Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz. XVI - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-09, 22:47   #3661
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
nie ma a do tego na pleckach mam koronkę więc widać plecki dlatego zastanawiam się co robić... szukałam i w tych lepszych sklepach jak coś mają to tak brzydkie że ręce opadają a jak jest coś ładnego to są za małe
Jeśli się nie boisz, że coś Ci się cos może obsunąć lub poluzować to ok. No i najważniejsze, by gorset dobrze trzymał i prezentował goły biust. By wszystko było ładnie ułożone i uniesione Bo nawet ogromny biust można świetnie zaprezentować. Ale jeśli miałoby Ci cokolwiek wisieć, to lepiej poszukać dobrego stanika, nie patrząc na cenę.
No i ważne jak będziesz się czuła w staniku i bez, komfort się liczy!

Cytat:
Napisane przez Cierpliwosc Pokaż wiadomość
To jest jeszcze Pogrzebień! W środku też pięknie (możesz zobaczyć na ich stronce) tzn. nie ma żadnych zbędnych (jak dla nas) filarów, zdobień i kolorów (sala jest utrzymana w kremowo-złotej tonacji), sala pomieści 250 osób (mają też jedną malutką i będą otwierać trzecią), a z tyłu jest balkon i przecudny widok na łąki, pola, stawy, Rac i przy dobrej pogodzie góry Mój TŻ jak tam wszedł, to stwierdził, że ta i żadna inna no i mieli wolne soboty we wrześniu, tylko trochę się boję, bo rezerwowaliśmy zanim odbyło się tam jakiekolwiek wesele...
A myślałam, że Lubomia
Tak to bywa z tymi nowymi salami, budują się, robią sobie świetną reklamę, a opinii nie można nigdzie znaleźć, bo ich nie ma. Ale pewnie właściciel sam wie w co się wpakował i pokaże wysoki poziom. W końcu konkurencje ma niemałą w okolicy
Sama jak przejeżdżam obok mam ochotę wejść i popytać o ceny wesela, bo robi wrażenie.

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
aa i mam newsa!!!

Robimy górę u TZ w domu w PL dla siebie!!! bylo mnostwo problemow, ale juz sie wszystko powoli klaruje nawet Tesciowie byli dzisiaj u moich Rodzicow na kawie z tego co mi braciszek wygadal:P hehehe:P Jak wszystko dobrze pojdzie to juz w kwietniu jak przyjedziemy do PL to bedą postawione scianki (bo to poddasze) , podloga, lazienka, zostanie nam sie umeblowac wiec przed slubem na pewno wszystko bedzie gotowe! a strasznie sie cieszymy, bo nie musimy wydawac 200 tysiecy na jakies male mieszkanie, przynajmniej zostanie odlozone na dom, a za tą gore dogadamy sie z Rodzicami TZ i wyjdzie nas to naprawde niewielkie pieniądze bo tak myslelismy sobie ostatnio jak to bedzie po slubie jak bedziemy przyjezdzac na swieta czy wakacje.. ja mam maly pokoj, gdzie molibysmy byc, ale jak bedzie dziecko to tam sie nie pomiescimy, a tak jak bedziemy mieli calą gore to bedzie super! ah
Piękna informacja Dobrze, że się dogadaliście w tej kwestii, zawsze to "swój" kąt. Jest gdzie wracać i gdzie zapraszać znajomych
I jaka ulga na sercu, że Wam się udało


A my z TŻtem tiuningujemy nasze łoże małżeńskie. Stoi poskładane, tylko teraz trzeba go pomalować. Mamy z litego drewna, dzisiaj napuściliśmy łóżko impregnatem. A jutro zaczynamy lakierować. Zanim dojdzie nam materac (ma być pod koniec miesiąca) wszystko spokojnie zdąży wyschnąć.

