Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-29, 11:40   #3691
Esente
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witajcie

Tak sobie dzisiaj siedzę i myślę nad cosmelanem...
Zastanawiam się, na ile jest on skuteczny(?)
Czy Którejś z Was plamiska zniknęły bezpowrotnie, czy szczęście trwa tylko przez czas stosowania złuszczającego kremu(?)

Dziś mam wizytę konsultacyjną u pani doktor.
Ma ona powiedzieć, czy mojej twarzy wystarczą lasery, czy kwalifikuje się na cosmelan (mimo że na 100% wiem, że to drugie, idę, by rzuciła fachowym okiem na moje poplamione lico).

ps-Przeglądając albumy, znalazłam kilka zdjęć z okresu , w którym stosowałam pigmanorm.
I teraz zastanawiam się, czy do niego nie wrócić, bo jeśli efekt działania i trwałość cosmelanu ma być podobna, to chyba jednak wolę kupić tubkę maści za 16 euro, niż wydać 1900 zł.

*Fotka wykonana po miesiącu/lub 2 używania pigm. i dziś (po ponad 2-letniej przerwie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (68,6 KB, 132 załadowań)
Esente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 15:42   #3692
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Esente jesli Twoja buzka tak wygladała po pigma. to jestem zachwycona, plam pozbyłaś się całkowicie.... szkoda tylko,ze powróciły . Po cosmelanie niestety pewności tez nie masz czy efekt będzie stały, ja cos. robiłam 2 miesiąe temu na str 115 są moje 2 fotki(mam tam bardzo czerwoną skórę,zdjęcia były robione podczas stosowania). Na drugim zdjęciu plama na czole jest dużo jasniejsza i szczerze mówiąc to juz tak zostało, 3x w tyg.smaruję nadal cosm. na same plamiska,ale juz chyba więcej nic ich nie ruszy.Jestem i tak bardzo zadowolona, ponieważ po nałozeniu podkładu plam kompletnie nie widać,ale w 100% niestety nie zeszły. W listopadzie jeszcze raz powtórzę cały zabieg bo trochę mi maski zostało,może więc jeszcze trochę się rozjasni. Po obejżeniu Twoich zdjęć koniecznie muszę załatwić sobie pigma. bo jestem zachwycona aaaa....jeszcze zapomniałam dodać,że teraz to juz moja druga kuracja cosm. 2 lata temu robiłam cały zabieg no i jak widzisz na fotkach w moim przypadku plamiska wróciły i to już po 2 miesiącach
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 16:14   #3693
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hejka wszystkim..co Was tak mało???Doła mam jakiegos myslałam,ze a tu Pocieszajace jest chodz to ze czy pigma czy cosmelanem mozna te plamiska chodz rozjasnić..nie znam osoby która na 100% by sie wywabiiłai efekt cosmelanu nie musiała powtórzyć..Szatanka jak efekty na Twym licu?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 18:29   #3694
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witajcie mialam maske 11 sierpnia. plamy mi zniknely,ale tylko te brazowe(watrobowe, takie,jak niektore z Was pokazuja na zdjeciach).owszem te plamy wracaja, ale ja nie mam problemu z ich pozbyciem sie,wlasciwie to wystarczy krem rozjasniajacy(iwostin itp) stosowany przez 2,3miesiace. natomiat dziurki i plamy po tradziku to jest problem. na to po prostu nic nie dziala.wiedzialam,ze dermamelan je tylko splyci,ale stwierdzilam "zawsze cos". teraz jestem ciut zawiedziona(wiem, to glupie). trace nadzieje. sama juz nie wiem,czy kupowac drugi sloiczek dermamelanu,czy moze zbierac kase na cos innego. jak uwazacie?
no a druga sprawa- lekazr siedo mnie nie odzywa(na maila,bomieszkam za granica), wiecnie wiem, jak mam ewentualnie zakupic ten krem. czy na allegro to nie ejst ryzyko?? prosze o rade i pozdrawiam serdecvznie
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 10:45   #3695
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Imiro jesli kupisz na allegro to kupuj od uzytkownika biomed lub sklepestetyka.
Ci na 100% sa sprawdzeni.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:58   #3696
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Imiro jesli kupisz na allegro to kupuj od uzytkownika biomed lub sklepestetyka.
Ci na 100% sa sprawdzeni.
dziekuje za odpowiedz chociaz bardzo mozliwe, ze jesli napisze lekarzowi,ze chce cos od niego kupic, to nagle sie odezwie do mnie. skandal
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 18:35   #3697
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka zerowe efekty.Nie spodziewałam się ze będzie działać jak ACE heheheh choć w desperacji myślałam zeby go uzyć ale potem mi te bądź co bądź głupie pomysły przeszły
Co to za doły masz?Moze jesień się zbliża?Ja niestety jestem depresyjną panienką ale narazie wiem jak sobie z tym radzic
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 21:20   #3698
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Znajdzi emy Ace,dla plamiastych,opatentujemy i zbijemy fortunę...Juz mam banana na licu chwilowe załamanie optymizmu..Psm i te sprawy Co tu tak pusto???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 08:43   #3699
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Powitanko z kawa robię a tu cicho i gluchoLekuś..co tam kobieto???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 10:59   #3700
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczyneczki

