśmy w łóżku, ja mu na głos czytałam książkę, a on leżał z dłonią na brzuchu i troszkę lepiej mi było
A tak z ciekawości, bo ja nie wiem, jeśli wezwę karetkę to pojedziemy na najbliższą IP czy jak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do najbliższego z oddziałem którego potrzebujesz. Czyli jeśli w najbliższym nie ma patologii ciąży to pojedziecie dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kalwinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 12:52   #3660
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kalwinka Pokaż wiadomość
Te legi które się rozeszły trzeba było zwrócić, w Lidlu nie ma problemu z reklamacją Do najbliższego z oddziałem którego potrzebujesz. Czyli jeśli w najbliższym nie ma patologii ciąży to pojedziecie dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet nie mam pojęcia, czy jest patologia w tej mieścinie obok nas. A na pewno nie chciałabym tutaj trafić, wolę w Czwie cokolwiek.
Ja dziś lepiej, jem sobie suchy chleb w łóżku.
Mama kazała mi dzwonić do doktorka, a doktorek mnie olał, że to nie stres tylko jakaś infekcja i że w pierwszej kolejności to rodzinny. Hmm, średnio mi się to widzi..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-04 16:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.