Dobrej nocy wszystkim
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:58   #3662
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Dzieki Dziewczynki




Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
a tak w ogóle to dostałam dzisiaj info że na naszej sali weselnej super wychodzą wesela jedzonko jest pyszne niczego nie brakuje fajny klimat ale sie ciesze przynajmniej o to mogę być spokojna

super tak slyszec takie zdanie o swojej sali! ja tez jak narazie spotykam sie z samymi pozytywami, choc sama jeszcze nigdy tam nie bylam:P
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 06:42   #3663
MARGIDA
Wtajemniczenie
 
Avatar MARGIDA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 595
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz



pierwsza dziś?
MARGIDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 06:54   #3664
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Dzień dobry

Na 14.20 mam zajęcia ale już o 11 muszę wyjechać

A dzisiaj 270 ddś (jak to szybko leci)
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 06:59   #3665
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

a u mnie 130 dni ale powoli wszystko zaczyna się klarować

dziś odbiór wódeczki i leczenia ciąg dalszy

Paulinko
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012

Edytowane przez kindziulindzia
Czas edycji: 2012-01-10 o 07:12
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 07:02   #3666
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
aa i mam newsa!!!

Robimy górę u TZ w domu w PL dla siebie!!! bylo mnostwo problemow, ale juz sie wszystko powoli klaruje nawet Tesciowie byli dzisiaj u moich Rodzicow na kawie z tego co mi braciszek wygadal:P hehehe:P Jak wszystko dobrze pojdzie to juz w kwietniu jak przyjedziemy do PL to bedą postawione scianki (bo to poddasze) , podloga, lazienka, zostanie nam sie umeblowac wiec przed slubem na pewno wszystko bedzie gotowe! a strasznie sie cieszymy, bo nie musimy wydawac 200 tysiecy na jakies male mieszkanie, przynajmniej zostanie odlozone na dom, a za tą gore dogadamy sie z Rodzicami TZ i wyjdzie nas to naprawde niewielkie pieniądze bo tak myslelismy sobie ostatnio jak to bedzie po slubie jak bedziemy przyjezdzac na swieta czy wakacje.. ja mam maly pokoj, gdzie molibysmy byc, ale jak bedzie dziecko to tam sie nie pomiescimy, a tak jak bedziemy mieli calą gore to bedzie super! ah
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 07:19   #3667
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Witojcie!

Jak zwykle ziewam.
Dziś szybciej wychodze z pracki, żeby na księdza zdąrzyć. Jak przyjdzie późno, to go normalnie ukatrupię

Zbieramy się z TŻem do sporządzenia listy tego, co już jest załawtione i zaplanowania, co po kolei chcemy załatwiać, ale sie nijak nie możemy zebrać

Paulinko gratulacje super, że Wam się sprawa z własnym lokum wyklarowała.

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
a u mnie 130 dni ale powoli wszystko zaczyna się klarować

dziś odbiór wódeczki i leczenia ciąg dalszy
Proponuję wódeczką bakcyle zalać
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 07:23   #3668
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

czołgiem

dziewczyny z miesiecy letnich, czy kupujecie juz napoje ??
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 07:46   #3669
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Dzień dobry Buro, ponuro, TŻ będzie długo w pracy, ale może uda mi się wykorzystać jego nieobecność i znaleźć dla niego urodzinowy prezent


Cytat:
Napisane przez Wiktusiaczek Pokaż wiadomość

Ucałuj Ją ode mnie
Całusy poszły
Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
aa i mam newsa!!!

