kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini! - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-08, 18:25   #3661
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Już zapewne byłyśmy sąsiadkami przez długi czas ja mieszkałam przez 20 lat w Górnym Sopocie, przy ul. Krasickiego, a Ty??
a te paski może ja też miałam, tylko dopiero zwróciłam uwagę? tak czy siak, od dziś zaczęłam smarować
Na pewno miałaś wcześniej te linie, bo skóra ma swoją elastyczność, także nie bój żaby Ale profilaktyka nie zaszkodzi, chociaż słyszałam, że nie ma sensu inwestować w jakieś super kremy liftingujące, przeciwzmarszczkowe itp., tylko:

1) złuszczać
2) nawilżać nawet zwykłym kremem
3) chronić przed nadmiernym słońcem

I że te zmarszczki, które robią się teraz można w łatwy sposób zlikwidować właśnie kremem nawilżającym. Mój TŻ twierdzi, że mam obsesję na punkcie zmarszczek i że to chore, ale np. mam dwa lata starszą siostrę, która naprawdę w średni i niekompetentny sposób pielęgnuje skórę twarzy i widać, że już jej się robi jakaś big zmarszczka na czole tak normalnie, bez marszczenia czoła (!). Dla mnie to chore w tym wieku mieć zmarszczki.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2013-01-08 o 18:27
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 18:28   #3662
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Tanio i dobrze na zmarszczki (i w ogóle na wszystko) - Retimax 1500, cena 3 zł.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:33   #3663
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Tanio i dobrze na zmarszczki (i w ogóle na wszystko) - Retimax 1500, cena 3 zł.
ze mnie sie wszyscy smieja, bo jak ktos ma problem otarcie, zadrapanie, sucha skora.... zawsze mowie maść z wit A ale teraz zamowilam sobie jakies cudo, masc z wit A,E i F a dzisiaj to przeszlam sama siebie, bo kupilam krem ze śluzu ślimaka

ja nie mam zadnej zmarchy, dlatego ze uzywam retinoidow w celu złuszczania skóry, ktore wplywaja tez na włokna kolagenu ale przerazilam sie ostatnio, w pracy mam takie jasne, sztuczne swiatlo, moja cera wyglada wtedy okropnie, a najgorzej zmarszczki pod oczami. Od miesiaca uzywam kremu pod oczy ( to moj pierwszy kosmetyk o nazwie "przeciwzmarszczkowy" ). Wszystkie zmarchy da sie wyprasowac, ale najgorzej pod oczami i szyja o ktorej pisalyscie. Na codzien o niej zapominamy, potem w wieku 40 lat jest za poźno, i jest ogromna roznica miedzy szyja a twarza

ja juz sie tyle kobiet naogladałam podczas w pracy w gabinecie, i niestety najgorzej wygląda skóra palacza i opalona . To są naprawde nieodwracalne procesy!



Monia, Ty sobie chwalisz ujedrniajaca serie rebuild ziai ? a powiedz ona rozgrzewa ? bo ja mam chlodzacy eveline, ale na ta pore roku go nie chce!
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 20:18   #3664
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Tak, mam czerwoną serię Ziai, rozgrzewającą piling gruboziarnisty+żel z pompką. Mam ich któreś z kolei opakowanie, a to dobrze o nich świadczy bo zazwyczaj skończę jedno i kupuję drugie inne a tutaj pełna wierność
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 20:32   #3665
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Ewelka, Twoje doświadczenie zawodowe to świetny przykład mówiący o tym, jak opalanie szkodzi I naprawdę nie jestem jakąś fanatyczką smarującą się filtrem 50 w grudniu, ale nie rozumiem jak w ogóle można nie używać filtra i chodzić np. na solarium. A fuj fuj.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 21:36   #3666
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ewelka, Twoje doświadczenie zawodowe to świetny przykład mówiący o tym, jak opalanie szkodzi I naprawdę nie jestem jakąś fanatyczką smarującą się filtrem 50 w grudniu, ale nie rozumiem jak w ogóle można nie używać filtra i chodzić np. na solarium. A fuj fuj.
ja sie smaruje 50 jak nie zapomne
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 21:45   #3667
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

A ja chodzę na solarę ale się nawilżam! o! to mam na swoją obronę!
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 22:10   #3668
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
to fajnie masz, szybko się chłop zadeklarował ja z TZ jesteśmy razem od lipca 2009 i nic



ja nie mam pieniędzy >.<
poza tym pewnie znowu kupiłabym czarną krótką kieckę, a mam już cztery >.<
1. fak, to ja tu chyba jestem najstarszym związkowym dinozaurem kiedy to minęło?! lata mojej młodości

