Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części
Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają 28 50,91%
Zbudyniałe matki 0 0%
Rosną ciągle nasze brzuszki, coraz bardziej puchną nóżki 6 10,91%
Zbudynienia pełna głowa, nie opiszą tego słowa 5 9,09%
Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki 10 18,18%
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 6 10,91%
Głosujący: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-25, 09:21   #3631
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
zjadłam ciacho z truchawami i galaretką od mamuśki teraz albo by się przydało podejchać do rodziców, albo poprasować
uwielbiam

aaaa, ja mam roladę z bitą śmietaną i kruche rogaliki, wczoraj rodzice z sostrą i dzieckiem zrobili mi niespodziankę i przyjechali

Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość
Witam! u mnie dzis 27t1d czyli wg rozpiski z pierwszej strony 7 miesiąc!

Od jakiegos czasu tez doskwiera mi bol pachwin..Zastanawiam się czy to nie przez wysiłek..moze powinnam juz troche przystopowac i wiecej lezec...

Wczoraj miałam isc do lekarza ale okazało sie ze zoładek juz nie boli wiec sobie darowałam..

Zaraz ide pochodzic po meblowych.Musze znalezc jakis tapczanik jednoosobowy do Lilki pokoiku..moze przy okazji zachacze o jakas ciuchajke


przystopować?
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:22   #3632
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
A fotelik używany?
Nie wolisz nowego? Bo jednak fotelik to kwestia bezpieczeństwa, bałabym się używany brać...

Ja chcę mój Espiro obejrzeć, ale jak
Mam nadzieję, że będzie lepiej z tym brzuchem, to skoczymy do sklepu i zobaczymy na żywo
jeszcze nie wiem tak przegladalam albo nowy maxi cosi albo uzwany ten bo nowy kosztuje 600 zl
http://allegro.pl/fotelik-samochodow...268392191.html
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:23   #3633
policzanka
Wtajemniczenie
 
Avatar policzanka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Police k/Szczecina
Wiadomości: 2 440
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez katarzyna2811 Pokaż wiadomość
Gratulacje
Dziękować
policzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:24   #3634
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
A kiedy zaczęłyście czuć ruchy po całym brzuchu? Ja ciągle mam kopniaczki tylko na dole, niziutko... ;>
jestem teraz w 20tc1dc i czuję tylko rozpychanie na dole
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:24   #3635
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Passion ja jestem ciasteczkowy potwór więc na Twoją roladkę tez bym się skusiła

Cotosławko ja czuję najczęściej na dole na środku i po bokach ale kilka razy tak poniżej pępka się zdarzyło
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2013-05-25 o 09:25
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:24   #3636
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
jeszcze nie wiem tak przegladalam albo nowy maxi cosi albo uzwany ten bo nowy kosztuje 600 zl
http://allegro.pl/fotelik-samochodow...268392191.html
A nie boisz się, że mógł brać udział w wypadku? Wtedy przy kolejnym zderzeniu może okazać się gorszy niż te, co nie przechodziły testów...
A takie z testami można za 250 zł kupić. Chyba wolałabym, żeby nie pasował do stelaża wózka niż nie wiedzieć, jak się zachowa w czasie wypadku
Ale to tylko moje zdanie
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:25   #3637
policzanka
Wtajemniczenie
 
Avatar policzanka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Police k/Szczecina
Wiadomości: 2 440
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
uwielbiam

aaaa, ja mam roladę z bitą śmietaną i kruche rogaliki, wczoraj rodzice z sostrą i dzieckiem zrobili mi niespodziankę i przyjechali




przystopować?
No tak.Ciągle gdzies latam.Z racji tego ze nie mam samochodu wszystko na piechote..A nasze miasteczko to takie małe wcale nie jestNo i oprocz tego w domciu ciagle cos...
policzanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 09:29   #3638
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
A nie boisz się, że mógł brać udział w wypadku? Wtedy przy kolejnym zderzeniu może okazać się gorszy niż te, co nie przechodziły testów...
A takie z testami można za 250 zł kupić. Chyba wolałabym, żeby nie pasował do stelaża wózka niż nie wiedzieć, jak się zachowa w czasie wypadku
Ale to tylko moje zdanie
ja tak przegladalam wstepnie te foteliki na razie sie nie zastanawialam nad nimi teraz mysle nad wozkiem znalazlam nowa mure za 1100 zl sama spacerowke w brazowym kolorze.
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:30   #3639
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
ja tak przegladalam wstepnie te foteliki na razie sie nie zastanawialam nad nimi teraz mysle nad wozkiem znalazlam nowa mure za 1100 zl sama spacerowke w brazowym kolorze.
a gondoli nie planujesz?
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:31   #3640
policzanka
Wtajemniczenie
 
Avatar policzanka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Police k/Szczecina
Wiadomości: 2 440
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Ktora mi zejdzie po kalosze do piwnicy?TZ nie ma a ja sie boje...
policzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:31   #3641
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Ale miałam rajd w nocy. Wspomniałam, że wspaniałomyślnie pozwoliłam teżetowi jechać z kolegą na koncert plenerowy. Chłop bardzo prosił Grała jego ukochana kapela, on sporadycznie ostatnio gdziekolwiek wychodził więc pozwoliłam mu zatęsknić Następnego dnia miał dwunastogodzinną pracę od 6 (pobudka 4:45) więc też oczywiste, że nie będzie wracał po nocy.