Robimy górę u TZ w domu w PL dla siebie!!! bylo mnostwo problemow, ale juz sie wszystko powoli klaruje nawet Tesciowie byli dzisiaj u moich Rodzicow na kawie z tego co mi braciszek wygadal:P hehehe:P Jak wszystko dobrze pojdzie to juz w kwietniu jak przyjedziemy do PL to bedą postawione scianki (bo to poddasze) , podloga, lazienka, zostanie nam sie umeblowac wiec przed slubem na pewno wszystko bedzie gotowe! a strasznie sie cieszymy, bo nie musimy wydawac 200 tysiecy na jakies male mieszkanie, przynajmniej zostanie odlozone na dom, a za tą gore dogadamy sie z Rodzicami TZ i wyjdzie nas to naprawde niewielkie pieniądze bo tak myslelismy sobie ostatnio jak to bedzie po slubie jak bedziemy przyjezdzac na swieta czy wakacje.. ja mam maly pokoj, gdzie molibysmy byc, ale jak bedzie dziecko to tam sie nie pomiescimy, a tak jak bedziemy mieli calą gore to bedzie super! ah
Super wiadomość
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 08:02   #3670
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Witam
Spróbuje nadrobić i odpisać.
Rozmawiałam z krawcową i mnie opieprzyła, że już mają zamówienia na sierpień. 2 krawcowe odesłały mnie z kwitkiem...
Wiecie co mi ciocia wymyśliła, pamiętacie sukienkę nr 3 JA? To dół, by był z szyfonu (mieniący się w świetle), a góra jak ze słynnego wesela Kate i Wiliama...
Dziewczyny mi już mówiły, żeby nie łączyć z 2 sukien jednej, jak co to drobne zmiany, np jak dekolt jest na prosto, to go w serducho, jak jest tren, to bez...

Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość
Właśnie Kindzia Kicia Ci dobrze podpowiada może u mniejszych jubilerów wyjdzie to taniej bo my jak się wczoraj pytaliśmy o zwykłe obrączki to podali nam cenę od 1200 do 1500 zł
Co jubiler to inne ceny. Mi się podobają tradycyjne wklęsłe. Za poradą dziewczyn z okolic Raciborza, pójdziemy do "guliwera" jak to gosza zwie (jubilera) na Długą, na wprost Sowy. Z adresów do polecenia, to na Sobieskiego w Rybniku jest taki na A jubiler sąsiadujący ze sklepem z upominkami, a następny idąc prawie ku światłom, to jest obok sklepu z militariami. Musze tam dość o normalnej porze, późno jestem w Rybniku i już "guliwery" (spodobało mi się) są pozamykane

Cytat:
Napisane przez baskaeta Pokaż wiadomość
nie wiem czaemu moj lapek zapisuje wszystkie zdjecia jakie otwieram z wizazu ????? czemu tak sie dzieje??
zmień ustawienia

Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
Witam.

My wczoraj pojechaliśmy do znajomych dać im zaproszenie. I zostaliśmy na noc. Ci znajomi mają 5 miesięczną córeczkę i jest prześwietna. Taka grzeczna. Mój TŻ teraz nie chodzi za mną i mówi, że też by taką chciał. Załączył mu się instynkt
TŻ włączył się też, jak mała od kuzynki tylko do niego chciała i nie puszczała go na krok i nie chciała nas puścić.
Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
Dziś rano byliśmy na 3 - ostatnim spotkaniu w poradni. Więc mamy to już z głowy.
W końcu udało mi się dodzwonić, jutro idziemy

Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
Jedziemy też dziś jeszcze z zaproszeniami, chociaż jestem strasznie niewyspana i najchętniej przespałabym cały dzień.
Wiem coś o tym, nie przypuszczałam, że to tak wypompowuje energię, po tylu ciastkach byliśmy na basenie, by doprowadzić do równowagi

misiak17 ślubujemy w ten sam dzień sukienkę już masz?

Cytat:
Napisane przez Dancing_Lady Pokaż wiadomość
U nas też na pewno będzie menu. Goście powinni wiedzieć chociaż mniej więcej co i o której będzie.
Nie spotkałam się na weselu z menu, jak to wygląda?

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
Mojemu też się włączył i mówi, że postaramy się o dzidzię w noc poślubną ja też bym chciała ale chyba niestety starania o dziecko będziemy musieli odłożyć do co najmniej czerwca przyszłego roku ze względu na to, że będę miała praktyki w szpitalu
W którym? Jakie praktyki?