2. bardzo chciałabym jakąś czarną krótką kieckę i jakąś super oryginalną i sexy czarną spódnicę, poluję od dawna i nie mogę trafić
Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
haha jak przeczytałam o tym maśle to też mi mniej zaczęły smakować (a mam otwarte opakowanie pralinek) i przestałam jeść. DZIĘKI!
pewnie i tak zjadłaś! Przyznaj się!
Cytat:
Termoloki mam firmy Valera (z euro rtv agd), jakaś szwajcarska, jak pisałam już od 3 lat są niezawodne. Ale moja siostra ma Babyliss od co najmniej 6 lat, też cały czas działają i wg mnie są mega podobne. Mamy zapinane na klamry (są też zapinane na wsuwki).
http://allegro.pl/valera-set-quick-2...900501785.html
Dzięki! myślałam, ze są stowe tańsze może miś mi kupi na walentynki? xD

Cytat:
Hehehe myślę, że nie zauważył jak wyglądasz, pewnie sam miał czarno przed oczami zresztą mój tż mówił zawsze że najpiękniej wyglądam rano. chociaż teraz jak pomyślę to już bardzo dawno tego nie mowił...cholera...
to takie słodkie usłyszeć taki komplement mój mi często mówi : jesteś śliczna gdy otwieram oczy, a on na mnie patrzy, ale mu nie wierzę, patrzę w lustro i myślę sobie.. eeheeeee, jak hui

Cytat:
A z wysp marzę o Galapagos
ja kombinuję tak, żeby zaliczać kolejną co 2 /3 lata :P później, jak już będę miliarderką, to oczywiście częściej najpierw chcę Mauritius
Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
I że te zmarszczki, które robią się teraz można w łatwy sposób zlikwidować właśnie kremem nawilżającym. Mój TŻ twierdzi, że mam obsesję na punkcie zmarszczek i że to chore, ale np. mam dwa lata starszą siostrę, która naprawdę w średni i niekompetentny sposób pielęgnuje skórę twarzy i widać, że już jej się robi jakaś big zmarszczka na czole tak normalnie, bez marszczenia czoła (!). Dla mnie to chore w tym wieku mieć zmarszczki.
ja mam! na czole i od marszczenia brwi - tak mają ludzie super mądrzy

ale nie sa jeszcze mocno widoczne, chyba sama sobie wkręcam, że je mam
najbardziej martwi mnie to, że mam jakąś taką zapadniętą twarz

A co do zmarszczek. zwróciłyście uwagę na Annę Muchę? wg mnie ma dużo
(btw; ale jaździora w mjm, widziałyście?!)
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Tanio i dobrze na zmarszczki (i w ogóle na wszystko) - Retimax 1500, cena 3 zł.
no co Ty?! a Ty to stosujesz?
Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
ze mnie sie wszyscy smieja, bo jak ktos ma problem otarcie, zadrapanie, sucha skora.... zawsze mowie maść z wit A ale teraz zamowilam sobie jakies cudo, masc z wit A,E i F a dzisiaj to przeszlam sama siebie, bo kupilam krem ze śluzu ślimaka
też bardzo lubię wit A A śluz ślimaka miałam w składzie BB
Cytat:
ja nie mam zadnej zmarchy, dlatego ze uzywam retinoidow w celu złuszczania skóry, ktore wplywaja tez na włokna kolagenu ale przerazilam sie ostatnio, w pracy mam takie jasne, sztuczne swiatlo, moja cera wyglada wtedy okropnie, a najgorzej zmarszczki pod oczami. Od miesiaca uzywam kremu pod oczy ( to moj pierwszy kosmetyk o nazwie "przeciwzmarszczkowy" ). Wszystkie zmarchy da sie wyprasowac, ale najgorzej pod oczami i szyja o ktorej pisalyscie. Na codzien o niej zapominamy, potem w wieku 40 lat jest za poźno, i jest ogromna roznica miedzy szyja a twarza
a w jakiej formie?