Wykruszył im się kolega, nie mieli auta więc genialnie pojechali pociągiem. A powtarzałam im, że ostatni jest o 23 a potem dopiero o 4. Ale przecież co ja tam wiem, oni to ogarną i będzie super

Nie chciałam już mamusiować, ale zadzwoniłam o północy sprawdzić czy ojciec mojego dziecka przypadkiem żyje, bo by wychodziło na to, że za moment ma stanąć w drzwiach. A oni oboje rozdzieleni, zmoknięci jak kury (ulewa była totalna), w środku miasta i nie ogarniający co się w ogóle dzieje i tego, że mają już po tym swoim pociągu

Ja zrobiłam prawko 3 lata temu, ale bardzo mało jeździłam autem (więcej na motocyklu, na który mam prawko od 4 lat), ostatnio 2-3 miesiące temu po parę kilometrów. A kluczyk do pięknej Skody sobie spokojnie leży na biurku Teżet uderzył w błaganie, sam nawet nie wierząc, że po nich przyjadę. Nigdy nie jechałam zupełnie sama (bez nikogo obok, kto ewentualnie coś podpowie) - i nigdy aż w sumie 70km. No i nigdy nie byłam przy tym w ciąży

No i leżę w sobie w wyrze i myślę "a może spróbować? ". Misia zasuwa w ciąży jak szatan po całej Europie, ja przecież też jestem ogarnięta baba W taką godzinę i pogodę jest zupełnie pusto. Ubrałam się i ruszyłam Słuchajcie, jestem z siebie dumna jak świnia w błocie Jechałam nawet dość szybko, nic mi nie zgasło, nie pomyliłam drogi. W godzinkę obróciłam tam i z powrotem.

Zobaczenie ich głupich min i słuchanie przez całą drogę peanów na swój temat było bezcenne Tak mogliby wyglądać Robinsonowie Kruzoe po cudownym ocaleniu No i oczywiście przyznali mi rację, że ich eskapada była najdurniejszym pomysłem świata. Teraz do 19 (powrotu głupiego teżeta) mam pole do popisu co mu powiedzieć o jego zachowaniu i jakie będą jego konsekwencje <sroga matka mode on>

__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2013-05-25 o 09:36
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 09:32   #3642
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość
Ktora mi zejdzie po kalosze do piwnicy?TZ nie ma a ja sie boje...
Ja Ci mogę co najwyżej moje pożyczyć, bo stoją nieużywane W śliczne fioletowe kwiatki
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:32   #3643
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość
Ktora mi zejdzie po kalosze do piwnicy?TZ nie ma a ja sie boje...
e tam w dzień się boisz?
ja mam swoje w przedpokoju rozmiar 40 mogę Ci pożyczyć
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:34   #3644
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

hej a u mnie dziś piękne słoneczko (jak narazie pewnie;p ) i jakoś tak fajniej bo przez ostatnie dni to tak szaro było.


Cytat:
Napisane przez katarzyna2811 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim. Coś się dziś budziłam w nocy, nie mogłam się ułożyć, a na dodatek ktoś obok w mieszkaniu od 5 30 przez godzinę tłukł kotlety
o dzizas

Cytat:
Napisane przez Sophia_1 Pokaż wiadomość
Witam sie i ja po dlugiej nieobecnosci. Zaliczylismy pobyt w szpitalu na obserwacji, bo podbrzusze bolalo mnie jak na @ i jakbym odczuwala delikatne skurcze i jakos tak stracilam chec do czegokolwiek. Ale biore sie w garsc i do przodu.
Tylko czy ja Was teraz nadrobie postaram sie.

No i moge napisac, ze zapewne bedziemy mieli coreczke.
hej, to fajnie że już się unormowało i jest ok, gratuluje córeczki

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość

info od naszej Ladan
na razie wszystko dobrze, nie ma już kroplówki tylko leki 3x dziennie jak dalej będzie dobrze i nic się nie odezwie to jutro wychodzą do domciu także trzymamy mocno kciuki za dziewczyny x 10000
no i macie pozdrowienia
super ! niech do nas wraca

Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość
Witam! u mnie dzis 27t1d czyli wg rozpiski z pierwszej strony 7 miesiąc!