Jak tam Wasze piękne buziaczki? mnie chyba jakaś depresja dopada , juz nawet cosm. nie chce mi się smarować . Wszystko jest do bani , trochę za wczesna pora na,ale chyba bez tego dziś się nie obędzie.
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 12:45   #3701
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Powitanko z kawa robię a tu cicho i gluchoLekuś..co tam kobieto???
jestem...jestem...Michelk o
Jestem na etapie zakupu kolejnego cudownego kremu na przebarwienia...właściwie to się mocno zastanawiam co kupić???? czego ja tu jeszcze nie miałam??? W desperacji szukam w necie nowości
Któraś z plamek pisała o pigmentoceutical.... czy może już to używacie??? wiem...wiem...jest to wątek pt cosmelan
A może kwas migdałowy i nakładac go na własną rękę (do tej pory co miesiąc w gabinecie dermatol), macie jakieś doświadczenie z tym kwasem?
Help plameczki...
Pigma czeka w kolejce...może na jesień....Michelko podchodze z rezerwą ...sorry kochana, ale boje się zjawiska hiperpigmentacji, o której mówił mi mój derma, gdy sie upieralam, aby zrobic kolejny zabieg
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 14:34   #3702
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lekkuś ja chodziłam do dr Osadowskiej na peelingi migdałowe (220zł) i nic mi to nie dało. Delikatnie mi schodziła skóra tak jakbym miała suchą i nic poza tym. Zero rozjasnienia
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 18:10   #3703
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Vivi Ciebie tysz deprecha dopadłano głowa do góry..będzie dobrzeLekuś a ja tam w pigma wierzę..w końcu nie smarujesz sie nim bóg wie jak długo..Tyle rzeczy teraz nam szkodzi..nawet żywnosc jemy,ze gdybyśmy wiedziały co do ust pakujemy,niejedna byłaby na diecie..Ważne by cos robić..bezczynnie to plamy same nie zejdą a kosmetyczki będa tylko kasę wyciągały na zbędne niestety dla nas zabiegi..Spróbuj pigma jesienia chodzby na czoło..Mnie nikt cosmelanku ciut nie kce dac to sie tez pigmanormic bede..w styczniu..i prawde mowiac nie mogę sie doczekać..Odmłodzenie paszczy to ja wole u estetycznejjakis botox czy cuś..wtedy wierz ze efekt bedzie a cosmelan chyba nie odmładza az tak?nie prostuje zmarszczek na długi czas prawda?A dodatkowo ze odmladza lico i odplamiamia to niech mu będa wielkie dziękiDziewczyny czy Wyście forum zmieniły
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 19:48   #3704
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