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Tak, mam czerwoną serię Ziai, rozgrzewającą piling gruboziarnisty+żel z pompką. Mam ich któreś z kolei opakowanie, a to dobrze o nich świadczy bo zazwyczaj skończę jedno i kupuję drugie inne a tutaj pełna wierność
A nadal masz za pól darmo? bo to by wiele tłumaczyło!
__________________


Edytowane przez aniabaniaa
Czas edycji: 2013-01-08 o 22:11
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 22:30   #3669
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Bania, ja też marszczę brwi. Najgorsze, że mi TŻ powiedział, że nawet jak śpię, to mam taką zawziętą minę Także już odkładam na wypełnianie zmarszczek w tym miejscu... Moja ciotka tak marszczy brwi i ma naprawdę wielką pionową zmarchę.

Mucha ma strasznie dużo zmarszczek! Ale zobacz, jaka ona opalona, nic dziwnego. W ogóle ta Madzia w MjM to poyebana, sama nie wie czego chce. Niby tutaj Michał, a tu się bura, że Pawełek sobie przygruchał szefową na noc. Oj Pies ogrodnika z niej. Ona by się skumała z Marcinem od Gosi i Tomka, podobne podejście do związków i życia ;D Z tym, że Madzia marzy o miłości, a Marcin o dobrym ruchanku. No ale może jakiś krótki romans by był. Ale i tak hitem odcinka był Marek i Anna i ich bzykanko W rodzinie nic nie ginie!!!

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2013-01-08 o 22:32
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 22:58   #3670
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Bania, ja też marszczę brwi. Najgorsze, że mi TŻ powiedział, że nawet jak śpię, to mam taką zawziętą minę Także już odkładam na wypełnianie zmarszczek w tym miejscu... Moja ciotka tak marszczy brwi i ma naprawdę wielką pionową zmarchę.
hm, a interesowałas się już, jakie są koszty i jak często trzeba to powtarzać? te wszystkie zabiegi mnie wykończa

w poliki będę musiala wstrzyknąć jakiś botoks, normalnie pod oczami mam takie zapadnięte miejsce
Cytat:
Mucha ma strasznie dużo zmarszczek! Ale zobacz, jaka ona opalona, nic dziwnego. W ogóle ta Madzia w MjM to poyebana, sama nie wie czego chce. Niby tutaj Michał, a tu się bura, że Pawełek sobie przygruchał szefową na noc. Oj Pies ogrodnika z niej. Ona by się skumała z Marcinem od Gosi i Tomka, podobne podejście do związków i życia ;D Z tym, że Madzia marzy o miłości, a Marcin o dobrym ruchanku. No ale może jakiś krótki romans by był. Ale i tak hitem odcinka był Marek i Anna i ich bzykanko W rodzinie nic nie ginie!!!
ale tak nagle jej wyskoczyły te zmarszczki

Madzia oczom nie wierzyłam, i wczoraj i dziś Wczoraj bardzo zawiodłam się na niej, gdy bezczelnie zmierzyła szefową Pawła. Choć Iza też była bardzo niemiła i taka wyrachowana. nic dziwnego, ze się nie polubiły. Ja myślę, że Magda nadal kocha Pawła, ze czuje do niego coś więcej niż przyjaźń. Nie wiem co łączy ją z Michałem. Może w ten sposób zabija tęsknotę za Pawłem? Nie wiem, naprawdę nie wiem, czym Nas w tym wątku zaskoczy Ilona.
(wczoraj superowe były te ujęcia :madzia i cichopek w dziczy. madzia kontempluje na ławce. Madzia myśli co zrobić; itp

Dziś mistrzem dnia była Gosia w końcu to zrobiła! Powiedziala agnieszcze co niej myśli. Ja się pytam, co ona jeszcze robi w rodzinie Mostowiaków?! dałaby im spokój. Widzowie nie pamiętają, oni zapomnieli, jak wielu trosk i zmartwień przysporzyła Marcie zachodząc w ciążę z jej facetem. Teraz On jakby nie było ma przez nią problemy.

Marcin spoko Myśle, że ruchnąłby Madzię i miałby na chacie drugą Kasię On jest taki władczy i olewatorski, Magda mogłaby mu ulec.
Co się stalo z matką Marcina? Moja siostra powiedziała, że pewnie jest nią agnieszka

Bardzo emocjonujacy byl ten odcinek. No i Marek, na kozaka. Prawdziwy macho z niego aaaa a najlepsze, był seks z anną, a on później patrzy na zdjęcie Hanki i wzdycha Wyraźnie podkreślona została jego tęsknota!
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 23:11   #3671
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ewelka, Twoje doświadczenie zawodowe to świetny przykład mówiący o tym, jak opalanie szkodzi I naprawdę nie jestem jakąś fanatyczką smarującą się filtrem 50 w grudniu, ale nie rozumiem jak w ogóle można nie używać filtra i chodzić np. na solarium. A fuj fuj.
Ekhem, ja na przykład zazwyczaj zapominam o filtrze...moja skóra jest śniada i nigdy nie zdarza mi się "spalić", nawet po dniu na plaży. Mam tylko filtr w podkładzie, ale nie wiem czy to się liczy.