Od jakiegos czasu tez doskwiera mi bol pachwin..Zastanawiam się czy to nie przez wysiłek..moze powinnam juz troche przystopowac i wiecej lezec...

Wczoraj miałam isc do lekarza ale okazało sie ze zoładek juz nie boli wiec sobie darowałam..

Zaraz ide pochodzic po meblowych.Musze znalezc jakis tapczanik jednoosobowy do Lilki pokoiku..moze przy okazji zachacze o jakas ciuchajke
wow już 7 udanych zakupów!
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:35   #3645
policzanka
Wtajemniczenie
 
Avatar policzanka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Police k/Szczecina
Wiadomości: 2 440
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Boje i to bardzo...ostatnio Pan sobie wisiał...wiec wiecie... chyba ubiore botki bo w balerinkach w te pogode nie za bardzo..Ale dziekuje za dobre checi dziewuszki

Edytowane przez policzanka
Czas edycji: 2013-05-25 o 09:38
policzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:35   #3646
marysia_258
Zadomowienie
 
Avatar marysia_258
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 1 086
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez inwersja Pokaż wiadomość
hej
parę słów wyjaśnienia. ja Was podczytuje sobie, ale że sporo się dzieje (czasem wkoło mnie, czasem we mnie) nie chcę tyłka zawracać i męczyć swoją osobą.

tydzień temu mąż z teściem mieli wypadek, koleś zajechał im drogę, przerysował auto i uciekł. udało im się go dogonić żeby spisać nr i wezwać policję, ale auto stanęło. zanim auto trafiło do mechanika zostało przycholowane przez męża pod blok, a w nocy okradzione. ukradli GPSa i tę metalową zaślepkę na przodze, tzw. grill. kto wie co byłoby gdyby było sprawne i dałoby się je odpalić...

w międzyczasie teść ciągle doprowadza mnie do szału. okazało się, że miałam rację i pralka byłaby zaraz obok prysznica, tak, że zagrodziłaby sporą część wejścia i trzeba byłoby się mocno przeciskać. coś marudził, bo już wykuł w tym miejscu w ścianie dziurę na odpływ, ale cóż.. on tam jest na co dzień, niby fachowiec i gówno zauważył.
potem np. przy kupnie prysznica zaczął gadać, że może trzeba będzie go podnieść, bo odpływ w łazience słaby i spadu nie ma. wkurzyłam, bo ten prysznic już jest wysoki. potem po kilkunastu minutach już twierdził, że on tak wcale nie mówił. przy wszystkim narzekał i marudził na wszystko, np. że płytki niedobre, bo za tanie, że kibel za szeroki... ale w to miejsce nie pokazał niczego co wg niego będzie dobre. krytykować to każdy jeden potrafi!

musieliśmy o miesiąc przedłużyć wynajem kawalerki, bo się oczywiście nie wyrobił.

ogólnie chodziłam już po ścianach z nerwów, zaczęłam pić melisę, to mnie trochę koi. jestem po tym pewnie bardziej wycofana, smutniejsza, ale spokojniejsza przynajmniej.
siędze ciągle sama, wracają tylko na obiady i wieczorem. ale chyba już przywykłam, czytam książkę, wciągnęłam się w serial, chodzę na bieżące zakupy i jakoś leci...
no i chyba jestem jedyna osobą, która nie narzeka na pogodę. dla mnie taka pogoda to zbawienie. w poprzedni weekend jak były upały odezwała się już alergia i było koszmarnie. miałam iść do parku na spacer, ale się nie dało taka mnie kichawica dopadła, nos popuchnięty i ciekło z niego...

w czw przyjechał jeszcze szwagier, do jutra będzie. przywiózł masę jedzenia od teściowej, więc mam mniej do roboty, jakieś ziemniaki ugotować, zupę... z resztą ciężko byłoby mi obrobić 3 dorosłych chłopów, więc dobrze, że choć teściowa pomyślała.