A no Michelciu chyba faktycznie mnie deprecha trzyma, przez te plamidła odstwaiłam pigułki miesiąc temu ( chcę sprawdzić czy w ten sposób opóznie ich powrót) i tak mi tych tabsów brakuje,że chyba mi się w głowie miesza nie myslałam,że to tak cięzko będzie, póki co
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 16:22   #3705
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Czesc Deprechynie wpadajcie teraz w dolki bo co bedziecie jesienia robicMoja platyna ma się na razie dobrze a i lico nieźle.Co prawda przy nosie mnie troszkę piecze ale nie wiem z czego.
Miszka jak długo stosuje sie ten pelethrokrem czy jakoś tak?Mogł on mi troche spiec skóre przy nosie?Bo używam tylko platynę, pele, flavo i filtr.
Ja forum nie zmieniłam tylko ciągle w pracy siedze.
Buzka i nie wpadac mi tu w dołki i doliny a jak juz dołek jest to szybko go zasypać
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 17:54   #3706
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Na maxa Szatanus..musisz wzmocnic lico, ścianki naczyn kruche..Może ci nos odmladza..Jak stosowałam pigmanorm to sie wsciekałam ze nic nie widac,zero reakcji skóry..ale jak za dwa dni sie zarumieniłami zaczełam łuszczyć,to przynajmniej lekko na sercu byłoziała..eureka a ten szatanko stosowałaś Auriga, Auriderm XO Gel Żel do twarzy i ciała. Zawiera aż 2% witaminy K w nowej formule (metabolit - tlenek fitonadionu). Aktywny metabolit witaminy K jest substancja litofilną. Jest bardziej aktywny niż czysta postać witaminy K. Działa 2 razy szybciej i ma lepszą tolerancję skórną- non stopa nim smaruje..juz mi nawet zapach nie przeszkadza...kusi mnie tez Auriga International, Chiroxy (Krem z aktywnym tlenem)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 18:21   #3707
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

mam w koncu odpowiedz lekarza (alleluja!). zdecydowalam sie dokupic drugi sloiczek,ale u lekarza 600zl, a w tym sklepie "biomed" kosztuje 425zl i to mnie kusi.
po dermamelanie moje male blizny sie troche splycily,ale jeszcze sa. planuje wiec smarowac 3razy dziennie miejscowo na blizny i robic 1,2tyg przerwy, a potem znow to samo w celu zluszczania. po skonczeniu drugiego sloiczka przejde na jakis tanszy krem zluszczajacy(atrederm lub glycoA), ewentualnie moze w kwietniu zrobie jakis glebszy piling. co otym sadzicie?
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:22   #3708
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Na maxa Szatanus..musisz wzmocnic lico, ścianki naczyn kruche..Może ci nos odmladza..Jak stosowałam pigmanorm to sie wsciekałam ze nic nie widac,zero reakcji skóry..ale jak za dwa dni sie zarumieniłami zaczełam łuszczyć,to przynajmniej lekko na sercu byłoziała..eureka a ten szatanko stosowałaś Auriga, Auriderm XO Gel Żel do twarzy i ciała. Zawiera aż 2% witaminy K w nowej formule (metabolit - tlenek fitonadionu). Aktywny metabolit witaminy K jest substancja litofilną. Jest bardziej aktywny niż czysta postać witaminy K. Działa 2 razy szybciej i ma lepszą tolerancję skórną- non stopa nim smaruje..juz mi nawet zapach nie przeszkadza...kusi mnie tez Auriga International, Chiroxy (Krem z aktywnym tlenem)
Miszka miałam Auriderm ale krem.Zużyłam całą tubkę i nie widziałam efektów ale to raczej moja wina bo w międzyczasie robiłam peelingi czyli jak Auriderm dawał efekty to peelingi je skutecznie niwelowały.Teraz mam peelingi enzymatyczne ale nie daja takich efektów jak normalne
Ten Chiroxy rozważę jak mi sie skończy kremik Flavo
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-09-01 o 20:25
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 07:43   #3709
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Wszystkie sobie Kobietki poszłyAle na buźki dodali...te rzygi są cudne i to tak na pierwszej stronie
Moje dziecko poszło do Technikum do pierwszej klasy i ma na 7.30 do szkoły a ma dość daleko wiec biedactwo musi wcześniej wstawaćdobrze bo wyleniuchował się w wakacjeLecę do pracy.Papa
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 10:25   #3710
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