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Na pewno miałaś wcześniej te linie, bo skóra ma swoją elastyczność, także nie bój żaby Ale profilaktyka nie zaszkodzi, chociaż słyszałam, że nie ma sensu inwestować w jakieś super kremy liftingujące, przeciwzmarszczkowe itp., tylko:

1) złuszczać
2) nawilżać nawet zwykłym kremem
3) chronić przed nadmiernym słońcem

I że te zmarszczki, które robią się teraz można w łatwy sposób zlikwidować właśnie kremem nawilżającym. Mój TŻ twierdzi, że mam obsesję na punkcie zmarszczek i że to chore, ale np. mam dwa lata starszą siostrę, która naprawdę w średni i niekompetentny sposób pielęgnuje skórę twarzy i widać, że już jej się robi jakaś big zmarszczka na czole tak normalnie, bez marszczenia czoła (!). Dla mnie to chore w tym wieku mieć zmarszczki.
właśnie się zastanawiam, czy tanie kremy są tak skuteczne jak drogie? zazwyczaj jednak kobiety, które wydają kupę kasy na kosmetyki wyglądają lepiej, niż te co nie wydają...

Ewelka: jakiego używasz kremu pod oczy? Ja kiedyś kupiłam polecaną na wizażu ziaję, ale mnie uczuliła i się zraziłam (a był to jedyny kosmetyk w życiu który mnie uczulił), uznałam że skóra pod oczami jest zbyt wrażliwa żeby ryzykowac.

Ania: nie zjadłam! w sensie, nie zjadłam Lindta, ale za to zjadłam kilka kostek niemieckiej dwuwarstowej kawowej czekolady...mojej ulubionej....
Co do podróży, planujemy z TŻ Paryż (wiosną, obiecał mi za skończenie magisterki ) i Peru i Boliwię na kilka tygodni (jesienią) ale to ostatnie zależne od tanich biletów. Może się okazać że wylądujemy gdzie indziej, alternatywą są całe Bałkany albo - może - USA, ale to też zależy od biletów.
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 00:11   #3672
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Jak masz śniadą skórę, to mniejsze ryzyko, że się spalisz, musiałabyś chyba pojechać gdzieś w strefę zwrotnikową, żeby mieć jakieś poparzenie skóry. Podkład z filtrem zawsze coś daje, ja nawet nie wiem czy mój ma jakiś SPF, ja np. zimą w ogóle kremu z filtrem nie używam, ale też zimą mało wychodzę z domu A na lato 30tkę. Nie zależy mi na stosowaniu blokerów itp., bo nie chodzi mi o efekt trupa, ale jednak wolę, żeby jakaś ochrona była.

Ja kiedyś oglądałam taki test w programie "jak dobrze wyglądać nago?" i koleśki testowały kremy bez naklejki i tam do konkursu stanęły jakieś drogie kremy za 50funtów itp., a wygrał zwykły nawilżający za chyba 5 funtów kobiety miały po nim najlepsze odczucia w pielęgnacji cery, nawet mówiły, że im wygładził zmarszczki chociaż ja tam uważam, że warto też w pewnym wieku używać kremów odżywczych z jakimiś witaminami itp. np. na noc. Pewnie będę testować na sobie po trzydziestce :P

Bania, nie mam pojęcia, na razie może zacznę odkładać na wypełnienie zmarszczek do świnki skarbonki 5zł tygodniowo

Edit: znalazłam, w promocji można nawet za 5 stów

Zmarszczki miedzybrwiowe („lwie”)500

o tak się nasze zmarszczki będą nazywać supcio nazwa

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2013-01-09 o 00:15
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 07:24   #3673
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Monia ja Ci już gratulowałam w innym miejscu, ale jeszcze raz
Szczęścia, seksu, pieniędzy i jessszczeeeeee więcej miłości na nowej drodze życia!!