--
co do piw, bo rozmawiałyście. udało mi się dostać 2 rodzaje Bavarii.

http://ebrowarium.pl/bavariawit-p-67.html - na etykiecie nie ma info czy jest pasteryzowane czy nie, ale wg tej strony: http://www.beerpubs.pl/b2248,Bavaria-0-0-Wit - jest, i te źdźbła zboża wg mnie raczej wskazują, że jest przeniczne (o czym na wielu stronach piszą, bo tez szukałam info o tym)
http://ebrowarium.pl/bavariapremium-p-68.html - to jest na pewno pasteryzowane, w prawdzie po polsku na etykiecie tego nie piszą, ale po słoweńsku

oba były dostępne w almie. jeszcze nie próbowałam.
spróbowałabym jeszcze jabłkowego, bo lubię redd'sa, ale nie było.

co do całkowicie bezalko znalazłam jeszcze takie nazwy:
http://www.beerpubs.pl/b652,Krzepiak
http://www.beerpubs.pl/b608,Podpiwek-Lubuski
ale nie wiem gdzie je spotkać... pewnie najprędzej w takich mniejszych sklepach w stylu "1000 gatunków piw" czy "piwa regionalne"


moja mama dzielnie kupuje rzeczy dla młodzieńca. wiem, że kupiła już jakąś pościel, poduszki i poszewki w Jysku. charakter ma ciężki ta moja matka, ale przy tym lubi kupować mnóstwo pierdół. teraz to się przydaje. bo i oszczędność kasy, i przestrzeni. teraz ani głowy do tego nie mam, ani nie chcę zagracać się przed przeprowadzką.

ahh, i polecam Wam bloga http://polozna.blog.pl - nie ma dużego archiwum, szybko można przebrnąć, ale co wpis to ryczę... czasem ze wzruszenia, czasem ze śmiechu.

pozdrawiam wszystkich

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Boziu... znów tyle mi tego wyszło, a skracałam jak mogłam. sorki
Współczuję przeżyć Trzymam kciuki żeby nad Wami zaświeciło słoneczko, wszysytko się uspokoiło i żebyś ty była spokojniejsza

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
heeeej a ja witam sie juz w 7 miesiacu



Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Witam w 23 tc, czyli 6 miesiącu


Dobra wstaję z łóżka bo mnie już głowa zaczyna boleć od tego leżenia. Muszę się ruszyć do sklepu, bo lodówka puchami świeci.
Słyszę, że rodzice wrócili już z zakupów (mieszkamy w bliźniaku)
Może mamusia zrobiła i dla mnie zakupy???
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650113.html

MAJA
21.08.2009
BARTOSZ
23.09.2013
marysia_258 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:35   #3647
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
a gondoli nie planujesz?
palnuje patrzylam na allegro teraz i mi sie rzucil w oczy

Edytowane przez t_89
Czas edycji: 2013-05-25 o 09:37
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:38   #3648
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
No i leżę w sobie w wyrze i myślę "a może spróbować? ". Misia zasuwa w ciąży jak szatan po całej Europie, ja przecież też jestem ogarnięta baba W taką godzinę i pogodę jest zupełnie pusto. Ubrałam się i ruszyłam Słuchajcie, jestem z siebie dumna jak świnia w błocie Jechałam nawet dość szybko, nic mi nie zgasło, nie pomyliłam drogi.
kobieto przez Ciebie

ale gratulacje za odwagę!


policzanka a to jak w bloku mieszkasz to rozumiem- sama bym nie poszła u rodziców nie chodziłam do piwnicy, ale u nas w domku się nie lękam

t_89 to tutaj masz cały nju za fajną cenę
http://more4kids.pl/produkt/71480-ma...-promocja.html
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2013-05-25 o 09:39
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:39   #3649
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
jestem teraz w 20tc1dc i czuję tylko rozpychanie na dole
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Passion ja jestem ciasteczkowy potwór więc na Twoją roladkę tez bym się skusiła

Cotosławko ja czuję najczęściej na dole na środku i po bokach ale kilka razy tak poniżej pępka się zdarzyło

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Wydawało mi się że to jakoś szybciej przenosi się na caly brzuch tym bardziej, że piszecie już o falowaniu, ale zapominam, że ja w tyle za wami czasowo

Cotosławka dobreee
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 09:41   #3650
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Cotosławka dobreee
ja tak często gadam, na męża Piotrosław, albo na Mika Mikosław

słyszę głosy z lodówki... drugi kawałek ciasta wzywa mąż się chyba nie obrazi
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:42   #3651
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
A nie boisz się, że mógł brać udział w wypadku? Wtedy przy kolejnym zderzeniu może okazać się gorszy niż te, co nie przechodziły testów...
A takie z testami można za 250 zł kupić. Chyba wolałabym, żeby nie pasował do stelaża wózka niż nie wiedzieć, jak się zachowa w czasie wypadku
Ale to tylko moje zdanie
No ja gdybym nie była pewna co do używanego fotelika też bym nie brała. Ale mam to szczęście że będę miała od najlepszego przyjaciela tż więc mogę być spokojna
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:42   #3652
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ale miałam rajd w nocy. Wspomniałam, że wspaniałomyślnie pozwoliłam teżetowi jechać z kolegą na koncert plenerowy. Chłop bardzo prosił Grała jego ukochana kapela, on sporadycznie ostatnio gdziekolwiek wychodził więc pozwoliłam mu zatęsknić Następnego dnia miał dwunastogodzinną pracę od 6 (pobudka 4:45) więc też oczywiste, że nie będzie wracał po nocy.