sluchajcie,moje 4,5-letnie dziecko poszlo dzisiaj do zerowki(w UK), a ja czerwona na gebie,cala w czerwonych plamach. mam podwojny stres-straszna gęba i dziecko moje w szkole samo na 6godzin, a za godzine ja do pracy,do szkoly takze,gdzie dzieci po wakacjach ujrza moja plamiasta buraczana twarz. tak wlasnie wygladam po tym smarowaniu 3 razy dziennie na blizny. mam ochote strzelic sobiew leb. nie wierze,ze bede wygladac kiedykolwiek normalnie i ze bede mogla patzrec ludziom w twarz.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 19:56   #3711
sabik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witajcie!!! jak miło przeczytać,że nie tylko ja mam doła. Smaruje się cosm2 od dwóch tygodni i jestem zadowolona, no efekt jest na razie taki,że plamy są jak były, łuszczę się,ale da się znieść. No i jestem różowa, ale moja skóra przynajmniej ma jakiś kolor!!! bo wcześniej to byłam chorobliwie blado-biała w plamki, a teraz jak po spaleniu na słońcu(wolę te spalone lico). Jak, któraś lubi białe lico, jak u królewny śnieżki to polecam Monobenzone ok 50zł maść na plamy-działa,ale skóra jest biała jak ......no właśnie tak . Pozbyłam się większości plam dzięki tej maści,ale nie polecam dla ciemnej karnacji(wyżera pigment). Dla rozbawienia nastroju to Wam napisze co wyczyniłam ostatnio Na wycosmelanowane lico przykleiłam plasterek w celu wydepilowanego wasika!!!! no i j ak oderwałam stanowczym ruchem to..................no to miałam przez kilka dni radość, nawet się uśmiechnąć nie mogłam.TAK SOBIE WYDEPILOWAŁAM! przez rok nic tam nie urośnie-wyrwałam z korzeniami
sabik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 21:10   #3712
brydzia27
Przyczajenie
 
Avatar brydzia27
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam wszystkie Forumowiczki,
Przeglądam temat dotyczący Cosmelan-u, ale niestety nie sposób przebrnąć przez wszystkie VI części Z tego co przeczytałam do te pory większość z Was stosuje/stosowało cosmelan na przebarwienia o podłożu hormonalnym. Czy może jest wśród szanownego grona ktoś kto stosował zabieg na piegi i przebarwienia posłoneczne lub wie coś na temat jego skuteczności w tej kwestii?
dziękuję z góry za wszelkie info
Pozdrowienia
brydzia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 21:27   #3713
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez brydzia27 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Forumowiczki,
Cytat:
Napisane przez brydzia27 Pokaż wiadomość
Przeglądam temat dotyczący Cosmelan-u, ale niestety nie sposób przebrnąć przez wszystkie VI części Z tego co przeczytałam do te pory większość z Was stosuje/stosowało cosmelan na przebarwienia o podłożu hormonalnym. Czy może jest wśród szanownego grona ktoś kto stosował zabieg na piegi i przebarwienia posłoneczne lub wie coś na temat jego skuteczności w tej kwestii?
dziękuję z góry za wszelkie info
Pozdrowienia

dermamelan/cosmelan usuwa wszelkie przebarwienia hormonalne, posłoneczne,piegi. jedyne , czego nie usuwa to przebarwienia po tradziku, co sprawdzialam na wlasnej skorze. nie usuwa tez blizn, jedynie je delikatnie splyca