Nie oglądam już MjM
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 09:10   #3674
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość

Ania: nie zjadłam! w sensie, nie zjadłam Lindta, ale za to zjadłam kilka kostek niemieckiej dwuwarstowej kawowej czekolady...mojej ulubionej....
Co do podróży, planujemy z TŻ Paryż (wiosną, obiecał mi za skończenie magisterki ) i Peru i Boliwię na kilka tygodni (jesienią) ale to ostatnie zależne od tanich biletów. Może się okazać że wylądujemy gdzie indziej, alternatywą są całe Bałkany albo - może - USA, ale to też zależy od biletów.
też lubię tą czekoladę niemiecką


ale masz plany, aaaaa! Twój zawsze był takim podróżnikiem? Ktoś kogoś musiał zarażać pasją podróżowania?

acha, sorry że znowu zadaję pytanie o Maderę :P ale z jakim biurem podróży byłaś?
Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ja kiedyś oglądałam taki test w programie "jak dobrze wyglądać nago?" i koleśki testowały kremy bez naklejki i tam do konkursu stanęły jakieś drogie kremy za 50funtów itp., a wygrał zwykły nawilżający za chyba 5 funtów kobiety miały po nim najlepsze odczucia w pielęgnacji cery, nawet mówiły, że im wygładził zmarszczki chociaż ja tam uważam, że warto też w pewnym wieku używać kremów odżywczych z jakimiś witaminami itp. np. na noc. Pewnie będę testować na sobie po trzydziestce :P
haha to bylo bardzo fajne w tym programie
Ja sama nie wiem... Raczej uważam, że cena ma znaczenie, choć tego typu eksperymenty jak ten, który opisałaś - zachęcają mnie do przejścia na bardziej rozsądny i ekonomiczny tok myślenia :P
Dziś muszę sobie kupić jakiś krem, no i nie wiem co wybrać.
Na noc tez używam
Ostatnio miałam:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-rumianku.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wa-wersja.html - ten pierwszy taki sobie, ale drugi, zwężający pory to mistrz!

a chcę kupić:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ujacy-24h.html

tylko poczekam na jakąś promocję, za stowe nie kupię, w ogóle skąd ta cena dorwę za 4 dychy :P
Cytat:
Bania, nie mam pojęcia, na razie może zacznę odkładać na wypełnienie zmarszczek do świnki skarbonki 5zł tygodniowo

Edit: znalazłam, w promocji można nawet za 5 stów

Zmarszczki miedzybrwiowe („lwie”)500

o tak się nasze zmarszczki będą nazywać supcio nazwa
ja mam świnkę skarbonkę! Masz? Wrzucałam do niej żólciaki które znajdowałam we wszystkich torebkach po kilku wyjściach na miasto :P a w przyszłym roku ma ich już nie być, i co teraz?! mam iść z nimi do banku jak przedszkolak? bo na zmarchy mi nie wystarczy xD

LWIE! jak ładnie! lwice z nas, arrr ;D

5 stów, pfff :P pewnie niedługo groupon będzie miał to w swojej ofercie. tanio jak barszcz. i po co kupować kremy :P
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Monia ja Ci już gratulowałam w innym miejscu, ale jeszcze raz
Szczęścia, seksu, pieniędzy i jessszczeeeeee więcej miłości na nowej drodze życia!!





Nie oglądam już MjM
czemu nie oglądasz? i Czemu Ciebie tu z nami nie ma? w jakim innym miejscu jej gratulowałaś? co z Tobą się dzieje? już nas w ogóle nie lubisz chyba ze jakiś chłopiec skradł Twoje serdunio?!
__________________


Edytowane przez aniabaniaa
Czas edycji: 2013-01-09 o 09:12
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 13:04   #3675
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
a w jakiej formie?
retinoidy w formie plynu, atrederm, podobno wymiatacz zaskornikow. Taaa jasne ale Ty masz ladna cere to nie potrzebujesz
Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Ewelka: jakiego używasz kremu pod oczy? Ja kiedyś kupiłam polecaną na wizażu ziaję, ale mnie uczuliła i się zraziłam (a był to jedyny kosmetyk w życiu który mnie uczulił), uznałam że skóra pod oczami jest zbyt wrażliwa żeby ryzykowac.
mam ziajke i zel flos leku, narazie nic konkretnego, nawilzanie, odzywienie, zlagodzenie. Narazie nie szaleje z jakis konkretnym preparatem, bo wiem ze moje zmarchy wynikaja z przesuszenia

iwostin ma dobry kremik, jakis tlusty pod oczy. Ogolnie cos aptecznego sobie kup, jakis dermokosmetyk. Czasem smaruje tez olejek arghanowym skore pod oczami


Wy tu o podrozach, az sie rozmarzylam
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!