Wykruszył im się kolega, nie mieli auta więc genialnie pojechali pociągiem. A powtarzałam im, że ostatni jest o 23 a potem dopiero o 4. Ale przecież co ja tam wiem, oni to ogarną i będzie super

Nie chciałam już mamusiować, ale zadzwoniłam o północy sprawdzić czy ojciec mojego dziecka przypadkiem żyje, bo by wychodziło na to, że za moment ma stanąć w drzwiach. A oni oboje rozdzieleni, zmoknięci jak kury (ulewa była totalna), w środku miasta i nie ogarniający co się w ogóle dzieje i tego, że mają już po tym swoim pociągu

Ja zrobiłam prawko 3 lata temu, ale bardzo mało jeździłam autem (więcej na motocyklu, na który mam prawko od 4 lat), ostatnio 2-3 miesiące temu po parę kilometrów. A kluczyk do pięknej Skody sobie spokojnie leży na biurku Teżet uderzył w błaganie, sam nawet nie wierząc, że po nich przyjadę. Nigdy nie jechałam zupełnie sama (bez nikogo obok, kto ewentualnie coś podpowie) - i nigdy aż w sumie 70km. No i nigdy nie byłam przy tym w ciąży

No i leżę w sobie w wyrze i myślę "a może spróbować? ". Misia zasuwa w ciąży jak szatan po całej Europie, ja przecież też jestem ogarnięta baba W taką godzinę i pogodę jest zupełnie pusto. Ubrałam się i ruszyłam Słuchajcie, jestem z siebie dumna jak świnia w błocie Jechałam nawet dość szybko, nic mi nie zgasło, nie pomyliłam drogi. W godzinkę obróciłam tam i z powrotem.

Zobaczenie ich głupich min i słuchanie przez całą drogę peanów na swój temat było bezcenne Tak mogliby wyglądać Robinsonowie Kruzoe po cudownym ocaleniu No i oczywiście przyznali mi rację, że ich eskapada była najdurniejszym pomysłem świata. Teraz do 19 (powrotu głupiego teżeta) mam pole do popisu co mu powiedzieć o jego zachowaniu i jakie będą jego konsekwencje <sroga matka mode on>

tekst, teksty świetne
dumna jak świnia w błocie
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:43   #3653
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

ja kupuję nowy wózek, fotelik i bazę bo będzie dla drugiego jak coś o ile mi się nie znudzi ale najwyżej wózek sprzedam i kupię inny

Angel jak mój mąż dzisiaj wróci to powiem, że jestem z siebie dumna jak świnia w błocie, że poprasowałam- no chyba, że tego nie zrobi
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2013-05-25 o 09:44
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:44   #3654
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Buuuu,nikt mnie nawet nie zauważył!
No nic, pewnie odezwę się za jakiś czas.
Trzymajcie się
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:46   #3655
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Buuuu,nikt mnie nawet nie zauważył!
No nic, pewnie odezwę się za jakiś czas.
Trzymajcie się
Ja zauważyłam, ale czytałam na komórce
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:46   #3656
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Buuuu,nikt mnie nawet nie zauważył!
No nic, pewnie odezwę się za jakiś czas.
Trzymajcie się
ja widziałam
ale jak to mój mąż mówi, ja czasem w ciąży coś pomyślę i wydaje mi się, że to powiedziałam, ale jednak nie budyń
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:46   #3657
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Tak właściwie to pochrzanił mi się związek frazeologiczny To leci "być szczęśliwym jak świnia w błocie" Ale możecie sobie za to łatwo wyobrazić jak pierwotny jest mój instynkt satysfakcji, że okazałam się górą

A co do powypadkowych fotelików, pan z Maxi Cosi na BM mówił, że strażacy/policja rutynowo przecinają pasy w takich fotelikach na miejscu zdarzenia. Tego elementu żadna szanująca się firma nie sprzedaje osobno i ogólnie taki sprzęt jest do wywalenia.

Czarna, ja też zauważyłam! Zawsze Was wszystkie czytam, ale ciężko odnieść się do każdego posta - wtedy odpowiedź za każdym razem musiałaby być bardzo długa
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2013-05-25 o 09:48
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:57   #3658
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sophia_1 Pokaż wiadomość
Witam sie i ja po dlugiej nieobecnosci. Zaliczylismy pobyt w szpitalu na obserwacji, bo podbrzusze bolalo mnie jak na @ i jakbym odczuwala delikatne skurcze i jakos tak stracilam chec do czegokolwiek. Ale biore sie w garsc i do przodu.
Tylko czy ja Was teraz nadrobie postaram sie.

