Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X ! - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-28, 07:55   #3631
rudnika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 319
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że ten świat jest pokręcony... Jedni pragną dziecka, starają się latami, nierzadko bezowocnie, a inni absolutnie nie chcą potomka, ale raz coś pójdzie nie tak i bum. To nie tak powinno być...


Sama, podobnie jak _zgryzota_, jestem bezdzietna z wyboru, oboje z mężem od zawsze byliśmy zgodni w tym temacie i gdy kilka lat temu przez chwilę pojawiła się wątpliwość, że mogę być w ciąży, przeżywałam prawdziwy dramat.
Bardzo współczuję dziewczynom, które mają problemy z zajściem w ciążę, a ludzie uporczywie dopytują, czasami dodając do tego jeszcze głupkowate komentarze. Ja też spotykam się z durnymi docinkami - nawet, gdy otwarcie przyznam, że nie chcę dziecka - że coś musi być ze mną nie tak, co ze mnie za kobieta, przecież wszystkie kobiety chcą itd.


U nas do wigilijnej kolacji (albo raczej obiadokolacji ) siadamy ubrani po prostu czysto i schludnie. Osobiście robię tak, by wyglądać ładnie, a jednocześnie by było wygodnie i komfortowo. W tym roku wskoczę pewnie w luźną sukienkę i grube rajstopy


Byłam w Lidlu poszukać ładnych papierów, ale kupiłam jedynie opakowanie wstążek. Papiery były jedynie w dwóch wzorach, które średnio mi się podobały, więc nie brałam na siłę. Będę musiała jednak zajrzeć do Pepco.


Wczoraj wypatrzyłam w sklepie takie cuda :

Omnomnom 🤩🤩 pychota 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
Walt Disney

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
H. Jackson Brown
rudnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 07:59   #3632
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że ten świat jest pokręcony... Jedni pragną dziecka, starają się latami, nierzadko bezowocnie, a inni absolutnie nie chcą potomka, ale raz coś pójdzie nie tak i bum. To nie tak powinno być...


Sama, podobnie jak _zgryzota_, jestem bezdzietna z wyboru, oboje z mężem od zawsze byliśmy zgodni w tym temacie i gdy kilka lat temu przez chwilę pojawiła się wątpliwość, że mogę być w ciąży, przeżywałam prawdziwy dramat.
Bardzo współczuję dziewczynom, które mają problemy z zajściem w ciążę, a ludzie uporczywie dopytują, czasami dodając do tego jeszcze głupkowate komentarze. Ja też spotykam się z durnymi docinkami - nawet, gdy otwarcie przyznam, że nie chcę dziecka - że coś musi być ze mną nie tak, co ze mnie za kobieta, przecież wszystkie kobiety chcą itd.


U nas do wigilijnej kolacji (albo raczej obiadokolacji ) siadamy ubrani po prostu czysto i schludnie. Osobiście robię tak, by wyglądać ładnie, a jednocześnie by było wygodnie i komfortowo. W tym roku wskoczę pewnie w luźną sukienkę i grube rajstopy


Byłam w Lidlu poszukać ładnych papierów, ale kupiłam jedynie opakowanie wstążek. Papiery były jedynie w dwóch wzorach, które średnio mi się podobały, więc nie brałam na siłę. Będę musiała jednak zajrzeć do Pepco.


Wczoraj wypatrzyłam w sklepie takie cuda :

no właśnie.

Te śliwki mogą być genialne do przełożenia piernika co prawda mam swoje własnej roboty przetwory, ale chętnie skosztuje jeżeli uda mi się je znaleźć w sklepie .

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 08:01   #3633
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Te z piernikową nutą są bardzo kuszące
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 08:18   #3634
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dziękuję



U nas Wigilia na elegancko, ale na kolejne dni Świąt stawiam już na wygodę



Jak przygotowaliśmy się do starań to byłam na wątku staraczkowym i wiem, że nie jest łatwo, że niektóre z Was muszą przejść długą i bardzo trudną drogę Zresztą w rodzinie mam takie przypadki. Nam się akurat udało ale np. bardzo długo czekałam na swoją drugą połówkę... Wiem, że to nie to samo ale będąc tak długo sama nie wierzyłam, że kiedyś zostanę żoną i mamą

Tak czy siak nie miałam naprawdę złych zamiarów i przepraszam raz jeszcze że rozpoczęłam taki przykry temat

Chyba jednak lepiej idzie mi podczytywanie tego wątku w ukryciu aniżeli pisanie i do tego wrócę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łoszalała po co opuszczać?