Cytat:
Napisane przez Dancing_Lady Pokaż wiadomość
Wczoraj mama odebrała próbny torcik. Pojedliśmy i już wiemy gdzie będziemy zamawiać tort Za tydzień pojadę podpisać umowę. Uff, kolejna rzecz z głowy.
Gratuluje
Nie wiedziałam, że trzeba tort z wyprzedzeniem zamawiać i ekstra umowę podpisywać? Myślałam, że to jak na urodziny, zamawia się z tydzień wcześniej, dostaje się kartkę z numerkiem i już.
Mam sprawdzonego cukiernika i od lat tam kupujemy i wiem, że chce tort marcepanowy.

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
Zostałam Ciocią małego Kacperka!!
Byliśmy w Bochni jak Paulina zaczęła rodzić urodziła o 6.55 chłopca ważył 3.490 i dł. 56cm. Termin miała na 23 stycznia. Także byliśmy zaskoczeni.

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamawiam suknie!!!!!

Dostaje do niej GRATIS bolerko i welon. Pani wysłała mi zdjęcia i muszę z nich jakieś wybrać (może ich nie wykorzystam ale gratis to co mi tam)

Które wybrać??
Co to za model ?https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1326027732 kopiuje link, bym wiedziała potem jak odpiszesz, tak w ogóle to piękna suknia

Cytat:
Napisane przez 123spinka Pokaż wiadomość
moim największym problemem przedślubnym jest mój okropny nałóg obgryzania paznokci... aż wstyd się przyznać że stara baba a takie rzeczy odwalam.to chyba silniejsze ode mnie, do ślubu i tak będę chciała tipsy ale trzeba mieć je do czego przyczepić żeby nie odpadły
się należą

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki właśnie wróciliśmy z weeku u rodziców. Byliśmy u ksiedza dowiedziec sie czy na bank mamy ustalona date i godzine, okazało sie ze po nas juz 2 parki chcialy rezerwowac ten sam termin
tak sie ciesze ze my bylismy pierwsi. My mamy na 16:30 a jedna parka zapisala sie przed nami na 15


Zaraz dopiszę resztę
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 08:11   #3671
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
czołgiem

dziewczyny z miesiecy letnich, czy kupujecie juz napoje ??


czołgiem

padłam
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 08:21   #3672
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Chyba jednak ruszymy w poszukiwaniu garniaka przed zakupem sukni, bo TZ juz sie snilo, że idzie w dresie do ślubu. W zasadzie chcemy klasyczny czarny, żeby później mógł wykorzystać jeszcze.
http://www.naluz.net/2009/10/14/slub-w-dresie/
Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość
Ale dziewczyny się wkurzyłam normalnie myślałam że zabiję księdza
Co Ci zrobił?

Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość
Bo zapisywałam się we wrześniu na godz. 16:30 potem ksiądz do mnie dzwonił że został przesunięty na godz. 16 bo jeszcze jakaś para doszła i trzeba pozmieniać no to ok,a dzisiaj poszłam się upewnić, a tam nie ma nas w kalendarzu i ksiądz ( proboszcz) jeszcze mi bez szczelnie wmawia że do mnie dzwonił i nie mógł się dodzwonić że był zły numer, ale wcześniejszy jakoś mógł się dodzwonić
Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość
No i mamy do wyboru albo na 15 co jest dla mnie za wcześnie i może jeszcze o 19 co z kolej jest za późno bo musimy dojechać na salę 25 km
Ale mama powiedziała że pójdzie jutro ze mną do tego proboszcza i zrobi mu awanturę że co to za jaja są, bo skoro mnie zapisywali to mieli jakąś notatkę że ślub jest na 16 a nie oni sobie wpisywali, i żeby teraz ta para co ma na 16 została przesunięta na 15 bo ja byłam pierwsza, ksiądz się tłumaczył że zapisywał nasz ksiądz co odszedł już od nas z parafii ale przecież była notatka o tym bo w takim razie by do mnie nie dzwonił i nas nie szukał jak to proboszcz powiedział i jeszcze najlepsze co powiedział że nas szukał bo nie wiedział czy na pewno będzie ten ślub nosz kurde chyba jak przyszłam i się wpisałam to nie będę odwoływać i mógł zaczekać z wpisaniem tej pary a i jeszcze nam zaproponował żeby przesunąć na następną sobotę jak wszystko pozałatwiane jest na 4. Dobrze że my poszliśmy z TŻ bo co by było jak byśmy poszli spisywać protokół a tam nas nie ma
A jak nie to się wkurzę i ślub będzie u TŻ w parafii jak będzie wolny termin i nie dam tym swoim zarobić
brak słów
Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
kreci debil jeden namieszal i teraz nie wie co Ci mowic..
teraz to i ja sie zastanawiam czy naszproboszcz nas przepisal do kalendarza na 2012.. (bo jak bylismy to nas zapisal z tylu kalendarza 2011..) myslicie, ze moge do ksiedza zadzwonic? bo przeciez nie mam mozliwosci zeby isc teraz do ksiedza, a nie chce miec pozniej takich cyrkow jak Kessi..