Edytowane przez _Ewelka___
Czas edycji: 2013-01-09 o 13:06
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 14:05   #3676
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Tak się zastanawiam też, bo Ania pisała że oszczędza na Yves Rocher, i ogólnie nam (w sensie Polkom) się wydaje, że zagraniczne kosmetyki są lepsze - a ja się z tym nie zgadzam. Oczywiście, tzw. "górna półka" u nas nie istnieje, ale firmy typu Vichy, Yves Rocher to kosmetyki które za granicą są z dolnej, albo średniej półki, i np. Loreal i Vichy są dostępne w supermarketach.
Do loreala straciłam serce jak byłam w Nowym Jorku i kupiłam sobie cienie Loreal za 1$ w sklepie typu "wszystko poniżej 5$", i było też peeeeełno innych kosmetyków Loreala i np Sally Hansen za grosze, leżały jak śmieci w koszu.
U nas się wydaje że są lepsze bo droższe, a tymczasem wg mnie polskie firmy robią niektóre rzeczy naprawdę świetnej jakości - a że są tańsze to naturalne, przecież mamy tańsze produkty, siłę roboczą itd....Chodzi mi o to, że to co u nas wydaje się lepsze bo zagraniczne, za granicą kupują nawet biedne kobiety, bo je stać.
Znam też Francuzki pochodzenia polskiego które jak tylko są w Polsce kupują właśnie kosmetyki - bo mamy lepsze. Ogólnie ja kupuję w większości polskie kosmetyki (z wyjątkiem kolorówki :P ) , mam do nich jakoś większe zaufanie
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 14:27   #3677
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
retinoidy w formie plynu, atrederm, podobno wymiatacz zaskornikow. Taaa jasne ale Ty masz ladna cere to nie potrzebujesz
no co Ty,ja mam ładną cerę?! ja mam paskudną cerę choć ostatnio zmieniła się na lepsze

wooow poczytałam teraz chwilę o tym, jakieś cudo chyba, co? stosowałaś ? to jest na receptę?

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam też, bo Ania pisała że oszczędza na Yves Rocher, i ogólnie nam (w sensie Polkom) się wydaje, że zagraniczne kosmetyki są lepsze - a ja się z tym nie zgadzam. Oczywiście, tzw. "górna półka" u nas nie istnieje, ale firmy typu Vichy, Yves Rocher to kosmetyki które za granicą są z dolnej, albo średniej półki, i np. Loreal i Vichy są dostępne w supermarketach.
Do loreala straciłam serce jak byłam w Nowym Jorku i kupiłam sobie cienie Loreal za 1$ w sklepie typu "wszystko poniżej 5$", i było też peeeeełno innych kosmetyków Loreala i np Sally Hansen za grosze, leżały jak śmieci w koszu.
U nas się wydaje że są lepsze bo droższe, a tymczasem wg mnie polskie firmy robią niektóre rzeczy naprawdę świetnej jakości - a że są tańsze to naturalne, przecież mamy tańsze produkty, siłę roboczą itd....Chodzi mi o to, że to co u nas wydaje się lepsze bo zagraniczne, za granicą kupują nawet biedne kobiety, bo je stać.
Znam też Francuzki pochodzenia polskiego które jak tylko są w Polsce kupują właśnie kosmetyki - bo mamy lepsze. Ogólnie ja kupuję w większości polskie kosmetyki (z wyjątkiem kolorówki :P ) , mam do nich jakoś większe zaufanie
hmm tylko ja nie wiem jak to jest z tymi kosmetykami które można dostac w klepu wszystko za 5 zł, pepco itp i ich zagranicznych odpowiednikach. Bo u nas też są w takich koszach, za jakieś grosze :P ale nie wiem, czy to jest faktycznie to samo..? Tak czy inaczej - masz rację, te kosmetyki u nich to dolna/ średnia półka

ale uważam, że kosmetyki z rossmana z tej średniej półki są gorsze od droższych dermokosmetyków z apteki, czy kosmetyków drozszych, z wyższej półki .
Ja z ziai, daxa, perfecty, bielandy, evelline praktycznie nie korzystam, ale nie dlatego, ze uważam, ze loreal czy vichy są lepsze, bo droższe. te pierwsze na mnie nie działają, dlatego sięgam po inne, choć nadal po te z niskiej/ średniej półki, bo nie stać mnie na zakupy w sephorze co miesiąc. A krem za 200 zl raz na jakis czas mnie nie urządza :P (poza tym wcale nie jest powiedziane, że jakoś świetnie zadziala)
a ib roznica w cenie sie zaciera, loreal przestaje byc jakims produktem exclusive, przynajmniej jesli o pielegnacje chodzi, kolorowka nadal sie ceni


kupilam tez puder na zwiekszenie objetosc wlosow, uzywalyscie?