No i moge napisac, ze zapewne bedziemy mieli coreczke.
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez katarzyna2811 Pokaż wiadomość
Motylku jeżeli u ciebie jest taka pogoda jak u mnie to się nie dziwię że twoje maleństwo jest niemrawe. U mnie pada, jest szaro buro i ponuro no i masakrycznie niskie ciśnienie
U mnie też taka pogoda, że szok A ja mam dziś imprezę z klasą z liceum - 10-lecie matury A taka pogoda krzyżuje moje ubraniowe placy

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
info od naszej Ladan
na razie wszystko dobrze, nie ma już kroplówki tylko leki 3x dziennie jak dalej będzie dobrze i nic się nie odezwie to jutro wychodzą do domciu także trzymamy mocno kciuki za dziewczyny x 10000
no i macie pozdrowienia
Ofkors,

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
ja po cichu też liczyłam na córeczkę, mimo iż od początku czułam Synusia, tak jakieś 2 tyg przed usg zaczęłam się nakręcać na dziewczynkę
siedząc przed gabinetem i czekając na badanie,byłam tak zestresowana czy wszytsko ok z Maleństwem że uświadomiłam sobie że całkowicie mi obojętna płeć, oby było zdrowe, a widząc radochę mojego Męża, jego uśmiech nieschodzący z buzi, jestem szczęśliwa
wczoraj tylko po cichutku, wyszeptałam Mężowi że skoro jest Synek to ja wybieram imię może uda się go przekabacić
Też liczyłam po cichutku na córeczkę, ale wiedziałam, że będzie syn

Cytat:
Napisane przez inwersja Pokaż wiadomość
hej
parę słów wyjaśnienia. ja Was podczytuje sobie, ale że sporo się dzieje (czasem wkoło mnie, czasem we mnie) nie chcę tyłka zawracać i męczyć swoją osobą.

tydzień temu mąż z teściem mieli wypadek, koleś zajechał im drogę, przerysował auto i uciekł. udało im się go dogonić żeby spisać nr i wezwać policję, ale auto stanęło. zanim auto trafiło do mechanika zostało przycholowane przez męża pod blok, a w nocy okradzione. ukradli GPSa i tę metalową zaślepkę na przodze, tzw. grill. kto wie co byłoby gdyby było sprawne i dałoby się je odpalić...

w międzyczasie teść ciągle doprowadza mnie do szału. okazało się, że miałam rację i pralka byłaby zaraz obok prysznica, tak, że zagrodziłaby sporą część wejścia i trzeba byłoby się mocno przeciskać. coś marudził, bo już wykuł w tym miejscu w ścianie dziurę na odpływ, ale cóż.. on tam jest na co dzień, niby fachowiec i gówno zauważył.
potem np. przy kupnie prysznica zaczął gadać, że może trzeba będzie go podnieść, bo odpływ w łazience słaby i spadu nie ma. wkurzyłam, bo ten prysznic już jest wysoki. potem po kilkunastu minutach już twierdził, że on tak wcale nie mówił. przy wszystkim narzekał i marudził na wszystko, np. że płytki niedobre, bo za tanie, że kibel za szeroki... ale w to miejsce nie pokazał niczego co wg niego będzie dobre. krytykować to każdy jeden potrafi!

musieliśmy o miesiąc przedłużyć wynajem kawalerki, bo się oczywiście nie wyrobił.

ogólnie chodziłam już po ścianach z nerwów, zaczęłam pić melisę, to mnie trochę koi. jestem po tym pewnie bardziej wycofana, smutniejsza, ale spokojniejsza przynajmniej.
siędze ciągle sama, wracają tylko na obiady i wieczorem. ale chyba już przywykłam, czytam książkę, wciągnęłam się w serial, chodzę na bieżące zakupy i jakoś leci...
no i chyba jestem jedyna osobą, która nie narzeka na pogodę. dla mnie taka pogoda to zbawienie. w poprzedni weekend jak były upały odezwała się już alergia i było koszmarnie. miałam iść do parku na spacer, ale się nie dało taka mnie kichawica dopadła, nos popuchnięty i ciekło z niego...

w czw przyjechał jeszcze szwagier, do jutra będzie. przywiózł masę jedzenia od teściowej, więc mam mniej do roboty, jakieś ziemniaki ugotować, zupę... z resztą ciężko byłoby mi obrobić 3 dorosłych chłopów, więc dobrze, że choć teściowa pomyślała.