i jeszcze jedno pytanie: Moj TZ mial chrzest w innej parafi, a bierzmowanie juz w tej parafi co bierzemy slub. Myslicie, ze Jego akt chrztu jest juz w tej parafi co bierzemy slub czy musimy po niego isc do tamtej gdzie mial chrzest?
Papiery wędrują zawsze do parafii, gdzie był chrzest


Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja bardzo polecam te staniki http://www.ewa-michalak.pl/pol_m_Biu...aczek-127.html nie splaszczaja biustu , unosza i wygarniaja spod pachy mam ten w kropeczki
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Jamee
Wybraliśmy piosenki dla rodziców i na pierwszy taniec

Na pierwszy taniec wybraliśmy
I don't wanna miss a thing Aerosmith

A dla rodziców dwa utwory
1. Najlepsze pozostanie De Mono
2. Gdy nie ma dzieci Kult (to dlatego że nasi rodzice to raczej do takich rozrywkowych należą)
Dziewczyny, muszę się zbierać, przeczytałam połowę z tego co zaplanowałam. Znikam, bo pociąg odjedzie beze mnie. Raczej jutro poczytam ciąg dalszy
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 08:36   #3673
E87
Wtajemniczenie
 
Avatar E87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 480
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Hello!
Dzis humorek mi jakos nie dopisuje, ledwo wstalam do pracy... pomalu sie rozkrecam ale starsznie zmeczona jestem nie wiem co mi sie dzieje... chyba jakies zimowe przesilenie Dob rze ze ide dzisiaj na TBC to sie rozruszam troche... ogolnie stan na dzis - jestem na nie!
E87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 08:36   #3674
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

dzis jestem umowiona z dziewczyna ktora szyje suknie slubne
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 08:48   #3675
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cześć dziewczynki


A u mnie dziś ksiądz chodzi trzeba ogarnąć mieszkanie i do ok19 jestem uziemiona w domu. Ale na szczęście TŻ dziś z nami będzie bo mojego taty nie ma więc mama go poprosiła żeby przyszedł co by jakiś mężczyzna był
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 08:51   #3676
E87
Wtajemniczenie
 
Avatar E87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 480
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Dziewczyny ktoras wklejala ostatnio link do watku z potrzebnymi rzeczami weselnymi / kalendarium co i kiedy, czy ktoras moglaby go wkleic raz jeszcze?

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki


A u mnie dziś ksiądz chodzi trzeba ogarnąć mieszkanie i do ok19 jestem uziemiona w domu. Ale na szczęście TŻ dziś z nami będzie bo mojego taty nie ma więc mama go poprosiła żeby przyszedł co by jakiś mężczyzna był
O i super przedstawiciel bedzie moj sie tez ostatnio zalapal na kolede a uciekl do gory, ale ksiadz akurat przyszedl i go widzial - wiec zaczal go wolac i nie mial wyjscia
E87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 08:51   #3677
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
po prostu mi się w głowie to nie mieści by zamówić 300 butli wódy


a ja mam ostatnio loty na tą piosenkę

http://www.youtube.com/watch?v=I4q5mZo39Qk
My mamy to na 2 dni..jesli zostanie może będzie na chrzest...