Edytowane przez imiro
Czas edycji: 2009-09-03 o 06:50
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 08:03   #3714
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć laski.Miłego dzionkaImiro fajny avangarek,mojemu TZ-wi sie podoba
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 09:11   #3715
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

cześć dziewczyny
ja cosmelan i lowjuuuu wery much

plamki zeszły nie a ciemna
cos tam wyłazi ale ni widac zbytnio
buzia jest odmłodzona piekna i jasne
mozna bez make up smigac
jak przestałm smarowac to niby buzia nie jat tak anapieta

ja stosowałm tylko cosm 2 bez maski
kupiłam drugi słoiczek
pierwszy miałm na spółe z magdzia
naprawde warto
pory sie zamykaja
nie ma co czekac tylko smarowac
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 10:17   #3716
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka coś Ty się tak rozpisałaO cosmelanie się nie wypowiadam bo nie miałam.Testuję coś innego a wszystkiego naraz nie mogę
Fakt Imiro ma fajny avatarekCati jak sie czujesz?Mam nadzieje ze wszystko okiBuziaki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 12:05   #3717
brydzia27
Przyczajenie
 
Avatar brydzia27
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość


dermamelan/cosmelan usuwa wszelkie przebarwienia hormonalne, posłoneczne,piegi. jedyne , czego nie usuwa to przebarwienia po tradziku, co sprawdzialam na wlasnej skorze. nie usuwa tez blizn, jedynie je delikatnie splyca
Droga Imiro dzięki za odp, czy Twoja info, że cosmelan usuwa piegi i przebarwienia posłoneczne opiera się na ulotce producenta czy może słyszałaś żeby rzeczywiście komuś z tymi przypadłościami pomógł?
Pozdro
brydzia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:02   #3718
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzięki Szatanuś że się interesujesz moim zdrowiem. Przedwczoraj byłam u ginexa na badaniu. Szymek ma byc na 100% Szymkiem i mały łobuz waży ok 1,3 kg.
Ostatnio mnie mocno kopie i sie okazało że na razie ma ułożenie posladkowe więc girkami mi fika
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 14:12   #3719
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanka i Michell, dziekuję za pochwałę "mojego" zdjęcia tak bym własnie chciala wygladac (no ale co ja piszę, przeciez ja tak wygladam)

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Droga Imiro dzięki za odp, czy Twoja info, że cosmelan usuwa piegi i przebarwienia posłoneczne opiera się na ulotce producenta czy może słyszałaś żeby rzeczywiście komuś z tymi przypadłościami pomógł?
Pozdro[/QUOTE]


Brydzia27, opieram sie głównie na informacjach z internetu,bo sie sporo tego naczytałam. osobiście jednak nie znam nikogo,komu zniknely piegi po dermamelanie(ale ja w ogole nie znam nikogo,kto mial dermamelan). mnie takie drobne zniknely calkowicie, ale one byly bardzo jasne. zeszly mi tez calkiem male brazowe plamki na czole-watrobowe czy hormonalne, tego nie wie nikt. tak czy inaczej na wszelkie brązowe plamki w tej chwili i tak nic lepszego nie wynaleziono.

Edytowane przez imiro
Czas edycji: 2009-09-03 o 14:17
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 20:44   #3720
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Dzięki Szatanuś że się interesujesz moim zdrowiem. Przedwczoraj byłam u ginexa na badaniu. Szymek ma byc na 100% Szymkiem i mały łobuz waży ok 1,3 kg.
Ostatnio mnie mocno kopie i sie okazało że na razie ma ułożenie posladkowe więc girkami mi fika
Cati teraz to najfajniejszy czas w ciążyCzasem wręcz widać małą stópkę lub inne kończyny przez skórę brzuchaPonawiam pytanie:czy można Cie gdzieś zobaczyć?Myślę o fotce oczywiście
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.