Koniec tematu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 08:33   #3635
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

dziękuję za wsparcie, na co dzień nie mam z kim o tym porozmawiać. Nikt w moim otoczeniu nie ma takich problemów jak ja, a tutaj są osoby, którym ten problem jest nieobcy. Chciałabym powiedzieć rodzinie wprost na głupie pytania, jednak boję się, że oni tego nie zrozumieją. No na pewno ta dalsza rodzina typu ciotka, myślę że jedynie teściowa czy szwagrowie mogą zrozumieć (mam taką nadzieję przynajmniej). Te życzenia były przykre: "to czego wam życzyć, dom już macie, wszystko macie, itp. to teraz życzę wam dziecka", bo ktoś nie wiedząc że to nierealne mówi takie słowa. My teraz byliśmy w klinice i póki co chce znów badania robić ale boję się, że będzie mi robił nadzieję zamiast od razu ivf.
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 08:56   #3636
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Szakal idź na staraczki tam naprawdę można się wygadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 09:01   #3637
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

dziękuję. Po prostu jeśli ktoś pisze na tym wątku o ciąży, to myślę że ja też mam prawo napisać o swoich przeżyciach.

Na Wigilię zakupiłam taką sukienkę:
Messaging1574930640899.jpg
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-28, 09:11   #3638
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
my też 3 lata, nie liczę wydanych pieniędzy ani kolejnych lekarzy. Trudno się zdystansować i pisać nawet tutaj, gdzie takie komentarze sprawiają przykrość. Fajnie, że innym się udaje ale ja już straciłam nadzieję a święta to jest taki przykry czas, kiedy ktoś kto na co dzień się próbował pogodzić z tym faktem i jakoś dalej żyć, w ten czas boli podwójnie.
Dzień dobry,
podczytuję Was od 7-8 lat, ale nigdy nic nie pisałam. Do dziś. Twój wpis skłonił mnie do tego. My z TŻ staraliśmy się o dziecko przez prawie 5 lat. Nie raz i nie dwa traciłam nadzieję. Najgorsze był własnie Święta dla mnie - zwłaszcza te w 2014 ( pamiętam jak raz płacząc wyrzucałam foremki do pierników - takie dla dzieci, bo z myślą o dziecku i wspólnym pieczeniu je kupowałam, wtedy było mi źle) rok później tj. 2015 byłam już w ciąży na Święta, a w 2016 moja raczkująca córka zrzucała bombki z choinki. Trzymam za Was kciuki. Przepraszam za topoff. Tym wpisem nie chciałam nikogo urazić.
Odważyłam się i muszę to napisać: jesteście niesamowite, wasza świąteczna pasają, energia jest dla mnie inspiracją i napędza mnie gdy mam gorsze dni. Szczególnie podziwiam dziewczyny, które sa to cały rok.
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 09:13   #3639
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Naprawdę mi głupio, że wprowadziłam taką atmosferę Ale miło, że mnie nie wyrzucacie






Szakal165 pewnie, że możesz się wygadać i ja też bardzo polecam wątki staraczkowe, tam można dostać mnóstwo wsparcia od dziewczyn A sukienka piękna



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 09:15   #3640
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
dziękuję. Po prostu jeśli ktoś pisze na tym wątku o ciąży, to myślę że ja też mam prawo napisać o swoich przeżyciach.

Na Wigilię zakupiłam taką sukienkę:
Załącznik 7699104
Przepiękna! Gdzie kupiłaś?
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 09:16   #3641
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

no co Ty! co za bzdura z tym wyrzucaniem z wątku
a sukienkę kupiłam w butiku z sukienkami w swoim mieście
jest też dostępna w internecie : https://intimiti.pl/p/1640/135175/cz...enki-moda.html

Edytowane przez szakal165
Czas edycji: 2019-11-28 o 09:18
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-28, 09:32   #3642
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
dziękuję. Po prostu jeśli ktoś pisze na tym wątku o ciąży, to myślę że ja też mam prawo napisać o swoich przeżyciach.