--
co do piw, bo rozmawiałyście. udało mi się dostać 2 rodzaje Bavarii.

http://ebrowarium.pl/bavariawit-p-67.html - na etykiecie nie ma info czy jest pasteryzowane czy nie, ale wg tej strony: http://www.beerpubs.pl/b2248,Bavaria-0-0-Wit - jest, i te źdźbła zboża wg mnie raczej wskazują, że jest przeniczne (o czym na wielu stronach piszą, bo tez szukałam info o tym)
http://ebrowarium.pl/bavariapremium-p-68.html - to jest na pewno pasteryzowane, w prawdzie po polsku na etykiecie tego nie piszą, ale po słoweńsku

oba były dostępne w almie. jeszcze nie próbowałam.
spróbowałabym jeszcze jabłkowego, bo lubię redd'sa, ale nie było.

co do całkowicie bezalko znalazłam jeszcze takie nazwy:
http://www.beerpubs.pl/b652,Krzepiak
http://www.beerpubs.pl/b608,Podpiwek-Lubuski
ale nie wiem gdzie je spotkać... pewnie najprędzej w takich mniejszych sklepach w stylu "1000 gatunków piw" czy "piwa regionalne"


moja mama dzielnie kupuje rzeczy dla młodzieńca. wiem, że kupiła już jakąś pościel, poduszki i poszewki w Jysku. charakter ma ciężki ta moja matka, ale przy tym lubi kupować mnóstwo pierdół. teraz to się przydaje. bo i oszczędność kasy, i przestrzeni. teraz ani głowy do tego nie mam, ani nie chcę zagracać się przed przeprowadzką.

ahh, i polecam Wam bloga http://polozna.blog.pl - nie ma dużego archiwum, szybko można przebrnąć, ale co wpis to ryczę... czasem ze wzruszenia, czasem ze śmiechu.

pozdrawiam wszystkich

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Boziu... znów tyle mi tego wyszło, a skracałam jak mogłam. sorki
Inwersja, kobito ze skały! Dobrze, że jesteś
A propos Bavarii, o której piszesz -> bo ja ostatnio też chciałam kupić tą niepasteryzowaną i właśnie nie wiem, czy to była niepasteryzowana

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
heeeej a ja witam sie juz w 7 miesiacu


Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Witam w 23 tc, czyli 6 miesiącu

Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość
Witam! u mnie dzis 27t1d czyli wg rozpiski z pierwszej strony 7 miesiąc!


Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
A kiedy zaczęłyście czuć ruchy po całym brzuchu? Ja ciągle mam kopniaczki tylko na dole, niziutko... ;>
Ja jakoś w 21 tygodniu... Nie pamiętam... Teraz zaczynam 24 tc. i ruchy po całym brzuszku czuję ze dwa tygodnie.

Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość
Boje i to bardzo...ostatnio Pan sobie wisiał...wiec wiecie... chyba ubiore botki bo w balerinkach w te pogode nie za bardzo..Ale dziekuje za dobre checi dziewuszki
Brrr.... Ja mam takie historie w pracy na co dzień, więc dawaj, mogę iść Ci po te kalosze

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Czarna, ja też zauważyłam, ale nie zacytowało mi wszystkich postów
Witaj, kochana! U mnie też ch... pogoda

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

A ja witam się w 24 tc.
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 10:02   #3659
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

dzieki za linka przejde sie do sklepu zobacze na zywo i zdecyduje ktory bo na lipiec juz bym chciala miec ja uciekam bede moze pozniej
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 10:08   #3660
rubinka25
Rozeznanie
 
Avatar rubinka25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 685
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Dzieńdoberek!!!

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Dobrze, że mam krótkie nazwisko Pola jako Pola. Wywodzi sie od Apoloni ale będzie po prostu Pola
A to jak Pola to ok. Apolonia faktycznie już za długa by była. A Pola to w ogóle bardzo ładne imię.

Cytat:
Napisane przez katarzyna2811 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim. Coś się dziś budziłam w nocy, nie mogłam się ułożyć, a na dodatek ktoś obok w mieszkaniu od 5 30 przez godzinę tłukł kotlety
A ja się obudziłam o 2 na siku. Potem 2 godziny walałam się z boku na bok, aż o 4 wstałam i do prawie 7 czytałam książkę. Bo już mnie szlak trafiał, że tak bezczynnie sobie leżę i spać nie mogę. Zjadłam z mężem śniadanie i jak on przed 7 wychodził do pracy to ja z powrotem do wyrka i wstałam przed chwilą. Masakra z tą bezsennością.

Cytat:
Napisane przez Sophia_1 Pokaż wiadomość
Witam sie i ja po dlugiej nieobecnosci. Zaliczylismy pobyt w szpitalu na obserwacji, bo podbrzusze bolalo mnie jak na @ i jakbym odczuwala delikatne skurcze i jakos tak stracilam chec do czegokolwiek. Ale biore sie w garsc i do przodu.
Tylko czy ja Was teraz nadrobie postaram sie.