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
a u mnie 130 dni ale powoli wszystko zaczyna się klarować

dziś odbiór wódeczki i leczenia ciąg dalszy

Paulinko
Gonie Cie...

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
czołgiem

dziewczyny z miesiecy letnich, czy kupujecie juz napoje ??
Rozglądam sie bo w Tesco była w grudniu promocja litr pepsi plus litr gratis. Wszystko miała date wazności do czerwca a ja mam w czerwcu slub..więc czekam na taka okazje znowu...
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś

Edytowane przez kooocur
Czas edycji: 2012-01-10 o 08:59
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 08:52   #3678
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

a ja dzisiaj dostałam odpowiedz od chlopaka ktory spiewa w kosciele i gra na organach i ma wolny termin akurat mój

po pracy do niego zadzwonie i zaklepie, to bede miala juz oprawe muzyczna w kosciele
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 09:16   #3679
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Witajcie!

U mnie tak szaro i ponuro, że oczy mi si e same zamykają. Pierwszy raz od dłuższego czasu udało mi się dość szybko zasnąć bo ostatnio miałam z tym nie mały problem. Np. w niedziele poszłam spać o północy,a ostatni raz na zegarek paczyłam ok.4. Nie mam pojęcia co się dzieje.

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
Co to za model ?https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1326027732 kopiuje link, bym wiedziała potem jak odpiszesz, tak w ogóle to piękna suknia
Kolekcja Angel 2011 model Giovani.

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
czołgiem

padłam
Ja też

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez E87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktoras wklejala ostatnio link do watku z potrzebnymi rzeczami weselnymi / kalendarium co i kiedy, czy ktoras moglaby go wkleic raz jeszcze?[COLOR="Silver"]
http://slub-wesele.com/nlcalc.php

O to ci chodziło??
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png

Edytowane przez justyna_g4
Czas edycji: 2012-01-10 o 09:14
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 09:35   #3680
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez Wiktusiaczek Pokaż wiadomość
Witam i dziękuję Wam wszystkim za kciuki : fasolki nie będzie na razie A narządy rozrodcze kobiety są fascynujące: macica wygląda super na USG - kolejny raz już oglą
a mówiłam że będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
aa i mam newsa!!!

Robimy górę u TZ w domu w PL dla siebie!!! bylo mnostwo problemow, ale juz sie wszystko powoli klaruje nawet Tesciowie byli dzisiaj u moich Rodzicow na kawie z tego co mi braciszek wygadal:P hehehe:P Jak wszystko dobrze pojdzie to juz w kwietniu jak przyjedziemy do PL to bedą postawione scianki (bo to poddasze) , podloga, lazienka, zostanie nam sie umeblowac wiec przed slubem na pewno wszystko bedzie gotowe! a strasznie sie cieszymy, bo nie musimy wydawac 200 tysiecy na jakies male mieszkanie, przynajmniej zostanie odlozone na dom, a za tą gore dogadamy sie z Rodzicami TZ i wyjdzie nas to naprawde niewielkie pieniądze bo tak myslelismy sobie ostatnio jak to bedzie po slubie jak bedziemy przyjezdzac na swieta czy wakacje.. ja mam maly pokoj, gdzie molibysmy byc, ale jak bedzie dziecko to tam sie nie pomiescimy, a tak jak bedziemy mieli calą gore to bedzie super! ah
super wiadomość

to widzę że jest nas kilka które zastanawiają się nad brakiem stanika podczas ślubu. Jak pójdę z moją suknią do krawcowej to przymierzę ją bez niego i ocenimy razem czy bez czy z a może ona mi coś zaproponuje zobaczymy
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 09:39   #3681
baskaeta
Zadomowienie
 
Avatar baskaeta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

dzień dobry !