Na Wigilię zakupiłam taką sukienkę:
Załącznik 7699104
Bardzo Ci w niej ładnie
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 09:43   #3643
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość

Dziewczyny, macie już pomysł w co się ubieracie na Święta? Czy może już wszystko kupione? A może jeszcze inaczej- do stołu wigilijnego zasiadacie po prostu wygodnie ubrane?
U nas w Wigilię ubieramy się "normalnie", w tym roku kupiłam nam świąteczne swetry, więc pewnie w nich będziemy łamać się opłatkiem. A że Wigilię z reguły spędzamy z rodzicami w trójkę, to tym bardziej. Dopiero w pierwszy i w drugi dzień Świąt jeździmy po rodzinie, więc na tą okazję czerwoną kieckę zakupiłam już miesiąc temu, żeby nie zapomnieć.
Ja jeszcze nie mam pomysłu. Nie chcę zakładać tej samej sukienki co w poprzednią wigilie, ale przez ostatni rok nie robiłam prawie żadnych zakupów odzieżowych więc nie mam nic nowego
Też lubię się wystroić na święta

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Na pewne osoby tak naprawdę nie ma dobrej rady... jak ktoś jest przykry to czy mu się powie prawdę czy kłamstwo to i tak odpowiedź będzie nieprzyjemna
To prawda, na to się nic nie poradzi.
Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Justysia nie wygłupiaj się idą święta zostań z nami
Dokładnie, Justysia, co Ty wygadujesz. Gratuluję ciąży .

W ogóle to zazdroszczę Wam, że macie taki instynkt macierzyński. Ja bardzo chciałabym chcieć mieć dzieci, ale instynktu nie posiadam, odkładam ten temat na półkę i trudno mi się pogodzić z myślą o porzuceniu aktualnego stylu życia żeby zostać mamą. Mam nadzieję że jeszcze mnie dopadnie chęć posiadania potomstwa
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 09:43   #3644
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
kupiłam w sobotę taką bombkę:
Załącznik 7699089
Ale śmieszna
Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość

Dziewczyny, macie już pomysł w co się ubieracie na Święta? Czy może już wszystko kupione? A może jeszcze inaczej- do stołu wigilijnego zasiadacie po prostu wygodnie ubrane?
U nas w Wigilię ubieramy się "normalnie", w tym roku kupiłam nam świąteczne swetry, więc pewnie w nich będziemy łamać się opłatkiem. A że Wigilię z reguły spędzamy z rodzicami w trójkę, to tym bardziej. Dopiero w pierwszy i w drugi dzień Świąt jeździmy po rodzinie, więc na tą okazję czerwoną kieckę zakupiłam już miesiąc temu, żeby nie zapomnieć.
U mnie ubieramy się odświętnie, ale bez przesady W tym roku kupię coś przed samą Wigilią, bo raczej się nie zmieszczę w to co mam, a na zapas kupować bez sensu.
Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
dziękuję. Po prostu jeśli ktoś pisze na tym wątku o ciąży, to myślę że ja też mam prawo napisać o swoich przeżyciach.

Na Wigilię zakupiłam taką sukienkę:
Załącznik 7699104
Ślicznie wyglądasz

W zeszłym roku już 1 grudnia ubierałam choinkę w tym roku ze względu na to, że mnóstwo innych rzeczy mam na głowie to jakoś nie wgryzłam się jeszcze aż tak bardzo w klimat czekam na rozwiązanie pewnej sprawy (możecie trzymać kciuki do przyszłego tygodnia ), liczę na to, że po tym jakoś się "odblokuję"
A choinkę chyba w tym roku postawię w okolicy 9-10 grudnia.
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 09:56   #3645
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
dziękuję. Po prostu jeśli ktoś pisze na tym wątku o ciąży, to myślę że ja też mam prawo napisać o swoich przeżyciach.