No i moge napisac, ze zapewne bedziemy mieli coreczke.
Gratuluję córeczki
No i trzymam kciuki, żebyś już do końca ciąży przebrnęła bezproblemowo.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Misia ok

info od naszej Ladan
na razie wszystko dobrze, nie ma już kroplówki tylko leki 3x dziennie jak dalej będzie dobrze i nic się nie odezwie to jutro wychodzą do domciu także trzymamy mocno kciuki za dziewczyny x 10000
no i macie pozdrowienia


Cytat:
Napisane przez inwersja Pokaż wiadomość
hej
parę słów wyjaśnienia. ja Was podczytuje sobie, ale że sporo się dzieje (czasem wkoło mnie, czasem we mnie) nie chcę tyłka zawracać i męczyć swoją osobą.

tydzień temu mąż z teściem mieli wypadek, koleś zajechał im drogę, przerysował auto i uciekł. udało im się go dogonić żeby spisać nr i wezwać policję, ale auto stanęło. zanim auto trafiło do mechanika zostało przycholowane przez męża pod blok, a w nocy okradzione. ukradli GPSa i tę metalową zaślepkę na przodze, tzw. grill. kto wie co byłoby gdyby było sprawne i dałoby się je odpalić...

w międzyczasie teść ciągle doprowadza mnie do szału. okazało się, że miałam rację i pralka byłaby zaraz obok prysznica, tak, że zagrodziłaby sporą część wejścia i trzeba byłoby się mocno przeciskać. coś marudził, bo już wykuł w tym miejscu w ścianie dziurę na odpływ, ale cóż.. on tam jest na co dzień, niby fachowiec i gówno zauważył.
potem np. przy kupnie prysznica zaczął gadać, że może trzeba będzie go podnieść, bo odpływ w łazience słaby i spadu nie ma. wkurzyłam, bo ten prysznic już jest wysoki. potem po kilkunastu minutach już twierdził, że on tak wcale nie mówił. przy wszystkim narzekał i marudził na wszystko, np. że płytki niedobre, bo za tanie, że kibel za szeroki... ale w to miejsce nie pokazał niczego co wg niego będzie dobre. krytykować to każdy jeden potrafi!

musieliśmy o miesiąc przedłużyć wynajem kawalerki, bo się oczywiście nie wyrobił.

ogólnie chodziłam już po ścianach z nerwów, zaczęłam pić melisę, to mnie trochę koi. jestem po tym pewnie bardziej wycofana, smutniejsza, ale spokojniejsza przynajmniej.
siędze ciągle sama, wracają tylko na obiady i wieczorem. ale chyba już przywykłam, czytam książkę, wciągnęłam się w serial, chodzę na bieżące zakupy i jakoś leci...
Najważniejsze, że nic się mężowi nie stało. Auto rzecz nabyta - nie ma co żałować. Zdrowie jest przecież najważniejsze.

A teść? Trzeba zagryźć zęby i jakoś to przetrwać. Widać, że ma charakter typowego narzekającego Polaka. Wszystko co robią inni jest źle, on wie lepiej jak to zrobić - ale tak naprawdę nie ma na to pomysłu. Umie tylko narzekać.
Myślę, że ludzie w pewnym wieku mają właśnie tą manię narzekania - nie mówię, że wszyscy. Właśnie dlatego poszłam na zwolnienie jak tylko się dowiedziałam o ciąży. Siedziałam z dwiema babeczkami 0k. 50 lat i codziennie było to samo: że pracy za dużo, że pensja za niska itp. Zaznaczyć trzeba, że mimo narzekania na zbyt dużo pracy, to dziwnym trafem codziennie miały czas, żeby wypić kawusię w kuchni i poplotkować no i codziennie dzwonić z pracy do dzieci (dorosłych), żeby zapytać o której wstały itp. Kiedyś dostaliśmy jakąś dodatkową premię - nie pamiętam za co, ale nie była to ta standardowa premia comiesięczna, która była zależna od zrealizowanych zadań. To nawet na tą dodatkową premię narzekały, że za niska.
W pewnym momencie zaczęłam ignorować te komentarze i nawet zaczęły mnie śmieszyć. Taki już mają charakter - wiecznie narzekają. Twój teść pewnie ma to samo, więc ja bym po prostu go olała. Ignoruj jego komentarze - niedługo to się skończy i będziesz sobie spokojnie mieszkać bez konieczności wysłuchiwania teścia cały czas.

Ehhh ale się rozpisałam. Ale po prostu jak mi się te baby z pracy przypomniały to aż mi się ciśnienie podniosło.
__________________
14.09.2013 Filipek

01.02.2016
Leoś
rubinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.