u mnie jeszcze 151 dni!!! jupi


widzialam że poruszłayście kwestie:

pieniędzy - my mamy wspólne konto

wódki - uważam że lepiej jak ma zostac niż braknąć więc popieram większe ilości sami wydaliśmy ponad 5000 zł ale wiem ze nie zabraknie i się nie martwimy tym problemem

biustonosza - też nie wiem co z ta kwestią zrobić i sie zastanawiam jak to wszytsko zgrabnie ogarnać

myślicie ze teraz najlepiej juz sie zapisywac an próbne fryzury/makijaze? i rezerwacja tych rzeczy?
__________________
Gotowanie z przyjemności
baskaeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 09:39   #3682
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja mam pytanie z innej beczki... czy któraś z was planuje nie mieć biustonosza w dniu ślubu?? szczególnie pytam dziewczyny o większym biuście... ciężko znleźć ładny stanik a co dopiero bardotkę w dużym rozmiarze
mi pani w salonie powiedziała, żebym biustonosza nie kupowała bo tam coś będzie wszyte. Pewnie jakieś gąbeczki. Ja biustu nie mam wcale i nie mam zielonego pojęcia jak się będę czuła bez biustonosza w takiej sukience.
Cytat:
Napisane przez evoonia86 Pokaż wiadomość
Hello

przeczytałam co tu nasmarowałyście i jestem w miare na bieżąco

gratuluję wszystkich ślubnych zakupów

pierwszy dzień w pracy minął w miarę spokojnie- dzisiaj poznawalam firmę i zapoznawałam sie ze swoimi obowiązkami. praca zapowiada się ciekawie, ponieważ bede odpowiedzialna za wprowadzenie na rynek noweg produktu, więc duże wyzwanie przede mną ale kilku dni marzyłam o podobnej pracy, więc ciesze się, że mi się udało ją dostać mam tylko nadzieję, że projekt zakonczy się sukcesem

poza pracą to caly czas załatwialiśmy resztę formalności związanych z mieszkaniem. teraz właściewie pozostało nam czekać na spotkanie z notariuszem i spisanie finalnej umowy. a w między czasie powoli rozgladamy się za pomyslamy co i jak sobie urządzić. muszę powiedzieć, że strasznie się tym jaram

a teraz zbieram się do kąpieli i do łóżeczka, bo padam na ryjek dobrej nocki
za pracę i fajnie, że jest fajnie

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
aa i mam newsa!!!

Robimy górę u TZ w domu w PL dla siebie!!! bylo mnostwo problemow, ale juz sie wszystko powoli klaruje nawet Tesciowie byli dzisiaj u moich Rodzicow na kawie z tego co mi braciszek wygadal:P hehehe:P Jak wszystko dobrze pojdzie to juz w kwietniu jak przyjedziemy do PL to bedą postawione scianki (bo to poddasze) , podloga, lazienka, zostanie nam sie umeblowac wiec przed slubem na pewno wszystko bedzie gotowe! a strasznie sie cieszymy, bo nie musimy wydawac 200 tysiecy na jakies male mieszkanie, przynajmniej zostanie odlozone na dom, a za tą gore dogadamy sie z Rodzicami TZ i wyjdzie nas to naprawde niewielkie pieniądze bo tak myslelismy sobie ostatnio jak to bedzie po slubie jak bedziemy przyjezdzac na swieta czy wakacje.. ja mam maly pokoj, gdzie molibysmy byc, ale jak bedzie dziecko to tam sie nie pomiescimy, a tak jak bedziemy mieli calą gore to bedzie super! ah
no to super
Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość

misiak17 ślubujemy w ten sam dzień sukienkę już masz?
sukienkę zamówiłam w zeszłą środę dopiero. Wklejałam na forum zdjęcia katalogowe.

Witam.
Przepraszam z góry, że nie wszystko cytuję. Wczoraj też się nie odzywałam tylko trochę poczytałam. Jakoś tak mi zleciał ten dzień.

Byłam wczoraj 1 dzień u tej koleżanki pilnować jej córeczki. Mała jest fajna i wcale nie płakała.