Na Wigilię zakupiłam taką sukienkę:
Załącznik 7699104
Jaka dżaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Szkoda że ja nie mogę takich sukienek mam bardziej figurę gruszki/ klepsydry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 10:04   #3646
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Jaka dżaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Szkoda że ja nie mogę takich sukienek mam bardziej figurę gruszki/ klepsydry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klepsydra to figura idealna wszystko będzie Ci pasować przy takiej figurze mam taką samą to wiem

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 10:11   #3647
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Klepsydra to figura idealna wszystko będzie Ci pasować przy takiej figurze mam taką samą to wiem

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
Oj nie jestem też niska i rozkloszowane sukienki sprawiają że wyglądam jak pączek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 10:25   #3648
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Wczoraj po raz pierwszy odpaliłam świąteczne świeczki a dzisiaj w Lidlu kupiłam bokserki, oczywiście świąteczne będą na Mikołajki dla TŻ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
O ile w tym czasie śnieg będzie, zapowiadają rok w rok zimę stulecia i nic a w święta właśnie od wielu lat najbardziej brakuje śniegu!

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
Niby w sobotę ma padać śnieg, ale potem ocieplenie i stopnieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Przerabiałam to w zeszłym roku, miałam termin na styczeń i jak na co dzień alkohol może dla mnie nie istnieć tak wtedy marzyłam o grzanym winie lub likierze marcepanowym

W tym roku miałam w planach to nadrobić... Ale dwa kilka dni temu zrobiłam test i chyba znów się nie zapowiada na picie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 10:25   #3649
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Mój mikołajkowy prezent leży już w spiżarni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-28, 10:33   #3650
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
nie ma sprawy, skąd mogłaś wiedzieć. Po prostu nie spodziewałam się, ze nawet na forum świątecznym mnie to "dopadnie". Pisałam tutaj bo ogólnie lubiłam zawsze święta BN ,a nie spodziewałam się że tutaj też są ludzie którym się udaje i o tym opowiadają.
wiecie co mnie najbardziej męczy podczas świąt? To rodzina, która chyba nie domyśla się prawdy i co rusz pyta mnie o ten temat a ja już nie wiem co im odpowiadać. PRzez to święta są męczące nieco i juz nawet nie odwiedzam rodziny kiedy są w większym składzie.
Wiem doskonale o czym mówisz... siostra TŻta stara się już ponad 2 lata o dziecko i każde rodzinne spotkanie to pytania "A wy kiedy"? Przykre to jest nawet dla mnie (wiem od dawna, że ma problem), a ludzie czasem nie pomyśla... W tym roku na święta wyjeżdżają za granicę to może chociaż jeden raz nie będę musieli wysłuchiwać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Kupiłam wczoraj w Biedronce dwa skrzaty- jednego z cekinową czapką i drugiego mniejszego z czapką w gwiazdki. Korci mnie jeszcze trzeci, pewnie dzisiaj po niego pójdę. Jeżeli chodzi o papiery- jest ich masa i są PRZEŚLICZNE. Powiedziałam sobie sama "aaa, tylko spojrzę"... a wyszłam z czterema sztukami i mnóstwem kokardek, rozet i tasiemek.

Dziewczyny, macie już pomysł w co się ubieracie na Święta? Czy może już wszystko kupione? A może jeszcze inaczej- do stołu wigilijnego zasiadacie po prostu wygodnie ubrane?
U nas w Wigilię ubieramy się "normalnie", w tym roku kupiłam nam świąteczne swetry, więc pewnie w nich będziemy łamać się opłatkiem. A że Wigilię z reguły spędzamy z rodzicami w trójkę, to tym bardziej. Dopiero w pierwszy i w drugi dzień Świąt jeździmy po rodzinie, więc na tą okazję czerwoną kieckę zakupiłam już miesiąc temu, żeby nie zapomnieć.
Nie wiem jeszcze w co się ubiorę, może coś fajnego kupię jeszcze my raczej ubieramy się normalnie tzn nie jakoś bardzo odświętnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
dziękuję. Po prostu jeśli ktoś pisze na tym wątku o ciąży, to myślę że ja też mam prawo napisać o swoich przeżyciach.