aa, i mialam pytac, korzystacie z jakis materacow, poduszek ktore gwarantuja super komfort podczas snu, dopasowujac sie do kregoslupa....?

dzis kupilam garnier, bo sie spieszylam :P

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

a w ogole to tak sobie mysle, ze przy polskich zarobkach, to i ziaja potrafi byc kosmetykiem z wyzszej polki ;/
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 14:58   #3678
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

czemu nie oglądasz? i Czemu Ciebie tu z nami nie ma? w jakim innym miejscu jej gratulowałaś? co z Tobą się dzieje? już nas w ogóle nie lubisz chyba ze jakiś chłopiec skradł Twoje serdunio?!
Gratulowałam Moni na fb
Nie oglądam bo tam są takie miągwy, że aż mnie czepie
Ze mną super zayebiaszczo
Kocham Was całym psyholowym serduniem
Nieeeeeeee!! Żadnych facetów!


Po prostu jakoś się nie mogę wkręcić w temat
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 15:33   #3679
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Po prostu jakoś się nie mogę wkręcić w temat
nie sciemniaj jak nie mozesz sie wbic w temat jak prawie nic tu nie piszemy


no tak, kazda nie moze sie wbic i jest potem taki suchar
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!

Edytowane przez _Ewelka___
Czas edycji: 2013-02-03 o 20:03
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 16:01   #3680
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Ewelka nooo Na temat kremu się nie wypowiem, booooo..... nie używam kremu
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 16:21   #3681
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
atrederm jest fajny, nic tak nie zluszcza i nie wygladza, uzywam 1,5 miesiaca, czasem opadaja mi rece, ciagle schodzi mi skora, luszcze sie do tego stopnia ze ludzie pytaja " ojej ale masz sucha skore, to przez zime?" i wtedy zmuszona jestem sciemniac ze tak przez zime, bo nie chce sie wdawac w dyskusje czym jest atrederm i po co mi to

na recepte, cos kolo 30 zł. Teraz zaczynam na tyłek nakladac bo mi sie termin konczy pieknie wygladza.
no co Ty, na tyłek? a chętnie to przepisują, czy jest to taki kosmetyk na który kręcą nosem i raczej niechętnie to robią...? ja też go chcę
Cytat:

retinoidy w wersji żelu tez sa super, na zaskorniki
co do ziai hahahahahahahaaaaaaaaaa
doookładnie w dzisiejszych czasach, to nie kazdy sobie moze pozwolić

kurcze, no bo tak sobie pomyślałam, ze jezeli facet i babka pracują za najnizsza krajowa i maja 2 dzieci to nawet z taka ziaja moze byc ciezka, a przeciez wiele jest takich rodzin dotarlo do mnie, ze za malo doceniam to co mam

Cytat:
no tak, kazda nie moze sie wbic i jest potem taki suchar
ja nawet jak nic nie pisze, to wiem, ze gdzies tam daleko jestescie wszystkie Wy, i gdy bede miala problem to predzej czy pozniej mi odpiszecie
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Ewelka nooo Na temat kremu się nie wypowiem, booooo..... nie używam kremu
Psyhe, Twoje tłumaczenie, ze nie udzielasz sie, bo rzekomo nie mozesz sie wbic jest dość jałowe! Wiesz co?! Ty rozpustna dziewucho! nie możesz się wbić odkąd przestałyśmy pisać o wylizywaniu białego ! (z nussmilka ofc!)
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 16:25   #3682
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Bania zapomniałam już o tym!


Dzisiaj byłam na zakupach i kupiłam sobie żakiet dłuższy z ćwiekami na klapie, eleganckie czarne spodnie i transparentną, burgundową koszulę
Jeszcze planuję dziadka naciągnąć na sztyblety czarne, klasyczne

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Jutro się ważę i robię pomiary
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 17:36   #3683
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Bania zapomniałam już o tym!