I zaczął się u mnie remont w mieszkaniu.Więc jestem trochę zalatana. Do tego chcemy w tym tygodniu rozdać część zaproszeń u nas w mieście bo T ma akurat 1 zmianę to wieczorem można zawsze do kogoś iść.

TŻ mi powiedział ostatnio, że moglibyśmy już razem zamieszkać. Więc pomału zaczynamy czegoś szukać. Narazie na wynajem. Ale byś może już od marca będziemy mieszkać razem . Zajrzę do Was pewnie wieczorem.
Miłego dnia Wam Kochane życzę
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 09:47   #3683
E87
Wtajemniczenie
 
Avatar E87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 480
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Witajcie!

U mnie tak szaro i ponuro, że oczy mi si e same zamykają. Pierwszy raz od dłuższego czasu udało mi się dość szybko zasnąć bo ostatnio miałam z tym nie mały problem. Np. w niedziele poszłam spać o północy,a ostatni raz na zegarek paczyłam ok.4. Nie mam pojęcia co się dzieje.



Kolekcja Angel 2011 model Giovani.



Ja też

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------



http://slub-wesele.com/nlcalc.php

O to ci chodziło??
Dzieki, ale nie... chodzi mi o taki watek na wizazu - dziweczyny pisaly tam najwazniejsze rzeczy do zalatwienia, np. niezbednik kuferka Pm-ki i takie tam...
E87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 09:48   #3684
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

a co sądzicie o tym ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9ef80c498fd04985769a44c42e271add.jpg (94,8 KB, 34 załadowań)
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 09:51   #3685
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
a co sądzicie o tym ??
na zdjęciu wygląda fajnie ciekawe jak w realu....
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 09:52   #3686
Karolina_83
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_83
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 442
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
to widzę że jest nas kilka które zastanawiają się nad brakiem stanika podczas ślubu. Jak pójdę z moją suknią do krawcowej to przymierzę ją bez niego i ocenimy razem czy bez czy z a może ona mi coś zaproponuje zobaczymy
Ja też nie będę mieć biustonosza bo będą wszyte gąbeczki. Pasuje mi takie rozwiązanie bo zawsze to jeden wydatek mniej a po drugie ciężko by było coś znaleźć bo suknia ma głęboki dekolt na plecach.
Karolina_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 10:04   #3687
Nika0208
Rozeznanie
 
Avatar Nika0208
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 705
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Witam,
Biustonoasz- biustonosza miec nie będę - w sukni będa wszyte gąbeczki.
Wodka my na 120 os. ( z dziećmi) mamy 129 butelek ( jedna wypróbowana na zmówinach).
Zamówiona kosmetyczka - Berta
A dzis zmówiłam krótka podróż poslubna na Mazury zarezerwoałam pokój z kominkim
Nika0208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 10:11   #3688
Karolina_83
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_83
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 442
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez Nika0208 Pokaż wiadomość
.
Wodka my na 120 os. ( z dziećmi) mamy 129 butelek ( jedna wypróbowana na zmówinach).
Mamy podobną ilość - my na 120 osób mamy 132 butelki.
Karolina_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 10:13   #3689
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez E87 Pokaż wiadomość
Dzieki, ale nie... chodzi mi o taki watek na wizazu - dziweczyny pisaly tam najwazniejsze rzeczy do zalatwienia, np. niezbednik kuferka Pm-ki i takie tam...
To źle Cię zrozumiałam

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
a co sądzicie o tym ??
Bardzo ładne przynajmniej na zdjęciu
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 10:17   #3690
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
To ja dla przełamania alkoholowego tematu pochwalę się butkami ślubnymi
Bardzo ładne
Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
dziewczyny z miesiecy letnich, czy kupujecie juz napoje ??
Nam napoje zapewnia katering
Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
aa i mam newsa!!!
[/COLOR]
Super!!!

Co do wódki, to my na ok 150 osób na dwa dni kupimy ok 200 butelek. Więcej nie trzeba.

I tak w ogóle to czeeeeeeeść
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.