Na Wigilię zakupiłam taką sukienkę:
Załącznik 7699104
Bardzo elegancka i ten kolor, pasuje Ci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 10:38   #3651
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

U mnie też staramy się ubrać jakoś ładniej ale bez przesady najważniejsze żeby to były ubrania nie naciskające na brzuch po wigilijnym obżarstwie xD
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 10:40   #3652
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
U mnie też staramy się ubrać jakoś ładniej ale bez przesady najważniejsze żeby to były ubrania nie naciskające na brzuch po wigilijnym obżarstwie xD
O tak dlatego moja moja sukienka by była idealna

W ogóle od 1.12 do 24.12 nie jem słodyczy robicie takie wyrzeczenia? Myślę też czy nie zrezygnować z mięsa na ten okres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 10:43   #3653
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Christmasoholiczka Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię

Byłam dzisiaj w KIKu i wreszcie dorwałam białe domki na tealighty. Do koszyka wskoczyły też zupełnie przypadkowo minipianki do kakao, słoiczki na świąteczną konfiturę, pierniczki, serwetki, poduszka i słodkie ogrzewacze do rąk.
polecialam dzisiaj rano do KIKa po te malutkie pianki,mialam tez nadzieje na papierowa gwiazde i te biale domki ale u nas juz wszystko powybierane domkow nie widzialam wcale ,gwiazde widzialam jedna tylko i to w dodatku czerwona ,ladna byla ale ja wolalabym cos w jasnym kolorze,no nic z pustymi rekami nie wrocilam ,przynajmniej pianki dostalam ,dobrze ze pokazalas swoje lupy

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
O tak dlatego moja moja sukienka by była idealna

W ogóle od 1.12 do 24.12 nie jem słodyczy robicie takie wyrzeczenia? Myślę też czy nie zrezygnować z mięsa na ten okres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez tak robie nie jem slodyczy oprocz ciast domowych,wiadomo bede piekla ciasteczka i inne to bede podjadala ale kupowanych slodczy na ten czas nie jem odmawiam sobie

Nie myslalam nad tym co ubrac na swieta,cos ladnego ,moze cos wygrzebie z mojej szafy a moze cos sobie jeszcze ladnego kupie ,nic za bardzo strojnego bo nie lubie ........

Edytowane przez bronhilda
Czas edycji: 2019-11-28 o 10:46
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 10:47   #3654
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
O tak dlatego moja moja sukienka by była idealna

W ogóle od 1.12 do 24.12 nie jem słodyczy robicie takie wyrzeczenia? Myślę też czy nie zrezygnować z mięsa na ten okres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja takie detoksy zostawiam raczej na styczeń
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 10:53   #3655
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja sobie nie odmawiam i to jeszcze w grudniu! Pitna czekolada u wedla,albo robiona w domu pierniczki, pieczone jabłka i gruszki. I czemu mam sobie tego odmawiać w tym przedświątecznym czasie? Po świętach w styczniu lutym kiedy dopada depresja, to i jeść się tak nie chce .

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 11:01   #3656
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
ja takie detoksy zostawiam raczej na styczeń
Ja uznałam że wtedy będzie milej usiąść do stołu i wpierdzielić słodycze. zresztą ostatnio przytyłam więc czas trochę się ograniczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 11:02   #3657
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Ja sobie nie odmawiam i to jeszcze w grudniu! Pitna czekolada u wedla,albo robiona w domu pierniczki, pieczone jabłka i gruszki. I czemu mam sobie tego odmawiać w tym przedświątecznym czasie? Po świętach w styczniu lutym kiedy dopada depresja, to i jeść się tak nie chce .

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
no i narobilas mi smaka , a ja tak ogolnie to pitna czekolade z malymi piankami ktore dzisiaj wlasnie do tego kupilam nie wliczylam do sklepowych slodyczy haaaa a pierniczki tez bede wpierniczala bo przeciez bede piekla,a raczej ciasteczka bo w tym roku pierniczkow nie pieke
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 11:02   #3658
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Ja sobie nie odmawiam i to jeszcze w grudniu! Pitna czekolada u wedla,albo robiona w domu pierniczki, pieczone jabłka i gruszki. I czemu mam sobie tego odmawiać w tym przedświątecznym czasie? Po świętach w styczniu lutym kiedy dopada depresja, to i jeść się tak nie chce .

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
Widzisz ja nic nie piekę może zrobię ciasteczka ale to już przed samymi świętami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 11:09   #3659
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja piękne co tydzień ciasto z piątek żeby było na weekend . Szarlotka, gruszkowiec, orzechowiec do tego kawka, czekolada i chcę się żyć!

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-28, 11:15   #3660
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja nic zero nawet dla męża tort zamawiam. Nie lubię piec naklne się nawkurzam a na końcu i tak efekt nie taki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-03 21:08:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.