Dzisiaj byłam na zakupach i kupiłam sobie żakiet dłuższy z ćwiekami na klapie, eleganckie czarne spodnie i transparentną, burgundową koszulę
Jeszcze planuję dziadka naciągnąć na sztyblety czarne, klasyczne

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Jutro się ważę i robię pomiary
a gdzie? w sensie jest jakies foto na necie? ciekawa jestem jak wygląda ojjjjjj burgund to zdecydowanie nie mój kolor, nie trawię go:P a jaką koszule? dopasowana taka? ja pokochałam też te luźniejsze, w dopasowanych widać mi bebech

a sztyblety spoko ja mam czarne na obcasie ok. 5 cm, z brokatową piętą , niezłe



wyszłam z psem i z rozbiegu załozyłam buty do biegania, choc nie miałam w planach joggingu, to pobiegałam dobre 30 minut! sety z tommorowlandu działają cuda hehe
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 17:37   #3684
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
no co Ty?! a Ty to stosujesz?

A nadal masz za pól darmo? bo to by wiele tłumaczyło!
Używam od niedawna
Nie mam już nic za pół darmo Co więcej-u nas są ceny warszawskie, na mało co mnie stać Po głupi ibuprom chodzę do innej apteki

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
mam ziajke i zel flos leku, narazie nic konkretnego, nawilzanie, odzywienie, zlagodzenie. Narazie nie szaleje z jakis konkretnym preparatem, bo wiem ze moje zmarchy wynikaja z przesuszenia
Ja mam oliwkową ziaję pod oczy, ale kiepska jest :P

Teraz smaruję brwi i rzęsy na noc olejkiem rycynowym i zastanawiam się czy w nocy nie rozmazuje mi się pod oczami i dodatkowo nie nawilża

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Ewelka nooo Na temat kremu się nie wypowiem, booooo..... nie używam kremu
Phi, że niby jeszcze za młoda? Poczekaj Psyche, jeszcze rok, jeszcze dwa i przyjdziesz do nas po poradę
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 18:00   #3685
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Ale rycynowy wysusza przecież :P
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 18:04   #3686
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Ale rycynowy wysusza przecież :P
Ale że skórę wysusza? Eee lipa :P
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 18:08   #3687
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Moją wysusza i włosy teeeeż
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 18:14   #3688
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Moją wysusza i włosy teeeeż
Za rycyną na włosy też nigdy nie przepadałam
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 19:20   #3689
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
no co Ty, na tyłek? a chętnie to przepisują, czy jest to taki kosmetyk na który kręcą nosem i raczej niechętnie to robią...? ja też go chcę
dziewczyny uzywaja na całe cialo, brzuch czy pupa to norma ale dlatego że płyn jest dosc duzy (60 ml) wazny przez 30 dni i nie sposob zuzyc tego na twarz, wiec mozna chlapnac na cialo gdzie sie da. A ze wplywa na kolagen i jedrnosc skory, podobno i na cellulit działa zrobie kilkudniowe smarowanie na posladki z ciekawosci retinoidy stosowane zewnętrznie, są najskuteczniejsze do walki ze zmarszczkami. Po nich łuszczenie jest naprawde duze, skora pracuje na wysokich obrotach zeby sie zregenerowac, jest pobudzona do odnowy. Na sobie widze, jak schodzi mi skora, i mam nowiutki naskorek, skora jest wypolerowana. Ja osobiscie bardzo w nie wierze jednak to jeszcze nie ten wiek, zeby działać przeciwzmarszczkowo

nie powinno byc problemu z przepisaniem, skoro działa tez przeciwzmarszczkowo, kazdy lekarz powinien wypisac
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
sety z tommorowlandu działają cuda hehe
och i ach zgadzam sie
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 19:51   #3690
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

co do kosmetyków to też się kiedyś zastanawiałam czy droższe znaczy lepsze, ale przecież wiadomo że płaci się też za markę/opakowanie a nie sam produkt.
tak czy siak, nie mam problemu z doborem aptecznych/drogeryjnych kosmetyków, bo testuję te moje naturalne cudeńka z Rosji i zobaczymy.
ale ja w ogóle kocham kwiatki, drzewka i zwierzątka i wierzę że najlepsza pielęgnacja to taka, którą stosowały nasze prapraprababcie, zero chemii, zdrowe żarełko, ziołolecznictwo i ogólnie moc natury

gdybym jeszcze palenie rzuciła...
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.